Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāKrosa skriešanas sacensības “Olaines Apļi” / 28.05.2016

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. MārtiņšDīcisVSK NoskrienOlaineV10:18:00
2. RenārsIndriksonsJelgavaV10:18:15
3. DanielsKodaļevsAlūksnes BJSSAlūksneVD10:19:49
4. RičardsKalniņšMežgaļu pamatskolaBauskaVC10:20:32
5. ĢirtsLindeRun for fun TeamRīgaV10:20:38
6. ValērijsGubins???OlaineV10:20:45
7. RinaldsKrūmiņšbarbariOlaineV10:21:22
8. RobertsMezītisJaunolaineVB10:21:25
9. LauraKazākaOgres novada Sporta CentrsOgreSB10:21:30
10. RomasNovickasJelgavaV10:21:43
11. DenisStolobkovsVSK NoskrienValmieraV10:21:51
12. JānisKopmanisLSCRīgaV10:21:56
13. ArtūrsRauskaOlaineV10:21:59
14. KristersRozenbildsOlaineV10:22:22
15. KristapsStepiņšOlaineV10:22:22
16. ĒriksSprinģisOlaineVB10:22:22
17. PavelsFilatovsVD10:22:23
18. KarīnaMellaceRīgaSD10:22:35
19. AndrejsŠohinsOlaineVB10:22:38
20. Viesturs-VilnisEmerbergsOlaineVC10:22:41
21. ValerijsŠohinsV10:22:49
22. KasparsPlatacisVSK NoskrienOlaineV10:22:59
23. MihailsJuhņevičsOlaineV10:23:04
24. KirilsRateOlaineVB10:23:12
25. IljaProvotorovsolaineV10:23:18
26. AgrisKreicbergsPlakanciemsV10:23:34
27. AinārsAizpurietisABLV Bank, ASRīgaV10:23:41
28. EdgarsPundurisolaineV10:23:45
29. ArtūrsLiskovsSporta Studija "Active"OlaineV10:23:52
30. ValerijsPonasenkovsV10:23:53
31. ReinisKalniņšMārupeV10:23:57
32. JānisKuzminsSporta studija ActiveOlaineV10:23:58
33. Kristaps-MārtiņBukšsOzolniekiVB10:24:01
34. EvelīnaErmane-MarčenkoMotosports Racing TeamRīgaSC10:24:26
35. RalfsKonovsFolkmaņiJelgavaVC10:24:27
36. PavelsModnovsM-TEAMOlaineV10:24:39
37. MārtiņšSkudrisOlaineV10:24:41
38. ArnisBērziņšBērziņiRīgaV10:24:48
39. EdijsMuraškoBarbariOlaineV10:24:53
40. RobertsOrbidānsSK OzolniekiSalgaleVD10:24:54
41. StasPozilenkovOlaineVD10:24:56
42. VioletaDrozdovičaOlaineSC10:25:00
44. GustavsAuziņšAFA OlaineOlaineVC10:25:04
43. NiksStikānsOlaineVC10:25:04
45. StefanijaSidorovaSC10:25:49
46. DarjaGrigorjevaOlaineSC10:25:49
47. SanitaGaileOzolnieku novS10:25:50
48. RičardsSkrāģisVD10:25:55
49. JaroslavsOrbidānsSK OzolniekiSalgaleVD10:25:57
50. EdvīnsJudinsBarbariOlaineV10:25:58
51. LaineOrbidāneSK OzolniekiSalgaleS10:26:11
52. ErnestsKazakevičsOlaineVD10:26:13
53. IvetaStūrīteSK TuraidaSiguldaS10:26:22
54. KintijaPuikevicaFolkmaņiJelgavaSC10:26:26
55. AnitaKrampeRīgaS10:26:30
56. Marta-LuizePetersoneVSK NoskrienKocēnu NovadsSD10:26:51
57. MadaraTauriņaSporta studija " Active"OlaineS10:26:56
58. AnastasijaKudrjavcevaOlaineSC10:26:57
