Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rīgas Triatlons, 2019 Riga ETU Triathlon Junior European Cup, Latvijas kausa 8.posms | Saraksts

0.750km + 20km + 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abbiasova ElviraF30temptraining.ru
Moscow
2.Akopjana KarinaF30Temptraining
Rīga
3.  Anton TairM40A2K Spordiklubi/ Pärnu Rannastaadion
Pärnu
4.Augasmagi AhoM4021CC Triatloniklubi
Maardu
5.  Bajārs MatīssM20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
6.Bakanovs ViktorsM50Riga
7.  Baltušs JānisM20SC Mēmele
Bauska
8.  Beitāns KrišjānisM20YES Family Latvia
Rīga
9.Berzins DainisM30Riga
10.  Bisenieks ArtisM20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Valmiera
11.  Blaus AnsisM20Madona
12.  Brucis AndisM50Jūrmala
13.  Bulats MārisM40Temptraining Rīga
Ogre
14.  Čiževskis AleksejsM30TempTraining.ru
RĪGA
15.  Čulnovs SergejsM30Riga
16.  Dāvidnieks ArtisM40EMU Mālpils sporta klubs
Valmiera
17.Dedzis ArtūrsM30PULSAAR / AERIFY
Rīga
18.Dmitry LazarevM40Riga
19.  Drāke RobertsM60Nacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
20.  Dūzis ViestursM20AQUATICS
Dobele
21.  Garenčiks RaimondsM60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
22.  Gedrovičs MārcisM30Bārbele
23.  Grīnbergs ReinhardsM30Riga
24.  Ivanovs IngvarsM30DTC Jaunība
Daugavpils
25.Jerjomins RomānsM30Riga
26.Jundas Kadri-AnnF40TriSmile
Kadrina
27.  Kachan OlegM30Москва
28.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
29.  Karulis JurģisM20TK Oga/Grobiņa
Grobiņa
30.  Kasparāns IngarsM40IND
ROPAŽI
31.Kasparāns ValtsM20IND
ROPAŽI
32.  Keišs JurisM40Ventspils triatlona klubs
Ventspils
33.Korkunda YuliiaF20Rīga
34.Kostuševičs IgorsM30Rīga
35.  Kovaļevskis LinardsM50Rīga
36.  Kroonberg TanelM3021CC Triatloniklubi
Tallinn
37.  Krušinskis RomansM20Daugavpils
38.Kubanski TimurM30Birmingem
39.Kuiva RobertsM30Mārupe
40.  Kuzmenko VladimirsM50Piramida Triathlon Club
Jelgava
41.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
42.  Lebedeva AnitaF20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Daugavpils
43.  Leitāns TonijsM40Dobele
44.  Lepskiy AlexanderM60LEPSKY TRI COACHING
Riga
45.  Liepa MārisM40Kalngale
46.Markovich AliaksandrM40MogilevTriathlonTeam
Mogilev
47.  Namnieks AinārsM40Rīga
48.Oidekivi JaneF4021CC Triatloniklubi
Maardu
49.  Ozola LāsmaF30Nacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
50.  Ozols AleksandrsM40Jugla
Rīga
51.  Pelcis MārcisM30BFAM Tri-Team
Rīga
52.  Pikšēns TomsM50Mārupes novads
Mārupe
53.  Pīnups MārcisM20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Aglona
54.  Ponomarenko AndrisM30Trigo
Rīga
55.  Pūce IevaF40Trigo
Rīga
56.  Reveliņš UģisM40RWA
Ogre
57.  Riekstiņš EdgarsM30Dobeles novads Bēne
58.Skukis EduardsM30Riga
59.  Šantira KarolīnaF30LEPSKY TRI COACHING
Rīga
60.  Trepp JanekM40ESTONIA
Kadrina
61.  Trēziņš GintsM40VPG/ Burkānciems un Co
Valmiera
62.  Ušpelis KasparsM30Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Ogre
63.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
64.  Vaivars UģisM40Liepāja
65.Varsackis BroniusM60individull
Kaunas
66.  Zālītis JānisM30Rīga
67.  Zarakovskis EgilsM40Rīga
68.  Zemītis KasparsM30Trigo
Riga
69.  Žunda VjačeslavsM40Riga

