Sportlat Valmieras maratons | Saraksts

Valmiera, Maratons 42,195 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 DaukstsImantsVMParketa SalaOgre
2 RusiņaLīgaSMPreiļi
3 KonnulaMargusVM40UKSUrvaste
4 VītolsUldisVMVālodzes
5 ŽoglaĒvaldsVM50Rēzekne
6 TrumarsAndrisVM
7 BiedrīteIevaSMJelgava
8 BertmanisNaurisVM
9 GutāneIngaSM40Riga
10 ZaabatrossŽaakumsVMFFCC
11 VītiņšAigarsVM50Rīga
12 ZvaigzneOskarsVM40ZVAIGZNESJaunmārupe
13 KirkhamAdieVM40BadgersMeasham
14 LērmeRitvarsVM40M 42Amsterdam
15 KalniņaLieneSMSkrienam kopāValmiera
16 BrokānsEduardsVMDaugavpils
17 PētersoneVinetaSM40VSKnoskrienRīga
18 KrastiņaJolantaSMVecpiebalga
19 KoļesņikovsTomsVMSalaspils
20 UpenieksGundarsVM40SPORTLATRīga
21 ŠmitsArtisVM40Rīga
22 ZentelisErnestasVMBėgimo klubasJonava
23 LeišieneAgneSMLithuaniaLithuania
24 VinogradovBorisVM50IRCPskov
25 KilēvicsMartsVMRīga
26 BaranovskisAndrisVMValmiera
27 CābulisPēterisVM40VSK NoskrienValka
28 BelousovsVadimsVM
29 PanfjorovsValentīnsVM60
30 VeipānsValtersVMPriekuļi
31 KalniņšJānisVMVSK NoskrienRīga
32 KāpiņšArtursVM40VSK NoskrienRīga
33 MarčinkusJānisVM60SK Ozolnieki AJelgava

Valmiera, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 MedeikisAlgirdasVBėgimo klubasŠiauliai
2 BednostinsSergejsV50Maratonu klub VentspilsVentspils
3 MeiersRainersV50VSK NoskrienKazdanga, Aizputes novads
4 RodionovsViktorsV60LSCOlaine
5 GerasevaAnastasijaSJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
6 MillersArtūrsVABC softwareRīga
7 AuziņšMārtiņšV40VEIKALS MARATONS & AsicsRīga
8 KraslovskisRaitisVJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
9 MironovaJeļenaSLīvānu VKLīvāni
10 PužulisSandisVRīga
11 SimanovičsEdgarsVJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
12 MisāneRandaSLiepāja
13 AsarsMārisVIMPOSSIBLE IS NOTHINGLiepāja
14 BlausOskarsVJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
15 MūrnieksAgnisVOVIRīga
16 ŽukauskasAntanasVMaratonasJonava
17 BrasavsSalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrsJelgava
18 MuzikaVitālijsV50PaBaso.lv/ VSK NoskrienJumprava
19 SkulteAgrisVRīga
20 NiedreIvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīga
21 PildavaSantaSRīga
22 NolleJānisV40Rīga
23 TrūlisModrisVLipuški
24 OzolsJānisVRīga
25 GaileSantaSJelgava
26 PētersonsJurisV40Rūjiena
27 MaņkovskisNikolajsV40Daugavpils
28 OrgaBaibaSRīga
29 PetrovsJurijsVRīga
30 KrasovskisGuntarsV40Rīga
31 PilmanisMārisV40w.simosis.lvOgre
32 PranckūnasPetrasV40Na, pagauk!Vilnius
33 TopsReinisVVeikals 42km.lv-adidasRīga
34 PurgailisJurģisVVSK NoskrienĀdaži
35 MartinsonsElmārsV40Rīga
36 RobertsAndrisVLLU ITFJelgava
37 ZēbergsAinarsV40VSK Noskrien LiepājaLiepāja
38 RozenbahsRobertsVVSK noskrienOzolnieki
39 KravčenkoValentinsV60Rīga
40 RozenbergaDaceS
41 MiķelsonsAndisV40vidrizi
42 RozenštoksAndrisV40Sporta laboratorijaRīga
43 DoveiksAndrisV40Ikšķile
44 RozisRobertsV40Rīga
45 ŽodziņšAigarsV50Ezere
46 RumpeMārisVRīga
47 DapkuvienėLauraSJonava
48 RunčsNormundsVOGREOgre
49 KravčenkoValentinsV60Rīga
50 PilmanisMārtiņšVVSK NoskrienGulbene
51 SakalausksDainisVVudlandeSmiltene
52 UrtānsJurģisVVANAGIJēkabpils novads
53 SalenieksAigarsV40Preiļi
54 DainauskasVidasVJonavos BK MaratonasJonava
55 SankauskasDovydasVIlginuotoliai.ltVilnius
56 VeidemanisLaurisVPavasarsRauna
57 ŠehtelsJurisV50SIA Rīgas ŪdensĀdaži
58 ElseAsnateSMazsalaca
59 Seremetjeva-GruduleMarinaSMARITIME SPORT COMMUNITYRiga
60 RozeRenārsVAdidasOgres novads
61 SiameshchankaSviatlanaSBINITEXDaugavpils
62 MarheleIlonaSAdidasAlūksne
63 SilkalnsAigarsVcolorlib.comLapmežciems
64 ŠīrantsMareksV40AdidasJelgava
