Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāTaku skrējienu seriāls "Stirnu buks", Āžu kalns / 22.08.2015

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. JānisGailisMaratons AsicsOgresgalsVZ310:34:02
2. Artūrs-NiklāvsMedvedsAizputes vidusskolaAizputeVZ210:34:09
3. DanielsKārkliņšISOSTARRīgaVZ210:36:12
4. AigarsFeterisKandavas novadsVZ210:36:35
5. ValdisAņikejevsSK TēraudsJūrmalaVZ310:36:45
6. GatisŠtulbergsMaratona klubs - Skrundas PVSRīgaVZ210:36:50
7. OskarsCimermanisRiga Ironman TeamSmiltenes novadsVZ310:37:43
8. KasparsStukulsSK KatrinaKuldigaVZ310:38:00
9. IngusBogdanovsBogdanovu ģimeneValdemārpilsVZ110:40:17
10. IvoRudinskisSaldus boksa klubsSaldusVZ310:40:34
11. InāraLūseCarnikava LSCCarnikavaSZ310:40:42
12. NiksZaulsLimbažiLimbaziVZ110:40:46
13. ArtūrsBidiņšCrossfit RidzeneRīgaVZ310:40:59
14. KristapsStraumēnsCrossfit RidzeneRīgaVZ310:41:02
15. GuntarsAvdejevszaķi 1OgreVZ310:41:24
16. EdmundsKlimpmanisErlineautoTukumsVZ310:42:08
17. EduardsŠveics-MikeļševicsBerģu mūzikas un mākslas skolaVZ110:42:09
18. AnastasijaVidončikovaFolkmaņiJelgavaSZ210:42:19
19. AndrisRožudārzs0TukumsVZ310:42:49
20. MareksSkujiņšveikals 42km 195mRīgaVZ310:43:08
21. KalvisJansonsBalti ConstructionRīgaVZ210:43:22
22. IvetaCauneIkšķileSZ310:43:52
23. ValdisDevjatņikovsCapoeira KuldīgaKuldīgaVZ310:43:54
24. KristapsTuriščevsTukumsVZ210:43:57
25. GintaŠalmaRīgaSZ310:44:04
26. OskarsStāmersSK OzolniekiJelgavaVZ310:44:20
27. RalfsŠantarsRīgaVZ210:44:20
28. GastonsBrucisSabileSabileVZ210:44:30
29. DaceAlmaneTukumsSZ310:44:36
30. VilnisMežeckisKandavaVZ210:44:41
31. ZandaUlanovaJūrmalaSZ310:44:44
32. IlvarsBergmanisVIAAJūrmalaVZ310:44:48
33. ArtūrsHirkovskisTukumsVZ310:44:48
34. ArtūrsKančsOmega Pharma BalticsRīgaVZ310:44:55
35. RitvarsKlaparsValmieraVZ310:44:57
36. JegorsKirilovskisZoorbarunRīgaVZ210:45:04
37. LieneGulbeRīgaSZ310:45:04
38. MārcisBirsteRigaVZ210:45:07
39. ArtisDūriņšSaldus boksa klubsSaldusVZ310:45:13
40. DanaMačtamaMoller Auto VentspilsVentspilsSZ310:45:33
41. EdgarsFreilibsRīgaVZ310:45:34
42. ŽanisJevsinsOzolniekiJelgavas raj.VZ210:45:37
43. ĒriksLiepaVentspilsVZ210:45:46
44. ErvīnsVeicsRīgaVZ310:45:54
45. LauraKalniņaCarnikavaSZ310:46:00
46. JānisOsisEngures sportam - RīgaTukumsVZ310:46:17
47. RaimondsRonisJelgavaVZ310:46:17
48. EdgarsKāpostiņšCrossfitRidzeneRīgaVZ310:46:30
49. Gustavs-MartsStaņaArkādijaRīgaVZ110:46:52
50. JurisJankovskisJelgavaVZ310:47:01
51. AndrisBērziņšRīgaVZ310:47:18
