Jelgavas nakts pusmaratons | Saraksts

Jelgava, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 PētersonsJurisV40Rūjiena
2 SiliņšIngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
3 GalvānsEmīlsV
4 PetrovsJurijsVRīga
5 RocēnsValdisV40ZemgaleZemgale
6 PilmanisMārisV40w.simosis.lvOgre
7 UpansKasparsV40SPORTA KLUBS WENDICēsis
8 PetrovAleksandrV60KentawrWelikij Nowgorod
9 PranckūnasPetrasV40Na, pagauk!Vilnius
10 ReinoldsMārisVLattelecomJelgava
11 PurgailisJurģisVVSK NoskrienĀdaži
12 ZimackisViestursVRīga
13 RobertsAndrisVLLU ITFJelgava
14 PerevoznikovaNatalijaSI love running RigaRiga
15 RozenbahsRobertsVVSK noskrienOzolnieki
16 RozenbergaDaceS
17 RozenštoksAndrisV40Sporta laboratorijaRīga
18 KvedersGatisVVSK Noskrien RiekstiRīga
19 RozisRobertsV40Rīga
20 ViļumsMārtiņšV
21 RumpeMārisVRīga
22 BabašinsArtursV
23 RunčsNormundsVOGREOgre
24 SakalausksDainisVVudlandeSmiltene
25 SalenieksAigarsV40Preiļi
26 SankauskasDovydasVIlginuotoliai.ltVilnius
27 KaibagarovsDenissVRiga
28 NikitenkoIlyaV
29 ŠehtelsJurisV50SIA Rīgas ŪdensĀdaži
30 GrodnisJurisV50Jēkabpils LūšiJēkabpils
31 Seremetjeva-GruduleMarinaSMARITIME SPORT COMMUNITYRiga
32 LukinsAndrejsVRīga
33 KānsMārtiņšVLāsma ZTFRīga
34 SiameshchankaSviatlanaSBINITEXDaugavpils
35 KravčenkoValentinsV60Rīga
36 RogāleAijaS40Jēkabpils LūšiKrustpils novads
37 BrokānsMareksV40Ŗīga
38 KovaļevskaDaceSSK Ozolnieki AOzolnieki
39 KrievaIvetaS40KrieviAllaži
40 SilkalnsAigarsVcolorlib.comLapmežciems
41 SiliņšGuntarsV40Jēkabpils LūšiJēkabpils
42 SiminaitisDāvisVCēsis
43 ŠķipareRutaS40Jēkabpils LūšiSala
44 SkārdaDzintraSAIZKRAUKLE / VSK NoskrienAizkraukle, Jaunjelgava
45 ŠnipaitisRegimantasV40Ukmerge
46 SovetovsVadimsV40I Love RunningRiga
47 ŠramsOttoV40CF-JelgavaJelgavas novads
48 VaicjanoksArtisVCF Jelgava/MNLJelgava
49 GuļkevičaJutaSVSK NoskrienDagda
50 ŠromsRomansVKā es šeit nokļuvu ?Rīga
51 StahovskisĒvaldsV40Ikšķile
52 TomsoneAinaSLLU ITFJelgava
53 ŠtrehersRolandsVVSK NoskrienLiepāja
54 StrižkoVjačeslavsVMaxima LatvijaRīga
55 SvetiņinaZaneSRīga
56 VītiņšJānisVRiekstiRiga
57 TohtersAigarsVSaulkrasti
58 TomsoneSigneS40Rīga
59 ForstmaneRendaSRūgstošo nedrīsktRīga
60 SlobodcikovsJegorsV------Olaine
61 TreulandeNatālijaSVSK NoskrienVentspils
62 UpenieksNormundsV40SK TēraudsĀdaži
63 UstinovsValerijsV50da-marathon/ Spars-MKDaugavpls
64 CakulsRaivisV40CakuliRīga
65 VaskoAnastasijaSJaunmārupe
66 LazdaMadaraSDari ko mīli, mīli ko dari.
67 VeinbergsDidzisVValmiera
68 VerneraJustīneSRīga
69 FreibergaAijaSRīga
70 KnopkensDāvisVBRVRīga/Saldus
71 VilemsonsMārtiņšVVSK NoskrienRīga
72 KaspereZaneSBauska
73 ViļumaGintaS
74 LimanānsDainisVVSK Noskrien RiekstiBiksti
75 ViļumsRobertsVOgre
76 MeištininkasGintarasV40IngintaMažeikiai
77 OzoliņšJānisV40VSK Noskrien.Saldus
78 VilūnsNormundsV50vsk noskrienriga
79 PelēceIlzeS50SK Ozolnieki B/ VSK NoskrienOzolnieki
80 GorbunovaSandraS40Riga
81 RonisRaimondsVJelgava
82 ZaļaisMiķelisVWunder LatviaValmiera
83 StandzenieksMārcisV40MARATONA KLUBSLiepāja
84 Pielēns-PelēnsArtūrsVLattelecomRīga
85 ZālīteIngaS40Veikals 42 km / SauconyIkšķile
86 VilksIntsV40Rīga
87 ZebuliņaLāsmaS40Rīga
88 OdziņšDāvisVOdziņasRiga
89 VeicsRobertsV
90 ZeltzaķeVitaSLī Sporta klubsVentspils
91 GusakovaAnnaS
92 ZīleUldisV50VSK Noskrien
93 ZvirbuleZaigaS50VSK NoskrienRīga
94 VasileMontaS50Liepāja
95 SeņkoIgorsVVSK Noskrien LiepājaLiepāja
96 LelisEdgarsVKārsava
97 AdijānsKasparsVVichyViļāni
98 Līce-KrūzeSantaS40Rīga
99 GolubevsMihailsVRīga
100 DilleJānisV
101 ZemešsMārtiņšVValmiera kustasKocēni
102 ZālīteElīnaSJelgava
103 ĶēpulisArnisV
104 JakovļevsVitālijsVwww.endo.lvCēsis
105 AndersonsAgrisV
106 MamedovsRuslansVBinitexDaugavpils
107 ŽuselisVitālijsVBINITEXDaugavpils
108 BairaševskisValerijsVRiga
109 MuralisVirgilijusV50MaratonasJonava
110 JanovičsPāvelsVLCSRiga
111 DilleZaneS40
112 VolkovsUģisV
113 BiedrīteIevaSJelgava
114 PetrovsDzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSCRīga
115 MarčinkusJānisV60SK Ozolnieki AJelgava
116 LiepaAndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lvRīga
117 JurānsKasparsVRīga
118 VaivodsKasparsVDOTERīga
119 JevsejevsVladimirsV60Rīga
120 JurševicaLīgaSzakitis_bizotajsJelgava
121 RoveDaigaSindividuāliDobele region
122 BednostinsSergejsV50Maratonu klub VentspilsVentspils
123 VaičiusKęstutisV40SK VėtrungėKlaipėda
124 RodionovsViktorsV60LSCOlaine
125 KažemākaAnitaSAdidasPreiļi
126 AuziņšMārtiņšV40VEIKALS MARATONS & AsicsRīga
127 JuvčenkoOksanaSLiepāja
128 PužulisSandisVRīga
129 AsarsMārisVIMPOSSIBLE IS NOTHINGLiepāja
130 ŽukauskasAntanasVMaratonasJonava
131 StraukmanisJānisVEuronicsRīga
132 SkulteAgrisVRīga
133 SaulīteInetaS40BigbankRīga
134 PildavaSantaSRīga
135 TrūlisModrisVLipuški
136 ButautsLinardsVz/sLiepāja
137 IelejaAgraS40Rīga
138 GaileSantaSJelgava
139 IelejsKārlisV40Rīga
140 ŪseleDaceSSaldus
141 MaņkovskisNikolajsV40Daugavpils
142 KrasovskisGuntarsV40Rīga
143 BaltiņaEvitaS
144 VeipānsAgrisV50Maratona klubsCēsis
