Ventspils maratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija 10. sezona" | Saraksts

Ventspils, 42,195km

SM

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Batakiene DaivaMaratomanija
Židikai
2.  Geidāne SintijaĀdaži
3.  Geraseva AnastasijaSPORTLAT
Jelgava
4.Ivaško IevaRiga Trail Runners
Ventspils
5.  Kalnbērza RitaJūrmala
6.  Putniņa SandaRiga Trail Runners
Valmiera
7.  Rēriha MontaRīga
8.  Rusiņa LīgaSutri
9.  Skārda DzintraAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
10.  Sniega IlzeJelgava
11.  Urtāne SandraSK Magnen
Rēzekne

VM

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš RihardsAgra
Cēsis
2.Adamonis JonasVilnius
3.  Belousovs VadimsRīga
4.Breiers SandisDzimtmisa
5.  Broks KristapsRieksti
Rīga
6.  Brūklis RūdolfsJūrkalne
7.  Čerpinskis JurisSk pūre
Tukums
8.  Drungils MārtiņšPope
9.  Gulbis KasparsVentspils novada BJSS/ Niedrāji MR
Ventspils novads
10.  Holštroms KristapsVSK Noskrien
Riga
11.  Janovičs PāvelsLsc
Rīga
12.  Jaunķierpis AdriansMARATONA KLUBS
Ventspils
13.Kalinauskas VainiusAnykščiai
14.  Kļaviņš UldisRieksti
Sigulda
15.  Komass TomsFOLKMAŅI / Jelgavas vieglatlētikas klubs
Jelgava
16.Kondratjevs MareksRiga
17.  Kristapsons DēvidsASK PATRIA
Salaspils
18.Langzams JanisDundaga
19.  Laugalis Matīss-TomsRīga
20.  Limanāns DainisRIEKSTI
Biksti
21.  Ļaudups GuntisLiepāja
22.  Maslobojevs SergejsKengaRunners
Rīga
23.  Ničipors DmitrijsRIEKSTI
Skrunda/Kocēni
24.Piebalgs NormundsMārupe
25.  Priedols ValdisLiepāja
26.  Rērihs KrišjānisRīga
27.  Saveļjevs ViktorsRIEKSTI
Alūksne
28.  Teteruks VitalijsVentspils
29.Tirzītis ElvissASK Patria
Sigulda
30.  Vaivods KasparsDOTE
Rīga

SM40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Garjāne IevaDREAMTRIPS
Riga
2.  Hartmane Daceindividuāli
Talsi
3.Januliene GitanaMARATOMANIJA
Jurbarko raj.
4.  Kirilova VivianaRīga
5.  Limanāne IlzeVāveres
Rīga
6.  Tamsone EgijaKazdanga

VM40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Actiņš JānisVSK Noskrien
Rīga
2.Batakis AlvydasMaratomanija
Židikai
3.  Demeško AndrejsFiksiki
Rīga
4.  Dubinskas ArūnasUm Bongo
Vilnius
5.  Endziņš AndisĀdaži
6.  Heinols MārisVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
7.Jaunķierpis AndisMARATONA KLUBS
Ventspils
8.  Kalniņš RitvarsSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
9.  Lērme RitvarsM 42
Valmiera
10.  Lore ViestursEn8
Rīga
11.  Medeikis AlgirdasBėgimo klubas
Šiauliai
12.  Muško DainisKartavkalnu buki
Jaunpils
13.  Ņilovs ValdisMaratona klubs/VSK Noskrien/LSC/Ogres SC/SIA Marss
Ogre
14.Oņegins AleksejsRīga
15.  Veits NaurisDurbes Karaliste

VM50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Budilovics Salihs-AleksandrsSALAM Ventspils
Ventspils
2.  Jankavs IvarsOlaines pagasts
3.Pētersons AndrisTaisnais.lv
Rīga
4.  Rublis AigarsMaratona klubs
Aizkraukle
5.  Žuburs DainisMratonaklubs
Dunalka

