Siguldas pusmaratons | Saraksts

Sigulda, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MārisVLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Ālmanis IvoV40Accenture > High Performance
Rīga
3.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
4.  Arbidāns UldisV40Limbaži
5.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
6.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
7.  Artemjevs SergejsVRīga
8.  Asars MārisVLesjofors
Liepāja
9.  Audere SilvaSPriekuļi
10.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
11.  Ažušele BaibaSTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
12.  Bahvalovs AndrisVCesvaine
13.  Bairaševskis ValerijsVSK Tērauds
Rīga
14.Balsys DomantasVKauno BMK
Kaunas
15.  Baltrušaitis ŽydrūnasV40Vilnius
16.  Banga BorissVCharlot
Rīga
17.Banga NatālijaSCharlot
Rīga
18.  Banister LandonVn
Rīga
19.  Baranovskis ValērijsV40Daugavpils
20.  Bautris DainisVBigbank
Rīga
21.  Belevičs JurisV40Ogre
22.  Belousovs VadimsVRīga
23.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
24.  Bēms GundarsVSaulgrieži
Jelgava
25.  Bergmanis IlvarsVTukums
26.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
27.  Bescennaja JeļenaS50LSC
Rīga
28.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
29.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
30.  Boldāne IlzeS50Gulbene
31.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
32.  Boriss KasparsVHappy_To_Move
Jūrmala
33.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
34.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
35.Brauns IvarsV40Jūras Ērglis
Sigulda
36.Budd DustinV40Riga
37.Budd HeidiS40Riga
38.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner's Club
Liepāja
39.  Būmans KārlisVMatisons Runner's Club
Liepāja
40.  Butkēvičus JānisVSalacgrīva
41.  Caics ArtūrsV---
Rīga
42.  Ceika LailaS50Valmiera
43.  Cepītis AivarsV60---
Valmiera
44.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
45.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
46.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
47.  Davidčuks NormundsVLimbaži
48.  Davidnieks ArtisVRīga
49.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
50.  Didrihsons TomsVRiga
51.  Dimas PanagiotisVAccenture > Be Yourself & Make a difference
Corinth
52.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
Ikšķile
53.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
54.  Dremin SemenVAccenture > High Performance
Tomsk
55.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
56.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
57.  Dzelme LitaS40-
Rīga
58.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
59.  Ekholm CrisSLaguja küla
60.  Ekholm ElmarV50Laguja
61.  Ekholm HeliS40Laguja
62.  Elbergs EdgarsVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga
63.  Else AsnateSMazsalaca
64.  Erbs GuntisV50Dobele
65.  Fiļipovs StaņislavsVRīga
66.  Fisenkova AlīnaSAVIA Team
Rīga
67.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
68.  Galašina AnitaSSPORTLAND
Ulbroka
69.  Galiņa LīvaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
70.  Geidāne SintijaSĀdaži
71.  Golubevs MihailsVSK Tērauds
Rīga
72.  Grava NormundsV40OK Alnis
Jelgava
73.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
74.  Gruberts EduardsVRiga
75.  Gržibovska KristīneSSK Dzērvene
Rīga
76.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
77.  Guitāne MarutaS40Ludza
Ludza
78.  Gūtmanis MārisVMARIS
Rīga
79.Hojlund JanV50Copenhagen
80.  Iesalnieks AugustsVRīga
81.Innus DiānaSRīga
82.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi
83.  Jakovicka AlīnaSRīga
84.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