145 TopsReinisVVeikals 42km.lv-adidasRīga
146 ZvaigzneIevaSRiga
147 VēsmaĢirtsV60Rīga
148 MartinsonsElmārsV40Rīga
149 RozentālbergsAndrisVRīga
150 ZēbergsAinarsV40VSK Noskrien LiepājaLiepāja
151 HolmanovsAleksandrsV40
152 BaikovsPavelsVKinestape.comRīga
153 KravčenkoValentinsV60Rīga
154 MitrošenkoVladislavsVRīga
155 MiķelsonsAndisV40vidrizi
156 BanisterLandonVRīga
157 GedzursAleksejsVCF JelgavaBrocēni
158 DoveiksAndrisV40Ikšķile
159 KoreckisAndrejsVJelgava
160 LeitlandeLigitaS40Jelgava
161 ŽodziņšAigarsV50Ezere
162 DapkuvienėLauraSJonava
163 KondrāteElīnaSCidoRīga
164 PilmanisMārtiņšVVSK NoskrienGulbene
165 KrutovsGenādijsVRēzeknes Valsts 1.ģimnāzijaRēzekne
166 BirģeleSantaSRīga
167 UrtānsJurģisVVANAGIJēkabpils novads
168 DainauskasVidasVJonavos BK MaratonasJonava
169 CīmureIntaSCīmurēniRīga
170 PaisumsAndrejsV
171 VeidemanisLaurisVPavasarsRauna
172 KolužsJānisVDa-MarathonDaugavpils
173 ElseAsnateSMazsalaca
174 RozeRenārsVAdidasOgres novads
175 WojcikMaciejVHajnówka
176 ZvaigzneOskarsV40ZVAIGZNESJaunmārupe
177 MarheleIlonaSAdidasAlūksne
178 ŠīrantsMareksV40AdidasJelgava
179 ArnicānsAinārsV40PaBaso.lv /VSK Noskrien
180 VanagsNilsV40PANATTARīga
181 KnetsJānisVAccenture Latvia 1Liepāja
182 JanīteIlvaSValmiera
183 ArnicāneAļonaS40PaBaso.lv /VSK Noskrien
184 DimasPanagiotisVAccenture Latvia 1Corinth
185 DreminSemenVAccenture Latvia 2
186 VladimirovsDmitrijsVAccenture Latvia 2Riga
187 MeištininkasGintarasV40IngintaMažeikiai
188 VīksneKasparsVVeikals 42km/SauconyCēsis
189 GruseckisGermansVAccenture Latvia 3
190 ZālītisGuntisV50KadiķiRīga
191 BaumaneSandraSValmiera
192 BelajevsIljaV40Riga
193 KrištaponytėEglėSVėtrungėKlaipėda
194 ĀboliņaLāsmaS40VSK NoskrienRīga
195 GaiziņaIeviņaS40VSK NoskrienJelgava
196 ZariņšDāvisVRīga
197 TiltiņšIngarsV40Eleja
198 VīksneKārlisVVeikals 42km/SauconyCēsis
199 BrennerisMatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
200 GailisJānisV40Veikals Maratons & AsicsOgresgals
201 TālumsArmandsVVeikals Maratons & AsicsBērvircava
202 KrauklisAinārsVwww.balticwedding.lvJūrmala
203 UlanovaZandaSVeikals Maratons & AsicsJūrmala
204 BrakmanisAndisVDOBELE
205 MeijereIevaSOgre
206 MelbārdisArtūrsVCēsis
207 MeijereIlzeSRumbula
208 KļaviņšUldisVVSK NoskrienSigulda
209 MihailovaZaneSRiga
210 PoikansRitvarsVSmuki SportotCesis
211 MeiereIevaS40OK ZiemeļkurzemeUgāle
212 PētersoneVinetaS40VSKnoskrienRīga
213 OzolsMārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
214 PetrovsNikolajsV50LUDZALudza
215 GintereIngaSRīga
216 ŠakelisValērijsV40Līvānu VK/ ASICSLīvāni
217 KuzmenkoViktorijaSJelgava
218 SamcovsAgrisVNike+ Run Club RigaRiga
219 SerjoginsDmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
220 RublisAigarsV40AIZKRAUKLEAizkraukle
221 ČesnulisRobertasVDruskininkai
222 SiliņšIngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
223 LaucisNormundsV50AIZKRAUKLEAizkraukle
224 SokunovaJekaterinaSLīvānu VKSalaspils
225 UpansKasparsV40SPORTA KLUBS WENDICēsis
226 ValtereKitijaSLīvānu VK/ ASICSLīvāni
227 ZimackisViestursVRīga
228 KrievāneEvitaS
229 PaškovskisOļegsVRīga
230 LorenceAgneseSJelgava
231 ZaļkalnsKristapsV
232 MisiusVilmantasVSiauliai
233 GusakovaAnnaS
234 ZagorskaAnitaSOgre
235 OzoliņšAnsisVRīga
236 ZīvertsElansVLiepājaLiepāja
237 DimanteAnnaSLiepājaLiepāja
238 BergmanisAivarsV40VSK NoskrienRīga
239 SivkoAntonijsV40Ventspils
240 KudlānsKristapsVRīga
241 ŠmitsArtisV40Rīga
242 TimborsJānisVNovatorsJelgava
243 OrgaBaibaSRīga
244 OsovijaJelizavetaSJelgava
245 GrīnbergsMārisV40SmukiSportotRīga
246 SaldaksIvarsV50Jēkabpils LūšiJēkabpils
247 CīmursJānisVCīmurēniRīga
248 JansonsValērijsV40Jelgava
249 SemjonovaGunaSVentspils
250 VecvanagaVitaSPANATTARīga
251 GruberteZaneS40Rīga
252 ViļumsonsErvīnsVSigulda
253 FiļipovsStaņislavsVRīga
254 RaitsSandisVJelgavas novads
255 ĀdamsonsMārisVLimbaži
256 AntoņevičaKristīneSOgre
257 Ansons-JansonsMārisVVSK NoskrienRīga
258 PrankaDāvisVJelgava
259 AntoņevičsAndrisVOgre
260 ĀronsVoldemārsVJensen MetalLiepāja
261 AttekaArnisVRīga
262 BandurinsPēterisVRīga
263 BelevičsJurisV40Ogre
264 PaeglītisEdgarsVRīga
265 BelousovsVadimsV
266 JuvčenkoOksanaSLiepāja
267 BergmanisIlvarsV
268 BescennajaJeļenaS50Rīga
269 VaļulisAivisVVSK NoskrienDaugavpils
270 BiktimirovsKonstantīnsVVSK NoskrienRīga
271 BlumbergsNormundsV40LNBSaulkrasti
272 ĻvovsSergejsVRīga
273 BoikoKirilsV
274 BoldāneIlzeS50Gulbene
275 Braučs-JusupovsAivarsVNIKE+ RUN CLUBRīga
276 RubīnsElvisVPļaviņām-90Pļaviņas
277 BremzeNormundsV50OGRE
278 RēdersAndrisVRēderu bandaTīraine
279 BulsRaimondsV40Jūrmala
280 BūmansGuntarsV50Liepāja
281 BūmansKārlisVVSK NoskrienLiepāja
282 KarolsMārtiņšV
283 CircensJānisVViļakas novads
284 CaicsArtūrsV---Rīga
285 CeikaLailaS50Valmiera
286 ČervjakovsPjotrsV60Daugavpils
287 DumanAykutV40Sakarya
288 CifersonsEdvīnsV50Rīgas piensaimnieksRīga
289 ZariņšArvīdsVReir DobeleDobele
290 CiukmacisAldisV40Rēzeknes novadsOzolaine
