Ventspils maratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija 10. sezona" | Saraksts

Ventspils, 42,195km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš RihardsVMAgra
Cēsis
2.Adamonis JonasVMVilnius
3.Batakiene DaivaSMMaratomanija
Židikai
4.Batakis AlvydasVM40Maratomanija
Židikai
5.  Belousovs VadimsVMRīga
6.Breiers SandisVMDzimtmisa
7.  Brūklis RūdolfsVMJūrkalne
8.  Budilovics Salihs-AleksandrsVM50SALAM Ventspils
Ventspils
9.  Čerpinskis JurisVMSk pūre
Tukums
10.  Drungils MārtiņšVMPope
11.  Dubinskas ArūnasVM40Um Bongo
Vilnius
12.  Endziņš AndisVM40Ādaži
13.Garjāne IevaSM40DREAMTRIPS
Riga
14.  Geidāne SintijaSMĀdaži
15.  Geraseva AnastasijaSMSPORTLAT
Jelgava
16.  Gulbis KasparsVMVentspils novada BJSS/ Niedrāji MR
Ventspils novads
17.  Heinols MārisVM40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
18.  Holštroms KristapsVMVSK Noskrien
Riga
19.Ivaško IevaSMRiga Trail Runners
Ventspils
20.  Jankavs IvarsVM50Olaines pagasts
21.  Janovičs PāvelsVMLsc
Rīga
22.Januliene GitanaSM40MARATOMANIJA
Jurbarko raj.
23.  Jaunķierpis AdriansVMMARATONA KLUBS
Ventspils
24.Jaunķierpis AndisVM40MARATONA KLUBS
Ventspils
25.  Kalnbērza RitaSMJūrmala
26.  Kalniņš RitvarsVM40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
27.  Kirilova VivianaSM40Rīga
28.  Kļaviņš UldisVMRieksti
Sigulda
29.  Komass TomsVMFOLKMAŅI / Jelgavas vieglatlētikas klubs
Jelgava
30.Kondratjevs MareksVMRiga
31.  Kristapsons DēvidsVMASK PATRIA
Salaspils
32.Langzams JanisVMDundaga
33.  Laucis NormundsVM60AIZKRAUKLE
Aizkraukle
34.  Laugalis Matīss-TomsVMRīga
35.  Lērme RitvarsVM40M 42
Valmiera
36.  Limanāns DainisVMRIEKSTI
Biksti
37.  Ļaudups GuntisVMLiepāja
38.  Maslobojevs SergejsVMKengaRunners
Rīga
39.  Medeikis AlgirdasVM40Bėgimo klubas
Šiauliai
40.  Meiers RainersVM60Maratona klubs/VSK Noskrien
Kazdanga, Dienvidkurzemes novads
41.  Muško DainisVM40Kartavkalnu buki
Jaunpils
42.  Ničipors DmitrijsVMRIEKSTI
Skrunda/Kocēni
43.  Ņilovs ValdisVM40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/Ogres SC/SIA Marss
Ogre
44.Oņegins AleksejsVM40Rīga
45.Pētersons AndrisVM50Taisnais.lv
Rīga
46.  Putniņa SandaSMRiga Trail Runners
Valmiera
47.  Rēriha MontaSMRīga
48.  Rērihs KrišjānisVMRīga
49.  Rublis AigarsVM50Maratona klubs
Aizkraukle
50.  Rusiņa LīgaSMSutri
51.  Skārda DzintraSMAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
52.  Smalovijs NikolajsVM60LSC
Rīga
53.  Sniega IlzeSMJelgava
54.  Teteruks VitalijsVMVentspils
55.Tirzītis ElvissVMASK Patria
Sigulda
56.  Urtāne SandraSMSK Magnen
Rēzekne
57.Veits NaurisVM40Durbes Karaliste
58.  Žuburs DainisVM50Mratonaklubs
Dunalka

Ventspils, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aksjonovs KristapsVRiga
2.Anaņičs Maikls-NiksVAnanici
Tukums
3.  Andersons Rūdolfs-RičardsVMatisons Runner’s Club
Ventspils
4.  Ausmanis JānisV50SK Katrīna
Kuldīga
5.  Bauers ĒriksVSWATT
Cēsis
6.  Bebrišs IlgvarsV50SK Katrīna
Pelči, Kuldīga
7.Bērziņa VitaSJelgava
8.  Bērziņš MikusVOK Arona
Jelgava
9.  Birznieks AldisV60MARATONA KLUBS
