REĢISTRĀCIJA APTURĒTA! Siguldas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Sigulda, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.  Adamovičs MārcisV.Preii
Preiļi
3.  Aksenoks AivarsV60CSDD
Rīga
4.  Aksenoks KasparsV40CSDD
Riga
5.Androsova AlinaSRiga
6.  Ansbergs AigarsV50Maratona klubs Ventspils
Ventspils
7.  Arikawa YasunoriV40Minsk
8.  Audere SilvaS.Priekuļi
9.  Baklāne AndaS40Rīga
10.  Baltkājis AndrejsV40Garkalne
11.  Basmanovs MihailsV50Rīga
12.  Belajevs IljaV40Zoorbagan
Riga
13.Berzins DainisV40Rīga
14.  Bērziņa ElīnaS.Mārupe
15.Bērziņš AigarsV40Bērziņi
Tukums
16.  Bērziņš AinārsV.Triatlona Akadēmija
Mālpils
17.  Birģele SantaS.Selga
Rīga
18.  Birģelis JānisV50Jūrmala
19.  Borozdins AleksisV.Salacgrīva
20.  Borozdins AleksisV.Salacgrīva
21.Breza KristapsV.Skrienam kopā
Valmiera
22.  Brēža KristapsV.Skrienam kopā
Valmiera
23.  Briģis AldisV40Jelgava
24.  Brucis AndisV50Jūrmala
25.Bukšs KristapsVKÖDIENS
Sigulda
26.Bulindžs KasparsV.Rīga
27.  Buls RaimondsV50Jūrmala
28.  Cakuls RaivisV40Cakuli
Rīga
29.  Cepītis AivarsV60Valmiera
30.Cimdina VinetaS.AIZKRAUKLE, AIZKRAUKLES NOV.
31.Culnovs SergejsV.TRITANS TRI Team
Riga
32.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
33.  Dāvidnieks ArtisV40EMU Mālpils sporta klubs
Valmiera
34.  Dazarts MārisV.Rīga
35.  Dedumietis DainisV40Rauna
36.  Deņisovs VasilijsV.Riga
37.Dmitry LazarevV40Lepsky TriCoachTeam
Riga
38.  Dolgopolovs AntonsV.Tritans Tri Team
Rīga
39.  Domņina AnastasijaSSK Tērauds
Rīga
40.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
41.  Dukaļskis ElissV.Sigulda
42.  Eižvertiņš GatisV40Individuali
Liepāja
43.  Ekholm ElmarV50Laguja
44.  Ērmanis GintsV40Triatlona Akadēmija
Adazi
45.  Evertovskis KārlisV.Rīga
46.  Frišenbrūdere BaibaS40TVK
Tukums
47.Gaidis ČeslavsV.Rēzekne
48.Gatti FedericoVĀdažu nov.
49.Gotfrīde-Bernsone DainaV40Juno Runners
Rīga
50.  Grencbergs ArvisVSK Tērauds
Ādaži
51.  Grīnfelds EgilsV40Rīga
52.Groma OksanaS40Limbaži Skrien
Limbaži
53.  Hansons ArnisV.Rīga
54.  Heinols MārisV40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
55.  Janovičs PāvelsV.Lsc
Rīga
56.  Jarockis AleksisV40Rīga
57.  Jēgers MārcisV.Psyhopath
Rīga
58.  Jelisejeva AijaS.Marupe
59.Jermacāne AgneseS.Rīga
60.  Jerofejevs JānisV.Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
61.  Judkins AleksandrsV.aenert.com
Riga
62.Juhnevics EdgarsV40Ilonas Marheles team
Rīga
63.Kalme ViestursV.Kalmes
Carnikava
64.  Kalniņa-Laksa DaigaS.Ropaži
65.  Kalniņš ArmandsV.Local
Ape
66.  Kalniņš ĢirtsV40Lepsky Tri Coaching Systems
Rīga
67.  Kalniņš RitvarsV40Skrienam kopā
Valmiera
