SIGULDAS BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM, Siguldas pusmaratons | Saraksts

Sigulda, skrējiens 10-12 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Beņķe DiānaSNJSigulda
2.  Bērze MadaraSNJind.
Sigulda
3.  Broka SanitaSNJSigulda
4.  Bruners KristapsVNJSiguldas Sporta skola
Sigulda
5.  Cigle MagdaSNJSiguldas Sporta skola
Sigulda
6.  Daugulis PaulsVNJSiguldas sporta skola
Sigulda
7.  Janelsītis ElvisVNJSigulda
8.  Janovs PaulisVNJSiguldas takas
Sigulda
9.  Kadiķis NiklāvsVNJSigulda
10.  Reinholde ElizabeteSNJSVĢ 12.a
Sigulda

Sigulda, BTA 5-7km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa LoretaSTASigulda
2.Ansonska Patrīcija-KristaSTBSigulda
3.  Balanasa AdeleSTBSigulda
4.  Balanasa MartaSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
5.Bangevics EmīlsVTBSigulda
6.Bērze RobertsVTASVĢ 10.b
Sigulda
7.Bikernieks MartinsVTBSigulda
8.Biķernieks MārtiņšVTBSiguldas sporta skola
Sigulda
9.Brohūzena LauraSTASVĢ 10.b
Sigulda
10.Būda AnnijaSTBSigulda
11.  Būda RobertsVTBSiguldas sporta skola
Sigulda
12.  Bunde NikolaSTBSiguldas pils.vidusskola 4S klase
Sigulda
13.  Burtnieks ReinisVTASVĢ 10.b
Sigulda
14.  Ciagune LauraSTBPantera
Sigulda
15.Dadzītis NiksVTBSiguldas pilsētas vidusskola 2.s .klase
SIGULDA, SIGULDAS NOV.
16.Dadzītis RalfsVTBSiguldas pilsētas vidusskola 4.s.klase
SIGULDA, SIGULDAS NOV.
17.Endžele AgneseSTBSVĢ 7.b
Sigulda
18.Ermansons OskarsVTASigulda
19.  Feldmane EstereSTBsigulda
20.  Feldmane EvelīnaSTBSigulda
21.Feldmane HenrieteSTBsigulda
22.  Filippovs Matīss-OtoVTBsss
Sigulda
23.Galkina Grēta-JeļizavetaSTASVĢ 10.b
Sigulda
24.Garančs KristapsVTBSigulda
25.  Girgensons RicardsVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
26.  Grauda EvaSTBSSS/Siguldas pilsētas vidusskola 6.A klase
Sigulda
27.  Grauda UnaSTASK Pantera
Sigulda
28.  Grīnberga EmīlijaSTBLaurenču sākumskola, SSS
Sigulda
29.Grundmanis RalfsVTASVĢ 10.b
Sigulda
30.  Janelsīte KristaSTBSigulda
31.  Jukuma KateSTB2.s. klase
Sigulda
32.  Jumiķis RenārsVTBsss
Sigulda
33.  Kalniņš DāvisVTBSPV 4a klase
Sigulda
34.Kārkliņa RēzijaSTBSigulda
35.Kārkliņa ZaneSTBSigulda
36.Kārkliņš HelvijsVTBSiguldas Maratona klubs
Sigulda
37.  Kārkliņš KristapsVTAA2
Sigulda
38.Klinsone Marta-EvelīnaSTBSigulda
39.Kornejeva AnceSTBSiguldas Takas
Sigulda
40.Kovaļovs InaldsVTASVĢ 10.b
Sigulda
41.Kronbergs EduardsVTBSiguldas pilsētas vidusskola, 6a klase
Sigulda
42.  Laiva JeteSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
43.  Laiva OtoVTASVĢ 10.b
