Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportlat Valmieras maratons (LČ maratona skrējienā) / 18.09.2016

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. ReinisHartmanisSPORTLAND/NIKEVN2020:38:28
2. KristapsVējš-ĀboliņšSPORTLAND/NIKEVN2020:40:53
3. KristapsKaimiņšVSK NoskrienOgres novadsVN3020:41:05
4. ArmandsTālumsVeikals Maratons-asicsRīgaVN3020:41:37
5. JānisMežielsSK Tērauds-1AizkraukleVN2020:41:47
6. EdgarsCaicsesibrivs.lvRīgaVN3020:42:15
7. DainisStepeSK Tērauds/Nike/SportlandVN3020:42:38
8. DāvidsFrancsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīgaVN2020:43:40
9. IlonaMarhelecityfitnessAlūksneSN3020:43:43
10. OskarsBlausNBSJELGAVAVN3020:43:50
11. PēterisLazdiņšJēkabpils Sporta centrsJēkabpilsVN2020:43:53
12. MareksZālītisVSK NoskrienĶekavaVN3020:44:03
13. PēterisTrubačsPreiļiPreiļiVN5020:44:07
14. LaurisSavcuksVN3020:44:14
15. DāvisRozītisVeikals 42km/SauconyAmatas novadsVN2020:44:23
16. FlavioNunesSPORTLAND/NIKEVN2020:44:42
17. GatisŠtulbergsMARATONA KLUBS/VendenSkrundaVN2020:45:10
18. KasparsKārkliņšSiguldas Maratona klubsSiguldaVN4020:45:34
19. OskarsStāmersSk TēraudsJelgavaVN3020:45:43
20. KārlisTreimanisMARATONA KLUBSVentspilsVN2020:46:10
21. AgnesePastareOlimpiešu klubsOgreSN2020:46:17
22. ĀrisKundziņšEsiAktivs.lv / KundziņiRīgaVN4020:46:30
23. ArvilsBušmanisLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāniVN4020:46:43
24. ArtisSmerliņšLaiksCeltLiepaVN5020:46:44
25. GunaĢērmaneSPORTLATGulbeneSN3020:46:45
26. DanielsKārkliņšSiguldas maratona klubsSiguldaVN2020:46:52
27. ArnoldsĀriņšSK Metroons/ NikeRīgaVN2020:47:08
28. EdgarsRencisPaBaso.lv / VSK NoskrienValmieraVN3020:47:22
29. ArmandsĀriņšAA SPORTRīgaVN2020:47:25
30. ArvisGrencbergsSK Tērauds -2RīgaVN2020:47:30
31. IvarsValtassSK Metroons/ NikeMārupeVN4020:47:48
32. ImantsSuveizdada-marathonDaugavpils novadsVN4020:48:05
33. LauraČakleMARATONA KLUBS/VendenVentspilsSN3020:48:11
34. JānisVeļķerisAlūksneAlūksneVNJ20:48:16
35. JānisBeloragsMARATONA KLUBS/DionSportLabVentspilsVN2020:48:39
36. UģisKronbergsMaratona klubs/ RE&BMRudeVN3020:48:41
37. JānisKapustānsSK TĒRAUDS-1/Vidzemes augstskolaRīgaVN4020:48:46
38. ValērijsBaranovskisDaugavpilsVN4020:48:48
39. RobertsMālnieksLīvānu VKLīvāniVN5020:48:55
40. ZaneMucenieceIkšķileSN2020:49:01
41. EdijsKizenbahsSK Metroons/ NikeRīgaVN4020:49:07
42. GatisMatukoValmieraVN3020:49:31
43. EdgarsVantersVSK Noskrien/RiekstiRīgaVN3020:49:54
44. AndrejsPriedītisVSK Noskrien.Jūrmala.Lsc.RīgaVN5020:50:08
45. AndrisBergmanisPatriaSiguldaVN3020:50:09
46. MareksŠīrantsVSK NoskrienJelgavaVN4020:50:12
47. SandisĀboliņšKocēnu novada MTBKocēnu novadsVN2020:50:17
48. DaceAlmaneTukuma Vieglatlētikas klubsTukumsSN2020:50:30
49. InāraLūseCarnikavas Sporta centrsCarnikavaSN5020:50:31
50. JēkabsNākumswww.justinfitness.lvRīgaVN4020:50:37
51. EdgarsRizgisvāberesmadonaVN2020:50:49
52. RuslansŠuļgaMARATONA KLUBS/DionSportLabLiepājaVN3020:50:50
53. RuslansKļaviņšLudzaLudzaVN3020:50:54
54. KasparsVīksneVeikals 42km/SauconyCēsisVN2020:51:03
55. SvajunasFokasGalzemjiVN2020:51:11
56. ArtūrsRonisEvelo cyclingJelgavaVN3020:51:26
57. IlzeUrbāneVSK NoskrienRīgaSN4020:51:31
58. DāvisBalodisJelgavaVN2020:51:36
59. ArtūrsJansonsMARATONA KLUBSKapsēdeVN3020:51:38
60. AnastasijaVidončikovaFolkmaņiJelgavaSNJ20:51:47
61. MārtiņšPetrovsCēsisVNJ20:51:55
62. BaibaAžušeleSN2020:52:05
63. RobertsViļumsOgreVN3020:52:21
64. NormundsLanginsVSK NoskrienRīgaVN5020:52:26
65. KristapsPoddubnijsCSDDRigaVN2020:52:42
66. AinoGošsMARATONA KLUBSVentspilsVN4020:52:51
67. Jānis-DansĶikutsKocēnu novadsVNJ20:52:58
68. JānisKrampeRīgaVN3020:53:04
69. AigarsSavickisSmilteneVN5020:53:06
70. GuntisStrautiņšLiepājas Vieglatlētikas klubsLiepājaVN2020:53:07
71. ValdisŅilovsSPORTLATOgreVN4020:53:10
72. GintaŠalmaRīgaSN4020:53:18
73. ArnisŠūlmeistersCēsisCēsisVN4020:53:23
74. AldisBušsSk TēraudsRīgaVN3020:53:27
75. ArvilsŠaķisMoller Auto VentspilsVentspilsVN4020:53:29
76. AlgirdasMedeikisBKŠiauliaiVN3020:53:40
77. KalvisKažoksITF SPJelgavaVN2020:53:44
78. DainisRazminovičsViļakas novadsVN4020:53:46
79. DaliaLukošienėBKŠiauliaiSN4020:53:47
80. AndisOzoliņšBN KURŠIIecavaVN3020:53:54
81. ElīnaKārkliņaMežmalasMadonaSN2020:53:56
82. JēkabsKrastiņšSportiņš 88VN2020:53:57
83. KristersPšeņicinsMARATONA KLUBSVentspilsVNJ20:54:01
84. KirilsBoikoVN2020:54:01
