Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas Čempionāts Triatlona Sprinta distancē. Dinaburg Team, DTC | Saraksts

75m+3km+500M

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aristovs NikitaM11SPARS-MK
Daugavpils
2.Babuls SemenM9SPARS-MK
Daugavpils
3.  Barinovs ValerijsM11DTC Jaunība
Daugavpils nov. p.Silene
4.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
5.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
6.  Gubina DarjaF9Olaine
7.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
8.  Joja KristapsM11AQUATICS
Dobele
9.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
10.Juhno ArtjomsM9SPARS-MK
Daugavpils
11.  Kirilka KārlisM11AQUATICS
Dobele
12.  Kurošs GuntisM11DTC Jaunība
Daugavpils
13.Ļedovskojs DairisM11DTC Jaunība
Daugavpils
14.Mitrofanovs KirilsM9SPARS-MK
Daugavpils
15.Oglodkovs DavidsM9SPARS-MK
Daugavpils
16.  Selickis IljaM11Daugavpils
Daugavpils
17.Sulaine NadeždaM9DTC Jaunība
Daugavpils
18.Živuhins RobertsM9SPARS-MK
Daugavpils

250m+8km+2km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaF13DTC
Daugavpils
2.  Akula AleksandrsM13DTC Jaunība
Daugavpils
3.  Aleksejevs ElijsM13AQUATICS
Dobele
4.Bilevica DarijaF15DTC Jaunība
Daugavpils
5.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
6.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
7.  Čurgelis ValērijsM13DTC
Daugavpils
8.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
9.  Eihmane LindaF15AQUATICS
Dobele
10.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
11.  Ganulevičs RihardsMODTC
Daugavpils
12.  Glods VitālijsMODaugavpils
Daugavpils
13.  Gubina MarijaF13Olaine
14.  Janovičs Niks-AkselsM13AQUATICS
Dobele
15.Kacs GeorgijsMODTC Jaunība
Daugavpils
16.  Kuroša LīgaF13DTC Jaunība
Daugavpils
17.  Lipskis KristiānsM15Livelo / Zelta Zeme
Jēkabpils
18.Morozs RolandsM15DTC Jaunība
Daugavpils
19.Papšs VitālijsM13DTC Jaunība
Daugavpils
20.  Petaška ArmandsM15DTC Jaunība
Daugavpils
21.Piterovs ŽansM13DTC Jaunība
Daugavpils
22.Recs Edijs-DavisMOTeam KBL
Valmiera
23.  Valērijs ČurgelisM13DTC Jaunība
Daugavpils
24.  Velika UnaF15DTC
Daugavpils
25.  Vistiņš RalfsM13AQUATICS
Dobele
26.  Zemītis KasparsMORīga

750m+20km+5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Audzēvičs JēkabsM17AQUATICS
Dobele
2.  Bogdanovs GenadijsM50Daugavpils
3.  Bruņiniece AlvīneF19Valmiera VBSS
Valmiera
4.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
5.  Drāke RobertsM60NBS
Rīga
6.  Dūzis ViestursM19AQUATICS
Dobele
7.  Gabrāns ValdisMTPT
Rīga
8.  Gajevskis ArtjomsM19DTC Jaunība
Daugavpils
9.  Gajevskis VjačeslavsM50DTC Jaunība
Daugavpils
10.Golovatjuks IgorsMLepsky tricoaching
Riga
11.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Rīga
12.  Horužonoks EdgarsM19BJC Jaunība
Daugavpils
13.Janens JevgenijsMDaugavpils
14.Janovskis VladimirsM50SPARS-MK
Daugavpils
15.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
16.  Kolomicevs SergejsMLumilord Sport Team
Riga
17.Kundziņš OskarsMRīga
18.  Kuzmenko VladimirsM50Piramida Triathlon Club
Jelgava
19.  Leitāne DanielaF19AQUATICS
Dobele
20.  Leitāne EvitaF40AQUATICS
Dobele
21.  Lepskiy AlexanderM50LEPSKY TRI COACHING
Riga
22.  Levickis RaimondsM17Piramida
Dobele
23.  Lisickis AleksandrsMLepskiy Coaching
Rīga
24.  Lūriņš HaraldsM19DTC jaunība
Daugavpils
25.Masaļskis VladislavsMLEPSKY TRI COACHING
Rīga
26.  Maskava KristiānaF17Dinaburg Team, DTC
Rīga
27.  Musperts GvidoM40Cēsis
28.  Ozoliņš JānisM40TriMotion
Vecāķi
29.  Pīnups MārcisM19DTC Jaunība
Aglona
30.  Poligalovs AleksejsM19DTC Jaunība
Daugavpils
31.  Poplavskis AleksandrsM50Preiļi
32.  Riekstiņš EdgarsMDobeles novads Bēne
33.  Šantira KarolīnaFLEPSKY TRI COACHING
Rīga
34.  Ubavičs MarkussM17AQUATICS
DOBELE
35.Valdmane AnnaF19Liepājas Sporta Spēļu Skola
Liepāja

Kopā pieteikušies: 79



Valmieras maratons 2018