85.  Jankovska LigaS40Rīga
86.  Janovičs PāvelsVLCS, VSK Noskrien
Jelgava
87.Jeļisejevs SergejsV40X Infotech
Jurmala
88.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
Rīga
89.  Jurašs JurisV40VSK Noskrien
Dreiliņi
90.  Juvčenko OksanaSLiepāja
91.  Kalniņš JānisV40VSK Noskrien
Rīga
92.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
93.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
94.Karazins GintsV-
Liepāja
95.Kārkliņš RobertsVJūrmala
96.  Karpikovs AleksandrsVIMSC, ZEP4RUN
Riga
97.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
98.  Kazlas RolandasV40Na,pagauk
Vilnius
99.  Kisļakovs MihailsVRīga
100.  Kitova EvijaSViļaka
101.  Klicner TomasV40S-Sportas
Šauliai
102.  Knets JānisVAccenture > High Performance
Rīga
103.  Kokins AigarsV404H Pastaiga
Cēsis
104.  Kolužs JānisVDaugavpils Runners
Daugavpils
105.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus
106.  Kopmanis JānisV50Rīga
107.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
108.  Kravets AndreiV40Dörtiest Rat fans
Skuķīši
109.  Krīgers DidzisV60valmiera
110.  Kristapsons DēvidsVĀtrie vilki
Rīga
111.  Kristiansone OfēlijaSRīga
112.  Kristiansons HokansVRīga
113.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS
114.  Krūmiņš IvarsVSK Katrīna
Vārme
115.  Krūze GatisVHanna
Rīga
116.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Rīga
117.  Kušakovs JevgeņijsVRēzeknes novads
Lūznava
118.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
119.  Ķempe AgneseSVaiņode
120.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
121.  Lagzdiņš JānisVDurbes novads
Dunalka
122.  Laizāns KasparsVČika un Banijs
Rīga
123.  Lapsa GvidoV50Gulbene
124.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
125.  Lazda MadaraSDari ko mīli, mīli ko dari.
Ranka
126.  Lazda MareksVRīgas satiksme
Rīga
127.  Lērme HenrijsVM 42
Valmiera
128.  Lērme RitvarsV40M 42
Amsterdam
129.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
130.  Liepa AndrejsV40Rīgas satiksme
Rīga
131.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien
Carnikava
132.  Liparts ArnisVAccenture > High Performance
Rīga
133.  Ločmelis ArmandsVRīga
134.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene
135.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
136.Mackēvičs MārtiņšVRīga
137.  Macuks AnatolijsVJēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
138.  Madžiņš GatisV40SK
Sigulda, Valmiera
139.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
140.  Marčinkus JānisV60Rīgas satiksme
Rīga
141.  Marčinkus RaisaS50S/K Ozolnieki
Jelgava
142.Martins DanielVRiga
143.  Maskoļūna BaibaS40VSK Noskrien
Rīga
144.  Maslobojevs SergejsVNRC Rīga
Rīga
145.  Medeikis AlgirdasVBegimo klubas
Šiauliai
146.  Mikučionis NerijusVKauno BMK
Kaunas
147.  Millere SigneSAroma Spa Studija
Sigulda
148.  Millers ArnisVCertex Latvija
Olaine
149.  Misāne RandaSLiepāja
150.Miss SamantaSRīga
151.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
152.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
153.  Naumenko LindaSLATC
Daugavpils
154.  Ņeborakova IngaSRīga
155.  Ņesterenko AndrejsVNesterenko
Rīga
156.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC
Ogre
157.  Ošiņš GintsV40SK Kenijas brieži
Baldone
158.  Ozers JānisV50Jelgava
159.  Ozoliņš AnsisVLSC
Rīga
160.  Ozols JānisVRīga
161.  Pelēce IlzeS50VSK Noskrien
Ozolnieki
162.  Petrovs AndrisVĶekavas novada pašvaldības sporta aģentūra
Ķekava
163.  Petrovs DzintarsV40Rīgas satiksme
Rīga
164.  Petrovs NikolajsV50Ludza
Ludza
165.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
166.  Pļavinska SintijaSVSK Noskrien
Brocēni
167.  Požarnovs ValtersVVillaTek
