Rozentāla skriešanas svētki 2020 | Saraksts

10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols Jānis10V40MARATONA KLUBS / Viesnīca-Vecais Pasts
Madona - Rīga
2.  Ananics Maikls-Niks10VTukums
3.  Bebre-Kondrāte Diāna10SSkrīveri
4.  Bogdanova Viktorija10SMARATONA KLUBS
Ventspils
5.  Brālis Renārs10VRBFITNESS4U.COM
Riga
6.Brants Didzis10V50Saldus
7.  Būcens Ralfs10Vmaratona klubs
Rīga
8.Dirba Edgars10VSaldus
9.  Dundurs Agris10V40Maratonaklubs
Rīga
10.  Ivanovs Oļegs10V40Līvāni
11.  Jakovļevs Vitālijs10Vwww.endo.lv
Cēsis
12.  Juhno Baiba10SBorn2Win
Liepāja
13.  Juhno Sergejs10VBorn2Win
Liepāja
14.Krastiņa Dina10SDobele
15.  Kursišs Rolands10VJelgava
16.  Ķēpulis Arnis10VSašūtie vilki
saldus
17.Markava Māra10SSaldus
18.  Markavs Andris10VSaldus virves vilkšanas klubs
Saldus
19.  Muceniece Lauma10SĶekava
20.Odriņa Kitija10S40Kandava
21.  Pakārklis Māris10V40Maratona Klubs/Kurzemes radio
Rīga
22.  Priedītis Vilnis10V50LYCONET
Rīga
23.  Radziņš Kristaps10VSaldus novads
24.  Rakšte Līga10SMaratona klubs
Rīga
25.  Ribikauska Daiga10SBauska
26.Ronis Jānis10VGrobiņa
27.  Saulīte Jānis10V40Ogre
28.  Sebeža Anita10S50Nīkrāces pamatskola
Skrunda
29.Sinkovskis Juris10V50Iecava
Iecava
30.  Skore Ģirts10V40Vsk noskrien Kuldīga
Kuldīga
31.  Tiltiņš Ingars10V40Eleja
32.Veisberga Vineta10S40Saldus boksa klubs
Saldus
33.  Verdens Kaspars10VVirsotne/MARMOT
Lapmežciems
34.  Vīksne Dace10SVSK Noskrien
Liepāja

5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābola Madara5SSaldus rajona attīstības biedrība
Brocēni
2.Āboliņa Tatjana5S40MARATONA KLUBS
TALSI
3.Andersone Aiga5SKalni JS
Saldus novads
4.  Āre Uldis5V50olaine pag.PURINI
5.Augstmanis Egils5V40DK BANDAVA
Saldus
6.Aukseliene Ilze5SSalaspils
7.  Aukselis Vytautas5VBMK Vejas
Pakruojis
8.Beišins Armands5VSaldus
9.  Berga Linda5SSaldus
10.  Birkenberga Simona5SLiesma
Saldus
11.  Bukša Dace5SRīga
12.Dreimane Linda5SSaldus
13.  Gedominska Mairita5SSaldus nov.
14.Ģirkale Teiksma5S40Bauska
15.Jansons Madars5VSaldus OK
Saldus
16.Kalve Baiba5SSaldus
17.  Konavko Dmitrijs5VJelgavas novads, Vircava
18.Krūmkalna Gunita5S40Saldus
19.  Kubliņa-Ķemere Renāte5SLiepāja
20.  Kuplais Uldis5V40VSK Noskrien
Liepāja
21.  Ķemeris Artis5VAizpute
22.Līdums Viesturs5VSaldus
23.  Liekmane Dzintra5S50Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
24.Liekmanis Gustavs5VSkrunda
25.  Liekmanis Raivo5VMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts
Nīkrāce
26.  Liepiņš Emīls5VVenden
Rīga
27.Liepiņš Normunds5V50Venden
Rīga
28.Lizandere Daiga5S40Novadnieku pagasts
29.Ļaudams Guntars5V40Aizpute
30.Mankus Ainars5V40Saldus OK
Saldus
31.  Mikulova Olga5SMARATONA KLUBS
Valmiera
32.  Okmane Laura5SJaunmārupe
33.Ozola Laura5S40-
Saldus
34.Ozola Patrīcija-Anna5SSaldus pamatskola
Saldus
35.Petruks Gustavs5VSaldus
36.  Rekalo Aiga5S40Tukums
37.Siliņa Dagne5SSaldus
38.Sinkovska Žanete5SRīga
39.Šmaukstels Ivars5VLiepāja
40.  Štulbergs Gatis5VMaratona klubs/Dionsportlab
Rīga
41.Valtere Simona5SSaldus sporta skola
Saldus
42.Vecpuise Jūlija-Bille5SVecpuikas
Satiķi
43.Zajaca Valentina5SAQUATICS
Dobele
44.  Zeltiņš Lauris5VRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