59. UldisAreolaine pag.PURINIV10:27:04
60. AlfrēdsAuziņšKurmīšīPārolaineVC10:27:07
61. SanitaKazākaSG SportOgreS10:27:08
63. AinārsSkudrisOlaineV10:27:29
62. AndaLokmaneOlainesS10:27:29
64. AleksandraKarlinaOlaineOlaineSB10:27:38
66. UnaVegnereOlaineSB10:27:50
65. AgitaCimoška5 kmolaineS10:27:50
67. LoretaSpādeOlaineSC10:27:50
68. RičardsRubenisVB10:28:01
69. EveritaEvertovskaOlaineSC10:28:02
70. RobertsVeško-MārupeVD10:28:04
71. RenārsVeško-MārupeV10:28:05
74. AnželaLebedevaSC10:28:12
72. RūtaBruževicaRīgaS10:28:12
73. IneseBunduleRīgaS10:28:12
75. AlensAreolaine pag.PURINIVB10:28:18
76. LinardsZīlītisVB10:28:21
77. MārtiņšGrundmanisOlaineVB10:28:32
78. Enija-BeatrisePauliņaOlaineSD10:28:33
79. Anna-RēzijaĀboltiņaSC10:28:35
80. RinaldsVucensOlaineVC10:28:36
81. SandisKonovsFolkmaņiJelgavaVB10:28:43
82. ValērijaEglīteolaines 1. vskOlaineSB10:28:45
83. LiānaMiķelsoneJunolaineSB10:28:47
84. KristīneDzeneOlaineS10:28:53
85. RobertsMiķelsonsOlaineVC10:28:55
86. Georgs-AlbertsPimanovsOlaineVB10:28:58
87. AinārsRiekstiņšolaineV10:29:11
88. AdrianaReitmane-OlaineSD10:29:18
89. KristsPolencsOlaineVD10:29:18
90. DavidsKusnersOlaineVB10:29:20
91. IlzeĀreSalaspilsS10:29:21
92. EdvardsAuziņšOlaines pagastsVC10:29:21
93. IrinaGubinaSporta studija "Active"OlaineS10:29:22
94. EdijsRubenisOlaineVC10:29:36
95. EmīlijaJankavaOlaineSC10:29:39
96. JanaŠevcovaOlaineS10:29:43
97. KitijaBaufaleOlaineS10:29:43
98. ValērijaBudoOlaineSC10:29:46
99. IlzeSpādeOlaineS10:29:49
100. SamantaBraginaOzolnieku novSC10:29:50
101. ZaneKārklevalkaSporta Studija "Active"S10:29:55
102. RobertsUpenieksJelgavaVB10:30:00
103. PatrīcijaKuzmaneOlaineSC10:30:08
104. JūlijaŠulcerīgaS10:30:12
106. LarisaNikitinaActiveGrēnesS10:30:16
105. AnnaMazureSporta Studija ACTIVEOlaineSB10:30:16
107. MārcisMazursSporta studija ACTIVEOlaineV10:30:18
108. KasparsKrievs:)AllažiVB10:30:19
109. VeronikaStruncenaMārupeSD10:30:29
110. PaulaLanginaRīgaS10:30:33
111. EvelīnaRēdereRēderu bandaTīraineSD10:30:35
112. AnastasijaKotļarovaOlaineS10:30:41
113. RūdisLukašēvičsOlaineVC10:30:43
114. KrišjānisPriedeOlaineV10:30:56
115. GuntarsKalnrācenisV10:30:59
116. GatisMuraškoBarbariOlaineVB10:31:06
117. ArinaLosevaOlaineSC10:31:18
118. AnastasijaOļičevaOlaineS10:31:19
119. IlzeTrokšaOlaineS10:31:29
120. Loreta-DārtaAuziņaAFA OlaineOlaineSD10:31:43
121. JanaReinvaldeOlaineSB10:32:04
122. KitijaVoitehovicaolainfarmolaineS10:32:06
123. ArtūrsŅikitinsOlaineVB10:32:20
124. AnastasijaŠeinaOlaineSC10:32:25
