Kuldīgas pusmaratons | Saraksts

Kuldīga, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MārisVLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Ālmanis IvoV40Accenture > High Performance
Rīga
3.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
4.  Arbidāns UldisV40Limbaži
5.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
6.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
7.  Artemjevs SergejsVRīga
8.  Asars MārisVLesjofors
Liepāja
9.  Audere SilvaSPriekuļi
10.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
11.  Ažušele BaibaSTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
12.  Bahvalovs AndrisVCesvaine
13.  Bairaševskis ValerijsVSK Tērauds
Rīga
14.Balsys DomantasVKauno BMK
Kaunas
15.  Baltrušaitis ŽydrūnasV40Vilnius
16.  Banister LandonVRīga
17.  Baranovskis ValērijsV40Daugavpils
18.  Bautris DainisVBigbank
Rīga
19.  Becchi CarloV40Riga
20.  Belevičs JurisV40Ogre
21.  Belousovs VadimsVRīga
22.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
23.  Bēms GundarsVSaulgrieži
Jelgava
24.  Bergmanis IlvarsVTukums
25.  Bērziņa IlvijaSRīga
26.  Bērziņš AndrisV40Rīga
27.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
28.  Bescennaja JeļenaS50LSC
Rīga
29.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
30.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
31.Bodžs ĢirtsVRēzekne
32.  Boldāne IlzeS50Gulbene
33.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
34.  Boriss KasparsVHappy_To_Move
Jūrmala
35.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
36.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
37.Brauns IvarsV40Jūras Ērglis
Sigulda
38.  Brokāns MareksV40VSK Noskrien
Rīga
39.  Budilovičs Salihs-AmV40SALAM
Ventspils
40.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner's Club
Liepāja
41.  Būmans KārlisVMatisons Runner's Club
Liepāja
42.  Butkēvičus JānisVSalacgrīva
43.  Caics ArtūrsV---
Rīga
44.  Ceika LailaS50Valmiera
45.  Cepītis AivarsV60---
Valmiera
46.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
47.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
48.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
49.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
50.  Didrihsons TomsVRiga
51.  Dimas PanagiotisVAccenture > Be Yourself & Make a difference
Corinth
52.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
Ikšķile
53.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
54.  Dremin SemenVAccenture > High Performance
Tomsk
55.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
56.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
57.  Dzelme LitaS40-
Rīga
58.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
59.  Ekholm CrisSLaguja
60.  Ekholm ElmarV50Laguja
61.  Ekholm HeliS40Laguja
62.  Elbergs EdgarsVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga
63.  Else AsnateSMazsalaca
64.  Erbs GuntisV50Dobele
65.  Fiļipovs StaņislavsVRīga
66.  Fisenkova AlīnaSAVIA Team
Rīga
67.  Freiberga AneteSRēzekne
68.  Freibergs MārtiņšVVSK Noskrien
Rīga
69.  Fridrihsone DiānaSLiepāja
70.  Fridrihsone IevaSTalsu novads, Tiņģere
71.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
72.  Gaiziņa IeviņaS40VSK Noskrien
Jelgava
73.  Galašina AnitaSSPORTLAND
Ulbroka
74.  Galiņa LīvaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
75.  Geidāne SintijaSĀdaži
76.  Golubevs MihailsVSK Tērauds
Rīga
77.  Grigorjevs EdgarsVSportLat
Rīga
78.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
79.  Gruberts EduardsVRiga
80.  Gržibovska KristīneSSK Dzērvene
Rīga
81.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
82.  Guitāne MarutaS40Ludza
Ludza
83.  Gūtmanis MārisVMARIS
Rīga
84.  Iesalnieks AugustsVRīga
85.Innus DiānaSRīga
86.  Ivanova JeļenaSLiepāja
87.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi
88.  Ivanovs ValērijsV60Ventspils
89.  Ivanovskis IngemārsVRīga
90.  Jakovicka AlīnaSRīga
91.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
92.  Jankovska LigaS40Rīga
93.  Jankovskis MarksVFK Kurši
Liepāja
94.  Janovičs PāvelsVLCS, VSK Noskrien
Jelgava
95.  Jaudzema SanitaSFitCurves
Riga
96.Jeļisejevs SergejsV40X Infotech
Jurmala
97.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
Rīga
98.  Jurašs JurisV40VSK Noskrien
Dreiliņi
99.  Juvčenko OksanaSLiepāja
100.  Kalniņa LieneSSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
101.  Kalniņš JānisV40VSK Noskrien
Rīga
102.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
103.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
104.  Kaļass ErvīnsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
105.Kaļiņina OlgaSJelgava
106.  Kampare BeāteSTukums
107.Karazins GintsV-
Liepāja
108.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
109.  Kazlas RolandasV40Na,pagauk
Vilnius
110.Kesenfelde IevaSKuldīga
111.  Kisļakovs MihailsVRīga
112.  Kitova EvijaSViļaka
113.  Klicner TomasV40S-Sportas
Šauliai
114.  Knets JānisVAccenture > High Performance
Rīga
115.  Kokins AigarsV404H Pastaiga
Cēsis
116.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus
117.  Kopmanis JānisV50Rīga
118.  Kosilo AndrijsVMaratona klubs
Dunalka
119.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
120.  Kravets AndreiV40Dörtiest Rat fans
Skuķīši
121.  Krīgers DidzisV60valmiera
122.  Kristapsons DēvidsVĀtrie vilki
Rīga
123.  Kristiansone OfēlijaSRīga