Sigulda
44.Lasmanis RaivisVTBLaurenču skola 5bklase
Sigulda
45.  Lazdāns RobertsVTBSigulda
46.Lemberga LoretaSTASiguldas sporta skola
Sigulda
47.  Lešinska ElzaSTBSiguldas maratona klubs/SSS
Sigulda
48.  Lucāne GrietaSTBSSK
Sigulda
49.Lucāne PaulaSTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
50.  Mamajs RičardsVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
51.Marcinkēviča KeitaSTBLaurenču sākumskola / SSS
Sigulda
52.  Marcinkevičs JānisVTBLaurenču sākumskola
Sigulda
53.Markēviča AdrianaSTASVĢ 10.b
Sigulda
54.  Nagle DanielaSTBSigulda
55.  Neimane DārtaSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
56.  Neimanis EdvardsVTBSiguldas sporta skola
Sigulda
57.Nikolajeva KeitaSTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
58.Ozola BeāteSTBAllaži
59.Prancāns Pauls-PēterisVTBSigulda
60.Pušņins LukassVTBSigulda
61.  Rams JānisVTASVĢ 10.b
Sigulda
62.Resnis RalfsVTBSiguldas vidusskola 2.s klase
Sigulda
63.  Rozenberga LieneSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
64.Ruģēna Ance-IlvaSTASVĢ 10.b
Sigulda
65.Saleniece AnceSTASVĢ 10.b
Sigulda
66.  Saļņikova ElzaSTBPantera
Sigulda
67.  Saļņikova FrīdaSTBPantera
Sigulda
68.  Sildare AnnijaSTBSigulda
69.  Sirmais RūdolfsVTBSVĞ 9.b klase
Sigulda
70.  Sjumkins JansVTBSigulda
71.Skuja Ričards-RobinsVTASVĢ 10.b
Sigulda
72.Smeltere LīgaSTASVĢ 10.b
Sigulda
73.Šmaliņa AnnijaSTBSVĢ 10.b
Sigulda
74.  Švarckopfs OskarsVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
75.  Švarckopfs RodrigoVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
76.Tiliba Evelīna-AnnaSTBSiguldas pilsētas vidusskola 6.a
Sigulda
77.Tillere SabīneSTBbērnu skrējiens
Sigulda
78.  Turauskis KristsVTBSK Pantēra
Sigulda
79.Valtere AnnikaSTBRīga
80.  Veģeris AkselsVTBLaurenči sākumskola
Sigulda
81.  Veģeris MaksisVTBSiguldas Valsts Gimnāzija
Sigulda
82.Veigule AmandaSTBSigulda
83.  Vīksne EstereSTBSiguldas Sporta Skola
Sigulda
84.Vilkaste Melisa-AmandaSTBSigulda
85.  Vītols TomsVTBSigulda
86.Voitenko GustavsVTBSigulda
87.  Zaksa Sonora-KsenijaSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
88.Zaķīte KatrīnaSTASVĢ 10.b
Sigulda
89.  Zandberga MartaSTBSiguldas 1.pamatskola
Sigulda
90.  Zeltiņa Keta-KeitaSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
91.Zemīte AneteSTBSVĢ 7.b
Sigulda

Sigulda, bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aļtšulere AnastasijaSB1Sigulda
2.  Andersone KateSB1Sigulda
3.  Andžāns MatīssVB2SPV
Sigulda
4.Apsīte ElizabeteSB3Sigulda
5.  Auziņa ElīzaSB2SPV