65 LazdaMareksV
66 SiminaitisDāvisVCēsis
67 KnetsJānisVAccenture Latvia 1Liepāja
68 SkārdaDzintraSAIZKRAUKLE / VSK NoskrienAizkraukle, Jaunjelgava
69 DimasPanagiotisVAccenture Latvia 1Corinth
70 ŠnipaitisRegimantasV40Ukmerge
71 DreminSemenVAccenture Latvia 2
72 SovetovsVadimsV40I Love RunningRiga
73 VladimirovsDmitrijsVAccenture Latvia 2Riga
74 ŠramsOttoV40CF-JelgavaJelgavas novads
75 GruseckisGermansVAccenture Latvia 3
76 ŠromsRomansVKā es šeit nokļuvu ?Rīga
77 ZālītisGuntisV50KadiķiRīga
78 StahovskisĒvaldsV40Ikšķile
79 ŠtrehersRolandsVVSK NoskrienLiepāja
80 LazdaMadaraSDari ko mīli, mīli ko dari.
81 StrižkoVjačeslavsVMaxima LatvijaRīga
82 SvetiņinaZaneSRīga
83 TohtersAigarsVSaulkrasti
84 TomsoneSigneS40Rīga
85 TreulandeNatālijaSVSK NoskrienVentspils
86 UpenieksNormundsV40SK TēraudsĀdaži
87 UstinovsValerijsV50da-marathon/ Spars-MKDaugavpls
88 VaskoAnastasijaSJaunmārupe
89 VeinbergsDidzisVValmiera
90 VerneraJustīneSRīga
91 VilemsonsMārtiņšVVSK NoskrienRīga
92 ViļumaGintaS
93 ViļumsRobertsVOgre
94 VilūnsNormundsV50vsk noskrienriga
95 ZaļaisMiķelisVWunder LatviaValmiera
96 ZālīteIngaS40Veikals 42 km / SauconyIkšķile
97 ĀboliņaLāsmaS40VSK NoskrienRīga
98 ZebuliņaLāsmaS40Rīga
99 ZeltzaķeVitaSLī Sporta klubsVentspils
100 ZīleUldisV50VSK Noskrien
101 ZvirbuleZaigaS50VSK NoskrienRīga
102 KažemākaAnitaSAdidasPreiļi
103 JuvčenkoOksanaSLiepāja
104 VerzaAndrejsVĀdaži
105 FellJulieS40Brighton
106 Flint-ElyEmmaS40Brighton
107 BaltiņaEvitaS
108 IelejaAgraS40Rīga
109 IelejsKārlisV40Rīga
110 BrennerisMatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
111 PoikansRitvarsVSmuki SportotCesis
112 VeipānsAgrisV50Maratona klubsCēsis
113 BukoDanielsVLīvānu VK/ ASICSLīvāni
114 PupauseIlonaS40Cesvaine
115 GuitāneMarutaS40LUDZALudza
116 StraukmanisJānisVEuronicsRīga
117 KozačkovsAndrisV40Ludza
118 SaulīteInetaS40BigbankRīga
119 MelbārdisArtūrsVCēsis
120 MihailovaZaneSRiga
121 OzolsMārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
122 ŠakelisValērijsV40Līvānu VK/ ASICSLīvāni
123 BruņenieceSandraSVSK NoskrienBraunschweig
124 SamcovsAgrisVNike+ Run Club RigaRiga
125 SerjoginsDmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
126 KondrāteElīnaSCidoRīga
127 SiliņšIngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
128 VanagaZaneSVSK NoskrienIkšķile
129 SokunovaJekaterinaSLīvānu VKSalaspils
130 UpansKasparsV40SPORTA KLUBS WENDICēsis
131 ZimackisViestursVRīga
132 OdziņšDāvisVBerryRiga
133 LērmeHenrijsVM 42Valmiera
134 VanagsNilsV40PANATTARīga
135 LērmeGunitaS40M 42Valmiera
136 RadvilsAlfrēdsVSKAIDARīga
137 ValaineLāsmaSLATERīga
138 BērziņaTerēzeSLATEValmiera
139 TiltiņšIngarsV40Eleja
140 GailisJānisV40Veikals Maratons & AsicsOgresgals
141 TālumsArmandsVVeikals Maratons & AsicsBērvircava
142 UlanovaZandaSVeikals Maratons & AsicsJūrmala
143 VīksneKārlisVVeikals 42km/SauconyCēsis
144 DzirvinskisGintarsVDuctusValdemārpils
145 RublisAigarsV40AIZKRAUKLEAizkraukle
146 LaucisNormundsV50AIZKRAUKLEAizkraukle
147 KiesnersKasparsVJelgava
148 ZariņšGuntarsV50individuāliPriekuļu novads
149 MaļikenaMartaS
150 MajorsMiķelisVJaunpiebalga
151 MaksimenkoMihailsV60Valmieras vieglatletikas klubsValmiera
152 JuvčenkoOksanaSLiepāja
153 UmlejsMārtiņšVUmlej marathon teamRīga
154 GrodnisJurisV50Jēkabpils LūšiJēkabpils
155 UmlejaMadaraSUmlej marathon teamRīga
156 LukinsAndrejsVRīga
157 FārenhorsteElīnaSUmlej marathon teamTalsi
158 RogāleAijaS40Jēkabpils LūšiKrustpils novads
159 FārenhorstsMārtiņšV
160 SiliņšGuntarsV40Jēkabpils LūšiJēkabpils
161 ĀdamsonsMārisVLimbaži
162 ŠķipareRutaS40Jēkabpils LūšiSala
