Valmieras maratons | Saraksts

Valmiera, Maratons 42,195 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andriksons MārisVM40Rauna
Rauna
2.  Bebrītis JānisVMWunder Latvia
Valmiera
3.Bodžs ĢirtsVMSONITUM
Rēzekne
4.  Bogdanovs MārcisVMTimemachine
Valmiera
5.  Bondars AivarsVM50Jēkabpils
6.  Butkēvičus JānisVMSalacgrīva
7.  Cābulis PēterisVM40VSK Noskrien
Valka
8.  Cibuļskis ŽanisVMRīga
9.Coetzee WillieVM60Cape Town
10.  Čistovs SergejsVMRīga
11.Daguiar TaniaSM40Cape Town
12.  Demianov VladislavVMIRC KGB
VLADIMIR
13.Deniz KemalVMLondon
14.Esterhuisen AntonVM50Cape town
15.  Feldmanis AigarsVM50Ērģeme
16.  Fiļipovs StaņislavsVMRīga
17.  Freibergs MārtiņšVMVSK Noskrien
Rīga
18.  Geidāne SintijaSMĀdaži
19.  Grandovska AgneseSMRīga
20.  Inte ViestursVMJelgava
21.Isaacs RoroSMCape Town
22.  Jansone IlzeSM40Ādaži
23.  Jaunžeikars ValdisVM60Rīga
24.  Kalniņa LieneSMSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
25.  Kalniņš JānisVM40VSK Noskrien
Rīga
26.  Kataja BaibaSM40Timšsils
Baloži
27.  Konnula MargusVM40UKS
Urvaste
28.  Krūze GatisVMHanna
Rīga
29.  Kuzmins SergejsVM60Rēzekne
30.  Ķēpulis ArnisVMEzere
saldus
31.  Lērme RitvarsVM40M 42
Amsterdam
32.  Loca AijaSM40Daugavpils
33.Marrandi RosmariSMTartu
34.  Medeikis AlgirdasVMBegimo klubas
Šiauliai
35.  Miezītis ValdisVM40VSK Noskrien
Imanta
36.  Neija GuntaSMVSK Noskrien
Rīga
37.  Noviks IvarsVM40SK MAGNEN
Rēzekne
38.  Ozoliņš RaimondsVMRieksti
Rīga
39.  Paegle AliseSMRīga
40.  Peļņa GuntisVMSK MAGNEN
Rēzekne
41.  Penēzis EmīlsVMJelgava
42.  Preimats MārisVMLejasciems
43.  Prikulis DenisVMVegan Runners
Sigulda
44.  Reinfelds GintsVMViss Priekam
Skulte
45.  Rundzāns ArtūrsVMSelonija
Rīga
46.  Simanoviča ZintaSMJūrmala
47.Smith JacoVMCape town
48.Spirģe KristīneSMRīga
49.  Stankevics KlāvsVMAuce
50.  Staune SergeyVM60BIM
Moscow
51.  Strautnieks SalvisVM40Saulkrasti
52.  Suborins ViktorsVM60LSC
Riga
53.Swart MineSM40Cape Town
54.Šetlere SigneSMRīga
55.  Treulande NatālijaSMVentspils
56.  Ūdris ArneVM40100KM
RĪGA
57.  Ulmane SantaSMVSK noskrien
Rīga
58.Vācere GundegaSMRīga
59.  Vanaga ŽannaSM40Cēsis
60.  Vasiļevskis KlāvsVMValmiera
61.  Vasiļjeva MarijaSMRīga
62.  Veics RobertsVMRīga
63.  Vernera JustīneSMRīga
64.Vilne AneteSMKalnu lapsiņas
Staicele
65.  Vinogradov BorisVM50Skobar
Pskov
66.  Vītiņš AigarsVM50Rīga
67.  Zalsters MagnusVMRīga
68.  Zentelis ErnestasVMBėgimo klubas
Jonava
69.  Zimackis ViestursVMRīga
70.  Zumberga MartaSMDundaga

Valmiera, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MārisVLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Ālmanis IvoV40Accenture > High Performance
