Ventspils Piedzīvojumu parka maratons | Saraksts

Ventspils, 42,195km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelītis EdgarsVMVSK Noskrien
Rīga
2.  Ābols JānisVMMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Rīga
3.  Abromaityte-Šmaiže LinaSM40Inžinerija
Vilnius
4.Andronik VadimVM40Bėgimo klubas
Vilnius
5.  Bahvalovs AndrisVMCesvaine
6.  Bērziņš KristapsVMPATRIA SPORTLAND
7.  Bikšis RitvarsVM40Ventspils
8.  Bolotina AnastasijaSMLiepājā
9.  Bondars DanielsVMMārupe
10.  Budilovics Salihs-AleksandrsVM40JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
11.  Butkēvičus JānisVMSalacgrīva
12.  Čehovičs KristapsVMLower Shadymoor
Ramata
13.  Čunčule IvetaSMVentspils
14.  Dubinskas ArūnasVM40Lietuva
Vilnius
15.  Dudels AndrisVM50Līvānu VK
Daugavpils
16.  Ekholm ElmarVM50Laguja
17.  Freiberga AijaSMMatisons Runner’s Club
Rīga
18.  Frēliha MadaraSMMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Ventspils
19.  Geidāne SintijaSMĀdaži
20.  Gržibovskis EdmundsVM50VSK Noskrien
Kākciems
21.  Gržibovskis RaitisVMVSK Noskrien
Rīga
22.  Gurejevs OļegsVM40Ilmājas Kojoti
Rīga
23.Ignatenko IgorVM50PAPSAARE KÜLA, AUDRU VALD
24.Janiska EgidijusVM50Bėgimo klubas
Vilnius
25.Jarnstedt HenriVMVentspils
26.  Jegorovs ValerijsVM50MARATONA KLUBS
Rīga
27.  Kalniņš RitvarsVM40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
28.Kan NataljaSMMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Santkpēterburga
29.  Ketlers ArtūrsVMVSK noskrien / SK Dzērvene
Ogre
30.  Kņaževa ZojaSM40FIZIOFIT
Daugavpils
31.Kņaževs ValerijsVMFiziofit
Daugavpils
32.  Kosilo AndrijsVMDunalka
Dunalka
33.  Kuģis RalfsVMMARATONA KLUBS
Kocēni
34.  Laucis NormundsVM50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
35.  Leibčs RomualdsVMZS34ArtBN
Daugavpils
36.  Liepiņš VilnisVM60individuāli
Carnikava
37.  Limanāns AndrisVMDruvas saldējums
38.  Limanāns DainisVMDruvas saldējums
39.  Lizbovskis LaurisVM40Space Jungle Team
Ventspils
40.  Mačtama DanaSMMatisons Runner’s Club
Ventspils
41.  Marčinkus JānisVM60SK Ozolnieki A
Jelgava
42.  Markovskis ValerijsVMRīga
43.  Maslobojevs SergejsVMNRC Rīga
Rīga
44.  Medeikis AlgirdasVM40BK
Šiauliai
45.  Meiers RainersVM50MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Kazdanga
46.  Mežiels JānisVMPATRIA SPORTLAND
Ogre
47.  Mikhalkin SiarheiVMOC Eridan / NAFTAN
Novopolotsk
48.  Misāne RandaSMLiepāja
49.Neimonts Maksims-DāvidsVMVentspils
50.  Ošenieks DidzisVM40Ventspils pilsētas dome
Ventspils
51.  Pakārklis MārisVM40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
52.  Peticonoks VladislavsVMVELO+
Jurmala
53.  Petrovs DzintarsVM40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
54.  Pozdņakovs AleksejsVM40MARATONA KLUBS
Ventspils
55.  Reinfelds GintsVMSkulte
56.  Rodionovs ViktorsVM60LSC
Olaine
57.  Rusiņa LīgaSMBlusuri
Sutri
58.  Saveļjevs ViktorsVMVSK Noskrien Rieksti
Alūksne
59.  Sirmais MārtiņšVM40BALTDEFCOL
Tartu
60.Smalkais OļģertsVMRīga
61.  Smalovijs NikolajsVM60MARATONA KLUBS
Rīga
62.  Sokunova JekaterinaSMLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Salaspils
63.  Stāmers OskarsVMJelgavas Sporta servisa cents
Jelgava
64.  Steržanovs AleksejsVMVentspils
65.  Straukmanis JānisVMJaunjelgava
66.  Šmaižys ValdasVM40Inžinerija
Vilnius
67.  Šņoriņa BaibaSMTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
68.  Šteinerts MārisVMRīga
69.  Štulbergs GatisVMMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Skrunda
70.  Šuļga RuslansVMMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Liepāja
71.  Teteruks VitalijsVMVentspils
72.  Treulande NatālijaSMVSK Noskrien
Rīga
73.  Ūdris ArneVM40100KM
RĪGA
74.  Vāce SigitaSM40Rīga
75.  Vaidelinskiene KristinaSMBėgimo klubas
Šiauliai
76.  Vecvagaris MatīssVMSPORTLAT
Liepāja
77.  Veinbergs OskarsVM40MARATONA KLUBS
Ventspils
78.  Veite AntaSMRīga
79.  Vēsmiņš GunvaldisVM60desmit
Grobina
80.  Videmanis DidzisVMVentspils
81.  Videmanis MārisVM40Ventspils
82.  Vilnis EdijsVM40VSK Noskrien
Jūrmala
83.Zabarovskis KristapsVMSaldus Boksa Klubs
Saldus
84.  Žukauskas AntanasVMMaratonas
Jonava

Ventspils, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisV40Žolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR
Rīga
2.  Aksenoks KasparsV40CSDD
Riga
3.  Alferenkovs SergejsV40Rīga
4.  Andžs ArtūrsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
5.  Ansbergs AigarsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
6.  Ansons AinārsVMARATONA KLUBS
Ventspils
7.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
8.  Anškens KristapsVMARATONA KLUBS
Ventspils
9.  Apfelbaums IlgonisV60MARATONA KLUBS/Ventspils Reiss
Ventspils
10.  Apinis PēterisV60Latvijas Ārstu biedrība
Rīga
11.  Apsītis DinārsV50Rīga
12.  Arikawa YasunoriV40Minsk
13.  Ariko DmitrijsVWorldline Runners
Riga
14.  Astafyev DenisV40Zoorbagan
Riga
15.Astrausks RenatsVValsts policija
Grobiņa
16.  Auziņš ImantsV50MARATONA KLUBS
Ventspils
17.  Babašins ArtursVRīga
18.  Babkins MārtiņšVLīvānu VK
Rīga
19.  Baklāne AndaSRīga
20.  Balinskis SandrisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
21.Baltkājis AndrejsV40Garkalne
22.  Banga BorissVRīga
23.Banga NatālijaSRīga
24.  Bautris DainisVBigbank
25.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
26.  Bergers IgorsV50Rīga
27.  Bergmanis KārlisV40Kaviguda
Ropaži
28.  Berķis MārisVMatisons Runner’s Club
Rīga
29.  Bezrukovs DenissVECB sports and culture club
Ventspils
30.  Biciņš JānisVLiepāja
31.  Biģele Liāna-IevaS.Liepāja
32.  Birģelis JānisV50Koknese
33.  Birznieks AldisV60MARATONA KLUBS
Ventspils
34.  Blats DaniilsV40LīvānuVK
Riga
35.  Bogomolovs EdijsVEMERGN
Saldus
36.  Brakmanis AndisVDOBELE
37.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
38.  Brokāns MareksV40VSK Noskrien
Ŗīga
39.  Broks KristapsVVSK Noskrien-Rieksti
Madona
40.  Buivids GintsV40Rīga
41.  Būmans KārlisVMatisons Runner's Club
Liepāja
42.  Caics ArtūrsV---
Rīga
43.  Ceika LailaS50Valmiera
44.  Cimbals DenissV40Zoorbagan
Mezares
45.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
46.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
47.  Čerņadjevs JurisV50Ropažu nov.