52. RaivisIndrānsMuceniekiVZ310:47:20
53. PēterisLeimanisTukumsVZ310:47:21
54. GundarsAlksnisSpuņciemsVZ310:47:31
55. LaurisPrihodjkoTalsiVZ210:47:38
56. JānisUpītisLatvijas Valsts MežiTērveteVZ310:47:47
57. KārlisAncānsRīgaVZ110:47:55
58. IgorsVasiļjevsRīgaVZ310:48:00
59. IlmārsLācisJūrmalas triatlona klubsJūrmalaVZ310:48:05
60. EdgarsSamītisRīgaVZ310:48:07
61. EmīlsGūtmanisEngures novadsĶesterciemsVZ110:48:11
62. RenārsReiniksRīgaVZ310:48:13
63. ĒrlendsFedinsPūreVZ210:48:16
64. MārtiņšMaķevicsTalsi - KrauzersPastendeVZ310:48:18
65. AneteMidrijāneTOK TAKAKuldīgaSZ310:48:19
66. KristapsHeinsbergsTeam RūsaJūrmalaVZ210:48:29
67. KlāvsBriedisEngures novadsĶesterciemsVZ210:48:33
68. UvisArbidānsLimbažiVZ210:48:35
69. JurisBroksvskČeveriVZ310:48:39
70. AnnaKonovalovaA2VangažiSZ210:48:40
71. EmīlsKlaužsOgres ZilaiskalnsOgreVZ210:48:45
72. RaimondsUrtānsAccenture - Rīdzes badmintonsRĪGAVZ310:48:51
73. MārtiņšGrundmanisRīgaVZ310:48:55
74. ReinisVīlaksNCISJaunpagastsVZ210:48:58
75. LauraKazākaOgres sporta centrsOgreSZ110:48:58
76. JurijsKonovalovsA2VangažiVZ310:49:06
77. AnastasijaVaskoRīgaSZ310:49:14
78. GintaŠenfeldeJūrmalaSZ310:49:15
79. KitijaZaulaLimbažiLimbažiSZ110:49:16
80. MarkusUrtānsVANAGIJēkabpils novadsVZ110:49:26
81. SandraGaileOgresgalsSZ310:49:27
82. JānisElmerisCrossFit RīdzeneRīgaVZ310:49:28
83. SindijaSkangaleRīgaSZ310:49:33
84. AnnijaZāģereAizputes vidusskolaAizputeSZ210:49:35
85. ZanePakalnieceGribu noķert GulbiRīgaSZ310:49:36
86. KārlisErtmanisĀdažiVZ310:49:37
87. AgneseUlanovaPūreSZ310:49:57
88. GuntisPucensKuldigaVZ310:50:27
89. RobertsSukonovsGCRīgaVZ310:50:31
90. AndrisNeibergsJūrmalaVZ310:50:34
91. JurisGailisSalaspilsVZ210:50:45
92. AgneseKalējaRīgaSZ210:50:45
93. ZitaĻaudakaOgreOgreSZ310:50:46
94. RudolfsBogatirjovsRīgaVZ310:50:47
95. LinardsLazdiņšPeintbola parks 2xLTukumsVZ210:50:52
96. LieneVilsoneDobeleSZ210:50:55
97. IngusŠenhofsKuldīgaVZ310:51:03
98. RičardsBriedisEngures novadsSmārdeVZ110:51:03
99. GintsKudiņšVSK NoskrienJūrmalaVZ310:51:04
100. AnželikaAndrejevaDobeleSZ310:51:14
101. LīgaPildiņavalteriskrienJūrmalaSZ310:51:22
102. ĒriksBelcānsEngures novadsMilzkalneVZ210:51:25
103. ElīnaDzalbeSaldus boksa klubsSaldusSZ310:51:31
104. ArtūrsSviridovsRīgaVZ310:51:33
105. AntaOšiņaRīgaSZ310:51:34
106. SergejsKubraksBajardsTukumsVZ310:51:37
107. SignijaVītolaRīgaSZ310:52:00
108. KristapsKunradsRīgaVZ310:52:09
109. JānisStraukmanisVSK NoskrienRīgaVZ310:52:12
110. AleksejsFjodorovsTukumsVZ210:52:16
