Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Pneimobiatlons: Izjūti biatlona garšu un Jaunsardzes kauss, Daugavpils posms | Saraksts

2 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akula AleksandrsC grupas jauniešiDaugavpils BJSS
Daugavpils
2.Batņa VladislavsC grupas jauniešiDaugavpils BJSS
Daugavpils
3.  Beleviča DarjaC grupas jaunietesDTC Jaunība
Daugavpils
4.  Bogdanovs BogdansC grupas jauniešiDaugavpils BJSS
Daugavpils
5.Boltruks DainisC grupas jauniešiDaugavpils BJSS
Daugavpils
6.Bušmanovs ĢeorgijsC grupas jauniešiDaugavpils BJSS
Daugavpils
7.  Dimitrijevs ArtjomsC grupas jauniešiDaugavpils BJSS
Daugavpils
8.Gavrilovs ArtjomsC grupas jauniešiDaugavpils BJSS
Daugavpils
9.  Gornovska AļbīnaC grupas jaunietesDaugavpils BJSS
Daugavpils
10.Koļesnikovs EmīlsC grupas jauniešiDaugavpils BJSS
Daugavpils
11.  Kondrašovs IļjaC grupas jauniešiDaugavpils BJSS
Daugavpils
12.Lava MišeleC grupas jaunietesDaugavpils BJSS
Daugavpils
13.  Leonidovs ArtjomsC grupas jauniešiDaugavpils BJSS
Daugavpils
14.  Malina ImantsC grupas jauniešiDaugavpils BJSS
Daugavpils
15.  Malina SolvitaC grupas jauniešiDaugavpils BJSS
Daugavpils
16.Maļčeva AliseC grupas jaunietesDaugavpils BJSS
Daugavpils
17.  Maļina SolvitaC grupas jaunietesDaugavpils BJSS
Daugavpils
18.Pavļukovs KirilsC grupas jauniešiDaugavpils
19.  Romanova JekaterinaC grupas jaunietesDaugavpils BJSS
Daugavpils
20.  Sčoloka JekaterīnaC grupas jaunietesDaugavpils BJSS
Daugavpils
21.Skarbicka EvaC grupas jaunietesDaugavpils BJSS
Daugavpils
22.Vasiļjevs AleksejsC grupas jauniešiDaugavpils BJSS
Daugavpils
23.  Velika UnaC grupas jaunietesDTC
Daugavpils
24.  Zilis GļebsC grupas jauniešiDaugavpils BJSS
Daugavpils
25.  Zilis IļjaC grupas jauniešiDaugavpils BJSS
Daugavpils

3 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Danilevica SofijaB grupas jaunietesDTC Jauniba
Daugavpils
2.  Golubeva IneseB grupas jaunietesDaugavpils BJSS
Daugavpils
3.  Kondrašovs NikitaB grupas jauniešiDaugavpils BJSS
Daugavpils
4.  Pancerko ZlataB grupas jaunietesDaugavpils BJSS
Daugavpils
5.  Popova JanaA grupas jaunietesDaugavpils BJSS
Daugavpils
6.  Tumanova NatalijaB grupas jaunietesDaugavpils BJSS
Daugavpils

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Broks JurisM50VSK noskrien
Viļānu novads
2.  Kulago JekaterinaJunioresZZK
Adazi
3.  Matvijenko JūlijaJunioresDaugavpils BJSS
Daugavpils
4.  Osipovs NikitaJunioriDaugavpils BJSS
Daugavpils
5.  Pancerko PavelsJunioriDaugavpils Universitāte
Daugavpils novads
6.  Pavļukova ĻubovaW40SK S-Sportas
Daugavpils
7.Streiķis AinārsM40Aglona
Aglona

2 km-J

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Daņiļeviča Madara-ĒrikaC grupas jaunietesjaunsardze
Krāslava Kaplavas 1
2.  Domuļevs NormundsC grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
3.  Frankeviča LīvijaC grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
4.  Gaidels ArmandsC grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
5.  Grigorjevs DaņiilsC grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
6.  Ivbulis DenissC grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
7.Jakovelis DzintarsC grupas jauniešijaunsardze
Krāslava Podnieku 28
8.Jakovelis OskarsC grupas jauniešijaunsardze
Krāslava Podnieku 28
9.  Jefimovs DmitrijsC grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
10.  Kalinka LīvijaC grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
11.Kuroša LīgaC grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
12.  Kurošs GuntisC grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
13.  Lazdāne ArtaC grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
14.  Leonovs DmitrijsC grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
15.  Maliņa KristīneC grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
16.  Mikulovs FilipsC grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
17.  Mitrohina MarijaC grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
18.  Mitrohins SergejsC grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
19.  Paule LīgaC grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
20.  Popovičeva ViktorijaC grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils

3 km-J

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bogdanovs NikitaB grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
2.  Čāmāns EinārsA grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
3.  Fomins AndrisB grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
4.  Girss SandisB grupas jauniešiAglonas novada jaunsargi
Aglona
5.  Grobiņa SandraA grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
6.  Gžibovskis AndrisB grupas jauniešiAglonas novada jaunsargi
Aglona
7.  Jefimova NadeždaB grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
8.  Jefremova TamaraA grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
9.Kalinka NormundsB grupas jauniešijaunsardze
Krāslava Augstkalne Dārza ielā2-1
10.  Karabeška KristīneB grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
11.Kavecka KarinaB grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
12.  Keišs KristersA grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
13.  Mikulovs IljaB grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
14.  Morozovs ArmandsA grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
15.  Novikovs NikolajsB grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
16.  Pipina MegijaA grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
17.  Punculis RaivisA grupas jauniešiAglonas novada jaunsargi
Aglona
18.  Rudenko VitālijsA grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
19.  Rusecka JūlijaA grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
20.  Sobiļa ViktorijaB grupas jaunietesAglonas novada jaunsargi
Aglona
21.  Stupņuka ValērijaB grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
22.  Švecovs AndrejsA grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
23.  Tumanova NataļjaB grupas jaunietesDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
24.  Vilmanis AleksandrsB grupas jauniešiDaugavpils pilsētas jaunsargu vienība
Daugavpils
25.  Vucāns ArkādijsB grupas jauniešiAglonas novada jaunsargi
Aglona

5 km-J

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Švābe ViktorsJunioriAglonas novada jaunsargi
Aglona

Kopā pieteikušies: 84