Ventspils Piedzīvojumu parka maratons | Saraksts

Ventspils, Maratons 42,195 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 LimanānsDainisVMVSK Noskrien RiekstiBiksti
2 SkārdaDzintraSMAIZKRAUKLE / VSK NoskrienAizkraukle, Jaunjelgava
3 HolštromsKristapsVMVSK NoskrienRiga
4 KirkhamAdieVM40
5 OzoliņšRingoldsV50MARATONA KLUBSVentspils
6 SmalovijsNikolajsV60MARATONA KLUBS/ LSCRīga
7 ŠtekerhofaSolvitaSMARATONA KLUBSVentspils
8 TreijsRobertsV
9 Pielēns-PelēnsArtūrsVMLattelecomRīga
10 UrbāneIlzeS40VSK noskrien
11 VecvagarisMatīssVRīga
12 ZumbergsMiķelisVVSK noskrienOlaine
13 ButkēvičusJānisVMSalacgrīva
14 KaņepsTimursVMRiga
15 FārenhorstsMārtiņšVMTalsu pakalnu sporta klubsTalsi
16 ZvaigzneOskarsVM40ZVAIGZNESJaunmārupe
17 MatkevicsJurisVM40Ventspils
18 BaikovsPavelsVMKinestape.comRīga
19 KalniņšJānisVMvnk HobijsLangstiņi
20 AuziņšImantsVM50Ventspils Maratona klubsVentspils
21 PaisumsAndrejsVMValsts policija
22 TumavičiusMariusVMBK MaratonasJonava
23 VidiņšGundarsVMValmiera
24 JundaEdvardVM40Sviesos KariaiVilnius
25 TumavičiusMariusVMBK MaratonasJonava
26 TohvsRaimondsVM40
27 GržibovskisEdmundsVM50VSK NoskrienKākciems
28 AleksandrovsNikolajsVM40Rīga
29 VateEvijaSMEngures SportamTukums
30 SivkoAntonijsVM40Ventspils
31 BandurinsPēterisVMRīga
32 DubinskasArūnasVM40Šviesos kariaiVilnius
33 CifersonsEdvīnsVM50Rīgas piensaimnieksRīga
34 CābulisPēterisVM40VSK NoskrienValka
35 GržibovskisRaitisVMVSK NoskrienRīga
36 ButkusRimvydasVM40Joniškis
37 VidemanisMārisVMMežsusuriOgre
38 KalniņšJānisVMVSK NoskrienRīga
39 MarčinkusJānisVM60SK Ozolnieki AJelgava
40 KāpiņšArtursVM40VSK NoskrienRīga
41 KaminskayaVolhaSMMogilev
42 ŽukauskasAntanasVMMaratonasJonava
43 MazursKārlisVMVSK noskrienJūrmala
44 RūtiņšEdgarsVM40MARATONA KLUBS/BALTAOgresgals
45 VateIngaSM50MilzkalneEngures novads
46 SviridovaTatianaSM50

Ventspils, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 RobertsAndrisVLLU ITFJelgava