Rīga
3.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
4.  Apine BaibaS40Rīga
5.  Apinis IlgvarsV40Rīga
6.  Arbidāns UldisV40Limbaži
7.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
8.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
9.  Artemjevs SergejsVRīga
10.  Audere SilvaSPriekuļi
11.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
12.  Ažušele BaibaSTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
13.  Bahvalovs AndrisVCesvaine
14.  Bairaševskis ValerijsVSK Tērauds
Rīga
15.  Bāliņa AliseSCēsis
16.  Balodis SandisV40Valmiera
17.Balsys DomantasVKauno BMK
Kaunas
18.  Baltais MārisV60VSK Noskrien
Ogre
19.  Baltrušaitis ŽydrūnasV40Vilnius
20.  Banister LandonVn
Rīga
21.  Baranovskis AndrisVValmiera
22.  Baranovskis ValērijsV40Daugavpils
23.  Bautris DainisVBigbank
Rīga
24.  Belevičs JurisV40Ogre
25.  Belousovs VadimsVRīga
26.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
27.  Beļuns VadimsVUpeslejas
28.  Bēms GundarsVSaulgrieži
Jelgava
29.  Bergmanis IlvarsVTukums
30.  Bērziņa IlvijaSRīga
31.  Bērziņš AndrisV40Rīga
32.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
33.  Bescennaja JeļenaS50LSC
Rīga
34.  Bīberis EdgarsVRīga
35.  Blanka KsenijaSSalaspils
36.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
37.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
38.  Boldāne IlzeS50Gulbene
39.  Boriss KasparsVHappy_To_Move
Jūrmala
40.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
41.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
42.Brink LouisV40Cape Town
43.  Bulats MārisV40Ogre
44.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner's Club
Liepāja
45.  Būmans KārlisVMatisons Runner's Club
Liepāja
46.  Caics ArtūrsV---
Rīga
47.  Ceika LailaS50Valmiera
48.  Cepītis AivarsV60---
Valmiera
49.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
50.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
51.Coetzee AdelS50Cape Town
52.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
53.  Dāvidsons IvarsV40ALOJA
Aloja
54.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
55.  Didrihsons TomsVRiga
56.  Dille ZaneS40Skrien un nūjo Cēsis
Cēsis
57.  Dimas PanagiotisVAccenture > Be Yourself & Make a difference
Corinth
58.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
Ikšķile
59.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
60.  Dremin SemenVAccenture > High Performance
Tomsk
61.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
62.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
63.  Dzelme LitaS40-
Rīga
64.  Dzirvinskis GintarsV40Valdemārpils
65.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
66.  Eglītis RūdolfsVMadona
67.  Ekholm ElmarV50Laguja
68.  Elbergs EdgarsVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga
69.  Else AsnateSMazsalaca
70.  Erbs GuntisV50Dobele
71.Evans DaveV50Cape Town
72.  Fisenkova AlīnaSAVIA Team
Rīga
73.Fredheim RolfVRiga
74.  Freiberga AneteSRēzekne
75.Fulop KataSRīga
76.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
77.  Gaidis EdmundsVRīga
78.  Galašina AnitaSSPORTLAND
Ulbroka
79.  Galiņa LīvaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
80.  Galvans RenārsVMeh Ehh
Riga
81.  Golubevs MihailsVSK Tērauds
Rīga
82.  Grava NormundsV40Jelgava
83.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
84.  Gruberts EduardsVRiga
85.  Gržibovska KristīneSSK Dzērvene
Rīga
86.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
87.  Guitāne MarutaS40Ludza
Ludza
88.  Gūtmanis MārisVMARIS
Rīga
89.Hojlund JanV50Copenhagen
90.  Iesalnieks AugustsVRīga
91.  Igaunis JānisVValmiera
92.Innus DiānaSRīga
93.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi
94.Jākobsone DanaSRīga
95.  Jakovicka AlīnaSRīga
96.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
97.  Jankovska LigaS40Rīga
98.  Janovičs PāvelsVLCS, VSK Noskrien
Jelgava
99.Jeļisejevs SergejsV40X Infotech
Jurmala
100.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
Rīga
101.  Jurašs JurisV40VSK Noskrien
Dreiliņi
102.  Juvčenko OksanaSLiepāja
103.Kalna LieneSriga
104.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
105.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
106.Karazins GintsV-
Liepāja
107.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
108.  Kazinovska IlgaSValmiera
109.  Kazlas RolandasV40Na,pagauk
Vilnius
110.  Kisļakovs MihailsVRīga
111.  Kitova EvijaSViļaka
112.  Klapars RitvarsV40Burkānciems & Co
Valmiera
113.  Klicner TomasV40S-Sportas
Šauliai
114.  Knets JānisVAccenture > High Performance
Rīga
115.  Kokins AigarsV404H Pastaiga
Cēsis
116.  Kokoreviča IneseSKOKO team
Valmiera
117.  Kolužs JānisVDaugavpils Runners
Daugavpils
118.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus
119.  Kopmanis JānisV50Rīga
120.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
121.  Kravets AndreiV40Dörtiest Rat fans
Skuķīši
122.  Krīgers DidzisV60valmiera
123.  Kristapsons DēvidsVĀtrie vilki
Rīga
124.  Kristiansone OfēlijaSRīga
125.  Kristiansons HokansVRīga
126.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS
127.  Krūmiņš GatisV40Cesvaine
128.  Krūmiņš IvarsVSK Katrīna
Vārme
129.  Kudrjaševs MihailsV40Fizmati
Rīga
130.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Rīga
131.  Kušakovs JevgeņijsVRēzeknes novads
Lūznava
132.  Kuzņecovs LaurisVWunder Latvia
Valmiera
133.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
134.  Ķempe AgneseSVaiņode
135.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
136.  Lagzdiņš JānisVDurbes novads
Dunalka
137.  Laizāns KasparsVČika un Banijs
Rīga
138.  Lapsa GvidoV50Gulbene
139.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
140.  Lazda MadaraSDari ko mīli, mīli ko dari.
Ranka
141.  Lazda MareksVRīgas satiksme
Rīga
142.  Lērme GunitaS40M42
Valmiera
143.  Lērme HenrijsVM42
Valmiera
144.  Lezdiņa KarīnaSVALMIERA
145.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
146.  Liepa AndrejsV40Rīgas satiksme
Rīga
