Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Aizkraukles novada 6. pusmaratons 2019 | Saraksts

Pusmaratons, 21,097 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVMaratona klubs
Madona - Rīga
2.Āre AtisVSavējais
Koknese
3.  Audere SilvaSPriekuļi
4.  Bambāns VjačeslavsVLSC
Jurmala SS
5.  Bērziņš KristapsVPATRIA SPORTLAND
Kuldīga
6.  Bicāne KristīneSJēkabpils
7.  Butkēvičus JānisVSalcgrīva
8.  Dorogokupļa IgorsVDaugavpils
9.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
10.  Gražys VytautasV50RC Nuluzau
Paberžė
11.Indriksone MadaraS-
Rīga
12.  Jerofejevs JānisVJERO
Pļaviņas
13.  Kļaviņa RitaS40SK Magnen
Rēzekne
14.  Kļaviņš ValdisV50Magnen
Rēzekne
15.Kokarevičs ErvīnsVJaunkalsnava
16.  Kopmanis JānisV50LSC
Rīga
17.  Kravalis AinārsV40Siguldas maratona klubs
Sigulda
18.  Kravalis KasparsVPļaviņas
19.  Kundziņš DāvisVEngures sportam
Bērzciems
20.Kupcis MatīssVNereta
21.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
22.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
23.  Liepiņš VilnisV60LSC
Carnikava
24.  Limanāns DainisVRIEKSTI
Biksti
25.  Loze ArtursVRR akadēmija
Jūrmala
26.Malančuka ZandaSJūrmala
27.  Miķelsons AndisV40vidrizī
28.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
29.  Paisums AndrejsVRiga
30.  Pakārklis MārisV40Maratona Klubs/Kurzemes radio
Rīga
31.  Petrovs DzintarsV40noskrien.lv/LSC
Rīga
32.  Podnieks ArvisVMadona
33.  Prūsis RobertsVRiga
34.  Puķītis DāvisVAizkraukle
35.  Rubīns ElvisVRīga
36.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
37.  Rūdulis NaurisV40TVK
Tukums
38.  Rūtiņš EdgarsV40Maratona klubs/Balta
Ogresgals
39.Sadovskis GunārsVAizkraukle
40.  Samcovs AgrisV40Nike+ Run Club Riga
Riga
41.  Serjogins DmitrijsVCOMPRESSPORT
MĀRUPE
42.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
43.  Šņoriņš JānisVTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
44.  Ulanova AgneseSPūre
Tukums
45.  Vaicis UldisV#VismaActive
Rīga
46.  Valtere KitijaSCOMPRESSPORT
Līvāni
47.  Zvejnieks ArtisV40Vidusdaugava
Vecbebri
48.  Žuburs DainisV40Maratona klubs
Dunalka
49.  Žugris AivarsV50Preiļi
Preiļi