Sigulda
6.  Balanass TomsVB3Sigulda
7.  Balodis NiksVB3SPV 3S klase
Sigulda
8.Bauze Patrīcija-LauraSB3Sigulda
9.Bērze MāraSB2Siguldas Sporta skola
Sigulda
10.Bērziņa ElīzaSB1PII Ābelīte
Sigulda
11.Bērziņa LeldeSB3SPV 3S klase
Sigulda
12.Bērziņa MartaSB3Sigulda
13.Bērziņa UndīneSB1Sigulda
14.Bērziņš RalfsVB2Sigulda
15.Biķerniece SabīneSB1Sigulda
16.Bilāns BrunoVB3Siguldas Maratona klubs
Sigulda
17.Bilāns LeoVB2Sigulda
18.  Blaua Dārta-MariannaSB3SPV 4s
Sigulda
19.Blumbergs Arnis-RihardsVB3SPV 4.s
Sigulada
20.  Blūmiņš KristiansVB2Sigulda
21.Bošs ValtersVB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
22.Brakovskis MārcisVB2Siguldas pilsētas vidusskola 2.s klase
Sigulda
23.Brivna EdvardsVB2Siguldas Sporta skola
Sigulda
24.  Brutāne JustīneSB3Sigulda/Rīga
25.Buklovska HelēnaSB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
26.Buklovskis LeonsVB4Siguldas Sporta skola
Sigulda
27.  Burtniece AnnijaSB1Sigulda
28.Butlere AnnaSB2Siguldas Sporta skola
Sigulda
29.  Cābulis NiksVB3Sigulda
30.Ciagune HeidijaSB2Sigulda
31.Cvetkovs RalfsVB3Siguldas pilsētas vsk. 4.s
Sigulda
32.Čeirans HenrijsVB3SPV 3S klase
Sigulda
33.Dāboliņš ValtersVB1Sigulda
34.Dārziņa IevaSB3Siguldas pilsētas vsk. 4.s
Sigulda
35.  Daukšta RičardsVB3SPV 3S klase
Sigulda
36.Domokejeva LīvaSB4Sigulda
37.Doriņš KārlisVB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
38.  Driķis GustavsVB3SPV 4.s
Sigulda
39.Druvnese EvelīnaSB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
40.  Dunde Patrīcija-MaijaSB1Madona
41.Dzenis NiksVB3SPV 3S klase
Sigulda
42.Dzintars KārlisVB3Sigulda
43.Egle Kārlis-MatīssVB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
44.Eglīte KristiānaSB2SPV 3S klase
Sigulda
45.Eigenfelds KristensVB1Sigulda
46.  Eigenfelds MartinsVB2Sigulda
47.Eisaka ElīnaSB2Sigulda
48.Eisaks EmīlsVB3Sigulda
49.Elste LauraSB1Sigulda
50.Erelis AlbertsVB1PII Ābelīte
Sigulda
51.Eriņa NataSB3Sigulda
52.Ermansone AliseSB1Sigulda
53.  Ertnere FelicitaSB3Laurenču sākumskola
Sigulda
54.  Feldmane HenrieteSB4Sigulda
55.  Feldmanis RobertsVB1Sigulda
56.  Filippovs Olivers-AlekssVB1Sigulda
57.Garančs RalfsVB2Sigulda
58.Garoza EmīlijaSB3SPV 4.a
Sigulda
59.  Gehtmanis DanielsVB1Sigulda
60.  Genrihs DanielsVB3Sigulda
61.Gertnere EveritaSB1Sigulda
62.Gintere PaulaSB3Laurenču sàkumskola
Sigulda
63.Goldmane Frīda-AnneSB4Sigulda
64.  Gornava KateSB3SPV 4.s
Sigulda
65.Grīnbergs OliversVB1SK Pantera
Sigulda
66.Gruzniņa EstereSB2Siguldas Sporta skola
Sigulda
67.Guka ElindaSB2Siguldas Sporta skola