163 Ansons-JansonsMārisVVSK NoskrienRīga
164 ĀronsVoldemārsVJensen MetalLiepāja
165 AttekaArnisVRīga
166 BandurinsPēterisVRīga
167 BelevičsJurisV40Ogre
168 BergmanisIlvarsV
169 BišsMadarsV
170 BescennajaJeļenaS50Rīga
171 BiktimirovsKonstantīnsVVSK NoskrienRīga
172 CircensJānisVViļakas novads
173 BērziņšJurisV60SK Ozolnieki 60+
174 BlumbergsNormundsV40LNBSaulkrasti
175 BratkaRaitisVVSK NOSKRIENRiga
176 RiņķeLīgaSSalacgrīva
177 BoikoKirilsV
178 PalmakovskisKristapsVRīga
179 BoldāneIlzeS50Gulbene
180 PelēceIlzeS50SK Ozolnieki B/ VSK NoskrienOzolnieki
181 Braučs-JusupovsAivarsVNIKE+ RUN CLUBRīga
182 StrungsVilisV
183 BremzeNormundsV50OGRE
184 TareilaArvīdsV60SK Ozolnieki 60+Jelgava
185 BulsRaimondsV40Jūrmala
186 BūmansGuntarsV50Liepāja
187 BūmansKārlisVVSK NoskrienLiepāja
188 BrennerisMatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
189 DovnarovičsĒriksVnavRīga
190 CaicsArtūrsV---Rīga
191 CeikaLailaS50Valmiera
192 KāpiņaIngaS40VSK Noskrien VāveresRīga
193 ČervjakovsPjotrsV60Daugavpils
194 CifersonsEdvīnsV50Rīgas piensaimnieksRīga
195 MelbārdisArtūrsVCēsis
196 CiukmacisAldisV40Rēzeknes novadsOzolaine
197 MihailovaZaneSRiga
198 DejusGirtsVVSK NoskrienMarupe
199 OzolsMārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
200 DriņķisDainisV50DzSK "Lokomotīve"Rīga
201 PetrovsNikolajsV50LUDZALudza
202 DzelmeJānisVA/S UPBCēsis
203 DzelmeLitaS40Rīga
204 SamcovsAgrisVNike+ Run Club RigaRiga
205 DzeneEgijaS
206 ElbergsEdgarsVBar DepartmentRīga
207 SiliņšIngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
208 GaidelisJurisV60Maratona klubsCēsis
209 GaumigsAndrejsV50Olaine
210 UpansKasparsV40SPORTA KLUBS WENDICēsis
211 GintersEduardsVZoorbaganRiga
212 ValtereKitijaSLīvānu VK/ ASICSLīvāni
213 PurmalisMārtiņšVRīga
214 GrīnbergsVentisV50individuāliPiņķi
215 ZimackisViestursVRīga
216 KristaVeipāneSRīga
217 GronskisAndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
218 GržibovskisRaitisVVSK NoskrienRīga
219 GūtmanisMārisVRun and feel betterRīga
220 IvzānsRobertsV50OGREOgres novads
221 JurašsJurisV40Dreiliņi
222 KaldreImantsVVSK NoskrienRīga
223 KalniņšMārcisVCBLSalacgrīva
224 KalniņšMartsV40Vidzemes BūvservissValmiera
225 VeipānsVarisV50Priekuli
226 KauliņšDainisV60LSCRīga
227 KiršteinaMontaSĀdaži
228 VasileMontaS50Liepāja
229 KopmanisJānisV50LSCRīga
230 SeņkoIgorsVVSK Noskrien LiepājaLiepāja
231 KoreIvarsV40Talsi
232 Līce-KrūzeSantaS40Rīga
233 SamtiņšRobertsVnavRīga
234 KrīgersDidzisV60valmiera
235 GolubevsMihailsVRīga
236 KumpiņšAinārsVPaBaso.lv / VSK NoskrienRīga
237 ZemešsMārtiņšVValmiera kustasKocēni
238 UpenieksIvarsV50-Feimaņi
239 KuzminsSergejsV50SK MAGNENRēzekne
240 JakovļevsVitālijsVwww.endo.lvCēsis
241 KvasovsKonstantinsV
242 MamedovsRuslansVBinitexDaugavpils
243 LapsaGvidoV50
244 ŽuselisVitālijsVBINITEXDaugavpils
245 LejaIvetaS40VSK NoskrienLiepāja
246 BairaševskisValerijsVRiga
247 LiaudenskasGintarasV50OGBŠiauliai
248 MuralisVirgilijusV50MaratonasJonava
249 LiaudenskienėLinaS50RUDUGYSŠiauliai
250 JanovičsPāvelsVLCSRiga
251 LivčānsKasparsVIkšķile
252 PetrovsDzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSCRīga
253 LukošienėDaliaS40BKŠiauliai
254 LūsisDzintarsV50ind.Rīga
255 LiepaAndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lvRīga
256 MadžiņšGatisV40SK "Kenijas brieži"Sigulda, Valmiera
257 VaivodsKasparsVDOTERīga
258 MalihinsViktorsVRēzeknes novadsRēzekne
259 JevsejevsVladimirsV60Rīga
260 MaslobojevsSergejsVRiga

Valmiera, skrējiens 10-12 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 SermolīteIlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrsJelgava
2 SupeJānisVN60Tirza
3 GailītisJānisVNJSmiltene
4 JēgereIneseSN30Sigulda
5 BlaumanisAivarsVN50Iecava
6 UpenieksDainisVN40SK Ozolnieki BJelgava
7 MikulovaOlgaSN30VSK NoskrienRīga
8 RožkalnsAndisVN30Rīga
9 Suta-ZuteSantaSN40SK TēraudsCarnikava
10 AdijāneViktorijaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
11 SpicinsSergejsVN50Toyota teamCēsis
12 BogdaneLīgaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
13 BoltānsRinaldsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
14 ŽoludevsEduardsVN40
15 DrozdovsViktorsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
16 DzerkaleŽaneteSNJIļžukolnsRēzeknes novads
17 ŽoludevaŅinaSN40Pro CosmeticsBaltezers
18 ElksnisRaivisVNJIļžukolnsRēzeknes novads
19 GailumaKristīneSNJIļžukolnsRēzeknes novads
20 KotāneDagnijaSN20IļžukolnsRēzeknes novads
21 LāceVelgaSN40IļžukolnsRēzeknes novads
22 DzirkaleIlzeSN20
23 VilkaElvitaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
24 TurunaAnastasijaSN20CBL
25 CinateKristineSN30Valmiera
26 SiliņaMarijaSN20Riga
27 UrbāneIlzeSN40VSK Noskrien
28 ŠnepstsHelvijsVN20Divas pēdasRīga
29 ZepsĀrisVN30Divas pēdasRīga
30 OzoliņaIevaSN20Jelgava
31 GasjūnsArmīnsVN30Jelgava
32 AndersoneLaumaSN20Riga
33 KrauklisVairisVN60PrivātbūveSmiltene
34 ArnicāneAmanda-AgneseSN20A2Sigulda
35 SifersKimsVN50Rīga
36 AusmanisJānisVN50SK KatrīnaKuldīga
37 SviklāneIvetaSN40Mēs varamSaulkrasti
38 BalodeElīnaSN20Rīga
39 MikanovaNeldaSN20Sigulda
40 BankovskisMārtiņšVN30Upeslejas
41 ĢērmaneGunaSN30Adidas
42 BaranovskisAleksejsVNJDaugavpils
43 KaimiņšKristapsVN30AdidasOgres novads
44 BaranovskisValērijsVN40Daugavpils
45 UrtānsRaimondsVN20Accenture Latvia 1Rīga
46 JēkabsonsIntsVN30
47 BelevičaJolantaSN40Ogre
48 AnisimovsDainisVN20Accenture Latvia 2Rīga
49 BelevičsJēkabsVNJOgre
50 BorskovičaSintijaSN20Accenture Latvia 3
51 BēniņaIngaSN30Rīga
52 KižlaDmitrijsVN20BINITEXDaugavpils
53 BiktimirovStanislavVN50VSK NoskrienRīga
54 BirģelisJānisVN50Rīga
55 BirnbaumaLīgaSN40LNBRīga
56 BlokinsMaksimsVNJABC softwareRīga
57 BočkovsDenissVN30
58 BoļšijsAgrisVN20Latgalīšu_MafioznikiRēzekne
59 BormaneZaneSN30nordic by nature
60 BormanisJānisVN40nordic by nature
61 BoroduļinaLiānaSN20DubulttreniņšAizkraukle
62 BrokāneSanitaSN20Jelgava
63 UlmanisIntarsVN30
64 BrokansAivarsVN30Jelgava
65 LeimaneKristīneSN30BigbankRīga
66 BušmanisAskoldsVN50SalaspilsSalaspils
67 PļavnieceLauraSN20BigbankRīga
68 CaicsJānisVN60---Rīga
69 KronpušaAliseSN20BigbankRīga
70 DanenbergaEvitaSN20Rīga
71 ArkliņaAndaSN20Valmiera
72 DombrovskisJurisVN40Rēzeknes novadsMalta
73 EižvertiņšEdgarsVN30Rīga
74 GabrāneHelēnaSN20
75 GaileSandraSN30OGREOgres novads
76 ĢelzeBaibaSN40Noķer mani ja variRīga
77 GončarovsPāvelsVN30InfoStrategyRīga
78 GriņevičsViktorsVN40ABC SoftwareBaloži
