Tautas slēpojums Madona, Moller's Slēpošanas seriāls “Latvijas ziema 2018” | Saraksts
2,5 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Bartuša Alise | S12 | Madonas BJSS Madona | ||
2. | Cakuls Arvis | V12 | Madonas sporta skola Madona | ||
3. | Dorotkina Ance | S12 | BJSS Madona | ||
4. | Griķis Mārtiņš | V12 | Pirtslietu darbnīca Gulbenes novads | ||
5. | Jankava Arta | S12 | Gulbenes BJSS Gulbene | ||
6. | Janovskis Mārtiņš | V12 | Madonas BJSS Madona | ||
7. | Juškevics Agris | V12 | Patmalnieki Rīga | ||
8. | Kaparkalēja Linda | S12 | Madonas BJSS Madona | ||
9. | Koļesnikovs Emīls | V12 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
10. | Kondrašovs Iļja | V12 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
11. | Krampe Emīls | V12 | LAK4 Rīga | ||
12. | Lamberte Elina | S12 | Tranemo | ||
13. | Lielbardis Bruno | V12 | Madonas BJSS Madona | ||
14. | Lielbardis Daniels | V12 | Madonas BJSS Madona | ||
15. | Lukstiņš Pēteris | V12 | SS Arkādija Rīga | ||
16. | Ļepeškins Ritvars | V12 | Madonas BJSS Madona | ||
17. | Meri Tomass | V12 | SS Rīga | ||
18. | Mikulovs Filips | V12 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
19. | Ploriņš Gustavs | V12 | JSC Skille Rīga | ||
20. | Plotka Aleksis | V12 | madona | ||
21. | Plotka Ernests | V12 | madona | ||
22. | Pometuns Aleksandrs | V12 | Alūksnes BJSS Alūksne | ||
23. | Roziņš Ralfs | V12 | madona | ||
24. | Sčoloka Jekaterīna | V12 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
25. | Sidrevics Ludvigs | V12 | Madonas BJSS Madona | ||
26. | Šampiņš Roberts | V12 | 49.vsk Rīga | ||
27. | Vīgante Lauma | S12 | Madonas BJSS Madona | ||
28. | Vilciņš Ralfs | V12 | Madonas BJSS Madona | ||
29. | Zvejsalnieks Raivo | V12 | Madonas BJSS Madona | ||
30. | Zvirgzdiņš Edvards | V12 | SS Rīga | ||
31. | Žuka Madara | S12 | Madonas BJSS Madona |
7 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņš Raivo | V15 | Gulbenes BJSS GULBENE | ||
2. | Anspoks Linards | V15 | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
3. | Avotiņš Didzis | VT | Madonas BJSS Vestiena | ||
4. | Beķeris Uģis | V15 | Madona BJSS Madona | ||
5. | Berga Līna | ST | Gulbene | ||
6. | Berkulis Andis | VT | Riga Rīga | ||
7. | Bīrītis Bruno | V15 | Madonas BJSS Madona | ||
8. | Brūvere Līva | ST | Mammadaba Carnikava | ||
9. | Bukša Marta | S15 | SS Rīga | ||
10. | Bukšs Vilmārs | VT | Rīga | ||
11. | Caune-Meijere Vineta | ST | Madona | ||
12. | Dimitrijevs Artjoms | V15 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
13. | Dreimane Agita | ST | Jaunrauna Jaunrauna | ||
14. | Dumpis Jānis | VT | veselības slēpojuma grupa Rīga | ||
15. | Ende Dāvis | V15 | Pirtslietu darbnīca Gulbenes novads | ||
16. | Frīdvalds Edgars | V15 | Madonas BJSS Madona | ||
17. | Frīdvalds Elmārs | VT | madona | ||
18. | Garisone Ulrika | S15 | SS Arkādija Ķekava | ||
19. | Griķis Aivars | VT | Pirtslietu darbnīca Gulbenes novads | ||
20. | Gurtiņš Francis | V15 | Madona | ||