48.  Čerņevska LaumaSVSK Noskrien Vāveres
Rīga
49.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
50.  Dervinika SandraSSK MAGNEN
Rēzekne
51.  Domkins EdmundsVMARATONA KLUBS
Ventspils
52.  Doniņš GundarsV40MARATONA KLUBS
Roja
53.  Doniņš UldisVMARATONA KLUBS
Ventspils
54.  Dorogokupļa IgorsVDaugavpils
55.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
Ikšķile
56.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
57.Embutniece LindaSVentspils
58.Erne KatrīnaS.Rīga
59.  Ezernieks EdgarsV60MARATONA KLUBS
Ventspils
60.  Fisenkova AlīnaSLacerta Running Team
Rīga
61.  Fišers ĢirtsVFOLKMAŅI
Dobele
62.Franzke IneseS40Schwangau
63.  Freija DžanitaS50Matisons Runner’s Club
Turlava
64.Gaidis ČeslavsVRezekne
65.Gaidis EdmundsVrezekne
66.  Galašina AnitaSSPORTLAND
Rīga
67.  Gavrilova SofjaSOlaine
68.  Geidāne KitijaSSaldus
69.  Ginters EduardsVZoorbagan
Riga
70.  Golubevs MihailsVSK Tērauds-1
Rīga
71.  Gončarenko KarīnaSRīga
72.  Greiškāne DaigaS40VSK Noskrien
Jelgava
73.  Griķis JānisVDaugavpils Runners
Daugavpils
74.  Grīnvalds GuntisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
75.  Grišuņina NataļjaSMARATONA KLUBS
Ventspils
76.  Groma AnnaSMARATONA KLUBS
Ventspils
77.  Gržibovska KristīneSSK Dzērvene
Rīga
78.  Guitāne MarutaS40LUDZA
Ludza
79.  Gusevs ArtjomsVRiga
80.  Hartmane DaceS40individuāli
Talsi
81.  Helmane-Soročenkova KarīnaSLīvānu VK/ Baltais/Compressport
Tukums
82.  Horošavins AndrejsVRīga
83.Iglesias-Sanchez VictorVJVLMA
Carrión de Calatrava
84.  Jakadels KārlisVRīga
85.  Jakovicka AlīnaSJūrmala
86.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
87.  Jansons EinārsVMRC
Ventspils
88.  Jaunbalodis ElvijsVSalacgrīva
89.  Jaunķīķe DaceSTalsi
90.  Jerofejevs JānisVPļaviņas
91.  Jevtuhs MareksVRīga
92.  Kalnenieks RaitisVVSK Noskrien
Liepāja
93.  Kalniņa LieneSSkrienam kopā
Valmiera
94.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaS40VSK NOSKRIEN
Rīga
95.  Kalniņš JānisVSkrienošais 4nieks
Aizpute-Rīga
96.  Kalniņš JurisV40MARATONA KLUBS
Rīga
97.  Kalniņš MārcisVSalacgrīva
98.  Kaļass ErvīnsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
99.  Kārkliņa IlvaS40Sigulda
100.  Kašs RaimondsVJelgava
101.  Kazakov AnatolyV40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Pleskava
102.  Kazlas RolandasV50Na, pagauk!
Vilnius
103.Kirhnets RaivisVVentspils
104.  Kirilova VivianaS40SPORTLAND/NIKE
105.  Klimov MaximVAigars
Jurmala
106.  Kondrāte ElīnaSRīga
107.  Konošonoks GintsV40Engures Triatlona klubs
Rīga
108.Korts GintsV40Ventspils
109.  Kostusevs MihailsVLIEPĀJA
110.  Kozlovs NaurisVVentspils
111.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
112.  Kravis KārlisVBaldone
113.  Kronbergs DainisV40TUKUMS
TUKUMS
114.  Krūze GatisV40MARATONA KLUBS 2009
Rīga
115.  Ķēpulis ArnisVGrieze
saldus
116.  Lagzdiņš JānisVDunalka
Dunalka
117.  Lagzdiņš UģisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
118.  Lāma DaceS40Rīga
119.  Lapiņš ĢirtsVVentspils nafta termināls
Ventspils
120.  Lapiņš IvarsV40SPORTLAT
Liepāja
121.  Levāne KatrīnaSEngures Sportam
Tukums
122.  Liberts MārtiņšVLī Sporta klubs
Rāmava
123.  Liepiņš JānisVSK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
124.Liktorius LinasVdawaj dawaj
Vilnius-Skuodas
125.  Limanāne IlzeS40Druvas saldējums
126.  Liniņš PēterisVRīga
127.  Ločmele HelēnaSLauki
Rīga
128.  Lore ViestursV40En8
Rīga
129.  Lubāns GatisVMatisons Runner’s Club
Jūrmala
130.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
131.  Maksimenko MihailsV60Valmieras vieglatletikas klubs
Valmiera
132.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
133.  Marinecs VadimsVBigbank
Rīga
134.  Maševskis KristapsVSPORTLAND
Rīga
135.  Maziliauskas VytautasV50Vilnius
136.  Mežeņina JūlijaSRīga
137.  Mikulova OlgaSMARATONA KLUBS
Valmiera
138.Missberger FrankV50Münster
139.  Muceniece LaumaSĶekava
140.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
141.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
142.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
143.  Neimande LeldeSMatisons Runner’s Club/Nike
Cēsis
144.  Nunes FlavioVMatisons Runner’s Club/Nike
Gulbene
145.  Ņilovs ValdisV40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
146.  Onzuls JānisV50MARATONA KLUBS
Ventspils
147.  Ošeniece AgitaS40SIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""
Ventspils
148.  Oševerovs KonstantinsVAccenture Latvia
Rīga
149.  Ozola IlzeS40VENTSPILS PILSĒTAS DOME / Matisons Runner's club
Ventspils
150.  Ozoliņa ElīnaSMRC
Ventspils
151.  Ozoliņš ArvilsVCēsis
152.  Ozoliņš OskarsVMRC
Ventspils
153.  Ozoliņš RingoldsV50MARATONA KLUBS
Ventspils
154.Ozols Klāvs-ReinisVAizpute
155.  Paškevičs ArnisVPATRIA SPORTLAND
156.  Pavļukevičs SandisVEdu
Rīga
157.  Pērkona ElīnaSVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
158.  Pērkons EduardsVVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
159.Petrevics AndrisVVentspils
160.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
161.  Piļkēvičs DenissVRīga
162.  Pirtnieks BretsV40Riga
163.  Platā SandraS40Jelgava
164.Plotņikovs DmitrijsVRiga
165.  Poikāns AivisV40Rīga
166.  Popovs VadimsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
167.  Pranaitis SigitasVNa, pagauk!
Vilnius
168.  Pranckūnas PetrasV50Na, pagauk!
Vilnius
169.Priščepovs DenissV40Rīga
170.  Procvetovs DmitrijsVOgre
171.  Prūsis RobertsVMARATONA KLUBS
Rīga
172.  Punculis MārisVLudza
Ludza
173.  Pūpola IvetaS40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
174.  Purgailis JurģisV40VSK Noskrien
Ādaži
175.  Raščevskis AleksandrsVDaugavpils Runners
Daugavpils
176.  Redisons JurisV40FOLKMAŅI
Tērvete
177.  Reinvalds ArtursVRīga
178.  Rjabuha AnastasijaSRīga
179.  Romančuks IlmārsV50Rīga
180.  Rozentālbergs AndrisVTET
Rīga
181.  Rozis RobertsV40Rīga
182.  Rubīns ElvisVRīga
183.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE\Maratona klubs
Aizkraukle
184.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS
Ogre
185.  Safutins ViktorsV60MARATONA KLUBS
Rīga
186.  Salcēvičs MikusV40Evo
Riga
187.  Samcovs AgrisV40Nike+ Run Club Riga
Riga
188.  Samuiļenko IgorsV40Ventspils nafta termināls
Ventspils
189.  Sarvuta InaSVentspils
190.  Siguta DmitrijsVLiepaja
191.  Siksna MadarsVRiga
192.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
193.  Skrastiņa DaceS40Stende, Talsu nov.
194.  Slikšāne KristīneS40Jaunmārupe skrien
Olaine
195.  Smilga EgilsV50sia Cartiero
Gulbene
196.  Smilga KasparsVSia Cartiero
Rīga
197.Sokolov DenisV40Rīga
198.  Sopins AleksejsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
199.  Sparāns TomassVLielvārde
200.  Stankevics KlāvsVAuce
201.  Stepanovs VadimsVMARATONA KLUBS
Ventspils
202.  Straume GuntarsV50MARATONA KLUBS
Jēkabpils
203.  Strautiņš GuntisVMARATONA KLUBS
Liepāja
204.Strazdiņa IevaSJūrmala
205.  Sulojeva MaijaS50Jūrmala
206.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
207.Ševčenko KonstantinsV40Rēzekne
208.  Šīmans NaurisV40SK Katrīna
Kuldīga
209.  Šimkovs EduardsVAllianz World Run
Liepāja
210.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
211.  Štrehers RolandsVVSK Noskrien
Liepāja
212.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki
Jelgava
213.Teasdale ScottVLossiemouth
214.  Tiltiņš IngarsV40Eleja
215.  Tkačovs AleksandrsV50MARATONA KLUBS
Ventspils
216.  Trūlis ModrisVRīga
217.  Tumašs MareksV40Spararats
Rīga
218.  Turkins JevgēnijsVSK Tērauds/NIKE
Aiviekste
219.  Upenieks NormundsV50SK Tērauds-2
Ādaži
220.  Urbāne IlzeS50Rīga
221.  Urtāne IndraSRīga
222.  Urtāns EdgarsVRēzekne
223.  Ūsiņš UģisV50MARATONA KLUBS
Ventspils
224.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
225.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
226.  Vārpiņš AndrisVMRC
Ventspils
227.  Veliks IgorsVMarupe Luxury Village
Mārupe
228.  Vērmels ArnisV60Jelgava
229.  Vertuls IvarsVRīga
230.  Vilemsons MārtiņšV40VSK Noskrien
Rīga
231.  Vilks IntsV40Rīga
232.  Vilks JurijsV40Riga
233.  Vilsons MiksV50VSK Noskrien
Upesciems
234.  Vīmane SantaSBaldone
235.  Vīmanis AinārsV40Baldone
236.  Višķers JānisVSK Tērauds/NIKE
Koknese
237.  Vītoliņš JānisVPaskriesim
Rīga
238.  Vizulis JānisV40Liepāja
239.  Volkenandt JohnVSK Tērauds-1
Rīga
240.Weiss FlorenceSSon
241.  Wojcik MaciejVLodz
242.  Zadereja ValentinaS50Riga
243.  Zaķis AivarsV60Maratona klubs/LSC
Rīga
244.  Zvejnieks ArmandsVMatisons Runner’s Club
Ventspils
245.  Žuburs DainisV40Dunalka
Dunalka

Ventspils, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelīte DaceSN40Matisons Runner’s Club
Ventspils
2.Āboliņa TatjanaSN40MARATONA KLUBS
TALSI
3.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
4.  Ādamsons MārisVN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.Aleksejevs VitalijsVN30International Maritime Sport Community - IMSC
Riga
6.Alexandre CanteVN30runtrotters
paris
7.  Allena Katrīna-AnnaSNJ.Labs starts
Rīga
8.  Allens NormundsVN40Labs starts
Rīga
9.  Allens RihardsVNJ.Labs starts
Rīga
10.  Ananics Maikls-NiksVNJ.Ananici
Tukums
11.  Andersons RūdolfsVN20Ventspils nafta termināls
Ventspils
12.  Ansbergs AnsisVN20Saldus OK
Saldus
13.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds -1
Jūrmala
14.  Apsīte AntraSN30Rīga
15.  Arbidāne DiānaSN20Ventspils
16.  Āriņš ArmandsVN20AA SPORT
Rīga
17.  Artemjevs SergejsVN30Rīga
18.  Astaševska AneteSN30SK Katrīna
Kuldīga
19.  Astaševska IneseSN30SK Katrīna
Kuldīga
20.  Ausmanis JānisVN50SK Katrīna
Kuldīga
21.  Baibekovs EriksVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
22.  Bairaševskis ValerijsVN30SK Tērauds-2
Rīga
23.  Balandiņa-Eklone LauraSN30VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
24.  Balodis DāvisVN20Jelgava
25.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
26.Bartashevics DenissVN30Ana6sTbl
Riga
27.Basmanovs DmitrijsVN40Pleskava
28.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
29.  Baškevičs IntsVN40SPORTLAND
