Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Vaidavas triatlons 2018 | Saraksts

0,45km peldēš. + 22km velo + 4km skrēj.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš JānisM50biedrība
Jelgava
2.  Aksenoks KasparsM40Riga
3.  Atslēga AndrisM666
Valmiermuiža
4.  Bajārs MatīssMNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
5.  Baumane IlonaF40Rīga
6.  Beitāns KasparsM40Dopings.lv
Stopiņu nov.
7.  Beitāns Mārcis-KlāvsM17dopings.lv
Rīga
8.  Bergs AigarsMRiga
9.Bergs KārlisM17Valmiera VBSS
Valmiera
10.Bertmanis EdžusMRīga
11.Berzins DainisMRīga
12.Bērziņš MairisM17Valmiera VBSS
Valmiera
13.  Bezdelīga GatisMValmiera
14.Bilevica DarijaF15DTC Jaunība
Daugavpils
15.  Brankova ValerijaF17Filter
Jūrmala
16.  Bukonts AndisM60.AirBaltic
Valmiera
17.  Bulats MārisM40Ogre
18.Buna IlzeFRīga
19.  Čaiba RihardsMTavs Pirmais Triatlons
Ķekava
20.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
21.Dedzis ArtūrsMPulsaar
Riga
22.Donnelly KieranM50Riga
23.  Drāke RobertsM60.NBS
24.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
25.  Dūzis ViestursM19AQUATICS
Dobele
26.  Eihmane LindaF15AQUATICS
Dobele
27.  Ērmanis GintsM40ironman.lv
Adazi
28.  Fortiņš GuntisMRiga
29.  Gajevskis VjačeslavsM50DTC Jaunība
Daugavpils
30.Gavars ValdisMRīga
31.Gridjusko MartinsMValmiera
Valmiera
32.  Gucanovičs IgorsM40ironman.lv
Babīte
33.Gudris OttoMRīga
34.Jakubovskis GermansM40Filter
Rīga
35.  Jakuška DinsM40Marupe
36.  Jansons JurisM40Riga Ironman Team
Valmiera
37.  Jēkabsons IntsMAqua/latswimshop.com
Valmiera
38.  Jurgensons Matīss-TomsM15Filter
Ogre
39.Juri MihkelMTartu
40.Kalniņa LieneF17Valmiera VBSS
Valmiera
41.  Kaufmanis UldisM40XSPORTS CANNONDALE
Rīga
42.  Kaupe MārisMAqua
Valmiera
43.  Kiesners KasparsMJelgava
44.Kleinberga GunitaFRīga
45.  Kokorevičs EdgarsMKOKO team
Valmiera
46.  Kornete IlzeFODOR BEAUTY
CĒSIS
47.  Kornete LindaF40Cēsis
48.  Kornets ValdisM60.ODOR BEAUTY
CĒSIS
49.  Kornijenko SandisM15DTC Jaunība
daugavpils
50.  Kovaļevskis LinardsM50Rīga
51.  Krastiņš AndrisM50Kaķīškalns
Sigulda
52.  Krilovskis AlvisM40Izturība
Ikšķile
53.  Krims RičardsMElpo team
Cēsis
54.  Krūmiņa PatrīcijaF15Filter
Jūrmala
55.  Kuzins ArtjomsM19Jelgava
56.  Leitāne EvitaF40AQUATICS
Dobele
57.  Leitāns TonijsM40Aquatics
Dobele
58.  Liepa ArtūrsM15Carnikavas sporta centrs
Kalngale
59.  Liepiņš GintsM50Grobiņas Sporta centrs
Liepāja
60.Livdāns AustrisMcepucepu
Rīga
61.  Ločmelis-Suruda ĢirtsMNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
62.  Lujāns EdgarsMTavs Pirmais Triatlons / Labi būs!
Bauska
63.  Makstenieks AivarsM19Valmieras VBSS
Valmiera
64.Mančass ValtersM15Filter
Jūrmala
65.  Maskava KristiānaF17Rīga
66.  Mednis VilisM60.individuāli
Smiltene
67.  Mežulis AnsisM40Jūrmalas skrējēju klubs
Jūrmala
68.  Nikels EdgarsMVirsotne/MARMOT
Rīga
69.  Osis GatisMBFAM Tri - Team
Riga
70.  Ozola LāsmaFNAA
Rīga
71.  Patmalnieks GundarsM50Meņgele
Ogre
72.  Pelcis MārcisMBFAM Tri-Team
Rīga
73.  Pīnups MārcisM19DTC Jaunība
Aglona
74.  Pivars AndrisM60.Ogre
75.  Ponomarenko AndrisMTPT
Rīga
76.  Poplavskis AleksandrsM50Preiļi
77.Priedola TerēzeF15Filter
Jūrmala
78.  Proščinko DanilaM15DTC
Daugavpils
79.  Pūce IevaF40TPT
Rīga
80.  Putniņa LaumaFTPT
Rīga
81.Rasjuks VladimirsMRīga
82.  Rieksta PaulaFRĪGA
83.  Riekstiņš EdgarsMDobeles novads Bēne
84.  Rieksts JānisM40Rīga
85.  Rosicka IlzeFRīga
86.  Rozenbergs ErvinsMLMAO
Mazsalaca
87.Rozenbergs KlāvsMLKT.LV
Mazsalaca
88.  Suharževskis MatvejsM17Piramida Triathlon Club
Valmiera
89.  Suharževskis SavelijsM19Piramida Triathlon Club
Valmiera
90.  Šantira KarolīnaFRīga
91.  Tattar KajaF40TRISMILE
Valga
92.  Ubavičs MarkussM17AQUATICS
Dobele
93.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
94.  Vaivars UģisM40Liepāja
95.  Vasiļjevs RaimondsM50IRONMAN.LV
Rīga
96.  Velika UnaF15DTC
Daugavpils
97.  Vertuls IvarsMRīga
98.  Vidovskis JānisM50MIKS
Mazsalaca
99.Viherpuu KairiF40Elu
Eesti
100.Viherpuu RihardM15TriSmile
Haabneeme
101.  Zariņš ArvīdsMReir Dobele
Dobele
102.  Zelčs AldisM40Sporta klubs WENDI
Cēsis
103.  Zelčs AlvisMKocēnu novads
Vaidava
104.  Zemītis KasparsMTavs Pirmais Triatlons
Rīga
105.  Zonne OskarsMAcsaabols
Rīga
106.Zvirgzdins ImantsMRiga
107.  Žunna ĀdolfsMValmieras velo vienība
Valmiera