79 IvanovsJevgenijsVNJLATCDaugavpils
80 JansonsHaraldsVN40Carnikava
81 KaljusaarAivarVN50Viljandi
82 Kalniņa-VīndedzkalnaDaigaSN40VSK NOSKRIENRīga
83 KapustānsJānisVN40SK TĒRAUDSRīga
84 BaikovaOlesjaSN30
85 KlaparsRitvarsVN40VSK NoskrienValmiera
86 KonavkoDmitrijsVN30NRC JelgavaJelgavas novads, Vircava
87 ErtsEdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
88 KozlovsIgorsVN50Olaines nov.
89 KļaviņšRuslansVN30LUDZALudza
90 KrauzeJānisVN30Rīga
91 KravaļsJānisVN50noskrienRēzekne
92 LorenceSantaSN50OzolniekiJelgava
93 KrūmiņaMarutaSN30Tukums
94 MaksimsArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
95 JursoneLauraSN30Valmiera
96 VīksneKasparsVN20Veikals 42km/SauconyCēsis
97 KušakovsJevgeņijsVN30Rēzeknes novadsLūznava
98 MiltiņaGunitaSN30MiltiņiLiepāja
99 LagzdinaMargitaSN40-Riga
100 MiltiņšGundarsVN40MiltiņiVērgale
101 LaicāneSanitaSN30SK TēraudsBaltezers
102 LazdiņaDaceSN40Rīga
103 LīpacisJurisVN40Sigulda
104 PomerancevsJurisVN20Ludza
105 ĻisicinskaDianaSN30Slow and curiousRiga
106 ĀrnieceIlzeSN30Accenture Latvia 1Rīga
107 PuzānsVadimsVN30LUDZALudza
108 LočmeleMontaSN30Matisons Runner’s ClubRīga
109 RūsaIneseSN30VSK NoskrienRīga
110 MjaliksAleksejsVN30Sigulda
111 SerajaJekaterinaSN20Rīga
112 NeščereckaAlīnaSN20Rīga
113 NolleĢintsVNJRīga
114 ZālīteAliseSN20Rīga
115 PļavinskaSintijaSN20Brocēni
116 ŽirnovaDanaSN20LUDZALudza
117 PomerancevaAgneseSN20Rīga
118 PotrubeikoTatjanaSN20Riga
119 BusmaneDanaSN20
120 PūleĒriksVN60Rīga
121 JevsinsJurisVN50SK Ozolnieki AJelgava, Ozolnieku novads
122 RasimsGuntisVN30SK MagnenRēzeknes novads
123 TolvaišaSauļusVN30Rīga
124 KrūzkopeIevaSN30Valmiera
125 ŠadinovsArmandsVN40Rīga
126 MucenieceZaneSN20Ikšķile
127 ŠaleGunitaSN20AIZKRAUKLEAizkraukle/Skrīveri
128 HeidingereGundegaSN30Veikals Maratons & AsicsOgre
129 ŠaleIvitaSN30AIZKRAUKLESkrīveri
130 JubelisAndrisVN20Veikals Maratons & Asics.
131 ŠaudiņšJānisVN20Rēzeknes novadsMalta
132 SiugaleIevaSN30Iecava
133 SkujiņšMareksVN40Veikals 42kmRīga
134 SpalisIvarsVN40Rīga
135 SproģisSandisVN40LattelecomRīga
136 LāceEnijaSN20SwedbankRīga
137 StendzenieceKristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
138 TeterisArmandsVN30TeteriUlbroka
139 TīssTomass-ReinisVNJJelgava
140 TropiņšEdijsVN20VSK NoskrienDundaga
141 TurkaMārīteSN20Kuldīga
142 TurkaOdetaSN50Kuldīga
143 UļčugačevsVadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
144 VanagsMārtiņšVN30Ādaži
145 VantersEdgarsVN30VSK Noskrien/RiekstiRīga
146 VeselovaDanaSN20Rēzeknes novadsRēzekne
147 VoinoAleksandrsVN40Rīga
148 VucānsHelmūtsVN20PREIĻIPREIĻI
149 ZālītisMareksVN30AIZKRAUKLEĶekava
150 ŽēperisRaivoVN20Rīga
151 ŽubulisEmīlsVNJRīga
152 TrokmanisSergejsVNJAIZKRAUKLEAIZKRAUKLE
153 LeimanisSalvisVN30GCAlūksne
154 BriceKristīneSN20Jelgava
155 BaltaisMārisVN60VSK NoskrienOgre
