Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

MTB velobrauciens Apkārt Burtnieku ezeram | Saraksts

47 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelīte DaceS45individuāli
Mazsalaca
2.  Ābelīte MārcisV17VW Komerctransports - Veloprofs.lv
Mazsalaca
3.  Antone AnitaS17Baldones velokomanda
Baldone
4.  Arājs AndrejsV35Sportland Bottecchia
Rīga
5.  Arājs RenārsV35Vidzemes mērnieks-dako ziemeļvidzeme
Valmiera
6.  Arājs RolandsV35Sportland Bottecchia
Rīga
7.  Balode SandraS35ĀdažiVelo
Ādaži
8.  Balodis MārtiņšV35ĀdažiVelo
Ādaži
9.  Baranovskis GuntarsV45Smiltene
Smiltene
10.  Bekers DainisV35Metāla Alianse
Valmiera
11.  Belovs MārisV17Eži
Valmiera
12.  Bērziņš AldisV45Rīga
13.  Bērziņš Mārcis-MiķelisV15Vecate
14.Bisenieks JānisV17Sportland Bottecchia
Cēsis
15.  Bojans NormundsV17Limbaži
16.  Brauča IngaS17Venden
Rīga
17.  Brigmanis EdgarsV35Baldones velokomanda
Baldone
18.  Brikmanis JanisV17VDRcentrs.lv
Valmiera
19.  Brokāne ElīzeS17Pēdu nav
Mazsalaca
20.  Brokāns AndrisV45Pēdu nav
Mazsalaca
21.  Buka NiksV17Valmiera
22.  Buks MintautsV55Sigulda
23.  Buliņš ArtisV45Pēdu nav
Sēļi
24.  Buliņš GvidoV17Pēdu nav
Sēļi
25.Ceijers MārcisV17Limbazi
26.  Celmiņa AstrīdaS45Rīga
27.  Ceļmillere-Ice LauraS35Vidzemes mērnieks/ Dako Ziemeļvidzeme
Smiltene
28.  Daļeckis MārtiņšV17Sportland Bottecchia
Priekuļi
29.  Damroze HenrihsV35ZAB Rode&Partneri
Rīga
30.  Detlavs GatisV35POLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
31.  Dindune Ilze-IzabellaS17BMC
Rīga
32.  Dzelmītis MārtiņšV35POLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
33.  Egle KristapsV354sekundes/Vudlande
Sigulda
34.  Gagainis IntarsV35Baldones velokomanda
Baldone
35.  Gailis AndisV35Valmieras velo vienība
VALMIERA
36.  Gailis KristapsV15POLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
37.Germans UldisV35ELKOR
Talsi
38.  Golvers ValērijsV45ELKOR
Piņķi
39.  Grase ElīnaS17Mazsalaca
40.  Groza ValdisV55Lubāna
41.  Harkina KarīnaS17Vidzemes mērnieks/ Dako Ziemeļvidzeme
Vidzemes mērnieks/ Dako Ziemeļvidzeme
42.  Harkins DzintarsV35Vidzemes mērnieks/ Dako Ziemeļvidzeme
GAUJIENA
43.Herbsts MarkussV17Gaismas maģija EMU
Cēsis
44.  Herbsts MikusV17Gaismas maģija EMU
Cēsis
45.Ieviņš AndrisV45Cēsis
46.Ikaunieks ArtisV35Pēdu Nav
Burtnieki
47.  Jakuška ĢirtsV35Baldones velokomanda
Baldone
48.  Jasliņš ReinisV45Burusports Ridley team
Rīga
49.Jaunslaviete-Kipure KatrīnaS17ZZK
Uģēres
50.  Jaunslavietis JēkabsV17Sportland Bottecchia
Kokši
51.  Jirgens RobertsV17Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
Dobele
52.  Jostsons DainisV45Pēdu nav
Jaunrezgaļi
53.  Judeiks AinārsV45Vidzemes mērnieks/ Dako Ziemeļvidzeme
Rīga
54.  Jukšinskis AlēnsV17Jēkabpils
55.  Jukums IngussV45SKII Naukšēni
Naukšēni
56.  Jurēviča DiānaS17Venden
Rīga
57.  Jurēvičs MārisV35Venden
Rīga
58.Jurgena Santa-SanijaS17Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
Dobele
59.  Kaktins VoldemarsV35Ķeguma AES
Kegums
60.  Kalniņš IlgvarsV45Metāla Alianse
Valmiera
61.  Kalniņš KalvisV17Valmieras velo vienība
Rencēni
62.Kalverša-Ķeņģe ZaneS17Riga Ironman Team
Berģi
63.  Kampuss EgilsV17Pēdu nav
Mazsalaca
64.  Kipurs KristapsV35ebikeMachine
Krustpils
65.  Klauža LaimaS45Carnikava
66.Kļaviņš MārtiņšV35Burtnieki
67.  Knēta MārīteS35Vidzemes mērnieks/ Dako Ziemeļvidzeme
Cēsis
68.  Kolego JānisV17Sporta Klubs WENDI
Rīga
69.  Korņējeva IngunaS45Pēdu nav
Vecate
70.  Krūmiņa AnastasijaS17BeloCyclingProject
Rīga
71.  Krūmiņa AritaS17Stopiņu novads
72.Krūmiņš EdgarsV17Sportland Bottecchia
Alūksne
73.Krūmiņš JānisV35Orbea
Cēsis
74.  Krūmiņš MārisV35SEB banka
Rīga
75.  Krūskops ArvisV17MySport Veikals
Rīga
76.Kvitka EdgarsV17Sporta Klubs WENDI
Rīga
77.Kvitka SandraS45Sporta Klubs WENDI
Rīga
78.Ķeire MareksV17Riga