VM60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Laucis NormundsAIZKRAUKLE
Aizkraukle
2.  Meiers RainersMaratona klubs/VSK Noskrien
Kazdanga, Dienvidkurzemes novads
3.  Smalovijs NikolajsLSC
Rīga

Ventspils, 21,0975km

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Greiškāne DaigaVSK Noskrien
Jelgava
2.  Irbe LīgaTalsi
3.  Jēka IngrīdaVentspils
4.  Lukošiene DaliaBK
Šiauliai
5.  Ošeniece AgitaVentspils
6.  Panteļejeva AngelikaAizkraukle
Skrīveri
7.  Platā SandraSK”Ozolnieki”
Jelgava
8.Svara JanaVentspils
9.Svistuna SvetlanaVentspils
10.  Valerte IlzeMaratona klubs
Ventspils

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Fišers ĢirtsMRC / FOLKMAŅI
Dobele
2.  Grīnbergs ViestursSanctimony
Mārupe
3.  Lagzdiņš UģisMaratona klubs
Ventspils
4.  Lapiņš IvarsSPORTLAT
Liepāja
5.  Popēns OskarsRīga
6.  Skore ĢirtsVsk noskrien Kuldīga
Kuldīga
7.Smitins RobertsRiga
8.Tsimafeyeu SiarheiVentspils
9.  Vilks IntsRīga
10.  Vilks JurijsZOMBIES,RUN!!!
Riga

S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Maximova AnnaVentspils

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ausmanis JānisSK Katrīna
Kuldīga
2.  Bebrišs IlgvarsSK Katrīna
Pelči, Kuldīga
3.  Kerubins ValdisSk Ozolnieki
Jelgava
4.  Kliushkov ArtemVentspils
5.Mccombe TomRiga
6.  Onzuls JānisMaratonklubs
Ventspils
7.  Šnipaitis RegimantasUkmerge
8.  Upenieks NormundsSK Tērauds
Ādaži
9.  Vilsons MiksVSK Noskrien
Upesciems

V60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Birznieks AldisMARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Maziliauskas VytautasVilnius