68.  Kandele AijaS40Piņķi
69.  Kārkliņš GuntisV.Triatlona Akadēmija
Saldus
70.Kārklis EdgarsV.Līvāni
71.  Kirilova VivianaS40Rīga
72.  Kižlo ČeslavsV.Rīga
73.Kolesniks DmitrijsV.Triatlona Akadēmija
Ādaži
74.  Konavko DmitrijsV.FOLKMAŅI
Jelgavas novads, Vircava
75.  Kovtjuhs AleksejsV.Rīga
76.  Kristapsons DēvidsV.ASK PATRIA
Salaspils
77.  Kristapsons GundarsV40ASK PATRIA
Salaspils Mežezeri
78.Krūmiņa AmandaS.Ķengaraga SK
Rīga
79.  Krūmiņš ArtūrsV.Rīga
80.  Kukuļinskis GuntarsV40Thunder Solutions
Allaži, Siguldas novads
81.  Kurovs JevgēņijsV.RISEBA
Rīga
82.  Kuzņecovs LaurisV.Wunder
Valmiera
83.  Kvasovs KonstantinsV.Riga
84.  Ķemers JānisV.Rīga
85.  Laucis NormundsV60AIZKRAUKLE
Aizkraukle
86.Laucis VitautsV40Riga
87.  Leimanis JānisV.Mārupe
88.  Liepa IntaS50SK Ozolnieki
Ozolnieki
89.  Liepiņa MontaS.Rīga
90.  Livčāns KasparsV.Ikšķile
91.  Logins GuntarsV.Alpha Partners
Balvu novads
92.Logvinov SergeyV.Lepskii TRI Coaching Systems
Jurmala
93.  Loze ArtursV.Triatlona akadēmija
Rīga
94.Ludboržs AinārsV.Rezekne
95.  Marčinkus JānisV60SK Ozolnieki
Jelgava
96.  Marinecs VadimsVSK Tērauds
Rīga
97.Masalskis VladislavsV.Lepsky TRI coaching
Riga
98.  Matvejs JānisV.Rīga
99.Mauris JeanV40TRITANS TRI Team
Sigulda
100.  Mincenbergs ArtisV40Noskrien Cēsis.
Liepa
101.Muižniece IlzīteS50Smiltene
102.  Nazarovs JurijsV.Daugavpils
103.Nikulcovs JurijsV40Riga
104.Nunes PedroV50Clube do Stress
Riga
105.  Olofsson OlofV.Varberg
106.Ozoliņš JānisV40Salaspils
107.  Pavļukevičs SandisV40TeamEDU
Rīga
108.  Petersons KasparsV.Jurmala
109.  Pētersons SandisV40SWEDBANK
Valmiera
110.  Petrovs DzintarsV40MARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
111.  Pielēns-Pelēns ArtūrsV.Squalio
Rīga
112.  Platā SandraS40Jelgava
113.  Pole KristiānaS.Rīga
114.  Popadins DenissV.TRITANS TRI Team
Ādaži
115.  Popēns OskarsV40Rīga
116.Priedīts MatīssV.Rīga
117.  Prikulis AntonsV.Žolneroviča SK
Rīga
118.  Prikulis DenisV.Žolneroviča SK
Sigulda
119.  Pumpure-Lauce EdīteS40Rīga
120.  Putniņa LīgaS.PP
Ogre
121.  Rēriha MontaS.Rīga
122.  Rērihs KrišjānisV.Rīga
123.Ribkina TatjanaS.Rīga
124.  Robežnieks MārisV40Mizuno
Jūrmala
125.  Rohtla IvoV50Siguldietis
Sigulda
126.  Romanova ValentīnaS.Supervaroņu treniņi
Rīga
127.  Rožkalne Anete-DārtaS.Rīga
128.Rudkovska IevgeniiaS.TRITANS TRI TEAM
Tallinn
129.  Rutkovska SimonaS.Ilona Marhele team
Rīga
130.  Samcovs AgrisV40Ķengaraga SK
Riga
131.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
132.  Sanwald LucaV.Merano
133.Saričevs AndrejsV.Lepsky TRI Coaching Systems
Rīga
134.Seitz CharlesV.Riga
135.  Sisoļatins ArtursV.ZZK/Washanddrive