2 VladimirovsDmitrijsVAccenture Latvia 2Riga
3 RozenbahsRobertsVVSK noskrienOzolnieki
4 GruseckisGermansVAccenture Latvia 3
5 PetrovAleksandrV60АкронWelikij Nowgorod
6 RozenbergaDaceS
7 ZālītisGuntisV50KadiķiRīga
8 RozenštoksAndrisV40Sporta laboratorijaRīga
9 BetmanisEgilsV
10 BeluginaIrinaSPANATTARīga
11 RozisRobertsV40Rīga
12 RumpeMārisVRīga
13 VilgerteDaceS40
14 RunčsNormundsVOGREOgre
15 ApsītisMairisVSpēka PasauleValmiera
16 KostjukaLindaSliepāja
17 SakalausksDainisVVudlandeSmiltene
18 SalenieksAigarsV40Preiļi
19 SankauskasDovydasVIlginuotoliai.ltVilnius
20 ŠehtelsJurisV50SIA Rīgas ŪdensĀdaži
21 Tomilova-GruntmaneElīnaSLiepāja
22 Seremetjeva-GruduleMarinaSMARITIME SPORT COMMUNITYRiga
23 SiameshchankaSviatlanaSBINITEXDaugavpils
24 SilkalnsAigarsVcolorlib.comLapmežciems
25 SigajevsAleksandrsV24Marupe
26 SiminaitisDāvisVCēsis
27 ŠnipaitisRegimantasV40Ukmerge
28 KravčenkoValentinsV60Rīga
29 SovetovsVadimsV40I Love RunningRiga
30 ŠramsOttoV40CF-JelgavaJelgavas novads
31 ŠromsRomansVKā es šeit nokļuvu ?Rīga
32 StahovskisĒvaldsV40Ikšķile
33 ŠtrehersRolandsVVSK NoskrienLiepāja
34 StrižkoVjačeslavsVMaxima LatvijaRīga
35 ĶīkuleIlzeS40
36 SvetiņinaZaneSRīga
37 SējējsMārtiņšVLiepāja
38 TohtersAigarsVSaulkrasti
39 KopijsOļegsVSaldus Boksa klubsSaldus
40 TomsoneSigneS40Rīga
41 TreulandeNatālijaSVSK NoskrienVentspils
42 UpenieksNormundsV40SK TēraudsĀdaži
43 LazdaMareksV
44 UstinovsValerijsV50da-marathon/ Spars-MKDaugavpls
45 VaskoAnastasijaSJaunmārupe
46 SemjonovaIngūnaSJelgava
47 VeinbergsDidzisVValmiera
48 DūdiņaKristīneSVentspils
49 VerneraJustīneSRīga
50 StareLaumaS40
51 VilemsonsMārtiņšVVSK NoskrienRīga
52 ViļumaGintaS
53 LazdaMadaraSDari ko mīli, mīli ko dari.
54 ViļumsRobertsVOgre
55 VilūnsNormundsV50vsk noskrienriga
56 SafutinsViktorsV60MARATONA KLUBS/LSCRīga
57 ZaļaisMiķelisVWunder LatviaValmiera
58 ZālīteIngaS40Veikals 42 km / SauconyIkšķile
59 ZebuliņaLāsmaS40Rīga
60 ZeltzaķeVitaSLī Sporta klubsVentspils
61 BrizgaRolandsV50Talsu novads
62 ZīleUldisV50VSK Noskrien
63 KorobkinaEkaterinaSPANATTAIzhevsk
64 ZvirbuleZaigaS50VSK NoskrienRīga
65 StepanovAntonVRybinsk
66 GinovskaAgneseSVSK NoskrienRīga
67 OsisGatisVOšu TeamValmiera
68 RozentālbergsAndrisVRīga
69 AnošinsStaņislavsVRīga
70 LindeMadaraSTalsi
71 BērziņšJurisV60SK Ozolnieki 60+.
72 StraukmanisJānisVEuronicsRīga
73 SaulīteInetaS40BigbankRīga
74 KažemākaAnitaSAdidasPreiļi
75 TareilaArvīdsV60SK Ozolnieki 60+Jelgava
76 PirtnieksBretsV40Riga
77 ZālīteMarikaSVSK Noskrien/ Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
78 ŪseleDaceSSaldus
79 NaricaIneseSRīga
80 BalodeEvaSEbRīga
81 FogelisAivarsV
82 KaļassErvīnsV60SK Ozolnieki 60+Jelgava
83 BrennerisMatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
84 BukoDanielsVLīvanu VK/ ASICSLīvāni
85 BecchiCarloV40Riga
86 GuitāneMarutaS40LUDZALudza
87 KozačkovsAndrisV40Ludza
88 MelbārdisArtūrsVCēsis
89 BērziņšAndrisV40Rīga
90 BindeAndrisVRīga
91 MihailovaZaneSRiga
92 PuksteIlvijaSRīga
93 OzolsMārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
94 PetrovsNikolajsV50LUDZALudza
95 TiltiņšIngarsV40Eleja
96 GailisJānisV40Veikals Maratons & AsicsOgresgals
97 SamcovsAgrisVNike+ Run Club RigaRiga
98 TālumsArmandsVVeikals Maratons & AsicsBērvircava
99 KondrāteElīnaSCidoRīga
100 UlanovaZandaSVeikals Maratons & AsicsJūrmala
101 SiliņšIngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
102 ŠmitsArtisV40Rīga
103 UpansKasparsV40SPORTA KLUBS WENDICēsis
104 ValtereKitijaSLīvānu VK/ ASICSLīvāni
105 ZimackisViestursVRīga
106 VostroilovsAntonsVPiņķi
107 Bože-IrbeElīnaSwe-kingsVentspils
108 GasiorowskaAleksandraSKrakow
109 GulbisKarlisVRiga
110 PogorelovsSergejsV40PogasRiga
111 OnzulsJānisV50
112 RuntsMareksVRīga
113 SaldaksIvarsV50Jēkabpils LūšiJēkabpils
114 VecvanagaVitaSPANATTARīga
115 RunteSandaS40Rīga
116 SvikleKarīnaSPANATTARīga
117 RepseDārtaS
118 PērkonsDāvisV
119 LubejsAndrisV40Maratona klubs/Dobeles dzirnavnieksRīga
120 LeusViktorijaSRiga
121 LaganovskisOskarsVvsk NoskrienRīga
122 VeļiksGirtsV40Mārupe
123 PogorelovaSvetlanaS
124 ŠmiteDaceS40Lielvārde
125 DoniņšMārisVVentspils
126 BrokānsEduardsVDaugavpils
127 VilgerteDaceS40
128 JudkinsAleksandrsVRiga
129 IvanovaJolantaSnoskrienRīga
130 ĶeģisGunārsV50Lī Sporta klubsRīga
131 RublisAigarsV40AIZKRAUKLEAizkraukle
132 KuršinskisJānisVKuldīga
133 MilgrāvisMikusV
134 LaucisNormundsV50AIZKRAUKLEAizkraukle
135 VāvereTomsVValmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
136 GrodnisJurisV50Jēkabpils LūšiJēkabpils
137 CepurītisAivisV40SK KatrīnaKuldīga
138 LukinsAndrejsVRīga
139 RogāleAijaS40Jēkabpils LūšiKrustpils novads
140 EkholmElmarV50Laguja
141 SiliņšGuntarsV40Jēkabpils LūšiJēkabpils
142 KarlsoneGitaSSaldus
143 ŠķipareRutaS40Jēkabpils LūšiSala
144 RoneDanaS40
145 VītiņšZigmundsV40Riga
146 JuvčenkoOksanaSLiepāja
147 ŠmiteRenāteSLielvārde
148 LiepājnieksHenrijsVZiras
149 StandzenieksMārcisV40MARATONA KLUBSLiepāja
150 TolmačovaElīnaSLiepāja
151 RudzītisVladimirsV50
152 MaksimenkoMihailsV60Valmieras vieglatletikas klubsValmiera
153 ĀdamsonsMārisVLimbaži
154 Ansons-JansonsMārisVVSK NoskrienRīga
155 ĀronsVoldemārsVJensen MetalLiepāja
156 AttekaArnisVRīga
157 BelevičsJurisV40Ogre
158 BelousovsVadimsV
159 GreiškāneDaigaS40SK Ozolnieki B/ VSK NoskrienJelgava
160 BergmanisIlvarsV
161 BescennajaJeļenaS50Rīga
162 BiktimirovsKonstantīnsVVSK NoskrienRīga
163 BlūmiņšArtūrsV
164 PenceDzintraS40Talsi
165 BlumbergsNormundsV40LNBSaulkrasti
166 BoikoKirilsV
167 BoldāneIlzeS50Gulbene
168 Braučs-JusupovsAivarsVNIKE+ RUN CLUBRīga
169 BremzeNormundsV50OGRE
170 BulsRaimondsV40Jūrmala
171 BūmansGuntarsV50Liepāja
172 BūmansKārlisVVSK NoskrienLiepāja