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aksjonovs KristapsRiga
2.Anaņičs Maikls-NiksAnanici
Tukums
3.  Andersons Rūdolfs-RičardsMatisons Runner’s Club
Ventspils
4.  Ansbergs MārisVentspils novada BJSS
Ventspils
5.  Bauers ĒriksSWATT
Cēsis
6.  Bērziņš MikusOK Arona
Jelgava
7.  Bondars RūdolfsSWATT
Cēsis
8.  Buravcovs KonstantīnsTriatlona Akadēmija
Rīga
9.Buršs-Dalderis AndisVK Tranzīts
Ventspils
10.Cumakovs Andrejszoorbagan
riga
11.  Dazarts MārisRīga
12.  Doniņš MārisMARATONA KLUBS
Ventspils
13.  Doniņš UldisMARATONA KLUBS
Ventspils
14.  Freibergs Andisindividuāli
ķegums
15.Golubevs AleksandrsRiga
16.  Hansons ArnisRīga
17.  Jakovičs MārcisSS Arkādija
Rīga
18.  Jerofejevs JānisSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
19.  Judkins Aleksandrsaenert.com
Riga
20.  Klindžāns RitvarsSPORTLAT
Mārupe
21.Koncevojs EdgarsSk brivsolis
Tukums
22.  Kuļešovs AndrejsRīga
23.  Laufmanis NilsNoskrien.lv
Rīga
24.  Lazdiņš KārlisRīga
25.  Leimanis RūdolfsRiga Trail Runners
Rīga
26.  Liepiņš JānisSK Bulta
Rīga
27.Liepiņš KristsSWATT
Rīga
28.  Mickus JurģisVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
29.  Mozins JurijsSalaspils
30.  Muižnieks PēterisNoskrien.lv
Blome
31.  Nalivaiko PēterisSmārde
32.  Nazarovs JurijsDaugavpils
33.  Nikonovs IntarsVeselīga Slodzīte
Madona
34.Ozols MārtiņšRundāle
35.  Paeglis TālisRiga Trail Runners
Mazsalaca
36.Pechenkin AleksandrVentspils
37.Petrovics NikolajsHOOKAH LOVERS
Riga
38.  Porietis RolandsVeselīga Slodzīte
Madona
39.  Procvetovs DmitrijsOgre
40.Prulis KārlisJelgava
41.  Pūga MārtiņšVeselīga Slodzīte
Jaunkalsnava
42.Reinvalds MārtiņšVentspils
43.  Rērihs DzintarsRIEKSTI / VSK Noskrien
Ropaži
44.  Roga RaimondsReReReRiRa
Jelgava
45.  Rozentālbergs AndrisTET
Rīga
46.Rutkis JāzepsRiga
47.  Samohvalovs AleksandrsRīga
48.  Sauškins AntonsOposumi
Rīga
49.  Semenkovs DzintarsVērgales sports
Vērgale
50.  Sīpols JānisRiga Trail Runners
Sutri
51.Smoteks HelvijsRiga
52.  Soldatjonoks AleksandrsHOOKAH LOVERS
Riga
53.  Stankevics KlāvsAuce
54.  Stepanovs VadimsMARATONA KLUBS
Ventspils
55.Sudmalis EmīlsLiepāja
56.  Šenkevics JānisVentspils
57.Šestakovskis KārlisRīga
58.  Šimkovs EduardsVIA-S Running Division
Liepāja
59.  Šņoriņš JānisTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
60.  Šteinbergs RaitisVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
61.  Šteins RaimondsSK Tērauds
Rīga
62.  Tretjakovs AndrejsRīga
63.  Tropiņš EdijsRiga Trail Runners
Dundaga
64.Vanagas SimonasLukas
Šiauliai
65.Vasiļjevs RenārsSK BULTA
Jēkabpils
66.  Viļums MārtiņšIlona Marhele team
Ozolnieki
67.  Zelmenis DāvisMaratona klubs // Matisons Runner`s Club
Ventspils

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa SantaAgra
Cēsis
2.  Actiņa ElīzaVSK Noskrien
Rīga
3.Bērziņa VitaJelgava
4.Bogdanoviča SandraVentspils
5.Drozdova IlzeSK BULTA
Rīga
6.  Fisenkova AlīnaRiga Trail Runners
Rīga
7.  Geidāne KitijaSaldus
8.Grīnfelde IvetaRiga Trail Runners
Rīga
9.  Groma AnnaMARATONA KLUBS
Ventspils
10.Grūbe AneteVentspils
11.Ivanova EvgenijaRiga
12.  Jerofejeva InetaSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
13.  Jevsejčika IneseVentspils
14.Kauliņa IevaOgre
15.Kilmite ElizabeteVentspils
16.  Klindžāne IlzeSPORTLAT
Rīga
17.  Kokankaite BrigitaKauno BMK
Zarasai
18.  Kozlovska Simona-LauraVentspils
19.Kvedere BaibaLiepāja
20.Lesiņa AigaOgre
21.  Nalivaiko GuntaJelgava
22.  Nudiena IneseVentspils
23.Otomere DārtaMaratona klubs
Roja
24.Ozoliņa KristaBogdanov Running World
Rīga
25.  Prikaza AgneseArkādija
Riga
26.  Rakšte LīgaMaratona klubs
Rīga
27.Rusiņa LīgaSutri
28.  Skārda DzintraAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
29.  Sniega IlzeFOLKMAŅI
Jelgava
30.Sporāne RamonaRīga
31.  Telegina MarijaVentspils
32.  Titova JeļenaRīga
33.  Vaivade LīvaKuldīga
34.Veita AndaDurbes Karaliste
35.Zēmele-Bauere MaijaSWATT
Ventspils