Sigulda
68.  Gulāns Henrijs-MiksVB2Sigulda
69.Guldbergs GustsVB2Siguldas Sporta skola
Sigulda
70.Heniņa AneteSB3SPV 3S klase
Sigulda
71.  Hudabčonoka LuīzeSB3Jūrmalas sporta skola
Rīga
72.Hūna ElīzaSB1Sigulda
73.  Hūns RūdolfsVB2Sigulda
74.  Ilgavižs OliversVB3SPV 3S klase
Sigulda
75.  Indriksons KristiānsVB2Sigulda
76.  Jankauska EmīlijaSB3SPV 3S klase
Sigulda
77.Janovs SebastiansVB2Siguldas Takas
Sigulda
78.Janovs TimotejsVB1Siguldas Takas
Sigulda
79.Jansone KatrīnaSB3SPV 3S klase
Sigulda
80.Jēkabsone GabrielaSB3SPV 3S klase
Sigulda
81.Jermacāne SintijaSB3Siguldas pilsetas vidusskola 4a
Sigulda
82.Jonins MiķelisVB1Sigulda
83.Kāle AnnemarijaSB1Sigulda
84.Kalniņš RobertsVB3SPV 3S klase
Sigulda
85.  Kancīte DārtaSB2Laurenču sākumskola 1.b.klase
Sigulda
86.Karklina DominikaSB1Abelīte
Sigulda
87.  Kārkliņa DominikaSB1Sigulda
88.Kārkliņa MeldraSB2Sigulda
89.Kārkliņš KasparsVB4Sigulda
90.Kārkliņš TomsVB1Sigulda
91.Kornejeva MartaSB2Siguldas takas
Sigulda
92.  Kronberga BeāteSB2Sigulda
93.Kronberga HannaSB2Siguldas pilsētas vidusskola, 2s klase
Sigulda
94.  Krontāle LeldeSB3Sigulda
95.  Krontāle NikolaSB2SIguldas Vidusskola, 2.s.klase
Sigulda
96.  Krontāle TīnaSB2Sigulda
97.Krūmiņa AnnaSB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
98.Krūmiņš JānisVB1Sigulda
99.Krūmiņš RobertsVB2Sigulda
100.Kubliņš EmīlsVB3SPV 4.s
Sigulda
101.Kurciņa KristīneSB3Sigulda
102.Kurmis KristersVB3SPV 3S klase
Sigulda
103.Ķipurs KristiansVB1Sigulda
104.Lāce AliseSB2Laurenču sākumskola
Sigulda
105.Lācis KlāvsVB2Laurenču sākumskola
Sigulda
106.Laupere PatrīcijaSB2Sigulda
107.Lazdāne PaulaSB1A2
Sigulda
108.Leimane PaulaSB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
109.Lelis HugoVB3SPV 3S klase
Sigulda
110.  Lešinskis ErnestsVB3Siguldas maratona klubs/SSS
Sigulda
111.  Līvmanis RobertsVB3SPV 4.s
Inčukalns
112.  Logins MarkussVB2Sigulda
113.Luberts RalfsVB3SPV 3S klase
Sigulda
114.Lunte Daniela-DžuljetaSB2Siguldas Sporta skola
Sigulda
115.Lūsis KalvisVB2Sigulda
116.Ļusaja SofijaSB1Sigulda
117.Mančinskis Bruno-NiklāvsVB2Sporta skola
Sigulda
118.Marcinkeviča IevaSB1Tornīši
Sigulda
119.  Marcinkeviča KeitaSB3Laurenču sākumskola / SSS
Sigulda
120.Maško KeitlīnaSB2Sigulda
121.Medne Sindija-VanesaSB2Sigulda
122.Meldere LīvaSB1SK PANTERA
Sigulda
123.Miķelsons TomsVB2SPV 2.s.klase
Sigulda
124.  Millere EmīlijaSB1Sigulda
125.  Morozovs ŅikitaVB4Siguldas Sporta Skola
Sigulda
126.  Morozovs TomassVB1Siguldas Sporta Skola
Sigulda
127.  Nagle SonoraSB2Sigulda