Jelgava
30.  Bauere IevaSN20Rīga
31.  Bebrišs IlgvarsVN50SK Katrīna
Kuldīga
32.  Behmanis GuntisVN40Rīga
33.  Berga LindaSN30Saldus
34.  Bergmanis IlvarsVN30Tukums
35.Berzins DainisVN30Riga
36.  Bērziņa AleksandraSN30Rīga
37.Bērziņš AndrisVN60Pļaviņas
38.  Bērziņš ĒriksVN30Rīga
39.  Bialiayewa VolhaSN30Smolevichi
40.  Bidiņa Agija-DaceSNJMārupe
41.  Biezuma GitaSN40Rīga
42.  Birkmanis ArvisVN40Rīga
43.  Bogdanova IvetaSN30Ceram Optec
Daugavpils
44.  Bogdanovs JevgeņijsVN20SK Metroons/ Nike
Tukums
45.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
46.Bosley JackVNJHuntersville
47.  Brasavs SalvisVN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
48.Brauna LīgaSN30Ventspils
49.  Braunfelds UvisVN40Matisons Runner’s Club
Ventspils
50.  Brēdiķe IneseSN40MARATONA KLUBS
Rīga
51.  Brēdiķis JurisVN40MARATONA KLUBS
Rīga
52.  Broks EmīlsVN30SK Tērauds-2
Ādaži
53.Brūklis RūdolfsVN20Jūrkalne
54.  Brūveris DenijsVN20SPORTLAND
Liepāja
55.  Bruževica AneteSN40Rīga
56.  Budava ElīnaSN30Swedbank
Ventspils
57.Bulgakovs GeorgijsVN50Riga
58.Bulte OjārsVN40Baloži
59.  Būmane AnnijaSN30Liepāja
60.  Bunclere KristīneSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
61.  Bušs ArmandsVN30Žolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR
Ogre
62.  Bužinska ĒrikaSN20SPORTLAND
Daugavpils
63.  Caics JānisVN60---
Rīga
64.  Ceriņš DidzisVN50MARATONA KLUBS
Valmiera
65.  Černecova LiānaSN40Rēzekne
66.  Čibisovs VitālijsVN30SK Tērauds-2
Rīga
67.  Čuvailovs AleksejsVN20SPORTLAND
Rīga
68.  Daldere GunitaSN30VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
69.  Dance AnnaSN40RIGAS SATIKSME
Riga
70.  Dapkuviene LauraSN30maratonas
Jonava
71.  Dauksts RitvarsVN20ventspils
72.  Delvere LaimaSN20Bigbank
73.  Dēze AndisVN30MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Rīga
74.  Dīce RutaSN50Gausā jūdze
Klapkalnciems
75.  Dīcis UldisVN50Gausā jūdze
Klapkalnciems
76.Dicmane JolantaSN40Bauska
77.Dimitre VitaSN30Grobiņa
78.  Domņina AnastasijaSN30PiranhaRunning
Rīga
79.  Doniņa Anna-ElīzaSNJMARATONA KLUBS
Roja
80.  Doniņa JolantaSN40MARATONA KLUBS
Roja
81.  Doniņš MārisVN30Ventspils
82.  Dundurs Dāvis-JurģisVNJVentspils
83.  Dupats AleksandrsVN40Matisons Runner’s Club
Piltene
84.  Dzene MelisaSN20Ventspils
85.  Eglitis Oskars-MartinsVNJSkrienam Liepāja
Liepāja
86.  Else AsnateSN20Mazsalaca
87.  Ernstsone AgneseSN20Ventspils
88.  Ervika SilvijaSN50Maratona klubs
Aizpute
89.  Fišere AnitaSN40Maratona klubs/FOLKMAŅI
Dobele
90.Fjodorova VitaSN30Jurmala
91.  Flaksmane ŅinaSN30Бегуны
Riga
92.  Freidenfelds ValtersVN50GRASBERGS.LV
Rīga
93.  Freilibs EdgarsVN40SK Metroons/ Nike
Rīga
94.Freimane MegijaSN20Ventspils
95.Freimanis DāvisVN20HansaMatrix Ventspils
Ventspils
96.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgavas novads
97.  Frīzendorfa ElīnaSN30Ventspils
98.  Gaile LīnaSNJ.Siguldas Maratona klubs
Sigulda
99.  Gailītis UldisVN20SPORTLAND
Liepāja
100.Gammeršmidts JurijsVN30ZAS Pārgauja
Cēsis
101.  Geraseva AnastasijaSN20SPORTLAT
Jelgava
102.  Gibašovs IgorsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
103.  Goldbergs MārtiņšVN20MARATONA KLUBS
Ventspils
104.  Gončaruks JevgeņijsVN30GONCHARUK FAMILY
Jūrmala
105.  Gorbenko EvaSN50MARATONA KLUBS
Ventspils
106.  Goršanova VinetaSN30Ventspils
107.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Ventspils
108.  Grablovskis RaitisVN30Līvānu VK
Riga
109.  Grencberga EvitaSN20SK Tērauds/NIKE
Ādaži
110.  Grinbergs DailisVN20Matisons Runner’s Club
111.  Grīnfelds GuntisVN50Matisons Runner’s Club
Ventspils
112.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
113.  Gromule AliseSN20Rīga
114.  Groza ValdisVN50Lubāna
115.  Grundmane LilijaSN50MARATONA KLUBS
Kuldīga
116.  Gusare GintaSN50Rīga
117.  Hansone IntaSN40Dobele
118.  Heniņš JānisVN20Ventspils
119.  Homjaks PjotrsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
120.  Hvalonski RomanVN30SK Tērauds/NIKE
Tallina
121.  Irbe KasparsVNJ.Talsu pauguraines Zaķi
Talsi
122.Isakovs JevgenijsVN20BardahlDaugavpils
Daugavpils
123.  Ivanovs OļegsVN40Ceram Optec
Līvāni
124.  Ivanovs SandrisVN30BTA
Rīga
125.  Ivanovs ValērijsVN60Ventspils
126.Ivaško IevaSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
127.  Jankovskis DairisVN30Rīga
128.  Jansons HaraldsVN50Carnikava
129.  Jansons IndulisVN60Jūrmala
130.Jaunzems KasparsVN30Jelgava
131.  Jēka IngrīdaSN30Ventspils
132.  Jerofejeva InetaSN30Rīga
133.  Jeromāns KristofersVNJSPORTLAND
Rīga
134.  Jevsejčika IneseSN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
135.Jokubauske IevaSN30Begimo klubas
Siauliai
136.  Jonelis AndrisVN40Matisons Runner’s Club
Ventspils
137.Jonkus SanaSN20Ventspils
138.  Jumatova MarinaSN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
139.  Kaibeļeva JūlijaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
140.  Kāle AndželikaSN50Grobiņa
141.  Kalniņa RenāteSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
142.  Kalniņa RūtaSN30Skrienošais 4nieks
Aizputes pagasts
143.  Kalniņš KasparsVN40Matisons Runner’s Club
Ventspils
144.  Kanaviņš AinisVN50AIZKRAUKLE
Rīga
145.Kandelis DairisVN40Rīga
146.  Kanišauskas RičardasVN40SK Lukas
Šiauliai
147.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
148.  Karlsone GitaSN30Matisons Runner’s Club
Saldus
149.Karnupe LailaSN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
150.  Kazarceva-Vilinska MarinaSN50MARATONA KLUBS
Ventspils
151.  Kazarevska IneseSN40SPORTLAND
Liepāja
152.Kebzers RaimondsVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
153.Kepere Beāte-AnnaSNJ.Takši
Riga
154.  Kiore-Kučiere MartaSN30Salaspils
155.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
156.  Knope LieneSN30Bigbank
157.Kondratjeva GintaSN30HansaMatrix Ventspils
Ventspils
158.  Koņuhovs RomansVN20Riga
159.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
160.  Kovaļevska DaceSN30LSC-SK Ozolnieki A
Ozolnieki
161.  Kozačkovs AndrisVN40Ludza
Ludza
162.  Kozlova SvetlanaSN40Daugavpils
163.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
164.  Krastiņa IngaSN30Babīte
165.  Krauze KasparsVN20Jelgava
166.  Kravalis AinārsVN40Siguldas maratona klubs
Sigulda
167.  Kravalis KasparsVN30Pļaviņas
168.Kreicberga LindaSN20HansaMatrix Ventspils
Ventspils
169.Kreislers EgīlsVN30Ventspils
170.Krilova MontaSN20Riga
171.  Kristapsons DēvidsVNJĀtrie vilki
Mežezeri
172.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Mežezeri
173.  Kronberga IngaSN40Matisons Runner’s Club
Jaunmārupe
174.  Kronbergs UģisVN40Matisons Runner’s Club
Jaunmārupe
175.  Krumins MarisVN30Jelgava
176.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
177.  Krūmiņš SandrisVN40MARATONA KLUBS / MRC
Ventspils
178.  Krutovs JānisVN20Valmiera
179.  Krūze LieneSN30Maratona klubs
Ādažu novads
180.Krūziņa AgateSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
181.  Krūziņš NaurisVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
182.  Kukainis RūdolfsVNJ.Ventspils
183.  Kursišs RolandsVN30Jelgava
184.  Kuršinskis GatisVN30Vilgāle
185.  Kuršinskis JānisVN30Kuldīga
186.  Kuzņecova TatjanaSN20LUDZA
Ludza
187.  Ķempele LauraSN30HansaMatrix Ventspils
Ventspils
188.  Ķempelis JānisVN30Ventspils
189.  Ķeņģis OlafsVN50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
190.  Ķerubiņš ValdisVN40SK Metroons/ Nike
Jelgava
191.  Ķerus IndulisVN30Rīga
192.  Ķīkule IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
193.  Ķirsis IngusVN20Liepāja
194.Lagzdiņš RenārsVNJ.Ozolnieki
195.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds-1
Ādaži
196.  Laicāns ModrisVN40Capo
Inčukalns
197.  Landmanis AivisVN20SPORTLAND
Jelgava
198.Lapekina AnastasijaSNJDaugavpils
199.  Larionovs VladimirsVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
200.  Lauska KlintaSN20PATRIA SPORTLAND
201.  Lebedevs RomansVN40Rezekne
202.  Leesi RolandsVN50Parnu
203.  Legzdiņš NormundsVN50Rīga
204.  Lejniece Kristīne-KristaSN20Zemgales Ziņas
Ventspils
205.Leškevičs AndrejsVN30Rīga
206.Lībeka InaSN40Talsi
207.Lībeks MārtiņšVN20Talsi
208.Lībeks VilnisVNJTalsi
209.  Liekniņa IlvaSN40SK Metroons/ NISSAN
Rīga
210.  Liekniņš MārtiņšVN40SK Metroons/ NISSAN
Rīga
211.Liepina ElizaSN20RELK
Liepāja
212.  Liepiņa IvetaSN50SK Metroons/ Nike
Rīga
213.  Liepiņš RonaldsVN50SK Metroons/ Nike
Rīga
214.  Liepkauls KārlisVN40SK Tērauds-2
Rīga
215.  Lilejevs EdgarsVN20Ventspils nafta termināls
Ventspils
216.  Lindenberga SandraSN30Matisons Runner’s Club
Tārgale
217.  Lipinska JuliannaSN20Daugavpils
218.Lipinskis AnatolijsVN30Rīga
219.  Lisovskis JānisVN50Individuāli
Jelgava
220.  Livčāne IevaSN40Stopiņu novads
221.Livdāns EgīlsVN20Daugavpils
222.Lozbergs GatisVN40Limbaži Skrien
Limbaži
223.  Lūkins DainisVN40Cēsis
224.  Lūse LauraSN20Zefīrs
Ventspils
225.  Macuks AnatolijsVN40Līvānu VK/ Baltais/Compressport
Jēkabpils
226.  Mačevska DaceSN30Tērvete
227.  Mačevskis AndrisVN40Jelgava
228.  Māgure SantaSN40Rīga
229.  Mahts EduardsVNJ.Stende, Talsu nov.
230.  Marhele IlonaSN30Adidas
Alūksne
231.Marhileviča SanitaSN40Jelgava
232.  Mārtiņsone GitaSN30Baltic Council for International Education
Ventspils
233.  Maškancevs VadimsVN30Escaperoom
Riga
234.  Matisons AigarsVN40Matisons Runner’s Club/Nike
Piltene
235.  Maula AnnaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
236.  Meinards AgrisVN50Ventspils
237.  Meļķis MārisVN30SK Tērauds
Valmieras pagasts
238.  Mennika MalvīneSN30Matisons Runner’s Club
Valmiera
239.  Mežavilka IngaSN40SPORTLAND
Sigulda
240.Mihailova AlīnaSNJ.Ventspils
241.  Miķelsone GunitaSN20AIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
242.  Misa KristīneSN40Ventspils
243.  Misa SamuelsVN20Ventspils
244.  Mitru DannaSN30Rīga
245.  Moļņika IevaSNJ.NI
Rīga
246.  Morjakova SanitaSN20Tukums
247.Mortulevs JurisVN40Riga
248.  Mozga MāraSN20Rīga
249.  Mūrnieks JānisVN20SK Tērauds-1
Lielvārde
250.  Nesterenko OlegsVN30Liepāja
