Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rēzeknes pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Rēzekne, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Boiko RolandsVBoiko ģimene
Rēzeknes raj
2.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
3.  Heinols MārisV40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
4.  Kristapsons DēvidsVASK Patria
Salaspils
5.  Lapsa GvidoV50Gulbene
6.Ludboržs AinārsVRēzekne
7.Mikelsons GatisVwww.spv.lv
Riga
8.  Rudzāts SandisVPreiļu BJSS
Vārkavas Novads
9.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
10.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
11.  Škutāns IngusVTeam Pepeja
Madona
12.  Tarasovs JurijsV50KOMKON
Vilanu novads
13.  Vilks IntsV40Rīga
14.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga

Rēzekne, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Briede SantaSN40Sigulda
2.  Gruberte ZaneSN40FOLKMAŅI
Rīga
3.  Heinola IlzeSN40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
4.  Mickus JurģisVN20VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.  Pavloviča NataļjaSN40Rēzekne
6.  Pūra AgneseSN30Rīga
7.Putniņa MarinaSN30Rīga
8.  Rakšte LīgaSN20Maratona klubs
Rīga
9.  Šmits ArtisVN40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
10.  Vecstaudža JanaSN30Rīga

Rēzekne, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Boiko GunitaSTBBoiko ģimene
Rēzekne
2.Boiko NataljaSTBoiko ģimene
Rēzekne
3.Elksne IngaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
4.  Elksne KitijaSTAVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.  Elksnis KristersVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
6.Kalniņa Samanta-SonoraSTAJēkabpils
7.  Krafta VinetaSTRīga
8.  Kravalis EmīlsVTASiguldas maratona klubs
Sigulda
9.  Kravalis JānisVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
10.Potapova SintijaSTB5 km
Rēzekne
11.  Šulce SantaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
12.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFOLKMAŅI
Jelgava
13.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
14.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
15.Zabors ĢirtsVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
16.  Zariņa JekaterinaSTRēzekne
17.  Zariņš Armands-HenrijsVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
18.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Rēzekne, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne

Rēzekne, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
3.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
4.Boiko AliseSB1Boiko ģimene
Rēzekne
5.  Boiko MilanaSB3Boiko ģimene
Rēzekne
6.  Briedis RalfsVB4Sigulda
7.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
8.  Gaņģītis GustavsVB1eBIOpower
Kuldīga
9.  Gaņģītis LinardsVB3eBIOpower
Kuldīga
10.  Gilučs OliversVB1Rīga
11.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
12.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
13.  Lazdāne AnnijaSB2Siguldas maratona klubs
Sigulda
14.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
15.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
16.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
17.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
18.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
19.  Maļavko Laura-ElizabeteSB4Ozolnieki
20.  Miltiņa AnceSB3Miltiņi
Vērgale
21.Neija KerolaSB1Tukums
22.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
23.Pakula GrigorijsVB3Rīga
24.Potapova SigitaSB4bērnu
Rēzekne
25.Potapovs RolandsVB3bērnu
Rēzekne
26.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
27.Sniega PaulaSB2FOLKMAŅI
Jelgava
28.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
29.Tutina MadaraSB1Rēzekne
30.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
31.  Vilks OtoVB3Rīga

Kopā pieteikušies: 74



Izskrien Ogri 2020