21. | Jakovičs Andris | VT | Orkla Health Rīga | ||
22. | Jankavs Jānis | VT | Gulbene Gulbene | ||
23. | Janovskis Kārlis-Ernests | V15 | Madonas BJS Madona | ||
24. | Jansons Oskars | V15 | Madonas BJSS Madona | ||
25. | Jaunbērziņš Oskars | V15 | Jaunbērziņš Team Gulbene | ||
26. | Jukšinskis Alēns | VT | MĀRUPE | ||
27. | Kaparkalējs Lauris | V15 | Madonas BJSS Madona | ||
28. | Klauģis Roberts-Martins | V15 | Sporta skola Rīga | ||
29. | Kodalevs Daniels | V15 | KODALEVU TEAM Alūksne | ||
30. | Kodaļevs Daniels | V15 | Alūksnes BJSS Alūksne | ||
31. | Krampe Bruno | V15 | SS Arkādija Rīga | ||
32. | Krampe Lāsma | ST | LAK 4 Rīga | ||
33. | Krampe Samanta | S15 | LAK 4 Rīga | ||
34. | Krūmiņš Renārs | V15 | Madonas BJSS Madona | ||
35. | Leonidovs Artjoms | V15 | Daugavpils | ||
36. | Loce Ineta | ST | Orkla Health Rīga | ||
37. | Luberts Vitauts | VT | ind. Jēkabpils | ||
38. | Lukstiņš Gustavs | V15 | Sporta skola Rīga | ||
39. | Maļčeva Alisa | S15 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
40. | Maļina Imants | V15 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
41. | Maļina Solvita | S15 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
42. | Mežulis Krišjānis | VT | Mežuļi Rīģa | ||
43. | Miglons Jānis | VT | Madona | ||
44. | Miltiņa Amanda | S15 | Siguldas Sporta Skola Sigulda | ||
45. | Ogorodņikovs Jānis | VT | Balticblock Madona | ||
46. | Paeglis Rainers | V15 | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
47. | Pavlova Sara | ST | Stip | ||
48. | Pelšs Matīss | V15 | Madonas BJSS Madona | ||
49. | Pļaviņš Klāvs | V15 | Madonas BJSS Madona | ||
50. | Poļaka Līva | S15 | ALūksnes BJSS Alūksne | ||
51. | Poļaks Ivars | VT | Alūksne | ||
52. | Pūcīte Inga | ST | Ādaži | ||
53. | Pūcītis Artis | VT | Ādaži | ||
54. | Randa Tomass | V15 | Arkādija Rīga | ||
55. | Ribušs Ilgvars | VT | Vsk noskrien Rīga | ||
56. | Sināts Gustavs | V15 | Madonas BJSS Madona | ||
57. | Smiltāns Rainers | V15 | Madonas BJSS Madona | ||
58. | Sproģe Matilde | S15 | Jaunrauna Jaunrauna | ||
59. | Staņa Gustavs-Marts | V15 | SS Rīga | ||
60. | Streipa Edgars | V15 | SS Rīga | ||
61. | Studere Dace | ST | Lubāna Lubāna | ||
62. | Studers Kristers | V15 | Lubāna | ||
63. | Suhanovs Sandijs | V15 | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
64. | Švauksts Silvestrs | V15 | BJSS Madona | ||
65. | Tursauska Sindija | S15 | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
66. | Upenieks Rainers | V15 | Madonas BJSS Madona | ||
67. | Vītola Danuta | ST | Baltijas Sports Ikšķile | ||
68. | Vosels Raivis | V15 | Madonas BJSS Madona | ||
69. | Zilis Iļja | V15 | Daugavpils BJSS Daugavpils |
15 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņš Imants | V40 | Gulbene | ||
2. | Abramovs Anatolijs | V40 | Sporta Atbalsta Centrs Madona | ||
3. | Akmentiņš Uvis | V16 | Madonas Sporta skola Madona | ||
4. | Andrejevs Dmitrijs | V30 | MySport Daugavpils | ||
5. | Apsītis Uldis | V40 | Fjord Software Tīnūži | ||
