Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Siguldas Akvatlons, Latvijas kausa 1. posms | Saraksts

400m peldēš. (16 baseini) + 3000m skrieš. (12 apļi)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš TomsMLatswimshop.com
Ikšķile
2.  Bogdanovs NikolajsMD-pils
D-pils/Babīte
3.  Danilevica SofijaF19DTC Jauniba
Daugavpils
4.  Dūzis ViestursMAQUATICS
Dobele
5.Dzvinko KristapsMIndividuāli
Valmiera
6.  Gajevskis ArtjomsM19DTC Jaunība
Daugavpils
7.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Ādaži
8.  Jaņins EdgarsMRīga
9.  Lešinskis EdgarsM40Siguldas Maratona klubs
Turaida
10.  Liepa MārisM40Kalngale
11.  Limanāns AndrisMAQUATICS
Dobele
12.Lūriņš HaraldsM19DTC Jaunība
Daugavpils
13.  Makstenieks AivarsMVBSS Triatlons
Valmiera
14.  Maskava KristiānaF19Rīga
15.  Mihailova DarjaFRīgas Stradiņa universitāte
Ventspils
16.  Ņikiforovs DanīlsM19VBSS Triatlons
Valmiera
17.  Ozoliņš JānisM40TRIGO
Sigulda
18.  Reimanis ArkādijsM40Jūrnieks
Sigulda
19.  Riža JānisM40Concorde
Valmiera
20.  Rukkalns AinārsMBRĀĻI
Ragana
21.  Rukkalns AivarsMBRĀĻI
Ragana
22.  Rukkalns ArtūrsM40BRĀĻI!
Ragana
23.  Sanwald LucaMRīgas Stradiņa universitāte
Riga
24.  Slavinska LauraFRīgas Stradiņa universitāte
Rīga
25.  Šika SandrisM40Modernā Pieccīņa
Ulbroka
26.  Trēziņš GintsM40VPG/ Burkānciems un Co
Valmiera
27.Vējone AliseFRīgas Stradiņa universitāte
Rīga

200m peldēš. (8 baseini) + 1500m skrieš. (6 apļi)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akula AleksandrsM15DTC Jaunība
Daugavpils
2.  Aulika InetaF50SPORTLAT
Rīga
3.Bilevica DarijaF17DTC Jaunība
Daugavpils
4.  Blūms DzintarsM50Engures
Engure
5.  Bulko AndriānsM15AQUATICS
Dobele
6.  Daugavietis LaimonisM60Carnikava
Munaiči
7.  Drāke RobertsM60NBS NAA
Rīga
8.Dūmiņa ElīzaF15Jelgavas specializētā peldēšanas skola
Jelgava
9.  Freijs ElvinsM15AQUATICS
Dobele
10.  Garenčiks RaimondsM60Carnikava
Carnikava
11.  Gronskis RinaldsM50Engures sportam
Engure
12.  Janovičs Niks-AkselsM15AQUATICS
dobele
13.  Janovskis Kārlis-ErnestsM15veikals Papīrs
Madona
14.  Kornets ValdisM60CĒSIS
CĒSIS
15.  Kornijenko SandisM17DTC Jaunība
daugavpils
16.Krasikova PoļinaF15Piramida Triathlon Club
Jelgava
17.  Krūmiņa KimaF17Madonas BJSS
Madona
18.  Liepa ArtūrsM17Kalngale
19.  Mednis VilisM60individuāli
Smiltene
20.  Petaška ArmandsM17DTC Jaunība
Daugavpils
21.  Pikšēns TomsM50Mārupes nov.
Mārupe
22.Piterovs ŽansM15DTC Jaunība
Daugavpils
23.Priedola TerēzeF17Filter Jūrmala
Jūrmala
24.  Proščinko DanilaM17DTC
Daugavpils
25.  Roga AntraF40Zoorbagan/Team Kažamāka
Baltezers
26.  Rukkalns JurisM60BRĀĻI
Ragana
27.  Suharževskis MatvejsM17Piramida Triathlon Club
Jelgava
28.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
29.  Zviedris RainersM15VBSS Triatlons
Valmiera
30.Zvīgule ElīzaF17Ādaži

SIGULDAS iedzīvot. F15/M15 un F17/M17: 200m peldēš. (8 baseini) + 1500m skrieš. (6 apļi)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Filippovs Matīss-OtoM15Siguldas sporta skola
Sigulda
2.  Veģeris FrancisM17Siguldas Valsts ģimnāzija
Sigulda
3.  Veģeris MaksisM17Siguldas Valsts Ģimnāzija
Sigulda
4.  Veits OskarsM17Sigulda