Rīga
168.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
169.  Priedols ĢirtsV40Selonija
Rīga
170.  Pūga MārtiņšVBigbank
Rīga
171.  Puzāns VadimsVLudza
Ludza
172.  Pužulis SandisV40Rīga
173.  Raits SandisVRaitu ģimene
Jelgavas novads
174.  Rancāne KristīneSVanaga Zobārstniecības Klīnika
Rīga
175.  Rasims GuntisVRēzeknes novads
Rēzekne
176.  Ravžajevs MārisVOlaine
177.  Rencis AinarsV60PaBaso.lv
Valmiera
178.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
179.  Romančuks IlmārsV50Rīga
180.  Ronis RaimondsVBigbank
Rīga
181.  Rozentālbergs AndrisVLattelecom
Rīga
182.  Rozis RobertsV40Rīga
183.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Rīga
184.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
185.  Rudzītis KasparsVSIGULDA
186.  Ruskulis AndisVSPORTLAND
Rīga
187.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
188.Samuševs RuslansVRīga
189.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
190.  Sardiko AnastasijaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
191.  Sauka SandisVTeam Kažemāka/Train2Win/adidas Runners
Liepājā/Rīga
192.  Saulīte InetaS40Rīga
193.  Sedleniece IlonaS40Bigbank
Rīga
194.  Seņko IgorsVLiepāja
195.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
196.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
197.  Siminaitis DāvisV40Cēsis
198.  Skārda DzintraSJaunjelgava / VSK Noskrien
Jaunjelgava
199.  Sondors JānisVSPORTLAND
Jelgava
200.  Sondors SandrisV60Rīga
201.  Sorokina ArnitaS40Cēsis
202.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
203.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
204.  Stalberga MegijaSValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
205.  Stāmers OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
206.  Stankevics KlāvsVAuce
207.  Sulojeva MaijaS50Rīga
208.  Sultanovs EdgarsVRiga
209.Sviklāns JānisVBaldone
210.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
211.  Šņoriņš JānisVTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
212.  Tarasov VladimirV40Rīga
213.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
214.Tilgass IndulisV40Drakulas olas
Rīga
215.  Tomsone SigneS40Rīga
216.  Topecs ArtūrsVSPORTLAND
Rīga
217.  Tretjakovs AndrejsVRīga
218.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
219.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
220.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
221.  Ustinovs ValerijsV50SPARS-MK
Daugavpls
222.  Vagars HarijsV50Rīga
223.Vaidelinskiene KristinaSBėgimo klubas
Šiauliai
224.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
225.  Vaļceva AnnaSSignature Wines
Riga
226.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
227.  Veinbergs ReinisVVBSS
Valka
228.  Verza AndrejsVĀdaži
229.  Vīksne KārlisVMeridiāns OK
Cēsis
230.  Vīksne KasparsVSPB RUN
Cēsis
231.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas
232.  Vilgerte DaceS40Drakulas olas
Rīga
233.  Vilks IntsV40kur vilks?
Rīga
234.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
235.  Vizulis JānisV40Liepāja
236.  Volkenandt JohnVRSU
Rīga
237.  Wojcik MaciejVLodz
238.  Zablockis JānisVOgre
239.  Zālītis MareksVAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
240.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
241.  Zandberga AndaSSPORTLAND
Rīga
242.  Zariņš GuntarsV60individuāli
Priekuļu novads
243.  Zēbergs AinarsV50VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
244.  Zīberga BaibaSOpusCapita
Jūrmala
245.  Zimackis ViestursVRīga
246.  Zvirbule ZaigaS50AEZ
Rīga
247.  Žodziņš AigarsV50Ezere
248.  Žuburs DainisV40Durbes novads
Dunalka
249.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava

Sigulda, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30Maratona klubs
Rīga
2.  Āboltiņš ArtūrsVN20SS Arkādija
Eleja
3.  Adamenko AntraSN20Ragaciems
4.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
6.Albertiņš KārlisVN20Smiltene
7.  Aleksejevs VitalijsVN30International Maritime Sport Community
Riga
8.  Allens NormundsVN40labs starts
Rīga
9.Ariko DmitrijsVN30Riga
10.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
11.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
12.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
13.  Beleviča JolantaSN40Ogre
14.  Belevičs JēkabsVNJOgre
15.  Bērze KristīneSN40Kristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.
16.  Bērziņa LīgaSN30Riga
17.  Biezuma GitaSN40Rīga
18.  Birkmanis ArvisVN40Riga
19.  Birnbauma LīgaSN40LB
Rīga
20.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
21.  Blumbergs TomsVNJOgre
22.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Salaspils
23.  Bome KristaSN20Jelgava
24.  Bondars TomsVN20TAVASriepas.lv
Jelgava
25.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
26.  Borskoviča SintijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
27.  Brizga RolandsVN50Talsu novads
28.  Brižaka VinetaSN50SK
liepaja
29.  Bruževica AneteSN40Rīga
30.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
31.  Caics JānisVN60---
Rīga
32.  Ciukmacis AldisVN50Rēzeknes novads
Rēzekne
33.  Čaupals KārlisVN20SPORTLAND
Rīga
34.  Čerešņeva JūlijaSN30SK
Liepāja
35.  Danenberga EvitaSN20SK Tērauds
Rīga
36.  Davidauska LauraSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Saldus
37.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
38.  Domburs JānisVN30Valmiera
39.  Donis EdgarsVN20Durbes novads
Dunalka
40.  Dzelzkalne NatālijaSN40Rīga
41.  Eižvertiņš EdgarsVN3077 Agency
Rīga
42.  Engers BrunoVN30Carnika
43.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
44.  Fabriciuss AinārsVN30Liepāja
45.  Freimanis JānisVN30Jelgava
46.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgavas novads
47.  Gailītis JānisVNJSmiltene
48.  Gasjūns ArmīnsVN40Jelgava
49.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
50.  Gavare VaivaSN40Rīga
51.  Gavariņa DaigaSN30Rīga
52.  Gavars AndrisVN40Rīga
53.  Gils JānisVN30LATTELECOM
Rīga
54.  Godiņš KasparsVN30Ragaciems
55.  Grava AndraSN20Laimdotas
Jelgava
56.  Grava KristersVNJJelgava
57.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
58.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
59.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga
60.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
61.  Gulbinska EgijaSN30Ķekavas novads
62.  Ivanova LudmilaSN30LATC
Daugavpils
63.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
64.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Tukums
65.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
66.  Jukša DeivsVN20Jūrmala
67.  Jursone LauraSN30Valmiera
68.  Kalinauskis ArtursVN30Liepaja
69.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
70.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
71.  Kancāne LīvaSN20Jēkabpils
72.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
73.  Keino LīgaSN30Riga
74.  Klints AgneseSN20Rush B
Rīga
75.Klīve UnaSN40Jūrmala
76.  Klodza SimonaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Vecpiebalga
77.Kļava PēterisVN30Rīga
78.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
79.  Konoplins SergejsVN40Rīga
80.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
81.  Kozačenko LudmilaSN20ACTIVIA RUN
Rīga
82.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
83.  Kraševska AijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
84.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
85.  Krauze KasparsVN20Jelgava
86.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
87.  Krīgalis KārlisVN30Barkava
88.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Rīga
89.  Kroičs KasparsVN30Rīga
90.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
91.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
92.  Krūmiņš KalvisVN30Rīga
93.  Krūze LieneSN30Ādažu novads
94.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
95.  Kundziņa IlgaSN30Rīga
96.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga
97.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
Ludza
98.  Ķerus IndulisVN30Rīga
99.  Lačinova DarjaSN20Rīga
100.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
101.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