173 RubīnsElvisVPļaviņām-90Pļaviņas
174 CaicsArtūrsV---Rīga
175 CeikaLailaS50Valmiera
176 ČervjakovsPjotrsV60Daugavpils
177 CiukmacisAldisV40Rēzeknes novadsOzolaine
178 BrennerisMatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
179 DejusGirtsVVSK NoskrienMarupe
180 DriņķisDainisV50DzSK "Lokomotīve"Rīga
181 DzelmeJānisVA/S UPBCēsis
182 DzelmeLitaS40Rīga
183 MelbārdisArtūrsVCēsis
184 DzeneEgijaS
185 MihailovaZaneSRiga
186 DovnarovičsĒriksVRiga
187 ElbergsEdgarsVBar DepartmentRīga
188 VasileMontaS50Liepāja
189 OzolsMārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
190 GaidelisJurisV60Maratona klubsCēsis
191 SeņkoIgorsVVSK Noskrien LiepājaLiepāja
192 GaumigsAndrejsV50Olaine
193 Līce-KrūzeSantaS40Rīga
194 ŠakelisValērijsV40Līvānu VK/ ASICSLīvāni
195 GintersEduardsVZoorbaganRiga
196 GolubevsMihailsVRīga
197 SamcovsAgrisVNike+ Run Club RigaRiga
198 ŠakalisIngarsVVSK NoskrienVentspils
199 KāpiņaIngaS40VSK Noskrien VāveresRīga
200 GrīnbergsVentisV50individuāliPiņķi
201 ZemešsMārtiņšVValmiera kustasKocēni
202 SerjoginsDmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
203 GronskisAndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
204 JakovļevsVitālijsVwww.endo.lvCēsis
205 SiliņšIngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
206 VažņevičsJānisV50Līvānu VKLīvāni
207 MamedovsRuslansVBinitexDaugavpils
208 SokunovaJekaterinaSLīvānu VKSalaspils
209 GūtmanisMārisVRun and feel betterRīga
210 ŽuselisVitālijsVBINITEXDaugavpils
211 UpansKasparsV40SPORTA KLUBS WENDICēsis
212 BairaševskisValerijsVRiga
213 IvzānsRobertsV50OGREOgres novads
214 MuralisVirgilijusV50MaratonasJonava
215 ZimackisViestursVRīga
216 JurašsJurisV40Dreiliņi
217 JanovičsPāvelsVLCSRiga
218 KaldreImantsVVSK NoskrienRīga
219 PetrovsDzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSCRīga
220 GārbensAnrijsVKuldīga
221 RudovskisRobertsVKuldīga
222 KalniņšMārcisVCBLSalacgrīva
223 LiepaAndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lvRīga
224 KalniņšMartsV40Vidzemes BūvservissValmiera
225 VaivodsKasparsVDOTERīga
226 JevsejevsVladimirsV60Rīga
227 KauliņšDainisV60LSCRīga
228 KiršteinaMontaSĀdaži
229 BednostinsSergejsV50Maratonu klub VentspilsVentspils
230 KopmanisJānisV50LSCRīga
231 RodionovsViktorsV60LSCOlaine
232 KoreIvarsV40Talsi
233 AuziņšMārtiņšV40VEIKALS MARATONS & AsicsRīga
234 KrīgersDidzisV60valmiera
235 PužulisSandisVRīga
236 KaptserauYuryVMogilev
237 KumpiņšAinārsVPaBaso.lv / VSK NoskrienRīga
238 AsarsMārisVIMPOSSIBLE IS NOTHINGLiepāja
239 KuzminsSergejsV50SK MAGNENRēzekne
240 PelssKalvisV40Ogre
241 BrussKristapsVVSK NoskrienTērvete
242 KvasovsKonstantinsV
243 SkulteAgrisVRīga
244 SmilgaKasparsVSia CartieroRīga
245 LapsaGvidoV50
246 PildavaSantaSRīga
247 ZivsOlegsVZoorbaganJurmala
248 SmilgaEgilsV50sia CartieroGulbene
249 LejaIvetaS40VSK NoskrienLiepāja
250 TrūlisModrisVLipuški
251 LiaudenskasGintarasV50OGBŠiauliai
252 GaileSantaSJelgava
253 ĀboltiņšIlgvarsV60MARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksRūjiena
254 LiaudenskienėLinaS50RUDUGYSŠiauliai
255 MaņkovskisNikolajsV40Daugavpils
256 StraumeGuntarsV50MARATONA KLUBS/BALTARīga
257 LivčānsKasparsVIkšķile
258 KrasovskisGuntarsV40Rīga
259 LagzdiņšUģisV40MARATONA KLUBS/BALTAVentspils
260 LukošienėDaliaS40BKŠiauliai
261 LūsisDzintarsV50ind.Rīga
262 TopsReinisVVeikals 42km.lv-adidasRīga
263 GrīnvaldsGuntisVMARATONA KLUBS/DionSportLabVentspils
264 MadžiņšGatisV40SK "Kenijas brieži"Sigulda, Valmiera
265 MartinsonsElmārsV40Rīga
266 ŠulgaRuslansVMARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksVentspils
267 MalihinsViktorsVRēzeknes novadsRēzekne
268 ZēbergsAinarsV40VSK Noskrien LiepājaLiepāja
269 DēzeAndrisVMARATONA KLUBS/DionSportLabRīga
270 MaslobojevsSergejsVRiga
271 KravčenkoValentinsV60Rīga
272 GerasevaAnastasijaSJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
273 KaufmanisTomsVMARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksBrenguļi
274 MedeikisAlgirdasVBėgimo klubasŠiauliai
275 MiķelsonsAndisV40vidrizi
276 KraslovskisRaitisVJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
277 PūpolaIvetaS40MARATONA KLUBS/DionSportLabAizpute
278 MeiersRainersV50VSK NoskrienKazdanga, Aizputes novads
279 DoveiksAndrisV40Ikšķile
280 SimanovičsEdgarsVJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
281 MillersArtūrsVABC softwareRīga
282 ŽodziņšAigarsV50Ezere
283 BlausOskarsVJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
284 MironovaJeļenaSLīvānu VKLīvāni
285 DapkuvienėLauraSJonava
286 BrasavsSalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrsJelgava
287 MisāneRandaSLiepāja
288 PilmanisMārtiņšVVSK NoskrienGulbene
289 MūrnieksAgnisVOVIRīga
290 UrtānsJurģisVVANAGIJēkabpils novads
291 MuzikaVitālijsV50PaBaso.lv/ VSK NoskrienJumprava
292 DainauskasVidasVJonavos BK MaratonasJonava
293 NiedreIvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīga
294 VeidemanisLaurisVPavasarsRauna
295 NolleJānisV40Rīga
296 ElseAsnateSMazsalaca
297 VēsmaĢirtsV60Zemgales ZiņasRīga
298 ŠņepstsKristapsVValmiera
299 OzolsJānisVRīga
300 RozeRenārsVAdidasOgres novads
301 PētersonsJurisV40Rūjiena
302 MarheleIlonaSAdidasAlūksne
303 PetrovsJurijsVRīga
304 ŠīrantsMareksV40AdidasJelgava
305 PilmanisMārisV40w.simosis.lvOgre
306 KnetsJānisVAccenture Latvia 1Liepāja
307 SproģisValdisV
308 PranckūnasPetrasV40Na, pagauk!Vilnius
309 DimasPanagiotisVAccenture Latvia 1Corinth
310 GailisMārtiņšVKocēnu novads, RubeneVaidava/Rubene/Kocēni/Valmiera
311 PurgailisJurģisVVSK NoskrienĀdaži
312 DreminSemenVAccenture Latvia 2

Ventspils, skrējiens 10-12 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 EļmurzajevaElīnaSN20Ventspils