6. | Bergfelde Paula | S20 | Sporta skola Rīga | ||
7. | Birkentāla Raivita | S40 | RAIMAKS Talsi | ||
8. | Bisenieks Ilvars | V16 | Madona BJSS Madona | ||
9. | Bitainis Zigfrīds | V60 | Prieķuļi Priekuļi | ||
10. | Brikmanis Janis | V30 | VDRcentrs.lv Valmiera | ||
11. | Celmiņš Ritvars | V20 | VSA- Valmiera Burtnieku novads | ||
12. | Cibuļskis Aigars | V30 | SKITO Ropaži | ||
13. | Dainis Edijs | V40 | Pāvilosta | ||
14. | Dālders Ojārs | V40 | MĀRUPE | ||
15. | Daļeckis Mārtiņš | V30 | SPORTLAND BOTTECCHIA Rīga | ||
16. | Dobule Ieva | S30 | Izturība Ikšķile | ||
17. | Drunka Juris | V60 | OK Arona Madona | ||
18. | Dudele Gunta | S50 | Būdas kalns Smiltene | ||
19. | Dudelis Aigars | V50 | Būdaskalns Smiltene | ||
20. | Dzene Diāna | S30 | Madona Madona | ||
21. | Dzenis Jēkabs | V20 | MTRunning Sigulda | ||
22. | Eglīte Edīte | S40 | Jaunpiebalga | ||
23. | Eglītis Viesturs | V20 | A2 Jaunpiebalga | ||
24. | Fērmanis Ivars | V50 | Alūksne Alūksne | ||
25. | Gailītis Mārtiņš | V30 | Nesēdi mājās OGRE | ||
26. | Galibeckis Juris | V40 | SPARS Madona | ||
27. | Gargurnis Edgars | V40 | Sters Gulbene | ||
28. | Glāzers Aldis | V50 | Vecpiebalga | ||
29. | Greizis Artūrs | V50 | - Madona | ||
30. | Grencis Gatis | V40 | VDR centrs Valmiera | ||
31. | Grigalinovičs Krišjānis | V30 | Carnikavas sporta centrs Carnikava | ||
32. | Groza Valdis | V50 | Lubāna | ||
33. | Gudrīts Ģirts | V20 | SKITO Engure | ||
34. | Jakubovska Aiva | S40 | Jēkabpils Sporta centrs Jēkabpils | ||
35. | Jankovskis Ģirts | V40 | SC Koks Lilaste | ||
36. | Jansons Kalvis | V20 | MTB Talsi Talsi | ||
37. | Jaņins Edgars | V20 | Rīga | ||
38. | Kanaviņš Ainis | V50 | SSK BEBRA Gulbene | ||
39. | Kanaviņš Guntis | V50 | SSK BEBRA Aizkraukle | ||
40. | Kaņepējs Dzintars | V50 | . | ||
41. | Kārkliņš Kristaps | V16 | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
42. | Klauža Laima | S40 | Carnikava Carnikava | ||
43. | Koka Maija | S20 | Rīgas Stradiņa universitāte Madona | ||
44. | Kokorevičs Edgars | V30 | KOKO team Valmiera | ||
45. | Kokorišs Valdis | V50 | Mona Rīga | ||
46. | Koks Jānis | V60 | Madona | ||
47. | Kondrašovs Nikita | V16 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
48. | Konovalova Anna | S20 | A2 Sigulda | ||
49. | Kovgers Jurijs | V40 | Alūksne | ||
50. | Kozlovskis Vladislavs | V40 | SIA Lagron, Daugavpils Daugavpils | ||
51. | Krampe Armands | V40 | LAK 4 Rīga | ||
52. | Krampe Ilmārs | V40 | Madona | ||
53. | Krampe Jānis | V30 | Sporta Klubs Gulbere Madona | ||
54. | Krams Ronalds | V20 | Madonas BJSS Daugavpils | ||
55. | Krasts Aigars | V50 | CBM/Smiltene Ulbroka | ||
56. | Krasts Artūrs | V16 | Smiltene Rīga | ||
57. | Krievs Niklavs | V20 | Pārdaugava | ||
58. | Krīgers Kalvis-Kristers | V16 | Madonas BJSS Madona | ||
59. | Krilovskis Alvis | V40 | Izturība Ikšķile | ||
60. | Kroičs Kaspars | V30 | Riga | ||
61. | Krūskops Arvis | V30 | MySport Veikals Rīga | ||
62. | Kumpyte Rasa | S30 | Levuo Kaunas | ||
63. | Ķemers Sandis | V30 | MySport veikals Rīga | ||