147.  Liepa PēterisVZVOC-VBSS
Valmiera
148.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien
Carnikava
149.  Liparts ArnisVAccenture > High Performance
Rīga
150.  Ločmelis ArmandsVRīga
151.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene
152.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
153.  Macuks AnatolijsVJēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
154.  Madžiņš GatisV40SK
Sigulda, Valmiera
155.  Maksimenko MihailsV60Valmieras vieglatletikas klubs
Valmiera
156.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
157.  Marčinkus JānisV60Rīgas satiksme
Rīga
158.Martins DanielVRiga
159.  Maskoļūna BaibaS40VSK Noskrien
Rīga
160.  Maslobojevs SergejsVNRC Rīga
Rīga
161.Mežkats ArtūrsVBauska
162.  Mikučionis NerijusVKauno BMK
Kaunas
163.  Misāne RandaSLiepāja
164.Miss SamantaSRīga
165.  Moroza ZaneSRīga
166.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
167.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
168.  Naumenko LindaSLATC
Daugavpils
169.  Novika IngaS40Valmiera
170.  Ņeborakova IngaSRīga
171.  Ņesterenko AndrejsVNesterenko
Rīga
172.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC
Ogre
173.  Onužāns ArtursVM-Trūpi
Riebiņi
174.  Ošiņš GintsV40SK Kenijas brieži
Baldone
175.  Ozerova IrinaSRīga
176.  Ozers JānisV50Jelgava
177.  Ozoliņš UldisVVW - Valmiera
Valmiera
178.  Ozols GatisVRīga
179.  Ozols JānisVRīga
180.Pedecs JurisVCēsis
181.  Pelēce IlzeS50VSK Noskrien
Ozolnieki
182.  Pētersons JurisV40Bez cīņas nav uzvaras
Rūjiena
183.  Petrovs AndrisVĶekavas novada pašvaldības sporta aģentūra
Ķekava
184.  Petrovs DzintarsV40Rīgas satiksme
Rīga
185.  Petrovs NikolajsV50Ludza
Ludza
186.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
187.  Piirsalu MarjeSTartu
188.  Pinnis ReinisVValmiera
189.Plisko KristaSriga
190.  Pļavinska SintijaSVSK Noskrien
Brocēni
191.Posthumus-Fox TanyaSCape Town
192.  Požarnovs ValtersVVillaTek
Rīga
193.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
194.  Pūga MārtiņšVBigbank
Rīga
195.  Puzāns VadimsVLudza
Ludza
196.  Pužulis SandisV40Rīga
197.  Raits SandisVRaitu ģimene
Jelgavas novads
198.  Rancāne KristīneSVanaga Zobārstniecības Klīnika
Rīga
199.  Rasims GuntisVRēzeknes novads
Rēzekne
200.  Raukaitis ArtisVSaldus
201.  Ravžajevs MārisVOlaine
202.  Rencis AinarsV60SaBaso.lv
Valmiera
203.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
204.  Romančuks IlmārsV50Rīga
205.  Ronis RaimondsVBigbank
Rīga
206.  Rozentālbergs AndrisVLattelecom
Rīga
207.  Rozis RobertsV40Rīga
208.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Rīga
209.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
210.  Rudītis RolandsVAzimuts
Valmiera
211.  Rudzītis DzintarsV60LSC, Valmiera
Valmiera
212.  Rudzītis KasparsVSIGULDA
213.  Ruģele AndraS40Rīga
214.  Ruskihs EduardsVRīga
215.  Ruskulis AndisVSPORTLAND
Rīga
216.  Rutkis GundarsV50Valmiera
217.  Sakne BenitaSRĪGAS CENTRĀLCIETUMS
Rīga
218.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
219.Samuševs RuslansVRīga
220.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
221.  Sardiko AnastasijaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
222.  Sauka SandisVTeam Kažemāka/Train2Win/adidas Runners
Liepājā/Rīga
223.  Saulīte InetaS40Rīga
224.  Sedleniece IlonaS40Bigbank
Rīga
225.  Seņko IgorsVLiepāja
226.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
227.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
228.  Siminaitis DāvisV40Cēsis
229.  Skārda DzintraSJaunjelgava / VSK Noskrien
Jaunjelgava
230.  Sondors JānisVSPORTLAND
Jelgava
231.  Sondors SandrisV60Rīga
232.  Sorokina ArnitaS40Cēsis
233.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
234.  Sparāns MārisV40Krustpils (Jēkabpils)
235.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
236.  Stalberga MegijaSValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
237.  Stāmers OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
238.  Stefanak GabrielVBratislava
Rīga
239.Strazdiņš JānisVValmiera
240.  Strode LīvaSVBSS
Valmiera
241.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera
242.  Sulojeva MaijaS50Rīga
243.  Sultanovs EdgarsVRiga
244.Sviklāns JānisVBaldone
245.  Šanceva SvetlanaSNike Run Jelgava
Jelgava
246.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
247.  Šņoriņš JānisVTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
248.  Tagel IlmarV60TriSmile
Põlva
249.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
250.  Tomsone SigneS40Rīga
251.  Topecs ArtūrsVSPORTLAND
Rīga
252.  Tretjakovs AndrejsVRīga
253.  Unt IvarV40Valga
254.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
255.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
256.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
257.  Ustinovs ValerijsV50SPARS-MK
Daugavpls
258.  Uzāriņa IngaSValmiera
259.  Vagars HarijsV50Rīga
260.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
261.  Vaļceva AnnaSSignature Wines
Riga
262.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
263.  Veinbergs ReinisVVBSS
Valka
264.  Verza AndrejsVĀdaži
265.  Vīksne KārlisVMeridiāns OK
Cēsis
266.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas
267.  Vilks IntsV40kur vilks?
Rīga
268.  Vilks JurijsV40Riga
269.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
270.  Volkenandt JohnVRSU
Rīga
271.  Wojcik MaciejVLodz
272.  Zablockis JānisVOgre
273.  Zālītis MareksVAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
274.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
275.  Zandberga AndaSSPORTLAND
Rīga
276.  Zariņš GuntarsV60individuāli
Priekuļu novads
277.  Zēbergs AinarsV50VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
278.  Zemturis JānisV60Rīga
279.  Zīberga BaibaSOpusCapita
Jūrmala
280.  Zviedris MārtiņšVMālpils
281.  Zvirbule ZaigaS50AEZ
Rīga
282.  Žodziņš AigarsV50Ezere
283.  Žuburs DainisV40Durbes novads
Dunalka
284.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava

Valmiera, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30Maratona klubs
Rīga
2.  Āboltiņš ArtūrsVN20SS Arkādija
Eleja
3.  Adamenko AntraSN20Ragaciems
4.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
6.Albertiņš KārlisVN20Smiltene
7.  Aleksejevs VitalijsVN30International Maritime Sport Community
Riga
8.  Allens NormundsVN40labs starts
Rīga
9.  Andrējevs JānisVN30Rīga
10.  Apinis AtvarsVNJRīga
11.Ariko DmitrijsVN30Riga
12.  Bajārs Eduards-AndrejsVN20Rīga
13.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
14.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
15.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
16.  Beleviča JolantaSN40Ogre
17.  Belevičs JēkabsVNJOgre
18.  Bērze KristīneSN40Kristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.
19.  Bērziņa LīgaSN30Riga
20.  Biezuma GitaSN40Rīga
21.  Birkmanis ArvisVN40Riga
22.  Birnbauma LīgaSN40LB
Rīga
23.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
24.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Salaspils
25.  Bome KristaSN20Jelgava
26.  Bondars TomsVN20TAVASriepas.lv
Jelgava
27.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
28.  Borskoviča SintijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
29.  Brizga RolandsVN50Talsu novads
30.  Brižaka VinetaSN50SK
liepaja
31.  Bruževica AneteSN40Rīga
32.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
33.  Caics JānisVN60---
Rīga
34.  Ciguzis DainisVN30AC DC
Valmiera
35.  Ciukmacis AldisVN50Rēzeknes novads
Rēzekne
36.  Čaupals KārlisVN20SPORTLAND
Rīga
37.  Čerešņeva JūlijaSN30SK
Liepāja
38.  Dambis NorbertsVN20Rīga
39.  Danenberga EvitaSN20SK Tērauds
Rīga
40.  Davidauska LauraSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Saldus
41.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
42.  Domburs JānisVN30Valmiera
43.  Donis EdgarsVN20Durbes novads
Dunalka
44.  Dzelzkalne NatālijaSN40Rīga
45.  Eižvertiņš EdgarsVN3077 Agency
Rīga
46.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
47.  Eškins IvarsVN50BE44
Valmiera
48.Evans BrendaSN50Cape Town
49.  Fabriciuss AinārsVN30Liepāja
50.  Freimanis JānisVN30Jelgava
51.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgavas novads
52.  Gailītis JānisVNJSmiltene
53.Gammeršmidts JurijsVN30ZAS Pārgauja
Auciems
54.  Gasjūns ArmīnsVN40Jelgava
55.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
56.  Gavare VaivaSN40Rīga
57.  Gavariņa DaigaSN30Rīga
58.  Gavars AndrisVN40Rīga
59.  Gils JānisVN30LATTELECOM
Rīga
60.  Godiņš KasparsVN30Ragaciems
61.  Graudiņš DainisVN30Rīga
62.  Grava AndraSN20Laimdotas
Jelgava
63.  Grava KristersVNJJelgava
64.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
65.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
66.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga
67.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
68.Holšteins GuntarsVN30Valmiera
69.  Ivanova LudmilaSN30LATC
Daugavpils
70.  Ivanova SantaSN20Valmiera
71.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
72.Jākabsons KārlisVN20Valmiera
73.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Tukums
74.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
75.  Jansons JānisVN20FBK Valmiera
Valmiera
76.  Jāņakalns MiervaldisVN50Alūksne
77.  Jerumane Danuta-EvaSNJvaidava
78.  Jursone LauraSN30Valmiera
79.  Kalinauskis ArtursVN30Liepaja
80.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
81.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
82.  Kancāne LīvaSN20Jēkabpils
83.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
84.  Karole IvetaSN50Valka
Valka
85.  Katajs MārcisVN50Timšsils
Baloži
86.  Kazaine IvetaSN30SWEDBANK
Smiltene
87.  Keino LīgaSN30Riga
88.Kisieliute AurelijaSN20Kauno BMK
Kaunas
89.  Klints AgneseSN20Rush B
Rīga
90.Klīve UnaSN40Jūrmala
91.  Klodza SimonaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Vecpiebalga
92.Kļava PēterisVN30Rīga
93.  Kļaviņa RitaSN40SK Magnen
Rēzekne
94.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
95.  Kļaviņš ValdisVN50Magnen
Rēzekne
96.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
97.  Kovaļevska DaceSN30SK Ozolnieki A
Ozolnieki
98.  Kozačenko LudmilaSN20ACTIVIA RUN
Rīga
99.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
100.  Kraševska AijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
101.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
102.  Krauze KasparsVN20Jelgava
103.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
104.  Krīgalis KārlisVN30Barkava
105.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Rīga
106.  Kroičs KasparsVN30Rīga
107.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
108.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
109.  Krūze LieneSN30Ādažu novads
110.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
111.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga
112.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
Ludza
113.  Ķerus IndulisVN30Rīga
114.  Labsvīra LieneSN30Sigulda
115.  Labsvīrs JānisVN40Sigulda
116.  Lāce AijaSN50Valka
117.  Lācis ArtisVN30Valmiera
118.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
119.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