124.  Kristiansons HokansVRīga
125.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS
126.  Krūmiņš IvarsVSK Katrīna
Vārme
127.  Krūze GatisVHanna
Rīga
128.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Rīga
129.  Kukuļinskis GuntarsVVSK Noskrien
Allažmuiža, Siguldas novads
130.  Kušakovs JevgeņijsVRēzeknes novads
Lūznava
131.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
132.  Ķempe AgneseSVaiņode
133.  Ķīselis RaivisVRiga
134.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
135.  Lagzdiņš JānisVDurbes novads
Dunalka
136.  Laizāns KasparsVČika un Banijs
Rīga
137.  Lapsa GvidoV50Gulbene
138.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
139.  Lazda MareksVRīgas satiksme
Rīga
140.  Lazdiņa LīvaSRīga
141.Levins OskarsVRīga
142.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
143.  Liepa AndrejsV40Rīgas satiksme
Rīga
144.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien
Carnikava
145.  Liparts ArnisVAccenture > High Performance
Rīga
146.Lisovska SantaSIkšķile
147.  Livčāns KasparsVIkšķile
148.  Loca AijaS40Daugavpils
149.  Ločmelis ArmandsVRīga
150.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene
151.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
152.  Macuks AnatolijsVJēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
153.  Madžiņš GatisV40SK
Sigulda, Valmiera
154.Maisaks KasparsV40Rīga
155.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
156.  Marčinkus JānisV60Rīgas satiksme
Rīga
157.  Marčinkus KristīneSOZOLNIEKI
JELGAVA
158.Margeviča IneseSVSK Noskrien Kuldīga
Kuldīga
159.Martins DanielVRiga
160.  Maskoļūna BaibaS40VSK Noskrien
Rīga
161.  Maslobojevs SergejsVNRC Rīga
Rīga
162.  Mikučionis NerijusVKauno BMK
Kaunas
163.  Misāne RandaSLiepāja
164.Miss SamantaSRīga
165.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
166.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
167.Naudiņa-Indriekus IevaSKuldīga
168.  Naumenko LindaSLATC
Daugavpils
169.  Ņeborakova IngaSRīga
170.  Ņesterenko AndrejsVNesterenko
Rīga
171.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC
Ogre
172.  Ošiņš GintsV40SK Kenijas brieži
Baldone
173.  Ozers JānisV50Jelgava
174.  Ozols JānisVRīga
175.Pakštas MarijusV50Kaunas
176.  Pelēce IlzeS50VSK Noskrien
Ozolnieki
177.  Petrovs AndrisVĶekavas novada pašvaldības sporta aģentūra
Ķekava
178.  Petrovs DzintarsV40Rīgas satiksme
Rīga
179.  Petrovs NikolajsV50Ludza
Ludza
180.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
181.  Pinne ElīnaSVBSS
Valmiera
182.  Pirtnieks BretsV40Rīga
183.  Pļavinska SintijaSVSK Noskrien
Brocēni
184.  Požarnovs ValtersVVillaTek
Rīga
185.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
186.  Pūga MārtiņšVBigbank
Rīga
187.  Puzāns VadimsVLudza
Ludza
188.  Pužulis SandisV40Rīga
189.  Raits SandisVRaitu ģimene
Jelgavas novads
190.  Rancāne KristīneSVanaga Zobārstniecības Klīnika
Rīga
191.  Rasims GuntisVRēzeknes novads
Rēzekne
192.  Ratfelders RūdolfsVRīga
193.  Ravžajevs MārisVOlaine
194.  Rencis AinarsV60PaBaso.lv
Valmiera
195.  Riekstiņa EvitaSBabītes novads
196.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
197.  Romančuks IlmārsV50Rīga
198.  Ronis RaimondsVBigbank
Rīga
199.  Rozentālbergs AndrisVLattelecom
Rīga
200.  Rozis RobertsV40Rīga
201.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Rīga
202.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
203.  Rudzītis KasparsVSIGULDA
204.  Ruskulis AndisVSPORTLAND
Rīga
205.  Rutkis GundarsV50valmiera
206.Saksaganskis AnatolijsVRīga
207.  Salms RaitisV40Bez komandas
Rennes
208.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
209.Samuševs RuslansVRīga
210.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
211.  Sardiko AnastasijaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
212.  Sauka SandisVTeam Kažemāka/Train2Win/adidas Runners
Liepājā/Rīga
213.  Saulīte InetaS40Rīga
214.  Sedleniece IlonaS40Bigbank
Rīga
215.  Seņko IgorsVLiepāja
216.  Siguta DmitrijsVLiepaja
217.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
218.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
219.  Siminaitis DāvisV40Cēsis
220.  Skārda DzintraSJaunjelgava / VSK Noskrien
Jaunjelgava
221.  Slobodcikovs JegorsV------
Olaine
222.  Sondors JānisVSPORTLAND
Jelgava
223.  Sondors SandrisV60Rīga
224.  Sorokina ArnitaS40Cēsis
225.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
226.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
227.  Stalberga MegijaSValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
228.  Stāmers OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
229.  Stankevics KlāvsVAuce
230.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera
231.  Suborins ViktorsV60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
232.  Sulojeva MaijaS50Rīga
233.  Sultanovs EdgarsVRiga
234.Sviklāns JānisVBaldone
235.  Šehtels JurisV50Rīga
236.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
237.  Šņoriņš JānisVTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
238.  Tarasov VladimirV40Rīga
239.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
240.  Tauberis JānisVSaldus
241.  Teteruks VitalijsVKūldīga
242.  Tihonovs AivarsV40Mikroķirurģijas centrs
Prauliena
243.  Tindenovska MudīteSRīga
244.  Tomsone SigneS40Rīga
245.  Topecs ArtūrsVSPORTLAND
Rīga
246.  Tops ReinisVVeikals 42km.lv-adidas
