Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils Piedzīvojumu parka maratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Ventspils, 42,195km (līdz 15.04.2020. cenā iekļauts oficiālais T-KREKLS)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Adamonis JonasVMVilnius
2.Breiers SandisVMDzimtmisa
3.  Brūklis RūdolfsVMJūrkalne
4.Garjāne IevaSMDREAMTRIPS
Riga
5.  Heinols MārisVM40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
6.  Jankavs IvarsVM50Olaines pagasts
7.  Jaunķierpis AdriansVMMARATONA KLUBS
Ventspils
8.Jaunķierpis AndisVM40MARATONA KLUBS
Ventspils
9.  Kalniņš RitvarsVM40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
10.  Ļaudups GuntisVMLiepāja
11.  Medeikis AlgirdasVM40Bėgimo klubas
Šiauliai
12.  Teteruks VitalijsVMVentspils

Ventspils, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Birznieks AldisV60MARATONA KLUBS
Ventspils
2.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
3.  Doniņš MārisVMARATONA KLUBS
Ventspils
4.  Doniņš UldisVMARATONA KLUBS
Ventspils
5.  Groma AnnaSMARATONA KLUBS
Ventspils
6.  Kliushkov ArtemV50Ventspils
7.  Kokankaite BrigitaSKauno BMK
Zarasai
8.  Maximova AnnaS40Ventspils
9.Mccombe TomV50Riga
10.  Mickus JurģisVVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
11.  Mozins JurijsVSalaspils
12.  Muižnieks PēterisVNoskrien.lv
Blome
13.  Ozoliņa ElīnaS40Matisons Runner’s Club
Ventspils
14.  Ozoliņš OskarsVMatisons Runner’s Club
Ventspils
15.  Panteļejeva AngelikaS40Aizkraukle
Skrīveri
16.  Popēns OskarsV40Rīga
17.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
18.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
19.  Skore ĢirtsV40Vsk noskrien Kuldīga
Kuldīga
20.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
21.  Stepanovs VadimsVMARATONA KLUBS
Ventspils
22.  Šimkovs EduardsVVIA-S Running Division
Liepāja
23.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
24.  Šteinbergs RaitisVVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
25.  Vilks IntsV40Rīga
26.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga

Ventspils, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN40MARATONA KLUBS / Viesnīca-Vecais Pasts
Madona - Rīga
2.  Briede SantaSN40Sigulda
3.  Ernstsone AgneseSN30Ventspils
4.  Gaļiaskarova AgitaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
5.  Haino MartaSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
6.  Heinola IlzeSN40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
7.  Lagzdiņa AgeneseSN30VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
8.  Lode SigneSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
9.  Ozoliņa SintijaSN20Ventspils
10.  Puķe MārtiņšVN30Valmiera
11.  Rūtenberga AneteSN30Ventspils
12.  Sincovs AntonsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
13.  Šmits ArtisVN40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
14.  Štekerhofa AgneseSN30Ventspils
15.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
16.Veisberga VinetaSN40Saldus boksa klubs
Saldus
17.  Viļumovs ĢirtsVN20Matisons Runner’s Club
Ventspils

Ventspils, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš AndrisVTVējiem līdzi...
Vaidava
2.Bērziņa LienīteSTStendes Saule
Stende
3.Bērziņa SamantaSTBStendes Saule
Stende
4.  Bulkina MarinaSTStendes Saule
Stende
5.Elksne IngaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
6.  Elksne KitijaSTAVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
7.  Elksnis KristersVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
8.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
9.Kalniņa Samanta-SonoraSTAJēkabpils
10.  Kravalis EmīlsVTASiguldas maratona klubs
Sigulda
11.  Kravalis JānisVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
12.  Lagzdiņa RandijaSTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
13.  Lēle SintijaSTSportland
Ventspils
14.  Nordena InetaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
15.  Nordena LindaSTAVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
16.  Nordens NormundsV40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
17.Rubene EvitaSTVentspils
18.  Skore NoraSTBKuldīga
19.  Štekerhofa AmandaSTBVentspils
20.  Štekerhofs ErnestsVTBVentspils
21.  Šulce SantaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
22.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
23.Zabors ĢirtsVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
24.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Ventspils, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa AliseSB1Ventspils
2.  Āboliņš MarkusVB2Ventspils
3.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
4.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
5.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
6.  Briedis GustavsVB1Ventspils
7.  Briedis RalfsVB4Sigulda
8.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
9.Doniņa KateSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
10.  Doniņš KrišsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
11.  Egle ElisaSB1Ventspils
12.  Egle OlafsVB1Ventspils
13.Ernstsons ValtersVB1Ventspils
14.  Gaņģītis GustavsVB1eBIOpower
Kuldīga
15.  Gaņģītis LinardsVB3eBIOpower
Kuldīga
16.  Gilučs OliversVB1Rīga
17.Grīnerts DanielsVB3Ventspils
18.Grīnerts DinārsVB1Ventspils
19.  Grīnvalds MartinsVB2MARATONA KLUBS
Ventspils
20.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
21.  Groma KatrīnaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
22.  Groma MartaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
23.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
24.  Lazdāne AnnijaSB2Siguldas maratona klubs
Sigulda
25.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
26.  Ļaudups TimotejsVB2Liepāja
27.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
28.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
29.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
30.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
31.  Maļavko Laura-ElizabeteSB4Ozolnieki
32.  Miltiņa AnceSB3Miltiņi
Vērgale
33.Morars NikitaVB2Ventspils
34.Mūrniece DārtaSB1Ventspils
35.  Mūrnieks MiksVB1Ventspils
36.Neija KerolaSB1Tukums
37.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
38.  Ozoliņa PaulaSB3Matisons Runner’s Club
Ventspils
39.  Ozoliņš PatriksVB1Matisons Runner’s Club
Ventspils
40.Pakula GrigorijsVB3Rīga
41.  Pīlupa AliseSB4Ventspils
42.  Priedēns MiķelisVB3MARATONA KLUBS
Ventspils
43.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
44.Sniega PaulaSB2FOLKMAŅI
Jelgava
45.  Sproģe KristenaSB4Ventspils
46.  Stepanova AdeleSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
47.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
48.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
49.  Vilks OtoVB3Rīga

Kopā pieteikušies: 128



6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2020