2 BlaumanisAivarsVN50Iecava
3 UpenieksDainisVN40SK Ozolnieki BJelgava
4 HusihanovaElīnaSN20Ventspils
5 MikulovaOlgaSN30VSK NoskrienRīga
6 FrīzendorfaElīnaSN30NRC RīgaRīga
7 RožkalnsAndisVN30Rīga
8 Suta-ZuteSantaSN40SK TēraudsCarnikava
9 AdijāneViktorijaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
10 BogdaneLīgaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
11 BoltānsRinaldsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
12 DrozdovsViktorsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
13 Gulbis-ŠvansMārtiņšVN40Priekules VeloklubsPriekule
14 DzerkaleŽaneteSNJIļžukolnsRēzeknes novads
15 ElksnisRaivisVNJIļžukolnsRēzeknes novads
16 GailumaKristīneSNJIļžukolnsRēzeknes novads
17 KotāneDagnijaSN20IļžukolnsRēzeknes novads
18 LāceVelgaSN40IļžukolnsRēzeknes novads
19 VilkaElvitaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
20 NudienaIneseSN30Ventspils
21 MinickisRomualdsVN60SK Ozolnieki 60+Jūrmala
22 TurunaAnastasijaSN20CBL
23 SiliņaMarijaSN20Riga
24 ŠnepstsHelvijsVN20Divas pēdasRīga
25 ZepsĀrisVN30Divas pēdasRīga
26 OzoliņaIevaSN20Jelgava
27 GasjūnsArmīnsVN30Jelgava
28 VīksneKārlisVN20Veikals 42km/SauconyCēsis
29 KrauklisVairisVN60PrivātbūveSmiltene
30 SifersKimsVN50Rīga
31 SviklāneIvetaSN40Mēs varamSaulkrasti
32 MikanovaNeldaSN20Sigulda
33 SavickaLindaSN30
34 ĢērmaneGunaSN30Adidas
35 KaimiņšKristapsVN30AdidasOgres novads
36 UrtānsRaimondsVN20Accenture Latvia 1Rīga
37 AnisimovsDainisVN20Accenture Latvia 2Rīga
38 AnškensKristapsVN20MARATONA KLUBSVentspils
39 BorskovičaSintijaSN20Accenture Latvia 3
40 KaibeļevaJūlijaSN40MARATONA KLUBSVentspils
41 KižlaDmitrijsVN20BINITEXDaugavpils
42 MaskaļaSvetlanaSN40MARATONA KLUBSVentspils
43 GaldiņšUldisVN40Sigulda
44 AndersoneLaumaSN20Riga
45 BergsKārlisVNJLiepāja
46 ArnicāneAmanda-AgneseSN20A2Sigulda
47 AusmanisJānisVN50SK KatrīnaKuldīga
48 BalodeElīnaSN20Rīga
49 BankovskisMārtiņšVN30Upeslejas
50 SavickisUģisVN203 MaratonistiJelgava
51 BaranovskisAleksejsVNJDaugavpils
52 KorčaginsEdgarsVN40Darba rūķi un draugiRīga
53 LelisEdgarsVN20Kārsava
54 BaranovskisValērijsVN40Daugavpils
55 BelevičaJolantaSN40Ogre
56 MeinardsAgrisVN50
57 BelevičsJēkabsVNJOgre
58 BajorūnasTomasVN30Lithuanian
59 BēniņaIngaSN30Rīga
60 BiktimirovStanislavVN50VSK NoskrienRīga
61 BirģelisJānisVN50Rīga
62 BirnbaumaLīgaSN40LNBRīga
63 BlokinsMaksimsVNJABC softwareRīga
64 BočkovsDenissVN30
65 BoļšijsAgrisVN20Latgalīšu_MafioznikiRēzekne
66 BormaneZaneSN30nordic by nature
67 BormanisJānisVN40nordic by nature
68 BoroduļinaLiānaSN20DubulttreniņšAizkraukle
69 GornavsAnsisVN40Sigulda
70 BrokāneSanitaSN20Jelgava
71 LeimaneKristīneSN30BigbankRīga
72 LeitlandeLigitaSN40Jelgava
73 BrokansAivarsVN30Jelgava
74 PļavnieceLauraSN20BigbankRīga
75 DieviņaDaceSN30Liepāja
76 DveselitisKristapsVN20Ogre
77 BušmanisAskoldsVN50SalaspilsSalaspils
78 SalnikovDmitryVN50Rīga
79 KronpušaAliseSN20BigbankRīga
80 PērkoneEleonoraSN30KNAUFSaurieši
81 CaicsJānisVN60---Rīga
82 VilīteDeinaSNJBJC AuseklisJūrmala
83 DanenbergaEvitaSN20Rīga
84 ŠķilvaltsElvisVN20Liepāja
85 DombrovskisJurisVN40Rēzeknes novadsMalta
86 DambergsJānisVN30
87 EižvertiņšEdgarsVN30Rīga
88 GabrāneHelēnaSN20
89 KravalisKasparsVN20Pļaviņām-90Pļaviņas
90 GaileSandraSN30OGREOgres novads
91 ĢelzeBaibaSN40Noķer mani ja variRīga
92 GončarovsPāvelsVN30InfoStrategyRīga
93 GriņevičsViktorsVN40ABC SoftwareBaloži
94 KārkliņaRebekaSN20Sigulda
95 IvanovsJevgenijsVNJLATCDaugavpils
96 ZaķisAivarsVN50
97 PodgornijsEdgarsVN30Rīga
98 JansonsHaraldsVN40Carnikava
99 KaljusaarAivarVN50Viljandi
100 Kalniņa-VīndedzkalnaDaigaSN40VSK NOSKRIENRīga
101 KapustānsJānisVN40SK TĒRAUDSRīga
102 KlaparsRitvarsVN40VSK NoskrienValmiera
103 TučaAnitaVN40Rīga
104 KonavkoDmitrijsVN30NRC JelgavaJelgavas novads, Vircava
105 KozlovsIgorsVN50Olaines nov.
106 BērziņšEmīlsVNJTalsi
107 KrauzeJānisVN30Rīga
108 KravaļsJānisVN50noskrienRēzekne
109 KozlovskaNataļjaSN30Liepāja
110 KrūmiņaMarutaSN30Tukums
111 KušakovsJevgeņijsVN30Rēzeknes novadsLūznava
112 LagzdinaMargitaSN40-Riga
113 LaicāneSanitaSN30SK TēraudsBaltezers
114 MaltaLāsmaSN40ViļāniViļāni
115 LazdiņaDaceSN40Rīga
116 BusmaneDanaSN20
117 LīpacisJurisVN40Sigulda
118 JevsinsJurisVN50SK Ozolnieki AJelgava, Ozolnieku novads
119 ĻisicinskaDianaSN30Slow and curiousRiga
120 TolvaišaSauļusVN30Rīga
121 LočmeleMontaSN30Matisons Runner’s ClubRīga
122 MucenieceZaneSN20Ikšķile
123 MjaliksAleksejsVN30Sigulda
124 HeidingereGundegaSN30Veikals Maratons & AsicsOgre