79.  Ķemers SandisV17MySport veikals
Rīga
80.  Ķeņģis MārtiņšV17Riga Ironman Team
Rīga
81.Ķikuts JānisV35Smiltene
82.Lapinskis RonaldsV17Rīga
83.  Laugale AstraS45Rīga
84.  Lembergs KristofersV17POLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
85.  Lērme IntsV35Vidzemes mērnieks/ Dako Ziemeļvidzeme
Kocēnu novads
86.  Ločmele SanitaS35Wunder Latvia
Valmiera
87.  Ļubickis SergejsV45ELKOR
Rīga
88.  Martinova ElzaS15Lizums
89.  Martinovs IngarsV17Lizums
90.  Melgalvis GatisV35Valmieras velo vienība
Valmiera
91.Millers ĀrisV35Burtnieki
92.  Millers ImantsV45Rencēni
93.  Millers JānisV17Pēdu nav
Vecate
94.  Muižnieks KristsV35Sporta Klubs WENDI
Cēsis
95.  Nāzars MārisV17Mārupe Rally Team
Riga
96.  Nerugals ViktorsV35ebikeMachine
Rīga
97.  Nete SandisV45Sporta Klubs WENDI
Cēsis
98.  Orga BaibaS17Rīga
99.  Osītis DzintarsV45Priekuļi
100.  Ozolants IngusV35Valmieras velo vienība
Dzērbene
101.  Paksis AtisV35FILTER
Rīga
102.  Pavlovs ValērijsV55Rīga
103.  Penka GatisV35Pēdu nav
Mazsalaca
104.  Pērkons RaimondsV17Venden
Rīga
105.  Perts AndrisV55Rīga
106.  Pētersons JānisV17MTB Talsi
Olaine
107.  Pinka ArtūrsV35Rīga
108.  Pivars AndrisV55Ogre
109.  Pivars ValdisV15ĶNSS
Ogre
110.Prauliņš ĢirtsV45Rīga
111.  Prokofjevs IvarsV17ZZK
Cēsis
112.  Puņeiko RaivisV35Sporta Klubs WENDI
Cēsis
113.  Puriņš JānisV55EMU
Sulte
114.  Rags ArmandsV45VDRcentrs.lv
Valmiera
115.  Reimanis ArkādijsV45Sigulda
116.  Rodionova RenāteS15Carnikavas sporta centrs
Carnikava
117.  Rodionovs SergejsV45AdažiVelo
Carnikava
118.Rozanovs SergejsV35Venden
Rīga
119.  Rozenbergs RingoldsV17Metāla Alianse
Valmiera
120.  Rubiks JānisV17Vidzemes mērnieks/ Dako Ziemeļvidzeme
Valmiera
121.  Rubiks MārisV17Valmieras velo vienība
Rīga
122.  Rudzītis GintsV35Valmieras velo vienība
Kocēnu novads
123.Ruska JānisV17Virsotne/MARMOT
Rīga
124.  Ruskulis AndisV17Rīga
125.  Rutkovska ZandaS35ĀdažiVelo
Rīga
126.  Rutkups JānisV55ELKOR
Talsi
127.  Saulītis OskarsV17SUBARU AD REM Auto MTB komanda
Sigulda
128.  Saušs AtvarsV45Sigulda
129.  Sisolatins ArtursV35Belo Cycling Project
Rīga
130.  Skutelis AivarsV45ZZK
Rīga
131.  Slaidiņš JānisV17Valmieras velo vienība
Cēsis
132.  Slotiņa ElizabeteS13MAZSALACAS ADLIS
Mazsalaca
133.  Sniegs IvarsV45Valmieras velo vienība
Valmiera
134.  Sorokin DimitriyV35ZZK
Moskva
135.  Strazdiņš RegoV45Hawaii Express
Līgatne
136.  Šaicāns EdijsV17Rīga
137.  Šarovs DmitrijsV17Vidzemes Mērnieks/Dako Ziemeļvidzeme
Latvia, Valmiera
138.  Šmite IngrīdaS45Baldones velokomanda
Baldone
139.Šmitēns KristapsV15SKII Naukšēni
Naukšēni
140.  Talcis NormundsV55Rīga
141.  Tauča AnnaS17Venden
Rīga
142.  Tišaņinovs JurisV55Polic.velobiedrība
Riga
143.Treijs ArtisV17Valmiera
144.  Ulnicāns VilnisV55individuāli
Cēsis
145.  Upīts MārisV35Booking Group
Valmiera
146.  Vanags JānisV35Valmieras velo vienība
Valmiera
147.Vazolinš SandisV17Valmiera
148.  Veinbergs UldisV35Valmieras velo vienība
Valmiera
149.  Vējons JānisV55ELKOR
Rīga
150.  Vidovskis JānisV45Pēdu nav
Mazsalaca
151.  Vīķis ValtersV17Metāla Alianse
Valmiera
152.  Viļums RobertsV35Sportland Bottecchia
Pārogre
153.  Vimba HenrijsV17Vidzemes mērnieks/ Dako Ziemeļvidzeme
Valmiera
154.  Vimba JānisV45Valmieras velo vienība
Valmiera
155.Vītiņš DanielsV17SKII Naukšēni
Naukšēni
156.  Vitkovskis GunārsV45Policijas velobiedrība
Rīga
157.  Zālītis AndrisV45ELKOR
Rīga
158.  Zants ArvīdsV17Sportland Bottecchia
Smiltene
159.  Zeidmanis ArtūrsV17Metāla Alianse
Valmiera
160.  Ziema AndrejsV45Kocēni
161.  Zitāns CentisV45PĒDU NAV
RAMATA
162.  Zučiks ZigmārsV35Sportland Bottecchia
Rīga
163.  Zvīnis AndrisV35POLICISTU VELOBIEDRĪBA
Limbaži
164.  Zvirbulis IvarsV45Pēdu nav
Valmiera
165.  Zvirbulis JānisV17Valmiera
166.  Zvirbulis KrišsV17Pēdu nav
Valmiera