111. LauraMetlaBrocēniSZ310:52:25
112. IlvijaBērziņaĶekavaSZ310:52:39
113. EdgarsBobrovsRīgaVZ210:52:41
114. NaurisSausmanisNatālijas Draudziņas vidusskolaRīgaVZ210:52:45
115. LīgaSaulīteRīgaSZ210:52:46
116. MatīssFogelisEngures novadsEngureVZ210:52:53
117. DāvisPankoksFK KuršiLiepājaVZ110:52:56
118. KristīneZvejnieceSaldus Boksa klubsSaldusSZ210:52:57
119. KrišjānisStraupeTalsiVZ110:53:01
120. MārisStrautnieksTukumsVZ310:53:03
121. KristapsTreidensEngures novadsMilzkalneVZ210:53:05
122. ArtisTauriņšVZ310:53:22
123. SigitaLapiņaVeikals MARATONSSiguldaSZ210:53:25
124. IvetaLazdiņaPeintbola parks 2xLTukumsSZ310:53:29
125. MareksStrihorsTukumsVZ310:53:41
126. AndrisTauriņšRīgaVZ310:53:42
127. GerdsGrīnbergsCore fitnessRīgaVZ210:53:45
128. RihardsFuksisĶekavas nov.VZ310:53:49
129. IngaAuzāneRun 4 SunRīgaSZ310:53:55
130. KārlisDovnorovičsVZ310:54:15
131. EdīteKomasa-DorbeKODOJelgavaSZ310:54:25
132. GunārsDumbrisKlapkalnciemsKlapkalnciemsVZ310:54:26
133. OdetaTurkaTakaKuldigaSZ310:54:27
134. HelmutsLimmersMaušiJūrmalaVZ310:54:32
135. ArgutsKeirānsJūrmalaVZ310:54:38
136. SandisKlotiņšRīgaVZ310:54:45
137. MāraPucenaKuldīgaSZ310:54:47
138. KasparsVerdensRozā ventilātors skafandrāLapmežciemsVZ310:54:55
139. RenāteKārkliņaRīgaSZ210:54:56
140. DacePodkalneVSK NoskrienRīgaSZ310:55:01
141. TomsUžānsSalacgrivaVZ310:55:19
142. ArtūrsDriķisEngures sportamTukumsVZ310:55:21
143. KasparsRavaTukumsVZ310:55:24
145. DitaBurvevalteriskrienJūrmalaSZ210:55:25
144. RihardsStreiķisRīgaVZ310:55:25
146. ArtūrsKadiķisSiguldaVZ310:55:42
147. RalfsSīmanisJaunpilsVZ210:55:45
149. AgitaDreimaneJelgavaSZ210:56:00
148. Martins-PaulsKlucisRīgaVZ310:56:00
150. AinārsAntiņšEngures novadsĶesterciemsVZ210:56:03
152. PārslaSietiņaRīgaSZ210:56:04
151. MikusSemeneņaEngures novadsEngureVZ110:56:04
153. DagnijaSilaunieceGulbeneSZ310:56:06
154. LienePastoreLustesTukumsSZ310:56:07
155. VladimirsIsajevsVienmēr uz viļņaRīgaVZ310:56:10
156. JānisStrautiņšHighfiveLiepājaVZ310:56:18
157. KristaLesiņaRīgaSZ310:56:22
158. LauraKalniņaMaratona klubsVentspilsSZ310:56:23
159. KristīneBalanasaVirsotne-MARMOTSiguldaSZ310:56:25
160. RalfsBitānsEngures novadsMilzkalneVZ110:56:30
161. RainersKadiķisEngures novadsMilzkalneVZ210:56:31
162. RihardsŠneidersCOK SilvaJūrmalaVZ210:56:32
163. KārlisDubraEngures novadsVZ110:56:32
164. DaceAncāneTukumsSZ310:56:33
165. RičardsĶīlisTalsiVZ110:56:35
166. AinārsAizpurietisABLV Bank, ASRīgaVZ310:56:36
167. JanFikrleBKV HolysovMarupeVZ110:56:36