251.  Novoselska TetianaSN40Harkovs
252.Olander EricVN50Glendale
253.Omeļčenko SergejsVN60Rīga
254.Orasevskis IvarsVN50Zas pàrgauja
Cesis
255.Osmolovska AnastasijaSN20Rīga
256.Otomers DidzisVN30VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
257.  Ozers JānisVN50Jelgava
258.Ozoliņa LauraSN30Ventspils
259.  Ozoliņa LindaSN20SPORTLAND
Sigulda
260.  Ozoliņa SintijaSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
261.  Ozoliņš ArtūrsVN20SK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
262.  Ozoliņš KārlisVN40Rīga
263.  Paladijs MihailsVN40DAUGAVPILS
264.  Parfjonovs IgorsVN50RIETUMKRASTS
Liepāja
265.  Parfjonovs MārisVN30RIETUMKRASTS
Liepāja
266.Pavlovs MihailsVN20Riga
267.  Pētersons MairisVN30-
Ilzenes pag.
268.  Petrovs NikolajsVN50Ludza
Ludza
269.  Pfeifle RihardsVN30Rīga
270.  Pitāns PēterisVN20Ventspils
271.Plēsniece BeatriseSN20Ventspils
272.  Pļavinska SintijaSN20Brocēni
273.  Poikāne RutaSN40Auseklis IK
Rīga
274.  Poļskihs AntonsVN30Rīga
275.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
276.Pouajde JulieSN30runtrotters
paris
277.Priedēna-Sergijevska MontaSN20Mārupe
278.  Proviliwa AnastasijaSN30Rīga
279.  Pucens GuntisVN50SK Katrīna
Kuldīga
280.Pudule-Indāne BaibaSN30Ventspils
281.  Puķe MārtiņšVN30Valmiera
282.  Pūle ĒriksVN60Rīga
283.  Pūpola MaijaSN40MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Aizpute
284.  Purvīte ArtaSN30Rīga
285.  Putniņa LindaSN30Putniņi.lv
Ragana
286.Putniņa RudīteSN30Skrienošais četrinieks
Buciņi/ Pelči
287.  Putniņš AldisVN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
288.  Puzāns MareksVNJ.puzanjata
Daugavpils
289.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
290.Rakšte LīgaSN20Rīga
291.  Rancāns IvarsVN20Bigbank
292.  Rēķis DanielsVN30Rīgas satiksme
Rīga
293.  Rencis AinarsVN60PaBaso.lv
Valmiera
294.  Repša LaurisVN30Individuāli
Rīga
295.  Ribakovs PavelsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
296.Rībens ElvisVN20MARATONA KLUBS
Ventspils
297.  Romans RaivoVN20Rīga
298.  Rozentāls AndrisVN40Rīga
299.Rozentāls RinoldsVN40Liepāja
300.Rudzīte LaumaSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
301.  Rukmanis RobertsVN40Ventspils
302.  Rūtenberga AneteSN20Ventspils
303.  Ruttulis MārtiņšVN30Rīga
304.  Saharovs DmitrijsVN40Ceram Optec
Līvāni
305.  Salna BaibaSN40Mārupe
306.  Sauka SandisVN30Matisons Runner’s Club
Rīga
307.  Sauleviča InāraSN30Ceram Optec
Daugavpils
308.  Seļezņova MarijaSNJJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
309.  Seraja JekaterinaSN20Rīga
310.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
311.Siksna SantaSN40Liepāja
312.  Siliņa TīnaSN20Ventspils
313.  Siliņš AndrisVN40Ventspils
314.  Siņicins KristsVN20SK Tērauds/NIKE
Liepāja
315.Sirmā AgneseSN30Rīga
316.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
317.  Skore EdgarsVN20Matisons Runner’s Club/Accenture Latvia
Ventspils
318.  Smerliņš ArtisVN50Liepa
319.  Sniega IlzeSN30Jelgava
320.  Sondors SandrisVN60Rīga
321.  Sorokina SandijaSNJASK Patria
322.Spaliņa DaceSN30Rīga
323.  Spaliņa LailaSN40Rīga
324.  Spodarika EvitaSN30JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
325.  Spodariks IgorsVN30JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
326.  Sproģis SandisVN40Tet
Rīga
327.  Stallīte IevaSNJ.Jelgava
328.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
329.  Stieciņš ArtisVN40SD Trading
Rīga
330.  Straubergs AinārsVN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
331.Strode IlonaSN30MARATONA KLUBS
Rīga
332.  Sunepa SimonaSN20Saldus
333.  Suveizda ElenaSN40Ropažu novads
334.  Suvorova IvetaSN40MARATONA KLUBS
Rīga
335.  Šaķis ArvilsVN50Matisons Runner’s Club
336.  Šaķis Toms-MartinsVNJMatisons Runner’s Club
337.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
338.  Šanceva SvetlanaSN30Musliks
Jelgava
339.  Šantira KarolīnaSN30LEPSKY TRI COACHING
Rīga
340.  Šaplavska MilanaSNJPiranha running
Rīga
341.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Rēzeknes novads
342.  Šenbergs ArvīdsVN20Piltene
343.  Šenbergs KārlisVN20Piltene
344.  Šihalijevs EldarsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
345.  Šihaļejeva EllaSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
346.Škubure KarīnaSNJ.Liepāja
347.  Šteinberga IevaSN50MARATONA KLUBS
Kuldīga
348.  Štekerhofa AgneseSN30Ventspils
349.  Štekerhofa SolvitaSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
350.  Šterna AigaSN20SPORTLAND
Rīga
351.  Šterns IvarsVN30Liepāja
352.Štrauss IvarsVN30Jelgava
353.  Taube NilsVN50MARATONA KLUBS
Ventspils
354.  Temerova-Allena AnnaSN40Labs starts
Rīga
355.  Terliņš OskarsVN40ventspils
356.  Tokarevičs AndrejsVN30Rīga
357.  Tomsons MatīssVN30Zefīrs
Ventspils
358.  Totojeva AļinaSN30Riga
359.  Tūbelis KasparsVN50VSK Noskrien, Liepājas vieglatlētikas klubs
Liepāja
360.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
361.  Ulase DiānaSN40Jelgava
362.  Upenieks DainisVN50SK Ozolnieki B
Jelgava
363.  Upmale EmīlijaSNJ.Folkmaņi
Jelgava
364.  Ustinova MadaraSN20Valmiera
365.  Vahramejeva SofijaSN20Ventspils
366.  Valdmane Betija-BeatriseSNJ.Ventspils
367.Valdmane Endžija-EvelīnaSNJ.Ventspils
368.Vanags ValdisVN30Engure
369.Varlamovs AnatolijsVN40Malta Rezeknes novads
370.  Vasiļevska SintijaSN20Jelgava
371.  Vasiļevskis OliversVNJSPORTLAND
Rīga
372.  Vasiļjeva EvelīnaSN20Daugavpils Runners
Jēkabpils
373.  Vasiļjeva OlgaSN30Jūrmala
374.Vasiļjevs RenārsVNJ.Daugavpils Runners
Jēkabpils
375.  Vēbere-Landmane LeldeSN30Ventspils
376.  Vecvagare BeāteSN30SPORTLAND
Liepāja
377.  Veips JānisVN30Saurieši
378.  Vērdiņa JeļenaSN30Rīga
379.Vēvere JūlijaSN40Jēkabpils
380.Vīgante PaulaSNJRopažu novads
381.  Vīksne DaceSN30VSK Noskrien
Liepāja
382.  Vilinskis JānisVN60MARATONA KLUBS
Ventspils
383.  Viļumovs ĢirtsVN20Matisons Runner’s Club
Ventspils
384.  Vinakmens AgrisVN20Tukums
385.Vinberga MegijaSNJTukums
386.  Vītiņš JānisVN40RIEKSTI
Riga
387.  Volkova KristīneSN40Bigbank
388.  Zariņa MargitaSN20ZAS Pārgauja
Cēsis
389.  Zariņa ZitaSN30Riga
390.Zariņš JānisVN30Valmiera
391.  Zaščerinska IlzeSN30Rīga
392.  Zauers DidzisVNJ.Kuldīga
393.  Zelmenis DāvisVN20MARATONA KLUBS
Ventspils
394.  Ziemelis RihardsVN20HansaMatrix Ventspils
Ventspils
395.  Zihmanis KasparsVN402
Jelgava
396.Zorģis PēterisVN40Zorģi
Stende
397.  Zvejniece DaigaSN50individuāli
Ozolnieku novads

Ventspils, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Ābrama MārīteSTLīvāni
3.Abražuns IntarsVTRīga
4.  Ādamsons JēkabsVTBLimbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Aire GunaST3 maratonisti
Liepāja
6.  Aksenoks KristapsVTARiga
7.  Alecka MadaraSTALiepājas rajona sporta skola
Aizpute
8.  Ālīte AndraSTVentspils
9.Alsvika KlintaSTLiepāja
10.  Ananics Maikls-NiksVTBAnanici
Tukums
11.  Ananjevs DmitrijsVTAVA+KPD
Ventspils
12.Andersone LīvaSTLiepāja
13.Antropova SintijaSTBRīga
14.Antropova VintraSTRīga
15.  Aņikeviča DanielaSTBSPARS Šortreka nodaļa
Ventspils
16.  Apfelbaums RalfsVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
17.  Apsīte ZaneSTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
18.  Apšeniece IntaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
19.Asmane IlgaSTSPORTLAND
Jelgava
20.  Asmane LīgaSTSPORTLAND
Jelgava
21.  Aščuks AndrisVTSK Metroons/ Nike
Rīga
22.  Aukšmuksts VitālijsVTCeram Optec
Riebiņi
23.  Auziņa JeļenaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
24.  Averyanova ElizabethSTRīga
25.  Balandiņš Kristaps-AnsisVTFOLKMAŅI
Kuldīga
26.  Balčis RičardsVTLiepāja
27.  Bāliņš RičardsVTASigulda
28.  Balode KristiānaSTVentspils
29.Balodis EdvīnsVTRundāles novads
30.  Bārens DžordžsVTCeram Optec
Rīga
31.  Barišņikova IlzeSTMARATONA KLUBS
Ventspils
32.Barišņikova JekaterinaSTCeram Optec
Līvāni
33.  Baškeviča SanitaSTSPORTLAND
Jelgava
34.  Baumanis DainisVTRīga
35.  Bautre JolantaSTBigbank
36.  Bebre-Kondrāte DiānaSTSkrīveri
37.Bebriša DaigaSTSK Katrīna
Kuldīga
38.  Bebriša GerdaSTSK Katrīna
Kuldīga
39.  Belousovs DmitrijsVTCeram Optec
Līvāni
40.  Belovs AinārsVTFOLKMAŅI
Jelgava
41.Beltiņa RūtaSTKuldīga
42.Benete GintaSTVanagi
Grobiņa
43.  Bērziņa AnitaSTSPORTLAND
Ogre
44.  Bērziņa IevaSTAMARATONA KLUBS
Ventspils
45.  Bērziņš AdriānsVTBVentspils
46.  Bērziņš KristiānsVTBVentspils
47.  Bērziņš RitvarsVTARīga
48.  Birnbauma DarjaSTAstarte-Nafta
Ventspils
49.Birnbaums GatisVTAstarte-Nafta
Ventspils
50.Birze KitijaSTKuldīga
51.  Bogdanova IzabellaSTBBogdanovu ģimene
Piltene
52.  Bogdanova ViktorijaSTBBogdanovu ģimene
Piltene
53.  Bogdanovs IngusVTABogdanovu ģimene
Piltene
54.  Bogdanovs MaksimsVTSK Metroons/ Aqua-Brambis
Tukums
55.  Bondarevs AndrejsVTLīvānu VK
Līvāni
56.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
57.  Bormanis OskarsVTLauki
Rīga, LATVIJA
58.  Bramanis ErnestsVTBSK Metroons/ Nike
Rīga
59.Brants DidzisVTMatisons Runner’s Club
Saldus
60.  Briede SantaSTSigulda
61.  Brikmane IngaSTLiepāja
62.  Brižaka VinetaSTMaratona klubs
liepaja
63.  Broka BaibaSTSK Tērauds
Ādaži
64.  Buinova JulijaSTRiga
65.  Buka IlonaSTRīga
66.  Buks OskarsVTRīga
67.  Caune Miks-JānisVTBRīga
68.Cepliša IevaSTRīga
69.  Chuchunova NataliaSTRiga
70.  Cikota JurisVTCikotu ģimene
RĪGA
71.  Cinovska Marta-LīgaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
72.  Čaupals KārlisVTSPORTLAND
Tukums
73.  Černišova MarijaSTVentspils
74.  Čerņakova JevhenijaSTVA+KPD
Ventspils
75.  Čudnovs RičardsVTBLiepāja
76.  Dadzis MārisVTSK Katrīna
Kuldīga
77.  Dadzis MārtiņšVTASK Katrīna
Kuldīga
78.Damberga DaniēlaSTBCēsis
79.  Damberga IlzeSTLiepāja
80.  Dambergs JānisVTCēsis
81.  Dambergs KristapsVTVentspils
82.  Dambergs NaurisVTLiepāja
83.  Dambīte ZaneSTLiepāja
84.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
85.  Davidenko NikitaVTALiepaja
86.  Davidovs PavelsVTBVentspils
87.Demida KarinaSTHansaMatrix Ventspils
Ventspils
88.  Dimiters ArtursVTRīga
89.Diske MarkussVTBindiv.