Ventspils, 10km

SN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Arpa OlgaRīga
2.  Else AsnateValmieras vieglatlētikas klubs
Mazsalaca
3.  Haino MartaMARATONA KLUBS
Ventspils
4.  Ieviņa IlzeRīga
5.  Java KintijaVentspils
6.  Liepiņa DiānaSK Bulta
Rīga
7.  Muižniece Una-SelīnaSmiltene
8.  Ozoliņa SintijaVentspils
9.Raga AgneseVentspils
10.Tirzīte MonikaASK Patria
Sigulda

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Blūms EndijsFolkmaņi
Kuldīga
2.Bogdanovs ArtūrsVentspils
3.  Dauksts Ritvarsventspils
4.  Lērme HenrijsValmiera
5.  Vārna KristapsFOLKMAŅI
Talsi
6.  Viļumovs ĢirtsMatisons Runner’s Club
Ventspils

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Dambīte-Polīte IevaSK Ozolniek
Jelgava
2.  Ernstsone AgneseVentspils
3.Esmite LauraRīga
4.  Jākobsone-Šņepste GunaRīga
5.  Jumatova MarinaMRC Matisons Runner's Club
Ventspils
6.Krastiņa MarinaJaunolaine
7.  Lagzdiņa AgeneseVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
8.  Lode SigneMARATONA KLUBS
Ventspils
9.  Mikulova OlgaMARATONA KLUBS
Valmiera
10.  Potrubeiko TatjanaRiga
11.  Rūtenberga AneteVentspils
12.  Sauškina IlzeOposumi
Rīga
13.  Solovjova NatālijaVentspils
14.  Stankevica AliseRīga
15.Strode Aleksandra-StrodeRīga
16.  Štekerhofa AgneseVentspils
17.  Zviedrāne TerēzeVentspils

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aņikejevs ValdisSK Tērauds
Jūrmala
2.  Babkins MārtiņšSK BULTA
Zebrene
3.  Gaimovičs PāvelsRīga
4.  Ilgauds DainisSaldus
5.  Konavko DmitrijsFOLKMAŅI
Jelgavas novads, Vircava
6.Ozoliņš MārtiņšVentspils
7.Puķe MārtiņšValmiera
8.  Putniņš AldisMRC
Ventspils
9.  Sincovs AntonsMARATONA KLUBS
Ventspils
10.  Šenbergs ArvīdsMatisons Runner’s Club
Piltene

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bondere TatjanaDaugavpils
2.  Briede SantaSigulda
3.  Fišere AnitaMaratona klubs
TUKUMS
4.  Frišenbrūdere BaibaLielais ciems
Tukums
5.  Galindoma Sofijan7
Ventspils
6.  Gaļiaskarova AgitaMARATONA KLUBS
Ventspils
7.  Heinola IlzeVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
8.  Laicāne SanitaSK Tērauds
Baltezers
9.Lībeka InaTalsi
10.  Limanāne IlzeVāveres
Rīga
11.Meiere DaceVentspils
12.  Odriņa KitijaKandava
13.  Salna BaibaMārupe
14.  Slikšāne KristīneJaunmārupe skrien!
Olaine

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisMARATONA KLUBS / Viesnīca-Vecais Pasts
Madona - Rīga
2.Abražuns IntarsRīga
3.Gamble CharlesVentspils
4.  Korčagins EdgarsDarba rūķi un draugi
Rīga
5.  Kristapsons GundarsASK Patria
Rīga
6.  Krūmiņš SandrisVentspils
7.  Kuznecovs Aleksandrsindividuali
liepaja
8.  Pupšis ArtursTā viš i
Ventspils
9.Rozentāls RinoldsLiepāja
10.  Šmits ArtisVSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
11.  Terliņš OskarsVentspils