168. MārtiņšBrūverisRīgaVZ310:56:37
169. LāsmaZebuliņaRīgaSZ310:56:44
170. IvetaSaimenaRīgaSZ310:56:47
171. DāvisBērsonsKandavaVZ210:56:50
173. ZandaPētersoneRīgaSZ310:56:51
172. NilsOzolsDobeleVZ210:56:51
174. IneseRudzīteTukumsSZ310:56:52
175. RenārsGailisSaldusVZ310:56:57
176. LiánaAntonovaTukumsSZ310:56:59
177. SandisAvansCērksteVZ310:57:02
178. JūlijaSorokinaCrossfit RīdzeneCarnikavaSZ210:57:03
179. DaceHartmaneTalsiSZ310:57:17
180. JānisVembrisTukumsVZ310:57:18
181. AndisĀbeleRīgaVZ310:57:37
182. LieneBriedeMilzkalneSZ310:57:39
183. ReinisMelbergsSabileVZ210:57:45
184. MārisLūsisTukumsVZ310:57:49
185. ElizabeteLukašovaBerģu mākslas mūzikas skolaRīgaSZ110:57:54
186. MartaRiekstiņaCēsisSZ310:57:55
187. Niks-KristapsŠmitsEngures sportamSēmes pag.VZ110:57:56
188. KlāvsKlaparsValmieraVZ110:57:59
189. IlzeRepšaRīgaSZ310:58:07
190. IlvaSarkaneRozā ventilātors skafandrāRīgaSZ310:58:13
191. LieneMuzikaLielvārdeSZ210:58:13
192. AleksandraŠčigoļevaRīgaSZ110:58:31
193. Katrīna-SilvaMierkalneEngures novadsĶesterciemsSZ210:58:32
194. SvetlanaLazarevaJurmalaSZ310:58:35
195. AnnaKašinaGarkalnes novadsSZ310:58:35
196. ArkādijsŠišlovsStopiņu nov.VZ310:58:37
197. AivikaUlanovaPūreSZ310:58:40
198. SnigaPrombergaCrossFit RīdzeneCarnikavaSZ310:58:44
199. DitaVarņeckaRīgaSZ210:58:53
200. SandraVesereRīgaSZ210:58:53
201. LeldeKrēsliņaMārupeSZ310:58:56
202. DitaZaharovaTukumsSZ210:58:59
203. MadaraZaharčonokaMeitenes ZeltenesĶegumsSZ310:59:01
204. DžeinaPūceVSK NoskrienRīgaSZ310:59:02
205. JulijaKubrakaBajardsTukumsSZ310:59:15
206. AleksandraŠčedrovaeternalrunningpartyKatlakalnsSZ310:59:18
207. JurisTēraudsalfatours.lvPūreVZ310:59:27
208. KasparsKrūmiņšRīgaVZ310:59:28
209. IneseMidrijāneTOK TAKAKuldīgaSZ310:59:39
210. IngaNiedraRīgaSZ310:59:49
211. ValdisKļaviņšJūrmalaVZ310:59:54
212. KristiansStaņaArkādijaRīgaVZ110:59:57
214. KristiānaAksenokaRīgaSZ211:00:05
213. IngmarsZvirgzdiņšTukuma Katoļu baznīcaTukumsVZ311:00:05
215. EstereGaileOgresgalsSZ111:00:07
216. IlmārsStūriškaRīgaVZ311:00:18
217. DiānaKreicumaRīgaSZ211:00:21
218. SolvitaNiklaseSiguldaSZ311:00:21
219. UldisBenhensLyngsonMārupeVZ311:00:22
221. MārīteTurkaTakaKuldīgas novadsSZ311:00:34
222. LaineDaktereLimbažiSZ211:00:34
220. MārtiņšTerehovičsRīgaVZ311:00:34
223. KristofersAgarelovsIecavaVZ211:00:41
224. ElīnaŠenhofaKuldīgaSZ311:00:43
225. KristīneŠvekereSwedbankSpuņciemsSZ311:00:43
226. LīvaŠteinbergaGALEO CONSULTINGOlaineSZ311:00:44
227. BaibaŽelveRīgaSZ311:00:45