85. RolandsReinsonsValmieras SOS BCValmieraVNJ20:54:03
86. DaceKovaļevskaLSC-SK OzolniekiSN2020:54:05
87. Emīls-HenrijsTaubeNacionālā aizsardzības akadēmijaRīgaVN2020:54:06
88. VairisKrauklisPrivātbūveSmilteneVN6020:54:09
89. AleksandrsBlagonadeždinsKLINKMANNRīgaVN3020:54:16
90. JurijsStolarovsDaugavpilsVN6020:54:20
91. AnrijsKirhnersTukumsVN2020:54:26
92. AigarsFeldmanisĒrģemeVN5020:54:28
93. GunitaŠaleAizkraukle/SkrīveriSN2020:54:39
94. JēkabsBelevičsOgreVNJ20:54:44
95. ValtersBērziņšVN3020:54:47
96. IvarsVeirihsJēkabpilsVN4020:54:52
97. HaraldsJansonsCarnikavas novadsVN4020:54:52
98. AntonijsSivkoVentspilsVN4020:54:56
99. ArtisZariņšOTRĀ ELPARīgaVN4020:54:58
100. AndisBrucis-JūrmalaVN4020:54:59
101. ValērijsRibakovsRīgaVN4020:55:00
102. IvitaŠaleSkrīveriSN2020:55:02
103. IgorsGibašovsVASVN3020:55:03
104. KimsSifersVN5020:55:04
105. ValdisKaibeNacionālie bruņotie spēkiKocēnu novadsVN2020:55:15
106. RitaKļaviņaMagnenRēzekneSN4020:55:17
107. JānisAusmanisSK KatrīnaKuldīgaVN4020:55:19
108. LudmilaIvanovaDaugavpils novadsDaugavpils novadsSN3020:55:22
109. ĢirtsFišersVN3020:55:26
110. RinaldsBoltānsRēzeknes novadsRēzeknes novadsVNJ20:55:32
111. JāzepsIvulisRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneVN2020:55:33
112. ValtsBrasavsVāberesValmieraVN2020:55:34
113. NormundsGravaOK AlnisJelgavaVN4020:55:35
114. EdgarsSprūdsNīcas novadsVN2020:55:37
115. IlmārsKrampeAlpi JumtiMadonaVN4020:55:38
116. SandisSabājevsVidzemes olimpiskais centrsValmieraVN3020:55:39
117. Roberts-AtisVīksnaĀtrumsJelgavaVN2020:55:42
118. HelmūtsVucānsPreiļiPreiļiVN2020:55:47
119. UldisDoniņšMARATONA KLUBSVentspilsVN2020:55:48
120. IneseIeviņaMoller Auto VentspilsVentspilsSN3020:55:49
121. SantaSuta-ZuteCarnikavaSN3020:55:50
122. LieneAllereKocēniKocēnu novadsSN3020:55:56
123. AskoldsBušmanisSalaspilsSalaspilsVN4020:55:56
124. IntsVilksRīgaVN4020:56:07
125. VladimirsJekimovsRigaVN2020:56:10
126. SanitaLaicāneSK TēraudsRīgaSN3020:56:12
127. JānisRadzinšRdaziņiKusaVN2020:56:13
128. LauraPētersoneVSK NoskrienKocēnu novadsSN3020:56:16
129. IlzeJansoneĀdažiSN4020:56:17
130. IvarsFērmanisAlūksneVN5020:56:17
131. IvarsOraševskisZAS PārgaujaPārgaujas novadsVN5020:56:23
132. GatisBērziņšStāmerienaVN3020:56:29
133. SandisSproģisLattelecomRīgaVN4020:56:32
134. LāsmaZebuliņaRīgaSN4020:56:34
135. VladimirsJermaļjonoksda-marathonDaugavpils novadsVN6020:56:36
136. MārisŠteinbergsSportlandRīgaVN3020:56:40
137. SandraGaileOgres novadsSN3020:56:44
138. RobertsIvzānsOgreVN4020:56:44
139. Tomass-ReinisTīssJelgavaVNJ20:56:44
140. RomualdsMinickisJūrmalaJūrmalaVN6020:56:55
141. AldisCiukmacisRēzeknes novada BJSSRēzeknes novadsVN4020:56:55
142. MārtiņšTarandoRīgaVN2020:56:58
143. TomsZumbergsPriekuļu SumbriPriekuļiVN2020:56:58
144. KristapsPričinsSportlandLiepājaVN2020:57:07
145. EdgarsBricsLMTRīgaVN2020:57:09
146. RenāteKalniņaMARATONA KLUBSVentspilsSN4020:57:11
147. JānisĀboliņšVaidavaKocēnu novadsVN2020:57:14
148. SauļusTolvaišaCircle KRīgaVN3020:57:25
149. JānisBrokānsSwedbankRīgaVN2020:57:27
150. SigitaSaulīteRīgaSN3020:57:29
151. RaivisKirhnersTukumsVN2020:57:31
152. MārtiņšRopšsCēsisVN3020:57:33
153. KristapsDveselitisOgreVN2020:57:40
154. JānisGailītisRixRīgaVN2020:57:45
155. AleksandrsLimbergsMērsraga novadsVN4020:57:47
156. GuntisPucensSK KatrīnaKuldīgaVN5020:57:47
157. IlzeSermolīteJelgavaSN4020:57:51
158. MārisHeinolsZVOCValmieraVNJ20:58:06
159. VoldisZlobinsRīgaVN3020:58:07
160. VadimsUļčugačevsLLU ITFJelgavaVN2020:58:08
161. ArtūrsPērleRīgaVN4020:58:14
162. IlzeMiklaševicaJELGAVASN2020:58:15
163. AivarsDobrisGulbeneVN2020:58:22
164. KasparsAksenoksCSDDRigaVN4020:58:22
165. NikolajsPušņakovsRV TeamRezekneVN3020:58:23
166. AivarsZaķisLSCRīgaVN5020:58:27
167. LauraSavickaSmiltene BJSSSmilteneSNJ20:58:29
168. AivaLiepiņaSlampe/RīgaSN2020:58:31
169. AnnijaGobiņaRīgaSN2020:58:32
170. MārtiņšVladimirovsVidzemes AugstskolaValmieraVN2020:58:33
171. JevgenijsIvanovsLATCDaugavpilsVNJ20:58:34
172. MaksimsBlokinsABC softwareRīgaVNJ20:58:34
173. NormundsGorņevsRīgaVN3020:58:34
174. AigarsBokaldersVINGROŠANAS STUDIJAValmieraVN3020:58:35
175. SantaSmirnovaValmieras SOS BCValmieraSNJ20:58:35
176. VernersApiņšVN2020:58:36
177. AndisPlūmeLīgatneVN3020:58:38
178. GuntarsPloriņšVINGROŠANAS STUDIJAValmieraVN4020:58:42
179. AļonaCiaguneSiguldaSN3020:58:42