125 NeščereckaAlīnaSN20Rīga
126 BaikovaOlesjaSN30
127 JubelisAndrisVN20Veikals Maratons & Asics.
128 NolleĢintsVNJRīga
129 LocikaSandraSN50Aizpute
130 BušmanisArvilsVN50Līvānu VKLīvāni
131 BokučavaDianaSN30Piņķi
132 PļavinskaSintijaSN20Brocēni
133 ErtsEdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
134 PomerancevaAgneseSN20Rīga
135 KļaviņšRuslansVN30LUDZALudza
136 PotrubeikoTatjanaSN20Riga
137 KozačkovsImantsVN30LUDZALudza
138 PūleĒriksVN60Rīga
139 LorenceSantaSN50OzolniekiJelgava
140 RasimsGuntisVN30SK MagnenRēzeknes novads
141 MaksimsArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
142 SkļomiņšOskarsVN30Rīga
143 ŠadinovsArmandsVN40Rīga
144 MiltiņaGunitaSN30MiltiņiLiepāja
145 ŠaleGunitaSN20AIZKRAUKLEAizkraukle/Skrīveri
146 MiltiņšGundarsVN40MiltiņiVērgale
147 LiflandsĒriksVN40Mārupe
148 PoleKristiānaSN20Cēsis
149 ŠaleIvitaSN30AIZKRAUKLESkrīveri
150 Ozola-OzoliņaSolveigaSN20Līvānu VK/ ASICSLīvāni
151 ŠaudiņšJānisVN20Rēzeknes novadsMalta
152 PomerancevsJurisVN20Ludza
153 SiugaleIevaSN30Iecava
154 SkujiņšMareksVN40Veikals 42kmRīga
155 RūsaIneseSN30VSK NoskrienRīga
156 SpalisIvarsVN40Rīga
157 SerajaJekaterinaSN20Rīga
158 SproģisSandisVN40LattelecomRīga
159 TrubačsPēterisVN50Līvānu VKPreiļi
160 KubliņaRenāteSN20SK TēraudsLiepāja
161 StendzenieceKristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
162 ValtereGintaSN20Līvānu VK/ ASICSLīvāni
163 TeterisArmandsVN30TeteriUlbroka
164 ZālīteAliseSN20Rīga
165 OrinskisDainisVN30VSK NoskrienLiepāja
166 TīssTomass-ReinisVNJJelgava
167 ŽirnovaDanaSN20LUDZALudza
168 ŠimkovsEduardsVN20VIA-S Modular HousesLiepāja
169 TropiņšEdijsVN20VSK NoskrienDundaga
170 OrinskisJānisVN30Liepāja
171 TurkaMārīteSN20Kuldīga
172 TurkaOdetaSN50Kuldīga
173 ErvikaSilvijaSN50Aizpute
174 UļčugačevsVadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
175 Balandiņa-EkloneLauraSN30Ventspils
176 ZakovaKamilaSN30Ventspils
177 VanagsMārtiņšVN30Ādaži
178 ČunčuleIvetaSN30Liepāja
179 VantersEdgarsVN30VSK Noskrien/RiekstiRīga
180 KravčenkoMartaSN30Liepāja
181 VeselovaDanaSN20Rēzeknes novadsRēzekne
182 VoinoAleksandrsVN40Rīga
183 VucānsHelmūtsVN20PREIĻIPREIĻI
184 Van-De-KempGertVN50Alphen aan den Rijn
185 ZālītisMareksVN30AIZKRAUKLEĶekava
186 VīksneKasparsVN20Veikals 42km/SauconyCēsis
187 ŽēperisRaivoVN20Rīga
188 ŽubulisEmīlsVNJRīga
189 RosickaIlzeSN50Ikšķile
190 ŠukterisGintsVN40kundziņšLiepāja
191 RadvilsAlfrēdsVN30SKAIDARīga
192 BergaLindaSN30Saldus
193 BiteRūriksVN60Babītes sp.k.Rīga
194 TrokmanisSergejsVNJAIZKRAUKLEAIZKRAUKLE
195 BeķereBrendaSN20
196 PelēceIlzeSN50VSK NoskrienOzolnieki
197 ŅikiforovsLinardsVN40Kazdanga
198 KrūzeDaceSN30
199 ErdmaneMadaraSN20Talsi
200 LazdiņšPēterisVN20Jēkabpils LūšiJēkabpils
201 KrūmiņšIvarsVN30SK KatrīnaVārme
202 VētraZaneSN30Rīga
203 KrupinsVjačeslavsVNJSpars-MKPreiļi
204 ŠancevaSvetlanaSN30Nike+Run JelgavaJelgava
205 SarrandLoicVN40
206 AksenoksKasparsVN40CSDDRiga
207 AksenoksKristapsVNJRiga
208 DruseikaBaibaSN20Rīga
209 KovaļevskaDaceSN30SK Ozolnieki AOzolnieki
210 ĶemerisArtisVN30Aizpute
211 ŠperliņšGintarsVN20
212 EkholmHeliSN40Laguja küla
213 ProščenkoMaksimsVN20
214 IvanovaJūlijaSN20
215 BasmanovsMihailsVN40Rīga
216 ĀbolsJānisVN30PaBaso.lv/ Vsk NoskrienMadona - Rīga
217 ŠimkivaKarinaSN30Ventspils
218 BabinaOlgaSN30Riga
219 Barreto-GoncalvesJorge-AugustoVN30Riga
220 VilitieDeinaSNJJurmala
221 IļčenkoJurisVN20VSK NoskrienSaldus
222 VološčuksMārtiņšVN40SK KatrīnaKuldīga
223 GDonaldVNJ
224 GūtmaneLienaSN20Rīga
225 JēkaIngrīdaSN30Ventspils
226 KreicbergsDainisVN40SēmeSēme
227 KomkovaAlīnaSN20
228 PlatāSandraSN40Jelgava
229 BitenieceGundegaSN20IF APDROŠINĀŠANALiepāja
230 BunkusArikaSN40IF APDROŠINĀŠANALiepāja
231 BergmanisEdgarsVN30Ozolnieki
232 FrīzendorfsGuntarsVN50VENTSPILS
233 RomanovskaJanaSN30Zemgales ZiņasJelgava
234 PanteļejevaAngelikaSN40Skrīveri
235 PanteļejevsRenārsVNJSkrīveri
236 MaslovsRaitisVN30Radisson BLU DaugavaRīga
237 LiepaĒriksVNJVentspils
238 TiltsValdisVN50Vaidava
239 BaikovaOlesjaSN30
240 ŠķiparsArnoVN30
241 LeiburgaAgneseSN40Zemgales ZiņasJelgava
242 ErtsEdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
243 PuriņšZigurdsVN40Skrunda
244 LorenceSantaSN50OzolniekiJelgava
245 MaksimsArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
246 NarvikSilviaSN50Haabneeme
247 MiltiņaGunitaSN30MiltiņiLiepāja
248 MiltiņšGundarsVN40MiltiņiVērgale
249 PāžeAndisVN50SK Ozolnieki B-LSCJelgava