228. LeldeStrautiņaHighfiveJaunpilsSZ211:00:50
229. ZandaKrēsliņaSurikatiMārupeSZ311:00:53
230. GunaĶirseRīgaSZ311:00:58
231. KristīneKukaAD FITNESSLielvārdeSZ311:01:21
232. DinaKaupereYUASARīgaSZ311:01:24
233. MarutaKrūmiņaTukumsSZ311:01:25
234. DanuteFībiga-DaukšteRīgaSZ311:01:26
235. DiānaDaukšteRīgaSZ111:01:26
236. MadaraKurpnieceRīgas rajonsSZ211:01:34
237. ArvīdsBarānovsAunēniRīgaVZ311:01:36
238. EgitaUzuleSALDUS BOKSA KLUBSSaldusSZ311:01:40
239. SannijaSamsoneSALDUS BOKSA KLUBSSaldusSZ211:01:40
240. LeldeRonimoisaVSK NoskrienRīgaSZ311:01:45
241. IlzeLimanāneVSK NoskrienRīgaSZ311:01:45
242. GerdsSīmanisZibensEngureVZ311:01:52
243. DāvisZiemelisEngures novadsEngureVZ111:01:55
244. IvarsLiepiņšLustesTukumsVZ311:01:55
245. IntaNeicinieceVSK NoskrienKandavas novadsSZ311:02:03
246. MihailsSotnicoksSmartlynxRīgaVZ311:02:16
247. JelenaMigunovaTukumsSZ311:02:19
248. JolantaRomanovaVSK NoskrienRīgaSZ311:02:25
249. DaceLimmereMaušiJūrmalaSZ311:02:40
250. ValērijaFedotovaVienmēr uz viļņaRīgaSZ311:02:52
251. GundarsUpenieksSPORTLATRīgaVZ311:03:01
252. NatālijaJoničenkoStendeniekiStendeSZ311:03:04
253. EvaMatīsaĀtrās ļipasRīgaSZ311:03:04
254. IevaTreijaRīgaSZ311:03:08
255. KristīneKrūmiņaMiķeļa AlusOzolniekiSZ311:03:09
256. AndrejsPlatacisKvikworks-Vizuālās reklāmas ultradarbnīcaRīgaVZ311:03:12
257. IevaRassaRīgaSZ311:03:13
258. ElīnaŽagareBOLERīgaSZ311:03:17
259. TomsMiksRīgaVZ311:03:19
260. LolitaPaegleRADIO SWH KURZEMERīgaSZ211:03:21
261. ZanePaegleRADIO SWH KURZEMERīgaSZ311:03:21
263. IvetaGaile-StivriņaTukumsSZ311:03:25
262. RobertsOttoEngures novadsMilzkalneVZ211:03:25
264. JurisVaidakovsKas JaunsMārupeVZ311:03:27
265. EmīlsŽubulisRīgaVZ111:03:32
266. SindijaZaulaLimbažiLimbažiSZ211:03:33
267. DāvisBautriswww.tavamsportam.lvSiguldaVZ111:03:36
268. MargaritaMatuļenkoŽubītesTukumsSZ211:03:49
269. AgateKalcenauaRīgaSZ211:03:49
270. LindaLazdiņaPeintbola parks 2xLTukumsSZ211:04:07
271. ElīzaMuzikaLielvārdeSZ111:04:10
272. LuizeRagaJūrmalaSZ311:04:19
273. OlgaMikulovaVSK NoskrienRīgaSZ311:04:29
275. DaigaGreiškāneVSK NoskrienJelgavaSZ311:04:42
274. JānisSīlisEnergo optimusJūrmalaVZ311:04:42
276. LauraEgleJaunmārupeSZ311:04:44
277. ElīnaŠilingaĀdažiSZ311:04:44
278. DidzisDesainisYUASARīgaVZ311:04:46
279. KrišjānisStepiņšPurva KurmjiRīgaVZ311:04:56
280. DonatsUrtānsVANAGIJēkabpils novadsVZ111:04:57
281. DaigaOļševskaRīgaSZ311:05:03
282. ArvisEisaksMārupeVZ311:05:11
283. IlzeKomasaFreelanceriJelgavaSZ311:05:12