180. DaceCelmaVSK NoskrienRīgaSN3020:58:45
181. RutaŠķipareJēkabpils Sporta centrsJēkabpilsSN4020:58:46
182. IgorsKozlovsOlaines nov.VN5020:58:48
183. DaceĀboliņaVaidavaKocēnu novadsSN2020:58:53
184. UģisVolkovsRalfsRīgaVN2020:58:53
185. IntsSkaldisKļaviņš Ellex / VSK NoskrienLiepājaVN2020:58:54
186. DainaVēzīteSportlandRēzekneSN2020:59:02
187. KristīneGailumaRēzeknes novadsRēzeknes novadsSNJ20:59:06
188. EvitaDanenbergaRigaSN2020:59:07
189. MairisApsītisVINGROŠANAS STUDIJAValmieraVN3020:59:12
190. LaurisLamaksĀtrais torņu servissRīgaVN2020:59:13
191. ArtūrsMillersABC softwareRīgaVN3020:59:15
192. ArtūrsCaicsRīgaVN2020:59:15
193. JānisCaics---RīgaVN6020:59:16
194. IlmārsRomančuksRīgaVN5020:59:18
195. LāsmaPometkoCēsisSN2020:59:19
196. ArtisTreulandsVentspilsVN2020:59:25
197. AleksandrsOzoliņšCidoVN3020:59:26
198. ArmandsRagsVDR centrsValmieraVN4020:59:26
199. SantaTrofimova-TrofimovičaRīgaSN2020:59:34
200. MārtiņšHeringsSwedbankRīgaVN3020:59:36
201. IlzeRunguleSmilteneSN3020:59:39
202. ElīnaGoldmaneSportlandRīgaSN2020:59:40
203. AigarsLočmelisValmieraVN4020:59:43
204. MaksimsLahnoRīgaVN3020:59:47
205. AndrisDalbiņšRīgaVNJ20:59:48
206. IvetaLiepiņaSK Metroons/ NikeRīgaSN4020:59:50
207. SandisValterscesisVNJ20:59:50
208. TomsBondarsTavasRiepas.lvOzolniekiVN2020:59:50
209. SvetlanaMaskalaMARATONA KLUBSVentspilsSN3020:59:58
210. LauraVancāneSK Tērauds-1RīgaSN2020:59:58
211. VinetaRolmaneSN4021:00:04
212. LaumaČerņevskaVSK Noskrien VāveresRīgaSN3021:00:10
213. JānisKauškalsSportlandSmilteneVN2021:00:14
214. VilmaAlberingaZVOCValmieraSNJ21:00:15
215. DžanitaFreijaMoller Auto VentspilsKuldīgaSN4021:00:18
216. AtisMazursValmieraVN3021:00:22
217. AndisPuriņšValmieraVN4021:00:26
218. JurisLīpacisSiguldaVN4021:00:26
219. JānisBorisevičsVN3021:00:27
220. LīgaValdmaneZVOCKocēnu novadsSN2021:00:28
221. UlvisŠulcsNAAJelgavaVN2021:00:31
222. DenissKurmansSportlandJelgavaVN2021:00:34
223. IvetaKaroleValkaValkaSN5021:00:36
224. GintarasLiaudenskasBegimo klubasŠiauliaiVN5021:00:38
225. RaivoBobrovsValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVN2021:00:45
226. ValtersRutkoDeaf foxSmilteneVN2021:00:46
227. MareksMačsAlpi JumtiDruvienaVN2021:00:46
228. ĢirtsSalmiņšVN4021:00:47
229. RonaldsLiepiņšSK Metroons/ NikeRīgaVN5021:00:53
230. DaceŠķirusJelgavaSN3021:00:55
231. ReinisZiediņšRUBENEValmieraVNJ21:01:05
232. GustavsZēmeleRUBENEValmieraVNJ21:01:05
233. AigaTurčinaSportlandRīgaSN2021:01:07
234. LaurisPožarnovsRigaVN2021:01:07
235. ArnisJurgelsLMTRīgaVN2021:01:08
236. AndrejsMaksimovsLATCDaugavpilsVN2021:01:10
237. ArtūrsVērdiņšSportlandRīgaVN2021:01:12
238. RaitisZihmanisSportlandRīgaVN2021:01:13
239. ImantsBaumanisSportlandRīgaVN2021:01:13
240. EdgarsZaicevsRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneVN2021:01:16
241. MārisOstrovskisPelēcisLiepājaVN3021:01:25
242. EvitaHibšmaneSportlandRīgaSN2021:01:29
243. AntraKļavaValmieraSN2021:01:31
244. LauraJursoneValmieraSN3021:01:32
245. GustavsGudzuksRīgaVN2021:01:34
246. OļegsGlaudiņšRV TeamŖēzekneVN3021:01:37
247. MaksimsTretjakovsBINITEXDaugavpilsVN2021:01:43
248. SantaKrūmiņaVSK Noskrien VāveresRīgaSN3021:01:48
249. ArtaŠmuksteVāberesValmieraSN2021:01:51
250. ViktorsMalihinsIF ApdrošināšanaRēzekneVN3021:01:53
251. MihailsKijaškoRV Team RezekneRēzekneVN3021:01:54
252. KalvisKulbarsSK KatrīnaKuldīgaVN2021:01:55
253. RaimondsBrēžaValmieraVN3021:01:56
254. IvarsLoginsVSK NoskrienGulbeneVN5021:01:57
255. GuntarsKrasovskisRīgaVN4021:02:02
256. MāraPucenaSK KatrīnaKuldīgaSN2021:02:07
257. NilsVanagsPANATTARīgaVN4021:02:08
258. AivarsBlaumanisIecavaVN5021:02:15
259. MārtiņšDīķisPrometal GroupOgreVN2021:02:22
260. KristsZambergsPrometal GroupOgreVN2021:02:25
261. IrinaKizenbahaSK Metroons/ NikeRīgaSN5021:02:26
262. EdvīnsBērziņšindRīgaVN5021:02:31
263. OlgaRadžabovaindividuāliRīgaSN3021:02:37
264. JaneksGolubeckisJaneksTheMLGRīgaVNJ21:02:49
265. Markus-EduardsPazānsRUBENEKocēnu novadsVNJ21:02:50
266. MatīssCelmsRUBENEKocēnu novadsVNJ21:02:50
267. LilijaGrundmaneindividuāliKuldīgaSN5021:02:51
268. ValerijsBairaševskisRigaVN2021:02:56
269. MārtiņšLiekniņšIf.lv ApdrošināšanaRīgaVN3021:03:03
270. JānisDanevičsValmieraVN3021:03:09
271. NormundsRozitisValmieraVN2021:03:10
272. ReinisRubinsGAUJIENAGaujienaVNJ21:03:16
273. IlgvarsBebrišsSK KatrīnaKuldīgaVN5021:03:18
