Vaidavas triatlons (LK)

(09.07.2011)
rezultāti


0,7km + 27km + 6km (kopvērtējums)   |   0,7km + 27km + 6km (pa grupām)
0,35km + 18km + 4km (kopvērtējums)   |   0,35km + 18km + 4km (pa grupām)
0,08km + 5km + 1km (kopvērtējums)   |   0,08km + 5km + 1km (pa grupām)
bērnu distance (kopvērtējums)   |   bērnu distance (pa grupām)
0,35km + 9km + 4km (kopvērtējums)   |   0,35km + 9km + 4km (pa grupām)
Rezultāti *.xls formātā
Vieta VārdsUzvārdsNr.KomandaPilsētaGrupaPeldēšanaMix1RiteņbraukšanaMix2SkriešanaApļiFinišsDiploms
1.LatviaAndrejsDmitrijevs312piramida-triclub RigaVE0:07:450:01:070:43:140:01:090:22:456 1:15:57.15Diploms
2.BelarusEvgenyTabakaev281Piramida / triathlon club VE0:07:440:00:580:45:520:01:090:21:376 1:17:18.05Diploms
3.LatviaAtisBrikovskis279RE&RE V400:07:520:01:010:44:270:01:130:23:066 1:17:35.85Diploms
4.LatviaMārtiņšAlksnis261Salaspils zīriņi SalaspilsVE0:10:050:01:090:42:430:01:200:23:046 1:18:18.50Diploms
5.LatviaOļegsAndrejevs264DTC Jaunība DaugavpilsVE0:09:010:01:030:45:500:01:120:21:286 1:18:30.90Diploms
6.LatviaSergejsGustājevs288DTC Jaunība DaugavpilsVE0:07:330:00:580:46:130:01:110:23:436 1:19:35.50Diploms
7.LatviaRaivisGrūbe256Ventspils Triatlona Klubs VE0:09:010:01:170:43:230:01:140:25:036 1:19:57.00Diploms
8.LatviaJānisOzoliņš269 VE0:08:420:01:070:46:080:01:220:23:436 1:20:59.20Diploms
9.LatviaKristsLočmelis265otan VE0:07:260:01:100:48:030:01:150:23:136 1:21:05.25Diploms
10.LatviaKristapsPlonis305sk REIR DOBELE VE0:07:470:01:040:46:260:01:160:25:236 1:21:53.35Diploms
11.LatviaAivarsUzuls291D-pils Jaunība DaugavpilsV400:09:180:01:060:45:460:01:300:24:226 1:22:00.95Diploms
12.LatviaVladimirsKuzmenko289Piramida / triathlon club V400:08:010:01:090:48:150:01:140:23:326 1:22:08.00Diploms
13.LatviaAnatolijsLevša266DTC Jaunība D-pilsV500:07:570:01:090:47:450:01:200:24:056 1:22:12.80Diploms
14.LatviaViktorsŽigarkovs322DTC Jaunība VE0:07:530:01:230:46:270:01:320:25:006 1:22:14.45Diploms
15.LatviaMareksBirkentāls324Talsu Biatlona klubs TalsiV400:10:420:01:340:42:590:01:400:25:356 1:22:28.30Diploms
16.LatviaDainisŽuburs320KRASTMALI.LV DunalkaV400:10:330:01:070:48:570:01:140:23:186 1:25:06.95Diploms
17.LatviaVjačeslavsŽunda270Piramida/triathlon club RigaVE0:10:530:01:160:46:540:01:200:25:366 1:25:57.10Diploms
18.LatviaĒriksKārklis244 VE0:08:490:01:130:49:150:01:180:26:356 1:27:07.75Diploms
19.LatviaAlvisKrilovskis318izturiba.lv IkšķileV400:10:340:01:280:49:060:01:250:24:466 1:27:17.30Diploms
20.LatviaTomsPikšēns277Rīgas Triatlona klubs MārupeV400:08:550:01:370:49:120:01:280:26:136 1:27:23.00Diploms
21.LatviaSandisKleins293Piramida / triathlon club RīgaVE0:10:090:01:130:47:270:01:210:27:166 1:27:23.80Diploms
22.LatviaAnsisMežulis327 JūrmalaV400:11:410:01:250:48:570:01:360:23:596 1:27:34.95Diploms
23.LatviaMaksimsNagibins254Riga VE0:08:250:01:020:49:440:01:390:27:356 1:28:22.35Diploms
24.LatviaMārisLiepa253 V400:07:590:01:340:48:570:01:390:28:246 1:28:30.25Diploms
25.LatviaKasparsKorbs308SK 3K Rīga V400:10:400:01:180:49:430:01:180:25:426 1:28:38.55Diploms
26.LatviaRičardsZviedris301Pēdas mežā ValmieraVE0:09:090:01:190:46:490:01:220:30:096 1:28:45.55Diploms
27.LatviaGintsSkroderis313 VE0:09:420:01:360:49:550:01:400:26:256 1:29:15.85Diploms
