Liepājas pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija 10. sezona" | Saraksts

Liepāja, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alksne LindaSLiepāja
2.  Ansbergs AigarsV50Maratona klubs Ventspils
Ventspils
3.  Antāne KateSLiepāja
4.Araja KristianaSLiepaja
5.Araja-Benedict MarikaSLiepaja
6.Astrausks RenatsVValsts policija
Grobiņa
7.  Babicevs DmitrijsVLiepaja
8.  Bagāts ReinisVRīga
9.  Baltkājis AndrejsV40Garkalne
10.Becchi CarloV40Riga
11.  Bērziņa AustraSBĒRZIŅI
Rīga
12.  Bezrodina LindaS40Rīga
13.  Bežan LjubovS40Swedbank
Rīga
14.Boguša LeldeSRīga
15.  Brakmanis AndisVDOBELE
16.  Brikšķe VilnisV60Limbaži
17.  Buharova VladaSRīga
18.  Bulkovskis MareksVRK Mītava
Jelgava
19.  Buls RaimondsV50Jūrmala
20.  Ceriņa ZaneSLiepāja
21.Cicens AdrisV40Liepaja
22.Culnovs SergejsVTRITANS
Riga
23.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
24.  Čekanauskis AigarsV40TROJA
Rīga
25.  Češķis ElvissVRK Vikingi
Liepāja
26.Dambis EdgarsV40Liepāja
27.  Dasko JevgenijsVIronman.lv
Liepāja
28.  Daukšts SergejsVRiga
29.  Dejus GirtsV40Siminaitis Triathlon Team
Marupe
30.  Demeško AndrejsV40Rīga
31.  Deruma IlzeS40Rīga
32.  Dieviņa DaceSCF Liepāja
Liepāja
33.Dille ArmandsVMugiwara
Liepāja
34.  Dobelis MartinsVLiepāja
35.  Dubovskis IļjaV40Idea Port Riga
Rīga
36.  Dudko ElvijsVTelia Latvija
Tukums
37.Dūmiņš EdgarsV40Bauska
Bauska
38.  Ekholm CrisSLaguja
39.  Ekholm ElmarV50Laguja
40.  Freibergs AndisVindividuāli
ķegums
41.Fricbergs RonaldsV50Liepāja
42.Garkalne MaijaSSPALDING
43.Gavare AnitaSElkor
Ulbroka
44.Gercāne ElīnaSMārupe
45.  Gintere ZaneSSigulda
46.Helmane LaineSTukums
47.  Ivanovs OļegsV40Līvāni
48.  Janovičs PāvelsVLsc
Rīga
49.  Jansone IlzeS50Ādaži
50.Jēkabsons GuntarsV50VSK Noskrien / Skrienam Liepājā
LIEPĀJA
51.  Jeļņikovs JurisV40Saldus
Saldus
52.  Jermolova SarmīteSRīga
53.  Joce LudmilaS50Matisons Runner`s Club
Kuldīgas nov.
54.  Judkins AleksandrsVRiga
55.  Junda EdvardV40Inžinėrija
Vilnius
56.Kairis IngusVGrobińa
57.  Kalnenieks RaitisVLiepāja
58.  Karlovskis GatisV40Ventspils
59.  Karpikovs AleksandrsVFarnosov Team
Riga
60.  Karuzina NataļjaS40Liepāja
61.  Karuzins IgorsV40USK,,Atekas sala,,
Liepāja
62.Kiriliuk LinaSŠIAUL.IAI
63.  Kirilova VivianaS40Rīga
64.  Kizlo ČeslavsVRiga
65.  Klucis ValtsV50Langstiņi
66.  Konavko DmitrijsVFOLKMAŅI
Jelgavas novads, Vircava
67.Kondrats NiksVMugiwara
Liepāja
68.  Korsukova NatālijaSRīga
69.  Kosilo AndrijsVMaratona klubs
Dunalka
70.Kraujiņa MartaSLiepāja
71.Kraukle ElīnaSRīga
72.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
73.  Kristapsons GundarsV40ASK Patria
Rīga
74.  Kristiansone OfēlijaS40Rīga
75.  Kristiansons HokansV40Rīga
76.  Krūmiņš ArtūrsVRīga
77.Kubanski TimurV40tryalone
riga
78.  Lankups JānisV40Liepāja
79.  Lapsa GvidoV50gulbene
80.Laškovs KārlisVLiepāja
81.  Laucis NormundsV60AIZKRAUKLE
Aizkraukle
82.  Laugalis Matīss-TomsVJelgava
83.  Lauska KlintaSI.Marheles skriešanas klubiņš
Vīksna
84.  Lazda MadaraSRanka
85.  Leja IvetaS40VSK Noskrien / Skrienam Liepājā