Tautas skrējiens, 5,3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abražuns IntarsVTRīga
2.Āre LeldeSTKoknese
3.  Babkins MārtiņšVTSK Zebrene
Zebrene
4.  Belousovs DmitrijsVTLīvāni
5.  Bērziņa AnnaSTJaunjelgava
6.  Bērziņš ArtūrsVTBJaunjelgava
7.  Bērziņš ValtersVTVSK Noskrien
Jaunjelgava
8.  Blanka KsenijaSTSalaspils
9.Borozinskis DzintarsVTĶegums
10.Borozinskis KasparsVTBķegums
11.  Bruševics JānisVTSkriešanas Akadēmija
Salaspils
12.Dehteviča MonikaSTBmadliena
madliena
13.  Dehtevičs IvarsVTAMADLIENA
MADLIENA
14.  Dēze AndisVTMARATONA KLUBS/Kurzemes Radio
Zantes pagasts
15.  Dīce RutaSTGausā jūdze
Klapkalnciems
16.  Dīcis UldisVTGausā jūdze
Klapkalnciems
17.Dobele IvetaSTJēkabpils
18.  Eglitis Oskars-MartinsVTSkrienam Liepāja
Liepāja
19.Elksne IngaSTJēkabpils
20.  Elksne KitijaSTBJēkabpils
Jēkabpils
21.  Fintjugova ĻubovaSTRīga
22.Fjodorova SindijaSTJēkabpils
23.Graudiņa DaceSTAizkraukle
24.Grigale IneseSTĀdaži
25.  Grigalis IlmārsVTĀdaži
26.  Gubina MarijaSTBOlaines Sporta Centrs
Olaine
27.Gugāns SandisVTJelgava
28.  Ieleja VitaSTSkrīveri
29.  Ielejs MatīssVTBSkrīveri
30.Ieviņa AnitaSTCēsis
31.Jačun JulijaSTAEitminiškės
32.  Jansons Markuss-ReinisVTAJelgava
33.Jaunzems KasparsVTJelgava
34.  Jeršova SandraSTBarbados
Rīga
35.  Kanaviņš AinisVTRīga
36.  Kazāka LauraSTAOgres novada Sporta Centrs
Ogre
37.Kikuča MegijaSTSaldus
38.  Klidzeja InitaSTRīga
39.  Konavko DmitrijsVTFolkmaņi
Jelgavas novads, Vircava
40.  Kondratjeva AnastasijaSTMEDVED
riga
41.  Krasovska LiegaSTAizkraukle
42.  Krīgalis KārlisVTBarkava
43.  Kuprejevs AleksejsVTOgre
44.  Kursišs RolandsVTJelgava
45.Kvedere SintijaSTJēkabpils
46.Liepiņa IntaSTAizkraukle
47.  Maslobojevs SergejsVTNRC Rīga
Rīga
48.  Mellace KarīnaSTBRīga
49.  Mežiels JānisVTASK Patria
Koknese
50.  Miķelsone GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
51.  Millers AlvisVTJelgava
52.  Naumenko LindaSTDaugavpils
53.  Nikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga
54.Ņikitins DamirsVTBRigas satiksme
Rīga
55.Ozola-Maškova KristineSTAizkraukle
56.  Pētersons MairisVTIlzenes pag.
57.  Porietis KasparsVTJēkabpils
58.Purviņa InitaSTSalaspils
59.  Purviņš AnatolijsVTSalaspils
60.  Rakšte LīgaSTMaratona klubs
Rīga
61.  Rītere IngaSTOgre
62.  Rītere MudīteSTOgres Slēpotāju Klubs
Ogres novads
63.Rode AndrisVTAizkraukle
64.  Rožkalne IvetaSTRīga
65.Silova MadaraSTAĀdaži
66.  Slakters ArtūrsVTAizkraukle
67.  Stolbovs GvidoVTkmsbp.lv
Jūrmala
68.  Šale IvitaSTAIZKRAUKLE
Skrīveri
69.  Šals EmīlsVTAizkraukle
Skrīveri
70.  Šņoriņa BaibaSTTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
71.  Titāne KatrīnaSTRīga
72.  Trokmanis SergejsVTSK METROONS
Aizkraukle
73.Trupa LīgaSTAizkraukle
Aizkraukle
74.  Upmale EmīlijaSTAFOLKMAŅI
Jelgava
75.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
76.Valdheims Kārlis-IvarsVTBAizkraukles novada vidusskola/ FK Veina
Aizkraukle
77.Valdheims Kristiāns-DanielsVTBAizkraukles novada vidusskola/ FK Veina
Aizkraukle
78.  Varakājs DāvisVTRīga
79.  Vasiļjeva EvelīnaSTJēkabpils
80.Vasiļjevs RenārsVTAJēkabpils
81.  Vecgailis DmitrijsVTRīga
82.  Vegmanis Emīls-EdvardsVTBIndividuāli
Jelgava
83.Zeltiņa AlbertaSTBIlūkstes novada Sporta skola
Ilūkstes novada Bebrene
84.  Zeltiņa IngaSTIlūkstes novada Bebrene
85.  Ziediņš SandisVTMaratona klubs
Aizkraukle
86.  Zvejnieks Andrejs-TomassVTBVecbebri
Koknese
87.  Zvirgzda DiānaST-
Riga