102.  Lehtla JānisVN30SPORTLAND
Rīga
103.  Leontjevs AndisVN30Rīga
104.  Līpacis JurisVN40Sigulda
105.  Logina MontaSN30Sigulda
106.  Lūse BaibaSN30Rīga
107.  Majors JekabsVN20Accenture > High Performance
Saulkrasti
108.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne
109.  Martinsone ArtaSN20Cēsis
110.  Matisons KristapsVN20Saldus virves vilcēju klubs
Saldus
111.  Mennika MalvīneSN30Team Kažemāka
Rīga
112.  Mikanova NeldaSN30Sigulda
113.  Mikulova OlgaSN30MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Rīga
114.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Vērgale
115.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
116.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
117.  Mozga MāraSN20Rīga
118.  Muižnieks ArnisVN40Sigulda
119.Naumčika MadaraSN20SPORTLAND
Rīga
120.  Nuķis JānisVN30Hamsters & Sunshine
Rīga
121.  Odiņa ZaneSN20Ikšķile
122.  Ozerovs KonstantīnsVN30Rīga
123.  Ozoliņa IevaSN20Kandava
124.  Ozols RichardVN30Rīga
125.  Panteļejeva AngelikaSN40AIZKRAUKLE
Skrīveri
126.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
127.  Perez AndresVN30Accenture > High Performance
Buenos Aires
128.  Platā SandraSN40Jelgava
129.Pokšāns AldisVN30Preiļi
130.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
131.  Priedols TristansVNJ3tan
Rīga
132.  Puķe RinaldsVN30SPORTLAND
Rīga
133.  Pumpurs MārtiņšVN20Sigulda
134.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
135.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
136.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
137.Ribkina TatjanaSN30Rīga
138.  Romanova ValenīnaSN30Būvniecības ABC
Rīga
139.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava
140.  Rozenfelde SandaSN30Rīga
141.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga
142.  Ruskule DaceSN20SPORTLAND
Rīga
143.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
Rīga
144.Saņkova MargaritaSN20Krasnaja tapočka
Riga
145.  Sergejevs AndrejsVN20Latvijas Finieris
Rīga
146.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
147.  Sifers KimsVN50Rīga
148.  Silauniece ArtaSN20Lī Sporta klubs
Gulbene
149.  Sinkēviča IlvaSN40Jelgava
150.  Sīpols AinisVN30Valmiera
151.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
152.  Skulte AgrisVN20Rīga
153.  Slikšāne KristīneSN40VSK Noskrien
Olaine
154.  Sproģis KārlisVN30Rīga
155.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
156.  Stefanišina IvonnaSN30Rīga
157.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
158.  Strogonovs DmitrijsVN30Riga
159.  Strujeviča KristaSNJAlsunga
160.  Supe JānisVN60Tirza
161.  Suveizda ImantsVN40Da-marathon
Daugavpils
162.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
163.  Šalajevska MarijaSN20Rīga
164.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
165.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
166.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
167.  Šica EvijaSN20Valmiera
168.  Šmits ArtisVN40Rīga
169.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Riga
170.  Temerova-Allena AnnaSN40labs starts
Rīga
171.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
172.  Tjagunovs IljaVN20Rīga
173.  Tolvaiša SauļusVN30riga
Rīga
174.  Tops ReinisVN20Veikals 42km.lv-adidas
Rīga
175.  Treikmanis UģisVN20Cēsis
176.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
177.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
178.  Turka OdetaSN50Taka TOK
Kuldiga
179.  Turks JānisVN60TAKA TOK
Kuldīga
180.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
181.  Urbāne IlzeSN40SPORTLAND
Rīga
182.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
183.  Veips JānisVN30Stopiņš
Saurieši
184.  Venškēvics EdgarsVN20Ventspils
185.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
186.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
187.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
188.Vilgerts HelmutsVNJDrakulas olas
Rīga
189.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
190.  Vītiņš JānisVN30VSK Noskrien Rieksti
Riga
191.Vītols ArvīdsVN20Rīgas satiksme
Rīga
192.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
193.  Volkovs UģisVN20Ralfs
Rīga
194.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
195.  Zaķis AivarsVN50Maratona klubs/LSC
Rīga
196.  Zaļeskis RenārsVN30Ādaži
197.  Ždaņenko JeļenaSN30Rīga
198.  Žeibe ArtūrsVN30Būvniecības ABC
Rīga
199.  Žubulis EmīlsVNJTeamKažemāka/Train2WinLV
Rīga

Sigulda, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Agadžanans OļegsVTRīga
