VELODIENA AIZKRAUKLĒ, „Iegriez veloratu simtniekā“, MTB velomaratons | Saraksts
Maratons, ~40km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Aleksejevs Leonīds | V-veterāni | Fans Skoda Rīga | ||
2. | Beķers Mārcis | V | Jumprava-Dendrārijs Jumprava | ||
3. | Beķers Pēteris | V-veterāni | Jumprava-Dendrārijs Jumprava | ||
4. | Bērziņa Sigita | S | Savējais Aizkraukle | ||
5. | Bērziņš Armīns | V | Savējais Aizkraukle | ||
6. | Čabatorovs Juris | V-seniori | Aizkraukle | ||
7. | Fintjugova Ļubova | S | Rīga | ||
8. | Jaunslaviete-Kipure Katrīna | S | ZZK Uģēres | ||
9. | Jurēviča Diāna | S | Venden Rīga | ||
10. | Jurēvičs Māris | V-seniori | Venden Rīga | ||
11. | Jurgelāns Pēteris | V-veterāni | salaspils | ||
12. | Kaktins Voldemars | V-seniori | Ķeguma AES Ķegums | ||
13. | Kalniņš Normunds | V-veterāni | PRO VIA Rīga | ||
14. | Kazainis Egils | V-veterāni | Jelgava | ||
15. | Kipurs Kristaps | V-seniori | Ebike Machine Rīga | ||
16. | Krauklis Aigars | V | Koknese | ||
17. | Krilovskis Alvis | V-seniori | Izturība Ikšķile | ||
18. | Lange Gatis | V-seniori | Riteņvasara Rīga | ||
19. | Lapsa Uldis | V-veterāni | Skanste/Virši-A Madonas nov. | ||
20. | Lūsis Dzintars | V-seniori | Skrīveri Skrīveri | ||
21. | Malvess Inesis | V-veterāni | Širmeļi Birzgales pagasts | ||
22. | Meikališa Anda | S | Skrīveri | ||
23. | Meikališa Līga | S | Skrīveri | ||
24. | Meinuzs Kaspars | V-seniori | Skanste/Virši-A Pļaviņu novads | ||
25. | Noreiks Aigars | V-veterāni | SAVĒJAIS Koknese | ||
26. | Noreiks Gatis | V-veterāni | Savējais Koknese | ||
27. | Noreiks Nauris | V | SAVĒJAIS Aizkraukle | ||
28. | Ozoliņš Jānis | V-seniori | Energy Service & TOPOHAUS Ogre | ||
29. | Plakanis Jānis | V | CS Ripo Daugmale | ||
30. | Pogodins Kirils | V | ZZK Team Rīga | ||
31. | Reidzāns Gundars | V | Skrīveri | ||
32. | Rubiks Jānis | V-veterāni | Ekers Valmiera | ||
33. | Rubiks Jānis | V | Vidzemes Mērnieks/DAKO Ziemeļvidzeme Valmiera | ||
34. | Saulīte Gundega | S-seniores | Izturība Ikšķile | ||
35. | Šaicāns Edijs | V | Rīga | ||
36. | Ulnicāns Vilnis | V-veterāni | individuāli Cēsis | ||
37. | Višķers Dzintars | V-veterāni | Savējais Koknese | ||
38. | Višķers Edvarts | V | NN Sporta klubs Aizkraukle | ||
39. | Višķers Emīls | V | NN Sporta klubs Aizkraukle | ||
40. | Zālītis Jānis-Pēteris | V | Jūrmala |
Pusmaratons, ~20km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Jirgens Roberts | V-jaunieši | Dobeles dzirnavnieks/Feel free Ogre | ||
2. | Lapsa Laura | S-jaunietes | Skanste/Virši-A Madonas nov. | ||
3. | Lukss Linards | V-jaunieši | Skanste Pļaviņu novads | ||
4. | Ostrovskis Kristaps | V-jaunieši | Skanste Pļaviņas | ||
5. | Paļuga Rolands | V-jaunieši | Skanste Pļaviņas | ||
6. | Šulcs Roberts | V-jaunieši | Aizkraukle | ||
7. | Vīksne-Sarkanais Hugo | V-jaunieši | Skanste Pļaviņas | ||
8. | Zīmelis Renārs | V-jaunieši | Garām ejot Aizkraukle |
