Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Pneimobiatlons: Izjūti biatlona garšu un Jaunsardzes kauss | Saraksts

3 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Eiduks EdijsC grupas jauniešiAizkraukles sporta skola
Vecbebri
2.  Pušņakova ArtaC grupas jaunietesActive AP
Dobele
3.Veckalniņa MadaraC grupas jaunietesMadonas BJSS
Madona

4 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Brakšs JānisOpen grupa MNav
Rīga
2.  Cakuls RobertsB grupas jauniešiRēzekne
3.Čukure LigitaOpen grupa WEngure
4.Dzikovics AlvisOpen grupa MSēlijas mežs
Jēkabpils
5.  Pušņakovs AnrijsB grupas jauniešiActive AP
Dobele
6.Zabarovska IevaOpen grupa WĶeguma novads

6 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Apsītis UldisM40Fjord Software
Tīnūži
2.  Bukovskis GintsM40Lattelecom
Rīga
3.  Cibuļskis AigarsM30SKITO
Ropaži
4.  Eglāja GunaW30Jaunsardze
Rīga
5.  Kancāns KristapsM30Jaunsardze
Rīga
6.  Kantāns AlgimantsM30Jaunsardze
Rīga
7.  Kaufmanis TomsM20Maratona klubs/Dobeles dzirnavnieks
Valmiera
8.  Krauklis VairisM50Privātbūve
Smiltene
9.  Krūmiņš NormundsM40Rīga
10.  Mednis VilisM50individuāli
Smiltene
11.  Pušņakovs AndisM30Active AP
Dobele
12.  Spigovska Adele-IlgaA grupas jaunietesRRS-Grīva / SSArkādija
Rīga
13.  Spigovskis EdmundsM50LVV- velobiķeri.lv
Rīga
14.  Vadzis ArtūrsM20Drusti
15.  Vadzis ImantsM30Drusti
16.  Vadzis MārtiņšM30Drusti
17.Zabarovskis PēterisM40Lindes parks, Birzgales pagasts, Ķeguma novads

3 km-J

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Berģis NiksC grupas jauniešiJaunsardze
Gulbene
2.  Berkolde Gerda-AsnāteC grupas jaunietesJaunsardze
Lejasciems
3.  Didriksons RičardsC grupas jauniešiJaunsardze
Lejasciems
4.  Eizāns GvidoC grupas jauniešiAizkraukles NSS
Pļaviņas
5.  Ende DāvisC grupas jauniešiJaunsardze
Gulbene
6.  Franks KimsC grupas jauniešiJaunsardze
Rīga
7.  Galvane ElizabeteC grupas jaunietesJaunsardze
Lejasciems
8.  Galvans GustavsC grupas jauniešiJaunsardze
Lejasciems
9.  Igaviņš Artūrs-FilipsC grupas jauniešiJaunsardze
Lejasciems
10.  Ivanova UnaC grupas jaunietesAizkraukles NSS
Pļaviņas
11.  Jaunbērziņš OskarsC grupas jauniešiJaunsardze
Lejasciems
12.  Jermacāne ĒrikaC grupas jaunietesJaunsardze
Lejasciems
13.  Kalniņš ViestardsC grupas jauniešiJaunsardze
Rīga
14.  Kanbers NiksC grupas jauniešiJaunsardze
Rīga
15.  Kancāns EmīlsC grupas jauniešiJaunsardze
Rīga
16.  Krekle ZelmaC grupas jaunietesJaunsardze
Rīga
17.  Kubuliņš JānisC grupas jauniešiJaunsardze
Lejasciems
18.  Liekamnis RaivoC grupas jauniešiKazdanga
Aizputes novads
19.  Liepiņš KārlisC grupas jauniešiAizkraukles NSS
Pļaviņas
20.  Mednis Ernests-PaulsC grupas jauniešiJaunsardze
Lejasciems
21.  Ostrovskis KristapsC grupas jauniešiJaunsardze
Pļaviņas
22.  Ozoliņš Gustavs-JānisC grupas jauniešiJaunsardze
Rīga
23.  Pence JolantaC grupas jaunietesJaunsardze
Lejasciems
24.  Pence KristīneC grupas jaunietesJaunsardze
Lejasciems
25.  Pitjukevičs RalfsC grupas jauniešiJaunsardze
Pļaviņas
26.  Pogodins RičardsC grupas jauniešiAizkraukles NSS
Pļaviņas
27.  Stumbris UvisC grupas jauniešiLiepāja
Liepāja
28.  Subota RūdolfsC grupas jauniešiJaunsardze
Rīga
29.  Šteina MadaraC grupas jaunietesKazdanga
Aizputes novads
30.  Tīrone EstereC grupas jaunietesJaunsardze
Rīga
31.  Virtmanis FrancisC grupas jauniešiJaunsardze
Rīga
32.  Zauriņa MontaC grupas jaunietesJaunsardze
Lejasciems
33.  Zepa PatrīcijaC grupas jaunietesAizkraukles NSS
Pļaviņas
34.  Zervens Kristians-AkselsC grupas jauniešiLiepāja
Liepāja
35.  Žmurovs ArtūrsC grupas jauniešiAizkraukles NSS
Pļaviņas