284. DaceSkrastiņaStende, Talsu nov.SZ311:05:13
285. IngaVīksnaVaidavaValmieraSZ311:05:16
286. MārtiņšSkraucisNTZTukumsVZ111:05:20
287. SanitaSirmāOgreSZ311:05:40
288. DaceHildebranteRīgaSZ311:05:41
290. IngaVateEngures novadsSZ311:05:44
289. JānisJēkabsonsĀdažiVZ311:05:44
291. AnnaĀboliņaVentspilsSZ311:05:49
292. GunitaKodoliņaEngureSZ311:05:53
293. SantaUlmaneRīgaSZ211:05:54
294. KrišsLudriksRīgaVZ111:05:58
295. IneseEisakaMārupeSZ311:05:59
297. MontaEglīteRukšiKlapkalnciemsSZ311:06:00
296. OskarsKulakovsRukšiTukumsVZ311:06:00
298. EdgarsKušķisRīgaVZ311:06:04
299. EvitaKalniņaKuldīgaSZ311:06:17
300. RihardsIeviņšRīgaVZ111:06:19
302. LeldeKatlāpeRīgaSZ211:06:20
301. AtisVītolsLangstiņiVZ211:06:20
303. LauraLapiņaJelgavaSZ111:06:26
304. LīgaOzoliņaVsk NoskrienRīgas raj.SZ311:06:35
305. LienePiķeTukuma novadsSZ311:06:35
306. Tomass-ReinisTīssOzolnieku novadsVZ211:06:40
307. IlvaKavickaJelgavaSZ311:06:46
308. AleksisKatarinsRīgas zaķiRīgaVZ111:06:56
309. AivarsDriķisEngures sportamTukumsVZ311:06:57
310. ViestursDriķisVUGD - Engures sportamTukumsVZ311:06:57
311. AnnijaBorodinovaTukumsSZ211:06:59
312. IvarsKrūmiņšMiķeļa AlusOzolniekiVZ311:07:17
313. KatrīnaKūkumaAlfatours.lvOgreSZ311:07:22
314. LieneKatarinaRīgas zaķiRīgaSZ311:07:32
315. GunitaButāneJelgavaSZ311:07:34
316. JānisAntiņšEngures novadsĶesterciemsVZ211:07:43
317. LeldeMameNTZTukumsSZ311:07:45
318. AnnaProskurinaRīgaSZ311:07:45
319. SantaLiepiņaEngures novadsSmārdeSZ311:07:51
320. AntraLiepiņaEngures novadsSmārdeSZ311:07:52
321. AndrejsHercmanisEngures novadsMilzkalneVZ111:07:54
322. EmīlsLimanānsVSK Noskrien - SK BikstiRīgaVZ111:07:56
323. RalfsRogaSK BikstiVentspilsVZ111:07:56
324. ViljamsLastovskisEngures novadsEngureVZ111:07:57
325. InesePlūmeHonda Training CrewRīgaSZ311:07:58
326. Krista-EsmeraldaLukjanskaEngures novadsEngureSZ211:07:58
327. SanitaLomonovskaRīgaSZ311:08:03
328. AivitaOsīteKuldīgaSZ311:08:16
329. TomsJanušssellaam.lvKuldīgaVZ111:08:20
330. KatrīnaAluteLimbažu novadsSZ111:08:22
331. AnitaJanušasellaam.lvKuldīgaSZ311:08:23
332. MārtiņšMelnacisOgreVZ211:08:24
333. LolitaDreibergaTukumsSZ311:08:27
334. MareksLukjanskisEngures sportam - Engures novadsEngureVZ111:08:28
335. IlzeZiemaneRīgaSZ311:08:34
336. ZitaBindare-BarānovaAunēniRīgaSZ311:08:52
337. IntarsBuzaMilzkalneVZ111:08:56
338. AdriansEikertsTukumsVZ111:08:56
339. JānisLūsisRīgaVZ311:09:02
340. MairaPetrovaRīgaSZ311:09:24
341. SigitaŠterneRīgaSZ311:09:39
342. DāvisEisaksMārupeVZ211:09:41