Liepāja
86.  Lērme RitvarsV40M 42
Valmiera
87.  Liepina-Matharu DaigaSCSR Warriors
Reading
88.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs
Carnikava
89.Ludboržs AinārsVRēzekne
90.  Ļaudups GuntisVLiepāja
91.  Makarenkovs TimursVRīga
92.  Maksimenkovs AntonsVVentspils
93.Maskancevs VadimsVRiga
94.Mauerzaka AneteSLiepāja
95.  Melnikas RimantasV60Maratomanija
Vilnius
96.Mischenko OlexandrV50personal
Kyiv
97.  Mors EmīlsVRīga
98.  Mozins JurijsVSalaspils
99.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs
Ogre
100.Ozoliņa DiānaSHuining
Liepāja
101.  Parfjonovs MārisVWestCoast
Liepāja
102.Pavinkšnis ReinisVNav
Baldone
103.  Pfeifle RihardsVRīga
104.  Platā SandraS40Jelgava
105.  Plūme DidzisVLiepaja
106.  Popēns OskarsV40Rīga
107.  Prulis-Munda EdgarsVJelgava
108.  Pūpola IvetaS40Aizpute
109.  Putniņa SandaSRiga
110.Roķis EdijsVLiepāja
111.  Rose CraigV40Jelgava
112.  Roze JurisV50LSSK
Liepāja
113.  Sakne BenitaSValmiera
114.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
115.  Sandere KetijaSLiepāja
116.  Saulius TiminskasV50Penki kalnai
Lietuva
117.Sevcenko KonstantinsV40Rezekne
118.  Sidorenko AleksejsVLSC
Upesciems
119.  Siguta DmitrijsV40Liepaja
120.Silenieks MikusVLiepāja
121.  Skore ĢirtsV40Vsk noskrien Kuldīga
Kuldīga
122.  Slobodcikovs JegorsV------
Olaine
123.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
124.  Solovjovs RuslansV40Velo+ Bottari Baltic
Jūrmala
125.  Stankevics KlāvsVAuce
126.  Stonis AivisVLiepāja
127.  Sūna DainisV60Mezgls
Rīga
128.  Šimkovs EduardsVVIA-S Running Division
Liepāja
129.  Šits ArtūrsVRun With Anita
Rīga
130.  Šnipaitis RegimantasV50Ukmerge
131.  Špaks DanielsVLiepāja
132.  Šukteris GintsV50Liepāja
133.  Timpa EdgarsVZS 17.kaujas atbalsta bataljons
Rīga
134.  Tretjakovs AndrejsVRīga
135.  Urtāne IndraSRīga
136.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
137.Vaivods MārisV40Liepāja
138.Vārna KristapsVFOLKMAŅI
Talsi
139.  Vecvagars ArtūrsVLiepaja
140.  Veliks IgorsV40Marupe Luxury Village
Mārupe
141.  Vesperis GuntisV40Liepāja
142.  Vikse LīgaSValmiera
143.  Vilks IntsV40Rīga
144.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga
145.  Vilsons MiksV50VSK Noskrien
Upesciems
146.  Zauka DanielsVAutoStils-L
liepāja
147.Ziediņa SkaidrīteSRK Mītava
Jelgava
148.  Zīverte ElīnaSLiepāja
149.  Zumberga MartaSDundaga
150.  Zuze JānisVRīga
151.Žitkova DarjaSMarathonica
Jurmala

Liepāja, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN40MARATONA KLUBS / Viesnīca-Vecais Pasts
Madona - Rīga
2.  Andersone ZaneSN20Kuldīga
3.  Apse ViktorijaSN20Liepāja
4.  Babkins MārtiņšVN30SK BULTA
Rīga
5.  Bairaševskis ValerijsVN30SK Tērauds
Rīga
6.  Bardulis MārtiņšVNJ..Liepāja
7.  Bērziņš JurisVN50SK Šautra
Olaine
8.Bezruka-Jākobsone TerēzeSN40Liepāja
9.Bikova JekaterinaSN30Liepāja
10.  Blūms EndijsVN20Folkmaņi
Rīga
11.  Bondere TatjanaSN40Daugavpils
12.  Brice-Matisone ElīnaSN30Rīga
13.  Buinova JulijaSN20inpace.run
Riga
14.  Bunka IvarsVN40JURECKIS UN KO