Tautas distance, ~15km, BEZ laika kontroles
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Adeleviča Liene | ST | Rīga | ||
2. | Bērziņa Sandra | ST | Ikšķile | ||
3. | Dīķe Kristīne | ST | Vidzemes Mērnieks/DAKO Ziemeļvidzeme Valmiera Rīga | ||
4. | Dolģe Madara | ST | koknese | ||
5. | Jeršeslavcevs Sergejs | VT | Plavinas Pļaviņās | ||
6. | Kaspars Adrians | VT | Aizkraukle | ||
7. | Klaužs Uģis | VT | Ikšķile | ||
8. | Kokare Kerija | ST | Rīga | ||
9. | Kudrjašovs Daniels | VT | koknese | ||
10. | Kungs Oskars | VT | Aizkraukle | ||
11. | Ladušs Agris | VT | Aizkraukle | ||
12. | Magone Marite | ST | 2006 aizkraukle | ||
13. | Niedrīte Dita | ST | Iecava | ||
14. | Noreika Valērija | ST | SAVĒJAIS Aizkraukle | ||
15. | Ozola Kristīne | ST | Aizkraukle | ||
16. | Rozentāls Armands | VT | Iecava | ||
17. | Strazdiņa Evija | ST | Skrīveri | ||
18. | Strazdiņa Evija | ST | Skrīveri | ||
19. | Taurīte Zane | ST | Aiviekstes pērles Rīga | ||
20. | Taurītis Rolands | VT | Rīga |
Bērnu distance
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Baumerts Toms-Daniels | BZ4 | Baldones riteņbraukšanas nodaļa Baldone | ||
2. | Beļūna Elīza | BM1 | Ogre | ||
3. | Bērziņš Leonards | BZ3 | mammadaba Sērene | ||
4. | Čerņajeva Anna | BM2 | Mārupe | ||
5. | Čerņajevs Timurs | BZ2 | Mārupe | ||
6. | Gabrāns Mārtiņš | BZ2 | Aizkraukle | ||
7. | Ielejs Matīss | BZ3 | Skanste/ Virši-A Skrīveri | ||
8. | Jubelis Kaspars | BZ4 | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
9. | Jurēviča Ieva | BM3 | Venden Rīga | ||
10. | Kāgans Emīls | BZ1 | Aizkraukle | ||
11. | Kungs Mārtīņš | BZ2 | Aizkraukle | ||
12. | Lange Lauma | BM3 | Riteņvasara Rīga | ||
13. | Lange Lote | BM2 | Riteņvasara Rīga | ||
14. | Līcīte Loreta | BM2 | LiVelo / Zelta Zeme Salas nov. | ||
15. | Līcītis Dāvis | BZ3 | LiVelo / Zelta Zeme Salas nov. | ||
16. | Morevs Viktors | BZ4 | Aizkraukle | ||
17. | Noreiks Kristers | BZ1 | SAVĒJAIS Koknese | ||
18. | Ozola Adriāna | BM3 | Aizkraukle | ||
19. | Rozentāle Amanda | BM2 | Iecava | ||
20. | Šaicāne Sofija | BM1 | Rīga | ||
21. | Šaicāns Redžinalds | BZ3 | Rīga | ||
22. | Trupa Amanda-Zita | BM2 | Aizkraukle |
Bērnu DIPDAP brauciens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Bērziņš Vilhelms | BZ-DipDap | Aizkraukle | ||
2. | Grunšteins Henrijs | BZ-DipDap | Aizkraukle | ||
3. | Jankovskis Namejs | BZ-DipDap | Aizkraukle | ||
4. | Jubele Karolīna | BM-DipDap | PII,,Māra,, Rīga | ||
5. | Jurēvičs Dominiks-Jēkabs | BZ-DipDap | Venden Rīga | ||
6. | Kāgans Gustavs | BZ-DipDap | Aizkraukle | ||
7. | Meinuza Magdalena | BM-DipDap | Skanste/Virši-A Pļaviņas | ||
8. | Mucenieks Miks | BZ-DipDap | Aizkraukle | ||
9. | Peško Leonards | BZ-DipDap | Lielvārde | ||
10. | Rubika Laura | BM-DipDap | Vidzemes Mērnieks/DAKO Ziemeļvidzeme Rīga | ||
11. | Skrejāns Andris | BZ-DipDap | Koknese |