Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2020 / 25.07.2020

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs 
1. DmitrijsSerjoginsBaltaisLīvāniV2041:06:51Diploms
2. KristapsKaimiņšJRKOgres novadsV4041:13:34Diploms
3. MārisĀbeleŽolneroviča Skriešanas klubsRīgaV4041:14:30Diploms
4. DenisPrikulisVegan runners ukSiguldaV3041:14:43Diploms
5. UldisKļaviņšVSK Noskrien/ RiekstiSiguldaV3041:15:33Diploms
6. AleksandrsRaščevskisDaugavpils RunnersDaugavpilsV2041:15:43Diploms
7. ValdisŅilovsMaratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/OgresOgreV4041:15:55Diploms
8. DainisLimanānsRIEKSTIBikstiV3041:16:21Diploms
9. MārtiņšSkujenieksSalaspilsV3041:17:29Diploms
10. UldisKatlapsInešiRīgaV2041:18:23Diploms
11. KarīnaHelmane-SoročenkovaTukumsTukumsS3041:19:20Diploms
12. VjačeslavsBambānsŽolneroviča skriešanas klubsJurmala SSV3041:22:30Diploms
13. DonatasKojalaPeter CamenzindVilniusV3041:23:26Diploms
14. AleksejsKovtjuhsRīgaV2041:23:55Diploms
15. DaniilsBlatsRigaV4041:24:55Diploms
16. IlonaMarheleAlūksneAlūksneS3041:26:04Diploms
17. JegorsSlobodcikovs------OlaineV3041:26:10Diploms
18. JānisSkujenieksRīgaV3041:26:38Diploms
19. KitijaValtereBaltaisLīvāniS2041:27:24Diploms
20. AgrisBoļšijsRēzekneV2041:30:04Diploms
21. GundegaHeidingereOgreS3041:30:22Diploms
22. MārtiņšLūsisŽolneroviča skriešanas klubsĀdažiV3041:30:57Diploms
23. VivianaKirilovaRīgaS4041:31:56Diploms
24. KonstantisCursinsChursinTeam / LSC / VSK NoskrienRīgaV3041:32:35Diploms
25. AgnisMūrnieksOVIRīgaV3041:32:52Diploms
26. DzintarsPetrovsMARATONA KLUBSRīgaV4041:33:01Diploms
27. ElīnaBaroneOgreS3041:33:03Diploms
28. AndrisRatkusOgreV3041:33:13Diploms
29. IevaMoļņikaNIRīgaS2041:33:22Diploms
30. ŽanisLulleRigaV4041:33:40Diploms
31. JurijsVilksZOMBIES,RUN!!!RigaV4041:34:40Diploms
32. EdijsTropiņšMARATONA KLUBSDundagaV2041:34:55Diploms
33. IvoZemturisJuno RunnersRīgaV4041:34:58Diploms
34. AinārsVīmanisBaldoneV4041:35:04Diploms
35. NikolajsMalahovsSalaspilsV6041:35:18Diploms
36. AgitaKaļvaĶegumā spēksĶegumsS4041:35:20Diploms
37. DiānaStolniece-PermaņickaSalaspilsS4041:35:44Diploms
38. RuslansMamedovsDaugavpils RunnersDaugavpilsV3041:35:50Diploms
39. AinārsMiņinsŽolneroviča skriešanas klubsVIĻAKAS NOV.V4041:36:15Diploms
40. MadaraGelsberga-Sokolova-RigaS3041:36:37Diploms
41. JurisČernadjevsRopažu nov.V5041:37:03Diploms
42. ArnisNoveičuksŽolneroviča skriešanas klubsAntūžiV3041:37:34Diploms
43. AgrisDundursRigaTeamMaratonaklubsRīgaV4041:38:01Diploms
44. MārisSpergaSalaspilsV4041:38:16Diploms
45. SergejsDaukštsPiramida Triathlon clubRigaV2041:38:30Diploms
46. SantaVīmaneBaldoneS3041:38:38Diploms
47. DzintraSkārdaAIZKRAUKLE / VSK NoskrienAizkraukleS3041:39:28Diploms
48. DainisŽubursDunalkaV4041:39:39Diploms
49. NikolajsSmalovijsLSCRīgaV6041:40:37Diploms
50. JānisGriķisDaugavpils RunnersDaugavpilsV3041:40:51Diploms
51. IvetaCauneIkšķileS4041:41:06Diploms
52. KristapsLapsaZvēriSalaspilsV3041:41:14Diploms
53. JānisButānsSalaspilsV3041:41:16Diploms
54. RihardsĀboliņšCēsisV3041:41:49Diploms