Rīga
247.  Tretjakovs AndrejsVRīga
248.  Tuča AnitaS40Rīga
249.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
250.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
251.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
252.  Ustinovs ValerijsV50SPARS-MK
Daugavpls
253.  Vagars HarijsV50Rīga
254.Vaidelinskiene KristinaSBėgimo klubas
Šiauliai
255.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
256.  Vaļceva AnnaSSignature Wines
Riga
257.Vecbrālis MārtiņsVLiepāja
258.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
259.  Veinbergs ReinisVVBSS
Valka
260.  Vīksne KārlisVMeridiāns OK
Cēsis
261.  Vīksne KasparsVSPB RUN
Cēsis
262.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas
263.  Vilks IntsV40kur vilks?
Rīga
264.  Vilks JurijsV40Riga
265.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
266.  Vizulis JānisV40Liepāja
267.  Volkenandt JohnVRSU
Rīga
268.  Wojcik MaciejVLodz
269.  Zābers RihardsVRiga
270.  Zablockis JānisVOgre
271.  Zālītis MareksVAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
272.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
273.  Zandberga AndaSSPORTLAND
Rīga
274.  Zēbergs AinarsV50VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
275.  Zeberliņš JānisV50Kuldīga
276.  Zīberga BaibaSOpusCapita
Jūrmala
277.  Zimackis ViestursVRīga
278.  Zvirbule ZaigaS50AEZ
Rīga
279.  Žodziņš AigarsV50Ezere
280.  Žuburs DainisV40Durbes novads
Dunalka
281.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava

Kuldīga, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30Maratona klubs
Rīga
2.  Āboltiņš ArtūrsVN20SS Arkādija
Eleja
3.  Adamenko AntraSN20Ragaciems
4.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
6.Albertiņš KārlisVN20Smiltene
7.  Aleksejevs VitalijsVN30International Maritime Sport Community
Riga
8.  Allena KatrīnaSNJlabs starts
Rīga
9.  Allens NormundsVN40labs starts
Rīga
10.  Allens RihardsVNJlabs starts
Rīga
11.Ariko DmitrijsVN30Riga
12.Astrausks RenatsVN30Individuāli
Grobiņa
13.  Balode EvaSN20Eb
Rīga
14.  Banga BorissVN30Charlot
Rīga
15.Banga NatālijaSN30Charlot
Rīga
16.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
17.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
18.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
19.  Bauermeistere SandijaSN20Kuldīga
20.  Beleviča JolantaSN40Ogre
21.  Belevičs JēkabsVNJOgre
22.  Bērze KristīneSN40Kristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.
23.  Bērziņa LīgaSN30Riga
24.  Bežane PaulaSN20Māmiņu klubs
Kadaga
25.  Biciņš JānisVN30Liepāja
26.  Biezuma GitaSN40Rīga
27.  Birkmanis ArvisVN40Riga
28.  Birnbauma LīgaSN40LB
Rīga
29.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
30.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Salaspils
31.  Bome KristaSN20Jelgava
32.  Bondars TomsVN20TAVASriepas.lv
Jelgava
33.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
34.  Borskoviča SintijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
35.  Brizga RolandsVN50Talsu novads
36.  Brižaka VinetaSN50SK
liepaja
37.Brūklis RūdolfsVN20Jūrkalne
38.  Bruževica AneteSN40Rīga
39.  Būmane AnnijaSN20Liepāja
40.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
41.  Caics JānisVN60---
Rīga
42.  Cirse AllaSN40Daugavpils
43.  Čaupals KārlisVN20SPORTLAND
Rīga
44.  Čerešņeva JūlijaSN30SK
Liepāja
45.  Danenberga EvitaSN20SK Tērauds
Rīga
46.  Davidauska LauraSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Saldus
47.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
48.  Donis EdgarsVN20Durbes novads
Dunalka
49.  Dzelme HenrijsVN20Rīga
50.  Eižvertiņš EdgarsVN3077 Agency
Rīga
51.Eltermane IngaSN40Noskrien.lv
Liepāja
52.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
53.  Fabriciuss AinārsVN30Liepāja
54.  Freimane VendijaSN20Kuldīga
55.  Freimanis JānisVN30Jelgava
56.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgavas novads
57.  Gailītis JānisVNJSmiltene
58.  Gasjūns ArmīnsVN40Jelgava
59.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
60.  Gavare VaivaSN40Rīga
61.  Gavariņa DaigaSN30Rīga
62.  Gavars AndrisVN40Rīga
63.  Gils JānisVN30LATTELECOM
Rīga
64.  Godiņš KasparsVN30Ragaciems
65.  Grava AndraSN20Laimdotas
Jelgava
66.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
67.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
68.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga
69.Grīnerte SabīneSN20Kūldīga
70.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
71.  Gromule AliseSN20Rīga
72.Hadunkina AllaSN30Rīga
73.  Hauks MareksVN40Rīga
74.Irgensons RalfsVN20FK Saldus
Saldus
75.  Ivanova LudmilaSN30LATC
Daugavpils
76.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
77.Janiša LauraSN20Ādaži
78.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Tukums
79.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
80.  Jursone LauraSN30Valmiera
81.  Kalinauskis ArtursVN30Liepaja
82.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
83.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
84.  Kancāne LīvaSN20Jēkabpils
85.  Kazāka LauraSNJOgres sporta centrs
Jelgava
86.  Keino LīgaSN30Riga
87.  Kirsānova JogitaSN20Rīga
88.Kisieliute AurelijaSN20Kauno BMK
Kaunas
89.  Klints AgneseSN20Rush B
Rīga
90.Klīve UnaSN40Jūrmala
91.  Klodza SimonaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Vecpiebalga