0,25km peldēš. + 11km velo + 2km skrēj.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaF13DTC
Daugavpils
2.  Akula AleksandrsM13DTC Jaunība
Daugavpils
3.Andersons DidzisMO (tautas klase)Cedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
4.Birzgalis MatīssMO (tautas klase)Dako ziemeļvidzemes mērnieks
Valmiera
5.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
6.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
7.  Celma IneseFO (tautas klase)TPT15
Rīga
8.  Čerkovskis EdgarsMO (tautas klase)EKA
Rīga
9.  Deičmane JustīneFO (tautas klase)Rīga
10.  Dzērve KasparsMO (tautas klase)Riga
11.  Egle MārisMO (tautas klase)Cedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
12.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
13.  Hermane MelānijaF13Rīga
14.  Janovičs Niks-AkselsM13AQUATICS
Dobele
15.Juškevics AgrisM13Rīga
16.  Karulis JurģisMO (tautas klase)Grobiņa
Grobiņa
17.  Kelmere SamantaF13Rīga
18.  Kivlāns MaksimsMO (tautas klase)riga
19.  Korbs Ernests-JānisM133K Rīga
Rīga
20.  Kuroša LīgaF13DTC Jaunība
Daugavpils
21.  Langins NormundsMO (tautas klase)VSK Noskrien
Rīga
22.  Lipskis EduardsMO (tautas klase)Rīga
23.  Ločmelis AigarsMO (tautas klase)Valmiera
24.Mihailovs KonstantīnsMO (tautas klase)NAA
Rīga
25.  Plakanis JānisMO (tautas klase)Daugmales pag.
26.  Priedītis VilnisMO (tautas klase)LYCONET
Rīga
27.  Pūgulis RobertsMO (tautas klase)ValmierasVeloVienība
Valmiera
28.  Slobodjans MitrofansMO (tautas klase)Rīga
29.  Šipkova ElzaF13Filter
Jūrmala
30.  Šmite SabīneFO (tautas klase)Klubs
Burtnieku novads
31.  Tilko Paula-PatrīcijaF13Riteņvasara/RRS DZIRCIEMS
Rīga
32.  Treiguts ĢircMO (tautas klase)FILTER
Rīga
33.  Treulands ArtisMO (tautas klase)NAA
Rīga
34.  Vasaraudzis ĀrisMO (tautas klase)Redrivera
Jūrmala
35.  Vdovičenko JurisMO (tautas klase)_
Rīga
36.  Vistiņš RalfsM13AQUATICS
Dobele
37.  Zeidaks KārlisM13Rīga
38.  Zviedris RainersM13Valmieras Bērnu sporta skola
Valmiera