Ventspils
10.Bogdanoviča SandraSVentspils
11.  Bondars RūdolfsVSWATT
Cēsis
12.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
13.  Dazarts MārisVRīga
14.  Doniņš MārisVMARATONA KLUBS
Ventspils
15.  Doniņš UldisVMARATONA KLUBS
Ventspils
16.Drozdova IlzeSSK BULTA
Rīga
17.  Fisenkova AlīnaSRiga Trail Runners
Rīga
18.  Fišers ĢirtsV40MRC / FOLKMAŅI
Dobele
19.  Geidāne KitijaSSaldus
20.Golubevs AleksandrsVRiga
21.  Grīnbergs ViestursV40Sanctimony
Mārupe
22.Grīnfelde IvetaSRiga Trail Runners
Rīga
23.  Groma AnnaSMARATONA KLUBS
Ventspils
24.Grūbe AneteSVentspils
25.  Hansons ArnisVRīga
26.  Jakovičs MārcisVSS Arkādija
Rīga
27.  Jēka IngrīdaS40Ventspils
28.  Jerofejeva InetaSSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
29.  Jevsejčika IneseSVentspils
30.  Kerubins ValdisV50Sk Ozolnieki
Jelgava
31.Kilmite ElizabeteSVentspils
32.  Klindžāne IlzeSSPORTLAT
Rīga
33.  Klindžāns RitvarsVSPORTLAT
Mārupe
34.  Kliushkov ArtemV50Ventspils
35.  Kokankaite BrigitaSKauno BMK
Zarasai
36.Koncevojs EdgarsVSk brivsolis
Tukums
37.  Kozlovska Simona-LauraSVentspils
38.  Kuļešovs AndrejsVRīga
39.  Lagzdiņš UģisV40Maratona klubs
Ventspils
40.  Lapiņš IvarsV40SPORTLAT
Liepāja
41.  Laufmanis NilsVNoskrien.lv
Rīga
42.  Leimanis RūdolfsVRiga Trail Runners
Rīga
43.Lesiņa AigaSOgre
44.  Liepiņš JānisVSK Bulta
Rīga
45.Liepiņš KristsVSWATT
Rīga
46.  Lukošiene DaliaS40BK
Šiauliai
47.  Maximova AnnaS50Ventspils
48.Mccombe TomV50Riga
49.  Mickus JurģisVVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
50.  Mozins JurijsVSalaspils
51.  Muižnieks PēterisVNoskrien.lv
Blome
52.  Nalivaiko GuntaSJelgava
53.  Nalivaiko PēterisVSmārde
54.  Nudiena IneseSVentspils
55.  Onzuls JānisV50Maratonklubs
Ventspils
56.  Ošeniece AgitaS40Ventspils
57.Ozoliņa KristaSBogdanov Running World
Rīga
58.Ozols MārtiņšVRundāle
59.  Paeglis TālisVRiga Trail Runners
Mazsalaca
60.  Panteļejeva AngelikaS40Aizkraukle
Skrīveri
61.Petrovics NikolajsVHOOKAH LOVERS
Riga
62.  Platā SandraS40SK”Ozolnieki”
Jelgava
63.  Popēns OskarsV40Rīga
64.  Prikaza AgneseSArkādija
Riga
65.  Procvetovs DmitrijsVOgre
66.Prulis KārlisVJelgava
67.  Rērihs DzintarsVRIEKSTI / VSK Noskrien
Ropaži
68.  Rozentālbergs AndrisVTET
Rīga
69.Rusiņa LīgaSSutri
70.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
71.  Sīpols JānisVRiga Trail Runners
Sutri
72.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
73.  Skore ĢirtsV40Vsk noskrien Kuldīga
Kuldīga
74.Smitins RobertsV40Riga
75.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
76.  Soldatjonoks AleksandrsVHOOKAH LOVERS
Riga
77.  Stepanovs VadimsVMARATONA KLUBS
Ventspils
78.Sudmalis EmīlsVLiepāja
79.Svara JanaS40Ventspils
80.Svistuna SvetlanaS40Ventspils
81.  Šimkovs EduardsVVIA-S Running Division
Liepāja
82.  Šnipaitis RegimantasV50Ukmerge
83.  Šņoriņš JānisVTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
84.  Šteinbergs RaitisVVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
85.  Telegina MarijaSVentspils
86.  Tretjakovs AndrejsVRīga