2km Tautas skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele SalvisVTSmaidošā MAXIMA komanda
Rīga
2.Akerfelde LindaSTSaldus
3.Antropova SintijaST14Rīga
4.Antropova VintraSTRīga
5.Arajuma SanitaSTZumba
Saldus
6.  Blumbergs KristiānsVTJelgava
7.  Bogdanova IzabellaST17MARATONA KLUBS
Ventspils
8.Brazdovska BaibaSTSaldus
9.  Briede IlzeSTBrocēni
10.  Danenberga AgitaSTRīga
11.Engurs IvarsVTAuce
12.Gaile SabīneST14Saldus
13.  Gūtmane SandijaST17Sporta skola
Skrunda
14.Kahanova KarīnaST17Venden
Rīga
15.Kalve JutaSTSaldus
16.  Kārkliņš MārcisVTVaidava
Kocēnu novads
17.  Kaunese SarmīteSTSaldus 2007
Saldus
18.  Keine-Cine DanaSTKuldīga
19.Ķēpule ElvaSTSaldus
20.Levics AdriansVT17Nīkrāces pamatskola
Skrunda
21.Liepiņa LeonardaST14Venden
Rīga
22.  Mankusa AnnijaST14Saldus OK
Saldus
23.  Marska IevaST14Kuldīga
24.Marskis RitvarsVT17Kuldīga
25.Millere SigneSTZumba Fitness
Saldus
26.Ozols AndrisVTKani
Saldus
27.Pētersone ArnitaSTZumba Fitness
Saldus
28.Pētersone SandraSTSaldus
29.Petruks EdvardsVT14Saldus
30.Pitka KeitaST14AQUATICS
Dobele
31.Rieksts JānisVT14Saldus džudo klubs
Saldus
32.  Rone ReičelaST17Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
33.Rozenberga LuīzeST14Priekule
34.Salniņa IngaSTSaldus
35.Salniņa NikolaSTSaldus
36.  Skore NoraST14Kuldīga
37.Šņore BetijaST14Liepāja
38.Šņore LīgaSTLiepāja
39.Šteinberga SindijaST14Saldus pamatskola
Saldus
40.  Štīgners Horens-EduardsVT14Saldus
41.  Štīgners Martins-LukassVT14Saldus sporta skola
Saldus
42.  Štrāla IneseSTZumba Fitness
Saldus
43.Štrāls KristersVT17Zumba Fitness
Saldus
44.  Taimiņa AnnaSTLiepāja
45.Vēza VijaSTSaldus novads
46.  Vicinska LiesmaSTBrocēnu cilpotājas
Brocēni
47.  Vicinska Rūta-AlmaST17Brocēnu cilpotājas
Brocēni
48.Zeidelis MarkussVT14Saldus
49.  Zvēra ElīnaSTIkšķile

400m Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB9MARATONA KLUBS
Ventspils
2.Āboliņš MārtiņšVB7MARATONA KLUBS
TALSI
3.Akerfelds TomassVB7Saldus
4.Ananica AliseSB7Tukums
5.  Ananics HugoVB7Tukums
6.Ancīts ValtsVB9Džudo klubs Saldus
Saldus
7.Balode SamantaSB7Skrundas
8.Balode SandraSB7Skrundas
9.  Bogdanova KatrīnaSB7MARATONA KLUBS
Ventspils
10.  Bogdanovs AleksisVB9Bogdanovu ģimene
Ventspils
11.Briekmanis RalfsVB7Saldus
12.Cvetkova Annija-KeitaSB7Saldus
13.  Daņilovskis VladimirsVB7Rīga
14.Davidāne AliseSB9Blīdene
15.Fogelis ArnoVB7Saldus Sporta skola
Saldus
16.Fogelis ErnestsVB9Saldus Sporta skola
Saldus
17.Groskopa LīvaSB7Saldus
18.  Juhno ElizabeteSB9Born2Win
Liepāja
19.Kapeika OdrijaSB7Saldus
20.Kubiškins ValtersVB7Džudo klubs Saldus
Saldus
21.Lasmane BetijaSB9Brocēnu vidusskola
Saldus
22.  Liepa KeitaSB9Skrunda
23.Lūsis EduardsVB9Rīga
24.  Ļaudams KārlisVB7Aizpute
25.Markava LaimaSB7Saldus
26.Millers FēlikssVB7Saldus
27.Neilande SofijaSB7Saldus
28.Neilands GustavsVB9Saldus
29.Ozola Beātrise-KateSB7Saldus Dzudo klubs
Saldus
30.Ozols Eduards-AtisVB7Saldus Dzudo klubs
Saldus
31.Plīts Jēkabs-JānisVB7Ventspils
32.Roķe MartaSB7Saldus
33.Roķis PaulsVB7Saldus
34.  Rone AlīnaSB9Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
35.  Ronis MarksVB7Skrienam Liepāja
Liepāja
36.Ronis RūdisVB7Aizpute
37.  Rozenbergs RodrigoVB9Priekule
38.Siliņa NikolaSB7Saldus
39.Siliņa SamantaSB9Saldus
40.Solovjova DarjaSB9Riga
41.Spārns DāvisVB9Mārupe
42.Spārns JustsVB7Mārupe
43.Šmaukstels RegnārsVB7Liepāja
44.  Šmaukstels RobertsVB7Liepāja
45.Štāls AlbertsVB7PII
Saldus pagasts
46.Štola KerijaSB7Saldus
47.Tuklere DārtaSB7Saldus
48.Tuklere DārtaSB7Saldus
49.Vēza EmīlsVB9Saldus novads
50.Zeidele EnijaSB9Saldus
51.  Zvēra AmandaSB7Ikšķile
52.  Zvēra ElizabeteSB9Ikšķile
53.Zvērs ArtūrsVB7Ikšķile
54.Žukovska EvaVB7saldus novads ZIRŅI
55.Žukovskis AtisVB9saldus novads ZIRŅI

800m Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ananica ElzaSB11Tukums
2.  Bogdanova VeronikaSB11MARATONA KLUBS
Ventspils
3.Fogele EstereSB11Kuldīga
4.Groskops DāvisVB11Saldus
5.  Levica NikolaSB11Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
6.Liekmanis JustsVB11Skrunda
7.Liepa KellijaSB11Skrunda
8.  Ļaudama MartaSB11Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
9.Silinevics RaivoVB11Bauska
10.Štola GabrielaSB11Saldus
11.Vīksne ElīnaSB11Liepāja
12.Žukovskis TomsVB11saldus novads ZIRŅI

Kopā pieteikušies: 194