4 km-J

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Balode SonoraB grupas jaunietesAizkraukles NSS
Pļaviņas
2.  Biģele Liāna-IevaB grupas jaunietesKazdanga
Aizputes novads
3.  Daranda Niks-ArkādijsB grupas jauniešiKalni
Saldus novads
4.  Freimanis RenaltsB grupas jauniešiKalni
Saldus novads
5.  Gargurnis AndrisB grupas jauniešiJaunsardze
Gulbene
6.  Grīniņš IlvisB grupas jauniešiKazdanga
Aizputes novads
7.  Jansons LaurisB grupas jauniešiLiepāja
Liepāja
8.  Kukuka LauraB grupas jaunietesKalni
Saldus novads
9.  Kuntiņa Monta-ElfaB grupas jaunietesJaunsardze
Rīga
10.  Nikaļuka ViviānaB grupas jaunietesAizkraukles NSS
Pļaviņas
11.Paļuga RolandsB grupas jauniešiJaunsardze
Pļaviņas
12.  Sprūds KristapsB grupas jauniešiLiepāja
Liepāja
13.  Vasiļevska LindaB grupas jaunietesJaunsardze
Rīga
14.  Zaļkalns OsvaldsB grupas jauniešiJaunsardze
Rīga

6 km-J

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baumeistars Juris-RobertsA grupas jauniešiKalni
Saldus novads
2.  Buševica MartaA grupas jaunietesJaunsardze
Pļaviņas
3.  Dombrava DžeinaA grupas jaunietesJaunsardze
Rīga
4.  Holštroma GuntaJunioresKazdanga
Aizputes novads
5.  Kapitanskis ValtersA grupas jauniešiKalni
Saldus novads
6.  Milzers TomsA grupas jauniešiLiepāja
Liepāja
7.  Ņikiforovs Linards-NikolasA grupas jauniešiKazdanga
Aizputes novads
8.  Ņikiforovs MareksA grupas jauniešiKazdanga
Aizputes novads
9.Patrijuks KristiānsA grupas jauniešiAizkraukles NSS
Pļaviņas
10.  Poplavskis KristiansA grupas jauniešiLiepāja
Liepāja
11.  Sīmansons TomassA grupas jauniešiJaunsardze
Rīga
12.  Skulte KristiansA grupas jauniešiJaunsardze
Rīga
13.  Škuburs KasparsA grupas jauniešiLiepāja
Liepāja
14.  Šoldre ViktorijaA grupas jaunietesJaunsardze
Rīga
15.  Švecovs NilsA grupas jauniešiLiepāja
Liepāja
16.  Tērs EtjensA grupas jauniešiJaunsardze
Rīga
17.  Vizbulis KristapsA grupas jauniešiKazdanga
Aizputes novads

Kopā pieteikušies: 92