55. GitaMucenieceMaratona klubsRundāles novadsS3041:42:15Diploms
56. ArnisVilčinskisiSK ZB FizkultūraOgreV3041:42:17Diploms
57. ČeslavsKizloRigaV3041:42:59Diploms
58. InitaVolāneKadagaS5041:43:11Diploms
59. AndisMiķelsonsVidriziV4041:43:17Diploms
60. GuntisZālītisKadiķiRīgaV5041:43:28Diploms
61. PeterisTroksaĀtrie vilkiSalaspilsV3041:43:31Diploms
62. MārtiņšBeļinskisBaldoneV3041:43:42Diploms
63. IlzeJansoneĀdažiS5041:43:48Diploms
64. ViktorsMalihinsŽolneroviča skriešanas klubsRēzekneV4041:44:02Diploms
65. OnuteBieliauskaiteMarijampoleS3041:44:30Diploms
66. IvetaNiedreMARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīgaS4041:44:32Diploms
67. JānisRunčsPieci kaķiSalaspilsV4041:45:06Diploms
68. MārcisKalniņšJaunmārupe Skrien!JaunmārupeV3041:45:25Diploms
69. ValerijsVaseņinsGarkalnes nov.V6041:45:29Diploms
70. GatisTīdsRīgaV4041:45:34Diploms
71. JūlijaMežeņinaRīgaS3041:46:36Diploms
72. KristīneMerginaValmieraS3041:47:57Diploms
73. LāsmaZebuliņaRiga Runners/Nike Riga Run ClubRīgaS4041:48:01Diploms
74. SilvaAuderePriekuļiS3041:48:22Diploms
75. MārtiņšĻuļļaCF RīgaĶekavaV2041:49:38Diploms
76. JānisIvanovsSalaspilsV3041:50:38Diploms
77. EdgarsSproģisĶeipenes kodesOgreV3041:54:01Diploms
78. KristīneLārmaneSiguldaS3041:54:27Diploms
79. RaimondsKašsJelgavaV3041:55:05Diploms
80. EvitaRagovskaLDzSalaspilsS2041:55:36Diploms
81. MaksimsMogilins2DblRigaV4041:56:05Diploms
82. OleksandrSkrypnikRadhaKrishnaSalaspilsV3041:56:05Diploms
83. InetaSaulīteRīgaS4041:56:05Diploms
84. StanislavsPugacovs2DblSalaspilsV3041:56:21Diploms
85. VytautasMaziliauskasVilniusV5041:56:31Diploms
86. DainisRagovskisLDzSalaspilsV5041:57:22Diploms
87. DmitrijsŽarkovskisSalaspilsV4041:57:35Diploms
88. IngussVircavsSalaspilsV4041:57:46Diploms
89. AleksandrsAzarevicsLSCRigaV6041:57:51Diploms
90. JurijsMozinsSalaspilsV3041:58:20Diploms
91. MārisVidemanisOgreV4041:58:39Diploms
92. AndrisRēdersRēderu bandaIelejasV4041:58:39Diploms
93. HenrihsPetrovskisVSK NoskrienSalaspilsV4042:01:16Diploms
94. AldisBirznieksMARATONA KLUBS/VSK NOSKRIENVentspilsV6042:01:20Diploms
95. ArnisĀbelīteVirsotne/ MARMOTSalaspilsV5042:01:32Diploms
96. LīvaLeimaneRīgaS2042:01:36Diploms
97. DanaRudzīte-LočmeleKalnciems, Jelgavas novadsS3042:01:47Diploms
98. GatisEzerkalnsRīgaV3042:03:00Diploms
99. VilnisLiepiņšMaratona klubsCarnikavaV6042:04:40Diploms
100. AnfisaAleksejevaĶegumsS2042:05:01Diploms
101. RičardsVectirānsSalaspilsV2042:05:45Diploms
102. NormundsVilūnsvsk noskrienrigaV5042:06:40Diploms
103. LaumaMucenieceĶekavaS3042:08:29Diploms
104. ViktorsKuliksSalaspilsV6042:08:34Diploms
105. LaurisOzoliņšSalaspilsV3042:09:02Diploms
106. VitalijsMedvedevsI LOVE RUNNINGRīgaV3042:12:01Diploms
107. VadimsMaškancevsRīgaV3042:13:16Diploms
108. AigarsVidiņšSalaspilsV4042:13:53Diploms
109. VadimsMedvedevsI LOVE RUNNINGRīgaV4042:13:54Diploms
110. DanaMedvedevarigaS3042:13:58Diploms
111. KārlisKrīgalisBarkavaV3042:17:27Diploms
112. AivaKramiņaMaximaBauskaS3042:18:14Diploms
- AnatolijsMacuksJēkabpils sporta centrs/CompressportJēkabpilsV402DNFDiploms
- RomansKrušinskisExanteRigaV202DNFDiploms