92.Kļava PēterisVN30Rīga
93.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
94.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
95.Kore MartinsVN30Ventspils
96.  Kostusevs MihailsVN30Liepāja
97.  Kovaļevska DaceSN30SK Ozolnieki A
Ozolnieki
98.  Kozačenko LudmilaSN20ACTIVIA RUN
Rīga
99.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
100.  Kraševska AijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
101.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
102.  Krauze KasparsVN20Jelgava
103.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
104.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Rīga
105.  Kroičs KasparsVN30Rīga
106.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
107.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
108.  Krūmiņš MārisVN30Jelgava
109.  Krūze LieneSN30Ādažu novads
110.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
111.Kūla JolantaSN20Kuldīga
112.  Kuligins IgorsVN40Jelgava
113.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga
114.  Kuršinskis GatisVN30Vilgāle
115.Kuršis MarkussVNJLiepāja
116.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
Ludza
117.  Ķerus IndulisVN30Rīga
118.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
119.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
120.  Lehtla JānisVN30SPORTLAND
Rīga
121.Leja KristīneSN20Ozolnieki
122.  Liepājnieks HenrijsVN30Ziras
123.  Līpacis JurisVN40Sigulda
124.  Logina MontaSN30Sigulda
125.  Lūse BaibaSN30Rīga
126.  Majors JekabsVN20Accenture > High Performance
Saulkrasti
127.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne
128.  Martinsone ArtaSN20Cēsis
129.Matisons AtisVN30Vāne
130.  Matisons KristapsVN20Saldus virves vilcēju klubs
Saldus
131.  Mednis IngusVN30SALDUS BOKSA KLUBS
Saldus
132.  Meinards AgrisVN50Ventspils
133.  Mennika MalvīneSN30Team Kažemāka
Rīga
134.  Mikanova NeldaSN30Sigulda
135.  Mikulova OlgaSN30MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Rīga
136.Millere IntaSN40Liepāja
137.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Vērgale
138.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
139.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
140.  Mozga MāraSN20Rīga
141.  Muceniece AmandaSN20Ozolnieki
142.  Naumcika MadaraSN20SPORTLAND
Rīga
143.  Nuķis JānisVN30Hamsters & Sunshine
Rīga
144.Ose AgneseSN30Tukums
145.  Ozoliņa IevaSN20Kandava
146.Ozoliņš KristofersVN20Carnikava
147.  Panteļejeva AngelikaSN40AIZKRAUKLE
Skrīveri
148.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
149.  Perez AndresVN30Accenture > High Performance
Buenos Aires
150.  Platā SandraSN40Jelgava
151.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
152.  Puķe RinaldsVN30SPORTLAND
Rīga
153.  Puriņš RaitisVN60VSK Noskrien/Zemgales Ziņas
Smiltene
154.  Purvīte ArtaSN30Rīga
155.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
156.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
157.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
158.  Rencis EdgarsVN30PaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
159.Ribkina TatjanaSN30Rīga
160.Ronis ĢitrsVN30Liepāja
161.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava
162.  Rozenfelde SandaSN30Rīga
163.Rozentāls AndrisVN40AR
Riga
164.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga
165.  Ruskule DaceSN20SPORTLAND
Rīga
166.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
Rīga
167.  Salnikov DmitryVN50Rīga
168.  Sarva MonikaSN20Kuldīga/Olaines novads
169.  Sedliņš GuntisVN50Kuldīga
170.  Sergejevs AndrejsVN20Latvijas Finieris
Rīga
171.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
172.  Sifers KimsVN50Rīga
173.  Silauniece ArtaSN20Lī Sporta klubs
Gulbene
174.  Sinkēviča IlvaSN40Jelgava
175.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
176.  Skaldis IntsVN20Rīga
177.  Skore GirtsVN40Kuldīga
178.  Skulte AgrisVN20Rīga
179.  Slikšāne KristīneSN40VSK Noskrien
Olaine
180.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
181.  Stefanišina IvonnaSN30Rīga
182.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
183.  Strazds MārisVN40Rīga
184.  Strogonovs DmitrijsVN30Riga
185.  Strujeviča KristaSNJAlsunga
186.  Stukmanis JānisVN30Rīga
187.  Supe JānisVN60Tirza
188.  Suveizda ImantsVN40Da-marathon
Daugavpils
189.  Suvorova IvetaSN40Riga
190.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
191.  Šalajevska MarijaSN20Rīga
192.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
193.  Šanceva SvetlanaSN30Nike+Run Jelgava
Jelgava
194.Šaukle KristīnaSN30Liepāja
195.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
196.  Šķaudīte IlonaSN40Rīga
197.  Šmits ArtisVN40Rīga
198.Štamers Kārlis-EduardsVNJRīga
199.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Riga
200.  Temerova-Allena AnnaSN40labs starts
Rīga
201.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Pāvilosta
202.Timbars DavisVN20Grobiņa
203.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
204.  Tolvaiša SauļusVN30riga
Rīga
205.  Treikmanis UģisVN20Cēsis
206.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
207.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
208.  Turka OdetaSN50Taka TOK
Kuldiga
209.  Turks JānisVN60TAKA TOK
Kuldīga
210.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
211.Upesleja MaijaSN20Kuldiga
212.  Upmale EmīlijaSNJJelgava
apm.