343. EdīteKārkliņaRīgaSZ311:10:06
344. GunaKaļķeRīgaSZ311:10:20
345. IngaBriņķeDobeleSZ311:10:20
346. Katrīna-NoraZandbergaTukumsSZ111:10:21
347. AneteCelmaEngures novadsSmārdeSZ111:10:29
348. ReinisBriedisEngures novadsĶesterciemsVZ211:10:32
349. SandraLūseRīgaSZ311:10:55
350. IntaBergmaneStendeniekiStendeSZ311:10:56
351. GunaBergaRīgaSZ311:11:06
352. SintijaTrupaRīgaSZ211:11:14
353. JanaSmiltiņaRīgaSZ211:11:14
354. LīvijaMušaJūrmalaJūrmalaSZ311:11:16
355. IneseBāriņaSaulkalneSZ311:11:19
356. IngaRožudārza0TukumsSZ311:11:37
357. UlvisRudzišsLiepājaVZ311:11:54
358. DinaĶupeRīgaSZ311:12:02
359. JanaSeiksteRīgaSZ311:12:28
360. KitijaDemidovaTukumsSZ211:12:36
361. IlzeEglīteTukumsSZ311:12:47
362. BaibaTarzieraRīgaSZ311:12:53
363. EgijaAizpurieteMārupes novadsSZ311:12:55
364. DanielaLotockaEngures novadsEngureSZ111:12:57
365. LudmilaKlaužaRaiņa ielaJūrmalaSZ311:13:03
366. AnitaJēkabsoneĀdažiSZ311:13:04
367. LauraZaharovaRīgaSZ311:13:04
368. PaulaJustovičaRīgaSZ211:13:05
369. AndraJurgelāneHighfiveLiepājaSZ311:13:05
370. IlgonisKrūmiņšA2SiguldaVZ311:13:15
371. LieneMudrovaRīgaSZ311:13:24
372. IevaOzoliņaJelgavaSZ211:13:24
373. EvitaZondakaRigaSZ211:13:26
374. LaimaBlankenbergaSaulkrastiSZ311:13:35
375. IneseŠīmanePeintbola parks 2xLTukumsSZ311:13:36
377. DenisaPreimaneMārupeSZ311:13:38
376. GatisKivrinsMārupeVZ311:13:38
378. KatrīnaŠaplakaRīgaSZ311:13:41
379. JēkabsJakovļevswww.endo.lvVZ111:14:15
380. VēsmaUpīteTērveteTērvetes novadsSZ311:14:22
381. SabīneBūmaneTukumsSZ311:14:31
382. IlonaSenkaneRigaSZ311:14:38
383. DārtaLozdaDārtaValkaSZ211:14:40
384. SintijaApseTukumsSZ311:14:40
385. DiānaCeikaRīgaSZ311:14:51
386. ElīnaLunteRīgaSZ211:14:58
387. ZaigaKazakaRigaSZ311:15:29
388. ZaneVimbuleNTZTukumsSZ311:15:35
389. Kārlis-GustavsŠnepsteAuseklis IKRīgaVZ211:15:40
390. DiānaBalodeRīgaSZ211:15:51
391. SantaGūtmaneEngures sportamĶesterciemsSZ311:15:59
392. ArnitaFreināteEngures sportamEngureSZ311:15:59
394. LauraVidejusaValdlauči, Ķekavas novadsSZ311:16:00
393. MārtiņšKaķītisValdlauči, Ķekavas novadsVZ311:16:00
395. VigetaBruceSabileSabileSZ311:16:04
396. RūdolfsDzirkalisTalsiVZ211:16:13
397. AgneseVillereRīgaSZ311:16:14
398. BaibaŠnepsteRīgaSZ311:16:19
399. LauraHofmaneVSK Noskrien - Brīvdabas Sporta Klubs - 712SiguldaSZ311:16:35
400. KārlisLiepiņšEngures sportamĶesterciemsVZ111:16:42
401. DaceTarzieraRīgaSZ311:16:44
402. SolvitaZeipiņaPūreSZ311:16:48
403. EvelīnaRudzīteRīgaSZ111:16:56
