Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāDaugavpils skrējiens “Daugavpils-Mežciems” / 30.09.2017

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. DmitrijsJurkevičsDaugavpilsDaugavpils10-V20:35:39
2. KirilsMatjuhinsBiatlona klubs”Cempions”Daugavpils10-V20:40:05
3. AndrejsBondarevsLīvānu VK/ ASICSLīvāni10-V4020:40:13
4. ArtisLoginsRekovaBalvi10-V20:41:08
5. AndrejsVasiļjevsBe activeDaugavpils10-V20:41:42
6. ArtjomsGajevskisDTCDaugavpils10-V20:41:54
7. EduardsKormiļcevsVRKDaugavpils10-V20:42:36
8. AndrisDudelsDaugavpils olimpiskais centrsDaugavpils10-V5020:43:43
9. ImantsSuveizdaDa-marathonDaugavpils10-V4020:44:06
10. ValērijsBaranovskisDaugavpils10-V4020:44:49
11. PavelsPancerkoBiatlonsDaugavpils novads10-V20:45:33
12. LeonīdsKučinskisBe ActiveDaugavpils10-V20:46:56
13. EdgarsEižvertiņš77 AgencyRīga10-V20:47:08
14. NastassiaDudarSoligorsk10-S20:47:33
15. RolandasSmergelisVilnius10-V5020:47:35
16. IgorsZemcugovsDaugavpils10-V20:47:39
17. RenārsLeiskins12. vidusskolaDaugavpils10-V20:47:44
18. PāvelsGrigorjevsHappyTriFriendsDaugavpils10-V20:47:53
19. Anna-MarijaPetrakova12. vidusskolaDaugavpils10-S20:48:05
20. IneseGolubevaPoļu ģimnāzijaDaugavpils10-S20:48:16
21. KristīneJevsejevaDaugavpils novada sporta skolaMedumu pagasts10-S20:48:18
23. RovoamsGavrilovsLATCDaugavpils10-V20:48:35
22. AleksejsPoligalovsDTC JaunībaDaugavpils10-V20:48:35
24. MichaelGarrettLatinsoftDaugavpils10-V20:48:46
25. RomansŠostaksDaugavpils10-V20:48:46
26. VitaVilciņaDaugavpils10-S20:49:03
27. ValērijsKalininsDaugavpils10-V5020:49:03
28. AleksejsVorotincevsDaugavpils10-V20:49:08
29. AleksandrsRogožinsStiga OKDaugavpils10-V4020:49:40
30. JūlijaMatvijenkoBiatlonsDaugavpils10-S20:50:07
31. DainisKovaļonoks13.vidusskolaDaugavpils10-V20:50:20
32. PrestonWileyLatinsoftDaugavpils10-V20:50:27
33. RitaKļaviņaMagnenRēzekne10-S4020:50:57
34. JurijsStolarovsDaugavpils10-V5020:51:02
35. AleksandrsKornijenkoLiVelo| Zelta zemeDaugavpils10-V4020:51:03
36. ViktorsKuzminsDaugavpils10-V20:51:06
37. AnatoliDrenSoligorsk10-V5020:51:08
38. VladimirsJermaļjonoksDaugavpils novadsDaugavpils10-V5020:51:27
39. OļegsGaraisDaugavpils10-V4020:51:33
40. NikolajsDedelisDaugavpils10-V20:51:35
41. GenadijsBogdanovsDaugavpils10-V5020:51:57
42. NatālijaKrupinaSPARS-MKPreiļi10-S20:52:09
43. AleksandrsVisockisBe activeDaugavpils10-V20:52:11
44. IneseMacukaJēkabpils sporta centrsJēkabpils10-S20:52:33
45. NicholasDunakeyLatinsoftDaugavpils10-V20:52:41
46. LīgaAļijevaPreiļi10-S20:52:51
47. KirillsHromenkovsDaugavpils10-V20:52:53
48. MārisMeinertsDaugavpils10-V20:53:16
49. ĻubovaBlaževičaRīga10-S20:53:17
50. ArtursJukša12. vidusskolaDaugavpils10-V20:53:26
51. SergejsEšenvalds12. vidusskolaDaugavpils10-V20:53:31
52. JevgenijsBobilevsLATCDaugavpils10-V20:53:59
53. MarinaAvlasina-ZavadskaDaugavpils10-S20:54:04
54. AlfrēdsKokinsDaugavpils10-V5020:54:10
55. ImantsSproģisDaugavpils10-V5020:54:24
56. MaksimsTretjakovsBINITEXDaugavpils10-V20:54:30
57. AndrejsSidorenkoDaugavpils10-V20:54:34
58. AnitaLebedevaDTC JaunībaDaugavpils10-S20:54:38
59. AnatolijsLevšaDTC JaunībaD-pils10-V5020:54:52
60. VadimsSemjonovsLATCDaugavpils10-V20:54:52
61. EdmundsSetkovskisBebrene10-V5020:54:55
62. VadimsŠeršņovsDaugavpils10-V20:55:02
63. TatsianaDzialendzikSoligorsk10-S5020:55:06
64. SergejsŅikiforovs12. vidusskolaDaugavpils10-V20:55:09
65. LindaKalniņaDaugavpils10-S20:55:13
66. VijaUtāneSKRēzekne10-S4020:55:20
67. TatjanaGrigorjevaLATCDaugavpils10-S20:55:49
68. KristīnaMarkevičaDaugavpils10-S20:55:50
69. ArnisLociks12. vidusskolaDaugavpils10-V20:55:58
70. AleksandrsSokolovs12. vidusskolaDaugavpils10-V20:55:58