28.LatviaAigarsRublis251KRASTMALI.LV AizkraukleV400:10:260:02:070:53:300:01:120:22:266 1:29:38.10Diploms
29.LatviaAleksandrsSerovs284Piramida / triathlon club RīgaVE0:10:430:01:160:50:560:01:310:25:216 1:29:45.00Diploms
30.LatviaSandisRiņķis278PROFILSPORT RīgaVE0:11:270:01:310:50:070:01:180:26:486 1:31:08.80Diploms
31.LatviaArtisUpenieks280SPORTLAT OMEGA FeimaņiVE0:10:440:01:100:53:010:01:310:25:326 1:31:55.30Diploms
32.LatviaValdisKulpe262izturiba.lv IkšķileVE0:11:450:01:410:50:110:01:420:27:046 1:32:20.35Diploms
33.LatviaAndrisPurvlicis242 SaulkalneVE0:10:080:01:280:53:540:01:140:26:166 1:32:57.10Diploms
34.LatviaOlafsĶeņģis304Ventspils Triatlona Klubs V400:11:110:01:490:51:100:01:450:27:286 1:33:21.10Diploms
35.LatviaAndrisKnodze311Pļaviņu Sporta klubs SKANSTE V400:12:410:01:240:48:320:01:480:29:386 1:34:01.00Diploms
36.LatviaArnisHansons306 RīgaVE0:11:490:00:560:54:560:01:090:25:176 1:34:04.00Diploms
37.LatviaArtjomsUstinovs268 DaugavpilsVE0:09:110:01:260:51:270:01:540:30:216 1:34:18.05Diploms
38.LatviaSindijaVeinberga248sk REIR DOBELE SE0:08:450:01:150:54:040:01:180:29:326 1:34:50.60Diploms
39.LatviaAleksandrsSerovs273 VE0:10:140:02:230:51:350:02:070:28:466 1:35:01.25Diploms
40.LatviaNikolajsBogdanovs257Piramida / triathlon club D-pils/BabīteVE0:08:440:02:050:51:540:01:400:30:596 1:35:20.30Diploms
41.LatviaGundarsPētersons247Piramida/Triathlon Club JelgavaVE0:10:120:01:380:51:380:01:490:30:066 1:35:20.95Diploms
42.LatviaRaimondsDūmiņš258 RīgaVE0:12:190:01:270:51:540:01:440:28:196 1:35:40.25Diploms
43.LatviaLīgaGlāzere-Spalviņa246Radi un Draugi VecpiebalgaSE0:14:590:01:320:51:090:01:450:26:296 1:35:50.80Diploms
44.LatviaRobertsDrāke271 V500:11:340:01:470:53:180:01:340:27:436 1:35:53.70Diploms
45.LatviaGintsŠķēps332Talsu biatlona klubs CēsisV400:15:260:01:500:48:490:01:400:29:106 1:36:51.60Diploms
46.LatviaGvidoMusperts326GEZE team RīgaVE0:12:500:02:180:50:490:01:400:29:276 1:37:01.45Diploms
47.LatviaArtursHofmanis260 JūrmalaV400:09:100:01:510:52:260:02:110:31:356 1:37:11.50Diploms
48.LatviaAndrisPivars252izturiba.lv OgreV500:14:030:01:520:51:370:01:510:27:526 1:37:12.25Diploms
49.LatviaUldisKirtovskis259izturiba.lv SalaspilsV400:12:360:02:100:50:450:02:410:29:036 1:37:14.00Diploms
50.LatviaLinardsZaķis315izturība.lv salaspilsV400:12:050:01:490:53:530:01:210:28:096 1:37:15.10Diploms
51.LatviaArnisMažulis243SK REIR VE0:09:290:01:260:54:510:01:410:29:546 1:37:19.00Diploms
52.LatviaIlmārsKrampe335 MadonaVE0:13:280:02:000:53:450:01:280:27:036 1:37:41.15Diploms
53.LatviaViestursMeijers263Talsu biatlona klubs TalsiV400:14:080:01:300:50:450:01:380:29:486 1:37:46.30Diploms
54.LatviaViestursPazars282Jumtu nams RīgaVE1:37:526 1:37:51.25Diploms
55.LatviaAleksejsDemko292LSC/tripower.lv RīgaVE0:10:330:01:260:54:490:01:570:29:176 1:37:58.80Diploms
56.LatviaArtūrsVeispāls319 KalngaleV400:11:190:01:320:53:260:01:330:30:266 1:38:13.20Diploms
57.LatviaUldisVītols302 VE0:09:170:02:060:54:280:01:310:30:576 1:38:16.50Diploms
58.LatviaIevaMauliņa255A2 RīgaSE0:11:290:01:190:56:240:01:350:28:196 1:39:02.55Diploms
59.LatviaAndisPlakans314NT PIEDZĪVOJUMI RigaV400:13:190:01:390:56:500:02:410:24:376 1:39:04.90Diploms
60.LatviaGatisLubāns294 VE0:13:410:01:570:51:550:01:080:31:206 1:39:58.50Diploms
61.LatviaIlmārsGlāzers287Radi un Draugi V500:15:030:02:050:51:500:01:500:29:286 1:40:13.90Diploms
