Pneimobiatlons: Izjūti biatlona garšu un Jaunsardzes kauss | Saraksts
2 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Berkolds Rihards | C grupas jaunieši | Gulbenes BJSS Gulbene | ||
2. | Bīrītis Bruno | C grupas jaunieši | Madonas BJSS Madona | ||
3. | Janovskis Mārtiņš | C grupas jaunieši | Madonas BJSS Madona | ||
4. | Krūmiņš Renārs | C grupas jaunieši | Madonas BJSS Madona | ||
5. | Lipskis Kristiāns | C grupas jaunieši | Livelo / Zelta Zeme Jēkabpils | ||
6. | Upenieks Rainers | C grupas jaunieši | Madonas BJSS Madona | ||
7. | Veckalniņa Madara | C grupas jaunietes | Madonas BJSS Madona | ||
8. | Vintišs Dāvids | C grupas jaunieši | Madonas BJSS Madona |
3 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Brakšs Jānis | Open grupa M | Nav Rīga | ||
2. | Krūmiņš Normunds | Open grupa M | Rīga |
4,5 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Cibuļskis Aigars | M30 | SKITO Rīga | ||
2. | Eglāja Guna | W30 | Jaunsardze Rīga | ||
3. | Gudrīts Ģirts | M20 | Engure Ropaži | ||
4. | Kancāns Kristaps | M30 | Jaunsardze Rīga | ||
5. | Kantāns Algimants | M30 | Jaunsardze Rīga | ||
6. | Krauklis Vairis | M50 | Privātbūve Smiltene | ||
7. | Lipskis Kaspars | M40 | LiVelo / Zelta Zeme Jēkabpils | ||
8. | Rudītis Kaspars | M50 | Jaunsardze Aizputes novads | ||
9. | Stangaine Elizabete | Juniores | Madonas BJSS Madona |
2 km-J
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Berģis Niks | C grupas jaunieši | Jaunsardze Gulbene | ||
2. | Berkolde Anna-Nikola | C grupas jaunietes | Jaunsardze Lejasciems | ||
3. | Berkolde Gerda-Asnāte | C grupas jaunietes | Jaunsardze Lejasciems | ||
4. | Celms Martins-Kristers | C grupas jaunieši | Jaunsardze Gulbene | ||
5. | Didriksons Ričards | C grupas jaunieši | Jaunsardze Lejasciems | ||
6. | Ende Dāvis | C grupas jaunieši | Jaunsardze Gulbene | ||
7. | Galvane Elizabete | C grupas jaunietes | Jaunsardze Lejasciems | ||
8. | Galvans Gustavs | C grupas jaunieši | Jaunsardze Lejasciems | ||
9. | Igaviņš Artūrs-Filips | C grupas jaunieši | Jaunsardze Lejasciems | ||
10. | Jaunbērziņš Oskars | C grupas jaunieši | Jaunsardze Lejasciems | ||
11. | Jermacāne Ērika | C grupas jaunietes | Jaunsardze Lejasciems | ||
12. | Kaparkalēja Linda | C grupas jaunietes | Jaunsardze Madonas novads | ||
13. | Kaparkalējs Lauris | C grupas jaunieši | Jaunsardze Madonas novads | ||
14. | Kubuliņš Jānis | C grupas jaunieši | Jaunsardze Lejasciems | ||
15. | Lapkaša Annija | C grupas jaunietes | Jaunsardze Lejasciems | ||
16. | Lapkašs Rinalds | C grupas jaunieši | Jaunsardze Lejasciems | ||
17. | Mellis Dāvis-Elmārs | C grupas jaunieši | Jaunsardze Lejasciems | ||
18. | Naglis Raitis | C grupas jaunieši | Jaunsardze Madonas novads | ||
19. | Pēčs Rihards | C grupas jaunieši | Jaunsardze Madonas novads | ||
20. | Pence Jolanta | C grupas jaunietes | Jaunsardze Lejasciems | ||
21. | Pence Kristīne | C grupas jaunietes | Jaunsardze Lejasciems | ||
22. | Plotka Aleksis | C grupas jaunieši | Jaunsardze Madonas novads | ||
23. | Plotka Ernests | C grupas jaunieši | Jaunsardze Madonas novads | ||
24. | Seņko Sofija | C grupas jaunietes | Jaunsardze Skrundas novads | ||
25. | Stepe Adrians | C grupas jaunieši | Jaunsardze Lejasciems | ||
26. | Zauriņa Monta | C grupas jaunietes | Jaunsardze Lejasciems | ||
27. | Zīlmane Kristiāna | C grupas jaunietes | Jaunsardze Skrundas novads | ||
28. | Žīds Dāvis | C grupas jaunieši | Jaunsardze Jaunsardze |
3 km-J
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Biģele Liāna-Ieva | B grupas jaunietes | Jaunsardze Aizputes novads | ||
2. | Dombrava Džeina | A grupas jaunietes | Jaunsardze Rīga | ||
3. | Gargurnis Andris | B grupas jaunieši | Jaunsardze Gulbene | ||
4. | Krūmiņa Kima | B grupas jaunietes | Jaunsardze Madonas novads | ||
5. | Nagle Dana | A grupas jaunietes | Jaunsardze Madonas novads | ||
6. | Ņikiforovs Linards-Nikolas | A grupas jaunieši | Jaunsardze Aizputes novads | ||
7. | Ņikiforovs Mareks | A grupas jaunieši | Jaunsardze Aizputes novads | ||
8. | Paura Elizabete | B grupas jaunietes | Jaunsardze Madonas novads | ||
9. | Tērs Etjens | A grupas jaunieši | Jaunsardze Rīga |
4,5 km-J
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Dailide Ronalds-Aivis | Juniori | Jaunsardze Gulbene | ||
2. | Tamsons Niks | Juniori | Jaunsardze Aizputes novads |