Ventspils
90.  Diške MarkussVTBIdividuāls
Ventspils
91.  Djačoka AlīnaSTRīga
92.  Dmitračenoka JeļenaSTSalaspils
93.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils sporta skola
Salaspils
94.  Doveika EmīlsVTBMatisons Runner’s Club
Jaunmārupe
95.  Dreģe ElīnaSTBVA+KPD
Ventspils
96.Dubinskaite RamintaSTBUžupis
Vilnius
97.  Dundurs AgrisVTMARATONA KLUBS
Rīga
98.  Dzintars KasparsVTFK BANDAVA
Priekule
99.Dzirko ArynaSTBMinsk
100.  Dzirnieks DanielsVTBVA+KPD
Ventspils
101.  Eglāja AijaSTSaldus
102.  Egle BaibaSTVentspils
103.  Ekerte PaulaSTBsporto visa klase
Jelgava
104.  Ekerts MarkussVTBOgre
105.  Ēķis ArmandsVTASporta skola SPARS
Ventspils
106.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
107.  Elste KitijaSTSPORTLAND
Rīga
108.  Elsts EdgarsVTRīga
109.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
110.  Ezerniece EstereSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
111.  Ezernieks DāvidsVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
112.  Ezernieks Modris-JānisVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
113.Fedotovs AlbertVTBVentspils
114.Feldhūne-Vojcika BaibaSTRīga
115.  Feldhūns MihailsVTSmiltene
116.  Feldmane AliseSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
117.  Feteris AigarsVTMatisons Runner’s Club/Nike
Salaspils
118.  Fišers RalfsVTBJaunpils
119.  Fišers RūdolfsVTAFOLKMAŅI/Maratona klubs
Jaunpils
120.  Francs DāvidsVTPATRIA SPORTLAND
121.  Freimanis ArnisVTHansaMatrix Ventspils
Ventspils
122.Frolova AnnaSTBMatisons Runner’s Club
Saldus
123.  Gaide ĢertrūdeSTRēzekne
124.Gaide KsenijaSTRezekne
125.  Gailišs ArtūrsVTARīga
126.  Gailītis ZigmārsVTBOgre
127.  Galindoms           AustrisVTVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
128.  Galiņa Luīze-MartaSTBSPARS Šortreka nodaļa
Ventspils
129.Gindra NormundsVTHansaMatrix Ventspils
Ventspils
130.  Giņko VasilijsVTVA+KPD
Ventspils
131.  Glazkina LolitaSTRīga
132.  Goša SabīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
133.  Gotfrīda IlzeSTSPORTLAND
Kandava
134.  Grabovske BetijaSTASK Katrīna
Kuldīga
135.  Grandāns TomsVTBRīga
136.  Grantiņš Kristers-KristofersVTBVentspils
137.Grebeško VladislavsVTRīgas satiksme
Rīga
138.Grigale IneseSTĀdaži
139.  Grigalis IlmārsVTSzS Kājnieku brigāde
Ādaži
140.  Griķe AliseSTDaugavpils Runners
Daugavpils
141.  Griķe AmandaSTBDaugavpils Runners
Daugavpils
142.Grīnerte SabīneSTRīga
143.  Grīniņš LaurisVTAKuldīga
144.  Grosa GunaSTSK Ozolinieki
Ozolnieki
145.Gugāns SandisVTJelgava
146.  Gulbe ElīnaSTRīga
147.Ģiga LeldeSTRīga
148.Ģirkale TeiksmaSTBauska
149.  Haindrava JelizavetaSTALudza
Ludza
150.  Haino IevaSTSIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""
Ventspils
151.  Haino MartaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
152.  Hāna-Valtasa SandraSTSK Metroons/ Nike
Mārupe
153.  Heidemane IngaSTSK Katrīna
Kuldīga
154.  Heniņa KristiānaSTAVA+KPD
Ventspils
155.  Holštroma GuntaSTMatisons Runner’s Club/Nike
Kazdanga
156.Iesalniece KristīnaSTVentspils
157.  Igare LauraSTBVentspils
158.  Indāne AnitaSTVentspils
159.  Indersons KristersVTBVentspils
160.Indersons OlafsVTVentspils
161.  Irbe AnnaSTBTalsu pauguraines Zaķi
Talsi
162.  Irbe PaulaSTBTalsu pauguraines Zaķi
Talsi
163.Isajeva NadeždaSTPII Margrietiņa
Ventspils
164.Ivanovs ValdisVTTukums
165.  Ivaško JānisVTMARATONA KLUBS
Ventspils
166.Jacenko KarinaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
167.Jākobsone LīgaSTRīga
168.  Jakovļevs VitālijsVTwww.endo.lv
Cēsis
169.Jānīte JanitaSTSaldus
170.  Jansone LīgaSTSK Metroons/ Nike
Rīga
171.  Jansone Linda-MarijaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
172.  Jansone SarmīteSTVentspils
173.  Jansons ArtūrsVTMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Kapsēde
174.  Januka MarjaSTVentspils
175.  Jaševa IneseSTSIA Joker Ltd.
Preiļi
176.  Jaudzeme AnnijaSTSPORTLAND
Rīga
177.  Jaudzems EdvīnsVTSPORTLAND
Rīga
178.Jaunbelzejs KristapsVTBventspils
179.Jaunzare AiraSTFOLKMAŅI
Rīga
180.  Jaunzare AivaSTOGRE
181.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTARīga
182.  Jemeļjaničeva DarjaSTAVA+KPD
Ventspils
183.  Kainova OksanaSTARīga
184.  Kalnenieks RaimondsVTLiepāja
185.  Kalniņa ĒrikaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
186.  Kalniņa KristīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
187.  Kalniņa Veronika STAVA+KPD
Ventspils
188.  Kalniņš EdmundsVTJelgava
189.  Kalniņš KristsVTBVentspils
190.  Kalniņš RitvarsVTSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
191.  Kamela DaceSTVentspils
192.  Kānbergs ValtersVTBVentspils
193.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
194.  Karabača JeļenaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
195.Kargins DenissVTRīga
196.  Kārkliņš ReinisVTBadaži
197.  Kazāka LauraSTAOgres novada Sporta Centrs
Ogre
198.  Kerliņš MarioVTBVentspils
199.  Kijevs VitalijsVTJūrmala
200.  Kirikis ArtisVTRīga
201.Klimentjeva ArinaSTCeram Optec
Līvāni
202.  Kločko SvetlanaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
203.  Kļockina ElgaSTAstarte-Nafta
Ventspils
204.  Kļockins DmitrijsVTAstarte-Nafta
Ventspils
205.  Knēts RaimondsVTRopaži
206.  Konovaluks ArtursVTFroster
Jelgava
207.  Kornejevs ArtūrsVTBPII Margrietiņa
Ventspils
208.  Korns GunārsVTBVentspils
209.  Koroļs JevgeņijsVTDaugavpils
210.  Kotika SintijaSTCeram Optec
Līvāni
211.  Kotovičs ArtjomsVTAVA+KPD
Ventspils
212.  Kozlovs AleksandrsVTBVentspils
213.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov
214.  Kozlovska Krista-EmīlijaSTSPORTLAND
Venspils
215.  Krafta VinetaSTRīga
216.Krama AnnaSTBRiga
217.  Krasņicka IlzeSTVentspils
218.  Krasovska VelgaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
219.  Kraukle AijaSTSmiltene
220.  Kravale ZitaSTSiguldas maratona klubs
Sigulda
221.  Kravalis EmīlsVTASiguldas maratona klubs
Sigulda
222.  Kravalis JānisVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
223.  Krēsliņa AijaSTSPORTLAND
Ogre
224.  Kronberga KerijaSTBMatisons Runner’s Club
Rojupe
225.  Kronberga KristīneSTVentspils
226.  Krūzēna GintaSTALiepājas rajona sporta skola
Aizpute
227.  Kučerova EvitaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
228.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
229.  Kugelbergs JānisVTVentspils
230.Kumačova KsenijaSTRiga
231.Kunce ElīnaSTIkšķile
232.  Kvasņina OlgaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
233.  Ķempelis KrišjānisVTBVentspils
234.Ķēniņš GustavsVTBVentspils
235.  Ķepale ParisaSTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
236.  Lagzdiņa RandijaSTBLiepāja
237.  Lagzdiņš ElansVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
238.  Laķe SandijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
239.  Lanskis JānisVT.
Rīga
240.Lapins RainersVTBLiepaja
241.  Lapiņa LauraSTSPORTLAND
Ropaži
242.Larionova IrinaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
243.  Lasenbergs RūdisVTAMARATONA KLUBS
Roja
244.Lavysh AnzhelaSTMinsk
245.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSTRīga
246.  Lebedeva DianaSTRezekne
247.  Lebedevs DariansVTBRezekne
248.  Leiskins RenārsVTADaugavpils Runners
Daugavpils
249.  Leitāne DaigaSTBStopiņu nov.
250.  Lemantoviča DžeinaSTBRīga
251.  Lenkevičs ValdisVTVentspils
252.  Lepse InāraSTMARATONA KLUBS
Ventspils
253.  Liekmane DzintraSTNīkrāces pamatskola
Skrunda
254.  Liekmanis RaivoVTBMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Nīkrāce
255.  Liekniņš GustavsVTBSK Metroons/ Nike
Rīga
256.  Liekniņš HorensVTBSK Metroons/ Nike
Rīga
257.  Liepa SidnijsVTBJūrmala
258.  Liepiņa IevaSTRīga
259.  Liepiņš RaulsVTBSK Metroons/ Nike
Rīga
260.  Linde AnnaSTBVentspils SPARS
Ventspils
261.  Lode SigneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
262.  Lorence SantaSTOzolnieki
Jelgava
263.Lozbergs Daniels-AdriansVTBLimbaži
264.  Lučina IrīnaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
265.Lučina ViktorijaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
266.Lučkina JeļenaSTMARATONA KLUBS
Rīga
267.  Lurina  Dana STAVA+KPD
Ventspils
268.Ļucāne BaibaSTĀdaži
269.  Makarovs JegorsVTAVentspils
270.Makarovs OlegsVTVENTSPILS
271.  Maļčenkova ArinaSTRīga
272.Mandrika JeļenaSTHansaMatrix Ventspils
Ventspils
273.Marskis RitvarsVTAKuldīga
274.  Matisovs Nils-GustavsVTBSK Metroons/ Nike
Rīga
275.  Matule SantaSTSK Tērauds-1
Rīga
276.  Medveds Artūrs-NiklāvsVTMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
277.  Melgalve IlzeSTHONEST RENT
Valmiera
278.Mikhalkina KaterinaSTOC Eridan
Novopolotsk
279.Miķelsone Krista-KristīneSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
280.  Mincenbergs AivarsVTINDI
Ventspils
281.  Minčionoks MārisVTLiepāja
282.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
283.  Mončinska KarinaSTPussy bangers
Riga
284.Mončinska MiaSTBPussy bangers
Riga
285.Mončinskis VladislavsVTPussy bangers
Riga
286.  Morozs MārtiņšVTAlūksne
287.  Mūrniece LigitaSTAstarte-Nafta
Ventspils
288.  Mūrniece MarijaSTBAstarte-Nafta
Ventspils
289.  Muskeite AgneteSTBMatisons Runner’s Club
Kandava
290.  Nadjaks MaratsVTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
291.Naglis AinārsVTRīga
292.Naglis KasparsVTRīga
293.Naglis RolandsVTRīga
294.  Nazarova SimonaSTVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
295.  Neimane AigaSTGlendale
296.  Netembergs JānisVTSPORTLAND
Jelgava
297.  Novokšanova LīgaSTSwedbank
RIga
298.Ņikiforova SarmīteSTSPORTLAND
Jelgava
299.  Ņikiforovs LinardsVTMatisons Runner’s Club
Kazdanga
300.  Ņikiforovs MareksVTMatisons Runner’s Club
Kazdanga
301.  Ņikitins RenātsVTRīgas Satiksme
Rīga
302.  Ņikuļina KsenijaSTVA+KPD
Ventspils
303.  Ņukša OlesjaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
304.Olander KristapsVTBGlendale
305.Orasevska OlgaSTZas pàrgauja
Cesis
306.  Otaņķe AliseSTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
307.  Ozoliņa Paula-LoteSTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
308.  Ozoliņš ArnisVTSK Tērauds/NIKE
Valka
309.  Pabērzis MarkussVTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
310.  Papēde KristaSTVENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
311.  Pastors ArtūrsVTAOSC
Ogre
312.  Paško NormundsVTLSC
Rīga
313.  Paulušenko RaitisVTSIA Joker Ltd.
Liepāja
314.  Pavasars ĒriksVTPiņķi
315.  Pāvelsone Dēzija-LizaSTSIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""
Ventspils
316.  Pāvelsone Dinija-SandaSTSIA "Olimpiskais centrs "Ventspils""
Ventspils
317.  Pavlova ValentīnaSTBJUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
318.  Pavlovs VladislavsVTCeram Optec
Līvāni
319.  Pāže AndisVTSK Ozolnieki -LSC
Jelgava
320.  Pelša MartaSTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
321.  Petrovičs UģisVTKandava
322.  Plūme IneseSTVSK Noskrien
Rīga
323.Pluša JautrīteSTRīga
324.  Poikāne IlzeSTJelgava
325.  Porietis KasparsVTJekabpils
326.  Priede SintijaSTSIA Joker Ltd.
Rīga
327.  Priedēns DruvisVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
328.Princis JurisVTKuldīga
329.  Pucena IvetaSTSK Katrīna
Kuldīga
330.  Pucena MāraSTSK Katrīna
Kuldīga
331.  Pūpola IevaSTBMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
332.  Pūpola MadaraSTBMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Aizpute
333.Pūpols JānisVTSaldus
334.  Putniņš JānisVTPutnini.lv
Ragana
335.  Puzāne AliseSTBPuzanjata
Ludza
336.  Puzāne DanaSTBPuzanjata
Ludza
337.  Radziņa IlvaSTTukums
338.  Radžabova-Cinovska AllaSTMARATONA KLUBS
Aizpute
339.  Rafaela-Mačevska DzintraSTJelgava
340.  Ratnieks RobertsVTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
341.  Razgalis JānisVTSK Tērauds/NIKE
Madona
342.Redisons TomassVTFOLKMAŅI
Ozolnieki
343.  Repša RobertsVTAMARATONA KLUBS
Ventspils
344.  Ribnere KristīneSTJēkabpils
345.  Riekstiņš ImantsVTRīga
346.  Rimvide-Mickeviča DanaSTDaugavpils Runners
Daugavpils
347.  Roga RalfsVTAMatisons Runner’s Club
Ventspils
348.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
349.  Roze RenārsVTJRK
Ogres novads
350.  Roziņa MadaraSTMARATONA KLUBS
Ventspils
351.  Rozītis IngussVTKuldīga
352.  Rudītis TomassVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
353.  Rudzika IevaSTBVentspils
354.Rungevica NellijaSTBVentava
355.Rungevics OlafsVTBVentava
356.  Rutule Paula-EstereSTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
357.Ruzaiķis MārcisVTHansaMatrix Ventspils
Ventspils
358.  Saldons AndrisVTMatisons Runner’s Club
Jūrmala
359.Savčenko ArvisVTSPORTLAND
Kandava
360.Savčenko LīvaSTSPORTLAND
Kandava
361.  Savčenkovs JurijsVTRīga
362.  Savickis UģisVT3 Maratonisti
Liepāja
363.  Savins GlebsVTVA+KPD
Ventspils
364.  Segliņa AgnetaSTLFS
Liepāja
365.Selga ElīnaSTAlūksne
366.Semjonova AstrīdaSTRīga/Jugla
367.  Semjonova JeļenaSTVentspils
368.  Semjonovs GeorgiojsVTVentspils
369.  Seriščeva AngelinaSTAVA+KPD
Ventspils
370.  Silauniece ĢertrūdeSTfranči
Olaines nov.
371.Silova MadaraSTAĀdaži
372.  Simaitis EdgarsVTLiepāja
373.  Sincovs AntonsVTMARATONA KLUBS
Ventspils
374.  Siņicins IvoVTVentspils
375.  Skrundenieks DzintarsVTSPORTLAND
Liepāja
376.  Skutāne IlonaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
377.Smirnovs ArtjomsVTVentspils
378.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
379.Sokolovska VeraSTAЮрмала
380.  Sousovs ArtjomsVTVA+KPD
Ventspils
381.  Sova SabīneSTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
382.  Spalva JurisVTASK Patria
383.  Sprūds EdgarsVTMatisons Runner’s Club
Liepāja
384.  Staķava EvaSTAVentspils
385.  Stalidzāne Annika-MarijaSTAMatisons Runner’s Club
Ventspils
386.  Staruks DaniilsVTAMatisons Runner’s Club
Ventspils
387.  Stieģele SandraSTALiepājas rajona sporta skola
Aizpute
388.  Stihins DenisVTVA+KPD
Ventspils
389.  Stivriņa BaibaSTVentspils
390.  Stolbovs GvidoVTkmsbp.lv
Jūrmala
391.  Stratova LindaSTVA+KPD
Ventspils
392.  Strujeviča KristaSTSK Katrīna
Kuldīga
393.  Šalgina AleksandraSTBVentspils
Ventspils
394.  Šalma Tīna-RenāteSTALiepājas rajona sporta skola
Aizpute
395.  Šals EmīlsVTAizkraukle
Skrīveri
396.  Šarigina AllaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
397.  Štālmane IlzeSTRundāles novads
398.  Šulcs JurisVTSIA Joker Ltd.
Cēsis
399.  Tančins ArtūrsVTVA+KPD
Ventspils
400.  Teirumnieks ArtūrsVTVA+KPD
Ventspils
401.  Tērauds ViktorsVTRēzeknes novads
402.  Terentjeva LauraSTSalaspis
403.  Terentjevs NikolajsVTRīga
404.Tetere MontaSTBVentspils
405.  Tima AgitaSTSPORTLAND
Rīga
406.Tinkuse MelānijaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
407.  Tjutrina ViktorijaSTVA+KPD
Ventspils
408.  Tokareviča KristīneSTRīga
409.  Tokareviča VeronikaSTBRīga
410.  Tokarevs ArtūrsVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
411.Trofimova OlgaSTRīga
412.  Trokmanis SergejsVTSK Metroons/ Aqua-Brambis
Aizkraukle
413.  Trule JeļenaSTAstarte-Nafta
Ventspils
414.  Turčina ZaneSTSPORTLAND
Rīga
415.  Ūbele IngunaSTSPORTLAND
Rīga
416.  Ūdriņš ĢirtsVTAMARATONA KLUBS
Ventspils
417.  Ulase AivaSTJelgava
418.  Ungure LīvaSTBRīga
419.  Ungurs IvoVTRīga
420.  Upeniece AneteSTASK Tērauds
Ādaži
421.  Upenieks KristiānsVTASK Tērauds
Ādaži
422.  Uplejs VitālijsVTHerbalife
Ventspils
423.  Usanova AļikaSTBVA+KPD
Ventspils
424.  Usatovs AleksandrsVTVentspils
425.  Vagale IjaSTRīga
426.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
427.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
428.Vaitkus ArnitaSTVentspils
429.  Vaivode IneseSTJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
430.  Vaivods JānisVTJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
431.  Vaivods RobertsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
432.  Valds DaceSTMARATONA KLUBS
Rīga
433.  Valerts DaniēlsVTAMARATONA KLUBS
Ventspils
434.  Valmiers JānisVTRīga
435.  Valtass IvarsVTSK Metroons/ Nike
Mārupe
436.  Vanaga DaceSTJelgava
437.Vanags MiksVTVanagi
Grobiņa
438.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds-1
Ķekava
439.  Vārsbergs MārtiņšVTLimbaži
440.Vartminskis PjotrsVTCeram Optec
Līvāni
441.  Vasiļevska KristīneSTDaugavpils novads
442.  Vasiļjeva SvetlanaSTRīgas Satiksme
Jelgava
443.  Vašuks RihardsVTAVentspils SPARS/Matisons Runner’s Club
Pope
444.  Vāvere KristīneSTSPORTLAND
Rīga
445.  Vdovičenko MadaraSTSPORTLAND
Rīga
446.  Vegmanis Emīls-EdvardsVTBIndividuāli
Jelgava
447.Veinberga AnnaSTBLiepāja
448.  Veinberga Anna-GabrielaSTBLiepaja
449.  Verpakovska DaceSTBMatisons Runner’s Club
Ventspils
450.  Verpakovska ZaneSTBVentspils SPARS
Ventspils
451.  Vežuks RenārsVTBMatisons Runner’s Club
Saldus
452.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFOLKMAŅI
Jelgava
453.  Viekale-Gasjūne SandraSTFOLKMAŅI
Jelgava
454.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
455.  Vīgante AnnijaSTA'ANNIJAS''
Ropažu nov.