64. | Lanceniece Vita | S50 | SPORTLAT Rīga | ||
65. | Lapsa Uldis | V50 | Skanste/Virši-A Madonas nov. | ||
66. | Latkovska Rita | S50 | Varakļāni | ||
67. | Leimanis Harijs | V50 | KB/TRX Cēsis Cēsis | ||
68. | Levša Anatolijs | V60 | DTC Jaunība D-pils | ||
69. | Liepiņš Kristaps | V30 | PLZ SPONSOR ME Cēsis | ||
70. | Lipskis Kaspars | V40 | LiVelo / BTA Jēkabpils | ||
71. | Lūkins Ronalds | V16 | Siguldas sporta skola Sigulda | ||
72. | Ļūļe Aleksandrs-Artūrs | V16 | SS Rīga | ||
73. | Matjuhin Andrej | V40 | Daugavpils Daugavpils | ||
74. | Matjuhins Kirils | V16 | BK Čempions Daugavpils | ||
75. | Mats Alvis | V40 | OSVeikals / OK Arona Madona | ||
76. | Mednis Vilis | V60 | individuāli Smiltene | ||
77. | Meinuzs Kaspars | V40 | Pļaviņu novads | ||
78. | Miltiņa Inese | S40 | ind Sigulda | ||
79. | Mušperts Gvido | V40 | Cēsis | ||
80. | Nagle Agnija | S16 | Madonas BJSS Madona | ||
81. | Nagle Dana | S16 | Madonas BJSS Madona | ||
82. | Namiķe Inga | S30 | Madona | ||
83. | Neimanis Gatis | V50 | Talsu biatlona klubs Talsi | ||
84. | Neimanis Jānis | V50 | Talsi | ||
85. | Orniņa Aija | S50 | Rīga | ||
86. | Orniņš Andris | V20 | Rīga | ||
87. | Ozers Jānis | V50 | Jelgava | ||
88. | Ozolins Maris | V50 | Riga | ||
89. | Ozoliņš Jānis | V30 | Wirtgen Latvia Tīnūži | ||
90. | Ozols Uģis | V50 | LATVIJAS FINIERIS ĶEKAVA | ||
91. | Pancerko Pavels | V20 | Daugavpils Universitāte Daugavpils novads | ||
92. | Pancerko Zlata | S16 | Daugavpils novads Daugavpils novads | ||
93. | Patrijuks Kristiāns | V16 | Veloprofs.lv Pļaviņas | ||
94. | Paura Elizabete | S16 | Madonas BJSS Madona | ||
95. | Pētersons Arnis | V20 | ZZK Cēsis | ||
96. | Puida Jānis | V20 | SSK Bebra Bebrene | ||
97. | Purnins Janis | V50 | loppet team riga | ||
98. | Putniņa Līga | S30 | PP Ogre | ||
99. | Putnis Daumants | V40 | SSK Bebra Lilaste | ||
100. | Rācenāja Monta | S16 | Arkādija Rīga | ||
101. | Rācenāja Renāte | S40 | Mežmalas MTB Madona | ||
102. | Radziņš Vīgants | V40 | LMT Rīga | ||
103. | Rags Armands | V50 | VDRcentrs.lv Valmiera | ||
104. | Rāgs Ilvars | V30 | Sigulda | ||
105. | Raize Nauris | V20 | Madonas BJSS Aronas pag. | ||
106. | Ribaks Žans | V50 | Baldone | ||
107. | Rudzons Ilmārs | V30 | Motoaplis Rīga | ||
108. | Rukkalns Juris | V60 | Ragana | ||
109. | Rulle Arta-Renāte | S16 | VBSS/ZVOC Valmiera | ||
110. | Rušmanis Jānis | V50 | VIRŠI-A . | ||
111. | Salmane Līga | S30 | Sporta klubs WENDI Rauna | ||
112. | Saulītis Niks | V16 | Madonas BJSS Madona | ||
113. | Saušs Romāns | V60 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
114. | Savickis Aigars | V50 | Smiltene | ||
115. | Savickis Māris | V40 | OGRE | ||
116. | Sebris Silvestrs | V20 | Lēdurga | ||
117. | Serovs Pēteris | V60 | Radi un draugi Cēsis | ||
118. | Seškena Īve | S50 | Madona Madona | ||
119. | Spaliņš Dainis | V50 | Lejasciems | ||
120. | Spalviņš Agris | V50 | Rauna | ||
121. | Spalviņš Ivo | V30 | Cēsis | ||
