Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas Čempionāts kross-triatlonā | Saraksts

0,1 + 2 + 0,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
2.  Dosbergs GustavsM11D4
Salaspils
3.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
4.  Gubina DarjaF9Olaine
5.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
6.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
7.  Kancers HelvijsM11BELO Cycling Project
Rīga
8.  Ķeņģis ValtersM9Ventspils triatlona klubs
Ventspils
9.  Meijers MiksM11-
-
10.  Melecis JēkabsM9Valmieras Velo Vienība
Valmiera
11.  Orbidāns JaroslavsM11Salgale
12.  Ozoliņš MarksM11TRIGO
Jaunmārupe
13.  Pikšēns EvertsM9Mārupes vdskl.
Mārupes nov.
14.  Saukāne Tīna-LuīzeF11Ikšķile
15.  Seržants RodrigoM11Ķegums
16.Skujiņa KateF9Belo Cycling Project
Babīte
17.Skujiņš ValtsM9Belo Cycling Project
Babīte
18.Straubergs RobertsM9BELO Cycling Project
Mārupe
19.Šlosberga LīvaF11Belo Cycling Project
Rīga
20.  Žukovs JaromirsM11Rēzekne

0,3 + 9,0 + 2,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaF13DTC
Daugavpils
2.  Agafonovs GustsM15Rēzekne
3.  Aizupiete RūtaF17Jūrmala
4.  Aleksejevs ElijsM13AQUATICS
Dobele
5.  Arklons GuntarsMOOgre/ Nesēdi mājās
Ogre
6.Avotiņš AigarsMOStopiņi Velo
Stopiņu nov.
7.Berzins DainisMORīga
8.  Bērziņš ArtūrsMOValmieras velo vienība
Valmiera
9.Bērziņš MairisM17VBSS/Triatlons
Valmiera
10.  Bukovskis GintsMOLattelecom ZZK
Rīga
11.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
12.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
13.  Bunkovskis RihardsM13-
Ogre
14.  Čuhnova AnitaFOsporta klubs
Ogre
15.Čunka KārlisMOVelo+
Saulkrasti
16.Deninis NaurisMORīga
17.  Druva AleksisM17Ogre
18.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
19.  Egle EdgarsMOBKUS / BSF
Ādaži
20.  Eihmane LindaF15AQUATICS
Dobele
21.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
22.Gaidis ČeslavsMORēzekne
23.  Grigalinovičs KrišjānisMOCarnikava
Carnikava
24.  Gubina MarijaF13Olaine
25.  Gucanoviča LauraF13Belo cycling project
Babite
26.Kalniņa LieneF17VBSS/Triatlons
Valmiera
27.  Krauze JānisMORīga
28.  Krims RičardsMOCēsis
29.Kukes TimursM13Riga
30.Kuroša LīgaF13DTC Jaunība
Daugavpils
31.  Langins NormundsMOVSK Noskrien
Rīga
32.Lapiņš DāvisMONAA
Rīga
33.  Nikels EdgarsMOVirsotne/MARMOT
Rīga
34.  Nudiens IvarsMOVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
35.  Orbidāns RobertsM13Salgale
36.Orlovskis GuntisMOCarnikava
Carnikava
37.Pakalniņs GatisMOIkšķile Velo
Ikšķile
38.  Plakanis JānisMODaugmale
39.Priedola TerēzeF15Filter
Jūrmala
40.Reneslācis ValtersMOOgre OK/SC
Ogre
41.Romanovskis AndrisMOKS sporta klubs
Ogre
42.  Siliņa LindaF17AQUATICS
Dobele
43.  Spiridovska DiānaFORPP MTB
Rīga
44.  Šneidere MadaraFOTRIGO
Kuldīga
45.  Treulands ArtisMONAA
Rīga
46.  Trokša LieneFOSPORTLAT
Rīga/Carnikava
47.Urbanovičs OskarsMOOgre/ Nesēdi mājās
Ogre
48.  Vertuls IvarsMORīga
49.  Žukova JeļenaFORēzekne

0,6 + 27 + 7,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Azarevičs AleksandrsM60LSC
Riga
2.  Bajārs MatīssMNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
3.  Bērziņš JānisMĀdaži
4.  Boiko KirilsMTemtraining.ru
Riga
5.  Bruņiniece AlvīneF19VBSS/Triatlons
Valmiera
6.  Bulats MārisM40Ogre
7.  Dūzis ViestursM19AQUATICS
Dobele
8.  Gabrāns ValdisMTPT
Rīga
9.  Gorba DenissM40LSC/tripower.lv
Riga
10.  Grodnis JurisM50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
11.  Jankovskis TomsMRopažu novads, Zaķumuiža
12.  Jaunslavietis JēkabsMPATRIA BOTTECHIA
KOKŠI
13.  Kaimiņš KristapsMbeer disposal unit
Ogres novads
14.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
15.  Krilovskis AlvisM40Izturība
Ikšķile
16.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
17.  Leitāne DanielaF19AQUATICS
Dobele
18.  Leitāne EvitaF40AQUATICS
Dobele
19.  Liepiņš GintsM50Grobiņas Sporta centrs
Liepāja
20.  Ločmelis-Suruda ĢirtsMNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
21.  Makstenieks AivarsM19VBSS/Triatlons
Valmiera
22.  Mežulis AnsisM40Jūrmalas skrējēju klubs
Jūrmala
23.  Ozola LāsmaFNAA
Rīga
24.  Ozoliņš JānisM40TRIGO
Vecāķi
25.  Pastare AgneseFiskZBFizkultūra
Ogre
26.  Pikšēns TomsM50Mārupes nov.
Mārupe
27.  Pīnups MārcisM19DTC Jaunība
Aglona
28.  Ponomarenko AndrisMTPT
Rīga
29.Pumpurs ArtūrsMSTIPRS&SEXĪGS
Riga
30.  Reimanis ArkādijsM40Sigulda
31.  Robļevskis UldisMIskZBFizkultūra
Ogre
32.  Rumjancevs MihailsMRiga
33.  Saukāns DainisM40Ikšķile
34.  Seškens LeonsM60Baltic Block
Madona
35.  Sirmais DāvisMDAKO
Dikļi
36.  Snipke PaulisMTPT
Baloži
37.Sproģis UldisMCēsis
38.  Suharževskis SavelijsM19Piramida Triathlon Club
Valmiera
39.Zeltiņš AustrisMCFA
Rīga
40.  Zemītis KasparsMRiga

Kopā pieteikušies: 109



Stafete 0,6 + 27 + 7,5 km

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Vakar bij' vieglāk1. Annija Melece
2. Henrijs Vimba
3. Endijs Melecis
2Elkšņu priedes1. Arturs Vītoliņš
2. Mārtiņš Catlakšs
3. Zane Catlakša
3Melnie astoņkāji!1. Raitis Cielēns
2. Edžus Cābulis
3. Jānis Olengovičs
4NAA1. Kaspars Ušpelis
2. Edgars Erts
3. Artis Maksims
5ENGURES SPORTAM1. Aivars Mozuls
2. Ivo Levāns
3. Dace Almane
6DTC "Jaunība1. Artūrs Sprukts
2. Rihards Ganulevičs
3. Genādijs Airijancs
7CIEMA AKNIŅAS1. Lauris Joksts
2. Uģis Pauriņš
3. Dace Pauriņa
8Ogre/ Nesēdi mājās 11. Andris Krauja
2. Armands Pivors
3. Roberts Ivzāns
9Ogre/ Nesēdi mājās 21. Zane Muceniece
2. Guntars Vilciņš
3. Jānis Gailis
Kopā komandas: 9
Noķer vēju