291 ButkēvičusJānisVSalacgrīva
292 DejusGirtsVVSK NoskrienMarupe
293 DovnarovičsĒriksVRiga
294 DriņķisDainisV50DzSK "Lokomotīve"Rīga
295 GailisOskarsVRīga
296 DzelmeJānisVA/S UPBCēsis
297 DzelmeLitaS40Rīga
298 BolshakovMikhailVRīga
299 DzeneEgijaS
300 KāpiņaIngaS40VSK Noskrien VāveresRīga
301 ElbergsEdgarsVBar DepartmentRīga
302 ZvaigznīteLitaS40Rīga
303 VīgantsEmīlsV
304 GaidelisJurisV60Maratona klubsCēsis
305 EglīteMadaraSValmiera
306 GaumigsAndrejsV50Olaine
307 GintersEduardsVZoorbaganRiga
308 ButkusRimvydasV40Joniškio ristūnaiJoniškis
309 GrīnbergsVentisV50individuāliPiņķi
310 GronskisAndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
311 OzerovsKonstantīnsVesteria.lvRīga
312 GržibovskisRaitisVVSK NoskrienRīga
313 StrautnieksSalvisV40Saulkrasti
314 VeipānsValtersVPriekuļi
315 GūtmanisMārisVRun and feel betterRīga
316 HamandikovaNatalijaSRiga
317 PurmalisMārtiņšVRīga
318 JansoneIlzeS40Ādaži
319 IvzānsRobertsV50OGREOgres novads
320 IndriksonsIntsVSalaspils
321 Banka-OkorieIlvaSHairrigaRīga
322 JurašsJurisV40Dreiliņi
323 KaldreImantsVVSK NoskrienRīga
324 KufalLiamVCape Town
325 ĀboliņšSandisV
326 KristaVeipāneSRīga
327 KalniņšJānisVVSK NoskrienRīga
328 NekrašasNerijusV40Vilnius
329 KalniņšMārcisVCBLSalacgrīva
330 ŠmiteRenāteSLielvārde
331 KalniņšMartsV40Vidzemes BūvservissValmiera
332 RečsĀrisVRīga
333 KāpiņšArtursV40VSK NoskrienRīga
334 KauliņšDainisV60LSCRīga
335 KiršteinaMontaSĀdaži
336 VidemanisMārisVMežsusuriOgre
337 KopmanisJānisV50LSCRīga
338 VeipānsVarisV50Priekuli
339 KoreIvarsV40Talsi
340 BrazauskaGuntaS
341 KrīgersDidzisV60valmiera
342 GerasevaAnastasijaSJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
343 CimžaAlvisV
344 KumpiņšAinārsVPaBaso.lv / VSK NoskrienRīga
345 KraslovskisRaitisVJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
346 KuzminsSergejsV50SK MAGNENRēzekne
347 SimanovičsEdgarsVJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
348 KvasovsKonstantinsV
349 BlausOskarsVJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
350 OzersJānisV50Jelgava
351 LapsaGvidoV50
352 BrasavsSalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrsJelgava
353 LejaIvetaS40VSK NoskrienLiepāja
354 LiaudenskasGintarasV50OGBŠiauliai
355 KļaviņšValdisV40MagnenRēzekne
356 LiaudenskienėLinaS50RUDUGYSŠiauliai
357 OlšteinsJānisVDobele
358 UpenieksIvarsV50-Feimaņi
359 LivčānsKasparsVIkšķile
360 ŠiloVitālijsVJelgava
361 LukošienėDaliaS40BKŠiauliai
362 VidiņšGundarsVValmiera
363 LūsisDzintarsV50ind.Rīga
364 MadžiņšGatisV40SK "Kenijas brieži"Sigulda, Valmiera
365 MalihinsViktorsVRēzeknes novadsRēzekne
366 SvikleKarīnaSPANATTARīga
367 MaslobojevsSergejsVRiga
368 BrennerisMatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
369 MedeikisAlgirdasVBėgimo klubasŠiauliai
370 BukoDanielsVLīvānu VK/ ASICSLīvāni
371 OndžaDiānaSRīga
372 MeiersRainersV50VSK NoskrienKazdanga, Aizputes novads
373 GuitāneMarutaS40LUDZALudza
374 JurevicsAinisVJelgava
375 MudrovaLieneSAUCEAuce
376 MillersArtūrsVABC softwareRīga
377 KozačkovsAndrisV40Ludza
378 LabinskaBeāteS40Rīga
379 MironovaJeļenaSLīvānu VKLīvāni
380 MelbārdisArtūrsVCēsis
381 MisāneRandaSLiepāja
382 MihailovaZaneSRiga
383 MūrnieksAgnisVOVIRīga
384 OzolsMārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
385 MuzikaVitālijsV50PaBaso.lv/ VSK NoskrienJumprava
386 ErtmanisKārlisV40Ādaži
387 NiedreIvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīga
388 PlešanovsAndrejsVJelgava
389 NolleJānisV40Rīga
390 SamcovsAgrisVNike+ Run Club RigaRiga
391 OzolsJānisVRīga
392 SirmāSanitaSPanattaRīga
393 StundiņaIlzeS

Jelgava, skrējiens 10-12 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 TomsoneDaceSN30Rīga
2 LāceEnijaSN20SwedbankRīga
3 BaikovaOlesjaSN30
4 MaltaLāsmaSN40ViļāniViļāni
5 MedneIngaSN40
6 KrakopeMariteSN30Jelgava
7 ErtsEdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
8 AnitensUldisVN40Jelgava
9 KozačkovsImantsVN30LUDZALudza
10 LorenceSantaSN50OzolniekiJelgava
11 KarlsoneGitaSN30Saldus
12 MaksimsArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
13 GailītisJānisVNJSmiltene
14 MiltiņaGunitaSN30MiltiņiLiepāja
15 MiltiņšGundarsVN40MiltiņiVērgale
16 Ozola-OzoliņaSolveigaSN20Līvānu VK/ ASICSLīvāni
17 SunepaRamonaSN20Bize un copeJūrmala
18 PomerancevsJurisVN20Ludza
19 JudkoZannaSN40Ventspils
20 NikitenkoIuliiaSN30Moscow
21 RūsaIneseSN30VSK NoskrienRīga
22 PivarūnaPatrīcijaSN20
23 GavareGunaSN30Jēkabpils
24 RadovičaSimonaSN20Bize un cope
25 SerajaJekaterinaSN20Rīga
26 LazdiņšPēterisVN20Jēkabpils LūšiJēkabpils
27 LučinaIrīnaSN40Ventspils
28 VētraZaneSN30Rīga
29 KonovaluksArtursVN30FrosterJelgava
30 ZālīteAliseSN20Rīga
31 ŽirnovaDanaSN20LUDZALudza
32 IļjinaIrinaSN30Rīga
33 PopiševsDāvidsVN20Auce
34 UstupaIevaSN40Burbulīte un radiRiga
35 StumbreTatjanaSN30
36 IļkevičaAnna-EmīlijaSNJJelgavas 4. VidusskolaJELGAVA
37 PolezajevsIgorsVN20Riga
38 VasiļjevaKarīnaSN20
39 RudzītisNormundsVN30
40 AksenoksKasparsVN40Riga