213.  Upmalis NaurisVN30Jelgava
apm.
214.  Urbāne IlzeSN40SPORTLAND
Rīga
215.  Urtāne IndraSN30Māmiņu klubs
Rīga
216.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
217.  Vanaga MadaraSN20Jelgava
218.Vanaga VeronikaSN20Dreilini
219.  Vasiljevs IljaVN30SPORTLAND
Rīga
220.  Veips JānisVN30Stopiņš
Saurieši
221.  Venškēvics EdgarsVN20Ventspils
222.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
223.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
224.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
225.  Vidušs KrišjānisVN30Rīga
226.  Vīksne DaceSN30VNK Noskrien
Liepāja
227.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
228.  Vītiņš JānisVN30VSK Noskrien Rieksti
Riga
229.Vītols ArvīdsVN20Rīgas satiksme
Rīga
230.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
231.  Volkovs UģisVN20Ralfs
Rīga
232.  Vorslavs KristensVN20Rīga
233.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
234.  Zablovska GunitaSN20Liepāja
235.  Zaķis AivarsVN50Maratona klubs/LSC
Rīga
236.  Zvirbule BaibaSN40Rīga
237.  Ždaņenko JeļenaSN30Rīga
238.  Žeibe ArtūrsVN30Būvniecības ABC
Rīga
239.  Žēperis RaivoVN30R+
Rīga
240.  Žiļcovs AleksejsVN30Rīga
241.  Žubulis EmīlsVNJTeamKažemāka/Train2WinLV
Rīga

Kuldīga, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisVTPiltene
2.  Āboliņa AnnaSTVentspils
3.  Āboliņa AntraSTVentspils
4.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
5.Āboliņš PēterisVTJelgava
6.  Airapetjana GajaneSTSalaspils
7.  Aizapejans MuradsVTRīga
8.  Aksenoks KristapsVTARīgas Hanzas vsk.
Riga
9.  Ancāns JevgeņijsVTRīga
10.Ansone LieneSTDurbe
11.  Avtuško DmitrijsVT.
Rīga
12.  Azaucka ZaneSTAstarte-Nafta
Jelgava
13.  Babenko NikolajsVTRīga
14.  Baltiņš AldisVTRīga
15.  Baumanis DainisVTRīga
16.  Baumanis RihardsVTRīga
17.  Bautre JolantaSTBigbank
Rīga
18.  Bautris DāvisVTBBigbank
Rīga
19.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
20.  Belevičs JustsVTBOgre
21.  Beļakovs Gvido-KārlisVTBVentspils
22.  Berga LindaSTSaldus
23.  Bērziņa KristīnaSTBaltezers
24.Bērziņa LienīteSTBielenda
aromma@inbox.lv
25.  Bērziņa SigitaSTSPORTLAND
Salaspils
26.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
27.  Birnbauma DarjaSTAstarte-Nafta
Ventspils
28.  Birzietis ReinisVTAstarte-Nafta
Jelgava
29.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
30.  Bondare AlīnaSTTAVASriepas.lv
Ozolnieki
31.  Bondars ArtūrsVTAMārupe
32.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
33.Borozinskis DzintarsVTĶegums
34.Brante IlonaSTRīga
35.Brokere IngaSTRīga
36.  Buburs EdgarsVTZiBB
Rīga
37.  Bučjus EvelīnaSTBRīga
38.  Budjakovs VjačeslavsVTRīga
39.  Buks KristofersVTAJēkabpils
40.  Bukševics EdgarsVTRīga
41.  Bulkina MarinaSTBielenda
Stende
42.Bumbiere KristīneSTBJelgava
43.Bumbiers KristersVTBJelgava
44.  Butlers EdgarsVTRīga
45.  Buts JurijsVTRīga
46.  Canberk UrkupVTAccenture > High Performance
Izmir
47.  Celnokova JelizavetaSTRīga
48.Cepliša IevaSTARīga
49.Cirse UmaSTBDaugavpils
50.Cirsis ViktorsVTDaugavpils
51.  Cīrulis ReinisVTJūrmala
52.  Čakstiņa GuntaSTRīga
53.  Černova AnastasijaSTBJūrmala
54.  Čusāns RolandsVTLudza
55.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
56.  Dāboliņa JeteSTBJelgava
57.  Dabra LolitaSTKuldīga
58.  Dāldere AntraSTVentspils
59.Damberga DaniēlaSTBCēsis
60.  Dambergs JānisVTCēsis
61.  Danilovs RomansVTRiga
62.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
63.  Davidovs GenādijsVTRīga
64.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils
65.  Eglīte ElizabeteSTARīga
66.Eišmonta MadaraSTLiepāja
67.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
68.  Elsts EdgarsVTAizkraukle
69.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
70.  Feldhūns MihailsVTVUDLANDE
Smiltene
71.  Fintjugova ĻubovaSTRīga
72.  Fostijs VladislavsVTARīga
73.  Fučadži NatālijaSTRiga
74.  Gailāne KristiānaSTAAlūksne
75.  Glazkina LolitaSTRīga
76.  Granta SimonaSTACTIVIA RUN
Limbaži
77.  Grasmanis IngusVTJelgava
78.Grigale IneseSTĀdaži
79.  Grikis AndrisVTOgre
80.  Gulbis GundarsVTRīga
81.  Gusts AivisVT4 vēji
Rīga
82.  Honcharuks IgorsVTRīga
83.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne
84.  Irbe ArtūrsVTSPORTLAND
Rīga
85.  Isamayilzada TuralVTRīga
86.  Jagža ElīnaSTRīga
87.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