87.  Tropiņš EdijsVRiga Trail Runners
Dundaga
88.Tsimafeyeu SiarheiV40Ventspils
89.  Upenieks NormundsV50SK Tērauds
Ādaži
90.  Vaivade LīvaSKuldīga
91.  Valerte IlzeS40Maratona klubs
Ventspils
92.Vanagas SimonasVLukas
Šiauliai
93.Vasiļjevs RenārsVSK BULTA
Jēkabpils
94.Veita AndaSDurbes Karaliste
95.  Vilks IntsV40Rīga
96.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga
97.  Vilsons MiksV50VSK Noskrien
Upesciems
98.  Zelmenis DāvisVMaratona klubs // Matisons Runner`s Club
Ventspils
99.Zēmele-Bauere MaijaSSWATT
Ventspils

Ventspils, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN40MARATONA KLUBS / Viesnīca-Vecais Pasts
Madona - Rīga
2.Abražuns IntarsVN40Rīga
3.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds
Jūrmala
4.  Apfelbaums IlgonisVN60MARATONA KLUBS
Ventspils
5.  Apfelbaums RalfsVNJ..MARATONA KLUBS
Ventspils
6.  Arpa OlgaSN20Rīga
7.  Babkins MārtiņšVN30SK BULTA
Zebrene
8.  Blūms EndijsVN20Folkmaņi
Kuldīga
9.  Bondere TatjanaSN40Daugavpils
10.  Briede SantaSN40Sigulda
11.  Dambīte-Polīte IevaSN30SK Ozolniek
Jelgava
12.  Else AsnateSN20Valmieras vieglatlētikas klubs
Mazsalaca
13.  Ernstsone AgneseSN30Ventspils
14.Esmite LauraSN30Rīga
15.  Fišere AnitaSN40Maratona klubs
TUKUMS
16.  Gaļiaskarova AgitaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
17.Gamble CharlesVN40Ventspils
18.  Grīnfelds GuntisVN50AM/FOREST
Kuldīga
19.  Haino MartaSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
20.  Heinola IlzeSN40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
21.  Ilgauds DainisVN30Saldus
22.  Jākobsone-Šņepste GunaSN30Rīga
23.  Java KintijaSN20Ventspils
24.  Jumatova MarinaSN30MRC Matisons Runner's Club
Ventspils
25.  Konavko DmitrijsVN30FOLKMAŅI
Jelgavas novads, Vircava
26.  Krūmiņš SandrisVN40Ventspils
27.  Lagzdiņa AgeneseSN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
28.  Lērme HenrijsVN20Valmiera
29.  Liepiņa DiānaSN20SK Bulta
Rīga
30.  Limanāne IlzeSN40Vāveres
Rīga
31.  Lode SigneSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
32.  Mikulova OlgaSN30MARATONA KLUBS
Valmiera
33.Muižniece IlzīteSN50Smiltene
34.  Muižniece Una-SelīnaSN20Smiltene
35.  Odriņa KitijaSN40Kandava
36.  Ozoliņa SintijaSN20Ventspils
37.Puķe MārtiņšVN30Valmiera
38.  Pupšis ArtursVN40Tā viš i
Ventspils
39.  Putniņš AldisVN30MRC
Ventspils
40.Raga AgneseSN20Ventspils
41.  Rūtenberga AneteSN30Ventspils
42.  Sincovs AntonsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
43.  Šabāns KasparsVN50SK Katrīna Kuldīga
Kuldīga
44.  Šenbergs ArvīdsVN30Matisons Runner’s Club
Piltene
45.  Šmits ArtisVN40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
46.  Štekerhofa AgneseSN30Ventspils
47.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
48.Tirzīte MonikaSN20ASK Patria
Sigulda
49.  Trukšis ViestursVNJ..Liepāja
50.  Vārna KristapsVN20FOLKMAŅI
Talsi
51.  Veisberga VinetaSN50Saldus boksa klubs
Saldus
52.  Viļumovs ĢirtsVN20Matisons Runner’s Club
Ventspils

Ventspils, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš AndrisVTVējiem līdzi...