3.  Aksenoks KristapsVTARīgas Hanzas vsk.
Riga
4.  Aleksandrs SandisVTRīga
5.  Aleksejevs RomānsVTBalvi
6.  Andersons ĢirtsVTĶekava
7.  Antoņeviča IlgaSTIkšķile
8.  Anvari OriansVTRīga
9.  Artimovičs LaurisVTBBauska
10.  Augusts NormundsVTRīga
11.  Āva KrišjānisVTRīga
12.Avotina LieneSTGarkalne
13.  Avotiņš JānisVTRīga
14.  Avots ElmārsVTAizpute
15.  Baibusa AijaSTRīga
16.  Balode IevaSTRīga
17.  Baļčūna MontaSTRīga
18.  Baumanis DainisVTRīga
19.  Bautre JolantaSTBigbank
Rīga
20.  Bautris DāvisVTBBigbank
Rīga
21.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
22.  Belevičs JustsVTBOgre
23.  Benders RalfsVTBRīga
24.  Bensons Ralfs-KristapsVTARīga
25.  Berga LindaSTSaldus
26.  Bernāns GunārsVTRīga
27.  Bērziņa SigitaSTSPORTLAND
Salaspils
28.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
29.  Birģelis EdgarsVTRīga
30.  Birstiņš ArmīnsVTRīga
31.  Birzleja RūdolfsVTRīga
32.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
33.  Blinovs EdgarsVTRēzeknes novads
Rēzekne
34.  Bondare AlīnaSTTAVASriepas.lv
Ozolnieki
35.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
36.Borozinskis DzintarsVTĶegums
37.  Brants RobertsVTARīga
38.  Brenčevs ValdisVTRīga
39.  Bričkins MihailsVTRīga
40.Brokere IngaSTRīga
41.  Bula AndželikaSTBRīga
42.Bumbiere KristīneSTBJelgava
43.Bumbiers KristersVTBJelgava
44.  Bušmane MarikaSTRīga
45.  Butans KasparsVTRīga
46.  Canberk UrkupVTAccenture > High Performance
Izmir
47.  Caplinskis DmitrijsVTVangaži
48.  Celnokova JelizavetaSTRīga
49.Cepliša IevaSTARīga
50.  Ciglis Dāvis-KrišjānisVTGulbene
51.  Ciglis Dāvis-KrišjānisVTGulbene
52.  Cīrulis AndrejsVTĀdaži
53.  Čakstiņa GuntaSTRīga
54.  Čevers IngarsVTRīga
55.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
56.  Dāldere AntraSTVentspils
57.  Dambrans KarlisVTRīga
58.  Danilovs RomansVTRiga
59.  Darzelo AdreiVTRīga
60.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
61.  Dēliņš JānisVTBauska
62.  Djačkovs EriksVTARīga
63.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils
64.  Ducens DāvidsVTMadona
65.  Dzērve LidijaSTRīga
66.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
67.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
68.  Eversone IneseSTRīga
69.  Feldhūns MihailsVTVUDLANDE
Smiltene
70.  Feldmanis KristapsVTRīga
71.  Filipovičs MihailsVTBRīga
72.  Forsts AlbertsVTBCarnikava
73.  Fučadži NatālijaSTRiga
74.  Gailis RūdolfsVTRīga
75.Geidāns KrišjānisVTRīja
76.  Glazkina LolitaSTRīga
77.  Granta SimonaSTACTIVIA RUN
Limbaži
78.  Grasmanis IngusVTJelgava
79.  Grava ArvilsVTBRīga
80.  Grava ErnestsVTARīga
81.  Grava MatīssVTBJelgava
82.  Gredzens AigarsVTPļaviņas
83.Grigale IneseSTĀdaži
84.  Griņeviča OksanaSTABC software
Baloži
85.  Griņeviča RuslanaSTBABC software
Baloži
86.  Griškjāns AnatolijsVTSigulda
87.  Gulbe KatrīnaSTRīga
88.  Havrošina JekaterinaSTRīga
89.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne
90.  Indriksone RūtaSTBValmiera
91.  Jagža ElīnaSTRīga
92.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
93.  Janišs ĀdamsVTBSigulda
94.  Janvars MārtiņšVTVentspils
95.  Jaudzems EdvīnsVTSPORTLAND
Rīga
96.  Jēče AliseSTBRīga
97.  Jēče IngaSTRīga
98.  Jēčis KristapsVTBRīga
99.  Jēkabsone LieneSTRīga
100.Jirjens ReinisVTRīga
101.  Jonass ArtisVTCēsis
102.  Justaments JānisVTeazyBI
Madona
103.  Juškāns ArtisVTRīga
104.  Kakliauskas IngrīdaSTRopaži
105.  Kalnbērza DaigaST-
Rīga
106.Kamergrauze LieneSTAGarkalne
107.  Kaniņš MarksVTBRīga
108.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
109.  Kašs ZigmārsVTRīga
110.  Katena DagnijaSTASPORTLAND
Rīga
111.  Katlapa AnnaSTJelgava
112.Kaupuža SigneSTCēsis
113.  Keino KrišsVTBRiga
114.  Kipirins AndrisVTRīga
115.  Koļesņikovs RenatsVTARīga
116.  Kondratjeva AnastasijaSTAMEDVED
riga
117.  Kovaļonoka AnnaSTASalaspils
118.  Kozlova SvetlanaSTDaugavpils
119.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