456.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
457.  Vilcins AivarsVTSalaspils
458.Vīmane AmēlijaSTBBaldone
459.  Voino MārtiņšVTBMārupe
460.  Voškāne LauraSTIkšķile skrien
Rīga
461.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
462.Zabarovska LoteSTBSaldus Teniss
Saldus
463.Zacepins AleksejsVTJelgava
464.Zakova KamilaSTVentspils
465.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
466.  Zālīte MarikaSTķekava
Ķekava
467.  Zālīte MelānijaSTBFK auda
Ķekava
468.  Zaļaiskalns MārisVTRīga
469.  Zariņa IlonaSTSwedbank
Rīga
470.  Zariņš DagnisVTBRīga
471.  Zariņš MārcisVTBSwedbank
Rīga
472.Zaula Sindija-GuntraSTSK Tērauds
Limbaži
473.  Zēberga ElizabeteSTBRīga
474.Zeltiņa AlbertaSTBIlūkstes novada Sporta skola
Bebrenes pagasts
475.  Zeltiņš LaurisVTARP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
476.  Zemture AliseSTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
477.  Zihmane Dārta-HenrieteSTB2
Jelgava
478.Zihmane LaimaSTVentspils
479.Zinkovs IljaVTMOREX.LV
Rīga
480.Zinovskis VladislavsVTMOREX.LV
Ikšķile
481.Zubkova AlinaSTARēzekne
482.  Zvejniece AnnaSTBVentspils
483.  Zviedrāne TerēzeSTVentspils
484.  Žakova KamilaSTVentspils
485.  Žubule JanīnaSTRīga
486.  Žubule LoretaSTBRīga
487.  Žubulis EmīlsVTARun With Anita
Rīga
488.  Žubulis IvarsVTRīga

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa KatrīnaSB4PII Margrietiņa
Ventspils
2.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
3.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
TALSI
4.  Adlers MarksVB4Ventspils
5.  Aksenoks KristofersVB1Rīga
6.Aleksejevs ArtjomsVB4International Maritime Sport Community - IMSC
Riga
7.Aleksejevs NikitaVB3International Maritime Sport Community - IMSC
Riga
8.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
9.Ananica AliseSB1Ananici
Sēme
10.Ananica ElzaSB3Ananici
Sēme
11.  Ananics HugoVB1Ananici
Tukums
12.Andrejevs DmitrijsVB1Ventspils
13.  Ankevica Betija-AnnaSB2Ventspils
14.  Ansberga OdrijaSB4MARATONA KLUBS
Ventspils
15.  Ansbergs RobertsVB3MARATONA KLUBS
Ventspils
16.  Arapova GabrielaSB4Ventspils
17.  Arbidāne JūlijaSB2Ventspils
18.  Astaševska ElzaSB2SK Katrīna
Kuldīga
19.  Astaševskis ErnestsVB1SK Katrīna
Kuldīga
20.Astrausks RihardsVB1Individuāli
Grobiņa
21.  Atvare AliseSB1Ventspils
22.Baibekova LeisanaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
23.  Balackis MaksimsVB1JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
24.  Balinska Ieva-RebekaSB3Ventspils
25.  Baltbārdis Otto-JānisVB4Rīga
26.  Baranovska IzabellaSB1JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
27.  Baranovskis HardisVB2JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
28.  Barbāne LīnaSB1Ventspils
29.  Barkāne ElīzeSB4Rēzekne
Rēzekne
30.  Barkāne JustīneSB3Rēzekne
Rēzekne
31.  Bautris JēkabsVB1Bigbank
32.  Bečers KristersVB4Ventspils
33.  Beiers JēkabsVB1SK Katrīna
Kuldīga
34.Beiers ValtersVB1SK Katrīna
Kuldīga
35.Beitiks HenrijsVB1Liepaja
36.  Beleviča JeteSB1Ogre
37.Belyaevskiy AleksandrVB1Nizhnuy Novgorod
38.Beltiņa BeatriseSB1Kuldīga
39.  Berestova DarjaSB2JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
40.  Berestovs ArtjomsVB3JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
41.Berga UndaSB3Saldus
42.  Bergholde PaulaSB2Kuldīga
Kuldīga
43.  Birnbauma MelānijaSB1Astarte-Nafta
Ventspils
44.  Birnbaums LaurisVB2Astarte-Nafta
Ventspils
45.Birze RalfsVB2Kuldīga
46.  Bišofs MiksVB3JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
47.  Biteniece AdrianaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
48.  Blumberga KeilaSB1Ventspils
49.  Bogdanecs JaromirsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
50.  Bogdanova VeronikaSB3Bogdanovu ģimene
Piltene
51.  Bogdanova ViktorijaSB4Bogdanovu ģimene
Piltene
52.Bogdanoviča KarlīneSB2Ventspils
53.  Bogdanovs AleksisVB2Bogdanovu ģimene
Piltene
54.Bonoparte EvelīnaSB1Ventspils
55.  Borodins ArtjomsVB1JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
56.  Bražins TimursVB3Ventspils
57.  Briedis RalfsVB3Sigulda
58.  Briedis-Veidenbergs KristensVB2MARATONA KLUBS
Ventspils
59.  Brižaks Marks-DanielsVB4MARATONA KLUBS
Liepāja
60.  Brižaks Matejs-GabriēlsVB4MARATONA KLUBS
Liepāja
61.  Broka TijaSB2SK Tērauds
Ādaži
62.  Brucis-Meiris KristiansVB4Zefīriņi
Liepāja
63.  Brucis-Meiris RūdolfsVB2Zefīriņi
Liepāja
64.  Budavs EduardsVB2JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
65.  Budavs ElmarsVB1JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
66.  Bule SofijaSB4Ventspils
67.  Burkevica AdrianaSB2Liepāja
68.  Burkevics RikardoVB3Liepāja
69.Burkovskis RobertsVB3Ventspils
70.  Caics AugustsVB2Rīga
71.Cikota HetijaSB1Cikotu ģimene
RĪGA
72.Cikota OliversVB1Cikotu ģimene
RĪGA
73.Cikota PaulaSB2Cikotu ģimene
RĪGA
74.  Cīmurs KārlisVB3Cīmurēni
Rīga
75.  Cīmurs ViestursVB1Cīmurēni
Rīga
76.  Citskovska TerēzeSB4SK Metroons/ Nike
Mārupe
77.  Černuho EvertsVB1Ventspils
78.  Čodere ElizabeteSB3Ventspils
79.  Čodere Odrija-AnnaSB2Ventspils
80.  Čudnovs RičardsVB4Liepāja
81.Čunčulis EduardsVB3Liepāja
82.Čunčulis ErnestsVB1Liepāja
83.  Daldere DēzijaSB3Ventspils
84.  Damane ElizabeteSB2VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
85.  Damanis EdgarsVB3VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
86.  Dambergs StefansVB4Cēsis
87.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
88.  Davidovs MihailsVB3Ventspils
89.  Deksne KristiānaSB1Jūrmala
90.Deksnis RenārsVB1Jūrmala
91.  Dobele AmandaSB2Mārupe
92.  Dobelis AdriansVB3SK Metroons/ Nike
Mārupe
93.  Doniņa DārtaSB1Ventspils
94.Doniņa KateSB1Ventspils
95.  Doniņš KrišsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
96.  Doniņš KristersVB4MARATONA KLUBS
Roja
97.  Doniņš RolansVB3Ventspils
98.  Dūms ViestursVB2Ventspils
99.Dzebale KateSB1Baloži
100.  Dzelme RobertsVB4JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
101.Dzirko ArynaSB1Minsk
102.  Egle OlafsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
103.  Egliens EdvardsVB3Liepaja
104.  Egliens JēkabsVB1Liepaja
105.  Eklone KeitaSB1VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
106.  Eklons MārcisVB2VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
107.  Ergis DanielsVB1Rīga
108.  Ernstsone Rēzija-UnaSB3Ventspils
109.Ernstsons ValtersVB1Ventspils
110.  Feigis SeraVB1JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
111.  Feldmane AgateSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
112.Fjodorova LeilaSB3Jūrmala
113.Freimane ElzaSB1Ventspils
114.Freimane LizeteSB1Ventspils nov., Tārgales pagasts.
115.Freimane MāraSB1Ventspils nov., Tārgales pagasts.
