Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas Čempionāts Triatlona Olimpiskajā distancē. | Saraksts

0,1km+4km+1km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Barinovs ValerijsM11DTC Jaunība
Daugavpils nov. p.Silene
2.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
3.Dolgovs DanielsM9AQUATICS
Dobele
4.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
5.  Garenčiks RičardsM9Carnikava
6.Gediņš GeorgsM11NegativusAdventure
Rīga
7.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
8.  Joja KristapsM11AQUATICS
Dobele
9.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
10.  Kancers HelvijsM11BELO Cycling Project
Rīga
11.  Kirilka KārlisM11AQUATICS
Dobele
12.  Kurošs GuntisM11DTC Jaunība
Daugavpils
13.  Limanāne LuīzeF9AQUATICS
Dobele
14.Ļedovskoj DairisM11DTC Jaunība
Daugavpils
15.  Marnauza RobertsM9Rīga
16.  Orbidāns JaroslavsM11Salgale
17.  Ozoliņš Artūrs-RičardsM9Aquatics
Dobele
18.  Ratniece ElzaF9Sportlat
Rīga
19.Sapo LuisM9Olaine
20.Skrinda LinardsM11DTC Jaunība
Preiļi
21.Skujiņa KateF9Belo Cycling Project
Babīte
22.Skujiņš ValtsM9Belo Cycling Project
Babīte
23.Straubergs RobertsM9BELO Cycling Project
Mārupe
24.Sulaine NadeždaF9DTC Jaunība
Daugavpils
25.Valiņecs MareksM9Rīga

0.3km+10km+2km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš JānisMOJelgava
2.  Akula AleksandrsM13DTC Jaunība
Daugavpils
3.Bilevica DarijaF15DTC Jaunība
Daugavpils
4.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
5.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
6.  Bunkovskis RihardsM13Ogre
7.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
8.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
9.  Dūzis ViestursMOAQUATICS
Dobele
10.  Eihmane LindaF15AQUATICS
Dobele
11.  Freiberga GitaFOAquatics
Dobele
12.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
13.Gediņš JēkabsM13NegativusAdventure
Rīga
14.  Gubina MarijaF13Olaine
15.  Gucanoviča LauraF13BELOCP
Rīga
16.  Janovičs Niks-AkselsM13AQUATICS
dobele
17.  Jurgensons Matīss-TomsM15FILTER
Ogre
18.  Kalveršs MatīssM15Salaspils
19.  Kornijenko SandisM15DTC Jaunība
daugavpils
20.  Krjačko KonstantīnsMORonako
Rīga
21.Kukes TimursM13Rīga
22.Kuroša LīgaF13DTC Jaunība
Daugavpils
23.  Langins NormundsMOVSK Noskrien
Rīga
24.  Liepa ArtūrsM15Kalngale
25.  Lipskis EduardsMORīga
26.  Lujāns EdgarsMOTrigo / Labi būs!
Bauska
27.  Maskava KristiānaF17Rīga
28.  Mežulis AnsisMOJūrmalas skrējēju klubs
Jūrmala
29.  Osis GatisMOBFAM Tri-Team
Riga
30.  Pelcis MārcisMOBFAM Tri-Team
Rīga
31.  Proščinko DanilaM15DTC
Daugavpils
32.  Ribakovs ValērijsMORīga
33.  Rožkalne DiānaFOFilter
Rīga
34.Sapo InnaFOOlaine
35.  Spiridovska DiānaFORPP MTB
Rīga
36.  Suharževskis MatvejsM17Piramida Triathlon
Valmiera
37.  Šipkovs AgrisMOFILTER
Jūrmala
38.  Šneidere MadaraFOTRIGO
Kuldīga
39.  Tilko Paula-PatrīcijaF13Riteņvasara/RRS DZIRCIEMS
Rīga
40.  Velika UnaF15DTC
Daugavpils
41.  Vistiņš RalfsM13AQUATICS
Dobele

1,5km+40km+10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akmans GuntarsMOzolnieki
2.  Čulnovs SergejsMRiga
3.  Drāke RobertsM60NBS NAA
Rīga
4.  Egle EdgarsMBKUS / BSF
Ādaži
5.  Gajevskis ArtjomsM19DTC Jaunība
Daugavpils
6.  Garenčiks RaimondsM60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
7.  Gediņš MārcisMTērvete
Tērvete
8.  Gorba DenissM40LSC/tripower.lv
Riga
9.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Rīga
10.  Gucanovičs IgorsM40ironman.lv
Babīte
11.  Gutkina JanaFZoorbagan
Mārupe
12.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
13.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
14.  Kuzmenko VladimirsM50Piramida Triathlon Club
Jelgava
15.  Lebedeva AnitaFNacionālā Aizsardzības akadēmija
Daugavpils
16.  Liepa MārisM40Kalngale
17.  Limanāns AndrisMAquatics
Dobele
18.  Ločmelis-Suruda ĢirtsMNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
19.  Marnauza MārtiņšMRīga
20.  Medne BaibaFDobele
21.  Ozola LāsmaFNacionālā Aizsardzības akadēmija
Rīga
22.  Ozoliņš JānisM40TRIGO
Vecāķi
23.  Pikšēns TomsM50Mārupes nov.
Mārupe
24.  Pīnups MārcisM19DTC Jaunība
Aglona
25.  Poplavskis AleksandrsM50Preiļi
26.Reisners JurijsMZoorbagan
Jūrmala
27.  Semendjajevs DmitrijsM50Zoorbagan
Rīga
28.  Slobodjans MitrofansMRīga
29.  Sprukts ArtūrsMDTC Jaunība
Daugavpils
30.  Suharževskis SavelijsM19Piramida Triathlon Club
Valmiera
31.  Šantira KarolīnaFLEPSKY TRI COACHING
Rīga
32.  Ušpelis KasparsMNacionālā Aizsardzības akadēmija
Ogre
33.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
34.  Vaivars UģisM40Liepāja
35.  Vidovskis OskarsMMiks
Mazsalaca
36.  Zemītis KasparsMTrigo
Riga
37.  Zotov MikhailMMoscow
38.  Živs OlegsMZoorbagan
Jūrmala
39.  Žunda VjačeslavsM40Riga

0.05km+1,5km+0,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Cīrulis Alens-OliversBērniRiga
2.Čerņajeva AnnaBērniMārupe
3.Čerņajevs TimursBērniMārupe
4.  Garenčika ArianaBērniCarnikava
5.  Gucanoviča KatrīneBērniBabīte
6.Gustiņa MartaBērniAQUATICS
Dobele
7.  Jansone LauraBērniAQUATICS
Dobele
8.  Jirgensons AndžejsBērniAQUATICS
Dobele
9.  Marnauza MaijaBērniRīga
10.  Ozoliņš SandisBērniAquatics
Dobele
11.Ušpelis AdriansBērniNAA
Ogre

Kopā pieteikušies: 116