274. VoldemārsŠimanovskisViļakaVN3021:03:19
275. AinārsMiņinsVIĻAKAS NOV.VN4021:03:19
276. EdijsAkolovsSiguldaVN4021:03:20
277. ĢirtsGuļānsValkaVN2021:03:20
278. AlfrēdsRadvilsRīgaVN3021:03:21
279. ViktorijaAdijāneRēzeknes novadsRēzeknes novadsSNJ21:03:22
280. SantaPastoreSK TēraudsRīgaSN2021:03:23
281. DmitrijsPotalujevsJust runDaugavpilsVN2021:03:24
282. JurisMaileValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVN2021:03:24
283. IneseMacukaJēkabpils Sporta centrsJēkabpilsSN3021:03:25
284. BaibaKatajaSN4021:03:26
285. MārisDadzisSK KatrīnaKuldīgaVN3021:03:31
286. EmīlsMednisValmieraVN2021:03:32
287. LinaLiaudenskieneBėgimo klubasŠiauliaiSN5021:03:35
288. AivarsBrokansJelgavaVN3021:03:42
289. MargitaLagzdina-RigaSN4021:03:45
290. JūlijaKuzņecovaDr. KlaunsRīgaSN4021:03:46
291. GitaDubrovaPrometal GroupOgreSN3021:03:50
292. DainiusStulgysVilniusVN5021:03:52
293. ValdisČerpakovskisMārupes novadsVN3021:03:54
294. MārisPuzāksITF SPJelgavaVN2021:03:57
295. AndžejsStepančuksKongo BongoCēsisVN2021:03:58
296. AndisMinkevičsRīgaVN2021:03:59
297. AldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalgaVN5021:04:01
298. IneseNudienaVentspilsSN3021:04:05
299. DainisUpenieksSK Ozolnieki IIJelgavaVN4021:04:11
300. ElmārsBlūmsPatria TeamRīgaVN2021:04:13
301. KristapsEškinsBE44ValmieraVN2021:04:15
302. MarutaGuitāneLudzaLudzaSN4021:04:18
303. PēterisVīrsValmieraVN2021:04:21
304. MikusKuprišsValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVN3021:04:25
305. LieneLabsvīraSiguldaSN3021:04:26
306. KristaĶelpaSmiltene BJSSSmilteneSNJ21:04:37
307. LīgaRēdereRēderu bandaTīraineSN3021:04:45
308. RaitisBratkaVSK NOSKRIENRigaVN3021:04:51
309. ArmandsŠadinovsRīgaVN4021:04:51
310. ArmandsTeterisTeteriUlbrokaVN2021:04:54
311. JānisPazānsKocēnu novadsVNJ21:04:56
312. IngaHeidemaneSK KatrīnaKuldīgaSN4021:04:57
313. KristapsŠņepstsValmieraVN2021:04:58
314. MaijaBildereIkšķiles novadsSN3021:05:00
315. AlexMikhalevAtlas warriorsEkaterinburgVN3021:05:00
316. KasparsZvanisDobeleVN2021:05:00
317. DainisCiguzisTas ir goda jautājumsValmieraVN2021:05:03
318. Mārtiņš-FrīdisLūksJēkabpilsVNJ21:05:04
319. RaivisPušpursRīgaVN2021:05:06
320. Arta-RenāteRulleZVOCKocēnu novadsSNJ21:05:06
321. JurijsJeskoNagļiVN3021:05:06
322. ElizabeteLočmeleBurkānciems & CoSNJ21:05:06
323. ArtūrsBunkaLiepajaVN3021:05:14
324. MārisBlaubergsValmiera kustasValmieraVN3021:05:15
325. SintijaBiteĶegumsSN2021:05:19
326. JūlijaKaibeļevaMARATONA KLUBSVentspilsSN4021:05:19
327. ReginaMedeikienėBėgimo klubasŠiauliaiSN3021:05:21
328. MārtiņšBankovskisUpeslejasVN3021:05:21
329. MārtiņšVanagsĀdažiVN3021:05:24
330. ArvisBirkmanisVN3021:05:25
331. SantaLorenceOzolniekiJelgavaSN5021:05:27
332. KasparsAndruškinsRīgaVN2021:05:28
333. LilitaKārkliņaRīgaSN2021:05:30
334. Rūdolfs-MatīssVimbaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVNJ21:05:40
335. KasparsRancānsRīgaVN3021:05:42
336. JurijsŠilinsRīgaVN2021:05:47
337. JulijaGerasimovaRigaSN2021:05:47
338. SignijaRancāneRēzekneSN2021:05:49
339. KristīneKarnāteValmieraSN2021:05:49
340. IntarsUlmanisvsk noskrienvalmieraVN3021:05:59
341. AndisBāliņšValmieraVN3021:05:59
342. EdijsŠaicānsRīgaVN3021:06:05
343. AndrisKantinieksUmurgaVN2021:06:08
344. IevaŠteinbergaMARATONA KLUBSSaldusSN5021:06:10
345. AijaZilberteSN2021:06:10
346. NoraBaranovskaValmieraSN4021:06:12
347. SintijaLindeS/K KatrīnaKuldīgaSN3021:06:12
348. ElīnaKondrāteCidoSN3021:06:22
349. ElīnaFrīzendorfaVentspilsSN3021:06:22
350. ArnisVērmelsJelgavaVN5021:06:24
351. ZaneBrokāneMARATONA KLUBSVentspilsSN3021:06:25
352. ElvitaKotāneRēzeknes novadsRēzeknes novadsSNJ21:06:28
353. RenāteRācenājaMežmalas MTBMadonaSN4021:06:35
354. OksanaJuvčenkoLiepājaSN3021:06:38
355. EdīteKomasa-DorbeSK OzolniekiJelgavaSN3021:06:39
356. SandisDorbeKODOJelgavaVN3021:06:39
357. ĒrikaUrtāneVANAGIJēkabpils novadsSN3021:06:43
358. AinārsJansonsCēsisVN5021:06:44
359. HaraldsJēgersVaidavaKocēnu novadsVNJ21:06:46
360. Ģirts-EmīlsĀbeleVaidavaKocēnu novadsVNJ21:06:46
361. EgilsTūbelisOgreVN4021:06:46
362. ImantsBergmanisVai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?ValmieraVN6021:06:50
363. AgitaPoleSportlandRīgaSN2021:06:55
364. IvetaZeļenokaCēsisSN3021:06:56
365. TomsKrišānsVidzemes augstskolaVN2021:07:02
366. JanaBērziņaVSK Noskrien,Outdoor Training ClubRīgaSN3021:07:03