0.350km + 12km + 3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akula AleksandrsM15DTC
Daugavpils
2.Aleksandrova EkaterinaF15Antares
Nüpli küla
3.  Aleksejevs ElijsM13AQUATICS
Dobele
4.Anastasiya SilivonchykF17Minsk
5.Anton Geir-TristanM17A2K Spordiklubi/ Pärnu Koidula Gümnaasium
Pärnu
6.  Barinovs ValerijsM13DTC
Daugavpils nov. p.Silene
7.Beļeviča DarjaF17DTC
Daugavpils
8.Berscheminski DavidMORiga
9.Bindasava IrynaF13MogilevTriathlonTeam
Mogilev
10.  Bondarchuk IvanM15Tabasalu Triatloniklubi
Tallinn, Estonia
11.  Bondarchuk JelenaFOTabasalu Triatloniklubi
Tallinn, Estonia
12.  Bondarchuk LeonidMOTabasalu Triatloniklubi
Tallinn, Estonia
13.  Bukovskis GintsMOTET
Riga
14.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
15.  Bulko AndriansM15AQUATICS
Dobele
16.  Bunkovskis RihardsM15-
Rīga
17.Burak DianaF15Minsk
18.  Caics EdgarsMOEsibrivs.lv
Rīga
19.  Celms RinaldsM17individuāli
Mārupe
20.  Čuvailovs AleksejsMORīga
21.Darakhovich UladzislauM17Minsk
22.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
23.Fesenko IrinaF15SK
Fryazino
24.Fishman OrF15Israel
25.  Freiberga GitaFOAQUATICS
Dobele
26.  Freijs ElvinsM15AQUATICS
Dobele
27.  Gailītis MareksMOIkšķile
28.Geguzis RobertasM17Triatlono ir plaukimo klubas Ruoniai
Vilnius
29.Yakubenka DaryaF15MogilevTriathlonTeam
Mogilev
30.Yatskevich KirylM19BREST
31.Jancys MartynasM15Triatlono ir plaukimo klubas Ruoniai
Vilnius
32.Jansons MikusM13Aquatics
Dobele
33.Jonaitis Jonas-SauliusM13Triatlono ir plaukimo klubas Ruoniai
Vilnius
34.  Kieras JuozasM70TSK Darna
Vilnius
35.Kostuševica ZaneFORīga
36.Kotsar Karolin-VictoriaF15AUDENTES
Saku
37.  Krjačko KonstantīnsMORīga
38.Kukes TimursM13Riga
39.  Kuroša LīgaF13DTC Jaunība
Daugavpils
40.  Kurošs GuntisM13DTC Jaunība
Daugavpils
41.  Kuzins ArtjomsM19Jelgava
Jelgava
42.  Langins NormundsMOVSK Noskrien
Rīga
43.  Lejnieks VoldemārsMOVoldžiks Team
Rīga
44.  Limanāns AndrisMOAQUATICS
Dobele
45.  Lipskis EduardsMORīga
46.  Loginovs DenissMORīga
47.  Lukevics GustavsMOPLEP
Rīga
48.Ļedovskoj DairisM13DTC
daugavpils
49.  Manuhins AndrejsMORiga
50.  Marti-I-Oltra ZulemaFOBarcelona
51.  Meijers MiksM13-
-
52.Meļķerts HaraldsM13AQUATICS
Dobele
53.  Nikels EdgarsMOVirsotne/MARMOT
Rīga
54.Pauliuchenka YahorM17Winner
Minsk
55.  Peisach AdiM15Rīga
56.Potapovich YanM15Israel
57.Pozdnyakova TatianaF15SK
Fryazino
58.Prynts DaryaF15MogilevTriathlonTeam
Mogilev
59.Ramanouski IvanM17Minsk
60.Rasva GregorM15Audentes
Tallinn
61.Razhnova AnastasiyaF15Winner
Minsk
62.  Reinmagi OlevMOTUK
Tartu
63.Reisas ZigmasM15Triatlono ir plaukimo klubas Ruoniai
Vilnius
64.Reisas ZigmasM13VSMC Ruoniai
Vilnius
65.Riža JānisM13Valmiera VBSS
Valmiera
66.Sakalys LinasM15Triatlono ir plaukimo klubas Ruoniai
Vilnius
67.Sapo InnaFOOlaine
68.Sapryka AliaksandrM13MogilevTriathlonTeam
Mogilev
69.  Savitsch Gert-MartinM13Tabasalu Triatloniklubi
Muraste
70.  Savitsch Grete-MariaF15Tabasalu Triatloniklubi
Muraste
71.Shtilman GurM15Israel
72.  Sinevich AlinaF15Minsk
73.Steponaite EmileF15Triatlono ir plaukimo klubas Ruoniai
Vilnius
74.  Ševčuks IgorsMOTemptraining.ru Rīga
Rīga
75.  Tagel IlmarM70TriSmile
Põlva
76.Tarabonda MaksimM15MogilevTriathlonTeam
Mogilev
77.Tepper YonathanM17Israel
78.  Tovar PaulaFORīga
79.  Treulands ArtisMONacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
80.Tsikhanava LizavetaF15MogilevTriathlonTeam
Mogilev
81.  Veģeris Francis-DanielsM17Siguldas ģimnāzija
Sigulda
82.Veider AnnoMOTUK
Tartu
83.Veinberga IlianaFORīga
84.  Verdenhofa ŠarloteF13Salaspils
85.  Vistiņš RalfsM13AQUATICS
Dobele
86.Vitins KarlisM13AQUATICS
Dobele
87.Vlad ZinovichM15Tri.by
Minsk
88.  Volks KristapsMOLēnāk pār tiltu
Rīga
89.Volks RenārsMOLēnāk pār tiltu
Rīga
90.  Zvīgule ElīzaF17Ādažu sporta skola
Ādaži
91.  Žigarkovs SebastiansM13DTC Jaunība
Daugavpils