41 AksenoksKristapsVNJRiga
42 KaspersGuntarsVN30Bauska
43 ĶelpaKristaSNJSmiltenes BJSSSmiltene
44 ĶemerisArtisVN30Aizpute
45 LabsvīraLieneSN30Sigulda
46 LabsvīrsJānisVN40Sigulda
47 RenceAlīnaSN30PaBaso.lv / VSK Noskrien vāveresRīga
48 PalmakovskisKristapsVN20Rīga
49 BarkānsKārlisVN20
50 KačinsksPāvelsVN30FROSTERJelgava
51 LīvzemnieksAigarsVN20VSK NoskrienLiepāja
52 RaimundoAndreVN30Rīga
53 VirdzinieksArtursVNJVSK NoskrienLiepāja
54 BrokāneAnnaSN20Solis DabāRīga
55 ĶipureUndaSN20Valmiera
56 AndersoneLaumaSN20Riga
57 ArnicāneAmanda-AgneseSN20A2Sigulda
58 ĶipureDaceSN40Valmiera
59 AusmanisJānisVN50SK KatrīnaKuldīga
60 BalodeElīnaSN20Rīga
61 BankovskisMārtiņšVN30Upeslejas
62 RadvilsAlfrēdsVN30SKAIDARīga
63 BaranovskisAleksejsVNJDaugavpils
64 BaranovskisValērijsVN40Daugavpils
65 BelevičaJolantaSN40Ogre
66 GrigorjevsEduardsVN30Jelgava
67 BelevičsJēkabsVNJOgre
68 BēniņaIngaSN30Rīga
69 BiktimirovStanislavVN50VSK NoskrienRīga
70 BirģelisJānisVN50Rīga
71 BirnbaumaLīgaSN40LNBRīga
72 IvanāneIngaSN30Mazie huļigāniJelgava
73 MantinieceLitaSN30Jelgava
74 BlokinsMaksimsVNJABC softwareRīga
75 KusiņaGitaSN30Jelgava
76 BočkovsDenissVN30
77 BoļšijsAgrisVN20Latgalīšu_MafioznikiRēzekne
78 BormaneZaneSN30nordic by nature
79 BormanisJānisVN40nordic by nature
80 LietapursTomsVN20Jelgava
81 BoroduļinaLiānaSN20DubulttreniņšAizkraukle
82 BrokāneSanitaSN20Jelgava
83 LeimaneKristīneSN30BigbankRīga
84 BrokansAivarsVN30Jelgava
85 VizulisJānisVN30Liepāja
86 PļavnieceLauraSN20BigbankRīga
87 BušmanisAskoldsVN50SalaspilsSalaspils
88 LaumaneSanijaSNJLiepāja
89 KronpušaAliseSN20BigbankRīga
90 CaicsJānisVN60---Rīga
91 DanenbergaEvitaSN20Rīga
92 KazainisRihardsVN20Jelgava
93 DombrovskisJurisVN40Rēzeknes novadsMalta
94 LazdāneAustraSN20IJ SDCRīga
95 EižvertiņšEdgarsVN30Rīga
96 GabrāneHelēnaSN20
97 GaileSandraSN30OGREOgres novads
98 KravalisKasparsVN20Pļaviņām-90Pļaviņas
99 JanutisAlvydasVN40Kelme
100 ĢelzeBaibaSN40Noķer mani ja variRīga
101 SupeJānisVN60Tirza
102 GončarovsPāvelsVN30InfoStrategyRīga
103 GriņevičsViktorsVN40ABC SoftwareBaloži
104 IvanovsJevgenijsVNJLATCDaugavpils
105 JansonsHaraldsVN40Carnikava
106 PauliņšJānisVN40Jelgava - VienotībaJelgava
107 KaljusaarAivarVN50Viljandi
108 Kalniņa-VīndedzkalnaDaigaSN40VSK NOSKRIENRīga
109 KapustānsJānisVN40SK TĒRAUDSRīga
110 KantorisJānisVN40Ādaži
111 AnševicsEdgarsVN30Rīga
112 KlaparsRitvarsVN40VSK NoskrienValmiera
113 BabreElgaSN40Ādaži
114 KonavkoDmitrijsVN30NRC JelgavaJelgavas novads, Vircava
115 Baļejeva-LapiņaAllaSN30Jelgava
116 KozlovsIgorsVN50Olaines nov.
117 AnševicaLauraSN30Rīga
118 KrauzeJānisVN30Rīga
119 PērkoneEleonoraSN30KNAUFSaurieši
120 KonavkoDmitrijsVN30NRC JelgavaJelgavas novads, Vircava
121 KarčevskisKārlisVN30Astarte-NaftaOzolnieki
122 KravaļsJānisVN50noskrienRēzekne
123 ZviedreMadaraSN20Bauska
124 KrūmiņaMarutaSN30Tukums
125 MērnieceLīgaSN20Aberdeen
126 KušakovsJevgeņijsVN30Rēzeknes novadsLūznava
127 BuližkoKarolinaSNJJelgava
128 LagzdinaMargitaSN40-Riga
129 PehaKarīnaSN20Bauska
130 LaicāneSanitaSN30SK TēraudsBaltezers
131 LazdiņaDaceSN40Rīga
132 LīpacisJurisVN40Sigulda
133 ĻisicinskaDianaSN30Slow and curiousRiga
134 StankevičaSantaSN30Jelgava
135 LočmeleMontaSN30Matisons Runner’s ClubRīga
136 BondarsTomsVN20
137 MjaliksAleksejsVN30Sigulda
138 NeščereckaAlīnaSN20Rīga
139 BlaumanisAivarsVN50Iecava
140 NolleĢintsVNJRīga
141 UpenieksDainisVN40SK Ozolnieki BJelgava
142 PļavinskaSintijaSN20Brocēni
143 MikulovaOlgaSN30VSK NoskrienRīga
144 PomerancevaAgneseSN20Rīga
145 RožkalnsAndisVN30Rīga
146 PotrubeikoTatjanaSN20Riga
147 Suta-ZuteSantaSN40SK TēraudsCarnikava
148 RencisEdgarsVN30PaBaso.lv / VSK NoskrienValmiera, Rīga
149 PūleĒriksVN60Rīga
150 AdijāneViktorijaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
151 RasimsGuntisVN30SK MagnenRēzeknes novads
152 ĀrnieceIlzeSN30Accenture Latvia 1Rīga
153 BogdaneLīgaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
154 ŠadinovsArmandsVN40Rīga
155 BoltānsRinaldsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
156 ŠaleGunitaSN20AIZKRAUKLEAizkraukle/Skrīveri
157 DrozdovsViktorsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
158 ŠaleIvitaSN30AIZKRAUKLESkrīveri
159 DzerkaleŽaneteSNJIļžukolnsRēzeknes novads
160 ŠaudiņšJānisVN20Rēzeknes novadsMalta
161 ElksnisRaivisVNJIļžukolnsRēzeknes novads
162 GailumaKristīneSNJIļžukolnsRēzeknes novads
163 SiugaleIevaSN30Iecava
164 KotāneDagnijaSN20IļžukolnsRēzeknes novads
165 PažerauskisEdgarsVN30Jelgavas Skvoša klubsJelgava
166 SkujiņšMareksVN40Veikals 42kmRīga
167 LāceVelgaSN40IļžukolnsRēzeknes novads
168 SpalisIvarsVN40Rīga
169 VilkaElvitaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
170 SproģisSandisVN40LattelecomRīga
171 TurunaAnastasijaSN20CBL
172 StendzenieceKristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
173 SiliņaMarijaSN20Riga
174 TeterisArmandsVN30TeteriUlbroka
175 UrbāneIlzeSN40VSK Noskrien
176 TīssTomass-ReinisVNJJelgava