367. MikusLācisRīgaVN4021:07:08
368. ZitaĻaudakaOgreSN3021:07:10
369. MārisJeručenoksSpēka Pasaule ValmieraValmieraVN2021:07:10
370. AndaOzoliņaLangstiņiSN4021:07:10
371. IndulisJansonsJūrmalaVN6021:07:16
372. ŽanisHelmūtsZHRIGAVN3021:07:17
373. LailaRoģeRīgaSN2021:07:18
374. SantaŽukovskaRīgaSN2021:07:19
375. AlīnaKitnereKocēnu novadsSN2021:07:22
376. DagnijaKotāneRēzeknes novadsRēzeknes novadsSN2021:07:25
377. IlzeTormaneRīgaSN3021:07:26
378. LīgaBrenceVALMIERASN4021:07:30
379. DāvisDambergsSportlandVNJ21:07:32
380. RaivisVisendorfsSportlandVNJ21:07:33
381. RaivoButenieksValmieras SOS BCValmieraVNJ21:07:36
382. AndisPāžeSK Ozolnieki-LSCJelgavaVN4021:07:36
383. DaigaKalniņa-VīndedzkalnaVSK NOSKRIENRīgaSN4021:07:38
384. SintijaOzolaValmieraSNJ21:07:39
385. PēterisCābulisVSK NoskrienValkaVN4021:07:48
386. IndulisBukansVSK NoskrienRīgaVN6021:07:55
387. RaivisElksnisRēzeknes novadsRēzeknes novadsVNJ21:07:59
388. SantijaTreijavalmieraSN2021:08:01
389. VladislavsŽuselisRīgaVN3021:08:10
390. SandraRancāneSN4021:08:16
391. GuntisVeitsRīgaVN3021:08:18
392. IngaNovikaSIA "ALOJA-STARKELSEN"RīgaSN4021:08:21
393. IlvaJanīteValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN2021:08:22
394. JānisMarčinkusOzolniekiJelgavaVN6021:08:22
395. KasparsGrundšteinsRUBENEKocēnu novadsVN2021:08:23
396. LīgaBērziņaValmieraSN3021:08:27
397. LaumaLankovskaSiguldaSN2021:08:28
398. JānisSvitkaValmieras Pilsētas pašvaldībaVN2021:08:35
399. JaneksBriedisVN4021:08:36
400. AlensVīksniņšJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsVNJ21:08:37
401. Armands-AinārsBoksJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsVNJ21:08:37
402. AgnijaVizuleValmieraSNJ21:08:39
403. HelēnaGabrāneSN2021:08:40
404. DainaKozicaRīgaSN3021:08:41
405. ZaneJakusenokaRīgaSN3021:08:43
406. MārtiņšBulsValmieras puikasValmieraVN3021:08:47
407. EdgarsElbergsBar DepartmentRīgaVN3021:08:48
408. AleksandrsTamansRīgaVN3021:08:50
409. IevaSiugaleIecavaSN3021:08:51
410. MārīteTurkaTaka TOKKuldīgaSN2021:08:53
411. ZaneTimmaSK "Katrīna"RīgaSN2021:08:54
412. IvetaKrazeRīgaSN3021:08:54
413. JurģisStukulsSK "Katrīna"KuldīgaVN2021:08:55
414. KirilsMakarevičsBINITEXDaugavpils nov. Medumu pag.VN3021:08:56
415. IngusCīrulisValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVN3021:09:06
416. RūdolfsKindzulisJaunpilsVNJ21:09:06
417. ElīnaCeplīteValmieras 5 .PII Vālodzīte/ Valmieras pilsētas pašValmieraSN2021:09:09
418. IvarsEglītisZilaiskalnsKocēnu novadsVN4021:09:10
419. DanaRoneRīgaSN4021:09:10
420. KristapsGrīnbergsVāberesValmieraVN2021:09:13
421. IngaSondoreLMTRīgaSN3021:09:15
422. GintaPūceValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN5021:09:20
423. DairisJankovskisRīgaVN3021:09:20
424. EvijaDreimaneRīgaSN2021:09:22
425. BaibaSalnaMārupeSN4021:09:23
426. IlvaSinkēvičaDānijas kultūras institūtsJelgavaSN3021:09:25
427. MārisDainisVN3021:09:28
428. KarlīnaKrīgaleMadonaSN2021:09:29
429. KārlisKrīgalisBarkavaVN2021:09:29
430. InetaAulikaSPORTLATRīgaSN5021:09:36
431. ViktorijaRaubiškoSwedbankRīgaSN3021:09:37
432. IgorsVillsValmieraVN3021:09:46
433. AigarsTrušēlisRigassatikmeRigaVN2021:09:55
434. ĀrisZepsVN2021:09:56
435. MikusKrišānsValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVN2021:09:56
436. GatisAvotinsValmieraVN3021:10:02
437. NaurisKarānsSportlandRīgaVNJ21:10:05
438. EvelīnaPudzēnaRīgaSN2021:10:07
439. AgneseSprogeSNJ21:10:08
440. DzintarsMočsPaBaso.lvValmieraVN4021:10:08
441. EgitaNeškoĶekavaSN2021:10:09
442. MārisKaupeVN3021:10:10
443. AijaKandeleSwedbankPiņķiSN3021:10:10
444. SanitaBrokāneJelgavaSN2021:10:13
445. ElīnaSalnīteValmieraSN4021:10:13
446. ArtūrsDukaļskisVN2021:10:14
447. IlzeNarvaišaRīgaSN2021:10:14
448. MadaraEglīteValmieraSN2021:10:15
449. AndzelikaGladkovaSiguldaSNJ21:10:30
450. Kristaps-JānisRūsiņšVEF RīgaRīgaVNJ21:10:35
451. ViktorsGriņevičsABC softwareRīgaVN4021:10:38
452. LīgaAlksneSportlandRīgaSN3021:10:39
453. InāraRubeSK KatrīnaKuldīgaSN5021:10:39
454. DanaBušmaneSN2021:10:42
455. EvijaKanderāneDikļu pagastsKocēnu novadsSN4021:10:44
456. GunitaButāneSN4021:11:01
457. MartaGaileRīgaSN2021:11:06
458. NiksPauliņšOlaineVN2021:11:12
459. JeļenaBescennajaRīgaSN5021:11:17
460. IngaPutraimaPārgaujas novadsSN2021:11:19
461. AtvarsApinisRīgaVNJ21:11:19
462. RenataBunkaLiepājaSN3021:11:27