120.Lang JoanSN50Cape Town
121.Lasmane LieneSN20Valmiera
122.  Lehtla JānisVN30SPORTLAND
Rīga
123.  Liepiņa AnceSN40BALTMA
Valmiera
124.  Liepiņa MontaSN30Rīga
125.  Liepiņš ArtursVN20Rīga
126.  Līpacis JurisVN40Sigulda
127.  Logina MontaSN30Sigulda
128.  Lūse BaibaSN30Rīga
129.  Majors JekabsVN20Accenture > High Performance
Saulkrasti
130.Majors KristapsVN20Mikija banda
Valmiera
131.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne
132.  Mālniece AigaSN30Valmiera
133.  Martinsone ArtaSN20Cēsis
134.  Matisons KristapsVN20Saldus virves vilcēju klubs
Saldus
135.  Mazurs AtisVN30Valmiera
136.  Mennika MalvīneSN30Team Kažemāka
Rīga
137.  Mergina KristīneSN30Vingrošanas studija
Valmiera
138.  Mikanova NeldaSN30Sigulda
139.  Mikulova OlgaSN30MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Rīga
140.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Vērgale
141.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
142.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
143.  Mozga MāraSN20Rīga
144.Naumčika MadaraSN20SPORTLAND
Rīga
145.  Nuķis JānisVN30Hamsters & Sunshine
Rīga
146.  Ozoliņa IevaSN20Kandava
147.  Panteļejeva AngelikaSN40AIZKRAUKLE
Skrīveri
148.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
149.  Perez AndresVN30Accenture > High Performance
Buenos Aires
150.Pienaar ChrisVN40Cape Town
151.Pienaar Lee-AnneSN40Cape Town
152.  Pinkule DinijaSNJPINKUĻI
Valmiera
153.  Platā SandraSN40Jelgava
154.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
155.Puķe MārtiņšVN30Valmiera
156.  Puķe RinaldsVN30SPORTLAND
Rīga
157.  Putniņa IvetaSN40Ozolnieki
158.  Putniņa ViktorijaSN20Rīga
159.  Putniņš AtisVN40Ozolnieki
160.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
161.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
162.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
163.Ribkina TatjanaSN30Rīga
164.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava
165.  Rozenfelde SandaSN30Rīga
166.  Rozīte EvijaSN30Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
167.  Rozītis ReinisVN30Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
168.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga
169.  Ruskule DaceSN20SPORTLAND
Rīga
170.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
Rīga
171.  Sergejevs AndrejsVN20Latvijas Finieris
Rīga
172.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
173.  Sifers KimsVN50Rīga
174.  Silauniece ArtaSN20Lī Sporta klubs
Gulbene
175.  Siliņa LuetaSNJValmiera
176.Siliņš MareksVN40Valmiera
177.  Sinkēviča IlvaSN40Jelgava
178.  Sīpols AinisVN30Valmiera
179.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
180.  Skaldis IntsVN20Rīga
181.  Skulte AgrisVN20Rīga
182.  Slikšāne KristīneSN40VSK Noskrien
Olaine
183.  Spaliņa LailaSN30Rīga
184.  Sprancis AldisVN60Valmiera
185.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
186.  Stefanišina IvonnaSN30Rīga
187.Stenders ReinisVN20Valmiera
188.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
189.  Strogonovs DmitrijsVN30Riga
190.  Supe JānisVN60Tirza
191.  Suseja RutaSN40Rēzekne
192.  Susejs DainisVN40Rēzeknes tehnikums
Rēzekne
193.  Susejs RenārsVNJRēzekne
194.  Suveizda ImantsVN40Da-marathon
Daugavpils
195.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
196.  Šalajevska MarijaSN20Rīga
197.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
198.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
199.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
200.  Šica EvijaSN20Valmiera
201.  Šmits ArtisVN40Rīga
202.Šmits DagnisVN40Kocēni
203.Šteinerte DaceSN30Jelgava
204.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Riga
205.  Temerova-Allena AnnaSN40labs starts
Rīga
206.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
207.  Tolvaiša SauļusVN30riga
Rīga
208.  Treikmanis UģisVN20Cēsis
209.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
210.  Truševskis KārlisVN60Rīga
211.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
212.  Turka OdetaSN50Taka TOK
Kuldiga
213.  Turks JānisVN60TAKA TOK
Kuldīga
214.Umure EgijaSN30Valmiera
215.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
216.  Urbāne IlzeSN40SPORTLAND
Rīga
217.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
218.  Veips JānisVN30Stopiņš
Saurieši
219.  Venškēvics EdgarsVN20Ventspils
220.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
221.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
222.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
223.Vīksna IngaSN30Smiltene
224.  Vilcāns MareksVN30Valmiera
225.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
226.  Vītiņš JānisVN30VSK Noskrien Rieksti
Riga
227.Vītols ArvīdsVN20Rīgas satiksme
Rīga
228.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
229.  Volkovs UģisVN20Ralfs
Rīga
230.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
231.  Zaķis AivarsVN50Maratona klubs/LSC
Rīga
232.Zariņš ArnoldsVNJSporta klubs Wendi
Cēsis
233.Zviedris ReinisVNJMālpils
234.  Ždaņenko JeļenaSN30Rīga
235.  Žeibe ArtūrsVN30Būvniecības ABC
Rīga
236.  Žubulis EmīlsVNJTeamKažemāka/Train2WinLV
Rīga

Valmiera, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Abramovs ViktorsVTAMadona