Rīga
136.Sitnika Evelīna-KristaS..Krāslava
137.  Smirnovs ValerijsV50Atletika
Rīga
138.  Sniega IlzeS.Jelgava
139.  Sparāns TomassV.Lielvārde
140.  Spricis RaimondsV.Mežaparka Republika
Rīga
141.  Stankevics KlāvsV.Auce
142.  Šakeļa SantaS.Rīga
143.Šemeta SantaS.Sigulda
144.  Škutāns IngusV40Valmiera
145.Šķēle SabīneS.Rīga
146.  Šmits ArtisV40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
147.  Šumskis EdgarsVSK Tērauds
Rīga
148.  Titova JeļenaS.Rīga
149.  Trankalis GatisV.Liepāja
150.  Tretjakovs AndrejsV.Rīga
151.  Turkins JevgēnijsVSK Tērauds
Aiviekste
152.  Urtāne IndraS.Rīga
153.  Vancāns IvoV.Dynamic Yield
Rīga
154.  Vasiļjevs RaimondsV50Rīga
155.  Vertuls IvarsV40Rīga
156.  Videmanis MārisV40Tīnūži
157.Vīka PaulaS.Dobele
158.  Vilks IntsV40Rīga
159.  Vilks JurijsV40WHERE DREAMS GO TO DIE
Riga
160.  Vilsons MiksV50VSK Noskrien
Upesciems
161.  Vīmane SantaS.Baldone
162.  Vīmanis AinārsV40Baldone
163.  Vindele IlzeS.Rīga
164.  Zālītis GuntisV50Kadiķi
Rīga
165.Zavjalovs VitālijsV40Rīga
166.  Zemturis MatissV.Ogre
Ogre
167.  Zvingēvica-Kalniņa KristīneS40Lepsky Tri Coaching Systems
Rīga

Sigulda, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa VitaSN40Rīga
2.  Āboliņš AndrisVN50Kocēni MTB
Vaidava
3.Abražuns IntarsVN40Rīga
4.  Anševica LauraSN30Rīga
5.Batrags IvarsVNJ..Sigulda
6.  Beča ŽaneteSN50Preiļu novada BJSS
Preiļi
7.Bičuka AnceSN30Rīga
8.  Blankenbergs DāvisVN20Sigulda
9.  Bolgzda BaibaSN50Rīga
10.  Bondere TatjanaSN40Daugavpils
11.  Boriss KasparsVN40Happy_To_Move
Jūrmala
12.Brazovska AnnaSN40Jurmala
13.  Ceriņš MatīssVNJ..Sigulda
14.Culnova DarjaSN30TRITANS TRI Team
Riga
15.  Čamane IlzeSN40Preiļi
16.  Dambīte-Polīte IevaSN30S/K Ozolnieki
Jelgava
17.  Davidovska LieneSN40Run fun
Riga
18.  Dāvidsone ZaneSN20Valmiera
Valmiera
19.Dementjevs GunārsVN20Rīga
20.  Ebels IlgvarsVN40TRITANS TRI TEAM
Mārupe
21.Eižvertiņa LaimaSNJ..Liepāja
22.Esmite LauraSN30Riga
23.Fatkin DenisVN20Ilonas Marheles team
Penza
24.  Feldmanis KristiānsVNJ.Rīga
25.  Fintjugova ĻubovaSN30Rīga
26.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Vircava
27.  Gailis JānisVN40Ogresgals
28.  Gasjūns ArmīnsVN40FOLKMAŅI
Jelgava
29.Gognidze Pavels-GognidzeVN40Pupa & Lupa
Jurmala
30.  Gruberte ZaneSN40FOLKMAŅI
Rīga
31.  Hansone SilvijaSN50Rīga
32.  Heinola IlzeSN40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
33.  Ivanovs OļegsVN40SIA Ceram Optec
Līvāni
34.  Jankavs JānisVN30Rīga
35.Jerjomins RomānsVN30Riga
36.  Kalējs NaurisVN30Rīga
37.  Kapustāns JānisVN50SK TĒRAUDS
Rīga
38.  Kravalis AinārsVN50Siguldas maratona klubs
Sigulda
39.  Krupina NatālijaSN30Preiļu BJSS
