Akvatlons | Saraksts
MO
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Abramovs Aleksejs | MO | Krāslava | ||
2. | Evertovskis Kārlis | MO | Glaive.pro Rīga | ||
3. | Kaģis Daniels | MO | Cepaks Ventspils | ||
4. | Slobodjans Mitrofans | MO | Rīga | ||
5. | Štāls Alans | MO | Rīga Rīga |
F9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Gubina Darja | F9 | Dzeguzes Olaine |
M9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Garenciks Ričards | M9 | Carnikava | ||
2. | Mardusevičs Savva | M9 | Olaine | ||
3. | Nimma Klāvs-Armands | M9 | Sigulda | ||
4. | Nimma Klāvs-Armands | M9 | Sigulda | ||
5. | Pikšēns Everts | M9 | Mārupes s.c. Mārupe | ||
6. | Šika Olivers | M9 | Ulbroka |
F11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Grosēna Enija | F11 | Engures novads | ||
2. | Melne Marta | F11 | Engures novads | ||
3. | Strazdiņa Emīlija | F11 | Siguldas sporta skolas peldētājs Sigulda |
M11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Apsītis Anrijs | M11 | Siguldas sporta skola Sigulda | ||
2. | Barinovs Valerijs | M11 | DTC Jaunība Daugavpils nov. p.Silene | ||
3. | Jubelis Kaspars | M11 | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
4. | Kurošs Guntis | M11 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
5. | Ļedovskojs Dairis | M11 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
6. | Meijers Miks | M11 | - | ||
7. | Veģeris Aksels | M11 | Laurenči sākumskola Sigulda |
F13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Abramova Ļubomila | F13 | DTC Daugavpils | ||
2. | Babre Loreta | F13 | VBSS/Triatlons Valmiera | ||
3. | Gubina Marija | F13 | Dzeguzes Olaine | ||
4. | Kuroša Līga | F13 | DTC Jaunība Daugavpils |
M13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Viļkins Gusts | M13 | MySport Rīga |
F15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Beļeviča Darja | F15 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Velika Una | F15 | DTC Daugavpils |
M15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Aņenkovs Daņila | M15 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Kornijenko Sandis | M15 | DTC Jaunība daugavpils | ||
3. | Liepa Artūrs | M15 | Carnikavas sporta centrs Kalngale | ||
4. | Proščinko Danila | M15 | DTC Daugavpils | ||
5. | Veģeris Francis-Daniels | M15 | SVĢ Sigulda | ||
6. | Veģeris Maksis-Maksimilians | M15 | SVĢ Sigulda |
F17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Danilevica Sofija | F17 | DTC Jauniba Daugavpils |
M17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Anspoks Ivars | M17 | Sigulda | ||
2. | Freimanis Roberts | M17 | 5F Jelgava | ||
3. | Levickis Raimonds | M17 | Piramida Triathlon Club Dobele | ||
4. | Suharževskis Matvejs | M17 | Piramida Triathlon Club Valmiera |
F19
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Bruņiniece Alvīne | F19 | VBSS/Triatlons Valmiera |
M19
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Gajevskis Artjoms | M19 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Horužonoks Edgars | M19 | BJC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Lūriņš Haralds | M19 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
4. | Pīnups Mārcis | M19 | DTC Jaunība Aglona | ||
5. | Suharževskis Savelijs | M19 | Piramida Triathlon Club Valmiera |
F60
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Zālīte Anita | F60 | ind Sigulda |
M60
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Azarevičs Aleksandrs | M60 | LSC Riga | ||
2. | Garenčiks Raimonds | M60 | Carnikavas sporta centrs Carnikava | ||
3. | Mednis Vilis | M60 | individuāli Smiltene |
M50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Bogdanovs Genadijs | M50 | Daugavpils | ||
2. | Lepskiy Alexander | M50 | LEPSKY TRI COACHING Riga | ||
3. | Pikšēns Toms | M50 | Mārupes nov. Mārupe | ||
4. | Semendjajevs Dmitrijs | M50 | Zoorbagan Rīga | ||
5. | Uzols Aivars | M50 | DTC Jaunība Daugavpils |
F40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Roga Antra | F40 | Zoorbagan Baltezers |
M40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Gucanovičs Igors | M40 | ironman.lv Babīte | ||
2. | Kalnups Arnis | M40 | Garkalnes novads | ||
3. | Liepa Māris | M40 | Carnikavas sporta centrs Kalngale | ||
4. | Ozoliņš Jānis | M40 | Carnikava | ||
5. | Šika Sandris | M40 | Modernā Pieccīņa Ulbroka |
F
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Beļeviča Viktorija | F | Tavs Pirmais Triatlons Rīga | ||
2. | Berķe Līga | F | BRIKSNIS SK Rīga | ||
3. | Lebedeva Anita | F | Nacionālā aizsardzības akadēmija Rīga | ||
4. | Zaķe Elīna | F | Rīga Riga |
M
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Apinis Mārtiņš | M | Vidzemes Mērnieks Valmiera | ||
2. | Grencbergs Arvis | M | SK Tērauds Rīga | ||
3. | Ivanovs Ingvars | M | DTC Jaunība Daugavpils | ||
4. | Riekstiņš Edgars | M | Dobeles novads Bēne | ||
5. | Robļevskis Uldis | M | IskZBFizkultūra Ogre | ||
6. | Rukkalns Ainārs | M | Brāļi Ragana | ||
7. | Rukkalns Aivars | M | Brāļi Ragana | ||
8. | Rukkalns Artūrs | M | Brāļi Ragana | ||
9. | Šķipars Vilnis | M | Pats par sevi Rīga | ||
10. | Tabeļevs Mihails | M | Rīga | ||
11. | Verdenhofs Atis | M | Salaspils | ||
12. | Zariņš Arvīds | M | REIR Dobele Dobele |