Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Pneimobiatlons: Izjūti biatlona garšu un Jaunsardzes kauss, Talsu posms | Saraksts

3 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bernāne RavitaOpen grupa WAnKaRa Team
Ugāle

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Krūklis RūdolfsM20Rīga
2.  Leja AndrisM40Ziemeļkurzeme OK
Talsi
3.  Meiere IevaW40OK Ziemeļkurzeme
Ugāle

2 km-J

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alsberga Sidija-SigneC grupas jaunietesjaunsardze
Talsi
2.  Bolsunovska Elīza-BeāteC grupas jaunietesJaunsardze
Skrundas novads
3.  Cērmane AgnijaC grupas jaunietesJaunsardze
Skrundas novads
4.  Ginters RalfsC grupas jauniešijaunsardze
Talsi
5.  Grasmanis JurisC grupas jauniešiJaunsardze
Kuldīga
6.  Kovaļčuka SintijaC grupas jaunietesjaunsardze
Talsi
7.  Mitenberga EvijaC grupas jaunietesjaunsardze
Talsi
8.  Pļavarājs AdriansC grupas jauniešiJaunsardze
Kuldīga
9.  Priednieks AgrisC grupas jauniešijaunsardze
Talsi
10.  Pucens MatīssC grupas jauniešijaunsardze
Talsi
11.  Puškarevs ArtisC grupas jauniešiJaunsardze
Skrundas novads
12.  Seņko SofijaC grupas jaunietesJaunsardze
Skrundas novads
13.  Strautmane MegijaC grupas jaunietesJaunsardze
Skrundas novads
14.  Šimienis DāvisC grupas jauniešiJaunsardze
Skrundas novads
15.  Veinberga NoraC grupas jaunietesjaunsardze
Talsi
16.  Zēles SanijaC grupas jaunietesjaunsardze
Talsi
17.  Zēles SelīnaC grupas jaunietesjaunsardze
Talsi
18.  Zīlmane KristiānaC grupas jaunietesJaunsardze
Skrundas novads

3 km-J

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Betners Toms-ĒriksA grupas jauniešijaunsardze
Talsi
2.  Biģele Liāna-IevaB grupas jaunietesJaunsardze
Aizputes novads
3.  Canders DāvisB grupas jauniešiJaunsardze
Kuldīga
4.  Ceraukste DignaA grupas jaunietesjaunsardze
Talsi
5.  Cimoška JānisA grupas jauniešijaunsardze
Talsi
6.  Cīrulis EdvardsA grupas jauniešijaunsardze
Talsi
7.  Dambergs ĒriksB grupas jauniešijaunsardze
Talsi
8.  Daranda Niks-ArkādijsB grupas jauniešiKalni
Saldus novads
9.  Davidoviča Reilija-AdreānaA grupas jaunietesjaunsardze
Talsi
10.  Dravnieks DāvisB grupas jauniešiKalni
Saldus novads
11.  Druvaskalne DiānaB grupas jaunietesJaunsardze
Skrundas novads
12.  Eičina EvelīnaB grupas jaunietesJaunsardze
Skrundas novads
13.  Fjodorova LolitaB grupas jaunietesJaunsardze
Skrundas novads
14.  Fridrihsons TomsB grupas jauniešijaunsardze
Talsi
15.  Gulbe EmīlijaB grupas jaunietesjaunsardze
Talsi
16.  Jurāne NatālijaB grupas jauniešijaunsardze
Talsi
17.  Kapitanskis ValtersA grupas jauniešiKalni
Saldus novads
18.  Kolerte AnnijaB grupas jaunietesJaunsardze
Kuldīga
19.  Lācīte EnijaB grupas jaunietesJaunsardze
Skrundas novads
20.  Līdaka EmīlsB grupas jauniešiJaunsardze
Kuldīga
21.  Liniņa Gunta-ElvīraB grupas jaunietesKalni
Saldus novads
22.  Ņikiforovs Linards-NikolasA grupas jauniešiJaunsardze
Aizputes novads
23.  Ņikiforovs MareksA grupas jauniešiJaunsardze
Aizputes novads
24.  Pētersone EvitaA grupas jaunietesjaunsardze
Talsi
25.Petersons EriksA grupas jauniešiJaunsardze
Kuldīga
26.  Priednieks DravisB grupas jauniešijaunsardze
Talsi
27.  Radziņš KristapsA grupas jauniešiKalni
Saldus novads
28.  Radžabovs IgoB grupas jauniešiJaunsardze
Skrundas novads
29.  Rozentāls RainersB grupas jauniešijaunsardze
Talsi
30.  Strazdiņa JanaB grupas jaunietesJaunsardze
Skrundas novads
31.  Šermukšne MartaB grupas jaunietesjaunsardze
Talsi

Kopā pieteikušies: 53



Valmieras maratons 2018