Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Tautas slēpojums Alūksne, Moller's Slēpošanas seriāls “Latvijas ziema 2018” | Saraksts

3 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Berkolde Anna-NikolaS12Sk,,LejasciemS"
Gulbene
2.  Berkolde Gerda-AsnāteS12Sk,,LejasciemS"
Gulbene
3.Bušs AdriansV12Strautiņu pamatskola
Alūksne
4.  Celms Martins-KristersV12Sk,,LejasciemS"
Gulbene
5.  Dorotkina AnceS12Madonas BJSS
Madona
6.  Forsters NiklāvsV12Alūksnes novads, Bejas pamatskola
Alūksne
7.  Griķis MārtiņšV12Pirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
8.  Igaviņš Artūrs-FilipsV12Sk,,LejasciemS"
Gulbene
9.  Jankava ArtaS12Gulbenes BJSS
Gulbene
10.Koļesnikovs EmīlsV12Daugavpils BJSS
Daugavpils
11.  Kondrašovs IļjaV12Daugavpils BJSS
Daugavpils
12.Kozilāns ReinisV12Strautiņu pamatskola
Alūksne
13.  Krišmanis RainersV12Talsu Novada Sporta Skola
Talsi
14.Mednis Ernests-PaulsV12MK Ape
Lejasciems
15.  Mikulovs FilipsV12Daugavpils BJSS
Daugavpils
16.  Stepe AdriansV12Sk,,LejasciemS"
Gulbene
17.Širaks KristapsV12Strautiņu pamatskola
Alūksne
18.  Žuka MadaraS12Madonas BJSS
Madona

12 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bergfelde PaulaS20Sporta skola
Rīga
2.  Dainis AndrisV60ZIEMEĻLATVIJA
Valka
3.  Konovalova AnnaS20A2
Sigulda
4.  Krauklis VairisV60Privātbūve
Smiltene
5.  Lanceniece VitaS50SPORTLAT
Rīga
6.  Pancerko ZlataS16Daugavpils novads
7.  Rudzīte RegīnaS20Alūksne
Alūksne
8.  Rukkalns JurisV60Ragana
9.  Tauvēna ElīnaS20Rīga

18 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Fērmanis IvarsV50Alūksne
Alūksne
2.  Jukšinskis AlēnsV30Jēkabpils
3.  Klauža LaimaS40Carnikava
Carnikava
4.  Kokorevičs EdgarsV30KOKO team
Valmiera
5.  Kondrašovs NikitaV16Daugavpils BJSS
Daugavpils
6.Korsūnovs ReinisV20Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi
7.Krūmiņš EdgarsV30Alūksne
8.  Ķemers SandisV30MySport veikals
Rīga
9.  Lepiks NaurisV20Alūksne
10.  Ludvigs KārlisV16Alūksne
11.  Markss ReinisV20Velo Rīts
Alūksnes novads, Ilzenes pagasts
12.Mednis ValdisV50MK Ape
Lejasciems
13.  Meirāns KrišjānisV20dinamo eg
alūksne
14.  Paipals JānisV30Gulbene
Gulbene
15.  Pancerko PavelsV20Daugavpils Universitāte
Daugavpils
16.  Pleiksnis JānisV30aluksne
17.  Purniņš LaurisV30MySport Veikals
Rīga
18.  Putnis DaumantsV40SSK Bebra
Lilaste
19.  Rainiks ArtursV16alūksne
alūksne
20.Sniķeris AndrisV30Alūksne
21.  Spaliņš DainisV50Lejasciems
22.  Spulle UldisV20Koknese
23.  Straume IgnatsV40Alūksne
24.Zevakins JānisV20Alūksne
25.  Zikovs AndrejsV20Talsu biatlona klubs
Talsi
26.Zutis RomānsV20Alūksne