0,1km peldēš. + 5km velo + 1km skrēj.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Brēde BrunoM11LiVelo/Zelta zeme
Rīga
2.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
3.Dolgovs DanielsM9AQUATICS
Dobele
4.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
5.  Gubina DarjaF9Olaine
6.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
7.  Joja KristapsM11AQUATICS
Dobele
8.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
9.  Jurēviča IevaF9Rīgas Pašvaldības policija
Rīga
10.  Kaufmanis GustavsM9XSPORTS CANNONDALE
riga
11.  Kleinbergs AdriansM9Rīga
12.  Kornets MarksM11CĒSIS
CĒSIS
13.Kudrjavcevs AdriansM9Cloud 9
Riga
14.  Kurošs GuntisM11DTC Jaunība
Daugavpils
15.Ledovskojs DairisM11DTC JAUNIBA
Preli
16.  Limanāne LuīzeF9AQUATICS
Dobele
17.  Matusevičs TomassM11Rīga
18.  Meijers MiksM11-
-
19.  Pētersons AlvilsM11Riteņvasara/RRS DZIRCIEMS
Rīga
20.  Pikšēns EvertsM9Mārupes vdskl.
Mārupes nov.
21.Rieksta DārtaF11Rīga
22.Skujiņa KateF9BELO Cycling Project
Babīte
23.Skujiņš ValtsM9BELO Cycling Project
Babīte
24.Straubergs RobertsM9BELO Cycling Project
Mārupe
25.Sulaine NadeždaF9DTC Jaunība
Daugavpils

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Apinis MagnussVB2Vidzemes Mērnieks/ Dako Ziemeļvidzeme
Valmiera
2.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
3.  Gustsons-Kuks MaksimusVB2Vaidava
4.  Jansone LauraSB1AQUATICS
Dobele
5.  Jēkabsone LoteSB1Valmiera
6.Joja EvelīnaSB1AQUATICS
Dobele
7.Juškevics EdvardsVB1Patmalnieki
Rīga
8.  Ķerpe MareksVB1Valmiera
9.Ķerpe RolandsVB1Valmiera
10.  Liepiņa Emīlija-LīvaSB2Grobiņas Sporta centrs
Liepāja
11.  Ločmelis RalfsVB1Valmiermuiža
12.  Meijere MaijaSB1-
-
13.  Puņeiko MartinsVB2Sporta Klubs WENDI
Cēsis
14.  Riekstiņš RalfsVB2Rīga
15.  Treigute LeaSB1FILTER
Rīga
16.  Ukins RegnārsVB1Joker
Ādaži
17.Ušpelis KristiansVB2Ogre
18.  Vistiņa ViviānaSB2AQUATICS
Dobele
19.  Zariņš DāvisVB2Vaidava