116.  Gaidis BožensVB1Rēzekne
117.  Gaidis EdvardsVB2Rezekne
118.  Gaidukova OlgaSB2Ventspils
119.  Galindoma FelicitaSB1VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
120.  Galindoma MadaraSB3VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
121.  Galindoms ArtūrsVB2VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
122.  Gedvilass RobertsVB1JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
123.Georgnoglo ArtjomsVB1ventspils
124.  Gersons MārisVB2MARATONA KLUBS
Ventspils
125.  Gibašovs MatvejsVB3MARATONA KLUBS
Ventspils
126.  Gilučs OliversVB1Rīga
127.  Gīmis HenrijsVB3Rīga
128.Gončaruks DaniilsVB1GONCHARUK FAMILY
Jūrmala
129.  Gončaruks IļjaVB2GONCHARUK FAMILY
Jūrmala
130.  Goršanova DiānaSB1Ventspils
131.  Goša AnnaSB4MARATONA KLUBS
Ventspils
132.Grancovskis MārcisVB3SKRUNDA
133.  Grandāns EmīlsVB2Rīga
134.Grantiņš KristersVB4Ventspils
135.  Grauda-Grote AnnaSB4VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
136.Grava EmmaSB1Rīga
137.  Gribanova DarjaSB1PII Margrietiņa
Ventspils
138.  Gribanovs DanilVB1PII Margrietiņa
Ventspils
139.  Grīnberga ElzaSB2Ventspils
140.Grīnerts DanielsVB2Ventspils
141.Grīnerts DinārsVB1Rīga
142.  Grīnpauka Kerija-AnnaSB2Ventspils
143.  Grīnvalds MartinsVB2MARATONA KLUBS
Ventspils
144.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
145.  Grišuņina PolinaSB3MARATONA KLUBS
Ventspils
146.  Groma KatrīnaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
147.  Groma MartaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
148.Gurgāne AneteSB3Ventspils
149.  Haritonovs PāvelsVB1JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
150.  Havins ArtjomsVB3JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
151.  Igare KellijaSB3Ventspils
152.  Igošina VeronikaSB4Ventspils
153.  Indāns RihardsVB1Ventspils
154.Indrikovs KārlisVB3Nodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
155.Inovska AliseSB2Ventspils
156.  Insbergs MiķelisVB1Ventspils
157.  Irbe MārtiņšVB2Draugi un radi
Ventspils
158.  Isajeva DarjaSB1PII Margrietiņa
Ventspils
159.  Isajevs BogdansVB1PII Margrietiņa
Ventspils
160.  Isajevs MihailsVB1PII Margrietiņa
Ventspils
161.Ivanova AliseSB1BTA
Rīga
162.  Ivanovs AdriansVB1Ventspils
163.  Ivanovs ErnestsVB1BTA
Rīga
164.  Ivanovska DarjaSB4Ventspils
165.  Ivanovska MarijaSB3Ventspils
166.  Ivaska ElzaSB2MARATONA KLUBS
Ventspils
167.  Ivaško GustavsVB2MARATONA KLUBS
Ventspils
168.  Ivaško RūtaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
169.  Jagža ĢirtsVB3Rīga
170.  Jagža RēzijaSB1Rīga
171.Jakimčus ArvīdsVB1Ventspils
172.Jakimčus KatrīneSB1Ventspils
173.Jānītis EmīlsVB1Saldus
174.Jansone Elīza-NēzeSB2Ventspils
175.  Jansone SindijaSB4Ventspils
176.  Jansons AigarsVB3Ventspils
177.  Jansons ĒriksVB3Ventspils
178.  Jaundzema Dārta-ElīzaSB4Labs starts
Rīga
179.  Jerofejeva FelicitaSB2Jēkabpils
180.  Jerofejeva SelīnaSB1Jēkabpils
181.  Jonelis MartinsVB2Ventspils
182.Kabakovs JumisVB4Rīga
183.  Kalniņa DanielaSB4Sporta skola SPARS
Ventspils
184.  Kalniņa IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
185.  Kalniņa MadaraSB2Matisons Runner’s Club
Ventspils
186.  Kantmanis KristiansVB4ģimene
Ventspils
187.  Kāpiņš RomarsVB3Ventspils
188.  Klindžāne KarlīnaSB1Sportlat
Mārupe
189.Klīve ErnestsVB2Jūrmala
190.  Klockins AleksssVB2Astarte-Nafta
Ventspils
191.Kohancika EkaterinaSB1ventspils
192.Kohanciks DmitrijsVB2ventspils
193.Kolāte LīvaSB1Smārde
194.  Kolāts RihardsVB2Smārde
195.  Kolotiļins DaniilsVB2JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
196.Konovaluks MarksVB1Froster
Jelgava
197.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
198.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
199.  Koršenkova VeraSB4Rēzekne
200.  Kovaļčuks ArsenijsVB1PII Margrietiņa
Ventspils
201.  Kozlova ElzaSB4Ventspils
202.Kozlovs PēterisVB1Ventspils
203.  Kozlovs RūdolfsVB3Ventspils
204.  Kreislers BrunoVB1Ventspils
205.  Kreislers EmīlsVB1Ventspils
206.  Kronberga AmandaSB3Ventspils
207.  Kronberga SabīneSB1Ventspils
208.  Kronbergs HaraldsVB3Skrunda
209.  Krūziņa NikolaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
210.  Kučiers ErnestsVB1Salaspils
211.  Kurilova AdelīnaSB1Riga
212.  Kurilova MilanaSB1Ventspils
213.  Kvasņins KevinsVB3MARATONA KLUBS
Ventspils
214.  Ķempelis JurģisVB1Ventspils
215.  Ķeņģis ValtersVB3Ventspils triatlona klubs
Ventspils
216.  Ķirse KateSB3Ventspils
217.  Ķirsis Pauls-BrunoVB1Ventspils
218.  Lācare DžemmaSB3Rīga
219.  Landmane AnceSB1Ventspils
220.  Langenfelde IzabellaSB1JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
221.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas maratona klubs
Sigulda
222.  Lebedeva BaženaSB1Rezekne
223.  Lebedevs RodionsVB4Rezekne
224.Legzdiņa DārtaSB1Ventspils
225.  Lehtonens Toms-MarkoVB4SK Metroons/ Nike
Mārupe
226.Liekmanis GustavsVB4Skrunda
227.Liekmanis JustsVB3Skrunda
228.Liepa MarlēnaSB1Jūrmala
229.  Liepājnieks GustavsVB3Ventspils
230.  Limanāns GustavsVB2Rieksti
Rīga
231.Limonovs KirillsVB1Ventspils
232.  Linde KārlisVB2Matisons Runner’s Club
Ventspils
233.  Lisenko IgnatVB3JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
234.  Lisenko ZaharVB4JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
235.  Lišmane KatrīnaSB3SK Metroons/ Nike
Rīga
236.  Lišmane LauraSB3SK Metroons/ Nike
Rīga
237.  Lubāns GustavsVB1Matisons Runner’s Club
Jūrmala
238.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
239.Mačevska Ieva-MartaSB2Jelgava
240.  Mačevska Paula-MarijaSB1Jelgava
241.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
242.  Mālītis ErnestsVB3Ventspils
243.  Maļusevs BogdansVB3JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
244.  Marska IevaSB4Kuldīga
245.  Mauls NiksVB3JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
246.  Mauriņa AmēlijaSB3Ventspils
247.Mauriņš NikolassVB1Ventspils
248.Mazgirs DāvidsVB3Vanagi
Grobiņa
249.  Meldrājs HugoVB1Vangaži
250.  Melkurts MiksVB1Ventspils
251.  Meļeškevičs DanielsVB1Ventspils
252.  Meļeškevičs DenisVB2Ventspils
253.Meņgele SamantaSB2Kuldīga
254.Meņģele HelēnaSB1Kuldīga
255.Mežals MarksVB1Ventspils
256.  Mežals TomsVB1Ventspils
257.  Mihailovs SavelijsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
258.  Miķelsone IevaSB3Piltene
259.  Misāns AustrisVB3Liepāja
260.Morars NikitaVB2Ventspils
261.Mūrniece DārtaSB1Ventspils
262.  Mūrnieks ErnestsVB2Astarte-Nafta
Ventspils
263.  Mūrnieks MiksVB1Ventspils
264.  Nazarova SibillaSB4VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
265.  Netenberga EvelīnaSB1SPORTLAND
Jelgava
266.  Ņečiporenko AnnaSB1Ventspils
267.  Ņečiporenko ArtjomsVB4Ventspils
268.Ņikiforovs MartinsVB1Matisons Runner’s Club
Kazdanga
269.  Ofkants Gustavs-RalfsVB3Ventspils
270.Olander MaijaSB1Glendale
271.  Olijniks MatvejsVB1JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
272.  Olijniks NikitaVB3JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
273.  Ose Alise-NikolaSB4VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
274.  Ostrovska PolinaSB1PII Margrietiņa
Ventspils
275.  Ošenieks GustavsVB4Ventspils
276.  Ošenieks JānisVB3Ventspils
277.  Otomere AgneseSB1VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
278.  Otomere AliseSB1VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
279.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
280.Ozoliņa EduardsVB3Ventspils
281.  Ozoliņa LībaSB3SK Metroons/ Nike
Mārupe
282.  Ozoliņa LindaSB4Ventspils
283.  Ozoliņa PaulaSB2MRC
Ventspils
284.Ozoliņš EduardsVB3Ventspils
285.  Ozoliņš PatriksVB1MRC
Ventspils
286.  Paipala AmandaSB1MRC
Ventspils
287.Paipals KevinsVB4Ventspils
288.  Pētersone EvelīnaSB4Ventspils
289.  Pētersone KatrīnaSB3Ventspils
290.  Pētersons MatīssVB1Rīga
291.  Pētersons RalfsVB1Ventspils
292.  Petrovs AlensVB3JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
293.  Plēsnieks ValdisVB1Ventspils
294.  Plikšēns EvertsVB3SK Metroons/ Nike
Mārupe
295.  Pomilovskis EvertsVB1Ventspils
296.  Popova MarijaSB1JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
297.  Pornieks BraiensVB1Ventspils
298.  Pozdņakovs AleksandrsVB1JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
299.Priede EvelīnaSB4Ventspils
300.  Priedits OliversVB1Ventspils
301.  Prūsis RalfsVB1Maratona klubs
Rīga
302.Pūce Anna-LauraSB1Ventspils
303.  Pučkovs ĀronsVB1PII Margrietiņa
Ventspils
304.Pudulis-Indāns KristersVB2Ventspils
305.  Puhova MartaSB4Ventspils
306.  Pujate KristīneSB4Ventspils
307.  Pujate PaulaSB4Ventspils
308.  Pūlmane ElizabeteSB4Ventspils
309.Pūpols AnsisVB1Brocēni
310.  Purgailis ArtūrsVB1Ādaži
311.Purgailis MārcisVB1Ādaži
312.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
313.  Putniņš HenrijsVB2Matisons Runner’s Club
Ventspils
314.  Rafelde DeizijaSB2Ventspils
315.  Rassa AleksandraSB4MARATONA KLUBS
Ventspils
316.  Ratniece ElzaSB2Sportlat
Rīga
317.Reimarts TeoVB1KSMR Fitness
Rāmava
318.  Reingolde AliseSB4Smiltene
Smiltene
319.  Ribakova JelizavetaSB3MARATONA KLUBS
Ventspils
320.  Ribakova SofjaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
321.  Rijniece GabrielaSB1Ventspils
322.  Rijnieks DanielsVB4Ventspils
323.  Rikorde GabrielaSB1Ventspils
324.  Rikords DeivisVB4ventspils
325.  Rikords Ričards-AdriansVB4ventspils
326.  Rītelis RalfsVB3VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
327.Rjabuha Māris-AleksisVB2Riga
328.  Robežnieks AndisVB2Ventspils
329.Robežnieks LeonardsVB1Nīca
330.Robežnieks ReinisVB2Nīca
331.Rozentāls AronsVB1Rīga
332.Rozentāls EmīlsVB1Ventspils
333.  Rozentāls RobertsVB2Ventspils
334.  Rudītis LukassVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
335.  Rudītis MariussVB4MARATONA KLUBS
Ventspils
336.Rusevich KirillVB2HK VENTA 2002
Ventspils
337.  Samuiļenko AndrejsVB3SIA “”Ventspils nafta” termināls”
Ventspils
338.  Saveka KaterinaSB4Viena
Ventspils
339.  Semaško KristapsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
340.  Semjonova KsenijaSB4Rīga
341.Semjonovs EmīlsVB2Rīga
342.Senina GabrielaSB2Ventspils
343.Senins MartinsVB1Ventspils
344.  Sergejevs AgataSB1PII Margrietiņa
Ventspils
345.  Sergejevs ArsenijsVB1PII Margrietiņa
Ventspils
346.  Siliņa DitaSB4Ventspils
347.  Sipoviča EnijaSB1Ventspils
348.Sirmā AliseSB1Rīga
349.Sirmais AlbertsVB1Rīga
350.Slikšāns MatīssVB1Olaine
351.Smirnova MarijaSB3Ventspils
352.  Smirnovs TimursVB3PII Margrietiņa
Ventspils
353.  Spodarika AleksaSB1JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
354.  Spodariks MarksVB1JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
355.  Staruhina PolinaSB1Swedbank
Riga
356.  Stepanova AdeleSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
357.  Stieciņš KristersVB2SD Trading
Rīga
358.  Stieciņš MarksVB3SD Trading
Rīga
359.  Stivriņa KeitaSB3Ventspils
360.  Stone AnitaSB4Ventspils
361.  Strāķis AnsisVB4Rīga
362.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
363.  Strazdiņa RēzijaSB1Ventspils
364.  Strazdiņš MarksVB3Ventspils
365.Strode HannaSB1MARATONA KLUBS
Rīga
366.Sveiše DārtaSB1Aizpute
367.  Sveiše TomassVB2Aizpute
368.  Šarpio TomsVB4Rīga
369.Šefanovskis Gustavs-MarksVB2Ventspils
370.  Šefele NikolaSB4Ventspils
371.Šefele Noela-EmmaSB1Ventspils
372.  Šihalijevs AlansVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
373.  Šihaļejeva AdrianaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
374.  Šķestere ElzaSB1VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
375.  Šķesters EdgarsVB3VENTSPILS PILSĒTAS DOME
Ventspils
376.  Šteinberga EvaSB1Ventspils
377.Štolca Elza-KatrīnaSB1Liepāja
378.  Štolcs KārlisVB1Liepāja
379.Šulce LuīzeSB1Ventspils
380.  Šulcs KristofersVB1Ventspils
381.  Švarca GabrielaSB1Ventspils
382.Švarcs JēkabsVB1Ventspils
383.Talle RobertsVB2Jelgava
384.Talle RūtaSB3Jelgava
385.  Teiss ArtūrsVB3Teiss
Talsi
386.  Tiunele MiroslavaSB1Ventspils
387.  Tkačovs TimofeisVB3JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
388.  Trama LieneSB3Ventspils
389.  Ubaxdullaev SaidumarVB4Tashkent
390.  Ulase NaomiSB1Jelgava
391.  Ulbika PatricijaSB4Ventspils
392.  Usatova KsenijaSB1Ventspils
393.  Vabija BogdansVB1JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
394.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
395.  Vaivods DāvisVB3KKDEV
Rīga
396.Vaivods EmīlsVB3KKDEV
Rīga
397.  Vaivods RobertsVB4Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
398.  Valtass HermanisVB3SK Metroons/ Nike
Mārupe
399.Vanaga DārtaSB1Vanagi
Grobiņa
400.  Vanaga NikolaSB4Ventspils
401.  Vanags NiksVB4JUDO SAMBO Ventspils
Ventspils
402.Vasiļjeva OļesjaSB3Jūrmala
403.  Vāvere MārtiņšVB1SPORTLAND
Rīga
404.  Vāvere MelānijaSB2SPORTLAND
Rīga
405.  Vdovina DarjaSB4Rīga
406.Veite LilitaSB1Rīga
407.  Veits OskarsVB4Rīga
408.Veits ViestursVB1Rīga
409.Veļeseviča AlisijaSB2Rīga
410.Veļesevičs RobertsVB3Rīga
411.Vēveris MareksVB3Jēkabpils
412.  Videmane EvitaSB1Ventspils
413.  Videmane MadaraSB1Ventspils
414.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
415.  Vilks OtoVB3Rīga
416.Vīmanis ErnestsVB1Baldone
417.Vīmanis GustavsVB1Baldone
418.Vinogradenko MarkussVB2Ventspils
419.  Vītola Lība-AleksandraSB4Sporta skola SPARS
Ventspils
420.  Vozny ArtemVB3MARATONA KLUBS
Ventspils
421.Zabarovskis KurtsVB2Brocēnu Sporta Skola - Hokejs
Saldus
422.Zacepina KarīnaSB1Jelgava
423.  Zaķis TomsVB1Ventspils
424.  Zālīte MelānijaSB4FK auda
Ķekava
425.  Zālītis MarkussVB1ķekava
Ķekava
426.  Zariņa UnaSB3Ventspils
427.  Zariņš Armands-HenrijsVB4Rēzekne
428.  Zavicka GabrielaSB3Ventspils
429.Zavicka PatricijaSB1Ventspils
430.  Zegnere DārtaSB1Matisons Runner’s Club
Ventspils
431.  Ziemele Krista-NikolaSB4Ventspils
432.Zihmanis HelmutsVB12
Jelgava
433.  Ziņģis Braiens-ĀdamsVB3SK Metroons/ Nike
Mārupe
434.  Zommers PaulsVB1Liepāja
435.  Zorģe PaulaSB3Talsu novada sporta skola
Stende
436.Zorģis ErnestsVB1Zorģi
Stende
437.  Zujeva SāraSB1Ventspils
438.  Zute AlinaSB3Liepaja
439.Zutis KārlisVB1Liepāja
440.  Zvaigzne DiānaSB1Ventspils
441.  Zvaigzne EvelīnaSB1Ventspils
442.Zvaigzne SofijaSB2Ventspils
443.  Zvēra AmandaSB1Ikšķile
444.  Zvēra ElizabeteSB2Ikšķile
445.Zvērs ArtūrsVB1Ikšķile
446.Zviedrāns TomsVB1Ventspils
447.  Žakova EmmaSB1Ventspils
448.  Žvinklis AlekssVB4VENTSPILS
449.  Žvinklis MartinsVB4VENTSPILS

Abonementi - visiem šajā sarakstā esošajiem jāaizpilda pieteikums, norādot izvēlēto distanci un izmanotojot savu abonementa kodu

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele JeļenaAbonements, SievietesVSK Noskrien @hotelalicia.com