156 VizulisNaurisVN20Trakie bebriSmiltene
157 ĀbolsJānisVN30PaBaso.lv/ Vsk NoskrienMadona - Rīga
158 LazdiņšPēterisVN20Jēkabpils LūšiJēkabpils
159 VētraZaneSN30Rīga
160 JēkabsonsIntsVN30
161 JonīteLindaSN20Rīga
162 ĶelpaKristaSNJSmiltenes BJSSSmiltene
163 LabsvīraLieneSN30Sigulda
164 TrubačsPēterisVN50Līvānu VKPreiļi
165 VilksIntsVN40Rīga
166 UlmanisIntarsVN30
167 JansoneIngaSN30VSK NoskrienMadona
168 BaikovaOlesjaSN30
169 BušmanisArvilsVN50Līvānu VKLīvāni
170 ErtsEdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
171 BarkānsKārlisVN20
172 KozačkovsImantsVN30LUDZALudza
173 LorenceSantaSN50OzolniekiJelgava
174 PukiteJanisVN30riga
175 MaksimsArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
176 MiltiņaGunitaSN30MiltiņiLiepāja
177 MiltiņšGundarsVN40MiltiņiVērgale
178 ZvaigzneSigitaSN30Cēsis
179 Ozola-OzoliņaSolveigaSN20Līvānu VK/ ASICSLīvāni
180 PāžeAndisVN50SK Ozolnieki B-LSCJelgava
181 PomerancevsJurisVN20Ludza
182 RūsaIneseSN30VSK NoskrienRīga
183 VeipāneIntaSN40Cēsis
184 SerajaJekaterinaSN20Rīga
185 ValtereGintaSN20Līvānu VK/ ASICSLīvāni
186 PūgaJānisVN40Auto Racing TeamĶekava
187 ZālīteAliseSN20Rīga
188 VeipāneDanielaSN20Rīga
189 SebreMontaSN30Valka

Valmiera, BTA 5-7km skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 DābolaDaigaSTJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
2 FomenkoAļonaSTJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
3 AvdevičsArtursVTJelgava
4 LaviņaLindaSTRīga
5 MāliņšGustavsVTBMPJaunbērze
6 KudeļkinaValentīnaSTBSPARS-MKDaugavpils
7 JukšinskaKristīneSTMārupe
8 IvanovaViktorijaST
9 MačaZintaSTCēsis
10 BildersAgrisVTIkšķiles novads
11 TeterovskisKristsVTBJelgava
12 TeterovskisUģisVTJelgava
13 KalniņšAndrisVTInčukalns
14 TiltiņaMegija-ŠarloteSTAJelgava
15 BiezumaKristiānaSTBRīga
16 BeinarovičaIlzeSTRīga
17 Viekale-GasjūneElīzaSTBJelgava
18 MetumsAinārsVT
19 MetumsMārtiņšVTA
20 MetumsNaurisVTB
21 PastareAgneseSTAdidasOgre
22 MajorsJekabsVTAccenture Latvia 1Saulkrasti
23 GabrānsPēterisVT
24 MiltiņšRenārsVTAMiltiņiVērgale
25 MiltiņaElīnaSTBMiltiņiVērgale
26 NovickisRobertsVTBZRīga
27 BidiņaAgija-DaceSTAMārupe
28 BajārsMatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
29 BondarevsAndrejsVTLīvānu VK/ ASICSLīvāni
30 LoteAntraSTSweet coconutsDobele
31 MālnieksRobertsVTLīvānu VKLīvāni
32 PuzāneJeļizavetaSTLUDZALudza
33 KapustānsKrišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDSRīga
34 StrazdiņšMārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
35 ŽubeckisDainisVTLATTELECOMRīga
36 LinkevicsAivarsVTRīga
37 KmetjuksAndrejs-DāvisVTAJaunbērze
38 KlaparsKlāvsVTBVSK NoskrienValmiera
39 KlaparsRinaldsVTJaunpiebalga
40 KmetjuksElvisVTBJaunbērze
41 AkmentiņaLīgaSTABC softwareRīga
42 AndžāneSantaST
43 JanševskaLauraSTJaunbērze