62.LatviaJurisRukkalns272 RaganaV500:14:150:01:370:56:500:01:160:27:276 1:41:22.25Diploms
63.LatviaDidzisGasiņš297Salaspils zīriņi SalaspilsVE0:13:110:01:390:52:570:02:020:31:506 1:41:37.30Diploms
64.LatviaGvidoPrincis2863K Rīga RigaVE0:12:100:01:420:53:050:02:020:32:526 1:41:48.80Diploms
65.LatviaIevaUzuleņa290SPORTLAT ALFA valmieraSE0:14:390:02:000:53:080:02:020:30:036 1:41:50.00Diploms
66.LatviaLaimaKlauža283LOF CarnikavaS400:13:170:01:410:54:270:02:060:30:466 1:42:15.05Diploms
67.LatviaJānisKeselis299Sapņi VE0:12:340:02:180:56:150:01:150:30:396 1:42:58.10Diploms
68.LatviaLīgaZvirgzde298Briksnis SE0:10:510:01:360:58:030:01:210:31:356 1:43:24.00Diploms
69.LatviaJānisĀboliņš321Atlētika JelgavaV400:12:440:01:580:59:310:01:360:29:096 1:44:55.65Diploms
70.LatviaAnitaLebedeva323DTC Jaunība DaugavpilsSE0:10:070:01:461:00:440:01:450:30:516 1:45:10.60Diploms
71.LatviaMonikaLemese276LSC/tripower.lv S400:13:540:01:410:54:190:01:450:33:436 1:45:18.85Diploms
72.LatviaAlvitaMirecka334Talsu biatlona klubs TalsiS400:14:230:02:070:58:590:01:130:29:086 1:45:47.65Diploms
73.LatviaAndisBukonts329Air Baltic ValmieraV500:11:020:02:130:59:460:01:210:31:376 1:45:57.00Diploms
74.LatviaNormundsUzulēns333Fell Free RīgaV500:13:590:02:580:57:330:01:460:30:146 1:46:27.05Diploms
75.LatviaKasparsKrišjānis250 ZvejniekciemsVE0:08:440:01:461:02:070:01:210:33:096 1:47:04.70Diploms
76.LatviaJaroslavsOrbidāns300Piramida/Triathlon club VE0:08:160:01:470:57:080:01:340:38:426 1:47:25.05Diploms
77.LatviaMatīssVecvagaris316VSK Noskrien LiepājaVE0:13:090:03:400:57:570:02:420:30:526 1:48:16.70Diploms
78.LatviaKristīneJansone295Swedbank/Merida RīgaSE0:12:500:02:020:58:410:01:210:33:386 1:48:29.55Diploms
79.LatviaAtisVerdenhofs241Nordea banka RīgaVE0:11:460:02:491:00:430:01:230:32:026 1:48:40.50Diploms
80.LatviaJānisVidovskis274PĒDU NAV MazsalacaV400:13:370:01:340:55:010:01:580:38:376 1:50:44.90Diploms
81.LatviaInetaZviedre325Pēdas mežā ValmieraS400:14:460:01:361:00:510:01:450:33:326 1:52:28.00Diploms
82.LithuaniaViktorasBondarevas330Air Baltic ValmieraVE0:12:040:02:311:03:010:01:380:33:386 1:52:49.05Diploms
83.LatviaLaumaČerņevska267SPORTLAT OMEGA RīgaSE0:18:240:02:310:58:510:02:120:31:156 1:53:11.55Diploms
84.LatviaIlgvarsĀboltiņš328Pēdas mežā RūjienaV500:17:130:03:051:04:080:01:310:27:546 1:53:48.60Diploms
85.LatviaGunārsKalveits130 VE0:13:170:02:290:58:590:02:050:37:016 1:53:49.20Diploms
86.LatviaInetaSiliņa307SPORTLAT ALFA RīgaS400:17:180:02:170:59:270:02:210:35:146 1:56:35.15Diploms
87.LatviaLotārsZariņš331 VaidavaVE0:13:030:02:511:04:510:02:040:35:576 1:58:44.65Diploms
88.LatviaGatisPenka336 MazsalacaVE0:16:320:02:110:59:320:01:440:39:186 1:59:15.00Diploms
89.LatviaLaumaUzija285 RīgaSE0:14:480:02:190:58:150:02:170:42:246 2:00:00.80Diploms
90.LatviaAndrisStengrevics317 VE0:11:240:03:311:08:370:02:170:39:466 2:05:32.60Diploms
-LatviaGatisSvētiņš310Pļaviņu Sporta klubs SKANSTE PļaviņasVE DNS 
-LatviaJānisLorencs303SPORTLAT ALFA TalsiV50 DNS 
-LatviaHugoBarker309Barker team RīgaV50 DNS 
-LatviaIngaMauliņa296izturiba.lv IkšķileSE DNS 
-LatviaFlorensJansons249Floating Universe Babītes novadsVE DNS 
-LatviaJurisBensons275Reir Dobele VE DNS 
-LatviaAigarsSaulīte245Individuāli VE DNS