6 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš ImantsVTGulbene
2.  Āboliņš RaivoV15Gulbenes BJSS
GULBENE
3.Bāliņš AndrejsVTAlūksne
4.  Berkulis AndisVTRiga
Rīga
5.  Bīrītis BrunoVTMadona
Madona
6.  Bīrītis BrunoV15Madona
Madona
7.Briedis IlgvarsVTJaunanna
8.  Didriksons RičardsV15Sk,,LejasciemS"
Gulbene
9.  Dimitrijevs ArtjomsV15Daugavpils BJSS
Daugavpils
10.  Ende DāvisV15Pirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
11.  Galvane ElizabeteS15Sk,,LejasciemS"
Gulbene
12.  Galvans GustavsV15Sk,,LejasciemS"
Gulbene
13.  Griķis AivarsVTPirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
14.  Jankavs JānisVTGulbene
Gulbene
15.  Jermacāne ĒrikaS15Sk,,LejasciemS"
Gulbene
16.Klīdzējs TomsVTAlūksne
17.  Kodaļevs DanielsV15KODAĻEVU TEAM
Alūksne
18.  Krišmanis UlvisV15Talsu Novada Sporta Skola
Talsi
19.  Kubuliņš JānisV15Sk,,LejasciemS"
Gulbene
20.  Ludviga LailaS15Strautiņu pamatskola
Alūksne
21.  Maļina ImantsV15Daugavpils BJSS
Daugavpils
22.  Maļina SolvitaS15Daugavpils BJSS
Daugavpils
23.Nikolajenko RenāteS15Strautiņu pamatskola
ALŪKSNE
24.  Paeglis RainersV15Siguldas Sporta skola
Sigulda
25.  Pence JolantaS15Sk,,LejasciemS"
Gulbene
26.  Pence KristīneS15Sk,,LejasciemS"
Gulbene
27.  Pūcīte IngaSTĀdaži
28.  Pūcītis ArtisVTĀdaži
29.Putns NormundsVTAlūksne
30.  Randa TomassV15Arkādija
Rīga
31.Rastorgujeva JolantaSTRiga
32.  Ribušs IlgvarsVTVsk noskrien
Rīga
33.  Spruģevica ViktorijaS15Talsi
34.  Streipa EdgarsV15SS
Rīga
35.Šahno LīvaS15Rīga
36.  Zauriņa MontaS15Sk,,LejasciemS"
Gulbene
37.  Zilis IļjaV15Daugavpils BJSS
Daugavpils

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Dravnieks RinaldsVB2Alūksnes pilsētas sākumskola
Alūksne
2.  Elstina EmmaSB1Sprīdītis
Alūksne
3.Forstere SofijaSB3Alūksne
4.  Griķe IevaSB1Pirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
5.Gusta AneteSB1Alūksne
6.Gusta PaulaSB2Alūksne
7.  Jaunzema MadaraSB3Strautiņu pamatskola
Alūksne
8.Kodaļeva ArianaSB1KODAĻEVU TEAM
Alūksne
9.  Krēmere KerijaSB3BJSS
Madona
10.  Kubuliņš JēkabsVB3Sk,,LejasciemS"
Gulbene
11.Kūlītis AndisVB2Gulbene
12.Kūlītis ErvīnsVB2Madona
Madona
13.Kūlītis IgorsVB3Gulbene
14.Kūlītis MārisVB2Gulbene
15.  Lazdiņa AnnijaSB1Sportlat.lv
Rīga/Alūksne
16.  Lūse UndīneSB3BJSS
Madona
17.Magaziņš EdgarsVB3Strautiņu pamatskola
Alūksne
18.Mucenieks DruvisVB1-
Alūksne, Alūksnes novads
19.  Pūcītis ValtersVB3Ādaži
20.  Ratniece ElzaSB2Sportlat
Rīga
21.  Reingolde AliseSB3Smiltene
Smiltene
22.Straume EmīlsVB2Alūksne
23.  Supe PēterisVB3Alūksne

Kopā pieteikušies: 113