463. Linda-MarijaJansoneMARATONA KLUBSVentspilsSN2021:11:33
464. IgorsLedaunieksLNTRīgaVN4021:11:34
465. MadaraLindeTalsiSN2021:11:35
466. ZaneVisendorfsSportlandSN4021:11:47
467. ArtūrsJuršensNeatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, VidValmieraVN2021:11:50
468. ArtūrsZirnisVāberesValmieraVN2021:11:51
469. ZinaīdaRācenājaMežmalas MTBMadonaSN5021:11:55
470. ĢirtsKalniņšDarba RūķiRīgaVN3021:12:11
471. JurisBērziņšVSK NoskrienOlaineVN4021:12:20
472. EdgarsVilčinskisCēsisVN2021:12:22
473. JānisBogdanovsZVOCValmieraVNJ21:12:36
474. MiķelisMajorsJaunpiebalgaVN3021:12:37
475. LīgaEihvaldeDobeleSN2021:12:40
476. IrinaTatarinovaRīgaSN2021:12:41
477. MarutaEriņa-MadonaSN2021:12:42
478. RobijsValuškinsVN3021:12:46
479. RutaKozlovskaMadonaSN5021:12:48
480. JolantaBelevičaOgreSN4021:12:53
481. AlīnaNeščereckaVSK NoskrienRīgaSN2021:13:03
482. SandraBaumaneValmieraSN2021:13:06
483. MarutaKrūmiņaTukumsSN3021:13:07
484. BaibaBezdelīgaSadales tīklsValmieraSN4021:13:08
485. ĢirtsBērziņšValmieraVN3021:13:08
486. MārtiņšBrūverisRīgaVN3021:13:15
487. IevaPloriņaVINGROŠANAS STUDIJAValmieraSN4021:13:17
488. KārlisPrauliņšOSK Sēlijas MežsValmieraVN3021:13:36
489. KristīneBiļevičaOlaineSN2021:13:38
490. IlgaŽeibeLMT/ VSK NoskrienRīgaSN4021:13:39
491. EvijaTaureneVSK NoskrienCēsisSN2021:13:40
492. LitaSaklaureLimbažiSN2021:13:44
493. BaibaDruseikaRīgaSN2021:13:50
494. AivaKurmilkaRīgaSN3021:13:57
495. VinetaGaileNeveiklās stirnasRīgaSN4021:13:58
496. TatjanaGarančaSIA "ALOJA-STARKELSEN"RīgaSN4021:14:10
497. MontaRazgaleNAAJelgavaSN2021:14:10
498. JānisBormanisnordic by natureVN4021:14:10
499. KristapsLīsmanisJelgavaVN2021:14:14
500. RuslansMamedovsBinitexDaugavpilsVN2021:14:15
501. SviatlanaSiameshchankaBinitexDaugavpilsSN3021:14:15
502. MārīteSilavapriv.Rīga , MežaparksSN5021:14:17
503. LīvaHasaniValmieraSN2021:14:30
504. TatjanaPotrubeikoRigaSN2021:14:31
505. DiānaFridrihsoneLiepājaSN3021:14:32
506. GunitaMiltiņaLiepājaSN3021:14:35
507. AndrisRuskulsVN4021:14:35
508. GuntaČinguleRīgaSN3021:14:36
509. GundegaGromaValmieraSN4021:14:37
510. PāvelsSilovsCidoVN3021:14:40
511. IrīnaPuškoWunder LatviaValmieraSN2021:14:48
512. VitaLancenieceSPORTLATSN5021:14:53
513. DiānaKaziņaSportlandJaunolaineSN2021:14:54
514. JekaterinaPrigarkinaCidoSN3021:15:04
515. MatīssVītoliņšValmieras Pārgaujas ģimnāzijaVNJ21:15:06
516. KasparsStrazdsRīgaVN3021:15:06
517. Nauris-PēterisOzoliņšValmieraValmieraVN2021:15:12
518. ZinaidaGrīnbergaViegli nebūs!RīgaSN5021:15:25
519. IngaJansoneVSK NoskrienRīgaSN3021:15:31
520. LindaJonīteRīgaSN2021:15:31
521. EvitaZimbaVidzemes augstskolaValmieraSN2021:15:39
522. VivitaZimbaRūjienaSN2021:15:39
523. AldisSprancisValmieraVN6021:15:44
524. JānisMirķisSpēkakoksRīgaVN3021:15:56
525. MārcisKatajsRīgaVN5021:16:01
526. VijaUtāneSK MagnenRēzekneSN4021:16:13
527. KristapsAksenoksCSDDRigaVNJ21:16:15
528. AnitaFišereDobeleSN3021:16:27
529. IlzeAperāneSN2021:16:30
530. EleonoraPērkoneKNAUFSauriešiSN2021:16:32
531. BaibaĢelzeNoķer mani ja variRīgaSN4021:16:40
532. ElīnaBalodeDNB bankaRīgaSN2021:16:42
533. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsisVN3021:16:43
534. AnetePažusaRīgaSN2021:16:47
535. IneseEglīteZilaiskalnsKocēnu novadsSN3021:16:52
536. InaServutaLattelecomRīgaSN3021:16:54
537. GuntisBergsOld CrabsKocēnu novadsVN4021:16:59
538. SandisBukšsVN2021:17:05
539. IlzeMoteSN2021:17:06
540. ZaneBagātaRUBENEKocēnu novadsSN2021:17:07
541. KristīneŠperlingaJelgavaSN3021:17:18
542. BaibaDambergaSportlandSN3021:17:27
543. JānisBogdansRēzeknes novadsRēzeknes novadsVN2021:17:29
544. RitaSaulīteRiga Adventure TeamValmieraSN3021:17:29
545. AleksandrsRžavinsRīgaVN3021:17:31
546. IevaŠakenaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN4021:17:41
547. ZaneBormaneSN3021:17:44
548. DmitriZvjagintsevPROFILVN3021:17:48
549. EdgarsCirvelisVN2021:17:50
550. IlzePelēceVSK NoskrienOzolniekiSN5021:17:52
551. ZaneRiņķeSN2021:18:05
552. SanitaZemeDnB BankaValmieraSN4021:18:05
553. OlgaMikulovaVSK NoskrienRīgaSN3021:18:07
554. NormundsVilūnsvsk noskrienrigaVN5021:18:17
555. JūlijaJurtajevaRīgaSN2021:18:17
556. AleksejsMjaliksSiguldaVN3021:18:22
557. OskarsTapinskisValmieraVN2021:18:26
558. AgitaVernereRīgaSN2021:18:28
559. JānisKārklītisIndividuāliValmieraVN2021:18:28
560. ValtsPriedeRīgaVN2021:18:30
561. SvetlanaFjodorovaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN3021:18:35
562. BaibaKortaRīgaSN3021:18:37
563. RihardsČopsRīgaVNJ21:18:42
564. JānisNolleRīgaVN4021:18:43
565. JānisSalčuksACTIVE WHEELSCēsisVN3021:18:55
566. AndisEndziņšDekonomaRīgaVN4021:18:56
567. VēsmaKaravaičukaMadonaSN3021:19:08
568. KristīneMisaRopažiSN4021:19:20
569. DaceLazdiņaRīgaSN4021:19:30
570. IneseRūsaHonda Training CrewRīgaSN3021:19:49
571. AivarKaljusaarViljandiVN5021:19:53
572. KristīnePrinceMARATONA KLUBSVentspilsSN2021:19:53
573. ĢirtsVaitužisSwedbankRīgaVN3021:20:00
574. RomansŠromsBalta VolvoRīgaVN2021:20:15
575. AdelīnaMelbārdeEžiValmieraSNJ21:20:22
576. JānisMelbārdisEžiValmieraVN3021:20:22
577. NatālijaZomeraVingrotavaValmieraSN3021:20:23
578. ElīzaSuharevaWanderbeansValmieraSN2021:20:54
579. EdgarsBedrītisWanderbeansValmieraVN2021:20:54
580. KristīneGromaValmieraSN2021:20:56
581. IngaCīruleValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN3021:20:57
582. AgrisKrastiņšLimbažiVN3021:21:21
583. DaceŠmiteLielvārdeSN4021:21:31
584. IngaBērziņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN3021:21:48
585. MadaraGaidlazdaValkaSN2021:22:01
586. MadaraVanagaJelgavaSN2021:22:05
587. MadaraMedneBigbankValmieraSN2021:22:08
588. SimonaSkalbergaSportlandRīgaSN3021:22:12
589. MadaraZelčaBK ĶekariĻaudonaSN3021:22:17
590. IevaAlhasovaValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN3021:22:19
591. RolandsMelbārdisEžiValmieraVN4021:22:25
592. ElzaMelbārdeValmieraSNJ21:22:25
593. ZandaLapiņaJDK SadancisValmieraSN2021:22:53
594. SandisEglītisSadancisValmieraVN2021:22:53
595. MārcisKaksisJDK SadancisValmieraVN2021:22:54
596. JānisSvīķisJDK SadancisValmieraVN2021:22:54
597. AgrisMeinardsVentspilsVN5021:22:59
598. LiānaBoroduļinaAizkraukleSN2021:23:53
599. NoraRiekstaSN2021:24:01
600. TomsCersVN2021:24:36
601. DaceCikmačaRīgaSN3021:24:49
602. GabrielaMedneBigbankValmieraSNJ21:25:13
603. ElīnaPaegleValmieraSN2021:25:13
604. GundegaLiepiņaIndividuāliValmieraSN4021:25:34
605. ZaneZvirbuleRīgaSN3021:25:35
606. KārlisTomsonsJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsVNJ21:26:18
607. LīvaLiepkalneVidzemes augstskolaRīgaSN2021:26:22
608. IneseČipāneRigaSN4021:26:23
609. Mika-MaiklsKozmeijersJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsVNJ21:26:24
610. KristaKalniņaJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsSNJ21:26:24
611. ViktorijaŽurjāneJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsSNJ21:27:06
612. GenovefaGalauliņaVidzemes olimpiskais centrsValmieraSN3021:27:15
613. AļonaKobliņecaValmieraSN3021:27:24
614. IngaRasaValmieraSN3021:27:47
615. LeonīdsDedovsJūrmalaJūrmalaVN6021:28:07
616. Anna-EmīlijaSutaValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmieraSNJ21:28:10
617. Dinija-AnnaPutniņaRUBENEKocēnu novadsSNJ21:28:13
618. DagneVilkaRīgaSN2021:28:25
619. IlzeKomasaFreelanceriJelgavaSN3021:28:25
620. SanitaBalodeCiemiņšRīgaSN3021:28:30
621. Marta-LībaZamecaRUBENEKocēnu novadsSNJ21:28:36
622. SantaĀdamsoneRīgaSN2021:29:14
623. IevaReinvaldeJelgavaSN2021:29:42
624. SarmīteDārziņaLatvijas KaralisteRīgaSN2021:30:19
625. SolvitaZeipiņaPūreSN2021:30:44
626. SindijaUšackaVālodzesSN2021:31:21
627. RobertsZeileValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVN3021:32:05
628. ĢirtsVēverisValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVN4021:32:05
629. LieneGobiņaLMTMazsalacaSN2021:32:28
630. NadīnaBergaRUBENEKocēnu novadsSNJ21:34:30
631. AliseKlaužaRīga, ValmieraSN2021:34:48
632. DiānaIvančenkoLev Happy BDRīgaSN2021:34:59
633. AleksandrsVoinoRīgaVN4021:35:52
634. LāsmaŽagotaJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsSN4021:48:34
635. Elizabete-LīgaKozmeijereJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsSNJ21:48:35
636. AndrisRobaldsJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsVN2021:48:35
637. ArtūrsKazuņinsJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsVNJ21:49:13
638. Niks-ArtūrsNarbsJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsVNJ21:49:14
639. EvijaKokoriteJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsSN3021:50:03
640. LīgaBērtulsoneJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsSN3021:50:03
- MārtiņšSemēvicsRīgaVNJ1DNF
- ĢirtsNolleSaulkrastiVNJ1DNF
- EdgarsOstaņēvičsSwedbankRīgaVN201DNF
- DaceBrūveleSN401DNF