Preiļi
40.  Kuģenieks KristersVN20Rīga
41.  Laicāne SanitaSN40SK Tērauds
Baltezers
42.  Lārmane KristīneSN40Sigulda
43.Lebedoka EvijaSN40Sigulda
44.Lebedoka JolantaSN40Sigulda
45.  Levins OskarsVN40PUPA&LUPA
Riga
46.Lībeka InaSN40Talsi
47.Liepiņa ZitaSN40Runfun
Rīga
48.  Liniņš PēterisVN40Rīga
49.  Lulle RobertsVN50Ogre
50.  Mačevskis AndrisVN40Jelgava
51.  Marčinkus RaisaSN50SK Ozolnieki
Jelgava
52.Matisons AtisVN30Vāne
53.  Mellēna AivaSN30Amatas novads
54.  Mickus JurģisVN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
55.Miķelsone Krista-KristīneSNJ..Skrienam kopā
Valmiera
56.  Millers AlvisVN30Jelgava
57.  Muceniece LaumaSN30Ķekava
58.  Muižniece Una-SelīnaSN20Smiltene
59.  Mūrnieks JānisVN30SK Tērauds
Lielvārde
60.  Odriņa KitijaSN40Kandava
61.  Ozola IneseSN30Swedbank
Rīga
62.  Ozoliņš JānisVN40Rīga
63.  Pelēce IlzeSN50SK Ozolnieki
Ozolnieki
64.  Pfeifle RihardsVN30Rīga
65.Pikšena IngaSN30Sigulda
66.  Pikšens ValdisVN30Sigulda
67.  Poļskihs AntonsVN30Rīga
68.  Potrubeiko TatjanaSN30Riga
69.  Purvīte ArtaSN40Maratona klubs
Rīga
70.  Rakšte LīgaSN30Maratona klubs
Rīga
71.  Reimanis ArkādijsVN50Sigulda
72.Ribkins KonstantīnsVN30Rīga
73.  Riekstiņa MartaSN30Cēsis
74.  Riža JēkabsVNJ..VVĢ
Valmiera
75.  Rumjancevs RenārsVNJ..Skrienam kopā
Valmiera
76.  Salna BaibaSN40Mārupe
77.  Samcovs ElmārsVNJ..Ķengaraga SK
Rīga
78.  Sifers KimsVN50Rīga
79.  Siņicins KristsVN20SK Tērauds
Liepāja
80.Sitniks RihardsVNJ..Krāslava
81.  Sladzevskis RenārsVN40Kingstona
82.  Smirnovs ValerijsVN50Atletika
Rīga
83.  Sondors JānisVN40Upeņu iela
Rīga
84.  Stieciņš ArtisVN40SD Trading
Rīga
85.Šilinska SigitaSN40Rīga
86.  Šits ArtūrsVN30Run With Anita
Ādaži
87.  Šteinbergs RaitisVN20VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
88.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Rīga
89.  Tālmane IlzeSN40Maratona Klubs
Riga
90.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
91.  Todorovs DmitrijsVN30Tukums
92.  Tukuma-Sileniece BaibaSN40Liepaja
93.  Upenieks DainisVN50SK Ozolnieki B
Jelgava
94.  Upmale EmīlijaSNJ..Folkaņi
Jelgava
95.  Upmale EvijaSN40Jelgava
96.Valdonis LeonīdsVN60Preiļu novada BJSS
Preiļi
97.Varlamovs AnatolijsVN50Malta Maltas pagasts
98.  Vārna KristapsVN20FOLKMAŅI
Talsi
99.  Veips JānisVN30Jēkabpils
100.  Veisberga VinetaSN50Saldus boksa klubs
Sakdus
101.Vīksna-Āboliņa IngaSN50Kocēni MTB
Vaidava
102.Vilciņa IneseSN30Rīga
103.  Vilensone GitaSN30Rīga
104.Zariņa MarutaSN40Sigulda
105.  Žihars RaivisVNJ.Preiļu BJSS
Preiļi

Sigulda, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KristapsVTRiga