177 ŠnepstsHelvijsVN20Divas pēdasRīga
178 ErvikaSilvijaSN50Aizpute
179 TropiņšEdijsVN20VSK NoskrienDundaga
180 ZepsĀrisVN30Divas pēdasRīga
181 TurkaMārīteSN20Kuldīga
182 OzoliņaIevaSN20Jelgava
183 SirmisKristers-RalfsVNJJelgava
184 TurkaOdetaSN50Kuldīga
185 GasjūnsArmīnsVN30Jelgava
186 UļčugačevsVadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
187 KrauklisVairisVN60PrivātbūveSmiltene
188 SifersKimsVN50Rīga
189 VanagsMārtiņšVN30Ādaži
190 SviklāneIvetaSN40Mēs varamSaulkrasti
191 BondarenkoSergejsVN20Jelgava
192 KarnīteEsēnijaSN30Nordic HomesRiga
193 VantersEdgarsVN30VSK Noskrien/RiekstiRīga
194 MikanovaNeldaSN20Sigulda
195 VeselovaDanaSN20Rēzeknes novadsRēzekne
196 ĢērmaneGunaSN30Adidas
197 BusmaneDanaSN20
198 VoinoAleksandrsVN40Rīga
199 KaimiņšKristapsVN30AdidasOgres novads
200 JevsinsJurisVN50SK Ozolnieki AJelgava, Ozolnieku novads
201 VucānsHelmūtsVN20PREIĻIPREIĻI
202 UrtānsRaimondsVN20Accenture Latvia 1Rīga
203 TolvaišaSauļusVN30Rīga
204 ZālītisMareksVN30AIZKRAUKLEĶekava
205 AnisimovsDainisVN20Accenture Latvia 2Rīga
206 MucenieceZaneSN20Ikšķile
207 ŽēperisRaivoVN20Rīga
208 BorskovičaSintijaSN20Accenture Latvia 3
209 HeidingereGundegaSN30Veikals Maratons & AsicsOgre
210 GruduleOlgaSN40
211 ŽubulisEmīlsVNJRīga
212 KižlaDmitrijsVN20BINITEXDaugavpils
213 JubelisAndrisVN20Veikals Maratons & Asics.
214 PudulisRinaldsVN20Jaunmārupe
215 VaitaiteSanitaSN30Jelgava
216 ChircopMartinVN50ST JULIANSST JULIANS
217 BerševicaUndīneSN20Rīga
218 TrokmanisSergejsVNJAIZKRAUKLEAIZKRAUKLE
219 BaikovaOlesjaSN30
220 BušmanisArvilsVN50Līvānu VKLīvāni
221 ErtsEdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
222 ĀboltiņšArtūrsVN20SS ArkādijaEleja
223 AnitensUldisVN40Jelgava
224 KļaviņšRuslansVN30LUDZALudza
225 RomančuksIlmārsVN50Rīga
226 LorenceSantaSN50OzolniekiJelgava
227 MatisoneLīgaVN20Jelgava
228 MaksimsArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
229 SusejaRutaSN30Rēzekne
230 KrūmiņaSantaSN30
231 MiltiņaGunitaSN30MiltiņiLiepāja
232 MiltiņšGundarsVN40MiltiņiVērgale
233 SusejsRenārsVNJRēzekne
234 VīgantsRaimondsVN20Jelgava
235 PāžeAndisVN50SK Ozolnieki B-LSCJelgava
236 TretjakovsMaksimsVN20BINITEXDaugavpils
237 PomerancevsJurisVN20Ludza
238 PuzānsVadimsVN30LUDZALudza
239 AlvydasJanutisVN40KasciukaiKelme
240 RūsaIneseSN30VSK NoskrienRīga
241 SerajaJekaterinaSN20Rīga
242 TrubačsPēterisVN50Līvānu VKPreiļi
243 ValtereGintaSN20Līvānu VK/ ASICSLīvāni
244 BriceKristīneSN20Jelgava
245 ZālīteAliseSN20Rīga
246 BergaEvitaSN30
247 AireGunaSN20Jelgava
248 VuškārnieksIngusVN30Jelgava
249 SavickisUģisVN203 MaratonistiJelgava
250 SmirnovaJanaSN20Jelgava
251 RamkaDianaSN20Rīga
252 MiezītisAndisVN30Rīga
253 AndersonsJānisVN20SwedbankRīga
254 ĀbolsJānisVN30PaBaso.lv/ Vsk NoskrienMadona - Rīga
255 SergejevsAndrejsVN20Latvijas FinierisRīga
256 VoicisaAndaSN30PANATTARiga
257 ZariņšEndijsVN30Zemgales ZiņasJelgava
258 TālmanisAndžsVN20Jelgava
259 KulapinsOlegsVN30jelgava
260 StrautnieksMārisVN20Jelgava
261 TēraudaDagnijaSN20
262 VizulisJānisVN30Liepāja
263 KonovalovsJuirijsVN30Rīga
264 CauneIlzeSN30Jelgava
265 LaumaneSanijaSNJLiepāja
266 Rudzīte-LočmeleDanaSN30Kalnciems, Jelgavas novads
267 LoginaSantaSN20"Zemgales Ziņas"Jelgava
268 NudienaIneseSN30Ventspils
269 NeilandsRobertsVN40Dzērbenes stacijaDzērbene
270 SkujaKārlisVN20.Jelgava
271 DimitrijevaSignijaSN20MARATONA KLUBSBauskas novads
272 SkabeIneseSN30
273 RēdereLīgaSN30Rēderu bandaTīraine
274 BergmanisEdgarsVN30Ozolnieki
275 SadovskaAlīnaSN20Lī Sporta klubs
276 TiltsValdisVN50Vaidava
277 ČoičaRasmaSN20
278 PriedītisAndrejsVN50VSK Noskrien.Jūrmala.Lsc.Rīga
279 FreimanisRobertsVNJ5F Running teamJelgava
280 KidulisArtjomsVN20Daugavpils
281 Ramanauskaite-KiduleKristīnaSN20Daugavpils
282 KalničaKristīneSN20BurgerīšiRīga
283 SkabaIvetaSN20
284 ĀboliņšAndrisVN50
285 ŠķiparsArnoVN30
286 ŠiļinskaZaneSN20Jelgava
287 DorošenkoRuslansVN20BurgerīšiRīga
288 ŽezlovaAlīnaSNJJaunolaine
289 KairišaAgneseSNJJaunolaine
290 VīksnaIngaSN50Vaidava
291 TopčijsKirilsVN20BurgerīšiRīga
292 ŠmiteDaceSN40Lielvārde
293 VasiļjevaLāsmaSNJJelgava(Jelgavas Valsts ģimnāzija)
294 VanuškaVitālijsVN30Riga
295 BarkānsKārlisVN20
296 PurmalisAigarsVN20Jelgava
297 FedotovsTomassVN20Rīga
298 KaufmaneElīnaSN20Jelgava
299 FedotovaKristīneSN20Rīga
300 GabrūnsEdgarsVN20
301 BalodeIneseSN40Kekava
302 ElmaneRenāteSNJBauska
303 VeipāneIntaSN40Cēsis
304 DābolaSandaSN20
305 VeipāneDanielaSN20Rīga
306 ŠķudīteIlonaSN30Rīga
307 SermolīteIlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrsJelgava
308 KļaviņaRitaSN40SK MagnenRēzekne
309 UndzenaJustineSN20Jelgava
310 LapaArtisVN20Cloud Enterprise SystemsJelgava
311 JaksisAndisVN50OzolniekiJelgava
312 GailisDainisVN40Sigulda
313 PlatonovaIlzeSN20Olaine
314 JonīteLindaSN20Rīga
315 SpalvaElīnaSN20Homeopātiskā aptiekaRīga
316 MeteneAnnijaSN20Jelgava

Jelgava, BTA 5-7km skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 RinkevičaAnastasijaSTJelgava
