Latvijas Čempionāts Triatlona Sprinta distancē. Dinaburg Team, DTC | Saraksts
75m+3km+500M
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Aristovs Nikita | M11 | SPARS-MK Daugavpils | ||
2. | Babuls Semen | M9 | SPARS-MK Daugavpils | ||
3. | Barinovs Valerijs | M11 | DTC Jaunība Daugavpils nov. p.Silene | ||
4. | Bulko Karolina | F11 | AQUATICS Dobele | ||
5. | Dūzis Klāvs | M9 | AQUATICS Dobele | ||
6. | Gubina Darja | F9 | Olaine | ||
7. | Jansone Beate | F11 | AQUATICS Dobele | ||
8. | Joja Kristaps | M11 | AQUATICS Dobele | ||
9. | Jubelis Kaspars | M11 | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
10. | Juhno Artjoms | M9 | SPARS-MK Daugavpils | ||
11. | Kirilka Kārlis | M11 | AQUATICS Dobele | ||
12. | Kurošs Guntis | M11 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
13. | Ļedovskojs Dairis | M11 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
14. | Mitrofanovs Kirils | M9 | SPARS-MK Daugavpils | ||
15. | Oglodkovs Davids | M9 | SPARS-MK Daugavpils | ||
16. | Selickis Ilja | M11 | Daugavpils Daugavpils | ||
17. | Sulaine Nadežda | M9 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
18. | Živuhins Roberts | M9 | SPARS-MK Daugavpils |
250m+8km+2km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Abramova Ļubomila | F13 | DTC Daugavpils | ||
2. | Akula Aleksandrs | M13 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Aleksejevs Elijs | M13 | AQUATICS Dobele | ||
4. | Beļeviča Darja | F15 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
5. | Bula Beāte | F13 | AQUATICS Dobele | ||
6. | Bulko Andrians | M13 | AQUATICS Dobele | ||
7. | Čurgelis Valērijs | M13 | DTC Daugavpils | ||
8. | Dūzis Kristaps | M15 | AQUATICS Dobele | ||
9. | Eihmane Linda | F15 | AQUATICS Dobele | ||
10. | Freijs Elvins | M13 | AQUATICS Dobele | ||
11. | Ganulevičs Rihards | MO | DTC Daugavpils | ||
12. | Glods Vitālijs | MO | Daugavpils Daugavpils | ||
13. | Gubina Marija | F13 | Olaine | ||
14. | Janovičs Niks-Aksels | M13 | AQUATICS Dobele | ||
15. | Kacs Georgijs | MO | DTC Jaunība Daugavpils | ||
16. | Kuroša Līga | F13 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
17. | Lipskis Kristiāns | M15 | Livelo / Zelta Zeme Jēkabpils | ||
18. | Petaško Armands | M15 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
19. | Rečs Edijs-Dāvis | MO | Team KBL Valmiera | ||
20. | Valērijs Čurgelis | M13 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
21. | Velika Una | F15 | DTC Daugavpils | ||
22. | Vistiņš Ralfs | M13 | AQUATICS Dobele | ||
23. | Zemītis Kaspars | MO | Rīga |
750m+20km+5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Audzēvičs Jēkabs | M17 | AQUATICS Dobele | ||
2. | Bogdanovs Genadijs | M50 | Daugavpils | ||
3. | Bruņiniece Alvīne | F19 | Valmiera VBSS Valmiera | ||
4. | Danilevica Sofija | F17 | DTC Jauniba Daugavpils | ||
5. | Drāke Roberts | M60 | NBS Rīga | ||
6. | Dūzis Viesturs | M19 | AQUATICS Dobele | ||
7. | Gabrāns Valdis | M | TPT Rīga | ||
8. | Gajevskis Artjoms | M19 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
9. | Gajevskis Vjačeslavs | M50 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
10. | Golovatjuks Igors | M | Lepsky tricoaching Riga | ||
11. | Grencbergs Arvis | M | SK Tērauds Rīga | ||
12. | Horužonoks Edgars | M19 | BJC Jaunība Daugavpils | ||
13. | Janens Jevgenijs | M | Daugavpils | ||
14. | Janovskis Vladimirs | M50 | SPARS-MK Daugavpils | ||
15. | Kārklis Ēriks | M40 | NBS Lielvārde | ||
16. | Kolomicevs Sergejs | M | Lumilord Sport Team Riga | ||
17. | Kundziņš Oskars | M | Rīga | ||
18. | Kuzmenko Vladimirs | M50 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
19. | Leitāne Evita | F40 | AQUATICS Dobele | ||
20. | Lepskiy Alexander | M50 | LEPSKY TRI COACHING Riga | ||
21. | Levickis Raimonds | M17 | Piramida Dobele | ||
22. | Lisickis Aleksandrs | M | Lepskiy Coaching Rīga | ||
23. | Lūriņš Haralds | M19 | DTC jaunība Daugavpils | ||
24. | Masaļskis Vladislavs | M | LEPSKY TRI COACHING Rīga | ||
25. | Maskava Kristiāna | F17 | Dinaburg Team, DTC Rīga | ||
26. | Musperts Gvido | M40 | Cēsis | ||
27. | Ozoliņš Jānis | M40 | TriMotion Vecāķi | ||
28. | Pīnups Mārcis | M19 | DTC Jaunība Aglona | ||
29. | Poligalovs Aleksejs | M19 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
30. | Poplavskis Aleksandrs | M50 | Preiļi | ||
31. | Riekstiņš Edgars | M | Dobeles novads Bēne | ||
32. | Šantira Karolīna | F | LEPSKY TRI COACHING Rīga | ||
33. | Ubavičs Markuss | M17 | AQUATICS DOBELE | ||
34. | Valdmane Anna | F19 | Liepājas Sporta Spēļu Skola Liepāja | ||
35. | Zikrataja Daniela | F19 | AQUATICS Dobele |