88.  Jākobsons ArvisVTTukums
89.  Jankovļeva NadeždaSTRīga
90.  Jansone RitaSTCarnikava
91.  Jansons DeividsVTBĀdaži
92.  Jārvinen LauriVTEspo
93.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTARīga
94.  Jēče AliseSTBRīga
95.  Jēče IngaSTRīga
96.  Jēčis KristapsVTBRīga
97.  Jēkabsone LieneSTRīga
98.  Jēkabsone SigneSTJēkabsoni
Tukums
99.Jēkabsons RihardsVTBJēkabsoni
Tukums
100.  Jēkabsons SandijsVTJēkabsoni
Tukums
101.  Jēkabsons UldisVTBrocēni
102.Jirjens ReinisVTRīga
103.  Jumatova MarinaSTVentspils
104.  Junghāne LindaSTLiepāja
105.  Junghāns UģisVTLiepāja
106.  Juskevics AndrisVTDobele
107.  Justaments JānisVTeazyBI
Madona
108.  Kalnbērza DaigaST-
Rīga
109.  Kalnins EndryVTRīga
110.  Kārkliņa SantaSTKuldīga
111.  Katena DagnijaSTASPORTLAND
Rīga
112.  Katlapa AnnaSTJelgava
113.Kaupuža SigneSTCēsis
114.  Kazāka SanitaSTJELGAVA
115.  Keino KrišsVTBRiga
116.  Klampe AkvelīnaSTAKuldīga
117.  Kļockina ElgaSTAstarte-Nafta
Ventspils
118.  Kļockins DmitrijsVTAstarte-Nafta
Ventspils
119.  Koļesņikovs RenatsVTARīga
120.  Kondratjeva AnastasijaSTAMEDVED
riga
121.Kopštāle RegīnaSTLiepāja
122.Kopštāls MārtiņšVTLiepāja
123.Kore MelisaSTBVentspils
124.  Kozlova SvetlanaSTDaugavpils
125.  Kozlovs DenissVTRīga
126.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
127.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzekne
128.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
129.  Krupins VjačeslavsVTBSPARS-MK
Preiļi
130.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
131.  Kukaine IngaSTRīga
132.  Kukaine TīnaSTBRīga
133.  Kukainis AigarsVTRīga
134.  Kuznecovs AleksandrsVTRīga
135.  Ķemeris DāvidsVTBAizpute
136.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus
137.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
138.  Labsvīra Eleonora-KristianaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
139.  Labsvīrs Atis-RegnārsVTBSigulda
Sigulda
140.  Laizāne KatrīnaSTBČika un Banijs
Rīga
141.Laizāne MadaraSTKuldīga
142.Laizāne MartaSTAKuldīga
143.  Laizāns JēkabsVTBČika un Banijs
Rīga
144.Lāsma MaltaSTViļāni
viļāni
145.  Lejiņa IevaSTSPORTLAND
Rīga
146.  Lenšs MārisVTAccenture > Be Yourself & Make a difference
Valmiera
147.  Lepse InāraSTventspils
ventspils
148.  Lībietis ElvisVTKuldīga
149.  Liepājniece PaulaSTBZiras
150.  Lipšāns GunārsVTRīga
151.  Liskins AnrejdVTRīga
152.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
153.  Loca SintijaSTADaugavpils
154.  Lorence SantaSTOZOLNIEKI
Jelgava
155.  Luca LīgaSTRīga
156.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
157.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
158.Ļucāne BaibaSTĀdaži
159.  Maceralik AlexVTARīga
160.  Malta ValtersVTBViļāni
Viļāni
161.  Manovskis RenaldsVTRīga
162.  Mārtiņš JānisVTBSaulkrasti
163.Martuļeva IlzeSTTukums
164.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
165.  Md AftabVTRīga
166.  Medenis JānisVTARīga
167.  Megris GatisVTLimbaži
168.  Meļņika AnnaSTRīga
169.  Metla LauraSTOK Saldus
Saldus
170.  Metums AinārsVTGulbene
171.  Metums MārtiņšVTAGulbene
172.  Metums NaurisVTBGulbene
173.  Mežajeva DiānaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
174.  Mežals KasparsVTRīga
175.  Milliņš RūdolfsVTĀdaži
176.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
177.Mironova SofijaSTBTukums
178.  Moisejenkovs MaksimsVTRīga
179.  Mūrniece LigitaSTAstarte-Nafta
Ventspils
180.  Mūrnieks DanielsVTASmiltene
181.  Naglis AinārsVTOgre
182.  Nazarovs DaniilsVTAOgre
183.  Neilands ValdisVTRīga
184.  Neimeistere SilvaSTDobele
185.Ņikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga
186.  Obernihins OlegsVTRīga
187.  Osīte IlzeSTJelgava
188.  Ozoliņš IvoVTLiepaja
189.  Ozols KristapsVTSPORTLAND
Rīga
190.  Pankovets NataliaSTRīga
191.Pavlovičs DāvisVTBSalaspils
192.  Plāce SintijaSTSaldus
193.  Podkočijs MaksimsVTAPreiļi
194.  Potapovs TomsVTAIecava
195.  Puķīte GundegaSTMadona
196.  Puķīte LīvaSTAMadona
197.  Pūpols AigarsVTKuldīga
198.  Purens InausVTRīga
199.  Puzāne JeļizavetaSTLudza
Ludza
200.  Reinfelde HelēnaSTBLiepāja
201.  Reinholds IlvarsVTBUlbroka
202.  Reivitis MarkussVTkuldiga
203.  Rēķis DanielsVTRīgas satiksme
Rīga
204.  Ribakovs ArtjomsVTARīga
205.  Rīts AldisVTIkšķile
206.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
