Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāMTB velobrauciens "Apkārt Burtnieku ezeram" / 17.06.2017

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. DimitriySorokinRietumu Banka-RīgaRīgaV3011:26:40
2. JānisRubiksSportlife.lvV2011:27:43
3. JēkabsJaunslavietisEbike MachineKOKŠIV2011:27:50
4. MārtiņšVīksneFilter Hawaii ExpressV3011:28:15
5. ArvīdsZantsMTB GarkalneV2011:30:28
6. JānisVanagsValmieras velovienībaV3011:30:30
7. ZigmārsZučiksVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeRīgaV3011:30:30
8. IngusOzolantsBike Challenge LatviaV4011:30:31
9. JānisVimbaValmieras velovienïbaValmieraV4011:30:32
10. SergejsĻubickisELKORRīgaV5011:30:33
11. KirilsPogodinsFans AP-PrintRīgaV3011:30:37
12. IntsLērmeVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeV4011:30:38
13. SergejsRodionovsĀdažiVeloCarnikavaV5011:30:40
14. IlgvarsŠmitsPēdu navĒrģemeV3011:30:43
16. AgrisKrievānsPēdu navNaukšēniV3011:31:34
15. MārisRubiksValmieras velo vienībaRīgaV3011:31:34
18. LaurisMorovskisASK PATRIA MTBRīgaV3011:31:44
17. ArtisBuliņšPēdu navSēļiV4011:31:44
19. LāsmaOzolaPATRIA BOTTECCHIARīgaS2011:31:51
20. ArtisKrievānsPēdu navValmieraV4011:33:23
21. JānisRutkupsLiVelo/ZeltaZemeTalsiV5011:33:34
23. MadaraFūrmaneKombucha.lv/Bikram Yoga RigaS2011:33:41
22. DzintarsOsītisPriekuļiV4011:33:41
25. GintersOzolsVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeV2011:33:50
24. IngarsMartinovsLizumsV1611:33:50
26. BrunoBinovskisTeikas vsk.RīgaV1511:33:50
27. UģisOzolsVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeV4011:34:04
28. VarisVektersLECParkmaliV5011:34:08
29. IntarsGagainisBaldones velokomandaBaldoneV4011:34:08
30. AinārsApinisVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeV5011:34:11
31. SindijaSkangaleKombucha.lv/Bikram Yoga Riga/SwedbankRīgaS3011:34:11
32. AndisGailisVALMIERAV4011:34:12
33. RenāteRodionovaCarnikavas sporta centrsCarnikavaS1511:37:26
35. AnitaAntoneBaldones velokomandaBaldoneS2011:37:45
34. UldisCeskeBelo Cycling ProjectRīgaV3011:37:45
36. SergejsKompaRīgaV3011:37:46
37. GatisPenkaPēdu navMazsalacaV3011:37:46
38. ValērijsGolversPiņķiV5011:37:55
39. AndrisPertsRīgaV6011:41:48
40. DzintarsHarkinsVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeGAUJIENAV4011:43:04
41. ElmārsOlšteinsĀdažiVeloĀdažiV5011:45:11
42. ZandaRutkovskaĀdažiVeloRīgaS3011:45:21
43. AndrisBērziņšKSKRubeneV2011:45:22
44. DainisAļeksējevsVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeV4011:47:40
45. GvidoBuliņšPēdu navSēļiV2011:47:40
46. ValdisNītiņšSporta Klubs WENDICēsisV5011:47:40
47. AndrisBrokānsPēdu navMazsalacaV4011:47:40
48. IvarsZvirbulisPēdu navValmieraV5011:47:42
49. DāvisSirmaisVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeValmieraV3011:48:23
50. UldisVeinbergsValmieraV3011:48:25
52. ArtisGedrovicsVellapēdaRīgaV5011:48:26
51. LīgaActiņaELKORRīgaS3011:48:26
53. VilnisGramsSiguldaV5011:50:13
54. Kārlis-KrišjāniRusmanisMazsalacaV1611:50:14
55. PēterisSerovsCēsisV6011:51:13
56. KasparsAksenoksCSDDRigaV4011:52:19