0.1km + 5km + 1km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aleksejevs NikitaM11Rīgas 88. vidusskola
Riga
2.Babkin JustinasM11Triatlono ir plaukimo klubas Ruoniai
Vilnius
3.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
4.Dolgovs DanielsM9AQUATICS
Dobele
5.  Dūzis KlāvsM11AQUATICS
Dobele
6.  Eihmane ElzaF11Aquatics
Dobele
7.  Eihmanis EduardsM9Aquatics
Dobele
8.  Gubina DarjaF11Piramida Triathlon Club
Jelgava
9.Gustiņa ElīzaF11Aquatics
Dobele
10.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
11.  Joja KristapsM11AQUATICS
Dobele
12.  Jubelis KasparsM11Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
13.Kenstavicius KristupasM11Triatlono ir plaukimo klubas Ruoniai
Vilnius
14.Kiausas SauleF11Triatlono ir plaukimo klubas Ruoniai
Vilnius
15.  Limanāne LuīzeF9AQUATICS
Dobele
16.  Ozoliņš Artūrs-RičardsM11AQUATICS
Dobele
17.  Pikšēns EvertsM11Mārupes ģimnāzija
Mārupe
18.Pozdnyakov AleksandrF9SK
Fryazino
19.Saltais TeodorsM11Valmiera VBSS
Valmiera
20.Sapo LuisM9Olaine
21.  Sinevich TsikhanM11Minsk
22.Skujiņš ValtsM9Belo Cycling Team
Babīte
23.Sulaine NadeždaF11DTC
Daugavpils
24.  Vīksne GustavsM11Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils

Kopā pieteikušies: 184



Stafete - Jauktā, 0.750km peldēš. + 20km velo + 5km skrieš.

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Trīskāršais Cheeseburgers1. Gints Skroderis
2. Emīls Ribaks
3. Elīna-Sanda Zaķe
2AŠIE KRABĪŠI1. Maksis-Maksimilians Veģeris
2. Ainārs Veģeris
3. Linda Katlapa
3Cedrus Tropos Racing Triathlon Team Beta1. Kristaps Dreimanis
2. Krists Andersons
3. Ineta Bērziņa
4TURBODIESEL1. Beata Grickeviča
2. Andrejs Arājs
3. Valdis Bodnieks
Kopā komandas: 4

Stafete - Sieviešu, 0.750km peldēš. + 20km velo + 5km skrieš.

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1NAA Sievietes1. Anna Zara
2. Laura Davidauska
3. Rita Markova
Kopā komandas: 1

Stafete - Vīriešu, 0.750km peldēš. + 20km velo + 5km skrieš.

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1DreamTeam1. Rubens Akopjancs
2. Andrejs Soboļevs
3. Sergejs Paranjancs
2Cedrus Tropos Racing Triathlon Team Alpha1. Didzis Andersons
2. Jānis Ozols
3. Māris Egle
3SK Delfīns1. Artūrs Vīksne
2. Atis Verdenhofs
3. Edijs Endols
4ironman.lv1. Igors Gucanovičs
2. Dzintars Kalniņš
3. Sergejs Kudrjavcevs
5NAA Vīrieši1. Edgars Erts
2. Janeks Rumbergs
3. Artis Maksims
Kopā komandas: 5
Izskrien Ogri