Daugavpils Duatlons 2018 (skrien+velo+skrien), Baltijas kauss, Latvijas čempionāts | Saraksts
1km + 5,5km + 0,5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Barzdenyte Deimante | F13 | Panevežys triathlon club Panevezys | ||
2. | Bula Beāte | F13 | AQUATICS Dobele | ||
3. | Bulko Andrians | M13 | AQUATICS Dobele | ||
4. | Bulko Karolina | F11 | AQUATICS Dobele | ||
5. | Dūzis Klāvs | M9 | AQUATICS Dobele | ||
6. | Freijs Elvins | M13 | AQUATICS Dobele | ||
7. | Gubina Darja | F9 | Olaine | ||
8. | Gubina Marija | F13 | Olaine | ||
9. | Janovičs Niks-Aksels | M13 | AQUATICS dobele | ||
10. | Jansone Beate | F11 | AQUATICS Dobele | ||
11. | Jubelis Kaspars | M11 | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
12. | Kukes Timurs | M13 | Riga | ||
13. | Meijers Miks | M11 | - - | ||
14. | Nedyalkov Georgy | M11 | Riga | ||
15. | Sinevich Tsikhan | M11 | Minsk | ||
16. | Vistiņš Ralfs | M13 | AQUATICS Dobele |
2,5km + 11km + 1,5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Aliaksandr Zhukaven | M17 | TRI Minsk | ||
2. | Daniil Padolski | M17 | TRI Minsk | ||
3. | Deičmane Justīne | FO | TPT Riga | ||
4. | Gojs Kirils | MO | SEB Riga | ||
5. | Haradzetski Kiryl | M15 | Minsk | ||
6. | Jacka Deividas | MO | Riga | ||
7. | Kieras Juozas | M70 | TSK Darna Vilnius | ||
8. | Krauklis Vairis | M60 | Privātbūve Smiltene | ||
9. | Maskava Kristiāna | F17 | Rīga | ||
10. | Paurytė Ugnė | F15 | Panevezys triathlon club Panevėžys | ||
11. | Prokopavičius Lukas | M17 | Panevežys triathlon club Panevežys | ||
12. | Rimkus Kristupas | M15 | Panevežys triathlon club Panevėžys | ||
13. | Seškens Leons | M60 | Baltic Block Madona | ||
14. | Sinevich Alina | F15 | MGOUOR Minsk | ||
15. | Sniukstaite Brigita | F15 | Panevezio triatlono klubas Panevezys | ||
16. | Tomkeviciute Evelina | F17 | Panevežys triathlon club Panevezys | ||
17. | Vinciūnaitė Beatričė | F15 | Panevėžio Triatlono kubas Panevėžys |
5km + 22km + 2,5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Cesevičius Tadas | M19 | Panevėžio triatlono klubas Panevėžys | ||
2. | Dūzis Viesturs | M19 | AQUATICS Dobele | ||
3. | Erts Edgars | M40 | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Vācu Kalni | ||
4. | Grencbergs Arvis | M | SK Tērauds Rīga | ||
5. | Kārklis Ēriks | M40 | NBS Lielvārde | ||
6. | Leitāne Evita | F40 | AQUATICS Dobele | ||
7. | Luksyte Karolina | F19 | Panevežys triathlon club Panevezys | ||
8. | Macuks Anatolijs | M | Jēkabpils sporta centrs/Nike /Valsts policija Jēkabpils | ||
9. | Ozola Lāsma | F | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Rīga | ||
10. | Ozoliņš Jānis | M40 | TRIGO Vecāķi | ||
11. | Poplavskis Aleksandrs | M50 | Preiļi | ||
12. | Robļevskis Uldis | M | IskZBFizkultūra Ogre | ||
13. | Šīrants Mareks | M40 | Adidas Jelgava | ||
14. | Tattar Aveli | F | Sisekaitseakadeemia Valga | ||
15. | Tattar Kaja | F40 | Valga | ||
16. | Vaisma Anne | F40 | Pärnu | ||
17. | Zikrataja Daniela | F19 | AQUATICS Dobele |
Daugavpils iedzīvotājiem, 1km + 5,5km + 0,5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Akula Aleksandrs | M13 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Ivanovs Artjoms | M11 | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Kuroša Līga | F13 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
4. | Kurošs Guntis | M11 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
5. | Leonidovs Artjoms | M13 | Daugavpils Daugavpils | ||
6. | Ļedovskojs Dairis | M11 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
7. | Reisas Zigmas | M13 | TPK “RUONIAI VILNIUS | ||
8. | Romanova Jekaterina | F13 | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
9. | Selickis Ilja | M11 | Daugavpils Daugavpils | ||
10. | Sulaine Nadežda | F9 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
11. | Žigarkovs Sebastians | M11 | DTC Jaunība Daugavpils |
Daugavpils iedzīvotājiem, 2,5km + 11km + 1,5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Bazarovs Deniss | M15 | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Beļeviča Darja | F15 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Bolotskis Sergejs | MO | Daugavpils | ||
4. | Danilevica Sofija | F17 | DTC Jauniba Daugavpils | ||
5. | Dūzis Kristaps | M15 | AQUATICS Dobele | ||
6. | Isajeva Anastasija | FO | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
7. | Kornijenko Sandis | M15 | DTC Jaunība daugavpils | ||
8. | Petaško Armands | M15 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
9. | Prikulis-Pastars Rihards | M15 | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
10. | Proščinko Danila | M15 | DTC Daugavpils | ||
11. | Sivačevs Antons | M15 | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
12. | Smoļakova Anastasija | FO | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
13. | Stepanovs Maksims | M15 | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
14. | Stolarovs Jurijs | M60 | Daugavpils Daugavpils | ||
15. | Velika Una | F15 | DTC Daugavpils |
Daugavpils iedzīvotājiem, 5km + 22km + 2,5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Bogdanovs Genadijs | M50 | genbog@inbox.lv Daugavpils | ||
2. | Gajevskis Artjoms | M19 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Gajevskis Vjačeslavs | M50 | Daugavpils | ||
4. | Ivanovs Ingvars | M | DTC Jaunība Daugavpils | ||
5. | Kacs Georgijs | M19 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
6. | Lūriņš Haralds | M19 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
7. | Uzols Aivars | M50 | DTC Jaunība Daugavpils |