71. JelizavetaVladimirovaDaugavpils10-S20:56:07
72. ViktorijaAsarovska12. vidusskolaDaugavpils10-S20:56:28
73. ValdisKļaviņšMagnenRēzekne10-V4020:56:39
74. DonaldCochranLatinsoftDaugavpils10-V20:56:48
75. RaimondsČernišenko12. vidusskolaDaugavpils10-V20:57:00
76. ViktorsGriņevičsABC SoftwareBaloži10-V4020:57:00
77. JevgenijsZavadskisDaugavpils10-V20:57:03
78. StuartAndersonLatinsoftDaugavpils10-V20:57:10
80. MaksimsOparejsDaugavpils10-V20:57:23
79. JevgenijsIvanovsLATCDaugavpils10-V20:57:23
81. ArtūrsGreidānsBinitexDaugavpils10-V20:57:36
82. EvitaKaļiņinaIlūkste10-S20:58:02
83. EduardsĶerubins12. vidusskolaDaugavpils10-V20:58:03
84. ĒrikaBužinskaDaugavpils10-S20:58:19
85. IrinaSergejeva12. vidusskolaDaugavpils10-S20:59:00
86. MaksimsProščenkoDaugavpils10-V20:59:04
87. LīgaParfenaLATCDaugavpils10-S20:59:05
88. EvitaFranckevičaDaugavpils10-S20:59:06
89. JūlijaIvanovaDaugavpils10-S20:59:21
90. AļesjaKučinskaBe ActiveDaugavpils10-S20:59:30
91. AleksejsTitovičsTK SniegpulkstenīteDaugavpils10-V20:59:45
92. LovettLedgerLatinsoftDaugavpils10-V20:59:50
93. AnastasijaJakovļeva12. vidusskolaDaugavpils10-S20:59:54
94. JēkabsLazdiņš12. vidusskolaDaugavpils10-V20:59:54
95. EvitaLipiņa12. vidusskolaDaugavpils10-S21:01:13
96. JasonFisherLatinsoftDaugavpils10-V21:01:13
97. ElīnaŠņepsteLEJAPreiļi10-S21:01:45
98. AntonsPoļskihsRiga10-V21:01:59
99. MārītePlečkena12. vidusskolaDaugavpils10-S21:02:10
100. MadelineFarrLatinsoftDaugavpils10-S21:02:29
101. VjacešeslavsDobroserdovsJelgava10-V21:02:37
102. DainisVērdiņš12. vidusskolaDaugavpils10-V21:02:39
103. RihardsNovickis12. vidusskolaDaugavpils10-V21:02:57
104. SolvitaKoreņika12. vidusskolaDaugavpils10-S21:03:16
105. KasparsLaizānsDaugavpils10-V21:03:17
106. JeļizavetaPolitajevaDaugavpils10-S21:03:19
107. JolantaReča-LāžeSportlandDaugavpils10-S21:03:24
108. EdgarsPavlovs12. vidusskolaDaugavpils10-V21:04:54
109. LienaKurošaDaugavpils10-S21:04:57
110. ArtūsPeskovs12. vidusskolaDaugavpils10-V21:05:05
111. LaurisOrbidāns12. vidusskolaDaugavpils10-V21:05:05
112. JānisMickevičsLatinsoftDaugavpils10-V21:05:42
113. DmitrijsKižlaBINITEXDaugavpils10-V21:07:41
114. StefānijaZaicevaIndividuāliDaugavpils10-S21:08:28
115. NataļjaČernohajevaSPARS-MKDaugavpils10-S21:09:05
116. TomassBondars12. vidusskolaDaugavpils10-V21:09:42
117. DaceDambeSK MagnenRēzekne10-S21:10:49
118. KonstantīnsPavlovs12. vidusskolaDaugavpils10-V21:10:50
119. AijaLocaDaugavpils10-S4021:11:04
120. DmitrijsVisnevskisDaugavpils10-V21:11:28
121. DianaBulasaDaugavpils10-S21:11:39
122. AnastasijaPetrova12. vidusskolaDaugavpils10-S21:15:07
123. Elvis-AndrejsPuļaho12. vidusskolaDaugavpils10-V21:15:08
124. OļģertsFunts12. vidusskolaDaugavpils10-V21:15:55
125. ValērijaMihailova12. vidusskolaDaugavpils10-S21:16:32
126. LuīzeUtkina12. vidusskolaDaugavpils10-S21:16:32
127. OlgaSprance12. vidusskolaDaugavpils10-S21:17:09
128. ArtūrsPtašņuks12. vidusskolaDaugavpils10-V21:17:22
129. SintijaLoca12. vidusskolaDaugavpils10-S21:17:22
130. SofijaGolovina12. vidusskolaDaugavpils10-S21:18:58
131. EdgarsMaslovskis12. vidusskolaDaugavpils10-V21:22:25
132. AndrisRomulis12. vidusskolaDaugavpils10-V21:23:11
133. MihailsHolodovs12. vidusskolaDaugavpils10-V21:23:11
134. AleksandrsLavrentjevsDaugavpilsDaugavpils10-V5021:23:23
135. AigaVanaga12. vidusskolaDaugavpils10-S21:24:18
136. AleksisKinašs12. vidusskolaDaugavpils10-V21:24:34
137. MairitaPolonska12. vidusskolaDaugavpils10-S21:25:39
138. AnnaSprance12. vidusskolaDaugavpils10-S21:25:39
139. NikolajsNovikovs12. vidusskolaDaugavpils10-V21:25:39
140. ArnoldsZaicevsDaugavpils10-V21:27:01
141. RomānsSaušsDaugavpils10-V5021:28:14