Rīga
2.  Agafonovs GustsAbonements, VīriešiRēzeknes 1.vsk.
Rēzekne
3.Alekseyonok AlekseyAbonements, VīriešiRiga
4.  Ālmanis IvoAbonements, VīriešiAccenture Latvia
Rīga
5.Auzinš AivisAbonements, VīriešiJelgava
6.  Avens JānisAbonements, VīriešiMARATONA KLUBS
Rembate
7.  Barreto-Ruiz Enrique-AntonioAbonements, VīriešiAlicante
8.  Beleviča JolantaAbonements, SievietesOgre
9.  Belevičs JēkabsAbonements, VīriešiOgre
10.  Belevičs JurisAbonements, VīriešiOgre
11.  Belevičs JustsAbonements, VīriešiOgre
12.  Beļajeva JūlijaAbonements, SievietesRīga
13.  Bēms GundarsAbonements, VīriešiJelgavas novads
14.  Bērziņa LīgaAbonements, SievietesRiga
15.Bilinskis JānisAbonements, VīriešiRēzeknes novads
16.  Bistrovs VadimsAbonements, VīriešiDaugavpils
17.  Blaus OskarsAbonements, VīriešiJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
18.  Bodnieks DairisAbonements, VīriešiOgre
19.  Bondars AivarsAbonements, VīriešiJēkabpils
20.Borozinskis DzintarsAbonements, VīriešiĶegums
21.Bule LilitaAbonements, SievietesLudza
22.  Buraks GintsAbonements, VīriešiRīgas satiksme
RĪGA
23.  Bušmane DanaAbonements, SievietesSalaspils
24.  Bušmanis AskoldsAbonements, VīriešiSalaspils
Salaspils
25.  Cepītis AivarsAbonements, Vīrieši_
Vaidavas pag.
26.  Dābola DaigaAbonements, SievietesJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
27.  Dakša GintsAbonements, VīriešiJūrmala
28.  Demitere AivaAbonements, SievietesTalsi
29.  Demiters EdmundsAbonements, VīriešiTalsi
30.Dergunovs RobertsAbonements, VīriešiLiepāja
31.  Domburs JānisAbonements, VīriešiValmiera
32.  Donis EdgarsAbonements, VīriešiDurbes novads
Dunalka
33.  Dovgaņuks AndrejsAbonements, VīriešiRīga
34.  Eižvertiņš EdgarsAbonements, VīriešiRīga
35.  Freimanis JānisAbonements, Vīriešiibim
Jelgava
36.  Fridrihsons ĢirtsAbonements, VīriešiRiga
37.  Gaidelis JurisAbonements, VīriešiMaratona klubs
Cēsis
38.  Galeniece IevaAbonements, SievietesRīga
39.Gaņģīte LīgaAbonements, SievieteseBIOpower
Stūnīši
40.  Gaņģītis GatisAbonements, VīriešieBIOpower
Snēpele
41.  Gasjūns ArmīnsAbonements, VīriešiFOLKMAŅI
Jelgava
42.  Gaumigs AndrejsAbonements, VīriešiMARATONA KLUBS
Rīga
43.  Gornavs AnsisAbonements, VīriešiSK SIGULDA
Sigulda
44.  Grīnbergs VentisAbonements, Vīriešiindividuāli
Piņķi
45.  Gruberts EduardsAbonements, VīriešiRiga
46.  Grunckis ErlensAbonements, VīriešiVai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?
Valmiera
47.  Indrikovs MārisAbonements, VīriešiNodarbinātības valsts aģentūra
Rīga
48.  Yakupova YuliaAbonements, SievietesRiga
49.  Jākobsone-Šņepste GunaAbonements, SievietesRīga
50.  Janovičs PāvelsAbonements, VīriešiLsc
Jelgava
51.  Jansons AgrisAbonements, VīriešiTukums
52.  Jansons AinārsAbonements, VīriešiCēsis-SEB
Cēsis
53.Jaundzems KristapsAbonements, VīriešiLabs starts
Rīga
54.  Jurašs JurisAbonements, VīriešiDreiliņi
55.  Kabrina KitijaAbonements, SievietesRīga
56.  Kaimiņš KristapsAbonements, VīriešiAdidas
Ogres novads
57.  Kaldre ImantsAbonements, VīriešiVSK Noskrien
Rīga
58.  Kaljusaar AivarAbonements, VīriešiViljandi
59.  Kalniņš ArmandsAbonements, VīriešiAPE
60.  Kalniņš MartsAbonements, VīriešiVidzemes Būvserviss
Cēsis
61.  Kaļva AgitaAbonements, SievietesĶegumā spēks
Ķegums
62.  Kaniščevs MaksimsAbonements, VīriešiRīga
63.  Kašina AnnaAbonements, SievietesIdee Fixe
Upesciems
64.  Kauliņš DainisAbonements, VīriešiLSC
Rīga
65.Kaupuža SigneAbonements, SievietesCēsis
66.  Klidzeja InitaAbonements, SievietesRēzekne
67.  Klints AgneseAbonements, Sievietesclarctos
Rīga
68.Klīve UnaAbonements, SievietesJūrmala
69.  Kļaviņa RitaAbonements, SievietesSK Magnen
Rēzekne
70.  Kļaviņš AtisAbonements, VīriešiAccenture Latvia
Jelgava
71.  Knets JānisAbonements, VīriešiAccenture Latvia
Liepāja
72.  Kopijs OļegsAbonements, VīriešiSaldus Boksa klubs
Saldus
73.  Kopmanis JānisAbonements, VīriešiLSC
Rīga
74.  Koršenkova DanaAbonements, SievietesRēzekne
75.  Koršenkovs JurijsAbonements, VīriešiRēzekne
76.  Kraslovskis RaitisAbonements, VīriešiJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
77.  Krasovskis GuntarsAbonements, VīriešiRīga
78.  Krauja BrigitaAbonements, SievietesRīga
79.  Krauklis VairisAbonements, VīriešiPrivātbūve
Smiltene
80.  Krīgers DidzisAbonements, Vīriešivalmiera
81.  Kroičs KasparsAbonements, VīriešiRiga
82.Kruglovs AleksandrsAbonements, VīriešiSigulda
83.  Kuzņecovs LaurisAbonements, VīriešiWunder
Valmiera
84.  Kvedaravičs AinārsAbonements, VīriešiAIZKRAUKLE
Aizkraukle
85.  Laganovskis OskarsAbonements, VīriešiRīga
86.  Laizāns EdgarsAbonements, VīriešiLudza
87.  Lapsa GvidoAbonements, VīriešiGulbene
88.  Lepskiy AlexanderAbonements, VīriešiLEPSKY TRI COACHING
Riga
89.  Liepa AndrejsAbonements, VīriešiRīgas satiksme
Rīga
90.  Līpacis JurisAbonements, VīriešiSigulda
91.  Lisickis AleksandrsAbonements, VīriešiRīga
92.  Lonerte SigneAbonements, SievietesČikāga 2019
Riga
93.  Luca LīgaAbonements, SievietesRīga
94.  Mikučionis NerijusAbonements, VīriešiKauno BMK
Kaunas
95.Miss SamantaAbonements, SievietesRīga
96.  Nīgals ArtisAbonements, VīriešiČikāga 2019
Riga
97.  Odziņš DāvisAbonements, VīriešiAmazon Gorilla
Riga
98.  Ozola IneseAbonements, SievietesInbank
Rīga
99.  Ozols JānisAbonements, VīriešiFellas
Rīga
100.  Panteļejeva AngelikaAbonements, SievietesAIZKRAUKLE
Skrīveri
101.  Pelēce IlzeAbonements, SievietesSK Ozolnieki
Ozolnieki
102.  Pence JolantaAbonements, SievietesJaunsardze
Lejasciems
103.  Podnieks ArvisAbonements, VīriešiMadona
104.  Preimats MārisAbonements, VīriešiLejasciems
105.  Priede LieneAbonements, SievietesOlaine
106.  Rasmanis RobertsAbonements, VīriešiVentspils Augstskola
Aizpute
107.  Raubena AgneseAbonements, SievietesRiga
108.  Reinfelde HelēnaAbonements, SievietesLiepāja
109.  Rībenieks KasparsAbonements, VīriešiRīga
110.Ribkina TatjanaAbonements, SievietesRīga
111.  Riskulova ViktorijaAbonements, SievietesRīga
112.  Rūja KristīneAbonements, SievietesTeamKažemāka
Sigulda
113.Ruža EdgarsAbonements, VīriešiLATRAPS skrien
Babīte
114.Ruža LīgaAbonements, SievietesLATRAPS skrien
Babīte
115.  Sankauskas DovydasAbonements, VīriešiIlginuotoliai.lt
Vilnius
116.  Seņko IgorsAbonements, VīriešiLiepāja
117.  Sergejevs AndrejsAbonements, VīriešiLF
Rīga
118.  Sifers KimsAbonements, VīriešiRīga
119.  Simanovičs EdgarsAbonements, VīriešiJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
120.  Sokolovs SandisAbonements, VīriešiRīgas satiksme
RĪGA
121.  Sorokina ArnitaAbonements, SievietesCēsis
122.  Sovetovs VadimsAbonements, VīriešiRiga
123.  Stahovskis ĒvaldsAbonements, VīriešiIkšķile
124.  Supe JānisAbonements, VīriešiTirza
125.  Svilāne-Dūda ValentīnaAbonements, SievietesVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
126.  Šakins LaimonisAbonements, Vīriešisavvaļnieks
Abrene
127.  Šķipars MadarsAbonements, VīriešiRīga
128.  Štamers Kārlis-EduardsAbonements, VīriešiRīga
129.  Šukteris GintsAbonements, VīriešiLiepāja
130.  Talle IngaAbonements, SievietesNMPD
Jelgava
131.Tatsi AnniAbonements, SievietesValga
132.  Titomers EndijsAbonements, VīriešiJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgavas pilsēta
133.  Todorovs DmitrijsAbonements, VīriešiTukums
134.  Tomsone SigneAbonements, SievietesRīga
135.  Tropiņš EdijsAbonements, VīriešiMARATONA KLUBS
Dundaga
136.  Upenieks IvarsAbonements, VīriešiRēzeknes novads
Feimaņi
137.  Urtāne ĒrikaAbonements, SievietesVANAGI
Jēkabpils novads
138.  Urtāns DonatsAbonements, VīriešiVANAGI
Jēkabpils novads
139.  Urtāns JurģisAbonements, VīriešiVANAGI
Jēkabpils novads
140.  Urtāns MarkusAbonements, VīriešiVANAGI
Jēkabpils novads
141.  Vagars HarijsAbonements, VīriešiRīga
142.  Valainis EdijsAbonements, VīriešiSPARS-MK
Preiļi
143.  Veidemanis LaurisAbonements, VīriešiRauna
144.  Veseris MārtiņšAbonements, VīriešiRīga
145.  Voino AleksandrsAbonements, VīriešiRīga
146.  Vostroilovs AntonsAbonements, VīriešiPiņķi
147.  Zalecka ZaigaAbonements, SievietesRīgas satiksme
RĪGA
148.  Zariņš DāvisAbonements, VīriešiSalacgrīva
149.  Ziediņa IngaAbonements, SievietesMaratona klubs/ Aizkraukle
Ogres novads
150.  Zīverte AgateAbonements, SievietesPaula Stradiņa KUS
Rīga
151.  Žodziņš AigarsAbonements, VīriešiEzere

Kopā pieteikušies: 1814