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Asns RobertsVB3Rīga
2.Asns RūdolfsVB1Rīga
3.  Baranauska AmandaSB2Katlakalns
4.  Baranausks RolandsVB1Katlakalns
5.  Beļūna ElīzaSB1Ogre
6.  Bricis KārlisVB4Aizkraukles Novada Sporta skola
Aizkraukle
7.  Britāns MaratsVB1Aizkraukle
8.  Britāns OliversVB1Aizkraukle
9.  Britāns PatriksVB3Aizkraukle
10.Čerņajeva AnnaSB2Marupe
11.Čerņajevs TimursVB2Marupe
12.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
13.Dobelis EdijsVB4Jēkabpils
14.  Doncovs RūdolfsVB4Aizkraukles Novada Sporta skola
Aizkraukle
15.  Dzenis GustavsVB2Aizkraukle
16.  Dzenis RenārsVB1Aizkraukle
17.  Elksnis KristersVB3Jēkabpils
Jēkabpils
18.Engelands EndijsVB1Maxie
Jelgava
19.Gābers Jurģis-DāvisVB2Cēsis
20.Gabrāns MārtiņšVB2Aizkraukle
21.Gorina NadeždaSB1Daugavpils
22.Grakovičs MaksimsVB1Aizkraukle
23.  Gubina DarjaSB3Olaines Sporta Centrs
Olaine
24.  Gubina JekaterinaSB1Olaines Sporta Centrs
Olaine
25.  Jankovskis NamejsVB1Aizkraukle
26.Jubele KaroiīnaSB1PII Māra
Rīga
27.  Jubelis KasparsVB4Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
28.  Kāgans EmīlsVB1Kāgani
Aizkraukles pagasts
29.Kāgans GustavsVB1Kāgani
Aizkraukles pagasts
30.Kalniņš ArtūrsVB1Zīlīte
Aizkraukle
31.  Kasparāns MārisVB3Aizkraukles Novada Sporta skola
Aizkraukle
32.Kļaviņš MarkussVB4Aizkraukles Novada Sporta skola
Aizkraukle
33.  Krīgalis KristensVB1Madona
34.Liepiņš RobertsVB2Aizkraukle
35.  Limanāns GustavsVB2RIEKSTI
Rīga
36.  Maslovska LuīzeSB4Aizkraukles Novada Sporta skola
Aizkraukle
37.Maškovs KristofersVB1Aizkraukle
38.Mežiels Kristofers-EvertsVB1Koknese
39.  Muceniece EmīlijaSB3Aizkraukle
40.Nikitins GermansVB2Rigas satiksme
Rīga
41.  Ozola AdriānaSB3Aizkraukle
42.Piļevs MatīssVB3Aizkraukle
43.Purviņa RūtaSB3Salaspils
44.Purviņš Edvarts-ErnestsVB4Salaspils
45.  Reinicāns EdvardsVB4Aizkraukles Novada Sporta skola
Aizkraukle
46.  Rode RobertsVB2Aizkraukle
47.  Rozentāle AmandaSB2Iecavas sporta skola
Iecava
48.Ruble LieneSB1Aizkraukles Novada Sporta skola
Aizkraukle
49.Ruble LoretaSB4Aizkraukles Novada Sporta skola
Aizkraukle
50.Skuja MarkussVB4Aizkraukles Novada Sporta skola
Aizkraukle
51.Spodris DanielsVB2Aizkraukle
52.Spodris KristersVB4Aizkraukle
53.  Stolbovs RalfsVB2Jurmala
54.Tabakhs FaressVB3Salaspils
55.  Trupa Amanda-ZitaSB2Aizkraukle
Aizkraukle
56.Vītoliņš RobertsVB4Aizkraukles Novada Sporta skola
Aizkraukle
57.  Zālīte AnnikaSB3Rīga
58.  Zālīte LoretaSB4Rīga
59.Zālītis DanielsVB1Rīga
60.Zālītis FrederiksVB1Rīga
61.  Zālītis JānisVB2Rīga
62.Zeltiņš Roberts-AlbertsVB4Ilūkstes novada Bebrene
63.Zujeva NikijaSB4Aizkraukles Novada Sporta skola
Aizkraukle

Kopā pieteikušies: 199



Valmieras maratons 2019