Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rēzeknes pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Rēzekne, 21,0975km

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Sniega IlzeFOLKMAŅI
Jelgava

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Boiko RolandsBoiko ģimene
Rēzeknes raj
2.Cumakovs Andrejszoorbagan
riga
3.  Kristapsons DēvidsASK Patria
Salaspils
4.Ludboržs AinārsRēzekne
5.Mikelsons Gatiswww.spv.lv
Riga
6.  Rudzāts SandisPreiļu BJSS
Vārkavas Novads
7.  Samohvalovs AleksandrsRīga
8.  Škutāns IngusTeam Pepeja
Madona

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Heinols MārisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.  Vilks IntsRīga
3.  Vilks JurijsZOMBIES,RUN!!!
Riga

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Lapsa GvidoGulbene
2.  Tarasovs JurijsKOMKON
Vilanu novads

Rēzekne, 10km

SN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Rakšte LīgaMaratona klubs
Rīga

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Mickus JurģisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Pūra AgneseRīga
2.Putniņa MarinaRīga
3.  Vecstaudža JanaRīga

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Briede SantaSigulda
2.  Gruberte ZaneFOLKMAŅI
Rīga
3.  Heinola IlzeVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
4.  Pavloviča NataļjaRēzekne

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Šmits ArtisVSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga

Rēzekne, 5km

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Boiko GunitaBoiko ģimene
Rēzekne
2.Potapova Sintija5 km
Rēzekne

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Elksnis KristersVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.  Kravalis JānisSiguldas maratona klubs
Sigulda
3.  Viekals-Gasjūns TomsFOLKMAŅI
Jelgava
4.Zabors ĢirtsVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.  Zariņš Armands-HenrijsRēzeknes sākumskola
Rēzekne

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Elksne KitijaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.Kalniņa Samanta-SonoraJēkabpils
3.  Viekale-Gasjūne ElīzaFOLKMAŅI
Jelgava

VTA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Kravalis EmīlsSiguldas maratona klubs
Sigulda

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Boiko NataljaBoiko ģimene
Rēzekne
2.Elksne IngaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.  Krafta VinetaRīga
4.  Šulce SantaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.  Zariņa JekaterinaRēzekne

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Vucāns IgorsDaugavpils
2.  Zeltiņš LaurisRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Rēzekne, Nūjošana

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Mikanova SvetlanaRēzeknes tehnikums
Rēzekne

Rēzekne, Bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Boiko AliseBoiko ģimene
Rēzekne
2.Neija KerolaTukums
3.Purvīte KatrīnaRīga
4.Tutina MadaraRēzekne

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Gaņģītis GustavseBIOpower
Kuldīga
3.  Gilučs OliversRīga
4.Klass RafailsKlasu ģimene
Rīga
5.Ludboržs ReinisRēzekne
6.Straubergs ErnestsLimbaži

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Allena Elizabete-AnnaLabs starts
Rīga
2.  Lazdāne AnnijaSiguldas maratona klubs
Sigulda
3.  Mačevska Paula-MarijaJelgava
4.Malacanova AnnijaJelgava
5.Sniega PaulaFOLKMAŅI
Jelgava

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KristofersCSDD
Rīga
2.  Daņilovskis VladimirsRīga
3.  Ozers ArnoldsRīga
4.  Vilks KrišjānisRīga

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Boiko MilanaBoiko ģimene
Rēzekne
2.  Ļežaņina JeļenaRīga
3.Mačevska Ieva-Martajelgava
4.  Miltiņa AnceMiltiņi
Vērgale

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gaņģītis LinardseBIOpower
Kuldīga
2.  Griņevičs EļdarsABC software
Baloži
3.Pakula GrigorijsRīga
4.Potapovs Rolandsbērnu
Rēzekne
5.  Vilks OtoRīga

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Maļavko Laura-ElizabeteOzolnieki
2.Potapova Sigitabērnu
Rēzekne

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Briedis RalfsSigulda

Kopā pieteikušies: 74