125. Frančesko-PioBevilakvaOlaineVD10:33:06
126. KitijaLizdiņaOlaineS10:33:08
127. KristiānaLiepaolaineSD10:33:19
128. SandraKrevņevaOlaineSC10:33:25
129. IvarsŽubulisRīgaV10:33:44
130. IlgaRozenbergaSaulīteJaunolaineS10:33:46
131. KeitaŅevjadomskaOlaineSB10:33:49
133. Elīza-MartaSkrāģeSB10:33:50
132. KarīnaJurkevičaOlaineSC10:33:50
134. SintijaRodzeRodzesOlaines novadsSB10:34:18
135. EstereGabrāneOlaineSB10:34:21
136. AgneseRodzeRodzesOlaines novadsS10:34:41
137. RobertsMarkūnsOlaineVB10:34:42
138. DanielsVeinbergsOlaineVC10:34:43
139. DanielsDaņiļuksOlaineVC10:34:47
140. Marija-HelēnaJēģereOlaineSB10:34:57
141. MartaDjačenkoOlaineSC10:34:58
142. LindaJautreJelgavaS10:35:00
143. IevaGrundmaneOlainesSD10:35:04
144. MegijaCepuleOlaineSD10:35:10
145. JanīnaŽubuleRīgaS10:35:20
146. TomsRodzeRodzesOlaines novadsVD10:35:23
147. IļjaVidussOlaineVD10:35:28
148. AnitaIvašinaJaunolaineS10:35:38
149. AnastasijaKondratjevaOlaineSB10:35:41
150. LindaVoitane5kmOlaineSD10:35:58
151. ElīnaMajauskaMežgaļu pamatskolaBauskaSC10:36:15
152. EvelīnaRodzeRodzesOlaines novadsSD10:36:29
153. Anna-MarijaAndersoneOlaineSB10:36:40
154. SofijaAndersoneOlianeSC10:36:40
155. AnnijaRiekstaOlaineS10:36:47
156. AgnisKrasovskisSPORTLATVC10:36:53
157. RodijsPrātnieksVC10:37:17
158. IvansŠeinsOlaineVD10:38:29
159. KristiānsRumbaOlaineVC10:38:42
160. ErastsLiepaolaineVB10:38:43
161. IlzeVējkrīgereSporta Studija "Active"OlaineS10:38:46
162. ŠarloteBidiņaOlaineSC10:38:57
163. OlgaKovaļovaJelgavaS10:39:07
164. BeāteBružāneOlaineSC10:39:10
165. JeļenaGorbaLSC/ tripower.lvRīgaS10:39:16
166. AdriansRiekstiņšolaineVC10:39:23
168. ViktorijaGirsaSC10:40:09
167. DiānaOzolaOlaineSC10:40:09
169. SandraKalnrāceneolaines 1. vskOlaineSB10:40:28
170. DominikaFedotovaOlaineSB10:40:43
171. Elīza-ElizabeteSkrindževskaOlaineSC10:40:44
172. IvetaKrieva:)AllažiS10:40:47
173. Anna-ValērijaPaegleOlaineSC10:40:49
174. Līva-ElīnaLaureckaOlaineSC10:41:31
175. Elīza-EllaBiķernieceOlaineSC10:41:31
176. EstereSevastjanovaOlaines nov.SD10:42:16
177. NikolaGurjanovaOlaineSC10:42:19
178. LoretaŽubuleRīgaSD10:42:42
179. FrancisKozlovsfrančiOlaines nov.VD10:42:48
180. ĢertrūdeSilauniecefrančiOlaines nov.S10:42:49
181. SofijaCernovaOlaineSD10:42:58
182. KristīneDzeneSalgale TeamSalgaleS10:43:06
183. AntonsČubansolaines 1. vskOlaineVC10:44:26
184. Kevins-KajsGalvanovsOlaineVC10:44:58
185. KristineSizaSC10:45:51
186. Alekss-AleksejsKuncevičsOlaineVC10:45:52
187. ArtūrsTapeškinsOlaineVD10:46:18
188. DaniilsRačiksOlaineVD10:46:19