Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

WE RUN RIGA 2019, Bērnu skrējiens (2007.g.dzim. un jaunāki) | Saraksts

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2Maratona Klubs
Ventspils
2.Āboliņš MārtiņšVB1Maratona Klubs
Talsi
3.Āboltiņa SemijaVB1Ogre
4.Aleksejevs ArtjomsVB4Rīgas 88. vidusskola
Riga
5.Aleksejevs NikitaVB3Rīgas 88. vidusskola
Riga
6.  Alksne EnijaSB2Ādaži
7.Alksne SanijaSB4Cēsis
8.Ananica AliseSB1Ananici
Sēme
9.Ananica ElzaSB3Ananici
Sēme
10.  Ananics HugoVB1Ananici
Sēme
11.Baltiņš BrunoVB2Rīga
12.Baltiņš RojsVB1Rīga
13.  Beļajevs PatriksVB3FS METTA
Rīga
14.  Birnbauma MadaraSB2Rīga
15.Blūma ElizabeteSB1Blūmu ģimene!!!
Rīga
16.  Bogdanovičs MihailsVB1Rīga
17.  Boids EdgarsVB1Rīga
18.Brangule RūtaSB3Riga
19.Budjko MaratsVB2Riga
20.Budjko NelliSB2Riga
21.Buņina JekaterinaSB4kotiki
Riga
22.Carenko KirillsVB1Šustriki
Rīga
23.Carenko NikitaVB4Strelec
Rīga
24.Ceriņš LenardsVB1Ādaži
25.Cintiņš RenardsVB1Jūrmala
26.Cīrulis Alens-OliversVB1Jelgava
27.Cvetkova SintijaVB4Rīga
28.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
29.  Darbinieks RihardsVB3Sigulda
30.  Dreģis DanielsVB4Rīga
31.  Dripe Eimija-EmanuēlaSB1Rīga
32.Drīveniece Estere-ElisaSB3CĒSIS
33.Dubaņevičs NormansVB1Rīga
34.Dzirko ArynaSB1Minsk
35.Egle KrišjānisVB1Ķekava
36.  Egle KristersVB3Ķekava
37.  Ertmane AdrijaSB2Rīga
38.Gailīte Ance-GerdaSB4Rīga
39.Galvāne KristīneSB3Rīga
40.Gavare AneteSB1RIGA
41.  Gavare AnnaSB1RIGA
42.  Gilučs OliversVB1Rīga
43.  Grava AlbertsVB1Rīgas I.Kozakēvičas Poļu vsk.
Rīga
44.Grava RebekaSB1Rīgas I.Kozakēvičas Poļu vsk.
Rīga
45.Grēniņš NikolajsVB1Jelgava
46.Grigorjevs GordejsVB1Riga
47.  Gubāte DanijaSB2Māsiņas
Kalngale
48.  Gubāte MegijaSB4Māsiņas
Kalngale
49.  Gubāts MiksVB1Kalngale
50.  Gulāns Henrijs-MiksVB3Sigulda
51.Hačatrjans GeorgijsVB3Rīga
52.Iesmiņš OlafsVB1Ežuki
Rīga
53.Ivaņica KarolinaSB2Rīga
54.  Jagža ĢirtsVB3Rīga
55.  Jagža RēzijaSB1Rīga
56.Jansons KristiansVB1Cēsis
57.Kadirova AgneseSB1Rīga
58.  Kadirovs HaraldsVB4Rīga
59.  Kadirovs JurisVB4Rīga
60.  Kārkliņš IvoVB3Carnikava
61.  Kārkliņš RaivoVB1Carnikava
62.  Kirins EdgarsVB1Rīga
63.Kļaviņš EduardsVB1Rīga
64.Kode AnnijaSB2Rīga
65.Kopilovs KristapsVB1Jelgava
66.Kreilis MaratsVB2Ādaži
67.  Kročaks GļebsVB2Rīga
68.Krošs MarksVB3Rīga
69.  Kudiņa LuīzeSB4Rīga
70.  Kundzins Markuss-DzordansVB1Riga
71.  Kundzins Melisa-AnnaSB1Riga
72.  Kupreviča ŠarloteSB1Savējie
Salaspils
73.Ķēpule Amēlija-KristaSB1Saldus
74.Linde LinardsVB2Rīga
75.Lismanis NormundsVB1Olaine