3.  Akmentiņš AinārsVTValmiera
4.  Aksenoks KristapsVTARīgas Hanzas vsk.
Riga
5.  Antone IevaSTValmiera
6.  Ausmiņš ElmārsVTJelgava
7.Avotina LieneSTGarkalne
8.  Baltmane JekaterinaSTMārupe
9.  Baranovska NoraSTValmiera
10.  Baranovska Tīna-SonoraSTBvalmiera
11.  Bārītis IngusVTValmiera
12.  Baumanis DainisVTRīga
13.  Bautre JolantaSTBigbank
Rīga
14.  Bautris DāvisVTBBigbank
Rīga
15.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
16.  Beizaks EdgarsVTOgre
17.  Belevičs JustsVTBOgre
18.  Berga LindaSTSaldus
19.  Bernāns EdgarsVTRīga
20.  Bērtule AntaSTBlome
21.  Bērziņa IlvaSTRīga
22.  Bērziņa SigitaSTSPORTLAND
Salaspils
23.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
24.  Birzniece HelēnaSTRīga
25.  Birznieks ArtūrsVTRīga
26.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
27.  Blinovs EdgarsVTRēzeknes novads
Rēzekne
28.  Bogdānova LīvaSTCēsis
29.Bogdānovs RičardsVTBCēsis
30.  Bogomazova LaineSTValmiera
31.  Boiko RojsVTAJaunmārupe
32.  Boloņina AļonaSTSalaspils
33.  Bomis NormundsVTLimbaži
34.  Bondare AlīnaSTTAVASriepas.lv
Ozolnieki
35.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
36.Borozinskis DzintarsVTĶegums
37.  Brīdaks GatisVTValmiera
38.Brokere IngaSTRīga
39.Bumbiere KristīneSTBJelgava
40.Bumbiers KristersVTBJelgava
41.  Cālmane StefānijaSTRīga
42.  Canberk UrkupVTAccenture > High Performance
Izmir
43.  Ceigulis KrišjanisVTSēja
44.  Celnokova JelizavetaSTRīga
45.Cepliša IevaSTARīga
46.  Cināts CentisVTValmiera
47.  Cine EvijaSTValmiera
48.  Cipens GundarsVTSuntaži
49.  Coics KristapsVTARīga
50.  Čakstiņa GuntaSTRīga
51.  Černiškovs DenissVTOgre
52.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
53.  Dāldere AntraSTVentspils
54.  Danilovs RomansVTRiga
55.  Daugulis ElvisVTAValmiera
56.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
57.  Dima AndreevVTPskov
58.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils
59.  Dmitrijevs PāvelsVTRīga
60.Dreimane AnceSTValmiera
61.  Driķe LīvaSTRīga
62.  Drozde RitaSTRēzekne
63.  Dumbrovska AdrijaSTCēsis
64.Egle ArtaSTBlome
65.Eglīte ElīnaSTValmiera
66.  Eglītis EdgarsVTRīga
67.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
68.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
69.  Feldhūns MihailsVTVUDLANDE
Smiltene
70.  Feldmanis ReinisVTBĒrģeme
71.  Frīdvalde MairaSTValmiera
72.  Frolova OlgaSTRīga
73.  Fučadži NatālijaSTRiga
74.  Gerhards KalvisVTBValmieras Viestura vidusskola 1 c klase
Valmiera
75.  Gerhards LukaVTBValmieras Viestura vidusskola 1 c klase
Valmiera
76.  Glazepa JūlijaSTRīga
77.  Glazkina LolitaSTRīga
78.  Granta SimonaSTACTIVIA RUN
Limbaži
79.  Grasmanis IngusVTJelgava
80.  Grava MatīssVTBJelgava
81.Grāvelis ArmandsVTValmiera
82.Grigale IneseSTĀdaži
83.  Halonen TuomoVTRīga
84.  Haritoņiks IgorsVTRīga
85.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne
86.  Ignāte AmandaSTBĀdaži
87.  Ihnatov AndriiVTRīga
88.  Jagža ElīnaSTRīga
89.Jākabsone KarlīneSTValmiera
90.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
91.  Janovskis DāvisVTOgre
92.  Jēče AliseSTBRīga
93.  Jēče IngaSTRīga
94.  Jēčis KristapsVTBRīga
95.Jirjens ReinisVTRīga
96.  Jočerīte LindaSTRīga
97.  Johannesen BenjaminVTArendal
98.Juhņeviča KristīneSTValka
99.  Jumiķe JustīneSTBJelgava
100.  Justaments JānisVTeazyBI
Madona
101.  Kalnbērza DaigaST-
Rīga
102.  Kalniņš KlāvsVTRīga
103.  Kalnpure RitaSTRīga
104.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
105.  Kārkliņš OskarsVTAizkraukle
106.  Kataja AgneseSTBTimšsils
Baloži
107.  Kataja LauraSTBTimšsils
Baloži
108.  Katena DagnijaSTASPORTLAND
Rīga
109.  Katlapa AnnaSTJelgava
110.Kaupuža SigneSTCēsis
111.  Keino KrišsVTBRiga
112.  Kikučs IntarsVTBalvi
113.Klečuna LāsmaSTValmiera
114.  Kliņģeris Arvils-ĀdamsVTBValmiera
115.  Kokars PēterisVTCēsis
116.Kolčs AigarsVTValmiera
117.  Kondratjeva AnastasijaSTAMEDVED
riga
118.  Kondrats AlvisVTLiepāja
119.  Kornišova AļinaSTRīga
120.  Kozlova SvetlanaSTDaugavpils
121.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
122.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzekne
123.  Kravalis MārcisVTMMK
Rīga
124.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
125.  Krupins VjačeslavsVTBSPARS-MK
Preiļi
126.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
127.  Kukaine IngaSTRīga
128.  Kukaine TīnaSTBRīga
129.  Kukainis AigarsVTRīga
130.Kuzņecova SandraSTRīga
131.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus
132.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
133.  Labsvīra Eleonora-KristianaSTBSiguldas pilsētas vidusskola
Sigulda
134.  Labsvīrs Atis-RegnārsVTBSigulda
Sigulda
135.  Laizāne KatrīnaSTBČika un Banijs
Rīga
136.  Laizāns JēkabsVTBČika un Banijs
Rīga
137.  Laubenbahs EdvardsVTBĀdaži
138.  Leists KasparsVThilti
Rīga
139.  Lejiņa IevaSTSPORTLAND
Rīga
140.  Lenšs MārisVTAccenture > Be Yourself & Make a difference
Valmiera
141.  Lepse InāraSTventspils
ventspils
142.  Levins BorissVTValmiera
143.  Lezdiņa LauraSTBValmiera