100m peldēš. (4 baseini) + 1000m skrieš. (4 apļi)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Barinovs ValerijsM13DTC Jaunība
Daugavpils nov. p.Silene
2.Blūma AnnijaF13Engure
Engure
3.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
4.Gaigals KārlisMOStrenči
5.  Gronskis GustavsM13ENGURES SPORTAM
Engure
6.  Gubina MarijaF13Olaines Sporta centrs
Olaine
7.Jansons MikusM13Aquatics
Dobele
8.  Kirilka KārlisM13AQUATICS
Dobele
9.  Kornets MarksM13CĒSIS
CĒSIS
10.Kukes TimursM13Riga
11.Kuroša LīgaF13DTC Jaunība
Daugavpils
12.  Kurošs GuntisM13DTC Jaunība
Daugavpils
13.Ļedovskoj DairisM13DTC Jaunība
Daugavpils
14.Meļķerts HaraldsM13AQUATICS
Dobele
15.  Orbidāns RobertsM13Salgale
16.  Pētersone Marta-LuizeF13VBSS Triatlons
Kocēnu Novads
17.Riža JānisM13VBSS Triatlons
Valmiera
18.  Rūja RaiensM13Sigulda
19.Skrinda LinardsM13DTC Jaunība
Daugavpils
20.Širins NiksMOViesturs labākais
Sigulda
21.  Veits ViestursMOSigulda
22.Vītiņš KārlisM13AQUATICS
Dobele
23.  Zālīte LoretaF13Rīga

SIGULDAS iedzīvot. F13/M13: 100m peldēš. (4 baseini) + 1000m skrieš. (4 apļi)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Gintere PaulaF13Sigulda
2.Pavlovs RostislavsM13Siguldas sporta skola
Sigulda

50m peldēš. (2 baseini) + 500m skrieš. (2 apļi)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baranauska AmandaF9Katlakalns
2.Bogdanova LadaF9Babite
3.Buckaja MilenaF11Olaine
4.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
5.Dolgovs DanielsM9AQUATICS
Dobele
6.  Dūzis KlāvsM11AQUATICS
Dobele
7.  Eihmane ElzaF11AQUATICS
Dobele
8.  Eihmanis EduardsM9AQUATICS
Dobele
9.  Gubina DarjaF11Olaines Sporta centrs
Olaine
10.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
11.  Joja KristapsM11AQUATICS
Dobele
12.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
13.Kulakovs RainersM9Dobele
Tukums
14.  Limanāne LuīzeF9AQUATICS
Dobele
15.Mardusevičs SavvaM9Olaine
16.  Ondzulis AivisM9Tukums
17.  Orbidāns JaroslavsM11Salgale
18.  Ozoliņš Artūrs-RičardsM11AQUATICS
Dobele
19.  Pikšēns EvertsM11Mārupes vdskl.
Mārupes nov.
20.Ratnikov DmitrijM11Olaine
21.Saltais TeodorsM11VBSS Triatlons
Valmiera
22.Skujiņa KateF11Belo Cycling Project
Babīte
23.Skujiņš ValtsM9Belo Cycling Project
Babīte
24.Sulaine NadeždaF11DTC Jaunība
Daugavpils
25.  Šika OliversM9Ulbroka
26.  Šteimanis ReinisM11Jelgava
27.  Vīksne GustavsM11Rīga
28.  Zālīte AnnikaF9Rīga
29.Ziediņa BeāteF11Piramida Triathlon Club
Jelgava
30.  Zviedris KristersM11VBSS Triatlons
Valmiera

SIGULDAS iedzīvot. F9/M9 un F11/M11: 50m peldēš. (2 baseini) + 500m skrieš. (2 apļi)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš KārlisM9Sigulda
2.Bērziņa UndīneF9Siguldas Sporta skola
Sigulda
3.  Feldmanis RobertsM9Sigulda
4.Klišāne AdrianaF9Sigulda
5.Lapiņš KnutsM9Sigulda
6.Ļeonovs PatriksM9Siguldas Sporta skola
Sigulda
7.Oliņš MiksM9Gauja/Pantēra
Sigulda
8.Pavlova PolinaF9Siguldas sporta skola
Sigulda
9.  Veģeris AkselsM11Siguldas Sporta skola
Sigulda
10.Zakss SvensM9Siigulda

Kopā pieteikušies: 126



Daugavpils PM 2019