250 PomerancevsJurisVN20Ludza
251 GošsAinoVN40MARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksVentspils
252 PuzānsVadimsVN30LUDZALudza
253 FrembergaLindaSN30Bauska
254 JansonsArtūrsVN30MARATONA KLUBS/BALTAKapsēde
255 RūsaIneseSN30VSK NoskrienRīga
256 PienisRaivoVN30Jelgava
257 ŠteinbergaIevaSN50MARATONA KLUBS/BALTASaldus
258 KirsisIngusVN20Liepāja
259 SerajaJekaterinaSN20Rīga
260 PūpolaMaijaSN40MARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksAizpute
261 AnsbergsAigarsVN40nVentspils
262 ČakleLauraSN30MARATONA KLUBS/DionSportLabVentspils
263 ZālīteAliseSN20Rīga
264 EkholmCrisSN20Laguja küla
265 LandmanisLaurisVN20Ventspils
266 SupeJānisVN60Tirza
267 VēbereLeldeSN20Ventspils
268 PūgaJānisVN40Auto Racing TeamĶekava
269 SusejaRutaSN30Rēzekne
270 SermolīteIlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrsJelgava
271 SusejsRenārsVNJRēzekne
272 SmerliņšArtisVN50LaiksCeltLiepa
273 VilumsoneLaumaSN20Sigulda
274 TerliņšOskarsVN40Ventspils
275 ČoičaRasmaSN20Kārsava
276 KrutovsGenādijsVN20Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijaRēzekne

Ventspils, BTA 5-7km skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 GaileEstereSTBOgres Sporta CentrsOgres novads
2 SokolovskaVeraSTAJurmala
3 AvdevičsArtursVTJelgava
4 Gulbis-ŠvansRenaldsVTBFK BandavaPriekule
5 LiepājniecePaulaVTBZiras
6 OsiņaSamantaSTBAM Sporta AģentūraPiltene
7 ZariņaZitaSTRiga
8 GrosaGunaST
9 DauksteAleksandrsVTSK Ozolnieki 60+Jūrmala
10 ZiemelisAndisVTSiguldas ZiemeļiSigulda
11 ZiemeleMārīteSTSiguldas ZiemeļiSigulda
12 ĶēniņaKatrīnaSTBSaulkrasti
13 ZiemeleLotaSTBSiguldas ZiemeļiSigulda
14 VagaleSvetlanaST
15 Avlasina-ZavadskaMarinaST
16 ZavadskisJevgenijsVT
17 EšenvaldeInaraSTSPARS-MKDaugavpils
18 MāliņšGustavsVTBMPJaunbērze
19 PļavarājaSolvitaSTVentspils
20 StivriņaBaibaSTVentspils
21 LaiviņaLīvaSTB-Jelgava
22 LaiviņšValters-JānisVTB-Jelgava
23 BildersAgrisVTIkšķiles novads
24 TeterovskisKristsVTBJelgava
25 TeterovskisUģisVTJelgava
26 TiltiņaMegija-ŠarloteSTAJelgava
27 GvozdaKristiānaSTA
28 BiezumaKristiānaSTBRīga
29 VanagaLauma-AmandaSTBBJSS JelgavaJelgava
30 BeinarovičaIlzeSTRīga
31 NavenickaKristīneSTA
32 Viekale-GasjūneElīzaSTBJelgava
33 MetumsAinārsVT
34 MetumsMārtiņšVTA
35 KudeļkinaValentīnaSTBSPARS-MKDaugavpils
36 MetumsNaurisVTB
37 PastareAgneseSTAdidasOgre
38 MajorsJekabsVTAccenture Latvia 1Saulkrasti
39 JaunzemnieksRoberts-PaulsVTARīga
40 AireGunaST
41 BuhroteElizabeteSTBjelgava
42 UrbāneTerēzeSTASK TēraudsRīga
43 BuhroteLīgaSTjelgava
44 BuhrotsDainisVTjelgava
45 JuhnoBaibaSTJuhno ģimeneLiepāja
46 BuhrotsDansVTAjelgava
47 JuhnoSergejsVTJuhno ģimeneLiepāja
48 SpalānsEgonsVTBRīga
49 RoneReičelaSTBAizpute
50 SpalāneDainaSTRīga
51 RonisZintisVTAizpute
52 SeržanteKrisīneSTLV3624
53 MostepanovaJūlijaSTVentspils
54 LiepājnieceAijaSTVentspils
55 ŠarkovskaAgitaSTSaldus
56 ŠķilvalteZaneSTLiepāja
57 GabrānsPēterisVT
58 Viekale-GasjūneSandraSTJelgava
59 BelovaBaibaSTVentspils
60 Viekals-GasjūnsTomsVTBJelgava
61 ZūbergaIevaSTRīga
62 KronbergaKristīneSTVentspils
63 MiltiņšRenārsVTAMiltiņiVērgale
64 MiltiņaElīnaSTBMiltiņiVērgale
65 AsneIvetaSTBKuldīga
66 OsīteIlzeSTJelgava
67 MikanovaSvetlanaSTRēzeknes tehnikumsRēzekne
68 ŪdrisKasparsVTPēd-kūpLēdurga
69 MiškunaMadaraSTkūp-pēdRīga
70 KalinauskisArtursVTLiepaja
71 KalinauskaSigitaSTLiepaja
72 TokarevičsAndrejsVT
73 LinkevicsAivarsVTRīga
74 EversoneInaSTJ.F.X. SALDUSSALDUS
75 KodolaKeinaSTkuldīga
76 VagaleIjaSTRīga
77 ZiemelisValtsVTBSiguldas ZiemeļiSigulda
78 UlaseAivaSTJelgava
79 BidiņaAgija-DaceSTAMārupe
80 GrazdiņšAldisVTSheffield
81 DāvidsoneIlzeSTLiepāja
82 DrēziņšOskarsVTLiepāja
83 KapustānsKrišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDSRīga
84 BajārsMatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
85 KravalisEmīlsVTBSiguldas Sporta SkolaSigulda
86 LoteAntraSTSweet coconutsDobele
87 KravalisJānisVTBSiguldas Sporta skolaSigulda
88 VeļikaFelicitaSTB
89 StrazdiņšMārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
90 LebedevsRomansVTRezekne
91 KmetjuksAndrejs-DāvisVTAJaunbērze
92 LebedevaDianaSTRezekne
93 KravalisAinārsVTSigulda
94 AkmentiņaLīgaSTABC softwareRīga
95 AndžāneSantaST
96 BelevičsJustsVTBOgre
97 BirģeleElīnaSTRīga
98 StraussSanijsVTBsk PiltenePiltene
99 BistrovsVadimsVTDaugavpils
100 SokolovskisKristersVTBSK KatrīnaKuldīga
101 BruževicaAneteSTNordeaRīga
102 DovgvilloKārlisVTLiepāja
103 ĀbeleMārisVTPiltene
104 SokolovskaArmandaSTSK KATRĪNAKuldīga
