Pneimobiatlons: Izjūti biatlona garšu un Jaunsardzes kauss, Kuldīgas posms | Saraksts
3 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Rudītis Kaspars | Open grupa M | JIC-JIC-Kazdanga Aizputes novads | ||
2. | Ševics Eduards | B grupas jaunieši | MSĢ Kamaniņas Garkalnes novads |
4,5 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Nākums Jēkabs | M40 | www.justinfitness.lv Rīga |
1,5 km-J
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Beierbaha Evelīna | C grupas jaunietes | JIC-Skrunda Skrundas novads | ||
2. | Bolšteins Adriāns | C grupas jaunieši | JIC-Skrunda Skrundas novads | ||
3. | Brūveris Jānis | C grupas jaunieši | JIC-Nīkrāce Skrundas novads | ||
4. | Brūveris Rihards | C grupas jaunieši | JIC-Nīkrāce Skrundas novads | ||
5. | Ezermale Elīna-Evija | C grupas jaunietes | JIC 1.NN | ||
6. | Gansone Krista | C grupas jaunietes | JIC-Skrunda Skrundas novads | ||
7. | Grasmanis-Laše Juris | C grupas jaunieši | JIC 1.NN | ||
8. | Hoeppner Emma-Sophie | C grupas jaunietes | JIC-Skrunda Skrundas novads | ||
9. | Kalniņš Matīss | C grupas jaunieši | JIC-Kazdanga Aizputes novads | ||
10. | Kalvāne Jolanta | C grupas jaunietes | JIC-Kazdanga Aizputes novads | ||
11. | Leimanis Niks-Daniels | C grupas jaunieši | JIC 1.NN | ||
12. | Paegle Kristīne | C grupas jaunietes | JIC 1.NN | ||
13. | Pavlovskis Mareks | C grupas jaunieši | JIC-Nīkrāce Skrundas novads | ||
14. | Pupure Lillija | C grupas jaunietes | JIC-Skrunda Skrundas novads | ||
15. | Rožkalns Daniels | C grupas jaunieši | JIC 1.NN | ||
16. | Šteina Madara | C grupas jaunietes | JIC-Kazdanga Aizputes novads | ||
17. | Veidemanis Aivis | C grupas jaunieši | JIC-Nīkrāce Skrundas novads |
3 km-J
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ansone Annija-Paula | B grupas jaunietes | JIC 1.NN | ||
2. | Balcere Andžela | B grupas jaunietes | JIC-Skrunda Skrundas novads | ||
3. | Biģele Liāna-Ieva | B grupas jaunietes | JIC-Kazdanga Aizputes novads | ||
4. | Druvaskalne Diāna | B grupas jaunietes | JIC-Skrunda Skrundas novads | ||
5. | Fjodorova Lolita | B grupas jaunietes | JIC-Skrunda Skrundas novads | ||
6. | Lācīte Enija | B grupas jaunietes | JIC-Skrunda Skrundas novads | ||
7. | Līdaka Emīls | B grupas jaunieši | JIC 1.NN | ||
8. | Romans Kevins | B grupas jaunieši | JIC 1.NN | ||
9. | Skrube Eva | B grupas jaunietes | JIC 1.NN | ||
10. | Treilons Gundars | B grupas jaunieši | JIC 1.NN |
4,5 km-J
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Holštroma Gunta | Juniores | JIC-Kazdanga Aizputes novads |