Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

VELODIENA AIZKRAUKLĒ, „Iegriez veloratu simtniekā“, MTB velomaratons | Saraksts

Maratons, ~40km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aleksejevs LeonīdsV-veterāniFans Skoda
Rīga
2.  Beķers MārcisVJumprava-Dendrārijs
Jumprava
3.  Beķers PēterisV-veterāniJumprava-Dendrārijs
Jumprava
4.  Bērziņa SigitaSSavējais
Aizkraukle
5.  Bērziņš ArmīnsVSavējais
Aizkraukle
6.  Fintjugova ĻubovaSRīga
7.Jaunslaviete-Kipure KatrīnaSZZK
Uģēres
8.  Jurēviča DiānaSVenden
Rīga
9.  Jurēvičs MārisV-senioriVenden
Rīga
10.  Jurgelāns PēterisV-veterānisalaspils
11.  Kaktins VoldemarsV-senioriĶeguma AES
Ķegums
12.Kazainis EgilsV-veterāniJelgava
13.  Kipurs KristapsV-senioriEbike Machine
Rīga
14.  Krauklis AigarsVKoknese
15.  Krilovskis AlvisV-senioriIzturība
Ikšķile
16.  Lange GatisV-senioriRiteņvasara
Rīga
17.  Lapsa UldisV-veterāniSkanste/Virši-A
Madonas nov.
18.  Lūsis DzintarsV-senioriSkrīveri
Skrīveri
19.  Malvess InesisV-veterāniŠirmeļi
Birzgales pagasts
20.Meikališa AndaSSkrīveri
21.Meikališa LīgaSSkrīveri
22.  Meinuzs KasparsV-senioriSkanste/Virši-A
Pļaviņu novads
23.  Noreiks AigarsV-veterāniSAVĒJAIS
Koknese
24.  Noreiks GatisV-veterāniSavējais
Koknese
25.  Noreiks NaurisVSAVĒJAIS
Aizkraukle
26.  Ozoliņš JānisV-senioriEnergy Service & TOPOHAUS
Ogre
27.  Plakanis JānisVCS Ripo
Daugmale
28.  Reidzāns GundarsVSkrīveri
29.Rubiks JānisV-veterāniEkers
Valmiera
30.  Rubiks JānisVVidzemes Mērnieks/DAKO Ziemeļvidzeme
Valmiera
31.  Saulīte GundegaS-senioresIzturība
Ikšķile
32.  Šaicāns EdijsVRīga
33.  Ulnicāns VilnisV-veterāniindividuāli
Cēsis
34.  Zālītis Jānis-PēterisVJūrmala

Pusmaratons, ~20km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Kungs OskarsV-jauniešiAizkraukle
2.  Lapsa LauraS-jaunietesSkanste/Virši-A
Madonas nov.
3.Magone MariteS-jaunietes2006
aizkraukle
4.Šulcs RobertsV-jauniešiAizkraukle

Tautas distance, ~15km, BEZ laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Adeleviča LieneSTRīga
2.  Bērziņa SandraSTIkšķile
3.Dīķe KristīneSTVidzemes Mērnieks/DAKO Ziemeļvidzeme Valmiera
Rīga
4.  Klaužs UģisVTIkšķile
5.  Kokare KerijaSTRīga
6.  Niedrīte DitaSTIecava
7.  Noreika ValērijaSTSAVĒJAIS
Aizkraukle
8.Ozola KristīneSTAizkraukle
9.Rozentāls ArmandsVTIecava
10.Strazdiņa EvijaSTSkrīveri
11.Strazdiņa EvijaSTSkrīveri
12.  Taurīte ZaneSTAiviekstes pērles
Rīga
13.Taurītis RolandsVTRīga

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baumerts Toms-DanielsBZ4Baldones riteņbraukšanas nodaļa
Baldone
2.  Beļūna ElīzaBM1Ogre
3.Bērziņš LeonardsBZ3mammadaba
Sērene
4.Čerņajeva AnnaBM2Mārupe
5.Čerņajevs TimursBZ2Mārupe
6.Gabrāns MārtiņšBZ2Aizkraukle
7.  Ielejs MatīssBZ3Skanste/ Virši-A
Skrīveri
8.  Jubelis KasparsBZ4Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
9.  Jurēviča IevaBM3Venden
Rīga
10.  Kāgans EmīlsBZ1Aizkraukle
11.Kungs MārtīņšBZ2Aizkraukle
12.  Lange LaumaBM3Riteņvasara
Rīga
13.  Lange LoteBM2Riteņvasara
Rīga
14.Līcīte LoretaBM2LiVelo / Zelta Zeme
Salas nov.
15.Līcītis DāvisBZ3LiVelo / Zelta Zeme
Salas nov.
16.  Morevs ViktorsBZ4Aizkraukle
17.Noreiks KristersBZ1SAVĒJAIS
Koknese
18.  Ozola AdriānaBM3Aizkraukle
19.  Rozentāle AmandaBM2Iecava
20.  Šaicāne SofijaBM1Rīga
21.Trupa Amanda-ZitaBM2Aizkraukle

Bērnu DIPDAP brauciens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bērziņš VilhelmsBZ-DipDapAizkraukle
2.Grunšteins HenrijsBZ-DipDapAizkraukle
3.  Jankovskis NamejsBZ-DipDapAizkraukle
4.Jubele KarolīnaBM-DipDapPII,,Māra,,
Rīga
5.  Jurēvičs Dominiks-JēkabsBZ-DipDapVenden
Rīga
6.Kāgans GustavsBZ-DipDapAizkraukle
7.Meinuza MagdalenaBM-DipDapSkanste/Virši-A
Pļaviņas
8.Mucenieks MiksBZ-DipDapAizkraukle
9.Peško LeonardsBZ-DipDapLielvārde
10.Skrejāns AndrisBZ-DipDapKoknese

Kopā pieteikušies: 82