Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Daugavpils Duatlons 2018 (skrien+velo+skrien), Baltijas kauss, Latvijas čempionāts | Saraksts

1km + 5,5km + 0,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
2.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
3.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
4.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
5.  Janovičs Niks-AkselsM13AQUATICS
dobele
6.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
7.  Sinevich TsikhanM11Minsk
8.  Vistiņš RalfsM13AQUATICS
Dobele

2,5km + 11km + 1,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aliaksandr ZhukavenM17TRI
Minsk
2.Daniil PadolskiM17TRI
Minsk
3.  Gojs KirilsMOSEB
Riga
4.Haradzetski KirylM15Minsk
5.  Kieras JuozasM70TSK Darna
Vilnius
6.  Krauklis VairisM60Privātbūve
Smiltene
7.  Sinevich AlinaF15MGOUOR
Minsk

5km + 22km + 2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Dūzis ViestursM19AQUATICS
Dobele
2.  Leitāne DanielaF19AQUATICS
Dobele
3.  Leitāne EvitaF40AQUATICS
Dobele
4.  Ozoliņš JānisM40TRIGO
Vecāķi

Daugavpils iedzīvotājiem, 1km + 5,5km + 0,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akula AleksandrsM13DTC Jaunība
Daugavpils
2.Ivanovs ArtjomsM11OK Stiga/BJC Jaunība
Daugavpils
3.Kuroša LīgaF13DTC Jaunība
Daugavpils
4.  Kurošs GuntisM11DTC Jaunība
Daugavpils
5.  Leonidovs ArtjomsM13Daugavpils
Daugavpils
6.Ļedovskoj DairisM11DTC Jaunība
Daugavpils
7.Papšs VitalijsM13DTC Jaunība
Daugavpils
8.Piterovs ŽansM13DTC Jaunība
Daugavpils
9.Reisas ZigmasM13TPK “RUONIAI
VILNIUS
10.  Romanova JekaterinaF13OK Stiga/BJC Jaunība
Daugavpils
11.  Selickis IljaM11Daugavpils
Daugavpils
12.Sulaine NadeždaF9DTC Jaunība
Daugavpils

Daugavpils iedzīvotājiem, 2,5km + 11km + 1,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bazarovs DenissM15OK Stiga/BJC Jaunība
Daugavpils
2.Bilevica DarijaF15DTC Jaunība
Daugavpils
3.  Bolotskis SergejsMODaugavpils
4.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
5.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
6.  Isajeva AnastasijaFOOK Stiga/BJC Jaunība
Daugavpils
7.  Kornijenko SandisM15DTC Jaunība
daugavpils
8.Morozs RolandsM15DTC Jaunība
Daugavpils
9.  Petaška ArmandsM15DTC Jaunība
Daugavpils
10.Prikulis-Pastars RihardsM15OK Stiga/BJC Jaunība
Daugavpils
11.  Proščinko DanilaM15DTC
Daugavpils
12.Sivačevs AntonsM15OK Stiga/BJC Jaunība
Daugavpils
13.  Smoļakova AnastasijaFOOK Stiga/BJC Jaunība
Daugavpils
14.Stepanovs MaksimsM15OK Stiga/BJC Jaunība
Daugavpils
15.  Stolarovs JurijsM60Daugavpils
Daugavpils
16.  Velika UnaF15DTC
Daugavpils

Daugavpils iedzīvotājiem, 5km + 22km + 2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Gajevskis ArtjomsM19DTC Jaunība
Daugavpils
2.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
3.Kacs GeorgijsM19DTC Jaunība
Daugavpils
4.Lūriņš HaraldsM19DTC Jaunība
Daugavpils
5.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils

Kopā pieteikušies: 52



Mežciema skrējiens