- LieneMālnieceValmieraSNJ1DNF
- IvetaBarauskaValmieraSN301DNF
- TomsMirķisSpēkakoksRīgaVNJ1DNF
- NatašaUlmaneLapsenesRīgaSN301DNF
- JānisRozenšteinsLiepājaVN201DNF
- ElvīraRibozolaJura Neikena Dikļu pamatskolaKocēnu novadsSNJ1DNF
- TimotejsMednisBigbankValmieraVNJ0DNF
- ZaneZiedoneValmieras SOS BCValmieraSNJ0DNF
- IvandaSprūdžaLapsenesRīgaSN20DNS
- AtisStepānsRUBENEKocēnu novadsVN20DNS
- TomsStonkusJelgavaVN20DNS
- AigarsStraussSportlat/StraussRīgaVN50DNS
- AzizaStrogonovaRigaSN20DNS
- IndraSvīķeRīgaSN20DNS
- KasparsŠemelisMoller Auto VentspilsVentspilsVN30DNS
- ValērijsŠerkinsRV TeamRēzekneVN30DNS
- SabīneŠmiteValmieraSN20DNS
- KristapsŠmitiņšValmieraVN30DNS
- AneteŠtāmereQuintilesRīgaSN20DNS
- JānisŠteinbergsSportlandRīgaVN30DNS
- AigaŠternaSportlandRīgaSN20DNS
- ElvijsŠvēdeSportlandRūjienaVN20DNS
- AinaTomsoneITF SPJelgavaSN20DNS
- AnastasijaTurunaCBLSN20DNS
- ArtūrsVaselisPatriaJelgavaVN30DNS
- ElīnaVeinbergaLimbažiSN20DNS
- AijaVišņevskaSN20DNS
- Ilze-AmandaZakrevskaRīgaSNJDNS
- IntaZaleckaRīgaSN20DNS
- GuntisZaleckisCiemupeVN20DNS
- RihardsZariņšSmilteneVN30DNS
- EdgarsDejusCSDDRīgaVN30DNS
- Ilze-IzabellaDindunePseidozinātniekiRīgaSN20DNS
- ValērijaOrlovaPseidozinātniekiRīgaSN20DNS
- MargitaSprancmaneRīgaSN30DNS
- ArmantsPēterkopsTrack OgreOgreVN50DNS
- ImantsBambisMaxima LatvijaVN30DNS
- AlīnaRencePaBaso.lv / VSK Noskrien vāveresRīgaSN30DNS
- RamonaEndziņaDekonomaRīgaSN30DNS
- AndisEndziņšDekonomaRīgaVN40DNS
- MikusKuprišsValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVN30DNS
- DanielsAndrjuhinsValmieras SOS BCValmieraVNJDNS
- JeļenaLotkovaJūrmalaSN30DNS
- SandraLindenbergaMARATONA KLUBSVentspilsSN20DNS
- DidzisAvotiņšWunder LatviaValmieraVN20DNS
- ZaneBagātaRUBENEKocēnu novadsSN20DNS
- JustīneBaldiņaValmieraSNJDNS
- KristapsBelinskisVN20DNS
- UnaBethereLiepājaSN30DNS
- IevaBētaSportlandOgreSN40DNS
- LīgaBogdaneRēzeknes novadsRēzeknes novadsSNJDNS
- UvisBraunfeldsMoller Auto VentspilsVentspilsVN40DNS
- JekaterīnaBuilovaOK.RURīgaSN20DNS
- GunitaButāneSN40DNS
- AmandaCerbuleSN20DNS
- RihardsČaibaDCH komanda, VSK Noskrien, JūrmalaJūrmalaVN20DNS
- AndrisDalbiņšRīgaVNJDNS
- ValtsDambergsSportlandVN30DNS
- JustīneDeičmaneValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraSN20DNS
- GundarsDoniņšMARATONA KLUBSRojaVN40DNS
- DiānaDrobenkovaOK.RURīgaSN30DNS
- BaibaDzeneSN20DNS
- JurijsDzenisTele2 SSCRīgaVN30DNS
- KasparsDzērveSK "Tērauds"RigaVN30DNS
- RičardsEglītisValmieraVNJDNS
- DiānaEižvertiņaRīgaSN20DNS
- EdgarsEižvertiņšRīgaVN30DNS
- Andris-EdgarsFecersSportlandRīgaVNJDNS
- MartaGaileHTC NipponRīgaSN20DNS
- SendijaGaldiņaValmieraSN40DNS
- ArmīnsGasjūnsJelgavaVN30DNS
- EdgarsGriboniksRīgaVN30DNS
- JānisGrīnbergsValmieraVN30DNS
- JurisĢērmanisA2/CarnikavaCarnikavaVN30DNS
- IngvarsIvanovsDTC JaunībaDaugavpilsVN20DNS
- RobertsJakubānsVN30DNS
- IneseJevsejevaSK "Tērauds"RīgaSN30DNS
- AllaJurašaDreiliņiSN30DNS
- IevaJurkāneVaidavaKocēnu novadsSN20DNS
- LeldeJutinovičaSiguldaSN30DNS
- VeraKaļiņinaOK.RURīgaSN30DNS
- GatisKālisMIKOLiepājaVN40DNS
- ImantsKozačkovsLudzaLudzaVN30DNS
- JānisKrauzeSportlatRīgaVN30DNS
- JānisKravaļsnoskrienRēzekneVN50DNS
- IvetaKrievaAllažiSN40DNS
- UģisKronbergsMARATONA KLUBS/ISOREFLECTRudeVN30DNS
- VairisKronbergsVN30DNS
- MaksimsKurmeļovsRēzeknes novadsRēzeknes novadsVNJDNS
- GatisKvedersVSK NoskrienRīgaVN30DNS
- LauraLāceValmieraSN20DNS
- KristianaLepseSportlandBaldoneSN30DNS
- KristiānaLiekniņaSportlandGulbeneSN20DNS
- LīnaLontoneRēzekneSN20DNS
- RomansLukašenkoRīgaVN30DNS
- DanaMačtamaMoller Auto VentspilsVentspilsSN20DNS
- MonaMartinsoneSNJDNS
- RalfsMartinsonsVN20DNS
- EdgarsMatē-IčsVN30DNS
- RaivoMazburšsRūjienaVN40DNS
- VadimsMedvedevsValmieraVNJDNS
- ArmandsMelngailisSportlandJelgavaVN30DNS
- ArtisMincenbergsLiepaVN30DNS
- SantaMuižnieceJelgavaSN20DNS
- ElīnaNolleRīgaSNJDNS
- BrunoPērkonsSportlandRīgaVN20DNS
- JānisPētersonsLMTRīgaVN30DNS
- RihardsPliskaLMTRīgaVN20DNS
- AgnesePoikāne-PučokaKārsavaSN20DNS
- DenisPrikulisSiguldaVN20DNS
- GuntraPurmaleSiguldaSN40DNS
- AlfrēdsRadvilsRīgaVN20DNS
- EvijaRatsepaStatoil ExtraRīgaSN20DNS
- DitaReihenovaRīgaSN20DNS
- KristiānaRubeneKuldīgaSN20DNS
- DainisSegliņšVN30DNS
- GeorgijsSemjonovsVentspilsVN60DNS
- JekaterinaSerajaRīgaSN20DNS
- IneseSkabeSN30DNS
- LanaSniedzāneSNJDNS
- OlīvijaSpēlmaneRīgaSN20DNS