120.  Krāģis KārlisVTRīga
121.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzekne
122.  Krastiņa AigaSTRīga
123.  Kraučuns AigarsVTRīga
124.  Krūmiņš EinārsVTRīga
125.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
126.  Krupins VjačeslavsVTBSPARS-MK
Preiļi
127.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
128.  Kukaine IngaSTRīga
129.  Kukaine TīnaSTBRīga
130.  Kukainis AigarsVTRīga
131.  Kuļša LigitaSTRīga
132.  Kvalberga AgneseSTBSigulda
133.  Ķēdis TomsVTSigulda
134.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus
135.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
136.  Laba AgneseSTRīga
137.  Ladiga LāsmaSTBauska
138.  Laizāne KatrīnaSTBČika un Banijs
Rīga
139.  Laizāns JēkabsVTBČika un Banijs
Rīga
140.  Lejiņa IevaSTSPORTLAND
Rīga
141.  Lenšs MārisVTAccenture > Be Yourself & Make a difference
Valmiera
142.  Lepse InāraSTventspils
ventspils
143.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
144.  Lorence SantaSTOZOLNIEKI
Jelgava
145.  Luca LīgaSTRīga
146.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
147.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
148.  Ļahs ArmandsVTARīga
149.  Ļovins AntonsVTRīga
150.Ļucāne BaibaSTĀdaži
151.  Martinovs AivarsVTMadona
152.  Mašals JānisVTRīga
153.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
154.  Metums AinārsVTGulbene
155.  Metums MārtiņšVTAGulbene
156.  Metums NaurisVTBGulbene
157.  Mežajeva DiānaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
158.  Mihailovs KristapsVTOgre
159.  Mikanova SvetlanaSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
160.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
161.  Nikrencis DinsVTRīga
162.  Nosuļs MarksVTBauska
163.  Ņegoda RobertsVTOgre
164.Ņikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga
165.  Oniščuka MarijaSTRīga
166.  Oraševska OlgaSTCēsis
167.  Osīte IlzeSTJelgava
168.  Ozola MairaSTSigulda
169.  Ozoliņa EvijaSTIkšķile
170.  Ozols KristapsVTSPORTLAND
Rīga
171.  Piļka EdgarsVTGulbene
172.  Pintāne DaceSTRauna
173.  Plotnikov IgorVTRīga
174.Pokšāne IlgaSTPreiļi
175.  Priede KristapsVTRīga
176.  Puhalaska AnastasijaSTRīga
177.  Puķīte GundegaSTMadona
178.  Puķīte LīvaSTAMadona
179.  Puķītis TomsVTASigulda
180.  Puškars JurisVTRīga
181.  Puzāne JeļizavetaSTLudza
Ludza
182.  Rakēviča EvaSTRīga
183.Rakšte LīgaSTRīga
184.  Ratkevičs ĢirtsVTĶegums
185.  Reinfelde HelēnaSTBLiepāja
186.  Reinicāns ĒriksVTRīga
187.  Rēķis DanielsVTRīgas satiksme
Rīga
188.  Rimvids JansVTDaugavpils
189.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
190.  Romanovskis RenārsVTRīga
191.  Rone MadaraSTRauna
192.  Ronis TomsVTRīga
193.  Rozenbergs RenārsVTRīga
194.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
195.  Saharovs AleksandrsVTRīga
196.Samsonoviča AliseSTAKrāslava
197.  Seļionovs ViktorsVTRīga
198.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
199.  Skaba OlgaSTRīga
200.Skudra AndaSTOlaine
201.  Skudris AinārsVTOlaine
202.  Skudris MārtiņšVTOlaine
203.  Smalkā MadaraSTRīga
204.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
205.  Sorins DaniilsVTBRīga
206.  Sprūdžs UndisVTRīga
207.  Staģis AndisSTRīga
208.  Strautnieks MārisVTJelgava
209.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
210.  Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri
211.  Šarkovska AgitaSTSaldus
212.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils
213.  Šeļeho JūlijaSTBe Active
Daugavpils
214.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
215.  Šmite SarmaSTUlbroka
216.  Tabins JānisVTRīga
217.  Tatulov AlbertVTMoscow
218.Tauriņa SamantaSTARīga
219.  Timoškane ElīnaSTRīga
220.  Tiscenko VladimirsVTVSK Noskrien
Rīga
221.  Titomers EndijsVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
222.  Traidās ReinisVTRīga
223.  Trokmanis SergejsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle
224.  Trokša AndrisVTRīga