207.  Rostova EdīteSTRīga
208.  Rozītis IngussVTKuldīga
209.  Rubenis VigoVTCēsis
210.Rungevica NellijaSTBVentava
211.Rungevics OlafsVTBVentava
212.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
213.Samsonoviča AliseSTAKrāslava
214.  Sebeža AnitaSTNīkrāces pamatskola
Skrunda
215.  Semjonova JeļenaSTVentspils
216.  Semjonovs GeorgijsVTVentspils
217.  Silgals ArtūrsVTTalsi
218.Skudra AndaSTOlaine
219.  Skudris AinārsVTOlaine
220.  Skudris MārtiņšVTOlaine
221.  Skuja VernersVTRīga
222.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
223.  Sorokina DarjaSTRīga
224.  Sparāns MārisVTKrustpils (Jēkabpils)
225.  Starka MartaSTBRīga
226.  Strauss SanijsVTBsk Piltene
Piltene
227.  Strautnieks MārisVTJelgava
228.  Stutāns NormundsVTRīga
229.  Suudit GitaSTIsrael
230.  Sviķis ĀdolfsVTARīga
231.Šakins LaimonisVTBaltinava
232.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
233.  Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri
234.  Šarkovska AgitaSTSaldus
235.  Ščednukovs IgorsVTSigulda
236.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils
237.  Šeļeho JūlijaSTBe Active
Daugavpils
238.  Šimkiva KarinaSTVentspils
239.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
240.  Tarnoruckis MaksimsVTRīga
241.  Timma JānisVTJT
Rīga
242.  Titomers EndijsVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
243.  Tolkacovs DenissVTRīga
244.  Trokmanis SergejsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle
245.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
246.  Turčina ZaneSTSPORTLAND
Rīga
247.  Turka MārīteSTTaka
Kuldīga
248.  Ulase AivaSTJelgava
249.  Urbāne TerēzeSTARīga
250.Urbanoviča KateSTBRopaži
251.Urbanoviča ĻubaSTRopaži
252.  Urtāns AndrisVTRīga
253.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
254.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
255.Uzule GintaSTJelgava
256.  Vagale IjaSTRīga
257.  Vagale SvetlanaSTJelgava
258.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
259.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
260.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
261.  Vaišļa TomsVTĶegums
262.Vanaga LauraSTRīga
263.  Vanags HaraldsVTRīga
264.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Rīga
265.Vasiļevska KristīneSTDaugavpils
266.  Vāvers EdgarsVTRīga
267.  Vēbere-Landmane LeldeSTVentspils
268.  Vegnere MadaraSTRīga
269.Veide RobijsVTBPiņķi
270.Veide SintijaSTPiņķi
271.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia
Rīga
272.  Veisa KitijaSTRīga
273.  Verba AleksejsVTAJūrmala
274.  Vetra MartinsVTKuldīga
275.Vēvere EvitaSTJaunjelgava
276.  Vēvere MadaraSTCakes&Bakes
Jaunjelgava
277.  Vidončikova AnastasijaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
278.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
279.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
280.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
281.  Vijups MarcisVTCēsis
282.  Vikse LīgaSTLimbaži
283.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
284.  Vilciņš KlāvsVTSaulkrasti
285.Više KarīnaSTLiepāja
286.  Voino MārtiņšVTBMārupe
287.  Voronina ViktorijaSTBRīga
288.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
289.  Zariņa ZitaSTRiga
290.  Zēberga DženiferaSTBVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
291.  Zeltiņš LaurisVTARīga
292.  Zlucka AnnaSTRīga
293.Zorģis PēterisVTZorģi
Stende
294.  Zuyeu RamansVTRīga
295.  Zvirgzds MārtiņšVTLielvārde
296.  Žube IevaSTOgre
297.  Žube JanaSTBOgre
298.  Žubule LoretaSTBRīga

Kuldīga, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
2.  Griņeviča OksanaSNUJABC software
Baloži
3.  Griņeviča RuslanaSNUJABC software
Baloži
4.Kirila KitijaSNUJJelgava
5.Krupins JurijsVNUJSpars-MK
Preiļi
6.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
7.  Vanaga DaceSNUJJelgava

Kuldīga, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele AnnaSB2Piltene
2.Ābele AnnikaSB2Piltene
3.Āboliņa Laura-MadaraSB3Liepāja
4.Āboliņa Linda-SintijaSB4Liepāja
5.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
6.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
7.Allena Elizabete-AnnaSB1labs starts
Rīga
8.  Ansons MarkussVB2Piltene
9.  Apine KintijaSB1Kuldīga
10.Astrausks RihardsVB1Individuāli
Grobiņa
11.  Baranovska KsenijaSB4Daugavpils
12.  Bautris JēkabsVB1Bigbank