2.  Alne MelānijaSTASkrienam kopā
Valmiera
3.Avagjans MesropsVTArnis power
Rīga
4.  Belovs AinārsVTFOLKMAŅI
Jelgava
5.  Berga KristīneSTBSkrienam kopā
Valmiera
6.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
7.Borozinskis DzintarsVTMaratona klubs
ĶEGUMS
8.  Brēža Samanta-LienaSTBSkrienam kopā
Valmiera
9.  Briede SantaSTSigulda
10.Cīmurs Linards-RihardsVTBSkrienam kopā
Valmiera
11.  Cīrule LīvaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
12.  Dambīte-Polīte IevaSTJelgava
13.  Danilovs RomansVTRiga
14.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
15.  Djačoka AlīnaSTRīga
16.Eglīte ZaneSTAPenkule
17.Elksne IngaSTSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
18.  Elksne KitijaSTASkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
19.  Elksnis KristersVTBSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
20.  Feteris AigarsVTSK Tērauds
Rīga
21.  Firsts MārtiņšVTBPantera
Sigulda
22.G EvijaSTRīga
23.Gaide KsenijaSTRēzekne
24.  Gaidis BožensVTBRēzekne
25.  Gaidis EdvardsVTBRezekne
26.  Gotauts JānisVTRīga
27.  Grīnberga EvijaSTSK Katrīna, Maratona klubs
Kuldīga
28.  Jākobsone LīgaSTRīga
29.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
30.  Jansone DairaSTGulbene
31.  Jansons AtisVTRīga
32.  Jansons Markuss-ReinisVTJelgava
33.Josta Alise-MarijaSTAJūrmalas Sporta skola
Jūrmala
34.  Kalniņa ĒrikaSTASkrienam kopā
Valmiera
35.  Kandelis EdgarsVTAPiņķi
36.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTASK Tērauds
Rīga
37.Knospiņa LoretaSTASkrienam kopā
Valmiera
38.  Krafta VinetaSTRīga
39.Kravale JolantaSTValmiera
40.  Krīgers DidzisVTSkrienam kopā
valmiera
41.Krujele Sofija-EstereSTBSkrienam kopā
Valmiera
42.Kukes TimursVTBRīga
43.  Laķe SandijaSTBSkrienam kopā
Valmiera
44.  Laķis AigarsVTBSkrienam kopā
Valmiera
45.Lans Markuss-RalfsVTBSkrienam kopā
Valmiera
46.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSTRīga
47.Lebedoka MelānijaSTBSigulda
48.Lobareva MarksVTRīga
49.  Lorence SantaSTOzolnieki
Jelgava
50.  Luberts MārisVTSuunto
Rīga
51.Mačevska Ieva-MartaSTBJelgava
52.  Mačevska Paula-MarijaSTBMachinji
Jelgava
53.  Maļavko Laura-ElizabeteSTBOzolnieki
54.  Melngalve SilvaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
55.  Mickus SantaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
56.  Naglis AinārsVTRīga
57.  Naglis RolandsVTRīga
58.Newton JohnVTRiga
59.  Pāže AndisVTSK Ozolnieki
Jelgava
60.Pinne AgneseSTRīga
61.Pisukova SamantaSTSigulda
62.Riekstiņa SarmaSTMēs
Rīga
63.Riža JānisVTBVVĢ
Valmiera
64.  Roķis RaimondsVTCēsis
65.  Ruģelis RenārsVTASK Tērauds
Rīga
66.Samsonovs ŅikitaVTFOLKMAŅI
.