404. AijaDzeņkovskaRīgaSZ311:17:00
405. KatrīnaLevāneEngures Sportam - TukumsTukumsSZ111:17:22
406. LoteFreināteEngures novadsEngureSZ111:17:23
407. DānielsZiemelisAšās kājas ZIDTalsiVZ111:17:25
408. KasparsKrievsRīgaVZ111:17:25
409. IneseZepaAšās kājas ZIDRīgaSZ311:17:29
411. PaulaFjodorovaEngures sportam-TukumsTukumsSZ211:17:38
410. ReinisKonošonoksEngures sportam - TukumsTukumsVZ211:17:38
412. LīvaFirlejaSmārdeSZ211:17:42
413. VikaKacēvičaTalsiSZ311:18:16
414. SantaBlūmaJelgavaSZ311:18:26
415. IngrīdaSvokaJūrmalaSZ311:18:40
416. AneteBalodeEngures novadsEngureSZ211:18:47
418. LauraJanševskaDobeles novadsSZ311:18:49
417. AndrisKlaužsRaiņa ielaJūrmalaVZ311:18:49
419. AdrienneMillerĶekavaĶekavaSZ111:18:52
420. ArnitaMelnaceOgreSZ311:19:00
421. MadaraPetrovaVSK NoskrienTukuma novadsSZ211:19:03
422. ElizabeteMelnaceOgreSZ111:19:06
423. RolandsMelnacisOgreVZ311:19:07
424. KatrīnaRudzīteķekavaSZ111:19:13
426. DaceŅesterovaOgreSZ311:19:39
425. SergejsŅesterovsOgreVZ311:19:39
427. AnsisGornavsSK SiguldaVZ311:19:46
428. RaiensRūjaSK SiguldaSiguldaVZ111:19:46
429. EvijaPetrovskaVSK NoskrienSalaspilsSZ111:19:52
430. EmīlsPetrovskisVSK NoskrienSalaspilsVZ111:20:21
431. MāritePetrovskaVSK NoskrienSalaspilsSZ311:20:22
432. DaceKārkliņaGrST TeamĶekavaSZ311:20:23
433. HenrihsPetrovskisVSK NoskrienSalaspilsVZ311:20:25
435. MāraTihomorovaDzeniic RacingRīgaSZ311:20:42
434. AndisBrigmanis-BriģisDzeniic RacingRīgaVZ311:20:42
437. LīgaBarovskaRažots LatvijāJelgavas raj.SZ311:21:20
436. AleksandrsVoinoMārupeVZ311:21:20
438. IevaPogaRažots LatvijāJelgavas raj.SZ311:21:21
439. LīgaLaganovskaAD FITNESSLielvārdes novadsSZ311:21:54
440. SantaLasmaneRīgaSZ311:23:56
441. IevaSpruženieceSalaspilsSZ311:23:56
442. DaigaEimusaPekaušiBauskaSZ311:25:21
443. LindaGrīnfeldeJelgavaSZ311:25:47
444. DaceTītmaneRīgaSZ311:26:27
445. ĀrijaBalaškoPūreSZ311:26:30
446. IvetaKrievaRīgaSZ311:27:04
447. KetaMeilerteLVM-MammadabaRīgaSZ111:30:15
448. HeinrihsMeilertsLVM - MammadabaRīgaVZ111:30:16
449. KristīneMeilerteLVM-MammadabaRīgaSZ111:30:36
450. VijaSkruleRīgaSZ311:32:18
451. SantaDemidovaKandavaSZ211:33:24
452. ArnitaBunereSabileSZ311:36:17
453. IlvaMāgure-LevāneEngures Sportam - TukumsTukumsSZ311:38:21
454. MaijaLontonaSanderiRīga LV- 1084SZ311:41:03
455. IevaGarančaRīgaSZ311:41:25
456. TīnaVoldiņaIkšķiles ZaķiIkšķileSZ111:43:48
457. PatrīcijaRocēnaIkšķiles ZaķiIkšķileSZ111:43:49
458. ElīnaBruceSabileSabileSZ211:45:23
459. GunaKalniņaSmartlynx AirlinesRīgaSZ312:00:14