LIEPĀJA
15.  Bušmane DanaSN30Ķegums
16.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
17.Cesnauskiene AstaSN50Begimo klubas
Plunge
18.  Cukure SintijaSN30Liepāja
19.Culnovs SergejsVN30TRITANS
Riga
20.  Dambīte-Polīte IevaSN30SK Ozolnieki
Jelgava
21.Domarkiene NeringaSN40Begimo klubas
Skuodas
22.  Dragunova TatjanaSN30Riga
23.  Egliņš DainisVN40Jūrkalne
24.  Ekholm HeliSN50Laguja
25.  Else AsnateSN20Valmieras vieglatlētikas klubs
Mazsalaca
26.Eltermane IngaSN50Liepāja
27.Esmite LauraSN30Riga
28.Fjodorova VitaSN30Jūrmala
29.Fjodorovs AndrejsVN30Jūrmala
30.  Fjodorovs KonstantinsVN30Liepāja
31.  Freimane LauraSN30Liepāja
32.Grasis RaitisVN30Valmiera
33.Grigorjevs JevgenijsVN20Rīga
34.  Gromule AliseSN30Rīga
35.Grudula MontaSN20Gruduli
Liepāja
36.Gruduls EdmonsVN30Gruduli
Liepāja
37.  Heinola IlzeSN40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
38.  Ilgauds DainisVN30Saldus
39.  Yakupova YuliaSN30Riga
40.  Jākobsone-Šņepste GunaSN30Rīga
41.  Janopulo AleksejsVN30Riga
42.  Jansons JānisVN30Liepaja
43.Jawdo-Dco-Sac SahidhfcsVN50Jelgava
44.  Jesers IntarsVN20Matisons Runner's Club
Liepāja
45.  Kainova OksanaSNJ.Rīga
46.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
47.  Kalniņš-Vindedzkalns KārlisVN50VSK NOSKRIEN
Rīga
48.Kareckis ViktorsVN40Liepāja
49.Kareckis ViktorsVN40Liepaja
50.  Komass TomsVN30FOLKMAŅI / Jelgavas vieglatlētikas klubs
Jelgava
51.  Kopmanis JānisVN50LSC
Rīga
52.  Krēsliņš JānisVN30Swedbank
Rīga
53.  Krupins VjačeslavsVNJ..Matisons Runner's Club / Spars - MK
Preiļi
54.  Kubiliene NomedaSN40Mazeikiai
55.  Kuplais UldisVN50VSK Noskrien
Liepāja
56.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga
57.  Ķikāne IneseSN30Jelgava
58.  Lagzdiņa AgeneseSN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
59.Lībeka InaSN40Talsi
60.  Līne ZandaSN40Liepāja
61.  Lisovskis JānisVN50Individuāli
Jelgava
62.Lozbergs GatisVN50Limbaži Skrien
Limbaži
63.  Malta LāsmaSN50Viļāni
Viļāni
64.  Maļčenkova ArinaSN30Rīga
65.  Matveeva EleonoraSNJ..skola 7
Liepāja
66.  Mickus JurģisVN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
67.Muižniece IlzīteSN50Smiltene
68.  Muižniece Una-SelīnaSN20Smiltene
69.  Narvik SilviaSN50Haabneeme
70.  Nazarovs JurijsVN30Daugavpils
71.  Odriņa KitijaSN40Kandava
72.  Ogorceva MarikaSN30Rucava
73.Osītis JānisVN20Limbaži SKRIEN
Limbaži
74.Paņičevs EduardsVN30Riga
75.  Parfjonova AijaSN30WestCoast
Liepāja
76.  Pelēce IlzeSN50SK Ozolnieki
Ozolnieki
77.  Pelnēna PaulaSNJ.Liepāja
78.  Pētersons MairisVN30Alūksne
79.  Pinne ElīnaSN20Valmiera
80.  Porcika AijaSN30Skrienam Liepājā
Liepāja
81.  Potrubeiko TatjanaSN30Riga
82.  Protopopovs AleksejsVN30Rīga
83.Puķe MārtiņšVN30Valmiera
84.  Purvīte ArtaSN40Maratona klubs
Rīga
85.  Rakšte LīgaSN30Maratona klubs
Rīga
86.  Ramanauskaite-Kidule KristīnaSN30Daugavpils
87.  Rozenberga LauraSN40Jēkabpils
88.  Salna BaibaSN40Mārupe
89.Salnāja LauraSN40Liepāja
90.Sausiņa IlzeSN50SUHARIKI
LIEPĀJA
91.  Savvina DaceSN50??????
???????-???????