Vaidava
2.  Ābols JānisVTMARATONA KLUBS
Madona - Rīga
3.  Ālīte AndraSTPiltene
4.Anikin IvanVTBVentspils
5.  Berga LindaSTPiltene
6.Berga Unda-JeteSTBPiltene
7.Bērziņa LienīteSTStendes Saule
Stende
8.Bērziņa MārīteSTKuldīga
9.Bērziņa SamantaSTBStendes Saule
Stende
10.  Birkenberga SigneSTLiesma
saldus
11.  Bulkina MarinaSTStendes Saule
Stende
12.  Dumbrovska AntraSTJURMALA
13.Elksne IngaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
14.  Elksne KitijaSTAVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
15.  Elksnis KristersVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
16.  Ērenfrīde ElīzaSTBRiga
17.Ērenfrīde IngunaSTRiga
18.Ērenfrīds JānisVTRiga
19.  Freimane MadaraSTLiepāja
20.Germanova AlinaSTVentspils
21.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
22.Jaunbelzejs KristapsVTBVentspils
23.  Jerofejeva FelicitaSTBJēkabpils Sporta skola/Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
24.Jurgevičs TomsVTSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
25.  Kalniņa EritaSTSK Ozolnieki B
Jelgava
26.Kalniņa Samanta-SonoraSTAJēkabpils
27.  Karabaca JelenaSTVentspils
28.  Karabača JeļenaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
29.Karņicka KristīneSTVentspils
30.  Kravalis EmīlsVTSiguldas maratona klubs
Sigulda
31.  Kravalis JānisVTASiguldas maratona klubs
Sigulda
32.  Kronberga KristīneSTVentspils
33.  Kučerova EvitaSTvsk noskrien
Rīga / Ventspils
34.Kukes TimursVTBTriatlona Akadēmija
Rīga
35.  Lagzdiņa RandijaSTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
36.  Lēle SintijaSTSportland
Ventspils
37.  Limanāns GustavsVTBSK Biksti
Rīga
38.  Ļaudama MartaSTBDienvidkurzemes sporta skola-Aizputes vidusskola
Aizpute
39.Ļaudams GuntarsVTAizpute
40.  Maļavko Laura-ElizabeteSTBOzolnieki
41.  Marinecs VadimsVTSK Tērauds
Rīga
42.  Mickus SantaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
43.  Mincenbergs AivarsVTINDI
Ventspils
44.  Nordena InetaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
45.  Nordena LindaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
46.  Nordens NormundsVTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
47.  Ņevostrujeva NataļjaSTVentspils
48.  Ņilovs ValdisVTMaratona klubs/VSK Noskrien/LSC/Ogres SC/SIA Marss
Ogre
49.  Onzuls ArtursVTinpeace.run
Rīga
50.  Ozoliņa ElīnaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
51.  Ozoliņš OskarsVTMARATONA KLUBS
Ventspils
52.Rubene EvitaSTVentspils
53.Siliņa LīnaSTFOLKMAŅI
Nākotne
54.  Skore NoraSTBKuldīga
55.  Šals EmīlsVTAizkraukle
Skrīveri
56.  Šenbergs KārlisVTPiltene
57.  Štekerhofa AmandaSTBVentspils
58.  Štekerhofs ErnestsVTBVentspils
59.  Tropiņš EdijsVTRiga Trail Runners
Dundaga
60.  Trukše KarīnaSTBLiepāja
61.  Trukše LīgaSTBārtas pag.
62.  Vahere-Abražune ElīnaSTBRīga
63.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
64.  Valerts AndrisVTMaratona klubs
ventspils
65.Vārna MārtiņšVTAFOLKMAŅI
Talsi
66.Vārna PēterisVTBFOLKMAŅI
Talsi
67.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFOLKMAŅI
Jelgava
68.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
69.  Volodins GeorgijsVTFOLKMAŅI
Jelgava
70.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
71.Zabors ĢirtsVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
72.  Zāģere AnnijaSTRīga Trail Runners
Rīga
73.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Ventspils, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa AliseSB2Ventspils
