Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas Čempionāts Triatlona Olimpiskajā distancē. | Saraksts

0,1km+4km+1km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Barinovs ValerijsM11DTC Jaunība
Daugavpils nov. p.Silene
2.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
3.Dolgovs DanielsM9AQUATICS
Dobele
4.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
5.Gediņš GeorgsM11NegativusAdventure
Rīga
6.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
7.  Joja KristapsM11AQUATICS
Dobele
8.  Kirilka KārlisM11AQUATICS
Dobele
9.  Kurošs GuntisM11DTC Jaunība
Daugavpils
10.  Limanāne LuīzeF9AQUATICS
Dobele
11.Ļedovskoj DairisM11DTC Jaunība
Daugavpils
12.  Marnauza RobertsM9Rīga
13.  Orbidāns JaroslavsM11Salgale
14.  Ozoliņš Artūrs-RičardsM9Aquatics
Dobele
15.  Ratniece ElzaF9Sportlat
Rīga
16.Sulaine NadeždaF9DTC Jaunība
Daugavpils

0.3km+10km+2km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš JānisMOJelgava
2.  Akula AleksandrsM13DTC Jaunība
Daugavpils
3.Bilevica DarijaF15DTC Jaunība
Daugavpils
4.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
5.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
6.  Bunkovskis RihardsM13Ogre
7.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
8.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
9.  Dūzis ViestursMOAQUATICS
Dobele
10.  Eihmane LindaF15AQUATICS
Dobele
11.  Freiberga GitaFOAquatics
Dobele
12.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
13.Gediņš JēkabsM13NegativusAdventure
Rīga
14.  Gubina MarijaF13Olaine
15.  Janovičs Niks-AkselsM13AQUATICS
dobele
16.  Jurgensons Matīss-TomsM15FILTER
Ogre
17.  Kalveršs MatīssM15Salaspils
18.  Kornijenko SandisM15DTC Jaunība
daugavpils
19.Kuroša LīgaF13DTC Jaunība
Daugavpils
20.  Liepa ArtūrsM15Kalngale
21.  Lipskis EduardsMORīga
22.  Maskava KristiānaF17Rīga
23.  Osis GatisMOBFAM Tri-Team
Riga
24.  Pelcis MārcisMOBFAM Tri-Team
Rīga
25.  Proščinko DanilaM15DTC
Daugavpils
26.  Rožkalne DiānaFOFilter
Rīga
27.  Šipkovs AgrisMOFILTER
Jūrmala
28.  Šneidere MadaraFOTRIGO
Kuldīga
29.  Tilko Paula-PatrīcijaF13Riteņvasara/RRS DZIRCIEMS
Rīga
30.  Trokša LieneFOSPORTLAT
Rīga/Carnikava
31.  Velika UnaF15DTC
Daugavpils
32.  Vistiņš RalfsM13AQUATICS
Dobele

1,5km+40km+10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Čulnovs SergejsMRiga
2.  Gajevskis ArtjomsM19DTC Jaunība
Daugavpils
3.  Gediņš MārcisMTērvete
Tērvete
4.  Gorba DenissM40LSC/tripower.lv
Riga
5.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Rīga
6.  Gutkina JanaFZoorbagan
Mārupe
7.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
8.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
9.  Liepa MārisM40Kalngale
10.  Marnauza MārtiņšMRīga
11.  Ozoliņš JānisM40TRIGO
Vecāķi
12.  Pīnups MārcisM19DTC Jaunība
Aglona
13.  Slobodjans MitrofansMRīga
14.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
15.  Živs OlegsMZoorbagan
Jūrmala
16.  Žunda VjačeslavsM40Riga

0.05km+1,5km+0,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Cīrulis Alens-OliversBērniRiga
2.Gustiņa MartaBērniAQUATICS
Dobele
3.  Jansone LauraBērniAQUATICS
Dobele
4.  Jirgensons AndžejsBērniAQUATICS
Dobele
5.  Marnauza MaijaBērniRīga
6.  Ozoliņš SandisBērniAquatics
Dobele

Kopā pieteikušies: 70



Valmieras maratons 2018