SN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Grundmane LilijaMaratonu klubs
Kuldīga
2.Muižniece IlzīteSmiltene
3.Tomševica AnnaRīga
4.  Veisberga VinetaSaldus boksa klubs
Saldus

VN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Grīnfelds GuntisAM/FOREST
Kuldīga
2.  Ledaunieks IgorsAISTS
Rīga
3.  Šabāns KasparsSK Katrīna Kuldīga
Kuldīga
4.Tomševics ElansRīga

VN60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Apfelbaums IlgonisMARATONA KLUBS
Ventspils

VNJ..

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Apfelbaums RalfsMARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Jerofejevs KristersElejas pagasts
3.  Trukšis ViestursLiepāja
4.  Žvinklis AlekssVENTSPILS

Ventspils, 5km

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Berga Unda-JetePiltene
2.Bērziņa SamantaStendes Saule
Stende
3.  Ērenfrīde ElīzaRiga
4.  Goša AnnaMARATONA KLUBS
Ventspils
5.  Jerofejeva FelicitaJēkabpils Sporta skola/Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
6.Kaira Everita-LuīzeOgre
7.  Lagzdiņa RandijaVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
8.  Ļaudama MartaDienvidkurzemes sporta skola-Aizputes vidusskola
Aizpute
9.  Maļavko Laura-ElizabeteOzolnieki
10.  Millere SabīneLiepāja
11.Rungevica NellijaVentava, Ventspils novads
12.  Skore NoraKuldīga
13.  Štekerhofa AmandaVentspils
14.  Trukše KarīnaLiepāja
15.  Vahere-Abražune ElīnaRīga
16.  Vahere-Abražune EmīlijaRīga

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Anikin IvanVentspils
2.  Elksnis KristersVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
3.Jaunbelzejs Kristapsventspils
4.Kaira Edvards-KristofersOgre
5.Kukes TimursTriatlona Akadēmija
Rīga
6.  Limanāns GustavsSK Biksti
Rīga
7.Rungevics OlafsVentava, Ventspils novads
8.  Štekerhofs ErnestsVentspils
9.Vārna PēterisFOLKMAŅI
Talsi
10.  Viekals-Gasjūns TomsFOLKMAŅI
Jelgava
11.Zabors ĢirtsVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Elksne KitijaVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
2.Kalniņa Samanta-SonoraJēkabpils
3.  Vicinska Rūta-AlmaBrocēnu cilpotājas
Brocēni
4.  Viekale-Gasjūne ElīzaFOLKMAŅI
Jelgava

VTA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Kravalis JānisSiguldas maratona klubs
Sigulda
2.Vārna MārtiņšFOLKMAŅI
Talsi

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ālīte AndraPiltene
2.  Apsīte AntraRīga
3.  Berga LindaPiltene
4.Bērziņa LienīteStendes Saule
Stende
5.Bērziņa MārīteKuldīga
6.  Birkenberga SigneLiesma
saldus
7.Birze KitijaKuldīga
8.  Bulkina MarinaStendes Saule
Stende
9.  Buravcova VladlenaRiga
10.  Dumbrovska AntraJURMALA
11.Elksne IngaVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
12.Ērenfrīde IngunaRiga
13.  Freimane MadaraLiepāja
14.Germanova AlinaVentspils
15.  Jākobsone LīgaRīga
16.Jaunupe-Vaitekūne DiānaVentspils
17.  Kalniņa EritaSK Ozolnieki B
Jelgava
18.  Kamela DaceVentspils muzejs
Ventspils
19.  Karabaca JelenaVentspils
20.  Karabača JeļenaMARATONA KLUBS
Ventspils
21.Kārkliņa MartaVentspils
22.Karņicka KristīneVentspils
23.  Kronberga KristīneVentspils
24.  Kučerova Evitavsk noskrien
Rīga / Ventspils
25.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraRīga
26.  Lēle SintijaSportland
Ventspils
27.Liepiņa LuīzeVentspils
28.  Mickus SantaVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
29.Millere IntaLiepāja
30.  Nordena InetaVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
31.  Nordena LindaVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
32.  Ņevostrujeva NataļjaVentspils
33.  Ozoliņa ElīnaMARATONA KLUBS
Ventspils
34.Petrišina OlgaVentspils
35.  Radziņa IlvaTukums
36.  Ribnere KristīneSK Šautra
Jēkabpils
37.Rubene EvitaVentspils
38.Siliņa LīnaFOLKMAŅI
Nākotne
39.  Trukše LīgaBārtas pag.
40.  Vagale IjaRīga
41.Vanaga AdelīnaVentspils
42.  Zāģere AnnijaRīga Trail Runners
Rīga