2.  Āboliņš MarkusVB2Ventspils
3.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
4.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
5.Allena Elizabete-AnnaSB3Labs starts
Rīga
6.Anaņiča AliseSB1Ananici
Tukums
7.Anaņiča ElzaSB4Ananici
Tukums
8.Anaņičs HugoVB1Ananici
Tukums
9.  Barbāne LīnaSB2Ventspils
10.  Briedis GustavsVB2Ventspils
11.  Briedis RalfsVB4Sigulda
12.Budjko MaratsVB3Skriešanas skola
Rīga
13.Budjko NelliSB3Skriešanas skola
Rīga
14.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
15.Doniņa KateSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
16.  Doniņš KrišsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
17.Doroguša EvijaSB1Ventspils
18.Dorogušs MārtiņšVB1Ventspils
19.  Egle ElisaSB1Ventspils
20.  Egle OlafsVB2Ventspils
21.Ērenfrīds RenārsVB2Riga
22.Ernstsons ValtersVB1Ventspils
23.  Gaņģītis GustavsVB2eBIOpower
Kuldīga
24.  Gaņģītis LinardsVB4eBIOpower
Kuldīga
25.Gapejenko AnastasijaSB2Salaspils Sporta Skola
Salaspils
26.Gapejenko KirillsVB1Salaspils
Salaspils
27.  Gilučs OliversVB1Rīga
28.Glužģis RinaldsVB1Liepāja
29.Grīnerts DanielsVB3Ventspils
30.Grīnerts DinārsVB2Ventspils
31.  Grīnvalds MartinsVB3MARATONA KLUBS
Ventspils
32.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
33.  Groma KatrīnaSB2MARATONA KLUBS
Ventspils
34.  Groma MartaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
35.  Inovska AliseSB3Ventspils
36.  Jerofejeva SelīnaSB2Jēkabpils Sporta skola/Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
37.Kabulis NiksVB2Ugāle
38.Kabulis RalfsVB3Ugāle
39.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
40.  Kronberga AmandaSB4Ventspils
41.  Kronberga SabīneSB2Ventspils
42.Laipniece RēzijaSB1Stendes SAULE
Stende
43.  Lazdāne AnnijaSB2Siguldas maratona klubs
Sigulda
44.Leimane AmandaSB1Riga Trail Runners
Rīga
45.  Limanāns GustavsVB3SK Biksti
Rīga
46.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
47.Ļaudams JānisVB1Aizpute
Aizpute
48.  Ļaudams KārlisVB2Aizpute
Aizpute
49.  Ļaudups TimotejsVB3Liepāja
50.  Ļežaņina JeļenaSB4Rīga
51.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
52.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
53.Malacanova AnnijaSB3Jelgava
54.Mednis NamejsVB1Kuldīga
55.  Miltiņa AnceSB4Miltiņi
Vērgale
56.Morars NikitaVB3Ventspils
57.Mūrniece DārtaSB1Ventspils
58.  Mūrnieks MiksVB1Ventspils
59.Neija KerolaSB1Tukums
60.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
61.  Ozoliņa PaulaSB3MARATONA KLUBS
Ventspils
62.  Ozoliņš PatriksVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
63.  Pakula GrigorijsVB3Rīga
64.  Pīlupa AliseSB4Ventspils
65.  Priedēns MiķelisVB4MARATONA KLUBS
Ventspils
66.Pūce Anna-LauraSB1Ventspils
67.Purvīte KatrīnaSB2Rīga
68.  Putniņš HenrijsVB3MRC
Ventspils
69.Siliņa NoraSB1Nākotne
70.Siliņš DruvisVB1Nākotne
71.Sniega PaulaSB3FOLKMAŅI
Jelgava
72.  Sproģe KristenaSB4Ventspils
73.  Stepanova AdeleSB2MARATONA KLUBS
Ventspils
74.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
75.  Vilks KrišjānisVB3Rīga
76.  Vilks OtoVB4Rīga
77.Zandersons DominiksVB1Ventspils

Ventspils, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Graudiņa AidaSNUJEzere
2.  Heiberga AinaSNUJNūjošanas klubs Piltene
Piltene
3.  Kuznecovs AleksandrsVNUJindividuali
liepaja
4.Pūlmane IneseSNUJVentspils
5.  Vagale SvetlanaSNUJJelgava

Kopā pieteikušies: 364