92.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
93.  Skrebelis EdvīnsVN20Rīga
94.  Sliede VinetaSN40Liepāja
95.  Smertjevs ArtjomsVN30Elektrika
Riga
96.Strautniece KatrīnaSN20Ozolnieki
97.  Strautnieks KārlisVNJ..Ozolnieki
98.  Strogonovs DmitrijsVN30inpace.run
Riga
99.  Sutris-Adijāns RenārsVN40??????
???????-???????
100.  Šabāns KasparsVN50SK Katrīna Kuldīga
Kuldīga
101.  Šanceva SvetlanaSN30Musliks
Jelgava
102.  Šestakova KarinaSN40Liepāja
103.  Šilinska SigitaSN40Rīga
104.Štarka SvetlanaSN50Liepāja
105.Štarks EdijsVN20Liepāja
106.  Tālmane IlzeSN40Maratona Klubs
Riga
107.  Tankelsons TomassVN30Rīga
108.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
109.  Timbra IvetaSN30viesu nams
Liepāja
110.  Titova JeļenaSN20Rīga
111.  Tokarevičs AndrejsVN30Rīga
112.  Tukuma-Sileniece BaibaSN40Liepaja
113.Vaivode IngaSN30Liepaja
114.  Veinbergs AivisVN20Liepāja
115.  Veisberga VinetaSN50Saldus boksa klubs
Saldus
116.  Vīgante DaigaSN50Inviduāli
Jelgava
117.  Vīksne DaceSN30VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
118.  Viršila EgidijusVN30Klaipėda
119.  Vītiņa MaijaSN20Valmiera
120.Zandersone JūlijaSN40Salaspils
121.  Zlaugotne LīgaSNJ.Young Folks LV
Staicele
122.  Ždaņenko JeļenaSN30Liepāja
123.  Živula IngaSN30Rīga

Liepāja, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVTBMaratona klubs
Ventspils
2.Āboliņš MārtiņšVTBMaratona klubs
TALSI
3.  Ādamsons JēkabsVTBLimbaži SKRIEN
Limbaži
4.  Alne IlzeSTSkrienam kopā
Valmiera
5.Andersone LīvaSTLiepāja
6.  Ansberga OdrijaSTBAnsbergi
Ventspils
7.  Ansbergs RobertsVTBAnsbergi
Ventspils
8.Antans AgrisVTAJūrkalne
9.Auzinš AivisVTJelgava
10.  Beke JustīneSTZiemeļblāzma
11.Birze KitijaSTKuldīga
12.  Bitāne MadaraSTSPORTLAT
Saldus
13.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
14.  Brižaka VinetaSTMaratona klubs
liepaja
15.  Brucis-Meiris KristiansVTBPelmeņi
Liepāja
16.  Bušs ArmandsVTFolkmaņi
Bauska
17.Čegauska KristīneST-
Grobiņa
18.  Demeško AlīnaSTBRīga
19.  Djačoka AlīnaSTRīga
20.  Dragunova TatjanaSTRiga
21.  Egle BaibaSTVentspils
22.Egliņa AltaSTAJūrkalne
23.Elksne IngaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
24.  Elksne KitijaSTAVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
25.  Elksnis KristersVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
26.Ernsone LauraSTLiepāja
27.  Freimane MadaraSTLiepāja
28.  Freimanis AlansVTBLiepāja
Liepāja
29.  Grīniņš LaurisVTAKuldīga
30.Huyy GggVTMaskava
31.  Intenbergs LinardsVTBLiepāja
32.Ivanova OlgaSTJelgava
33.  Jākobsone LīgaSTRīga
34.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTRīga
35.Kalniņa Samanta-SonoraSTAKrustpils
36.  Kanenieks MārtiņšVTSkrunda
37.  Kirsānova JogitaSTRīga
38.  Krastiņa GuntaSTliepaja
39.  Krone LūcijaSTOlaine
40.  Krūma-Mudele KristiānaSTRīga
41.  Kunce ElīnaSTIkšķile
42.  Kuža MārtiņšVTVeselības grupa
Druva
43.Ķēniņa IneseSTLiepāja
44.  Lagzdiņa RandijaSTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
45.  Lankupa MarikaSTBLiepāja
