Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas Čempionāts Jelgavas Akvatlons (Mitavas Kauss) | Saraksts

50m + 500m (Dalības maksu pārskaitīt uz nolikumā norādīto kontu)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aleksejevs ArtjomsM11Rīgas 88. vidusskola
Riga
2.Aleksejevs NikitaM9Rīgas 88. vidusskola
Riga
3.  Barinovs ValērijsM11DTC Jaunība
Daugavpils nov. c.Silene
4.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
5.Dolgovs DanielsM9AQUATICS
Dobele
6.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
7.  Eihmane ElzaF9AQUATICS
Dobele
8.  Gronskis GustavsM11ENGURES SPORTAM
Engure
9.  Gubina DarjaF9Dzeguzes
Olaine
10.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
11.  Joja KristapsM11AQUATICS
Dobele
12.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
13.  Kirilka KārlisM11AQUATICS
Dobele
14.  Kurošs GuntisM11DTC Jaunība
Daugavpils
15.Ķikare MartaF11Engure
16.Leitāne IlanaM9DTC Jaunība
Daugavpils
17.  Limanāne LuīzeF9AQUATICS
Dobele
18.Ļedovskoj DairisM11DTC Jaunība
Daugavpils
19.Mardusevičs SavvaM9Olaine
20.Meiers KristiānsM9AQUATICS
Dobele
21.  Ozoliņš Artūrs-RičardsM9Dobele
22.  Pigožne EmīlijaF9Sigulda
23.  Plakanis JānisMODaugmale
24.Sulaine NadeždaM9DTC Jaunība
Daugavpils
25.Šķērsts ErnestsM9AQUATICS
Dobele
26.  Šteimanis ReinisM9Jelgava
27.Švāģere MartaF11Engures delfīni
Engure
28.  Uzule RenāteFOJelgava

1000m + 5000m (Dalības maksu pārskaitīt uz nolikumā norādīto kontu)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Gajevskis ArtjomsM19DTC Jaunība
Daugavpils
2.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Rīga
3.  Horužonoks EdgarsM19BJC Jaunība
Daugavpils
4.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
5.  Lebedeva AnitaFDTC Jaunība
Daugavpils
6.  Leitāne DanielaF19AQUATICS
Dobele
7.  Liepa MārisM40Carnikavas sporta centrs
Kalngale
8.Lūriņš HaraldsM19DTC Jaunība
Daugavpils
9.  Ozoliņš JānisM40Vecāķi
10.  Pīnups MārcisM19DTC Jaunība
Aglona
11.  Putniņa LaumaFTavs Pirmais Triatlons
Rīga
12.  Skroderis GintsMDTC-Jaunība
Rīga
13.  Stivriņš KasparsMDTC Jaunība
Daugavpils
14.  Šantira KarolīnaFLepsky Tri Coaching
Rīga
15.  Verdenhofs AtisMSalaspils

500m + 2500m (Dalības maksu pārskaitīt uz nolikumā norādīto kontu)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Audzēvičs JēkabsM17AQUATICS
Dobele
2.Bilevica DarijaF15DTC Jaunība
Daugavpils
3.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
4.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
5.  Jungfermane EnijaF15Jelgava
6.  Kornijenko SandisM15DTC Jaunība
daugavpils
7.  Leitāne EvitaF40AQUATICS
Dobele
8.  Lepskiy AlexanderM50LEPSKY TRI COACHING
Riga
9.  Liepa ArtūrsM15Carnikavas sporta centrs
Kalngale
10.  Liepiņš GintsM50Grobiņas SC
Liepāja
11.  Maskava KristiānaF17Rīga
12.  Petaška ArmandsM15DTC Jaunība
Daugavpils
13.  Proščinko DanilaM15DTC
Daugavpils
14.  Pūce IevaF40Rīga
15.  Siliņa LindaF17AQUATICS
Dobele
16.  Ubavičs MarkussM17AQUATICS
Dobele
17.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
18.  Velika UnaF15DTC
Daugavpils

200m + 1000m (Dalības maksu pārskaitīt uz nolikumā norādīto kontu)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaF13DTC
Daugavpils
2.  Aulika InetaF50SPORTLAT
Kolka
3.Blūma AnnijaF50Engures delfīni
Engure
4.  Blūma AnnijaF13Engures delfīni
Engure
5.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
6.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
7.  Čurgelis ValērijsM13DTC
Daugavpils
8.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
9.  Garenčiks RaimondsM60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
10.  Gubina MarijaF13Dzeguzes
Olaine
11.  Janovičs Niks-AkselsM13AQUATICS
Dobele
12.Kirilka GunitaFOAQUATICS
Dobele
13.Kuroša LīgaF13DTC Jaunība
Daugavpils
14.Meiers AdriansM13AQUATICS
Dobele
15.Piterovs ŽansM13DTC Jaunība
Daugavpils
16.  Ponomarenko AndrisMOTPT
Rīga
17.  Skrodele KatrīnaF13Jelgava

Kopā pieteikušies: 78