2 VaitkusAlise-AnnijaSTRīga
3 ZviedreEvitaSTbizes taisnasJelgava
4 VanagaLauma-AmandaSTBBJSS JelgavaJelgava
5 PunculisMārisVT
6 OstrovskaLaineSTAJelgava
7 RudakovsKonstantīnsVTJelgava
8 VaitkusGundegaSTLiepāja
9 MītnieceSilvijaSTAJelgava
10 ĻisovaOlgaST
11 ZariņaZitaSTRiga
12 KalninaSamanta-SonoraSTBJēkabpils LūšiJekabpils
13 KārkliņaAliseSTBJelgava
14 UstupaElīnaSTBRīga
15 SkadiņšKasparsVTCSDDRīga
16 ĶelpaGunitaST
17 BajārsMatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
18 VeideLauraSTOzolnieki
19 Neuss-LucsTomassVTA
20 MiķelsoneMaritaST
21 BondarevsAndrejsVTLīvānu VK/ ASICSLīvāni
22 ŠehoņinsDmitrijsVTJelgava
23 ShehoninaTatjanaSTJelgava
24 LoteAntraSTSweet coconutsDobele
25 DukureSanitaSTSwedbankRīga
26 MālnieksRobertsVTLīvānu VKLīvāni
27 SamsArtūrsVTB
28 OtsusGabrielėSTBVėtrungėKlaipėda
29 SamaSolvitaST
30 ČekstersOļģertsVTAJelgava
31 PeceSkylarSTclaremore
32 StrazdiņšMārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
33 SpurķeSamantaSTAJelgava, Jelgavas Valsts ģimnāzija
34 MāliņšGustavsVTBMPJaunbērze
35 EšenvaldeInaraSTSPARS-MKDaugavpils
36 ObžigailoKonstantīnsVTJelgava
37 Neuss-LucsRainersVTAJelgava
38 ŽubeckisDainisVTLATTELECOMRīga
39 OzolaMartaSTBJelgava
40 LielauzaLindaSTJelgava
41 KeidāneLaumaSTJelgava
42 LaiviņaLīvaSTB-Jelgava
43 FrančenkoEvitaSTNazīšiJurmala
44 LaiviņšValters-JānisVTB-Jelgava
45 LaiviņšJānisVT-Jelgava
46 GolubovaOlgaSTRiga
47 LeimaneKristaSTKandava
48 AvdevichaYanaSTJelgava
49 ZvirgzdaDiānaSTDiānaRiga
50 LīvzemnieceVinetaSTVSK NoskrienLiepāja
51 KudeļkinaValentīnaSTBSPARS-MKDaugavpils
52 ĶikulePatrīcija-PaulaSTBJelgava
53 ŽarovskaLailaSTJelgava
54 KārkliņaMadaraSTVSK NoskrienRīga
55 VitkovskaElvaSTRīga
56 ĢirkaleTeiksmaSTBauska
57 DinsbergaBeatriseSTOzolnieki
58 CauneKasparsVTB
59 KramiņaKristīneSTGliemežiJelgava
60 BoreikoIngaSTJelgava
61 NeijaGuntaSTVSK NoskrienRīga
62 RamlavsDāvidsVTBDobeles 1.vidusskolaDobeles nov.
63 LakotkoTomassVTBJelgavas BJSSJelgava
64 RoveMārīteSTindividuāliDobele region
65 MihailukaNataljaSTJelgava
66 SemjonovaJanaSTAJelgava
67 DančauskisOskarsVTRīga
68 SiliņšAlensVTASalaspils
69 JaunzemnieksRoberts-PaulsVTARīga
70 AfinogenaJulijaSTVentspils
71 ProkofjevaAļonaSTRīga
72 LočmeleKaterinaSTJelgava
73 KurigaEvitaSTAJaunbērze
74 AlmaElzaSTAMārupe
75 GabrānsPēterisVT
76 KupleTīnaSTAMārupe
77 DimpereElizabeteSTBJelgava
78 CalmaneLoretaSTBJelgava
79 JagžaElīnaSTRīga
80 JēkabsonsUldisVT
81 SkudraSigneSTRauna
82 KnopeElizabeteSTBSK OzolniekiJelgava
83 MiltiņšRenārsVTAMiltiņiVērgale
84 SmilgaineElīnaSTJelgava
85 JurkevicaEvijaSTJūrmala
86 BuhrotsDansVTAjelgava
87 MiltiņaElīnaSTBMiltiņiVērgale
88 ĶelpsGintersVTBGaujiena
89 BuhroteElizabeteSTBjelgava
90 FeldhūnsMihailsVT
91 BuhroteLīgaSTjelgava
92 LaudānsĞirtsVTBJelgava
93 FeldhūneBaibaSTRīga
94 KiziksEmīlsVTbez komandasJelgava
95 EltermaneIngaST
96 AndrijanovaViolettaSTRĪGA
97 BidiņaAgija-DaceSTAMārupe
98 KurpnieksTomsVTLielvārde
99 SizaseZaneSTRīga
100 BrazauskaAlīnaSTJelgava
101 KapustānsKrišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDSRīga
102 SāvičaZaneSTJelgava
103 SevastjanovaEstereSTBAstarte-NaftaOlaines nov.
104 SokolovaOlgaSTJelgava
105 GrinšponeElvaST
106 KrūmiņaLeldeSTA
107 MiļūnaDanielaSTBJelgavas 4.vidusskolaJelgava
108 VēverisKristiānsVTJelgava
109 KmetjuksAndrejs-DāvisVTAJaunbērze
110 BogdanovaĻubovaSTJelgava
111 KlaparsKlāvsVTBVSK NoskrienValmiera
112 OsīteIlzeSTJelgava
113 BergaLindaSTSaldus
114 GrudulsAustrisVT
115 TiscenkoVladimirsVTVSK NoskrienRīga
116 AkmentiņaLīgaSTABC softwareRīga
117 BildersAgrisVTIkšķiles novads
118 HercogaLolitaSTJelgava
119 AndžāneSantaST
120 DambrānsĒriksVTJelgava
121 TeterovskisKristsVTBJelgava
122 LinkevicsAivarsVTRīga
123 DovgvilloKārlisVTLiepāja
124 BelevičsJustsVTBOgre
125 TeterovskisUģisVTJelgava
126 BirģeleElīnaSTRīga
127 TiltiņaMegija-ŠarloteSTAJelgava
128 KmetjuksElvisVTBJaunbērze
129 BistrovsVadimsVTDaugavpils
130 BiezumaKristiānaSTBRīga
131 MuižnieceSantaSTJelgava
132 KvedaravičsAinārsVTAIZKRAUKLEAizkraukle
133 BruževicaAneteSTNordeaRīga
134 BeinarovičaIlzeSTRīga
135 BušmaneLāsmaSTA
136 Viekale-GasjūneElīzaSTBJelgava
137 ĀdiņšKasparsVTJelgava
138 ČalovaAnnaSTDaugavpils
139 MetumsAinārsVT
140 CauneIvetaSTOGREOgre
141 MetumsMārtiņšVTA
142 AdinsKasparsVTJelgava
143 DāldereAntraSTVentspils
144 MetumsNaurisVTB
145 KelertsKristiānsVTAPenkules pagasts
146 JanševskaLauraSTJaunbērze
147 DārziņšEmīlsVTLiepāja
148 PastareAgneseSTAdidasOgre
149 BērziņaLieneSTJelgava
150 DerkačaValerijaSTJūrmala
151 MajorsJekabsVTAccenture Latvia 1Saulkrasti
152 SusejaDagnijaSTBRēzekne
153 EižvertiņaDiānaSTRīga
154 SlāģeDanaSTJelgava
155 FedorenkovaKristīneSTRēzeknes novadsVerēmi
156 ŠvēdereDanaSTJelgava