Rīga
13.  Beleviča JeteSB1Ogre
14.  Berga UndaSB3Saldus
15.  Bergholde PaulaSB1KULDĪGA
Kuldīga
16.  Birnbauma MadaraSB1LB
Rīga
17.  Buka BeateSB3KNSS
Kuldīga
18.  Buka LuizeSB2KNSS
Kuldiga
19.  Celmiņa LuīzeSB3Piltene
20.Cīrulis Alens-OliversVB1Jelgava
21.  Dambergs StefansVB3Cēsis
22.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
23.Dubure DiānaSB4Turlava
24.Duburs KrišsVB2Turlava
25.  Dundenieks RobertsVB1Rīga
26.  Gilučs OliversVB1Rīga
27.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
28.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
29.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
30.  Gudēvics MārcisVB2VSK Noskrien
Jelgava
31.  Heniņš RihardsVB3Piltene
32.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala
33.Jeļisejeva AļonaSB2X Infotech
Jurmala
34.  Jeļisejevs DaniilsVB1X Infotech
Jūrmala
35.  Kalniņa-Vīndedzkalna IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
36.  Kārkliņš IvoVB2Carnikava
37.Kārkliņš KristiansVB2Aloja
38.  Kārkliņš RaivoVB1Carnikava
39.Kaupuža Amanta-KristiānaSB4Cēsis
40.  Keino RobertsVB1Riga
41.  Kļockins AlekssVB1Astarte-Nafta
Ventspils
42.Kopštāle DārtaSB2Liepāja
43.Kopštāle MatildeSB1Liepāja
44.Kore GustavsVB3Ventspils
45.  Krumiņa EvelinaSB4Kuldīga
46.Krūmiņš AdriansVB1Kuldīga
47.Ķimenis ArtūrsVB1Kuldīga
48.  Lapiņš GustavsVB1Ozolnieki
49.Lastenieks-Kikučs RaivoVB1Rīga
50.Levica NikolaSB3Nīkrāces pamatskola
Skrunda
51.Liekmanis GustavsVB3Skrunda
52.Liekmanis JustsVB2Skrunda
53.  Liepajniece LīvaSB1Ziras
54.  Locs LinardsVB4Daugavpils
55.  Ļežaņina JeļenaSB2Rīga
56.  Markus-Narvila EvelīnaSB3Grobiņa
57.  Markus-Narvila KarolīnaSB1Grobiņa
58.  Metla LaumaSB3SSS
Saldus
59.  Mikans PaulsVB1Nīkrāces pamatskola
Skrunda
60.  Misāns AustrisVB2Liepāja
61.  Mūrniece MarijaSB4Astarte-Nafta
Ventspils
62.  Mūrnieks ErnestsVB1Astarte-Nafta
Ventspils
63.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
64.Pavlovska LindaSB1Rīga
65.  Pinkule MontaSB4Sportland
Rīga
66.  Pinkulis PaulsVB3Sportland/FSMETTA
Rīga
67.Pitkevics MarkussVB1Kuldīga
68.Pogrebnija ValērijaSB2Kuldīga
69.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
70.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza
71.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
72.Raita LieneSB1Raitu ģimene
Jelgavas nov.
73.Raits ArmandsVB3Raitu ģimene
Jelgavas nov.
74.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
75.Saulajs GustavsVB2Staļģene
76.Semjonovs IljaVB1VIADABALTIJA
Jelgava
77.  Siminaite DārtaSB3Cēsis
78.  Skore LauraSB4Kuldīga
79.  Skore NoraSB4Kuldīga
80.Sniega KateSB1JELGAVA
81.Sniega PaulaSB1JELGAVA
82.Stepanova KarīnaSB1Rīga
83.  Šarpio TomsVB3nav
Rīga
84.  Šķaudītis JēkabsVB1Rīga
85.  Šķaudītis MiķelisVB1Rīga
86.Švarca GabrielaSB1Ventspils
87.Švarcs JēkabsVB1Ventspils
88.Talberga OlgaSB1Riga
89.Teteris HarisVB1Teteri
Pāvilosta
90.  Teteris JēkabsVB1Teteri
Pāvilosta
91.Urbanoviča KateSB4Ropaži
92.Urbanovičs JorensVB1Ropaži
93.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
94.Vīksne ElīnaSB3Liepāja
95.  Volkovs AdriansVB4Rīga
96.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
97.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
98.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa/Ķekavas vidusskola
Ķekava
99.  Zālītis JānisVB1Rīga
100.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa/ PII Ieviņa
Ķekava
101.Zandersons DominiksVB1Kuldīga
102.  Zorģe PaulaSB3Zorģi
Stende
103.Zorģis ErnestsVB1Zorģi
Stende
104.Zviedrāns TomsVB1Ventspils

Kuldīga, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Allena Elizabete-Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
2.  Allena Katrīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
3.  Allens Rihards1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
4.  Dāboliņa Jete1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
5.  Dāboliņa Līga1 dalībnieksJelgava
6.  Dāboliņš Krists1 dalībnieksJelgava
7.Eišmonta Madara1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
8.Kirila Kitija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
9.Matisone Edīte1 dalībnieksVāne
10.Semjonova Oksana1 dalībnieksVIADABALTIJA
Jelgava
11.  Temerova-Allena Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
12.Vasiļjeva Svetlana1 dalībnieksRīga

Kopā pieteikušies: 943