105 BušmaneLāsmaSTA
106 BeņķeBaibaSTPiltene
107 SokolovskaLoretaSTSK KatrīnaKuldīga
108 ČalovaAnnaSTDaugavpils
109 FilippovsMatīss-OtoVTBSiguldas Sporta skolaSigulda
110 KmetjuksElvisVTBJaunbērze
111 CauneIvetaSTOGREOgre
112 FilippovsDmitrijsVTSigulda
113 DāldereAntraSTVentspils
114 DārziņšEmīlsVTLiepāja
115 DerkačaValerijaSTJūrmala
116 KārkliņaMadaraSTVSK NoskrienRīga
117 EižvertiņaDiānaSTRīga
118 FedorenkovaKristīneSTRēzeknes novadsVerēmi
119 KvedaravičsAinārsVTAIZKRAUKLEAizkraukle
120 JanševskaLauraSTJaunbērze
121 FučadžiNatālijaSTAccenture Latvia 2Riga
122 PaškoNormundsVT
123 GarančaIevaSTRīga
124 GekišsJurisVTABC softwareRīga
125 ĢelzisNormundsVT
126 IsajevaJekaterinaSTPREIĻIPREIĻI
127 KarklinaLigitaSTNavRiga
128 KlapareIngrīdaSTVSK NoskrienValmiera
129 KrivensDainisVTJelgava
130 LabanovskaAndraSTJelgava
131 LivčāneIevaSTStopiņu novads
132 MillereJevgenijaSTABC softwareRīga
133 OzolsMārisVTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
134 JagžaElīnaSTRīga
135 OzoliņaSandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
136 OzolaBaibaSTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
137 JerofejevaInetaSTPļaviņām-90Rīga
138 PāķeGundegaSTSaulkrasti SRTSaulkrasti
139 OzolsJēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
140 IvdraLindaSTVentspils
141 PāķeLeldeSTBSaulkrasti SRTSaulkrasti
142 OzolsMatīssVTAVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
143 PāķisEduardsVTSaulkrasti SRTSaulkrasti
144 OzolaMartaSTBVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
145 SemjonovaIlonaSTAVIA TeamRiga
146 PažusaAneteSTRīga
147 OzolsKārlisVTBVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
148 SmeiļaViktorsVTAndrupene
149 PileckaJovitaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
150 JunauskisGintarsVTliepaja
151 RonisRalfsVTB
152 PlataceLauraSTRēzekne
153 RoneElzaSTBRīga
154 PlatacisJānisVTBRēzekne
155 KalninaSamanta-SonoraSTBJēkabpils LūšiJekabpils
156 PohodņevsFjodorsVTAccenture Latvia 2Rīga
157 SkadiņšKasparsVTCSDDRīga
158 GalviņaAneteSTALiepāja
159 MihejevsAndrejsVTAndrupene
160 ZlotņikovaIneseSTSIA Joker Ltd.Rēzekne
161 PuķīteGundegaST
162 KoroļonokaDaigaSTALiepāja
163 KrupinaNatālijaSTSPARS-MKPreiļi
164 KrasovskaVelgaSTSIA Joker Ltd.Rēzekne
165 PuķīteLīvaSTBRīga
166 TropaIlonaSTBJK 'Gauja'Valmiera
167 ŅukšaOlesjaSTSIA Joker Ltd.Rēzekne
168 PurgaileLieneSTACTIVIARīga
169 BrambergaDainaSTOgre
170 KločkoSvetlanaSTSIA Joker Ltd.Rēzekne
171 RozenšteinaLaineSTLiepāja
172 NikitinaIrinaSTSIA Joker Ltd.Rēzekne
173 SeržantsAustrisVTRēzeknes novadsVerēmi
174 MelneVeltaSTSIA Joker Ltd.Rēzekne
175 SidorovaSvetlanaSTJelgava
176 PikšaNatālijaSTSIA Joker Ltd.Rēzekne
177 ŠķestersNormundsVTLattelecomRīga
178 BuleOlgaSTSIA Joker Ltd.Rēzekne
179 SkujinaAgneseSTAccenture Latvia 3Rīga
180 ŠmiteKristīneSTValmiera
181 ŠnipaityteAisteSTUkmerge
182 EgleBaibaSTVentspils
183 TaimiņaAnnaSTRīga
184 TēraudsViktorsVTRezeknes novads
185 Vahere-AbražuneAnitaSTRīga
186 MeščerikovaJūlijaSTRīga
187 ErnestovskisReinisVTA
188 Vahere-AbražuneEmīlijaSTBRīga
189 BēraSigneSTVentspils
190 AugulisEmīlsVTBSaulkrasti
191 ŠerstņvsArtisVTAVentspils
192 VanagaDaceSTJelgava
193 AuguleSelīnaSTBSaulkrasti
194 GrāmatnieceAnnaSTJūrmalas veterāniJūrmala
195 VancāneSandraSTSK TēraudsĶekava
196 RudzusiekaDaceSTSPORTLANDRīga
197 PriedeDagnijaSTJelgava
198 VarnienėLoretaSTUkmergė
199 VeilandeMadaraSTAccenture Latvia 3Rīga
200 VeipsJānisVTStopiņšSaurieši
201 VenškēvicsEdgarsVTVentspils
202 VeserisMārtiņšVTRīga
203 VijupsMarcisVTReaktīvie gliemežiCēsis
204 HeniņaEvijaSTSK KatrīnaKuldīga
205 VilcāneMārīteSTLīvānu VKLīvāni
206 PaštoreAlvīneSTAAkvaVitamīnsSaldus
207 ZutisRaimondsVTZ-houseRēzekne
208 LūciņaIndraSTRēzeknes tehnikumsRēzekne
209 JunghānsUģisVTLiepāja
210 LūciņšViktorsVTRēzekne
211 JunghāneLindaSTLiepāja
212 JakubenokaEvaSTLiepāja
213 SokunovaAlīnaSTBSalaspils
214 BērziņaIevaSTBRīga
215 BērziņaAliseSTBRīga
216 KarabacaJelenaSTventspils
217 BaufaleKitijaSTOlaine
218 TokarevičsAndrejsVT
219 TiltiņšRalfs-RaitisVTARīga
220 PrancīteLauraSTVentspils
221 JonelisAndrisVTMARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksVentspils
222 NeijaGuntaSTVSK NoskrienRīga
223 ŠtulbergsGatisVTMARATONA KLUBS/DionSportLabVentspils
224 BabulSemenVTBSPARS - MKDaugavpils
225 MedvedsArtūrs-NiklāvsVTAMARATONA KLUBS/DionSportLabAizpute
226 JurbergaEvijaSTliepāja
227 ZemtureSantaSTAMARATONA KLUBS/BALTAAizpute