122. | Sproģis Jānis | V30 | Katlakalna komanda Katlakalns | ||
123. | Spulle Uldis | V20 | Koknese | ||
124. | Stabulniece Inga | S40 | Rāmavas naži Ķekava | ||
125. | Stolarovs Jurijs | V60 | Daugavpils | ||
126. | Straume Ignats | V40 | Alūksne | ||
127. | Šuksts Normunds | V40 | VEikals Veloprofs Rīga | ||
128. | Šuriņš Aldis | V50 | Madona | ||
129. | Tiltiņš Māris | V50 | Madona | ||
130. | Treimanis Mārcis | V30 | KB/TRX Cēsis Cēsis | ||
131. | Tumanova Natalija | S16 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
132. | Urbanovičs Oskars | V20 | Ogre/ Nesēdi mājās Baldone | ||
133. | Veips Edgars | V50 | Madona | ||
134. | Veļķers Ervīns | V40 | Viļaka | ||
135. | Vilums Roberts | V30 | Pārogre Pārogre | ||
136. | Vītols Jēkabs | V16 | SSS Sigulda | ||
137. | Zadiņš Ansis | V20 | Madona | ||
138. | Zile Olga | S30 | ZILIS TEAM Daugavpils | ||
139. | Zonne Oskars | V30 | Acsaabols Rīga | ||
140. | Zučiks Zigmārs | V30 | SPORTLAND BOTTECCHIA Rīga | ||
141. | Zuļģis Kalvis | V20 | Baltijas Sports Ikšķile | ||
142. | Zuļģis Raitis | V50 | Baltijas Sports Rīga | ||
143. | Zunda Antis | V50 | SPORTLAT Gulbene | ||
144. | Zvejnieks Jānis | V30 | Strenči | ||
145. | Žunda Vjačeslavs | V40 | PIRAMIDA TRI CLUB Riga |
Bērnu distance
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Asaris Aivo-Edgars | VB2 | Madonas BJSS Madona | ||
2. | Beķere Lāsma-Marta | SB3 | PSC AA/Madonas BJSS Madona | ||
3. | Briedis Nauris | VB3 | PSC AA/Madonas BJSS Madona | ||
4. | Dobule Estere | SB2 | Izturība Ikšķile | ||
5. | Dobule Karlīna | SB2 | Izturība Ikšķile | ||
6. | Dzenis Dāvids | VB3 | Madonas BJSS Madona | ||
7. | Garisons Patriks | VB3 | SS Rīga | ||
8. | Gnedlers Rinalds | VB3 | Taurene Taurene | ||
9. | Griķe Ieva | SB1 | Pirtslietu darbnīca Gulbenes novads | ||
10. | Indriksone Meldra | SB1 | Persiku raķetes Madona | ||
11. | Kodaļeva Ariana | SB1 | KODALEVU TEAM Alūksne | ||
12. | Krampe Artūrs | VB3 | Rīga | ||
13. | Krēmere Kerija | SB3 | BJSS Madona | ||
14. | Krilovska Laimdota | SB2 | Izturība Ikšķile | ||
15. | Krūmiņa Estere | SB2 | Alūksne | ||
16. | Kūlītis Andis | VB2 | Gulbene | ||
17. | Kūlītis Ervīns | VB2 | Madonas BJSS Madona | ||
18. | Kūlītis Igors | VB3 | Gulbene | ||
19. | Kūlītis Māris | VB2 | Gulbene | ||
20. | Lazdups Renārs | VB3 | Madona | ||
21. | Lūks Jānis-Daniels | VB1 | Vecpiebalga | ||
22. | Lūse Undīne | SB3 | BJSS Madona | ||
23. | Miglone Luīze | SB3 | PSC AA/Madonas BJSS Madona | ||
24. | Miglons Emīls | VB2 | PSC AA/Madonas BJSS Madona | ||
25. | Misiņš Kārlis | VB2 | Madona | ||
26. | Plāte Alise | SB3 | PSC AA/Madonas BJSS Madona | ||
27. | Ploriņa Madara | SB1 | JSC Skille Rīga | ||
28. | Poļaka Ance | SB3 | Alūksne | ||
29. | Pūcītis Valters | VB3 | Ādaži | ||
30. | Radziņa Elza | SB2 | LMT Rīga | ||
31. | Rivseniece Elīna-Ieva | SB3 | PSC AA/Madonas BJSS Madona | ||
32. | Roštoka Helēna | SB3 | Madona | ||
33. | Roštoks Rainers | VB1 | PSC AA/Madonas BJSS Madona | ||
34. | Sidrevics Augusts | VB2 | PSC AA/Madonas BJSS Madona | ||