46.  Laugale-Veilande LaineSTLiepāja
47.Laukagale LieneSTLiepaja
48.  Lazdāns GregorsVTLiepāja
49.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSTRīga
50.  Lescinska KristinaSTRīga
51.Lescinska ViktorijaSTRīga
52.Lībeks VilnisVTTalsi
53.  Liekmanis RaivoVTAMARATONA KLUBS
Nīkrāce
54.Liepiņš UldisVTLiepiņi
Liepāja
55.Liņķe LauraSTRīga
56.Liubins RobertsVTBLiepāja
57.Lozbergs Daniels-AdriansVTBLimbaži Skrien
Limbaži
58.  Ļaudama MartaSTBAizpute
59.Ļaudams GuntarsVTAizpute
60.Madžule EgijaSTLiepāja
61.Malacanovs FilipsVTAJelgava
62.  Maļavko Laura-ElizabeteSTBOzolnieki
63.  Metla LauraSTSaldus
64.  Mickus SantaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
65.Mizēna AnceSTLiepāja
66.  Naglis AinārsVTRīga
67.  Naglis KasparsVTRīga
68.  Naglis RolandsVTRīga
69.Nikandrova AgneseSTLiepāja
70.  Pāvulēna LauraSTPāvulēni
Rīga
71.Peliha MarinaSTRīga
72.  Pence JolantaSTAJaunsardze
Lejasciems
73.  Pence KristīneSTAJaunsardze
Lejasciems
74.  Porciks EdgarsVTVSK Noskrien
Liepāja
75.Poriņš RalfsVTB-
Grobiņa
76.  Ribnere KristīneSTSK Šautra
Jēkabpils
77.Salnāja AneteSTBLiepāja
78.Sausiņa LindaSTLiepāja
79.Semonenko OlegsVTRiga
80.  Seņins ArtjomsVTJelgava
81.Siliņa LīnaSTFolkmaņi
Bauska
82.  Skindulis RihardsVTBLiepāja
83.  Stirna GuntaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
84.  Stolbovs GvidoVTkmsbp.lv
Jūrmala
85.  Strazdiņa AmandaSTRīga
86.  Sudmale Estere-PaulaSTBLiepāja
87.  Šals EmīlsVTAizkraukle
Skrīveri
88.  Taimiņa AnnaSTLiepāja
89.  Tropiņš EdijsVTRiga Trail Runners
Dundaga
90.  Upesjure IngaSTBeverīna
91.  Urtāns RobertsVTBRīga
92.  Vagale IjaSTRīga
93.Vārna MārtiņšVTAFOLKMAŅI
Talsi
94.Vārna PēterisVTBFOLKMAŅI
Talsi
95.  Vasiļevska KristīneSTDaugavpils novads
96.  Vicinska Rūta-AlmaSTABrocēnu cilpotājas
Brocēni
97.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFOLKMAŅI
Jelgava
98.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
99.  Virbickis ArtūrsVTLiepāja
100.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
101.Zabors ĢirtsVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
102.  Zalāns DāvidsVTwww.davidszalans.lv
Limbaži
103.  Zauka KitijaSTBAutoStils-L
Liepāja
104.  Zdanovskis ArtursVTRiga
105.Zīverte DaigaSTLiepāja
106.  Zīverte LaumaSTALiepāja
107.  Zīverte SabīneSTPriekule
108.  Zvaigzne ElīnaSTSPORTLAND
Liepāja

Liepāja, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abersone KeitijaSB2Liepāja
2.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
3.Aigare GitaSB4Liepāja
4.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
5.Aleksejeva Anna-ĪrisaSB3Saldus
6.Allena Elizabete-AnnaSB3Labs starts
Rīga
7.Andrejeva AdelīnaSB1Liepāja
8.Atamuradova AdrianaSB4Liepāja
9.Atamuradova NellijaSB2Liepāja
10.Babiceva KsenijaSB1Liepaja
11.Balode PaulaSB3Liepāja
12.Behmane Emīlija-ĢertrūdeSB1Rīga
13.Bormane Laura-LīgaSB2Valmiera
14.  Briedis RalfsVB4Sigulda
15.  Brucis-Meiris RūdolfsVB3Pelmeņi
Liepāja
16.Burkovska ElzaSB2Liepāja
17.Burkovska EnijaSB4Liepāja
