Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Slēpošanas sprints Rīgā, Moller's Slēpošanas seriāls “Latvijas ziema 2018” | Saraksts

3 x 0.6 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Arnis RolandsV15SS
Rīga
2.  Balode NoraS12SS"Arkādija"
Rīga
3.  Beikulis MihailsV12SS"Arkādija"
Rīga
4.  Bergfelde PaulaS20Sporta skola
Rīga
5.  Berkulis AndisVTRiga
Rīga
6.  Blanks JēkabsV15SS"Arkādija"
Rīga
7.  Brants ArtūrsV30IC team
Cēsis
8.  Brauna HeidijaS15SS"Arkādija"
Rīga
9.  Bukovskis GintsV40Lattelecom
Rīga
10.  Bukša MartaS15SS"Arkādija"
Rīga
11.  Bukšs VilmārsV40Rīga
12.  Čerņevska LaumaS30VSK Noskrien
Rīga
13.  Dālders OjārsV40MĀRUPE
14.  Dreika Anna-KatrīnaS15SS"Arkādija"
Rīga
15.  Eglītis LinardsV15SS"Arkādija"
Rīga
16.  Gargurnis EdgarsV40Gulbene
17.  Garisone UlrikaS15SS"Arkādija"
Rīga
18.  Griķis MārtiņšV12Pirtslietu darbnīca
Gulbene
19.  Herings JustsV12Arkādijas SS
Ikšķile
20.  Jankovskis ĢirtsV40SC Koks
Lilaste
21.  Jukšinskis AlēnsV30Jēkabpils
22.Juškevics AgrisV12Patmalnieki
Rīga
23.  Kalniņš ArtūrsV12SS"Arkādija"
Rīga
24.  Kanaviņš AinisV50SSK BEBRA
Gulbene
25.  Kārkliņš KristapsV16Siguldas Sporta Skola
Sigulda
26.  Kirilovskis PavelsV50Zoorbagan
Riga
27.  Klauģis Roberts-MartinsV15SS"Arkādija"
Rīga
28.  Klauža LaimaS40Carnikava
Carnikava
29.  Konovalova AnnaS20A2
Sigulda
30.  Krampe ArmandsV40LAK 4
Rīga
31.  Krampe BrunoV15SS"Arkādija"
Rīga
32.  Krampe EmīlsV12SS"Arkādija"
Rīga
33.  Krampe SamantaS15SS"Arkādija"
Rīga
34.  Krauklis VairisV60Privātbūve
Smiltene
35.  Kurciša ViktorijaS12SS"Arkādija"
Rīga
36.  Lācis KrišjānisV15SS"Arkādija"
Rīga
37.  Lācis MareksV40Valmiera
38.  Lazdiņš IvarsVTVudlande/4sekundes.lv
Alūksne
39.  Lukstiņš GustavsV15SS"Arkādija"
Rīga
40.  Lukstiņš PēterisV12SS"Arkādija"
Rīga
41.  Ļūļe Aleksandrs-ArtūrsV16SS"Arkādija"
Rīga
42.  Majore ŽaneteS12SS"Arkādija"
Rīga
43.  Mednis VilisV60individuāli
Smiltene
44.  Meri TomassV12SS"Arkādija"
Rīga
45.  Osmane AdrianaS15SS"Arkādija"
Rīga
46.  Osmanis TomassV15SS"Arkādija"
Rīga
47.  Paeglis RainersV15Siguldas Sporta skola
Sigulda
48.  Patmalniece RūtaS20SPORTLAT
Rīga
49.  Pleiksnis JānisV30aluksne
50.  Pūcīte IngaSTĀdaži
51.  Putnis DaumantsV40SSK Bebra
Lilaste
52.  Rācenāja MontaS16SS"Arkādija"
Rīga
53.  Radziņš RihardsV12SS"Arkādija"
Rīga
54.  Randa TomassV15SS"Arkādija"
Rīga
55.  Rudus KatrīnaS16SS"Arkādija"
Rīga
56.  Sebris SilvestrsV20Lēdurga
57.  Serovs PēterisV60Radi un draugi
Cēsis
58.  Spriņgis ErnestsV15SS"Arkādija"
Rīga
59.  Spriņģe RasaS12SS"Arkādija"
Rīga
60.  Stabulniece IngaS40Rāmavas naži
Ķekava
61.  Staņa Gustavs-MartsV15SS"Arkādija"
Rīga
62.  Stesele KitijaS40SPORTLAT
Ogre
63.  Streipa EdgarsV15SS"Arkādija"
Rīga
64.  Strupulis BrunoV16SS"Arkādija"
Rīga
65.  Šņoriņš JānisV20TALSU PAKALNU SPORTA KLUBS
Talsi
66.  Šteinere AnnaS30SPORTLAT
Alūksne
67.  Ungure LīvaS15SS"Arkādija"
Rīga
68.  Veits OskarsV16Siguldas Sporta Skola
Sigulda
69.  Veits ViestursV16Siguldas Sporta Skola
Sigulda
70.  Vītols JēkabsV16Siguldas Sporta skola
Sigulda
71.  Zvirgzdiņš EdvardsV12SS"Arkādija"
Rīga
72.  Žunda VjačeslavsV40Piramida triatlon club
Riga

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Drēviņš EmīlsVB2Cēsis
Cēsis
2.  Gaile AnnaSB3SS"Arkādija"
Rīga
3.  Gaile ElizabeteSB3SS"Arkādija"
Rīga
4.  Garisons PatriksVB3SS"Arkādija"
Rīga
5.  Griķe IevaSB1Pirtslietu darbnīca
Gulbene
6.  Kurcišs JēkabsVB3SS"Arkādija"
Rīga
7.  Lazdiņa AnnijaSB1Alūksne
8.Leskovs TihonsVB3Rīga
9.  Lūse UndīneSB3BJSS
Madona
10.  Osmanis KristiānsVB3SS"Arkādija"
Rīga
11.  Pūcītis ValtersVB3Ādaži
12.  Radziņa ElzaSB2SS"Arkādija"
Rīga
13.  Ratniece ElzaSB2Sportlat
Rīga
14.  Reingolde AliseSB3Smiltene
Smiltene
15.  Spure AgneseSB1Rīga
16.  Spure EmīlsVB3Rīga
17.  Spure MarijaSB1rīga

Kopā pieteikušies: 89



Sportlat lojalitātes CashBack karte