144.  Lezdiņš SandrisVTValmiera
145.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
146.  Loca SintijaSTADaugavpils
147.  Lorence SantaSTOZOLNIEKI
Jelgava
148.  Luca LīgaSTRīga
149.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
150.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
151.Ļucāne BaibaSTĀdaži
152.  Martinsons ArtūrsVTValmiera
153.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
154.  Medvedevs VladimirsVTRīga
155.  Megris GatisVTLimbaži
156.  Metums AinārsVTGulbene
157.  Metums MārtiņšVTAGulbene
158.  Metums NaurisVTBGulbene
159.  Mezults JannoVTTartu
160.  Mežajeva DiānaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
161.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
162.  Misiņš PēterisVTRīga
163.  Mišenko IgorsVTRīga
164.  Muižnieks AndrisVTAValmiera
165.Muska AigarsVTValmiera
166.  Muska IvitaSTLMT
Valmiera
167.  Noviks KrišjānisVTARīga
168.Ņikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga
169.  Obsokovs GrigorijsVTRīga
170.  Ondzuļs PjotrsVTPreiļi
171.  Osīte IlzeSTJelgava
172.  Ozoliņa LauraSTAValmiera
173.  Ozoliņa MontaSTValmiera
174.  Ozoliņš AnsisVTLSC
Rīga
175.  Ozols KristapsVTSPORTLAND
Rīga
176.  Pantejevs ValerijsVTValmiera
177.  Paula LolitaSTValmiera
178.  Pauls EdgarsVTRīga
179.  Peipe KintijaSTBVALMIERA
180.Pērkone SarmīteSTValmiera
181.  Pērkons RūdolfsVTBValmiera
182.  Petersen OlgaSTRīga
183.  Piļka SanitaSTGulbene
184.  Pinka SigitaSTValmiera
185.Pinkule JolantaSTPINKUĻI
Valmiera
186.  Polza JānisVTRēzekne
187.Poļevikova KristīneSTValmiera
188.  Potapovs ArsenijsVTRīga
189.  Puķīte GundegaSTMadona
190.  Puķīte LīvaSTAMadona
191.  Puķītis GirtsVTCēsis
192.Putniņa JanaSTValka
193.  Puzāne JeļizavetaSTLudza
Ludza
194.Razumova LauraSTLondon
195.  Reinfelde HelēnaSTBLiepāja
196.  Rēķis DanielsVTRīgas satiksme
Rīga
197.  Ribnere KristīneSTJēkabpils
198.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
199.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
200.  Saklaure Lauma-LīvaSTBĀdaži
201.  Saklaure MartaSTĀdaži
202.Samsonoviča AliseSTAKrāslava
203.  Saulītis EmīlsVTAMazsalaca
204.  Selins IļjaVTRīga
205.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
206.  Shgylla AlbanVTRīgas rajons
207.Skudra AndaSTOlaine
208.  Skudris AinārsVTOlaine
209.  Skudris MārtiņšVTOlaine
210.  Slisans RalfsVTBLiepāja
211.  Smeilis EdgarsVTSaulkrasti
212.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
213.Smoļaka ElīnaSTRugāji
214.  Soseda JeļenaSTRīga
215.  Stepanovs MihailsVTDaugavpils
216.  Strautnieks MārisVTJelgava
217.  Supe DanielaSTBSupes dzimta
Valmiera
218.  Supe JānisVTSupes dzimta
Valmiera
219.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
220.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
221.  Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri
222.  Šantaras ArtūrsVTRīga
223.  Šarkovska AgitaSTSaldus
224.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils
225.  Šeļeho JūlijaSTBe Active
Daugavpils
226.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
227.  Tentere LieneSTValmiera
228.  Timermane IrēnaSTRīga
229.  Titomers EndijsVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
230.  Trokmanis SergejsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle
231.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
232.  Tumanovich MartinVTARīga
233.  Turčina ZaneSTSPORTLAND
Rīga
234.  Turka MārīteSTTaka
Kuldīga
235.  Ulase AivaSTJelgava
236.  Určs RolandsVTRīga
237.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
238.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
239.  Vagale IjaSTRīga
240.  Vagale SvetlanaSTJelgava
241.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
242.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
243.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
244.Vanaga KatrīnaSTRīga
245.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Rīga
246.  Vasečko MarisSTn
Rīga
247.Vasiļevska KristīneSTDaugavpils
248.Vasiļjeva SvetlanaSTJelgava
249.  Vegnere MadaraSTRīga
250.  Veikšāns RendijsVTBRubene
Valmiera
251.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia
Rīga
252.Vēvere EvitaSTJaunjelgava
253.  Vēvere MadaraSTCakes&Bakes
Jaunjelgava
254.  Vidončikova AnastasijaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
255.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
256.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
257.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
258.  Vijups MarcisVTCēsis
259.  Vikse LīgaSTLimbaži
260.  Vīksna AivaSTRīga
261.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
262.  Voino MārtiņšVTBMārupe
263.Zāģere IvetaSTogre
264.  Zaharāne TatjanaSTBalvi
265.  Zakirova GaukharSTRīga
266.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
267.  Zalaks LaurisVTFS
Rīga
268.  Zālīte MadaraSTRīga
269.  Zariņa ZitaSTRiga
270.Zariņš RaivisVTSporta klubs Talavas Nedzirdīgo Sports
Mazsalaca
271.  Zazīte IngrīdaSTCēsis
272.  Zeltiņš LaurisVTARīga