228 AleckaMadaraSTAMARATONA KLUBS/BALTAAizpute
229 GausmaneGitaST
230 KrūzēnaGintaSTAMARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksAizpute
231 ZemīteLindaST
232 GausmaneUnaST
233 SmilgaKristineSTsia CartieroRiga
234 PūgaOlitaSTAuto Racing TeamĶekava
235 BajārsMatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
236 BondarevsAndrejsVTLīvānu VK/ ASICSLīvāni
237 LagzdiņaAgneseSTLiepāja
238 PūgaAdriansVTAAuto Racing TeamĶekava
239 GasperovičsValērijsVTLīvānu VKLīvāni
240 LagzdiņaRandijaSTB
241 LoteAntraSTSweet coconutsDobele
242 MihalevsIgorsVT
243 MālnieksRobertsVTLīvānu VKLīvāni
244 PuzāneJeļizavetaSTLUDZALudza
245 StrazdiņšMārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
246 TrubačsRainersVTALīvānu VK/ ASICSPreiļi
247 SusejaDagnijaSTBRēzekne
248 ŽubeckisDainisVTLATTELECOMRīga
249 DābolaDaigaSTJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
250 SusejsDainisVTRēzeknes tehnikumsRēzekne
251 KrastinaGuntaSTliepaja
252 BizauskaAmandaSTAMPJaunbērze
253 FomenkoAļonaSTJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
254 SproģeEgijaST
255 MuižnieceSantaSTJelgava

Ventspils, bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 LazdupsRalfsVB4Liepāja
2 LīviņaLuīzeSB1Draugi un radiVentspils
3 LīviņšRobertsVB1Draugi un radiVentspils
4 LīviņšLotārsVB1Draugi un radiVentspils
5 ZiemeleKrista-NikolaSB3Ventspils
6 KrjukovaViktorijaSB1Riga
7 ZebuliņšRihardsVB3Rīga
8 TokarevičaVeronikaSB1Rīga
9 SpalānePaulaSB4UzvarētājiRīga
10 LagzdiņšUvisVB1Liepaja
11 MežalsTomsVB1
12 JuhnevicsAlbertsVB1Rīga
13 VeitaSolveigaSB2Liepāja
14 ĶemerisDāvidsVB3Aizpute
15 OsisKurtsVB1OšuTeamRiga
16 VolkovsAdriansVB3Rīga
17 RoneAlīnaSB1Aizpute
18 RašmaneKerijaSB2-Jelgava
19 JuhnoElizabeteSB1Juhno ģimeneLiepāja
20 SiminaiteDārtaSB2Cēsis
21 BelovsGustavsVB1
22 DanilovskisVladimirsVB1rīga
23 MiltiņaAnceSB2MiltiņiVērgale
24 ZvejnieksDarelsVB1Ventspils
25 MaltaValtersVB3SAKSTAGALA JĀŅA KLĪDZĒJA PMATSKOLAViļāni
26 SalnaSandrisVB1
27 SalnaKristersVB1
28 LazdupsGustavsVB1Liepāja
29 LukašēvicaPaulaSB1Liepāja
30 GūtmanisLauris-KērtissVB3Ventspils
31 LazdupsRalfsVB4Liepāja
32 BernatovičaEvelīnaSB2faniLiepāja
33 MelnūdrisEmīls-JānisVB1Rīga
34 LazdupsMārcisVB4Liepāja
35 LiepinsMarkussVB3MūsējieRopaži
36 BogdanecsJaromirsVB1Ventspils
37 ZiemeleLotaSB3Siguldas ZiemeļiSigulda
38 RuntsViestursVB3Rīga
39 ZiemeleKrista-NikolaSB3Ventspils
40 MežalsRalfsVB3Liepāja
41 MežalsRitvarsVB1Liepāja
42 ĻaudamaMartaSB2Aizputes vidusskolaAizpute
43 LebedevsDariansVB3
44 LebedevaBaženaSB1Lebedevu ģimeneRezekne
45 ĀbeleAnnaSB2Piltene
46 BindeRobertsVB2Rīga
47 IrbeMārtiņšVB1Draugi un radiVentspils
48 VilcmeijereAnnikaSB2Piltene
49 IrbeMikusVB3Draugi un radiVentspils
50 AnsonsMarkussVB1Piltene
51 LebedevsRodionsVB3Rezekne
52 HeniņšRihardsVB3Piltene
53 BildersGustavsVB1
54 BildereDārtaSB1
55 ZālīteMelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
56 MalihinsRomansVB2InfinityRēzekne
57 ZālītisMarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
58 MalihinaMargaritaSB1InfinityRēzekne
59 DaņilovskisVladimirsVB1Rīga
60 ZālītisJānisVB1Rīga
61 OzolaAnna-MarijaSB4Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
62 KohančiksDmitrijsVB1Ventspils
63 OzolsErnestsVB3Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
64 ZālīteAnnikaSB2SS ArkādijaRīga
65 OzolsGustavsVB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
66 OzolaAustraSB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
67 ZālīteLoretaSB3SS ArkādijaRīga
68 MeņģeleSamantaSB1Kuldīga
69 PūdžsValtersVB4
70 DaldereDēzijaSB2Ventspils
71 LiepajniecePaulaSB3Ziras
72 LiepajnieceLīvaSB1Ziras
73 BergholdePaulaSB1KULDĪGAKuldīga
74 ĶemerisDāvidsVB3Aizpute
75 MalnačaSigneSB4Rīga
76 Brucis-MeirisŽanisVB4LSSSLiepāja
77 Brucis-MeirisKristiansVB3LSSSLiepāja
78 Brucis-MeirisRūdolfsVB1LSSSLiepāja
79 SveišeTomassVB1Aizpute
80 KārkliņšIvoVB2Carnikava
81 KārkliņšRaivoVB1Carnikava
82 ČudnovsRičardsVB3Liepāja
83 DāboliņaJeteSB3Jelgava
84 RozentāleAmandaSB1Iecava
85 RozentālsRobertsVB1Ventspils
86 PūceGuntarsVB4Ventspils
87 ReingoldeAliseSB3PrivātbūveSmiltene
88 PūceErnestsVB2Ventspils
89 DoveikaEmīlsVB3
90 GubāteDanijaSB1GubātiKalngale
91 GubāteMegijaSB3GubātiKalngale
92 MacnevaSabrinaVB4ventspils
93 ĀboliņšMarkussVB1Ventspils
94 SūngailisEmīlsVB4Ventspils
95 BurkevicsRikardoVB2Liepāja
96 SūngailisRūdolfsVB3Ventspils
97 BukaBeateSB3Pirmaakuldiga
98 MacnevsDmitrijsVB3ventspils

Kopā pieteikušies: 987