Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ogres tautas slēpojums 2019 | Saraksts

15 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Apsītis UldisV40Fjord Software
Tīnūži
2.  Arnavs AinārsV40ogre
3.  Bodiļevs AleksandrsV30Ogre
4.  Bremze EdgarsV40Izturība
Ikšķiles novads
5.Briģis ŽanisV30Rīga
6.  Broka BaibaS40Rīga
7.  Cibuļskis AigarsV40SKITO
Ropaži
8.  Čerņevska LaumaS30VSK Noskrien
Rīga
9.  Damškalns JurisV30MySport Veikals
Talsi
10.  Dobule IevaS30Izturība
Ikšķile
11.Donnelly KieranV50Riga
12.Dzenovska ZaneS30Rīga
13.Eizenbergs SandrisV30Robežnieki
Salacgriva
14.  Erts EdgarsV40Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Vācu Kalni
15.  Gorbačovs SergejsV50V45
Rīga
16.  Griķis AivarsV40Pirtslietu darbnīca
Gulbene
17.  Hudolejs GatisV40Cesu nov. Vaives pagasts.
18.Jagmanis JānisV40Ogre
19.Jaņins EdgarsV20Rīga
20.  Jaņins EdgarsV20Rīgas 18. vsk.
Rīga
21.  Jermoņins AndrejsV40Riga
22.Kiburs AndrisV30Ikšķile
23.  Kondratova DanielaS20LU medicīna
Rīga
24.Kondratova MartaS20smaiļotāji
Rīga
25.  Konovalova AnnaS20Sigulda
26.Konuša EvitaS30Ogre
27.  Konušs EdgarsV40Ogre
28.  Krilovskis AlvisV40Izturība
Ikšķile
29.  Kulpe ValdisV40Izturiba
Ikšķile
30.  Kundziņš ĀrisV40EsiAktivs.lv / Kundziņi
Rīga
31.  Leimanis HarijsV60Sēdus Maucējs
Cēsis
32.  Lūsis AigarsV60Talsu Pakalnu sporta klubs
Talsi
33.  Lūsis GintsV30MySport Veikals
Talsi
34.Manfelde MaijaS30Ikšķile
35.  Mežulis AnsisV40Jūrmalas skrējēju klubs
Jūrmala
36.  Opolais IntarsV40Izturība
Ikšķile
37.  Ozers JānisV50Jelgava
38.  Patmalniece RūtaS20SPORTLAT
Rīga
39.  Patmalnieks GundarsV50Meņgele
Ogre
40.  Pauriņš UģisV40IZTURĪBA
Tīnūži
41.  Pēda GuntaS40Rīga/Talsi
42.  Pivars ValdisV16izturiba.lv
Ogre
43.  Platacis JānisV30Ikšķile velo
Ikšķile
44.  Prodniece DignaS50Preiļi
45.Putāns GuntarsV40Arendole
46.  Rozītis AndrisV40ZZK
Cēsis
47.  Rupais AndrisV40Rīga
48.  Rutkups JānisV50LiVelo/ZeltaZeme
Talsi
49.  Saulīte GundegaS40Izturība
Ikšķile
50.  Savickis MārisV40Rīga
51.  Spaliņš DainisV60Lejasciems
52.  Spūlis AivarsV40Izturība
Ogre
53.  Šņoriņš JānisV20Talsi
54.Tobiass IvarsV40Ķeipene
55.  Vaivode IlonaS40ELKOR
Rīga
56.  Vaivode LāsmaS16ELKOR
Rīga
57.  Valdonis LeonīdsV60Preiļi
58.  Vanags KārlisV30MySport Veikals
Talsi
59.  Vīgants RaimoV20Madonas BJSS
Madona
60.  Zaķis LinardsV40salaspils
61.  Zonne OskarsV30Acsaabols
Rīga
62.  Zučiks ZigmārsV30Pulsar
Rīga
63.Zuļģe DanutaS50Izturība
Ikšķile
64.  Zuļģis KalvisV30Izturība
Ikšķile

