Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Daugavpils pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Daugavpils, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baranovskis ValērijsV40Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
2.  Bytautas ArturasV40Kauno BMK
Vilnius
3.  Brokāns EduardsVDaugavpils
4.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
5.  Dališevska KatrīnaSDaugavpils
6.Dm DVRiga
7.  Fisenkova AlīnaSAVIA/Lacerta Running Team
Rīga
8.Gauks OlegsV40Olimpija
Daugavpils novads
9.  Heinols MārisV40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
10.  Ivanovs OļegsV40Līvāni
11.  Kņaževa ZojaS40FIZIOFIT
Daugavpils
12.  Kokankaite BrigitaS-Kauno BMK
Zarasai
13.  Kolužs JānisVDaugavpils Runners
Daugavpils
14.  Kristapsons DēvidsVASK Patria
Salaspils
15.Kučinskis LeonīdsVDaugavpils
16.  Loca AijaS40Daugavpils runners
Daugavpils
17.Ludboržs AinārsVRēzekne
18.Maskaļenko OļegsVDaugavpils
19.  Maziliauskas VytautasV50Vilnius
20.  Mozins JurijsVSalaspils
21.  Naglis MaksimsVSalaspils
22.Palubinskas MindaugasV40Utena
23.Petuchov GermanV50Visaginas
24.  Popēns OskarsV40Rīga
25.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
26.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
27.  Svilpe LaumaSRīga
28.  Šmits ArtisV40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
29.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
30.  Vaļulis AivisVDaugavpils Runners
Daugavpils
31.  Vecgailis DmitrijsVRīga
32.  Veliks IgorsVMarupe Luxury Village
Mārupe
33.  Vētra SantaSJēkabpils
34.  Vilks IntsV40Rīga
35.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga
36.  Zumberga MartaSDundaga
37.  Žuselis VitālijsV40Daugavpils Runners
Daugavpils

Daugavpils, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baranovskis AleksejsVN20Daudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
2.Berjoza VasilijsVN60Daugavpils
3.  Briede SantaSN40Sigulda
4.  Bruņeniece LauraSN20Laismeņa
Daugavpils
5.Dzianis BykVN30Minsk
6.Fjodorovs AndrejsVN30Jūrmala
7.Freibergs SandisVNJValka
8.  Garbaciunas VaidasVN30Kauno BMK
Kaišiadorys
9.  Gražulevičius GintarasVN30Alytus
10.Gronska GundegaSN30DRS
Daugavpils
11.  Gruberte ZaneSN40FOLKMAŅI
Rīga
12.  Gūtmanis EgilsVN50Jelgava
13.  Heinola IlzeSN40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
14.  Jākobsone LīgaSN30Rīga
15.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
16.Kantāne JanaSN20Daugavpils
17.  Karasenko DmitrijsVN40Salaspils
18.Kiselovs JevgenijsVN30LUXBERRY
Daugavpils
19.  Korsaks JāzepsVN60''Daugavpils regionālā slimnīca''
Rēzekne
20.  Krīgalis KārlisVN30Barkava
21.Kučinska AļesjaSN30Daugavpils
22.Meržvinska MarijaSN20Daugavpils
23.  Mickus JurģisVN20VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
24.Novozhenina MariaSN30Marupe Luxury Village
Mārupe
25.Ņērbule DžeinaSN30Jēkabpils
26.Pupiņš MārisVN30Daugavpils
27.  Purvīte ArtaSN30Maratona klubs
Rīga
28.  Rakšte LīgaSN20Maratona klubs
Rīga
29.  Reinberga ViktorijaSN30Daugavpils
30.  Resnis MārisVN40Jēkabpils
31.  Rodčenko AleksandrsVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
32.Sarguns DzintarsVN30Rīga
33.Skutāns KārlisVN20VPK
Valka/Rīga
34.  Suvorovs VladislavsVN20Daugavpils Runners
Medumu pagasts
35.Šileikis RimantasVN30VIP
Vilnius