157 FučadžiNatālijaSTAccenture Latvia 2Riga
158 SubočaEvelīnaSTBJelgava
159 GarančaIevaSTRīga
160 GekišsJurisVTABC softwareRīga
161 ReinicānsDeinsVTAJelgava
162 SusejsDainisVTRēzeknes tehnikumsRēzekne
163 KonovsRalfsVTBFolkmaņiJelgava
164 KonavkoAlīnaSTJelgavas novads
165 ĢelzisNormundsVT
166 SiliņaKristiānaSTSolis DabāJūrkalne
167 IsajevaJekaterinaSTPREIĻIPREIĻI
168 KarklinaLigitaSTNavRiga
169 KlapareIngrīdaSTVSK NoskrienValmiera
170 KonovsSandisVTAFolkmaņiJelgava
171 KrivensDainisVTJelgava
172 LabanovskaAndraSTJelgava
173 PeceSkylarSTclaremore
174 LivčāneIevaSTStopiņu novads
175 MillereJevgenijaSTABC softwareRīga
176 KugrēnsRainersVTBJūrmala
177 OzoliņaSandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
178 PāķeGundegaSTSaulkrasti SRTSaulkrasti
179 BajārsMatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
180 PāķeLeldeSTBSaulkrasti SRTSaulkrasti
181 PāķisEduardsVTSaulkrasti SRTSaulkrasti
182 GasperovičsValērijsVTLīvānu VKLīvāni
183 PažusaAneteSTRīga
184 LoteAntraSTSweet coconutsDobele
185 PileckaJovitaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
186 OzolsMārisVTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
187 PlataceLauraSTRēzekne
188 TrībereKitijaSTKitijaJelgava
189 PuzāneJeļizavetaSTLUDZALudza
190 OzolaBaibaSTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
191 JēkabsoneLieneSTRīga
192 PlatacisJānisVTBRēzekne
193 StrazdiņšMārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
194 OzolsJēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
195 PohodņevsFjodorsVTAccenture Latvia 2Rīga
196 TrubačsRainersVTALīvānu VK/ ASICSPreiļi
197 OzolsMatīssVTAVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
198 PuķīteGundegaST
199 OzolaMartaSTBVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
200 PuķīteLīvaSTBRīga
201 ŠteimanisKristapsVTJelgava
202 OzolsKārlisVTBVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
203 PurgaileLieneSTACTIVIARīga
204 PrieduleZaneST
205 RozenšteinaLaineSTLiepāja
206 SeržantsAustrisVTRēzeknes novadsVerēmi
207 SidorovaSvetlanaSTJelgava
208 ŠķestersNormundsVTLattelecomRīga
209 Ladiga-KorobkovaLuīze-ElizabeteSTAJelgava
210 SkujinaAgneseSTAccenture Latvia 3Rīga
211 ŠmiteKristīneSTValmiera
212 ŠnipaityteAisteSTUkmerge
213 RudzusiekaDaceSTSPORTLANDRīga
214 TaimiņaAnnaSTRīga
215 TēraudsViktorsVTRezeknes novads
216 Vahere-AbražuneAnitaSTRīga
217 SoikaIlgaSTDagda
218 Vahere-AbražuneEmīlijaSTBRīga
219 PaškevičaLindaSTRēzekne
220 ŠarkovskaLindaSTRēzekne
221 VancāneSandraSTSK TēraudsĶekava
222 VarnienėLoretaSTUkmergė
223 VeilandeMadaraSTAccenture Latvia 3Rīga
224 VeipsJānisVTStopiņšSaurieši
225 ZaransMikusVTby FTpJelgava
226 Maurīte-ŠmiteSanitaSTRīga
227 VenškēvicsEdgarsVTVentspils
228 VeserisMārtiņšVTRīga
229 BrazauskaAlīnaSTJelgava
230 VijupsMarcisVTReaktīvie gliemežiCēsis
231 LocsJānisVTJelgava
232 VilcāneMārīteSTLīvānu VKLīvāni
233 KelertaKristīneSTRīga
234 DimitrijevaDaceSTBauska
235 DanilovsRomansVTRiga
236 LiepiņaAijaST
237 TomaseBaibaSTjelgava
238 DambīteAndraSTJelgavas nakts skrējiens
239 TomassRobertsVTBJelgava
240 MihailovaJekaterinaSTJelgava
241 ApsīteIevaST
242 AudzevičaJanaSTJelgava
243 SergejevaJūlijaSTRīga
244 AudzevičsAndrisVTJelgava
245 PaškevičaIevaSTBRēzekne
246 BabulSemenVTBSPARS - MKDaugavpils
247 JēkabsoneElīnaSTLAUMINAS REZIDENCERīga
248 BanziņaIneseSTJelgava
249 TukrisRenārsVTBJelgava
250 KrīgereIngaSTLAUMINAS REZIDENCERīga
251 ŠmitiņaElzaSTLAUMIŅAS REZIDENCERīga
252 RēdereEvelīnaSTBRēderu bandaTīraine
253 LejējaDaceSTJelgava
254 BorovikaSabīneSTJelgava
255 MaļķevičaEvitaSTADagda
256 OzolaLindaSTJelgaba
257 CegeleSintijaSTVides un būvzinātņu fakultāteJelgava
258 DimitrijevsJānisVTBauska
259 ArtamonovaRenāteSTBJelgava
260 ŽidkovsSergejsVTBJSPSJelgava
261 VilčaksArvīdsVTB
262 AndrejevsAndrejsVTJelgava
263 LejējaLaumaSTAJelgava
264 DūmiņšEmīlsVTAJelgava
265 LulleBaibaSTJelgavas skvoša klubsJelgava
266 JagodkinaSvetlanaSTRīga
267 RubīnsKlāvsVTRīga
268 BaufaleKitijaSTOlaine
269 ŠaubergaIneseSTJelgava
270 FreimaneNikolaSTB5F Running teamJelgava
271 FogelsUģisVTTukums
272 FreimanisJānisVTB5F Running teamJelgava
273 DvoranovskaIlonaSTRīga
274 FreimaneIvetaST5F Running teamJelgava
275 DreimanisKristersVTB
276 SopulusKirilsVTB
277 ŠeļegovskaKristīneSTJelgava
278 StukulsKasparsVTKuldīga
279 LočmeleSintijaSTJelgava
280 SopulisKirilsVTBJelgava
281 LeiburgaAgneseSTJelgava
282 PriednieceEdīteSTJelgava
283 VīksnaDitaST
284 KotovičaDiānaSTJelgava
285 LatkovskaLauraSTOzolnieki
286 BalgalveAntraSTBauska
287 MackevičsRičardsVTJūrmala
288 JurbergaEvijaSTliepāja
289 PriedītisIngussVTRīga
290 NemešsAntonsVTJūrmala
291 KrujeleElīnaSTB
292 PranckuneAmandaVTB-Jelgava
293 ŠūbertsEdgarsVTnavRīga