0,9km peldēš. + 33km velo + 9km skrēj.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Augustiņš EdgarsM-VSTavs Pirmais Triatlons
Rīga
2.Berjoza MaksimsM-VSInfogram
Riga
3.  Berķe LīgaF-VSBKUS/BSF Veloteam
Rīga
4.  Bērziņš JānisM-VSVidzemes mērnieks
Valmiera
5.  Boriss KasparsM-VSHappy_To_Move
Jūrmala
6.  Cibuļskis ŽanisM-VSRīga
7.  Cimermanis OskarsM-VSRiga Ironman Team
Smiltene
8.  Dāvidnieks ArtisM-VSEMU Mālpils sporta klubs
Rīga
9.  Demko AleksejsM-VSLSC/tripower.lv
Rīga
10.  Eglītis RobertsM-VSBeer team
Rīga
11.  Gajevskis ArtjomsM-VSDTC Jaunība
Daugavpils
12.  Grencbergs ArvisM-VSSK Tērauds
Rīga
13.  Gudēvics-Liepiņš JurisM-VSKocēni
Kocēnu novads
14.  Heinsbergs KristapsM-VSPATRIA SPORTLAND
Jūrmala
15.  Ivanovs IngvarsM-VSDTC Jaunība
Daugavpils
16.  Īvāns JurģisM-VSLatvijas Nacionālā bibliotēka
Rīga
17.  Kārklis ĒriksM-VSLielvārde
18.  Kudrjavcevs SergejsM-VSCloud 9
Riga
19.Kundziņš OskarsM-VSRīga
20.  Lebedeva AnitaF-VSNAA
Daugavpils
21.  Liepa MārisM-VSCarnikavas sporta centrs
Kalngale
22.Ozola-Ozoliņa SimonaF-VSRīga
23.  Ozoliņš JānisM-VSTrigo
Vecāķi
24.  Pastare AgneseF-VSiskZBFizkultūra
Ogre
25.  Pikšēns TomsM-VSMārupes nov.
Mārupe
26.  Reveliņš UģisM-VSOgre
27.  Robļevskis UldisM-VSTavs Pirmais Triatlons
Ogre
28.Sanchez DeograciasM-VSBadajoz
29.  Saukāns DainisM-VSIkšķile
30.  Snipke PaulisM-VSTPT15
Baloži
31.  Sokolovs AleksandrsM-VSPATRIA SPORTLAND
Rīga
32.Sproģis UldisM-VSSporta klubs WENDI
Rīga
33.  Šits ArtūrsM-VSTeamKažemāka/Train2WinLv
Rīga
34.  Tattar AveliF-VSTRISMILE
Valga
35.Trukšs RinaldsM-VSRīga
36.  Ušpelis KasparsM-VSNacionālā Aizsardzības akadēmija
Ogre
37.  Žunda VjačeslavsM-VSRiga

Kopā pieteikušies: 226



Stafete 0,9km peldēš. + 33km velo + 9km skrēj.

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Bank Bank1. Dāvis Sirmais
2. Guntis Buks
2Vidzemes Mērnieks/ Dako Ziemeļvidzeme1. Nauris Miglavs
2. Mārtiņš Apinis
3. Kaspars Pētersons
3Joker1. Linards Zaķis
2. Valdis Ukins
3. Rolands Lātss
4NEIRO1. Bruno Ivzans
2. Andrejs Arājs
3. Raimonds Arājs
5FILTER POWER1. Diāna Rožkalne
2. Agris Šipkovs
3. Uldis Jurgensons
6Melnie astoņkāji!1. Raitis Cielēns
2. Edžus Cābulis
3. Mārtiņš Mieriņš
7Šervudas banditi-Dako1. Artis Kalniņš
2. Ints Lērme
3. Andis Gailītis
Kopā komandas: 7
Valmieras maratons 2018