1-ātruma retro velobrauciens 9 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Feldmane LitaSV1Valmiera
2.  Grams VilnisVV1Siguldas spieķis
Sigulda
3.  Harkins ĢirtsVV1Dako Zimeļvidzeme
Gaujiena

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Arāja Amanda-AmēlijaSB2Piņķi
2.Baranovskis RolandsVB1Smiltene
Smiltene
3.  Brikmanis MarkussVB1VDRcentrs.lv
Valmiera
4.Čerņajeva AnnaSB1Mārupe
5.Čerņajevs TimursVB1Mārupe
6.Drāka AdriansVB1Rīga
7.Fuksis RalfsVB1Ķekavas Novads
8.  Harkins ArtisVB2Dako Zimeļvidzeme
GAUJIENA
9.  Ice MārtiņšVB2Vidzemes mērnieks-Dako ziemeļvidzeme
smiltene
10.  Jurēviča IevaSB3Venden
Rīga
11.  Jurjāne AnnijaSB1Gulbene
12.  Kalniņa IevaSB4Gulbene
13.  Kalniņa LindaSB2Valmieras velo vienība
Rencēni
14.  Kalniņš OskarsVB3Gulbene
15.  Kambala TeodorsVB3RRS Alfa
Rīga
16.  Krastins RaiensVB1Valmiera
17.  Krūmiņa EstereSB2Alūksne
18.  Ķerpe MareksVB1Valmiera
19.Ķerpe RolandsVB1Valmiera
20.Pinka EstereSB1Rīga
21.Pinka MadaraSB1Rīga
22.  Plūme LuīzeSB3Mazsalacas vidusskola
Mazsalaca
23.Podiņš JēkabsVB1Mazsalaca
24.Podiņš KrišjānisVB2Mazsalaca
25.  Sauša AdeleSB1Sigulda
26.  Siliņš OttoVB2Sporta klubs
Cēsis
27.  Šaicāne SofijaSB1Rīga
28.Tomsons RalfsVB4Valmiera
29.  Zučiks KasparsVB4Sportland Bottecchia
Rīga

Kopā pieteikušies: 198