Daugavpils, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aleksejeva OlesjaSTdaugavpils
2.  Avdijanova SandraSTRēzekne
Rēzekne
3.Bogdanovs DmitrijsVTDaugavpils
4.Boiko NataljaSTBoiko ģimene
Rēzekne
5.  Bušs ArmandsVTFolkmaņi
Bauska
6.Dedelis VjačeslavsVTOK Stiga
Daugavpils
7.  Dolinda AļonaSTDaugavpils
8.Domansķis ImantsVTBDaugavpils
9.  Driņģis AivarsVTDaugavpils
10.  Driņģis LeonsVTADaugavpils
11.Druzs AleksandrsVTDaugavpils
12.Elksne IngaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
13.  Elksne KitijaSTAVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
14.  Elksnis KristersVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
15.Garkuls LaurisVTBLauris
Daugavpils
16.Gerasimovs AndrejsVTdaugavpils
17.Gronska GundegaSTDaugavpils
18.Guščina JūlijaSTADaugavpils tirdzniecības profesionāla vidusskola
Daugavpils
19.Hmeļņicka JūlijaSTDaugavpils reģionālā slimnīca
Daugavpils
20.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
21.Kalniņa Samanta-SonoraSTAKrustpils
22.Kazakevic DanielsVTBDagda
23.  Kokina NataļjaSTKettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
24.  Kornijenko AleksandrsVTSavējie
Daugavpils
25.  Koroļovs RuslansVTSilene Resort & SPA
Daugavpils
26.  Krafta VinetaSTRīga
27.  Krone LūcijaSTOlaine
28.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSTRīga
29.  Lescinska KristinaSTRīga
30.Lescinska ViktorijaSTRīga
31.Makņa SvetlanaSTDaugavpils
32.  Naglis AinārsVTRīga
33.  Naglis KasparsVTRīga
34.  Naglis RolandsVTRīga
35.Narusevics MihailsVTKraslava
36.Paladija SabrīneSTBDaugavpils
37.  Pence JolantaSTAJaunsardze
Lejasciems
38.  Pence KristīneSTAJaunsardze
Lejasciems
39.  Ramanauskaite-Kidule KristīnaSTDaugavpils
40.Resnis MatīssVTAJēkabpils
41.  Siliņa Elīna-AustraSTFolkmanis
Saulkrasti
42.Suvorova IrēnaSTMedumu pagasta
43.  Šulce SantaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
44.Teilāne KristiānaSTADaugavpils
45.  Timofejevs ValdemārsVTDaugavpils
46.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFOLKMAŅI
Jelgava
47.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
48.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
49.Zabors ĢirtsVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
50.  Zeltiņa EmīlijaSTRēzekne
51.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
52.  Žusele KristinaSTDaugavpils Runners
Daugavpils
53.  Žusele VioletaSTBDaugavpils Runners
Daugavpils

Daugavpils, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Čalova AnnaSNUJDaudzbērnu ģimeņu biedrība
Daugavpils
2.  Gūtmane VelgaSNUJJelgava
3.  Kagans DanielsVNUJRīga
4.Resne LīgaSNUJJēkabpils
5.  Žusele AnnaSNUJDaugavpils

Daugavpils, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
3.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
4.Beļavskis ŽanisVB4bērnu skrējiens
Daugavpils
5.  Briedis RalfsVB4Sigulda
6.Brokāns EriksVB1Daugavils
7.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
8.Dolinda UlrikaSB1Daugavpils
9.  Driņģe PaulaSB3Daugavpils
10.  Driņģis LaurisVB1Daugavpils
11.  Gaņģītis GustavsVB1eBIOpower
Kuldīga
12.  Gaņģītis LinardsVB3eBIOpower
Kuldīga
13.  Gilučs OliversVB1Rīga
14.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
15.Katakins NikitaVB3Daugavpils
16.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
17.  Krīgalis KristensVB1Madona
18.  Leonovs RomansVB3Daugavpils
19.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
20.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
21.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
22.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
23.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
24.  Maļavko Laura-ElizabeteSB4Ozolnieki
25.Milantejs ArtjomsVB1Daugavpils
26.  Miltiņa AnceSB3Miltiņi
Vērgale
27.Neija KerolaSB1Tukums
28.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
29.Pakula GrigorijsVB3Rīga
30.Pancenko AlisaSB2Daugavpils
31.Prigoda ĒriksVB1Daugavpils
32.Prigoda KārlisVB1Daugavpils
33.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
34.  Resnis NaurisVB4Jēkabpils
35.Sniega PaulaSB2FOLKMAŅI
Jelgava
36.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
37.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
38.  Vilks OtoVB3Rīga

Kopā pieteikušies: 168



Vecāķi 2020