225.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
226.  Turčina ZaneSTSPORTLAND
Riga
227.  Turka MārīteSTTaka
Kuldīga
228.  Ulase AivaSTJelgava
229.  Uļjanovs TomsVTRīga
230.  Upenieks JānisVTPļaviņas
231.  Upīte MadaraSTRīga
232.  Upmale SigitaVTLimbaži
233.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
234.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
235.  Vagale IjaSTRīga
236.  Vagale SvetlanaSTJelgava
237.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
238.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
239.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
240.  Vanaga DaceSTJelgava
241.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Rīga
242.Vasiļevska KristīneSTDaugavpils
243.Vasiļjeva SvetlanaSTJelgava
244.  Vašuks HenrijsVTBAdaži
245.  Vegnere MadaraSTRīga
246.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia
Rīga
247.Vēvere EvitaSTJaunjelgava
248.  Vēvere MadaraSTCakes&Bakes
Jaunjelgava
249.  Vēveris Arnis-KristsVTRīga
250.  Vidončikova AnastasijaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
251.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
252.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
253.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
254.  Vijups MarcisVTCēsis
255.  Vikse LīgaSTLimbaži
256.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
257.  Virse AndaSTRīga
258.  Voino MārtiņšVTBMārupe
259.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
260.  Zandberga EvijaSTind.
Sigulda
261.  Zariņa ZitaSTRiga
262.  Zaščerinskis KonstantinsVTRīga
263.  Zavoronkovs JurijsVTRīga
264.  Zeltiņš LaurisVTARīga
265.  Žābaks KasparsVTRīga
266.  Žezlova AlīnaSTSalaspils
267.  Žube IevaSTOgre
268.  Žube JanaSTBOgre
269.  Žubule LoretaSTBRīga

Sigulda, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
2.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
3.  Baranovska KsenijaSB4Daugavpils
4.  Bautris JēkabsVB1Bigbank
Rīga
5.  Beleviča JeteSB1Ogre
6.  Beļajevs PatriksVB2FS METTA
Rīga
7.  Berga UndaSB3Saldus
8.  Bergholde PaulaSB1KULDĪGA
Kuldīga
9.  Birnbauma MadaraSB1LB
Rīga
10.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
11.  Gilučs OliversVB1Rīga
12.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
13.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
14.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
15.  Gudēvics MārcisVB2VSK Noskrien
Jelgava
16.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala
17.Jeļisejeva AļonaSB2X Infotech
Jurmala
18.  Jeļisejevs DaniilsVB1X Infotech
Jūrmala
19.  Kalniņa-Vīndedzkalna IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
20.Kārkliņš KristiansVB2Aloja
21.Kaupuža Amanta-KristiānaSB4Cēsis
22.  Keino RobertsVB1Riga
23.  Lapiņš GustavsVB1Ozolnieki
24.  Ļežaņina JeļenaSB2Rīga
25.  Misāns AustrisVB2Liepāja
26.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
27.  Pinkule MontaSB4Sportland
Rīga
28.  Pinkulis PaulsVB3Sportland/FSMETTA
Rīga
29.Pokšāne SamantaSB1Preiļi
30.Pokšāns OskarsVB3Preiļi
31.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza
32.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
33.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
34.  Siminaite DārtaSB3Cēsis
35.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
36.  Višķers ArtemijsVB3Rīga
37.  Višķers DanielsVB4Rīga
38.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
39.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
40.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa/Ķekavas vidusskola
Ķekava
41.  Zālītis JānisVB1Rīga
42.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa/ PII Ieviņa
Ķekava

Sigulda, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Pokšāne Ilga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Preiļi
2.Pokšāns Aldis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Preiļi

Kopā pieteikušies: 761