Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas čempionāts Sprinta distancē | Saraksts

0,1km + 1km + 0,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaF11DTC
Daugavpils
2.  Barinovs ValerijsM11DTC Jauniba
Daugavpils nov. p.Silene
3.  Bula BeāteF11AQUATICS
Dobele
4.  Bulko KarolinaF9AQUATICS
Dobele
5.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
6.  Gubina DarjaF9Dzeguzes
Olaine
7.  Jansone BeateF9AQUATICS
Dobele
8.  Joja KristapsM9AQUATICS
Dobeles nov.
9.  Jubelis KasparsM9Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
10.  Kirilka KārlisM11AQUATICS
Dobele
11.  Meijers MiksM11Rīga
12.  Orbidāns JaroslavsM9SK Ozolnieki
Salgale
13.  Orbidāns RobertsM11SK Ozolnieki
Salgale
14.  Vistiņš RalfsM11AQUATICS
Dobele

0,2km + 10km +2km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš JānisMO (tautas klase)Biedrība JA
Jelgava
2.  Audzēvičs PaulsM15AQUATICS
Dobele
3.  Berķe LauraF13BKUS/BSF
Rīga
4.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
5.  Celms RinaldsM15ind.
Mārupe
6.  Dūzis KristapsM13AQUATICS
Dobele
7.  Eihmane LindaF13AQUATICS
Dobele
8.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
9.  Janovičs Niks-AkselsM13AQUATICS
Dobele
10.  Jansons JānisMO (tautas klase)AQUATICS
Dobele
11.  Jurgensons Matīss-TomsM15Filter
Ogre
12.  Kornijenko SandisM15DTC Jaunība
daugavpils
13.  Langins NormundsMO (tautas klase)VSK Noskrien
Rīga
14.  Liepa ArtūrsM15Carnikavas sporta centrs
Kalngale
15.  Ločmelis AigarsMO (tautas klase)Valmiera
16.  Mežulis AnsisMO (tautas klase)Jūrmalas skrējēju klubs
Jūrmala
17.  Proščinko DanilaM15DTC
Daugavpils
18.  Salmane LīgaFO (tautas klase)Sporta klubs WENDI
Rauna
19.  Suharževskis MatvejsM15DTC Jauniba
Valmiera
20.  Šipkova ElzaF13Filter
Jūrmala
21.  Treiguts ĢircMO (tautas klase)FILTER
Rīga
22.  Vdovičenko JurisMO (tautas klase)_
Riga
23.  Velika UnaF13DTC
Daugavpils
24.  Vorotincevs AleksejsMO (tautas klase)Daugavpils

0,75km + 20km + 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akmans GuntarsMOzolnieki
2.  Alsbergs DāvisMFILTER
Rīga
3.  Audzēvičs JēkabsM17AQUATICS
Dobele
4.  Aulika InetaF50SPORTLAT
Kolka
5.  Bajārs MatīssMNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
6.  Balmaks ReinisMBKUS/BSF
Riga
7.  Baltmanis AgrisMSporta Klubs Panattta
Baloži
8.  Berķe LīgaFBKUS/BSF
Rīga
9.  Brahmanis ArtūrsMIronman.lv
Rīga
10.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
11.  Dasko JevgenijsMIronman.lv
Liepāja
12.  Dāvidnieks ArtisMEMU Mālpils sporta klubs
Rīga
13.  Demko AleksejsMLSC/tripower.lv
Rīga
14.  Drāke RobertsM60NBS
Rīga
15.  Dūzis ViestursM19AQUATICS
Dobele
16.  Ebels IlgvarsM40Reir Dobele
Mārupe
17.  Egle EdgarsMBKUS/BSF
Ādaži
18.  Erts EdgarsM40Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Vācu Kalni
19.  Evertovskis KārlisMGlaive.pro
Rīga
20.  Fortiņš GuntisMRiga
21.  Gajevskis ArtjomsM17DTC
Daugavpils
22.  Gajevskis VjačeslavsM50DTC
Daugavpils
23.  Garenčiks RaimondsM60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
24.  Gorba DenissM40LSC/tripower.lv
Riga
25.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Rīga
26.  Gucanovičs IgorsM40ironman.lv
Babīte
27.  Horužonoks EdgarsM19BJC Jaunība
Daugavpils
28.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
29.  Jakubovskis MareksM40Weidmueller
Rīga
30.  Jaunzems RobertsMSportVIBE
Rīga
31.  Kalvāns ZigmārsM19Piramida Triathlon Club
Jūrmala
32.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
33.  Kiršs EdgarsMRīga
34.  Kuzmenko VladimirsM50Piramida Triathlon Club
Jelgava
35.  Lebedeva AnitaFNacionālā Aizsardzības akadēmija
Daugavpils
36.  Liepa MārisM40Carnikavas sporta centrs
Kalngale
37.  Lobanovskis AleksandrsMIronman.lv
Riga
38.  Ločmelis ĢirtsMNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
39.  Marnauza MārtiņšMRīga
40.  Pelcis MārcisMA22B Team
Rīga
41.  Pikšēns TomsM50Marupes nov.
Mārupe
42.  Pīnups MārcisM19DTC Jaunība
Aglona
43.  Poplavskis AleksandrsM50Preiļi
44.  Reimanis ArkādijsM40Talsu Biatlona Klubs
Sigulda
45.  Riekstiņš EdgarsMDobeles novads Bēne
46.  Robežnieks MārtiņšM19Jelgava
47.  Rožkalne DiānaF40Filter
Rīga
48.  Semendjajevs DmitrijsM50Zoorbagan
Rīga
49.  Serovs AleksandrsMPiramida triathlon club
Rīga
50.  Siliņa LindaF17AQUATICS
Dobele
51.  Slobodjans MitrofansMRīga
52.  Suharževskis SavelijsM19DTC Jaunība
Valmiera
53.  Šipkovs AgrisM40FILTER
Jūrmala
54.  Škarstāne AļikaF19Piramida Triathlon Club
Rīga
55.  Ubavičs MarkussM17AQUATICS
DOBELE
56.  Ušpelis KasparsMNacionālā Aizsardzības akadēmija
Rīga
57.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
58.  Zaspenko VladimirsM50Rīga
59.  Žunda VjačeslavsM40PIRAMIDA TRI CLUB
Riga

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Cīrulis-Baumanis Alens-OliversMB2Riga
2.  Egle EmīlsMB2BKUS/BSF
Ādaži
3.  Jansone LauraFB2AQUATICS
Dobele
4.Joja EvelīnaFB2AQUATICS
Dobele
5.  Marnauza MaijaFB2Riga
6.  Marnauza RobertsMB1Riga
7.  Meijere MaijaFB2Rīga
8.  Riekstiņš RalfsMB1Riekstiņi
Rīga
9.  Vorotincevs AleksejsMB2Daugavpils

Kopā pieteikušies: 106



Daugavpils PM 2018