76.Lobānova RamonaSB2Rīga
77.Ločmele IevaSB1Kalnciems, Jelgavas novads
78.  Ločmele SanijaSB2Kalnciems, Jelgavas novads
79.  Ločmele SofijaSB1Kalnciems, Jelgavas novads
80.Materševs NikitaVB1Rīga
81.Matjola PēterisVB1Ikšķilr
82.  Matvejevs JustinsVB3Riga
83.Mirošņikova MilanaSB2Jēkabpils
84.Mitrohina AlisaSB2Riga
85.Movļaiko ArinaSB1Rīga
86.Mucenieks RihardsVB2MUCENIEKI
Pilsrundale
87.Mudivarthi NaianaSB2Riga
88.  Novickis MaksimsVB1Riga
89.  Noviks ErnestsVB2Rīga
90.Noviks ReinisVB1Rīga
91.Ņesterenko AndrejsVB1Rīga
92.Orlova IlarijaSB2Rīga
93.  Pastare Elīze-MarijaSB2--------------
Līvānu novads
94.  Pladers MaksimsVB3Rīga
95.Pļaviņš MikusVB1Rīga
96.  Pronausks AntonsVB4Rīga
97.Proskurova JekaterinaSB2Jūrmala
98.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
99.  Rakstiņš DainisVB1Rīga
100.Redisone ElinaSB4Latvijas valsts meži
Tērvete
101.Redisons EdgarsVB1Latvijas valsts meži
Tērvete
102.Rēpe MarkoVB1Pipariņš
Rīga
103.  Romanovskis RegnārsVB3Riga
104.Rozenbergs ErnestsVB1Rīga
105.  Rudzītis MartinsVB4Valka
106.Rumbēns AlensVB1Riga
107.  Salenieks AkselsVB1Rīga
108.  Saliņš MārtiņšVB2Rīga
109.  Saliņš RegnārsVB1Rīga
110.Semenčuks JevgenijsVB2Mārupe
111.Siliņš MārisVB1Ogre
112.Sjakste MarkussVB1Rīga
113.  Skorodihins LinardsVB3Rēzeknes novads
114.Sniedzīte LieneSB2Rīga
115.Sniedzītis PaulsVB1Rīga
116.Sorokina AlisaSB2Rīga
117.Stankeviča SandijaSB4Jēkabpils
118.Strazda AliseSB1Rīga
119.Strazds OskarsVB1Rīga
120.  Streļcova EstereSB1Rīga
121.  Sturme ElīzaSB4C.T.Co
Jelgava
122.Sturme HelmutsVB1C.T.Co
Jelgava
123.  Sūna Sofija-MariaSB1Riga
124.  Survillo MikusVB428347808
Rīga
125.  Survillo OttoVB228347808
Rīga
126.  Šameičs MatīssVB1Rīga
127.Ševčuka AleksandraSB1Rīga
128.Štīgners HorensVB4Saldus
129.Štīgners MartinsVB2Saldus
130.Tihonova ElizavetaSB2Riga
131.Tolmačova PoļinaSB1Riga
132.  Trepša RūdolfsVB1Mārupe
133.  Ulase NaomiSB1Jelgava
134.  Uzulnieks AlekssVB3Rīga
135.Uzulnieks DanielsVB1Rīga
136.Vasiļeviča ViktorijaSB1RĪGA
137.Vasiļevičs AlbertsVB3RĪGA
138.Vīcupe ElīnaSB3Rīga
139.Vīcups ValtersVB1Rīga
140.Viece MarijaSB3Rīga
141.Volkova AnastasijaSB1Rīga
142.  Volkovs AdriansVB4Rīga
143.Zaščirinskis MarkussVB1Salaspils
Salaspils
144.  Zellis ArtūrsVB1Zellīši
Rīga
145.  Zellis MarkussVB4Zellīši
Rīga
146.Ziļevs NikijsVB4Rīga
147.Zinovjevs AlbertsVB1Rīgas Karate Klubs
Rīga
148.  Zinovjevs AlensVB4Rīgas Karate Klubs
Rīga
149.Zmitrovičs ArtemijsVB1Riga
150.Žemeļovs MarksVB1Rīga

Kopā pieteikušies: 150



Valmieras maratons 2019