35. | Skabicka Eva | SB3 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
36. | Solovjevs Emīls | VB3 | Jaunkalsnava | ||
37. | Straume Emīls | VB2 | Alūksne | ||
38. | Straume Estere | SB3 | Alūksne | ||
39. | Škaļikovs Alekss | VB3 | Madonas BJSS Madona | ||
40. | Šķēle Dārta | SB3 | PSC AA/Madonas BJSS Madona | ||
41. | Šmite Karlīna-Keita | SB3 | Cēsis | ||
42. | Upeniece Ance | SB3 | Madonas BJSS Madona | ||
43. | Vuškāns Valts | VB3 | Madonas BJSS Madona | ||
44. | Zālītis Armands | VB3 | Madonas BJSS Madona | ||
45. | Zilis Gļebs | VB3 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
46. | Zvirgzdiņa Emīlija | SB1 | Zkalns Rīga |
30 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Auziņa Kitija | S Elite | Madonas BJSS Madona | ||
2. | Bendika Baiba | S Elite | LBF Cēsis | ||
3. | Birkentāls Mareks | V Elite | RAIMAKS Talsi | ||
4. | Birkentāls Nauris | V Elite | RAIMAKS Talsi | ||
5. | Bricis Ilmārs | V Elite | Priekuli | ||
6. | Brokāns Eduards | V Elite | Daugavpils | ||
7. | Circens Jānis | V Elite | Viļakas novads | ||
8. | Deičmanis Ivo | V Elite | Sigulda | ||
9. | Dobulis Artis | V Elite | Izturība Ikšķile | ||
10. | Dzenis Nauris | V Elite | Madona Madona | ||
11. | Filipovs Aleksandrs | V Elite | ind. Riga | ||
12. | Jubelis Andris | V Elite | Mežmalas/Madona Madona | ||
13. | Kivlenieks Raivo | V Elite | Ogre OK Ogre | ||
14. | Krūmiņš Edgars | V Elite | Alūksne | ||
15. | Kvedaravicius Mindaugas | V Elite | Levuo Kaunas | ||
16. | Lācis Mareks | V Elite | Valmiera | ||
17. | Liepiņš Arvis | V Elite | madona | ||
18. | Logins Artis | V Elite | Rekova Balvi | ||
19. | Maļuhins Oļegs | V Elite | BK Čempions Daugavpils | ||
20. | Mauliņa Ieva | S Elite | SK Briksnis Rīga | ||
21. | Nerugals Viktors | V Elite | Kalngale Rīga | ||
22. | Patmalniece Rūta | S Elite | SPORTLAT Rīga | ||
23. | Patrijuks Aleksandrs | V Elite | Veloprofs.lv Pļaviņas | ||
24. | Pavļukova Ļubova | S Elite | SK S-Sportas Daugavpils | ||
25. | Purniņš Lauris | V Elite | MySport veikals Rīga | ||
26. | Riekstiņš Artūrs | V Elite | Līdz galam Rīga | ||
27. | Robalds Andris | V Elite | ZVOC/Kocēnu novads Dikļu pagasts | ||
28. | Rozītis Andris | V Elite | ASK PATRIA Rīga | ||
29. | Rūtiņš Jānis | V Elite | Ragāres Vietalva | ||
30. | Rūtiņš Reinis | V Elite | Ragāres Vietalva | ||
31. | Slotiņš Roberts | V Elite | SS Arkādija Mazsalaca | ||
32. | Spalviņš Nauris | V Elite | Industrial services Rauna | ||
33. | Strazdiņš Kaspars | V Elite | Sporta klubs Wendi Amata | ||
34. | Svētiņš Gatis | V Elite | MySport Veikals Rīga | ||
35. | Šarākovs Renārs | V Elite | FOCUS Saulkrasti | ||
36. | Švika Jānis | V Elite | Lejasciems Lejasciems | ||
37. | Vīgants Raimo | V Elite | Madonas BJSS Madona | ||
38. | Vīksne Andris | V Elite | Taurene | ||
39. | Vīksne Kārlis | V Elite | Meridiāns OK Cēsis | ||
40. | Vīksne Kaspars | V Elite | Meridiāns OK Cēsis | ||
41. | Zīriuse Inta | S Elite | VSK Noskrien/Salacgrīvas novads Salacgrīva |