57. GustsSimsonsMTB PriekuļiJāņmuižaV1511:53:00
58. AldisSimsonsMTB PriekuļiJāņmuižaV5011:53:01
59. MārtiņšVaitkevičsPiņķiV3011:53:03
60. VadimsSavčenkoRigaV3011:53:08
61. JurisTišaņinovsV5011:53:13
62. JānisMillersBURTNIEKU NOVADSBurtnieku novadsV3011:53:15
63. ValdisKokorišsMonaRīgaV5011:53:24
64. GintsĒrenbotsPiņķiV4011:55:49
65. AnnaTaučaRīgas pašvaldības policijaRīgaS2011:56:00
66. KristīneKazakaSporta Klubs WENDIS4011:56:24
67. NormundsTalcisRīgaV5011:57:30
68. RitaGolvereTwixPiņķiS5011:57:50
69. GunārsVitkovskisvelobraucējs no MaskačkasRīgaV4011:58:14
70. Mārcis-AndrejsTeriņšValmieras velovienībaV1511:59:13
71. ArmandsBinovskisTEIKA NEMIRSTRīgaV4011:59:26
72. DidzisVītolsLECValmieraV5011:59:50
73. NormundsKalniņšPRO VIARīgaV5011:59:57
74. AlēnsJukšinskisV3012:00:17
75. PēterisNaglisVARI-DARIRĪGAV5012:00:43
76. SandraBalodeRīgas pašvaldības policijaRīgaS3012:01:18
77. MārtiņšBalodisRīgas pašvaldības policijaRīgaV4012:01:19
78. MadaraKukaineRīgas pašvaldības policijaRīgaS2012:01:26
79. IngusBuncevsBurtnieku novadsV3012:02:03
80. BeāteVecvagareTimiānsLiepājaS3012:03:05
81. GundaPlūmanePēdu navMazsalacaS4012:04:08
82. LitaKažociņaBauskaS2012:04:42
83. EdgarsKrjukovsBauskaV2012:04:51
84. SolvitaSikaIkšķile VeloIkšķileS5012:04:52
85. RaimondsTimmaTimma & CoRīgaV5012:04:59
86. ElvijsLiepiņšVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeValmieraV2012:05:01
87. AndrisPivarsOgreV6012:05:53
88. ValdisPivarsOgreV1512:06:15
89. ValērijsPavlovsRīgaV6012:06:28
90. MārcisBērziņšV1512:07:21
91. RenārsArājsVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeValmieraV4012:07:23
92. KristīneŠulceOne lifeRigaS4012:07:50
93. JānisVidovskispēdu navMazsalacaV5012:10:06
94. KarīnaHarkinaVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeGaujienaS1612:11:19
95. ValdisKampussPēdu navMazsalacaV5012:12:19
97. MārisPētersonsPēdu navBurtnieku nov.V3012:12:31
96. BaibaOrgaRīgaS3012:12:31
98. LauraCeļmillere-IceS3012:12:35
99. ArnisReveliņšCOURLAND CLUBTalsiV4012:16:02
100. JānisĶibermanisBURTNIEKU NOVADSBurtnieku novadsV3012:16:50
101. RenāteKārkliņaMazsalacaS1512:18:10
102. IvarsBērziņšVecateV4012:18:15
103. MarikaKuļikovaPiņķiS3012:18:16
104. AivarsOdziņšV3012:18:26
105. DiānaJurēvičaRīgas pašvaldības policijaRīgaS3012:18:51
106. MārisJurēvičsRīgas pašvaldības policijaRīgaV3012:18:57
107. RaimondsPērkonsRīgas pašvaldības policijaRīgaV2012:18:57
108. ValdisSedlovsSwedbankValmieraV3012:19:21
109. ElīnaTauvēnaS2012:22:25
110. KasparsBalodisPiepeJurmalaV3012:25:37
111. SanitaLočmeleWunder LatviaValmieraS3012:25:45
112. OskarsGalzonsNāgelmuižaV4012:25:51
113. VinetaRūsiņaRīgaS4012:28:32
114. SantaĀbelīteMazsalacaS4012:30:20
115. ViktorsAprups-RīgaV5012:33:08
116. AstraLaugaleRīgaS4012:36:50
118. DaceKarlivāneBurtnieku novadsS4012:47:03
117. GitaBaltāBurtnieku novadsS4012:47:03
119. GintaŪdreRīgas pašvaldības policijaRīgaS4012:50:47
120. MonikaLevkānePiepeIkšķileS3012:52:35
121. IngaBraučaRīgas pašvaldības policijaRīgaS3013:02:18
122. AgneseZemmereIkšķileS3013:02:52
123. ElīnaGraseS2013:27:06