9 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andževs IntarsVTSunatži
2.  Bārs AndrisVTCiemupe
3.Belte MārisVTFerterex
Ķekava
4.  Bīriņa AndaSTOK Ogre
Ogre
5.  Blūme LindaSTCarnikava
6.Čampa MārtiņšVTSaldus
7.Dančauskis JānisVTCēsis
8.  Dimante LīgaSTColemont FKB
Rīga
9.Dmitrijevs AndrejsVTRiga
10.  Dolganovs AleksandrsVTRiga
11.  Ende DāvisV15Pirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
12.  Gorbačova InnaSTRiga
13.  Guļāns ArmandsVTOgre
14.Gundegs JurisVTElla auto
Ogre
15.Guseva JekaterinaSTSportsUnUmats
Rīga
16.Karabovska MarijaSTUlbroka
17.  Kaulins ElvisVTLielvārde
18.  Klints RaimondsVTLSK
Ikskile
19.  Kļimova VladlenaS15Ogre
20.Kondratova AijaSTsmaiļotāji
Rīga
21.Kossovičs JānisVTMetropole
Ogre
22.Krastiņš JānisVTOgre
23.  Krauze LieneSTSPORTLAT
Rīga/Carnikava
24.  Lulle IlzeSTOgre
25.Matīse-Blūme EvijaSTCarnikava
26.  Mežvēvers AivarsVTOgre
27.Miglons JānisVTZaļmeži
Madona
28.Milcs OlafsVTLidot.lv
Rīga
29.  Milčs NormundsVTLidot.lv
Rīga
30.Miltiņa AmandaS15Sigulda
31.  Miltiņa IneseSTSigulda
32.Mirošnikovs GlebsVTSportsUnUmats
Rīga
33.  Neiburga GundegaSTSalaspils
34.  Neimiševa ElizabeteSTOgre
35.Okomans PavelsVTSportsUnUmats
Rīga
36.Ozola AijaSTBaldone
37.  Ozols RenārsVTBaldone
38.  Pērkons MārcisVTXSPORTS/Cannondale
Rīga
39.Piļutina GaļinaSTRīga
40.  Priedīte IvetaSTOgre
41.  Pūcītis ArtisVTĀdaži
42.Rieksts IlmārsVTOK Ogre
Ogre
43.  Rodčenko AleksandrsVTDaugavpils
44.  Rubenis AndisVTNBS SzS MKBde
Rīga
45.  Sniedzitis ArtūrsVTRīga
46.Sprincis JānisVTOgre
47.Spūle GundegaSTIzturība
Ogre
48.  Spūle NellijSTIzturība
Ogre
49.  Spūlis BrunoV15Izturība
Ogre
50.Spūlis ViestursVTRīga
Baldone
51.  Tabūns GintsVTOgre
52.  Tītmane DaceSTAldaris
Rīga
53.  Tolokonceva ElīnaSTVSK Noskrien
Salaspils
54.  Treulands ArtisVTVentspils
55.Vansoviča ElitaSTOgre
56.Voiska UldisVTRīga
57.Zeidmanis EdgarsVTLimbaži
58.  Znatnajs UģisVTJūrmala

3 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Griķis MārtiņšV12Pirtslietu darbnīca
Gulbene
2.Kaulins Ralfs-ElvijsV12Lielvārde
3.  Pivors AlvisV12Ogre - Nesedimajas.lv
Ogre
4.Spūle RēzijaS12Izturība
Ogre
5.Zaķe AmēlijaS12Cēsis
6.  Zučiks KasparsV12Pulsar
Rīga

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Apsitis OskarsVB3Fjord Software
Tinuzi
2.  Beļūna ElīzaSB1Ogre
3.Bīriņa PaulaSB1OK Ogre
Ogre
4.  Blūme NadīnaSB3Carnikava
5.  Blūme ValtersVB2Carnikava
6.  Bremze ElēnaSB1Izturība
Ikšķile
7.  Dobule KarlīnaSB2izturība
Ikšķile
8.  Griķe IevaSB1Pirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
9.Griķis KārlisVB1Pirtslietu darbnīca
Gulbenes novads
10.Jagmane DārtaSB3Ogre
11.Jagmane MadaraSB1Ogre
12.Jurševics ĀronsVB2Tukums
13.Kļimovs AleksandrsVB1Ogre
14.  Krēmere KerijaSB3Madona
15.  Krilovska LaimdotaSB3Izturība
Ikšķile
16.  Miglone LuīzeSB3Madonas BJSS
Madona
17.Pauriņa EvelīnaSB2IZTURĪBA
TĪNŪŽI
18.Pauriņa LuīzeVB3IZTURĪBA
TĪNŪŽI
19.Pauriņa UģisVB2IZTURĪBA
TĪNŪŽI
20.  Pomazanovs EdvardsVB1Ikšķile
21.  Skujiņa Kate-KetrīnaSB3Sporta skola Arkādija
Babīte
22.Skujiņš ValtsVB3Sporta skola Arkādija
Babīte
23.  Šķēle DārtaSB3CAUNE
Madona
24.Švēde GabrielaSB3Ogres sākumskola
Ogre
25.Vansoviča MartaSB2Babīte
26.  Zaķis ArtūrsVB2Cēsis

Kopā pieteikušies: 154



Vaidavas triatlons