67.  Savvina DaceSTLatUkr
Rīga
68.  Seņins ArtjomsVTJelgava
69.Sermā GunitaSTDaugavpils
70.  Stieciņš MarksVTBRīga
71.  Stirna GuntaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
72.  Sutris-Adijāns RenārsVTLatUkr
Rēzekne-Kolomyia
73.Šabāns RobertsVTBCēsis
74.Šmite ElīnaSTSigulda
75.Šmite Karlīna-KeitaSTBCēsis
76.  Špundzāne KatrīnaSTAJūrmalas Sporta skola
Jūrmala
77.  Špundzāne MartaSTJūrmalas Sporta skola
Jūrmala
78.Tinkus MelānijaSTASkrienam kopā
Valmiera
79.Tīsa DārtaSTBLīgatne
80.  Vagale IjaSTRīga
81.Vārna MārtiņšVTAFOLKMAŅI
Talsi
82.Vārna PēterisVTBFOLKMAŅI
Talsi
83.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFOLKMAŅI
Jelgava
84.  Viekale-Gasjūne SandraSTFOLKMAŅI
Jelgava
85.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
86.  Vītola LieneSTMēs
Rīga
87.Vītols EdijsVTBSigulda
88.  Vītols KārlisVTMēs
Rīga
89.Vītols RojsVTBMēs
Rīga
90.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
91.Zabors ĢirtsVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
92.  Zariņš KristiānsVTBSkrienam kopā
Valmiera
93.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
94.  Zukuls JānisVTindviduali
Cēsis
95.Žarinovs IļjaVTMANGALI
Rīga
96.Žarinovs IļjajVTMANGALI
Rīga
97.  Žubulis EmīlsVTRunWithAnita
Rīga

Sigulda, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Lobareva MarksVNUJRīga
2.  Smirnovs ValerijsVNUJAtletika
Rīga

Sigulda, Bērnu Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
3.Allena Elizabete-AnnaSB3Labs starts
Rīga
4.  Briedis RalfsVB4Sigulda
5.Budjko MaratsVB3Rīga
6.Budjko NelliSB3Rīga
7.Ceriņš KārlisVB1Priekuļi
8.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
9.Denisova ViktoriaSB1BJC Laimite
Riga
10.  Dzenis KārlisVB1Sigulda
11.Eižvertiņa SkārletaSB1Liepāja
12.  Gaņģītis GustavsVB2eBIOpower
Kuldīga
13.  Gaņģītis LinardsVB4eBIOpower
Kuldīga
14.Giluče FendiaSB1Rīga
15.  Gilučs OliversVB1Rīga
16.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
17.Hamčanovska Heidija-KlāraSB1Augšligatne
18.  Kalējs KrišjānisVB1Rīga
19.  Karasjova AglajaSB2Karasiki
Rīga
20.Karasjova KiraSB1Karasiki
Rīga
21.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
22.Kuzmina DarjaSB1Krāslava
23.Ludboržs ReinisVB1Rezekne
24.  Ļežaņina JeļenaSB4Rīga
25.Malacanova AnnijaSB3Jelgava
26.  Miltiņa AnceSB4Miltiņi
Vērgale
27.Neija KerolaSB1Tukums
28.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
29.  Ozola Evelīna-RūtaSB2Sk Apex
Sigulda
30.Pikšena LindaSB2Sigulda
31.Polīte Patrīcija-KeitaSB1S/K Ozolnieki
Jelgava
32.Polītis PatriksVB1S/K Ozolnieki
Jelgava
33.Purvīte KatrīnaSB2Maratona klubs
Rīga
34.Seņins AdriansVB1Jelgava
35.Sniega PaulaSB3FOLKMAŅI
Jelgava
36.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
37.Ščukins AlekssVB1Valmiera
38.  Ščukins MaksimsVB3Valmiera
39.Todorova SofijaSB1Tukums
40.Viducis HaraldsVB1Sigulda
41.  Vilks KrišjānisVB3Rīga
42.  Vilks OtoVB4Rīga

Kopā pieteikušies: 413