44 BelevičsJustsVTBOgre
45 BirģeleElīnaSTRīga
46 BistrovsVadimsVTDaugavpils
47 BruževicaAneteSTNordeaRīga
48 BušmaneLāsmaSTA
49 ČalovaAnnaSTDaugavpils
50 KvedaravičsAinārsVTAIZKRAUKLEAizkraukle
51 CauneIvetaSTOGREOgre
52 DāldereAntraSTVentspils
53 DārziņšEmīlsVTLiepāja
54 DerkačaValerijaSTJūrmala
55 EižvertiņaDiānaSTRīga
56 FedorenkovaKristīneSTRēzeknes novadsVerēmi
57 FučadžiNatālijaSTAccenture Latvia 2Riga
58 GarančaIevaSTRīga
59 GekišsJurisVTABC softwareRīga
60 SvincovsMadisVTValmiera
61 ĢelzisNormundsVT
62 IsajevaJekaterinaSTPREIĻIPREIĻI
63 KarklinaLigitaSTNavRiga
64 KlapareIngrīdaSTVSK NoskrienValmiera
65 KrivensDainisVTJelgava
66 LabanovskaAndraSTJelgava
67 LivčāneIevaSTStopiņu novads
68 TropaIlonaSTBJK 'Gauja'Valmiera
69 MillereJevgenijaSTABC softwareRīga
70 OzoliņaSandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
71 PāķeGundegaSTSaulkrasti SRTSaulkrasti
72 PāķeLeldeSTBSaulkrasti SRTSaulkrasti
73 PāķisEduardsVTSaulkrasti SRTSaulkrasti
74 PažusaAneteSTRīga
75 PileckaJovitaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
76 MīlbergaAneteST
77 PlataceLauraSTRēzekne
78 PlatacisJānisVTBRēzekne
79 PohodņevsFjodorsVTAccenture Latvia 2Rīga
80 PuķīteGundegaST
81 PuķīteLīvaSTBRīga
82 RudzusiekaDaceSTSPORTLANDRīga
83 PurgaileLieneSTACTIVIARīga
84 RozenšteinaLaineSTLiepāja
85 SeržantsAustrisVTRēzeknes novadsVerēmi
86 SidorovaSvetlanaSTJelgava
87 SupeJānisVTSupes dzimtaValmiera
88 PriedeDagnijaSTJelgava
89 ŠķestersNormundsVTLattelecomRīga
90 OzolsMārisVTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
91 SkujinaAgneseSTAccenture Latvia 3Rīga
92 OzolaBaibaSTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
93 ŠmiteKristīneSTValmiera
94 OzolsJēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
95 ŠnipaityteAisteSTUkmerge
96 OzolsMatīssVTAVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
97 SupeDanielaSTBSupes dzimtaValmiera
98 Maurīte-ŠmiteSanitaSTRīga
99 TaimiņaAnnaSTRīga
100 OzolaMartaSTBVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
101 TēraudsViktorsVTRezeknes novads
102 OzolsKārlisVTBVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
103 Vahere-AbražuneAnitaSTRīga
104 Vahere-AbražuneEmīlijaSTBRīga
105 VancāneSandraSTSK TēraudsĶekava
106 Linga-BerzinaBaibaSTLATVIAN LIGHTSriga
107 VarnienėLoretaSTUkmergė
108 VeilandeMadaraSTAccenture Latvia 3Rīga
109 KalniņšAndrisVTInčukalns
110 VeipsJānisVTStopiņšSaurieši
111 VenškēvicsEdgarsVTVentspils
112 VeserisMārtiņšVTRīga
113 VijupsMarcisVTReaktīvie gliemežiCēsis
114 KalninaSamanta-SonoraSTBJēkabpils LūšiJekabpils
115 VilcāneMārīteSTLīvānu VKLīvāni
116 SkadiņšKasparsVTCSDDRīga
117 MiķelsoneMaritaST
118 GercānsVisvaldisVTJāņa sētaSigulda
119 OzoliņaSandaSTValka
120 ElksneZaneSTValmiera
121 IknereUnaSTValmiera