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš AndrisVējiem līdzi...
Vaidava
2.  Ābols JānisMARATONA KLUBS
Madona - Rīga
3.  Balkovskis PavelsVentspils jūras lauvas
Vārve,Ventspils novads
4.Ērenfrīds JānisRiga
5.  Ivanovs ValdisTukums
6.Jurgevičs TomsSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
7.  Kravalis EmīlsSiguldas maratona klubs
Sigulda
8.Kreislers EgīlsVentspils
9.Lībeks VilnisTalsi
10.Ļaudams GuntarsAizpute
11.  Marinecs VadimsSK Tērauds
Rīga
12.  Mincenbergs AivarsINDI
Ventspils
13.  Naglis AinārsRīga
14.  Naglis KasparsRīga
15.  Naglis RolandsRīga
16.  Nordens NormundsVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
17.  Ņilovs ValdisMaratona klubs/VSK Noskrien/LSC/Ogres SC/SIA Marss
Ogre
18.  Onzuls Artursinpeace.run
Rīga
19.  Ozoliņš OskarsMARATONA KLUBS
Ventspils
20.Princis JurisKuldīga
21.  Seņins ArtjomsFOLKMAŅI
Jelgava
22.  Šals EmīlsAizkraukle
Skrīveri
23.  Šenbergs KārlisPiltene
24.  Tropiņš EdijsRiga Trail Runners
Dundaga
25.  Valerts AndrisMaratona klubs
ventspils
26.  Volodins GeorgijsFOLKMAŅI
Jelgava
27.  Vucāns IgorsDaugavpils
28.  Zeltiņš LaurisRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
29.Zīberts GuntarsVentspils

Ventspils, Bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Anaņiča AliseAnanici
Tukums
2.Beltiņa BeatriseKuldīga
3.Buravcova LianaRīga
4.Doniņa KateMARATONA KLUBS
Ventspils
5.Doroguša EvijaVentspils
6.  Egle ElisaVentspils
7.  Groma MartaMARATONA KLUBS
Ventspils
8.Laipniece RēzijaStendes SAULE
Stende
9.Leimane AmandaRiga Trail Runners
Rīga
10.  Millere SamantaLiepāja
11.Mūrniece DārtaVentspils
12.Neija KerolaTukums
13.Prince BaibaKuldīga
14.Prince LindaKuldīga
15.Pūce Anna-LauraVentspils
16.Siliņa NoraNākotne
17.Strode LauraRīga
18.Vjugina AliseVentspils

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.Anaņičs HugoAnanici
Tukums
3.  Doniņš KrišsMARATONA KLUBS
Ventspils
4.Dorogušs MārtiņšVentspils
5.Ernstsons ValtersVentspils
6.Gapejenko KirillsSalaspils
Salaspils
7.  Gilučs OliversRīga
8.Glužģis RinaldsLiepāja
9.Jansons MareksVentspils
10.Klass RafailsKlasu ģimene
Rīga
11.  Kreislers BrunoVentspils
12.Ludboržs ReinisRēzekne
13.Ļaudams JānisAizpute
Aizpute
14.Mednis NamejsKuldīga
15.  Mūrnieks MiksVentspils
16.  Ozoliņš PatriksMARATONA KLUBS
Ventspils
17.Rozentāls EmīlsVentspils
18.Seņins AdriansFOLKMAŅI
Jelgava
19.Siliņš DruvisNākotne
20.Straubergs ErnestsLimbaži
21.Zandersons DominiksVentspils