18.Burkovska RēzijaSB1Liepāja
19.Ceplenieks OliversVB2Liepāja
20.Ceriņš RodrigoVB1Liepāja
21.Culnovs MihailsVB1Riga
22.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
23.  Dasko BogdansVB2Liepāja
24.  Dasko EmilijaSB3Liepāja
25.Ekšteina TerēzeSB1Liepāja
26.Freimanis RobertsVB3Evitinjsh2@inbox.lv
Liepāja
27.Galdika EstereSB3Dubeņi
28.  Gaņģītis GustavsVB2eBIOpower
Kuldīga
29.  Gaņģītis LinardsVB4eBIOpower
Kuldīga
30.  Gilučs OliversVB1Rīga
31.Glužģis RinaldsVB1Liepāja
32.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
33.  Gruduls Edmons-MarkussVB3Gruduli
Liepāja
34.Gruduls Kristofs-JānisVB1Gruduli
Liepāja
35.  Gruduls Pīters-ViestursVB1Gruduli
Liepāja
36.Ilsters DāvidsVB1Durbe
37.Jansone DārtaSB1Liepaja
38.  Jonase IevaSB2Liepāja
39.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
40.Konrāde KatrīnaSB2Liepāja
41.Kreidere ElizabeteSB2Liepāja
42.Krūmiņš ViestursVB2Liepāja
43.  Lankupa DitaSB3Liepāja
44.Lankups RobertsVB1Liepāja
45.Lerhis JānisVB2Ropažu novads
46.Liepina-Matharu OlīvijaSB1CSR Warriors
Reading
47.Liepiņš GustavsVB2CSR Warriors
Grobina
48.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
49.Lutere AgneseSB2Liepāja
50.Lutere AnnijaSB1Liepāja
51.Ļaudams JānisVB1Aizpute
52.  Ļaudams KārlisVB2Aizpute
53.  Ļaudups TimotejsVB3Liepāja
54.  Ļežaņina JeļenaSB4Rīga
55.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
56.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
57.  Madžule AmandaSB2Liepāja
58.Malacanova AnnijaSB3Jelgava
59.Mednis NamejsVB1Kabiles pagasts
60.  Meļķis MārcisVB4Liepāja
61.Meņģele HelēnaSB1Kuldīga
62.  Meņģele SamantaSB3Kuldīga
63.  Miltiņa AnceSB4Miltiņi
Vērgale
64.Mizēna KatrīnaSB2Liepāja
65.Mizēna LīvaSB1Liepāja
66.Neija KerolaSB1Tukums
67.  Nikovskis Orlando-OstinsVB4Liepāja
68.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
69.Ozola ElizabeteSB3Ozoli
Liepāja
70.Ozola EmīlijaSB1Ozoli
Liepāja
71.Ozola EvelīnaSB2Ozoli
Liepāja
72.Ozola MontaSB2Liepāja
73.  Pakula GrigorijsVB3Rīga
74.  Pētersons MatīssVB2Rīga
75.Priekulis MartinsVB1Liepaja
76.Purvīte KatrīnaSB2Rīga
77.Rouza FreijaSB1Jelgava
78.Rouzs FrancisVB1Jelgava
79.Rozentāle Emīlija-SantaSB1Jaunolaine
80.Salnāja KateSB2Liepāja
81.Saulītis JānisVB2Nicas pagasts
82.Seņins AdriansVB1FOLKMAŅI
Jelgava
83.  Skerse MegijaSB2Liepāja
84.Sniega PaulaSB3FOLKMAŅI
Jelgava
85.  Stalīdzāns UlvisVB2Grobiņa
86.  Stalīdzāns ValtsVB4Grobiņa
87.Staševics RodrigoVB1Liepāja
88.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
89.Šaicāns LūkassVB1Liepāja
90.  Tenisons Darens-KristofersVB3Liepāja
91.  Tokareviča VeronikaSB3Rīga
92.Valdmanis BārtsVB3Liepāja
93.Vasiļjevs OskarsVB3Daugavpils
94.  Veita SolveigaSB4Liepāja
95.  Vilks KrišjānisVB3Rīga
96.  Vilks OtoVB4Rīga
97.  Zīverte MartaSB3Liepāja
98.  Žvagulis RalfsVB1Liepāja

Liepāja, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Domaille DaceSNUJVSK NOSKRIEN
Rīga
2.Lerhe DaceSNUJRopažu novads
3.  Vicinska LiesmaSNUJBrocēnu cilpotājas
Brocēni

Kopā pieteikušies: 483