Rozentāla skriešanas svētki 2019 | Saraksts

10 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alseika Kalvis10VIronman Vērgale
Vērgale
2.  Balgalve Inga10S40Zirņi, Saldus novads
3.Baumanis Gatis10VDžudo klubs SALDUS
Saldus
4.  Gasjūns Armīns10V40Folkmaņi
Jelgava
5.  Gaša Baiba10SRīga
6.  Grīviņa Laura10SNīgrande
Saldus
7.  Jakovļevs Vitālijs10Vwww.endo.lv
Cēsis
8.  Jēkabsons Guntis10VSkrunda
9.  Juhno Baiba10SSEB FAMILY
Liepāja
10.  Juhno Sergejs10VSEB FAMILY
Liepāja
11.  Karuzina Nataļja10S40Liepāja
12.  Karuzins Igors10V40USK,,Atekas sala,,
Liepāja
13.  Kronbergs Dainis10V40TUKUMS
14.  Lasmane Zane10SSaldus
15.  Limanāns Dainis10VRIEKSTI
Biksti
16.Margeviča Inese10SVNK noskrien
Saldus
17.Markavs Andris10VSaldus virves vilkšanas klubs
Saldus
18.  Maziliauskas Vytautas10V50Vilnius
19.  Prielgauskas Saulius10V5 Kalnai
Mažeikiai
20.  Rozenbergs Mikus10VRīga
21.  Šņoriņa Baiba10STalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
22.  Tauberis Jānis10VSaldus
23.Veisberga Vineta10S40Saldus boksa klubs
Saldus
24.  Vīksne Dace10SVSK Noskrien
Liepāja
25.Zīrups Raivis10VSaldus

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Tatjana5S40MARATONA KLUBS
TALSI
2.Alksne Linda5SSaldus
3.Ananics Deniss5VAnanici
Sēme
4.Arāja Inga5S40Liepāja
5.Augstmanis Egils5V40VPDK
Saldus
6.  Birkenberga Simona5SSaldus
Saldus
7.Gdddd Gscgg5Vdobele
8.  Grīnvalde Lelde5SRīga
9.  Grīnvalde-Ozola Karīna5SOgre
10.  Grīnvalds-Ozols Adriāns5VAizkraukle
11.  Ķemeris Artis5VAizpute
12.Ļaudams Guntars5V40Aizpute
13.Miezīte Anda5SSkrunda
14.Millere Eva5SSaldus
15.Nikitins Damirs5VRīgas satiksme
Rīga
16.Nikitins Renats5VRīgas satiksme
Rīga
17.Ozola Laura5S40Saldus
18.  Pētersons Didzis5V50SK Tērauds
Rīga
19.  Ručevskis-Rucevics Jānis5Vsaldus
20.  Sproģe Egija5SSaldus Boksa Klubs
Saldus
21.  Sproģis Valdis5VSaldus Boksa Klubs
Saldus
22.  Štulbergs Gatis5VMaratona klubs/Dionsportlab
Rīga
23.Tutins Lauris5VLiepāja
24.  Viekale-Gasjūne Sandra5S40Folkmaņi
Jelgava
25.  Zeltiņš Lauris5VRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

2 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ananics Maikls-NiksVT14Ananici
Sēme
2.  Birkenberga SolveigaSTSaldus Mūzikas skola
Saldus
3.Braznovska MarijaSTSaldus
4.  Danenberga AgitaSTRĪGA/SALDUS
5.  Djačoka AlīnaSTRīga
6.Kaufmane SarmīteSTprivāti
Saldus
7.  Kaunese SarmīteSTSaldus 2007
Saldus
8.  Krone LūcijaSTOlaine
9.Krūmiņa AneteST14Saldus 2007
Saldus
10.Miķelsone AndaSTRuba
11.Ozola Patrīcija-AnnaST14Saldus
12.Ozola Patrīcija-AnnaST14Saldus
13.Pētersone ArnitaSTZumba Fitness
Saldus
14.Priedīte LarisaSTBrocēni
15.  Rone ReičelaST17Aizputes vsk
Aizpute
16.Siliņa DagneSTSaldus
17.  Štīgners Horens-EduardsVT14Saldus
18.Vēza VijaSTSaldus novads
19.  Vicinska LiesmaSTBrocēnu cilpotājas
Brocēni
20.  Viekale-Gasjūne ElīzaST17Folkmaņi
Jelgava
21.Vītols VarisVTLiepāja
22.  Žukovska LiānaSTSaldus

Bērni 800m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ananica ElzaSB11Ananici
Sēme
2.  Ļaudama MartaSB11Aizpute
3.Markava PaulaSB11Saldus
4.  Rieksts JānisVB11Saldus
5.Silinevičs RaivoVB11Bauska
6.  Sovarde LitaSB11Saldus
7.Vīksne ElīnaSB11Liepāja

Bērni 400m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB9MARATONA KLUBS
TALSI
2.Āboliņš MārtiņšVB7MARATONA KLUBS
TALSI
3.Ananica AliseSB7Ananici
Sēme
4.  Ananics HugoVB7Ananici
Sēme
5.Apšukrapšis ArtūrsVB9Saldus
6.Balode SamantaSB7Skrundas
7.  Bērziņa KarlīnaSB7SALDUS
8.Bērzniece ElzaSB9SALDUS
9.Bērznieks RūdisVB7SALDUS
10.Cvetkova Annija-KeitaSB7Saldus
11.  Daņilovskis VladimirsVB7Rīga
12.Grīnvalds AlbertsVB7Rīga
13.Grīnvalds-Ozols LorenssVB7Aizkraukle
14.  Jēkabsons KristersVB9Tukums
15.  Juhno ElizabeteSB7SEB FAMILY
Liepāja
16.Kapeika OdrijaSB7Saldus
17.  Mālniece ElzaSB7Pii
LUTRIŅU PAG., SALDUS NOV.
18.  Mālnieks JēkabsVB9Brocēnu BJSS
saldus
19.Neilande SofijaSB7Saldus
20.Neilands GustavsVB7Saldus
21.Nikitins GermansVB7Rīgas satiksme
Rīga
22.Ozola Beātrise-KateSB7Saldus
23.Ozols Eduards-AtisVB7Saldus
24.  Rone AlīnaSB7Aizpute
Aizpute
25.Ronis RūdisVB7Aizpute
Aizpute
26.  Rozentāle AmandaSB9Iecavas sporta skola “Dārtija”
Iecava
27.  Sproģe NellijaSB9saldus
28.  Sproģis AkselsVB7Saldus
29.Šņore BetijaSB9Liepāja
30.  Štīgners Martins-LukassVB9Saldus sporta skola
Saldus
31.Tutins KristersVB9Liepāja
32.Vēza EmīlsVB9Saldus novads
33.  Viekals-Gasjūns TomsVB9Folkmaņi
Jelgava
34.Zamberga KeitaSB7Saldus
35.Zambergs EnijaSB7Saldus

Kopā pieteikušies: 114