294 RibčinskisAleksandrsVTJelgava
295 ĶikāneIneseVTJelgava
296 TrifaneAliseSTJelgava
297 TihonovsRuslansVTJelgava
298 MuiziniksKrišjānisVTJelgava
299 DābolaDaigaSTJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
300 BunereSabīneSTRīga
301 KoršenkovaDanaSTRēzekne
302 FomenkoAļonaSTJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
303 PimenovaMārīteSTJelgava
304 PudansStaņislavsVTRīga
305 PopovaŅina-MaļikaSTJelgava
306 VīksniņaBetija-ElizabeteSTAJelgava
307 SuveizdaOlitaSTDaugavpils
308 SuveizdaStaņislavsVTDaugavpils
309 PopoksDmitrijsVTJelgava
310 BizauskaAmandaSTAMPJaunbērze
311 GaileLīnaSTBSSSSigulda
312 MizāneAndaST
313 VītolaJanaSTJelgava
314 SavickaKristīneSTJelgava
315 SusekleKristaSTRīga
316 KrūmiņšKārlisVTBTērvete

Jelgava, Nūjošanas distance

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 SemjonovaIlonaSNUJAVIA TeamRiga
2 DīriņaMāraSNUJNūjo priekamRīga
3 ZiediņaIneseSNUJJelgava
4 UzlovsRomānsVNUJJelgava
5 MikanovaSvetlanaSNUJRēzeknes tehnikumsRēzekne
6 DanovskaJanaSNUJ
7 JankovaIntaSNUJ
8 KlūgaLaimaSNUJ
9 EskoRutaSNUJ
10 VanagaDaceSNUJJelgava
11 JerofejevaLudmilaSNUJVentspils
12 ReinvaldeZandaSNUJKaut kādi radiJelgava
13 ReinvaldsUldisVNUJKaut kādi radiJelgavas novads

Jelgava, bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 SarikaSkārletaSB2Jelgava
2 BorisenoksSanders-StasisVB1Jelgava
3 GavareDitaSB3Jēkabpils
4 GavareZaneSB2Jēkabpils
5 JaunzemeGabrielaSB1Jelgava
6 MuižnieksRobertsVB3Sporto visa klaseJelgava
7 MeļķisNiks-KristofersVB3Iecava
8 MuižnieksReinisVB2Jelgava
9 SlobodcikovaDarjaSB1------Olaine
10 ŪvenaAdrianaSB4Jelgava
11 RozenštrauhsSamuēlsVB4Jelgavas 4. vidusskola, 4. c klase, Sporto visa klaseJelgava
12 DzalbeKamilaSB3
13 ĶemerisDāvidsVB3Aizpute
14 GrigorjevsRolandsVB1Jelgava
15 SiminaiteDārtaSB2Cēsis
16 BraunaEmīlijaSB2Jelgava
17 KaufmanisMarksVB2Jelgava
18 LeopardeLeldeSB2Rīga
19 MērnieksDāvisVB1Aberdeen
20 KrišjānisRūdolfsVB1Rīga
21 ZeltiņaAmandaSB4Jelgava
22 OzolinsIlvarsVB4
23 DanilovskisVladimirsVB1rīga
24 PāķeMadaraSB2Saulkrasti SRTSaulkrasti
25 PaķeLeldeSB4Saulkrasti SRTSaulkrasti
26 KozačkovaLaumaSB1Jelgava
27 VageleAdrianaSB1Jelgava
28 KnopeKārlisVB3SK OzolniekiJelgava
29 VilnīteMāraSB1Jelgava
30 MiltiņaAnceSB2MiltiņiVērgale
31 KļavaRobertsVB2Jelgava
32 OzolaMartaSB3Jelgava
33 TeterisJēkabsVB1TeteriUlbroka
34 SokolovaDiānaSB3Jelgava
35 ŠvāneMartaSB1
36 MiļūnaEliānaSB2jelgava
37 GenavsGustavsVB1Kalnu ozoliOzolnieki
38 DzelzskalnsGustavsVB1
39 RibčinskaEvelīnaSB3Jelgava
40 StablinieksDanielsVB2Jelgava
41 RimeicānsKristersVB3LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
42 GudēvicsGustsVB1VSK NoskrienJelgava
43 GudēvicsMārcisVB1VSK NoskrienJelgava
44 GudēvicsLinardsVB1VSK NoskrienJelgava
45 MalihinsRomansVB2InfinityRēzekne
46 ŠivcānsAdriansVB1Jelgava
47 ZālīteMelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
48 MalihinaMargaritaSB1InfinityRēzekne
49 ŠtālmaneŠarloteSB1Jelgava
50 ZālītisMarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
51 MurnieceAneteSB3
52 KotovsNikitaVB4Jelgava
53 KotovaVeronikaSB4Jelgava
54 VirvicsEdvardsVB1Jelgava
55 ZālīteLoretaSB3SS ArkādijaRīga
56 EihvaldeAdriāna-AneteSB2Jelgava
57 ZālīteAnnikaSB2SS ArkādijaRīga
58 ZālītisJānisVB1Rīga
59 OzolaAnna-MarijaSB4Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
60 OzolsErnestsVB3Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
61 OzolsGustavsVB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
62 OzolaAustraSB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
63 CīrulisAlens-OliversVB1
64 RudenkoVanesa-VeraSB3Jelgava
65 LabsvīraEleonora-KristiSB3Sigulda
66 RomanovsMakarsVB3jelgava
67 LabsvīrsArtis-RegnārsVB4Sigulda
68 LiepaMarkussVB4
69 LiepaRendijsVB1Jelgava
70 ŠarpioTomsVB3
71 VolkovsMaksimsVB2
72 ĶemerisDāvidsVB3Aizpute
73 ŠmitsRičardsVB3Rīga
74 TomassRolandsVB1Jelgava
75 TriznaAnastasijaSB2Jelgava
76 FreibergsMarkosVB1Jelgava
77 TriznaJegorsVB1Jelgava
78 OrlovaHelēnaVB2Jelgava
79 NevlansRihardsVB2Jelgava
80 BurkānsEndijsVB2VB2Jelgava
81 BalgalveKate-AleksandraSB1Bauska
82 ŠakurovaAleksandraSB3
83 BurkevicsRikardoVB2Liepāja
84 RozentāleAmandaSB1Iecava
85 ReingoldeAliseSB3PrivātbūveSmiltene
86 ŠķudītisJēkabsVB1Rīga
87 ŠķudītisMiķelisVB1Rīga
88 DaņilovskisVladimirsVB1Rīga
89 KoršenkovsJurijsVB4Rēzekne
90 KoršenkovaVeraSB3Rēzekne
91 KoršenkovaAnastasijaSB1Rēzekne
92 GubāteDanijaSB1GubātiKalngale
93 KoršenkovaNadeždaSB1Rēzekne
94 GubāteMegijaSB3GubātiKalngale
95 GrīnaAliseSB3Kekava
96 GaileLote-LeaSB3Sigulda
97 BanziņšArtūrsVB3Jelgava
98 GrīnsRihardsVB1Kekava
99 GrīnsRobertsVB2Kekava
100 BullītisRaiensVB4Jelgava
101 BorisenokaSarika-SkārletaSB2jelgava

Kopā pieteikušies: 1139