128.Naglis RūdolfsVB3SPV 4.s
Sigulda
129.Niedinga GabrielaSB2Siguldas Sporta skola
Sigulda
130.  Niedings RalfsVB1Sigulda
131.  Nimma Klavs-ArmandsVB2siguldas pilsētas vidusskola 2s klase
Sigulda
132.Olina Tīna-LoteSB1SK Pantera
Sigulda
133.Olins MiksVB1SK Pantera
Sigulda
134.Osipovs DanielsVB3SPV 4.s
Sigulda
135.  Ošmane LaumaSB3Sigulda
136.Ozoliņa EstereSB3sigulda
137.  Ozoliņa JustīneSB2seši.4.a klase
sigulda
138.  Ozoliņš KārlisVB3SPV 3S klase
Sigulda
139.Ozoliņš LaurisVB3SPV 4.s
Sigulda
140.  Ozols KristersVB1SK Ziemeļpols
Sigulda
141.Paio KristapsVB3Sigulda
142.Petrovska LauraSB3SPV 3S klase
Sigulda
143.  Pigožne EmīlijaSB2Siguldas vidusskola 2S klase
Sigulda
144.Pigožnis MartinsVB1Sigulda
145.Priede MartaSB2Sigulda
146.Priedulēna Laura-PatrīcijaSB3SPV 3S klase
Sigulda
147.Puciello MarkoVB3SPV 3S klase
Sigulda
148.Radionovs EdgarsVB3Siguldas pilsētas v-skola 4.s klase
Sigulda
149.Radziņš EmīlsVB3SPV 4.s
Sigulda
150.Resne KristenaSB1Sigulda
151.Roze ElīzaSB4Siguldas Sporta skola
Sigulda
152.Roze KrišjānisVB2Siguldas Sporta skola
Sigulda
153.  Rūdolfs AdriansVB2Sigulda
154.Rūdolfs BalamsVB3Sigulda
155.  Rūdolfs EmīlsVB1Sigulda
156.Rungēvica ElīnaSB3SPV 3S klase
Sigulda
157.Saule Toms-EmīlsVB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
158.Siliņa Leila-AnnnaSB2Sigulda
159.Sproģe AnnaSB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
160.Stīpniece MartaSB2Siguldas Sporta skola
Sigulda
161.  Strazdiņa EmīlijaSB3SPV 3S klase
Sigulda
162.  Sudrabs TomsVB34.A
Sigulda
163.  Sudrabs ViestursVB22.D
Sigulda
164.Šics AdriansVB1Sigulda
165.  Šķipore LībaSB2Riga
166.  Šķipore TijaSB1Riga
167.Šmite PaulaSB2Laurēni
Sigulda
168.Šulca ElīzaSB3Līgatne
169.  Šulcs RihardsVB2Līgatne
170.Švāns DāvidsVB2Sigulda
171.Švāns JēkabsVB1Sigulda
172.Tauriņa TīnaSB3SPV 4.s
Sigulda
173.Tiliba Līva-TerēzeSB3Siguldas pilsētas vidusskola 4.a
Sigulda
174.Turauskis MaratsVB1Sigulda
175.Turauskis RūdisVB1Sigulda
176.Umblejs Justs-UgaVB2Laurenču sākumskola 2b
Sigulda
177.  Ūzuliņa EstereSB3Sigulda
178.  Uzuls TomassVB2Siguldas Sporta skola
Sigulda
179.Vīgants MarkussVB3SPV 4.a
Sigulda
180.  Vīksne KecijaSB2Siguldas Sporta Skola
Sigulda
181.Vilcāns Marks-VilisVB3SPV 3S klase
Sigulda
182.Visockis EduardsVB3Allazi
183.Voitenko LaumaSB1Sigulda
184.Zaķitis MārtiņšVB3SPV 4.s
Sigulda
185.  Zālītis KristapsVB1Zālīši
Sigulda
186.Zaruba MaksimsVB2Sigulda
187.  Zāte DiānaSB3SPV 3S klase
Sigulda
188.Zavickis PēterisVB2Laurenču sākumskola
Sigulda

Kopā pieteikušies: 289