273.  Zlaugotne LīgaSTAStaicele
274.  Zviedris RainersVTBValmieras Velo vienība
Valmiera
275.  Žagars JurisVTRīga
276.Žbanova KatrīnaSTWunder Latvia
Valmiera
277.  Žirne LauraSTBValmiera
278.  Žube IevaSTOgre
279.  Žube JanaSTBOgre
280.  Žubule LoretaSTBRīga

Valmiera, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
2.  Griņeviča OksanaSNUJABC software
Baloži
3.  Griņeviča RuslanaSNUJABC software
Baloži
4.  Jerumane Danuta-EvaSNUJdanutiino12@inbox.lv
vaidava
5.  Jukāms ĒriksVNUJValka
6.Knospiņš JānisVNUJValmiera
7.  Krastiņa IevaSNUJRīga
8.  Medniece BrigitaSNUJBrīvzemnieku pag
9.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
10.  Roberga NatālijaSNUJCēsis
Cēsis
11.  Vanaga DaceSNUJJelgava

Valmiera, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
2.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
3.Apinis KārlisVB1Valmiera
4.  Aspere AnceSB3Jasperi
Rīga
5.  Aspers ĀdamsVB2Jasperi
Rīga
6.  Balode KeidijaSB2Valmiera
7.  Balode KerlīnaSB3Valmiera
8.  Baranovska KsenijaSB4Daugavpils
9.Baumane PaulaSB1Valmiera
10.  Bautris JēkabsVB1Bigbank
Rīga
11.  Beleviča JeteSB1Ogre
12.  Berga UndaSB3Saldus
13.  Bergholde PaulaSB1KULDĪGA
Kuldīga
14.  Bērziņš Mārtiņš-KristapsVB3MĀRTIŅŠ
Valmiera
15.  Birnbauma MadaraSB1LB
Rīga
16.  Brīdaka ElīzaSB2Valmiera
17.  Briede Dita-EgitaSB3VVV
Valmiera
18.Celms Arvīds-BrunoVB1Valmiera
19.  Ciguze AivijaSB1AC DC
Valmiera
20.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
21.  Driksna GvidoVB2Valmiera
22.  Gilučs OliversVB1Rīga
23.Grigorjevs LindaSB2Valmiera
24.  Grigorjevs RihardsVB3Valmiera
25.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
26.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
27.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
28.  Gudēvics MārcisVB2VSK Noskrien
Jelgava
29.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala
30.Jeļisejeva AļonaSB2X Infotech
Jurmala
31.  Jeļisejevs DaniilsVB1X Infotech
Jūrmala
32.  Kājiņš ReinisVB3Valmiera
33.  Kalniņa-Vīndedzkalna IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
34.Kārkliņš KristiansVB2Aloja
35.Kaupuža Amanta-KristiānaSB4Cēsis
36.  Kaveckis DanielsVB2Valmiera
37.  Kavīte KeitaSB4Valmiera
38.  Kavīte Toms-PaulisVB2Valmiera
39.  Keino RobertsVB1Riga
40.Korotko ElizabeteSB1Valmiera
41.  Ķipurs EdvardsVB1Ķipuri
Valmiera
42.  Ķipurs HenrijsVB4Ķipuri
Valmiera
43.  Ķipurs RalfsVB2Ķipuri
Valmiera
44.  Lapiņš GustavsVB1Ozolnieki
45.  Licitis KristiansVB2valmiera
46.  Liepiņa IevaSB1BALTMA
Valmiera
47.  Locs LinardsVB4Daugavpils
48.  Logina Sofija-IzabellaSB1Valmiera
49.  Ļežaņina JeļenaSB2Rīga
50.  Martinsons ArtisVB2KOKOTEAM
Valmiera
51.  Misāns AustrisVB2Liepāja
52.  Mulere EvelīnaSB2Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
53.  Mulers RalfsVB4Valmiera Pārgaujas sākumskola
Valmiera
54.  Muska LīgaSB3VPS
Valmiera
55.Neļķe GunārsVB1Valmiera
56.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
57.  Ozoliņa ElzaSB1Valmiera
58.  Ozoliņa KateSB2Valmiera
59.  Peipe MontaSB3Valmiera
60.  Pinkule MontaSB4Sportland
Rīga
61.Pinkulis AlvisVB1PINKUĻI
Valmiera
62.  Pinkulis PaulsVB3Sportland/FSMETTA
Rīga
63.  Putniņa KeitaSB3Valmiera
64.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza
65.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
66.  Reima GustavsVB1Valmiera
67.  Reima KārlisVB2Valmiera
68.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
69.Rode SandrisVB2Valmiera
70.Rudīte MaijaSB1Rudīši
Valmiera
71.  Rudītis RobertsVB1Rudīši
Valmiera
72.  Saklaure Madara-MāraSB1Ādaži
73.  Saklaurs RaimondsVB1Ādaži
74.  Sakne DenisVB2Rīga
75.Siliņš NeitansVB1Valmiera
76.  Siminaite DārtaSB3Cēsis
77.Stankevičs TomsVB2VVV
Valmiera
78.  Stūrītis MartinsVB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
79.  Supe EvelīnaSB3Supes dzimta
Valmiera
80.  Šteinarte Paula-EmīlijaSB3Valmiera
81.  Šulca LuīzeSB2Valmiera
82.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
83.  Vecumnieks EduardsVB3Cēsis
84.  Veidemane AliseSB4Valmiera
85.  Vesmane EstereSB2Valmiera
86.  Vesmane LauraSB1Valmiera
87.  Vīlips GvidoVB3Valmiera
88.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
89.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
90.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa/Ķekavas vidusskola
Ķekava
91.  Zālītis JānisVB1Rīga
92.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa/ PII Ieviņa
Ķekava
93.  Zolmanis RitvarsVB2PII
Valmiera
94.  Zviedris KristersVB3Valmieras Velo vienība
Valmiera

Valmiera, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Drillis Emīls1 dalībnieksValmiera
2.Juršeus Juris1 dalībnieksValmiera
3.  Kazaine Iveta1 dalībnieksSWEDBANK
Smiltene
4.Klečuna Lāsma1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Valmiera
5.Linde Elīna1 dalībnieksValmiera
6.Meiere Tina1 dalībnieksValmiera
7.Namniece Anda1 dalībnieksValmiera
8.  Pinkule Justīne1 dalībnieksPINKUĻI
Valmiera
9.Strazdiņš-Baltputns Jānis1 dalībnieksValmiera
10.  Vestbergs Emīls1 dalībnieksValmiera

Kopā pieteikušies: 985