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa AliseVentspils
2.  Barbāne LīnaVentspils
3.Gapejenko AnastasijaSalaspils Sporta Skola
Salaspils
4.  Groma KatrīnaMARATONA KLUBS
Ventspils
5.  Jerofejeva SelīnaJēkabpils Sporta skola/Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
6.Kohancika Ekaterinaventspils
7.  Kronberga SabīneVentspils
8.  Lazdāne AnnijaSiguldas maratona klubs
Sigulda
9.  Mačevska Paula-MarijaJelgava
10.Purvīte KatrīnaRīga
11.  Stepanova AdeleMARATONA KLUBS
Ventspils

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkusVentspils
2.  Aksenoks KristofersCSDD
Rīga
3.  Briedis GustavsVentspils
4.  Daņilovskis VladimirsRīga
5.  Egle OlafsVentspils
6.Ērenfrīds RenārsRiga
7.  Gaņģītis GustavseBIOpower
Kuldīga
8.Grīnerts DinārsVentspils
9.Kabulis NiksUgāle
10.  Kreislers EmīlsVentspils
11.  Ķirsis Pauls-BrunoVentspils
12.  Ļaudams KārlisAizpute
Aizpute
13.  Ozers ArnoldsRīga

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Allena Elizabete-AnnaLabs starts
Rīga
2.Budjko NelliSkriešanas skola
Rīga
3.  Inovska AliseVentspils
4.Mačevska Ieva-Martajelgava
5.Malacanova AnnijaJelgava
6.  Ozoliņa PaulaMARATONA KLUBS
Ventspils
7.Sniega PaulaFOLKMAŅI
Jelgava

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Birze RalfsKuldīga
2.Budjko MaratsSkriešanas skola
Rīga
3.Grīnerts DanielsVentspils
4.  Grīnvalds MartinsMARATONA KLUBS
Ventspils
5.  Griņevičs EļdarsABC software
Baloži
6.Kabulis RalfsUgāle
7.Kohanciks Dmitrijsventspils
8.  Limanāns GustavsSK Biksti
Rīga
9.  Ļaudups TimotejsLiepāja
10.Morars NikitaVentspils
11.  Pakula GrigorijsRīga
12.  Putniņš HenrijsMRC
Ventspils
13.  Rozentāls RobertsVentspils
14.  Vilks KrišjānisRīga

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Anaņiča ElzaAnanici
Tukums
2.  Kronberga AmandaVentspils
3.  Ķirse KateVentspils
4.  Ļežaņina JeļenaRīga
5.  Miltiņa AnceMiltiņi
Vērgale
6.  Pīlupa AliseVentspils
7.  Sproģe KristenaVentspils

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Briedis RalfsSigulda
2.  Gaņģītis LinardseBIOpower
Kuldīga
3.  Kvasņins KevinsVentspils
4.  Priedēns MiķelisMARATONA KLUBS
Ventspils
5.  Vilks OtoRīga

Ventspils, Nūjošana

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Graudiņa AidaEzere
2.  Heiberga AinaNūjošanas klubs Piltene
Piltene
3.Pūlmane IneseVentspils
4.  Vagale SvetlanaJelgava
5.  Vicinska LiesmaBrocēnu cilpotājas
Brocēni
6.  Zīverte IlzePILTENES NŪJOSANAS KLUBS
PILTENE

VNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Būmanis AivarsVentspils
Ventspils

Kopā pieteikušies: 492