Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas čempionāts krosa skrējienā | Saraksts

3 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alecka MadaraU18SLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
2.  Bādere MartaU18SLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
3.  Borbale IlzeU18SPreiļu novada BJSS
Preiļi
4.  Borovska MelānijaU18SIllūkstes novada SS
Daugavpils
5.Fjodorova ViktorijaU18SSS"Arkādija"
Rīga
6.  Karnilova AnastasijaU18SDaugavpils novada SS
Daugavpils
7.Kaupe PaulaU18SIecavas NSS "Dartija"
Iecava
8.  Krūzēna GintaU18SLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
9.  Ķerubine LovisaU18SIllūkstes novada SS
Daugavpils
10.Nedvedje DianaU18SDaugavpils novada SS
Višķu pagasts
11.  Novicka MarijaU18SDaugavpils individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
12.Parfjonova AnželikaU18SDaugavpils individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
13.  Sakne PaulaU18SSS “Arkādija”
Rīga
14.Stabulniece LauraU18SPreiļu novada BJSS
Preiļi
15.  Ungere Una-UndīneU18SLiepājas rajona sporta skola
Aizpute

3,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Blumbahs DanielsU18VLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
2.  Ciglis NilsU18VSiguldas Sporta skola
Sigulda
3.  Fiļipjonoks KristapsU18VVentspils novada BJSS
Ventspils novads
4.  Gagunovs VitālijsU18VDaugavpils individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
5.  Ivanovs JegorsU18VSS Arkādija
Babīte
6.  Janovs Jēkabs-NiklāvsU18VSiguldas Sporta skola
Sigulda
7.  Kadiševs ArsēnijsU18VSS “Arkādija”
Rīga
8.  Lagzdiņš Pauls-DanielsU18VSS “Arkādija”
Rīga
9.  Lagzdiņš Timotejs-MarksU18VSS “Arkādija”
Rīga
10.  Leiskins RenārsU18VIllūkstes novada SS
Daugavpils
11.  Ļūļe Aleksandrs-ArtūrsU18VSS"Arkādija"
Rīga
12.Pastors EdgarsU18VPreiļu novada BJSS
Preiļi
13.Rudzāts SandisU18VPreiļu novada BJSS
Preiļi
14.  Setkovskis SantisU18VIllūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
15.  Slavskis ViktorsU18VDaugavpils individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
16.  Strupulis BrunoU18VSS"Arkādija"
Rīga
17.  Upenieks KristiānsU18VSK TĒRAUDS/ NIKE
ĀDAŽI
18.  Valainis EdijsU18VPreiļu novada BJSS
Preiļi
19.  Vašuks RihardsU18VSporta skola SPARS
Ventpils
20.  Vilcāns RaitisU18VPreiļu novada BJSS
Preiļi
21.Žihars RaivisU18VPreiļu novada BJSS
Preiļi

4,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Cigle MagdaU20SSiguldas Sporta skola
Sigulda
2.  Klibā LīgaU20SPreiļu novada BJSS
Preiļi
3.  Lazuko AlīnaU20SDaugavpils novada SS
Naujenes pagasts
4.  Lemberga LoretaU20SSiguldas Sporta skola
Sigulda
5.Vitkovska SanitaU20SIlūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
6.  Zemture SantaU20SLiepājas rajona sporta skola
Aizpute

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Adamovičs MārcisU20VPreiļu novada BJSS
Preiļi
2.  Aščuks AndrisU20VSS “Arkādija”
Rīga
3.  Bānis AndrejsU20VSalaspils sporta skola
Salaspils
4.  Daugulis PaulsU20VSiguldas Sporta skola
Sigulda
5.  Ivanovs VjačeslavsU20VDaugavpils individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
6.  Kuļikovs ĒvaldsU20VDaugavpils individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
7.Kupcis MatīssU20VAizkraukles novada Sporta skola
Aizkraukle
8.  Spektors FricisU20VSK TĒRAUDS/ NIKE
RĪGA
9.  Trokmanis SergejsU20VAizkraukles novada Sporta skola
Aizkraukle
10.  Trubačs RainersU20VPreiļu novada BJSS
Preiļi
11.  Ziemelis EdgarsU20VVentspils novada BJSS
Ventspils novads

6 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Barone ElīnaS-EliteOgre
2.  Fintjugova ĻubovaS-EliteRīga
3.  Girgensone LīgaS-EliteSK Metroons
Dobele
4.  Grosberga SandraS-EliteSuunto Latvija
Babīte
5.  Holštroma GuntaU23SMatisons Runner’s Club
Kazdanga
6.  Jakubjaņeca DiānaS-EliteSK Metroons
Rīga
7.  Jevsejeva KristīneU23SDaugavpils novada SS
Medumu pagasts
8.  Pūpola IvetaS-EliteLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
9.  Šņoriņa BaibaU23STalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
10.  Zāģere AnnijaU23SLiepājas rajona sporta skola
Aizpute

8 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bebrišs KasparsU23VIllūkstes novada SS
Daugavpils
2.  Blajs AlbertsV-EliteNike/ SS"Arkādija"
Rīga
3.  Buko DanielsU23VLīvānu VK
Līvāni
4.  Girgensons JānisV-EliteSK Metroons
Dobele
5.  Hartmanis ReinisV-EliteMatisons Runner’s Club
Ventpils
6.  Liepiņš JānisV-EliteSK Metroons
Rīga
7.  Ozoliņš ArnisV-EliteSK TĒRAUDS/ NIKE
VALKA
8.  Ozoliņš ArtūrsV-EliteSK Metroons
Rīga
9.  Pilinovičs OļegsV-EliteDaugavpils individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
10.  Saldons AndrisU23VMatisons Runner’s Club
Jūrmala
11.  Sergejevs AndrejsV-EliteRīga
12.  Slikšjānis MatīssU23VOK Azimuts
Grundzāle
13.  Zelmenis DāvisV-EliteMatisons Runner's Club
Ventspils

3 km, dalībnikiem ar LVS licenci

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Upeniece AneteU18SSK Tērauds
Ādaži

3,5 km, dalībnikiem ar LVS licenci

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Lapsa LaurisU18VGulbenes novada BJSS
Gulbene

4,5 km, dalībnikiem ar LVS licenci

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Petrakova Anna-MarijaU20SIlūkstes novada SS
Daugavpils
2.  Voina KristaU20SVentspils SPARS
Ventspils

5 km, dalībnikiem ar LVS licenci

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Pastars VairisU20VIlūkstes novada SS
Daugavpils

6 km, dalībnikiem ar LVS licenci

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ivanova AndželikaU23SVentspils SPARS
Ventspils

8 km, dalībnikiem ar LVS licenci

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bogdanovs MaksimsU23VTyukuma Vieglatlētikas klubs
Tukums

Kopā pieteikušies: 83