122 PūgaOlitaSTAuto Racing TeamĶekava
123 PūgaAdriansVTAAuto Racing TeamĶekava
124 BajārsMatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
125 GasperovičsValērijsVTLīvānu VKLīvāni
126 LoteAntraSTSweet coconutsDobele
127 MālnieksRobertsVTLīvānu VKLīvāni
128 StrazdiņšMārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
129 TrubačsRainersVTALīvānu VK/ ASICSPreiļi
130 BizauskaAmandaSTAMPJaunbērze
131 NeijaGuntaSTVSK NoskrienRīga

Valmiera, Nūjošanas distance

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 MikanovaSvetlanaSNUJRēzeknes tehnikumsRēzekne
2 BeļakovaLigitaSNUJNūjo vesels Rēzeknē!Rēzekne
3 Svilāne-DūdaValentīnaSNUJNūjo vesels Rēzeknē!Rēzekne
4 IesalnieceSandraSNUJEco BaltiaRīga
5 SaulīteAnceSNUJEco BaltiaRīga
6 BērtulsoneIlonaSNUJEco BaltiaRīga
7 VītolaIlzeSNUJEco BaltiaRīga
8 ČikuleIlzeSNUJRīga
9 LiepkalneLauraSNUJEco BaltiaRīga
10 BalševicaValentīnaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!Rēzekne
11 VanagaDaceSNUJJelgava
12 VītolaIlzeVNUJEco BaltiaRīga
13 SaulīteAnceVNUJEco BaltiaRīga
14 ČikuleIlzeVNUJEco BaltiaRīga
15 BērtulsoneIlonaVNUJEco BaltiaRīga
16 LiepkalneLauraVNUJEco BaltiaRīga
17 IesalnieceSandraVNUJEco BlatiaRīga

Valmiera, bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 SaušaAdeleSB1Sigulda
2 SiminaiteDārtaSB2Cēsis
3 KaveckisDanielsVB1
4 JēkabsoneLoteSB1
5 IesalnieceElzaSB2Eco BaltiaRīga
6 IesalnieceElīzaSB1Eco BaltiaRīga
7 DanilovskisVladimirsVB1rīga
8 MiltiņaAnceSB2MiltiņiVērgale
9 TeterisJēkabsVB1TeteriUlbroka
10 VesmaneEstereSB2PienenīteValmiera
11 MalihinsRomansVB2InfinityRēzekne
12 MalihinaMargaritaSB1InfinityRēzekne
13 DriksnaGvidoVB2Valmiera
14 ZubkovaAngelinaSB2
15 ZālīteMelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
16 VesmaneLauraSB1PienenīteValmiera
17 ZālītisMarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
18 ZālīteLoretaSB3SS ArkādijaRīga
19 ZālīteAnnikaSB2SS ArkādijaRīga
20 ZālītisJānisVB1Rīga
21 SupeEvelīnaSB2Supes dzimtaValmiera
22 OzolaAnna-MarijaSB4Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
23 OzolsErnestsVB3Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
24 OzolsGustavsVB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
25 ŠmitsRičardsVB3Rīga
26 OzolaAustraSB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
27 JēkabsoneLoteSB1
28 VantersTomassVB3Valmiera
29 VantersMiksVB1Valmiera
30 SaliņaLuīze-LindaSB2Valmieras 5. vidusskolaValmiera
31 ElksnisMaratsVB1Valmiera
32 ElksnisRinaldsVB1Valmiera
33 RozentāleAmandaSB1Iecava
34 ZolmanisRitvarsVB1PIIValmiera
35 IesalnieceElīnaSB1Eco BaltiaRīga
36 ReingoldeAliseSB3PrivātbūveSmiltene
37 IesalnieceElzaVB2Eco BaltiaRīga
38 IesalnieceElīnaSB1Eco BaltiaRīga
39 RudzītisMiksVB1Valka
40 RudzītisMartinsVB3Valka
41 SkujiņaElīzaSB1Valka

Kopā pieteikušies: 671