Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Sprinta Triatlons Latvijas Kauss | Saraksts

0,690x21x4,8 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Airijancs GenādijsMSPORTLAT
Rīga
2.  Atslēga AndrisM666
Valmiermuiža
3.  Audzēvičs JēkabsM17AQUATICS
Dobele
4.  Bajārs MatīssMNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
5.  Bērziņš JānisMĀdaži
6.Bērziņš MairisM17Valmieras BJSS
Valmiera
7.  Bruņiniece AlvīneF19Valmieras BJSS
Valmiera
8.Culnovs SergejsMRiga
9.  Čulnovs SergejsMRīga
10.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
11.  Gediņš MārcisMTērvete
Tērvete
12.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Rīga
13.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
14.Kalniņa LieneF17Valmieras BJSS
Valmiera
15.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
16.  Kokorevičs EdgarsMKOKO team
Valmiera
17.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
18.  Lebedeva AnitaFNAA
Daugavpils
19.Lūriņš HaraldsM19DTC Jaunība
Daugavpils
20.  Maskava KristiānaF17Rīga
21.  Neimanis AndrisMMeridians
Cesis
22.  Ozola LāsmaFNAA
Rīga
23.  Ozoliņš JānisM40TRIGO
Vecāķi
24.  Pīnups MārcisM19DTC Jaunība
Aglona
25.  Ponomarenko AndrisMTPT
Rīga
26.  Pūce IevaF40TPT
Rīga
27.  Reimanis ArkādijsM40Sigulda
28.  Sirmais DāvisMDAKO
Valmiera
29.  Sprukts ArtūrsMDTC Jaunība
Daugavpils
30.  Šreibers JānisMZaķumuiža
31.  Ubavičs MarkussM17AQUATICS
Dobele
32.  Ušpelis KasparsMNacionālā Aizsardzības akadēmija
Ogre
33.  Vidovskis JānisM50Miks
Mazsalaca
34.  Vidovskis OskarsMMiks
Mazsalaca
35.  Zagorskis IngarsMDoFinance.eu
Lielvārde
36.  Zariņš ArvīdsMREIR Dobele
Dobele
37.Zelcs RomualdsM40Carnikava

0,250x9x2,4km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akula AleksandrsM13DTC Jaunība
Daugavpils
2.  Audzēvičs PaulsM15AQUATICS
Dobele
3.  Baltušs JānisMOBauska
4.Bilevica DarijaF15DTC Jaunība
Daugavpils
5.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
6.  Bunkovskis RihardsM13Ogre
7.Čumačenko SergejsMORiga
8.  Garenčiks RaimondsM60Carnikava
Carnikava
9.  Gubina MarijaF13Olaine
10.  Jurgensons Matīss-TomsM15Filter
Ogre
11.  Karulis JurģisMOGrobiņas pedālis
Grobiņa
12.  Kornets ValdisM60CĒSIS
CĒSIS
13.  Kornijenko SandisM15DTC Jaunība
daugavpils
14.Kukes TimursM13Riga
15.  Kuraša LigaF13DTC Jaunība
Daugavpils
16.Latsone PaulīnaFOValmiera
17.Lepskis AndrejsMORiga
18.  Lipskis EduardsMORīga
19.  Ločmelis AigarsMOValmiera
20.  Mežulis AnsisMOJūrmalas skrējēju klubs
Jūrmala
21.  Petaška ArmandsM15DTC Jaunība
Daugavpils
22.Priedola TerēzeF15Filter
Jūrmala
23.  Purmalis KasparsMORiga
24.  Reimanis PatriksM15Talsu basketbola klubs
Talsi
25.  Rožkalne DiānaFOFilter
Rīga
26.  Šipkova ElzaF13Filter
Jūrmala
27.  Šipkovs AgrisMOFILTER
Jūrmala
28.  Šlosa LauraFOFilter
Jūrmala
29.  Treiguts ĢircMOFILTER
Rīga
30.  Velika UnaF15DTC
Daugavpils
31.  Zviedris RainersM13Valmieras Velo vienība, Valmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
32.Žarinovs VladlensMOFilter
Jūrmala

0,100x3x0,500km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
2.Čerņajeva AnnaF9Marupe
3.Čerņajevs TimursM9Marupe
4.  Gubina DarjaF9Olaine
5.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
6.  Kurošs GuntisM11DTC Jaunība
Daugavpils
7.Ļedovskoj DairisM11DTC Jaunība
Daugavpils
8.Sulaine NadeždaF9DTC Jaunība
Daugavpils
9.  Zviedris KristersM11Valmieras Velo vienība
Valmiera

0,690x21x4,8 km Smiltenes iedzīvotājiem

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Balodis RūdolfsM17Smiltene
2.  Eislers SandisMSmiltene
Smiltene

0,250x9x2,4km Smiltenes iedzīvotājiem

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Balodis Renārs-RobertsM13Smiltene
2.  Briedis MārtiņšMOSmiltene
Smiltene
3.Gailīts RihardsMOSmiltene
Smiltene
4.  Kazaine IvetaFOSmiltene
5.  Leikarts JānisMOSC Koks/ Garām ejot
Smiltene
6.  Leitis KristapsMOSmiltene
7.  Mednis VilisM60individuāli
Smiltene
8.  Puriņš MārisMOSmiltene
9.  Savickis AigarsMOSmiltene
10.Veismane VinetaFOSmiltene
11.  Velps UldisMOVSK Noskrien
Smiltene

0,100x3x0,500km Smiltenes iedzīvotājiem

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Puriņs GustavsM11Smiltene

Kopā pieteikušies: 92



Noķer vēju